Merhabalar, kripto para hayranları! Yani, ilk bir milyon ticaret kripto para birimi yapmak istiyorsunuz, ancak önce şunu bilmek istiyorsunuz: GDAX diğer yeniden başlatılan kripto para birimi değişim platformları kadar iyidir, örneğin Coinbase, Binance ve Kraken?

Endişe etmeyin – Her şeyi hallettim! Kripto para birimi ticaret piyasaları artık bir milyar dolarlık endüstri ve Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi sırasında, günlük işlem hacimleri New York Borsası kadar yüksekti.!

GDAX incelememde, “GDAX kullanıcı dostu mu?”, “GDAX ücretleri ne kadar?” Gibi soruları yanıtlayacağım. ve “GDAX güvenli midir?”.

Hatta size GDAX’ı gerçekten yararlı bazı ekran görüntüleriyle nasıl kullanacağınızı göstereceğim! Öğrenecek çok şeyin var, bu yüzden başlayalım GDAX’ın ne olduğunu öğrenerek!

Artıları

 • Güvenli
 • Kullanımı kolay
 • Düşük ticaret ücretleri

Eksileri

 • Yararsız müşteri desteği
 • Anonim ticaret yok

GDAX nedir? (Coinbase Pro)

GDAX bir kripto para borsasıdır insanlara izin veren bir dizi dijital para al, sat ve takas et. 2016’da piyasaya sürülen GDAX, Küresel Dijital Varlık Değişimi anlamına gelir. GDAX’ı yaratan insanlar, Coinbase’i çalıştıran aynı şirket, şu anda dünyanın en büyük borsa brokerlerinden biri!

Esasen, platform bir alıcılar ve satıcılar arasındaki aracı ve karşılığında – GDAX, işlem ücretlerini alarak para kazanıyor. Örneğin, John biraz Bitcoin almak istiyorsa ve Jenny satmak istiyorsa, ikisi de GDAX borsası tarafından eşleştirilir.!

GDAX İncelemesi

Kurucular, kendi 13 milyon Coinbase kullanıcısı daha gelişmiş bir ticaret platformu ile. Bunun nedeni Coinbase’in yalnızca kripto para birimleri alıp satmanıza izin vermesidir. Öte yandan, GDAX bunları gerçek zamanlı olarak takas etmenize izin verir. çeşitli ticaret araçları.

GDAX daha deneyimli bir tüccarı hedef almaya çalışsa da, para yatırmak ve çekmek için banka hesabı gibi gerçek dünya ödeme yöntemlerini kullanmak hala mümkündür.!

Harika olan şey, bir Coinbase hesabınız varsa, otomatik olarak bir GDAX hesabınız da olmasıdır! Yapmanız gereken tek şey Coinbase’de kullandığınız aynı giriş bilgilerini girmek.!

Coinbase gibi, GDAX artık kripto para birimi endüstrisindeki en büyük işlem hacimlerinden birine sahip. Temmuz 2018’de yazı yazarken, değişim günlük işlemlerde ortalama 100 milyon dolar. GDAX’ta şimdiye kadar en çok işlem gören tek bir günde 650 milyon $ ‘dır ve bu 2017’nin sonlarında elde edilmiştir.!

Artık GDAX’in ne olduğunu ve nasıl başladığını bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü, son zamanlarda Coinbase Pro’ya yeniden markalaşmaları hakkında konuşacak.!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

GDAX artık Coinbase Pro oldu!?

GDAX, Mayıs 2018’de değişimi yeniden markalamak ‘Coinbase Pro’ya! Coinbase Pro, GDAX ile aynı faydalar, ancak takımda birkaç yeni özellik ekledi daha da iyi hale getirmek için!


yeni platform artık yayında, Yani GDAX’a erişmeye çalışırsanız, yeni Coinbase Pro web sitesine yönlendirileceksiniz. İlk kez test ettiğimde birkaç farklılık fark ettim.

