Kendinizi farklı kripto para cüzdanlarından geçerken bulursanız, artık durup varlıklarınız için güvenli bir cüzdan bulmanın zamanı gelmiştir. Bu Guarda cüzdan incelemesi bu konuda bilinmesi gereken her şeyi öğrenmenize yardımcı olacak çoklu platform kripto para birimi cüzdanı.

Guarda hala nispeten yeni olsa ve Ledger Nano S, Trezor veya Coinbase gibi cüzdanlar kadar iyi bilinmese de, ona bir şans vermeye değer.

Bu Guarda cüzdan incelemesinde, şirkete hızlıca bir göz atacağım, size tüm teknik detaylar cüzdanda, onun artıları ve Eksileri, kullanılabilirlik, ve ek özellikleri bu her kripto meraklısı için önemli.

Daha fazla uzatmadan, hemen konuya girelim.

Bir karar Bakış: Guarda, web, masaüstü ve mobil cüzdanlar sunan çok platformlu bir kripto para birimi cüzdanıdır. Guarda, güvenliği artırmak için Ledger donanım cüzdanı ile senkronize edilebilir, özel anahtarlarınızı saklamaz ve kullanımı çok kolaydır. Tek sorun, Guarda’nın nispeten yüksek işlem ücretleri sunmasıdır..

Artıları

 • İyi güvenlik önlemleri
 • Kullanımı kolay
 • Canlı müşteri desteği
 • Çok sayıda desteklenen kripto para birimi

Eksileri

 • Hala yeni şirket
 • Nispeten yüksek ücretler

Guarda Cüzdan İncelemesi: Temel Bilgiler

Guarda cüzdan sadece birkaç yıl önce piyasaya sürüldü, 2017 yılında. Son derece deneyimli uzmanlar grubu, o zamandan beri blockchain ile ilgili ürünler yaratmaya odaklanıyor..

Guarda kripto cüzdanı söz konusu olduğunda, asıl amaç bir dijital cüzdan kullanıcılara tam güvenlik, zahmetsiz kripto depolama ve kolay varlık yönetimi sağlayabilir. Şirketten beri gizliliğinize saygı duyar, onlar saklamayın yedekleme dosyalarınız, özel anahtarlarınız veya güvenliğinizi tehdit edebilecek diğer verileriniz.

Guarda Cüzdan İncelemesi

Cüzdanın oluşturulmasının üzerinden sadece birkaç yıl geçmesine rağmen, şirket uzun bir yol kat etti. İlk başta bir single ile başladılar döviz cüzdanı, sonra ekledi web versiyonu, iOS ve Android sürümler, bir jeton üreteci ve çok daha fazlası.

Şirket ve ürünün kendisi gerçekten umut verici görünse de, gerçekten o kadar iyi olup olmadığına bakalım.

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Guarda Cüzdan İncelemesi: PROS

Herkesin alıştığı gibi, bu Guarda cüzdan incelemesine olumlu yönler. Güvenlikle ilgili teknik ayrıntılara bir göz atacağım, sizi farklı Guarda cüzdan sürümleriyle tanıştıracağım, size desteklenen madeni paralar sunacağım ve daha fazlasını yapacağım..

Kendinize bir kripto para cüzdanı seçerken her özellik önemli olduğundan, hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun..

İyi Güvenlik


Bir kripto cüzdanı seçerken hangi yönün en önemli olduğunu sorarsanız, her uzman (istisnasız) size güvenlik. Bazılarınız ararken kullanımı kolay en yüksek miktarda jetonu destekleyen cüzdanlar veya seçenekler, hiçbirinin önemi yok Varlıklarınız göz açıp kapayıncaya kadar çalınabilirse.

Tablo: Ledger Nano X ve Guarda’nın güvenlik özellikleri

Kripto para cüzdanlarının güvenliği çoğunlukla cüzdanın türüne bağlıdır seçtiğin. Bana izin ver sizi takdim edeyim her biri daha iyi bir anlayış sağlamak için:

 • Çevrimiçi cüzdanlar. Çevrimiçi cüzdanların, en az güvenli. Kullanımı gerçekten kolay olma eğilimindeyken, daha yüksek miktarlarda kripto para depolayan kişiler için tavsiye edilmez. Çevrimiçi cüzdanlar, bilgisayar korsanlığı için en savunmasız olanlardır, bu nedenle kaybetmekten korkacağınız bir miktarı tutmamalısınız.
 • Yazılım / uygulama cüzdanları. Yazılım veya uygulama cüzdanları orta seçenek arasında güvenli donanım cüzdanlar ve savunmasız çevrimiçi cüzdanlar. Genellikle saatlik veya günlük işlem yapanlar için iyidirler. Ancak yine de varlıklarınızın büyük bir kısmını bir donanım cüzdanında tutmanız önerilir..
 • Donanım cüzdanları. Muhtemelen zaten anladığınız gibi, donanım cüzdanları en çok önerilen seçeneklerden biri güvenliğe değer veren insanlar için. Özel anahtarınız çevrimdışı saklandığı için bilgisayar korsanları ona erişemedi.
 • Kağıt cüzdanlar. Kağıt Cüzdanlar en güvenli olarak kabul edilir seçeneği. Tek dezavantajı, eğer onu kaybederseniz, varlıklarınızı geri almanın bir yolu olmamasıdır..