İlk olarak, platform çok daha temiz, yani gezinmesi daha kolay. Para yatırma ve çekme işlemi de daha yalındır, bu harika! Ayrıca, fiyatlandırma çizelgelerinin daha fazla seçenek sunduğunu ve bu da geçmiş verileri görüntülemeyi çok daha kolay hale getirdiğini fark ettim..

GDAX incelemesi: özellikler.

Son olarak, eski platform, madeni para portföyünüzü görüntülemeyi biraz zorlaştırdı, ancak bu, onu yapmak için değiştirildi. çok daha kullanıcı dostu!

Duyuru sırasında, GDAX ayrıca sahip olduklarını açıkladı adlı bir şirketi devralmak Paradex. Paradex’in geliştirdiği teknoloji, Coinbase ve GDAX kullanıcılarının Aktar ERC-20 belirteci cüzdanlar arasında. Unutmayın, bir ERC-20 jetonu, Ethereum blok zinciri ve toplamda yüzlercesi var!

Sizi şaşırtmak istemediğim için incelememin geri kalanında Coinbase Pro’ya yine de GDAX adını vereceğim.!

Artık Coinbase Pro markasını bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü neye bakacak? Ödeme metodları takasın talep ettiği ücretleri kullanabilirsiniz!

GDAX'ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

GDAX’ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Ödeme Yöntemleri ve Ücretler

GDAX ekibi, insanların gerçek para kullanarak para yatırmalarına ve çekmelerine izin vermenin önemini fark etti; bu, hesabınızı finanse etmek için bankanızı kullanabileceğiniz anlamına gelir.!

Ücretleri tartışmadan önce şunu açıklığa kavuşturmak istedim: sadece belirli ülkelerin para yatırmak için bir banka hesabı kullanmasına izin verilir. Ayrıca, ödeme sisteminin türü, bulunduğunuz ülkeye bağlı olacaktır..

Avrupa’da bulunuyorsanız, SEPA kullanmanız gerekecektir. GDAX bunun için bir ücret talep etmiyor, bu harika! SEPA için GDAX para çekme ücreti sadece 0,15 €!

Eğer yerdeysen ABD’de., ABD banka hesabını kullanarak para yatırabilirsiniz, bu maliyet % 1,49 toplam işlemin yüzdesi.

GDAX İncelemesi

GDAX para çekme ücreti bir ABD banka hesabı kullanırken de % 1,49. Alternatif olarak, ABD müşterileri bir elektronik transfer, bir maliyeti olacak Para yatırmak için 10 ABD doları ve çekilmek için 25 ABD doları sabit ücret.

Kanada, Singapur veya Avustralya’da bulunuyorsanız, GDAX hesabınıza para yatırmak için gerçek dünya parasını kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak şu anda bunları çekemezsiniz. Bu, sahip olduğunuz fiat para birimi bakiyelerini kripto para birimine dönüştürmeniz ve ardından kripto para birimini cüzdanınıza geri çekmeniz gerektiği anlamına gelir..

Coinbase bakiyenizden GDAX hesabınıza para aktarmanız da mümkündür. Bu ücretsizdir ve yalnızca birkaç saniye sürer! Bunun nasıl yapılacağına dair ayrıntılı bir rehber için, bu ayrıntılı öğreticiye göz atabilirsiniz!

Bir kullanarak para yatırmak istiyorsanız banka veya kredi kartı, GDAX bunu doğrudan desteklemiyor, ancak bunu Coinbase platformu içerisinde yapabilirsiniz. Bunun için ücret % 3.99 toplam işlem tutarını ve bunu yaptıktan sonra fonları GDAX’a aktarmanız yeterlidir..

Bu seçeneklerden hiçbiri size uymuyorsa, şunları da yapabilirsiniz: kripto para birimi kullanarak para yatırma! GDAX bunun için sizden ücret almasa da, yine de blockchain işlem ücreti. Ancak, bu genellikle bir dolardan azdır ve hangi parayla yatırmayı seçtiğinize bağlı olacaktır. Kripto para birimleri için GDAX para çekme ücretleri, para yatırma için alınanlarla aynıdır, bu hiçbir şey değildir.!

İşlem ücretleri söz konusu olduğunda, GDAX, her satın aldığınızda veya sattığınızda% 1.49 ücret alan Coinbase’den çok daha ucuzdur! GDAX ücretleri, aşağıda açıklayacağım birkaç farklı şeye bağlıdır..

İlk olarak, GDAX’ın “Piyasa Yapıcılar” ve “Pazar Alanlar” için farklı bir oranı vardır. Piyasa yapıcı, borsaya likidite sağlayan kişidir. Esasen, tüccar daha yüksek bir fiyata sipariş verir veya daha düşük mevcut piyasa fiyatından daha yapıcı.

Örneğin, Bitcoin’in GDAX’taki mevcut fiyatı 6.800 $, ama satın almak için sipariş verdin 6.300 $, o zaman sen bir piyasa yapıcı çünkü emir yerine getirilene kadar paranız kullanılamaz. Bu, kripto para borsaları için önemlidir çünkü diğer tüccarlar için yeterli likidite olmasını sağlar..

Sonuç olarak, GDAX, piyasa “yapıcıları” için herhangi bir işlem ücreti talep etmez! Öte yandan, bir tüccar borsa tarafından sunulan cari piyasa fiyatından bir madeni para alır veya satarsa, o zaman bir piyasa “alıcı” dır.!

Piyasa alıcılarından alınan ücretler, tek bir ayda ne kadar ticaret yaptığınıza bağlıdır.. Alınan en yüksek ücret dır-dir sadece% 0.30 toplam ticaret tutarı. 10 milyon dolardan fazla ticaret yaparsanız, bu% 0,20’ye düşürülür ve eğer yeterince çılgınsanız 100 milyon dolardan fazla ticaret yapmak, bu% 0,10’a düşürüldü!

GDAX İncelemesi - Fiyatlandırma ücretleri

Artık GDAX ödeme yöntemlerini ve ücretlerini bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü hangi paraları satın alabileceğinize bakacak.!

GDAX’ta (Coinbase Pro) Hangi Coinleri Satın Alabilirsiniz?

En iyilerinden biri hayal kırıklığı yaratan yönler GDAX’ı kullanmak, satın almak, satmak ve ticaret yapmak için mevcut olan coin sayısının gerçekten sınırlı olmasıdır. Aslında, Temmuz 2018’de yazı yazarken, borsa yalnızca dört kripto para birimini destekliyor..

Bunlar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash Coinbase ile aynı olan (BCH). Coinbase ve GDAX ekibine göre, borsalar çok kısa sürede daha fazla coin’i desteklemeye başlamayı umuyor.

Dan Romero, kim Coinbase şirketinde general manager, geçtiğimiz günlerde daha fazla kripto para eklemenin en önemli öncelik olduğunu, ancak ABD düzenlemeleri nedeniyle zamanlarını ayırdıklarını açıkladı. Bununla birlikte, bildiğimiz şey, Ethereum Classic’in (ETC) yakında 2018’in ikinci yarısında gerçekleşmesi beklenen GDAX’ta desteklenecek beşinci kripto para olacağıdır.!

Kripto para projeleri, madeni paralarının Coinbase ve GDAX’te listelenmesini istiyor çünkü 13 milyondan fazla müşteri ve platformlar gerçek dünya parasını kullanmayı kolaylaştırır.

Örneğin, arkasındaki ekip Dalgalanma (XRP), madeni paralarını Coinbase ve GDAX’te uzun süredir listelemeye çalışıyor, hatta ekip platformlara $ ödünç vermeyi bile teklif ediyor.100 milyon değerinde XRP! Anlaşmanın gerçekleşeceğine dair söylentiler yayınlandığında, XRP’nin değeri çıldırdı! Ancak Ripple’ın eklenmeyeceği ortaya çıktığında, değeri tekrar düştü.!

Gerçekte, birçok farklı kripto para birimini destekleyen bir borsa arıyorsanız, GDAX size uygun olmayabilir. Gibi başka borsalar da var Binance o yüzlerce farklı madeni parayı listeleyin, her zaman daha fazlası ekleniyor.

Sadece bilmeniz için, desteklenen dört jetonu fiat para birimleri ile takas etmek de mümkündür. USD ve EUR gibi, bu harika bir özellik!

Artık borsanın hangi paraları desteklediğini bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü kayıt sürecine bakacak!

Kaydolmak Kolay mı?

Daha önce nasıl bahsettiğimi hatırlayabilirsin Zaten bir Coinbase hesabınız varsa, otomatik olarak bir GDAX hesabınız var. Bu durumda, GDAX incelememin bir sonraki bölümüne geçebilirsiniz.!

Değilse, hem Coinbase hem de GDAX için aynı olan kayıt sürecini hızlıca açıklamama izin verin..

GDAX İnceleme Kayıt Formları

Platform ABD merkezli olduğu için, hesap güvenliğini çok ciddiye alın. Bu, bazı borsalardan farklı olarak, anonim olarak ticaret yapamayacaksınız. Sonuç olarak, bir KYC (Müşterinizi Tanıyın) süreci. Ancak endişelenmeyin, bu gerçekten basittir ve yalnızca birkaç dakika sürer!

Öncelikle ihtiyacınız olacak değişimi bir dizi kişisel ayrıntıyla sağlayın. Bu, adınızı, uyruğunuzu ve tam adresinizi içerecektir. Bundan sonra yapmanız gerekenler biraz kimlik yükle pasaport veya ehliyet gibi kimliğinizi kanıtlamak için.

İyi olan şey şu ki belge doğrulama otomatiktir, Bu, sistemin bir GDAX çalışanının manuel olarak yapmasına gerek kalmadan kimliğinizi doğrulayabileceği anlamına gelir! İşlemden geçtiğimde toplamda sadece 10 dakikamı aldı!

Bunu yaptıktan hemen sonra, banka / kredi kartı veya banka hesabı ve hemen para yatırın!

Sadece şunu unutma, eğer istersen 10.000 $ ‘dan fazla para çekmek tek bir gün içinde, değiş tokuşa ek bilgiler sağlamanız gerekecektir. Bu, nerede bulunduğunuza bağlıdır ve bir telefon doğrulaması veya bir adres kanıtı talebini (banka ekstresi gibi) içerebilir..

Artık basit kayıt sürecini bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü, exchange’in müşteri desteği!

GDAX Müşteri Desteği

Bir kripto para borsasını ilk kez kullanmayı düşündüğümde, aradığım en önemli şeylerden biri müşteri desteğinin ne olduğu. Bir şey ters giderse, yapabileceğimi bilmek istiyorum hızlı ve verimli yardım alın, bu yüzden GDAX incelememde bunu ele almaya karar verdim!

GDAX’ta müşteri desteği sektörün en iyilerinden biri! İlk olarak, GDAX müşteri hizmetleri ekibine telefonla ulaşılabilir. Bu hizmet pazartesi-cuma arası mevcuttur, 08:00 arası ve 17:00 (Pasifik zaman dilimi).

Ekiple iletişime geçmeniz gerekiyorsa bu saatlerin dışında, onlara günün 24 saati bir e-posta gönderebilirsiniz. Alternatif olarak, çeşitli telefonlardan GDAX ile de iletişime geçebilirsiniz. sosyal medya kanalları Twitter gibi. Bu rotaya gitmeye karar verirseniz, hassas hesap bilgilerini paylaşmadığınızdan emin olun.!

GDAX müşteri hizmetleri ekibinin tek olumsuz yönü, canlı sohbet olanağı yok. Ancak genel olarak, hesabınızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, GDAX ekibi genellikle çok hızlı yanıt verir.!

Artık müşteri desteği hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü, GDAX güvenliğini öğrenecek.!

GDAX Güvenli mi?

Gibi GDAX ve Coinbase ikisi de aynı şirkete ait, ikisi de aynı güvenlik kontrollerini kullanır. Daha önce bahsetmiştim her GDAX kullanıcısı kendini tanıtmalıdır ticarete başlamadan önce, bu, herhangi bir hileli faaliyetin doğrudan bireye kadar izlenebileceği anlamına gelir..

GDAX, yüz milyonlarca dolarlık kripto para biriminden sorumludur, bu nedenle müşteri fonlarını güvende tutmaları gerekir.. Tüm fonların% 98’i soğuk hava deposunda tutulur, yani her zaman çevrimdışı tutulurlar. Bu, çevrimiçi bir bilgisayar korsanının bunlara erişmesini neredeyse imkansız hale getirir!

Coinbase, müşteri fonlarının% 98’ini bu şekilde saklar, kalanı sigortalıdır. Tüm borsaları bu güvenlik önlemlerini kullanmaya teşvik ediyoruz.

– Coinbase Pro (@CoinbasePro) 3 Ağustos 2016

The fonların kalan% 2’si çevrimiçi tutuluyor, bu, borsanın müşteri siparişlerini işlemesine izin verir. GDAX, kullanıcılarına kurulum seçeneği sunar iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA). Bir 2FA kurulumunuz olduğunda, her oturum açmak istediğinizde cep telefonunuza gönderilen benzersiz bir kodu girmeniz gerekecektir..

GDAX ayrıca bir gerçekten iyi güvenlik özelliği “Apps Kasası” olarak adlandırılır. Madeni paralarınızı kasada saklamaya karar verirseniz, fonlar 48 saate kadar serbest bırakılmadı para çekme talebinizden sonra. Bu, ekstra bir güvenlik seviyesi görevi görür, çünkü bir bilgisayar korsanı hesabınıza erişim sağlarsa, işlemi iptal etmek için 48 saatiniz olacaktır..

GDAX İncelemesi

GDAX ayrıca çoklu onay. Burası birden fazla kişinin olduğu yerdir para çekme talebini onaylamak için gerekli. Bu harika bir güvenlik özelliğidir çünkü herhangi birinin paranızı çalmasını neredeyse imkansız kılar! Örneğin, ikinci onaylayan olarak güvendiğiniz birini kullandıysanız, ikiniz de onaylayana kadar kimse paranızı çekemez.!

GDAX’ta ek bir güvenlik özelliği, FDIC anlaşması. Bu, Coinbase’in fonlarının hack’lenmesi veya şirketin iflas etmesi durumunda paranızın olacağı anlamına gelir. 250.000 $ ‘a kadar korumalı! Ancak, FDIC tarafından korunmak için paranızın olması gerektiğini unutmayın. GDAX USD cüzdanınızda tutulan.

Her şey kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, değil mi? Seninle konuşmak istediğim ufak bir sorun vardı! 21 Haziran 2018’de GDAX’ta Ethereum’un fiyatı aniden 319 dolardan 0,10 dolara düştü! Bunun nedeni, bir tüccarın milyonlarca dolar değerinde ETH satması ve birkaç saniye için fiyat düşüşüne yol açmasıdır..

Bu, fiyat düşüşünün çeşitli siparişleri etkinleştirmesiyle bazı tüccarların çok para kaybettiği anlamına geliyordu. Bazı insanlar bunun piyasayı manipüle etme girişimi olduğunu düşünüyor, ancak bu henüz kanıtlanmadı. Bununla birlikte, eğer biri geçici olarak ETH’ye 380 $ harcayacak kadar şanslıysa 10 sente düştü fiyat yatırımlarını geri aldığında 1 milyon dolardan daha değerli olurdu!

Bu tek seferlik etkinlik dışında, GDAX sektördeki en güvenli borsalardan biridir..

Artık GDAX’in güvenli olduğunu bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü değişimin kimin için uygun olduğuna bakacak.!

GDAX’ı Kimler Kullanmalı?

The GDAX platformu biraz daha karmaşıktır Coinbase’den daha çünkü aslında kullanıcıların sadece satın alıp satmak yerine kripto para birimlerini alıp satmalarına izin veriyor. Bu, kripto para borsalarının nasıl çalıştığı konusunda biraz deneyime ihtiyacınız olacağı anlamına gelir..

Piyasalar değişken ve fiyatlar hızlı bir şekilde yükselebilir veya düşebilir, bu yüzden bazılarını anladığınızdan emin olacağım. ana Özellikler. İşlem yapmak istediğiniz kripto para birimlerine “Eşlemeler” denir. Örneğin, isterseniz Ticaret Bitcoin ile Ethereum, o zaman ihtiyacın olacak BTC / ETH eşleşmesine erişin. Ayrıca kripto para birimleri ile ticaret yapabilirsiniz. GDAX’ta fiat para birimleri, BTC / USD eşleştirmesi gibi.

En temel seçeneğe ‘Piyasa Emri’ denir, bu da mevcut piyasa fiyatından bir madeni para alıp sattığınız anlamına gelir. Bu seçeneği seçerseniz, işleminiz normalde birkaç saniye içinde gerçekleştirilir..

GDAX’ta mevcut olan bir sonraki seçenek, “Limit Emri” seçeneğidir. Burası sen bir fiyat seçin ticaret yapmak istediğiniz. Sipariş, yalnızca mevcut piyasa fiyatı seçtiğiniz fiyata ulaştığında tamamlanacaktır..

Örneğin, eğer Litecoin’in şu anki fiyatı 100 dolardı, ancak fiyatın düşeceğini hissettiniz, bir 85 $ için limit sipariş. Mevcut piyasa fiyatı 85 $ ‘a düşerse, işleminiz otomatik olarak gerçekleştirilir. Fiyat limit siparişinize ulaşmazsa sipariş iptal edilebilir.

GDAX’ta bulunan diğer bir seçenek de “Zarar Durdurma Emri” dir. Bu, madeni paranızın fiyatı düşerse ticaretinizi çok fazla para kaybetmekten korur. Örneğin, Bitcoin’i 7.000 $ ‘dan satın aldıysanız, bir mola verebilirsiniz. 5.000 $ ‘dan sipariş. Bitcoin’in fiyatı düşerse, sistem paralarınızı otomatik olarak 5.000 $ ‘a satacaktır..

Para kazanmak veya kaybetmek arasındaki fark olabileceğinden, yukarıdaki özelliklerin tümünü nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz önemlidir.!

Artık platformun kimin için uygun olduğunu bildiğinize göre, GDAX incelememin bir sonraki bölümü, tartıştığım tüm avantajları ve dezavantajları hızlı bir şekilde özetleyecektir..

Avantaj ve dezavantajlar

GDAX’ın olumlu ve olumsuz yanlarına bir göz atalım.

GDAX PROS GDAX EKSİLERİ
 • Banka hesabından para yatırma ve çekme işlemlerini kabul eder
 • Düşük para yatırma ve çekme ücretleri
 • Coinbase’den para transfer edebilir
 • Çok düşük işlem ücretleri
 • Hızlı hesap açma süreci
 • Mükemmel güvenlik
 • İyi müşteri desteği
 • Temiz ve kullanıcı dostu platform
 • Coinbase aracılığıyla banka / kredi kartı depozitolarını işlemek zorunda
 • Yalnızca 4 kripto para birimi desteklenir
 • Tüm milletlerin katılmasına izin verilmez
 • Anonim ticaret yok
 • Canlı sohbet olanağı yok

Artık platformun avantajlarını ve dezavantajlarını özetlediğime göre, GDAX incelememin son kısmı size GDAX’ı nasıl kullanacağınızı hızlı bir şekilde gösterecek.!

GDAX nasıl kullanılır: Arayüzü Test Etme

Başlamadan önce Coinbase Pro web sitesi daha yeni oluşturulduğu için bazen Google’da görünmüyor. Bu nedenle bulabilirsin İşte.

Bir İşlem Çifti Bulmak

Coinbase Pro platformuna girdikten sonra giriş yapın ve ardından tıklayın. Ticaret sayfanın üstünde.

GDAX İncelemesi - Coinbase pro ticareti

Şimdi tıklamanız gerekiyor Pazar Seçiniz. Bir açılır kutu görünecektir. Ticaret yapmak istediğiniz eşleşmeyi görürseniz – harika! Değilse, ticaret yapmak istediğiniz kripto para birimini / itibari para birimini seçin.

GDAX İncelemesi - Coinbase Pro pazarı

Ticaret çiftinizi seçtikten sonra, ana ticaret ekranına yönlendirileceksiniz. BTC / EUR seçeceğim!

GDAX İncelemesi

İşlem Ekranını Anlamak

Aşağıdaki grafikte göreceğiniz gibi, eşleştirmeniz için geçmiş fiyatlandırma hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Örneğimde, her çubuk “5 dakikalık bir hareketi” temsil ediyor. Yeşil, yükseldiği ve kırmızı, düştüğü anlamına gelir! Bunu 1 dakikadan 1 güne kadar değiştirebilirsiniz.

GDAX İncelemesi - Coinbase pro fiyat tablosu

Ayrıca grafiği mum çubuklarından çizgilere dönüştürebilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsüne bir göz atın!

GDAX İncelemesi - Coinbase pro tablosu

GDAX’ta Nasıl İşlem Yapılır

Ne yapmak istediğinize karar verdikten sonra, ekranın solundaki sipariş formuna gidin. Aşağıdaki örneğimden de göreceğiniz gibi, “Piyasa Emri”, “Limit Emri” veya “Zarar Emri Durdur” u seçebilirsiniz. Bunların ne anlama geldiğini hatırlayamıyorsanız, GDAX incelememin “GDAX’ı kimler kullanmalı?” Bölümüne geri dönün.!

GDAX İncelemesi - Coinbase pro sipariş verme

Bir piyasa emri için gidiyorsanız, yapmanız gereken tek şey satın almak veya satmak istediğiniz coin sayısını girmektir. Bir limit veya stop loss emri vermek istiyorsanız, satın almak veya satmak istediğiniz coin sayısını ve emrin gerçekleşmesini istediğiniz miktarı girin..

GDAX İncelemesi

Yukarıdaki örnekten de görebileceğiniz gibi, bir limit emri yaptım. Fiyat 5.000 EUR’ya düştüğünde 1 BTC almak istediğimi belirttim. Bir kez tıkladığımda Sipariş Ver Satın Al, benim ticaretim sadece BTC’nin fiyatı 5.000 Euro’ya düştüğünde gerçekleşecek!

GDAX İncelemesi: Sonuç

Ve bu benim sonum GDAX gözden geçirmek! Size birçok bilgi verdiğimi biliyorum, ancak baştan sona okudıysanız, artık onlar hakkında bilinmesi gereken her şeyi bileceksiniz.!

Bu her şeyi içerir GDAX ücretleri, müşteri desteği, jeton kullanılabilirliği, güvenlik, kullanım kolaylığı ve hatta ödeme yöntemlerinden! Ayrıca size GDAX’ın ilk kez nasıl kullanılacağına dair gerçekten faydalı bazı ekran görüntüleri verdim.!

Nihayetinde, GDAX’in sektörde daha iyi değişimler. Yalnızca dört farklı coin ile işlem yapabilmenize rağmen para yatırmak ve çekmek kolaydır, ve güvenlik de harika. Ayrıca bol miktarda likidite olması da hoşuma gidiyor.!

Daha fazla önerilen borsalara göz atmak isterseniz şunları yapabilirsiniz: Coinbase’e göz atın, Binance ve Kraken.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me