Guarda bir çoklu platform kripto para birimi cüzdan, ikisine de sahip internet üzerinden ve yazılım cüzdanlar. İkisi arasından, nispeten güvenli olması gereken Guarda yazılım / uygulama cüzdanını seçmenizi tavsiye ederim. Ledger Nano S veya Trezor gibi donanım cüzdanları kadar güvenilir değil..

Guarda cüzdan incelemesi: Guarda cüzdan.

Güvenlik açısından, birkaç tane var özellikleri Guarda’nın sunması gereken. Guarda her şeyden önce size sağlar şifreli yedeklemeler cihazınızda saklanır. Dahası, kullanmayı seçebilirsiniz yüz veya Kimlik tanıma şifreler yerine. Ayrıca Guarda bir gözetim dışı cüzdan, şirketin özel anahtarlarınızı saklamadığı anlamına gelir.

Bir cüzdan seçerken dikkat etmeniz gereken son güvenlik yönü, cüzdanın açık kaynak. Terime aşina değilseniz, açık kaynaklı cüzdanlar şunları yapmanızı sağlar: kodun tamamını gör ve olup olmadığını kontrol et kötü amaçlı kod yok güvenliğinizi tehdit edebilir ve varlıklarınızı kaybetmenize neden olabilir.

Muhtemelen zaten anlamış olduğunuz gibi, Garda’nın cüzdanı açık kaynaklıdır. Bu, güvenlik tehditleri konusunda endişelenmeden rahatlayabileceğiniz ve Guarda cüzdanını kullanmaya başlayabileceğiniz / devam edebileceğiniz anlamına gelir..

Her şey düşünüldüğünde Guarda’nın cüzdanı nispeten güvenli görünüyor. Artık güvenliği ortadan kaldırdığımıza göre, Guarda’nın sunduğu farklı cüzdan türleri hakkında daha fazla bilgi edinme zamanı..

Çeşitli Cüzdan Sürümleri

Guarda’da üç farklı cüzdan versiyonları:

 • Web cüzdanı
 • Masaüstü Cüzdanı
 • Mobil Cüzdan

Tıpkı diğerleri gibi çevrimiçi cüzdan Guarda web cüzdanına internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir. Guarda cüzdan Ledger ile uyumlu (piyasadaki en güvenli cüzdanlardan biri), bu fırsattan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Guarda Cüzdan İncelemesi

Guarda masaüstü cüzdan Ledger cüzdanı ile senkronize edilebilir güvenliği iyileştirmek. Gezinmesi çok kolaydır ve kripto para birimlerini depolamak, göndermek, satın almak ve değiştirmek için kullanılabilir. İkisi için de mevcuttur pencereler ve Mac os işletim sistemi kullanıcılar.

Guarda mobil cüzdan süper kullanışlıdır ve hareket halindeyken kullanılabilir. Bir masaüstü cüzdanı ile aynı işlevselliği sunar ve ayrıca parmak izi veya yüz tanıma. Mobil Guarda cüzdanı her ikisi için de mevcuttur iOS ve Android cihazlar.

Makul Miktarda Jeton ve Jetonu Destekler

Bu Guarda cüzdan incelemesinde tartışılacak bir diğer önemli kısım da desteklenen madeni paralardır..

En popüler kripto para birimlerini tercih ediyorsanız, örneğin Bitcoin ve Ethereum, herhangi bir genel kripto para birimi cüzdanı ile sorun yaşamazsınız. Ancak, eğer ilgileniyorsanız daha az bilinen jetonlar, söz konusu kripto para birimini destekleyen bir cüzdan bulmak için daha kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekecek.

Şimdi, Guarda cüzdan incelemesi olduğundan, insanların çoğunun aradıkları bir jeton veya jeton bulabileceğini söylemek doğru olur. Guarda destekler 40 jetondan fazla ve binlerce jeton sayısı dahil olmak üzere ERC20’ler, BEP-2, ve diğer popüler varlıklar. Sayı, diğer bazı kripto para cüzdanlarına kıyasla oldukça yüksek.

Guarda Cüzdan İncelemesi

Burada bazı madeni paralar Guarda tarafından desteklenenler:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Dalgalanma
 • Tezos
 • Kısa çizgi
 • Evren

Bu, tabii ki, desteklenen kripto para birimlerinin çok küçük bir parçası, ancak aradığınız kripto para birimini zaten bulabilirsiniz..

Faydalı Müşteri Desteği

Daha önce bir kripto para cüzdanı kullandıysanız ve bazı zorluklar yaşadıysanız, muhtemelen iyi bir müşteri desteğini bulmanın o kadar kolay olmadığını biliyorsunuzdur. Çoğu durumda, günler sürer bir cevap almak için (eğer alırsan).

Birden fazla Guarda cüzdan incelemeler, durum farklı bu cüzdan ile. Guarda’nın müşteri desteği gerçekten yardımcı ve olacak tüm sorunları çöz deneyimlediğinizi (yaşıyorsanız).

Guarda’nın müşteri desteği sizin için orada olacak 24/7, bu yüzden, platformu kullanmaya başlamadan önce herhangi bir sorunuz varsa veya kullanırken endişeleriniz varsa – sormaktan çekinmeyin.

Guarda Yan yana Diğerleri ile Karşılaştır

Biliyor musun?

Guarda Yan yana Diğerleri ile Karşılaştır

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Guarda Cüzdan İncelemesi: EKSİLERİ

Şimdiye kadar, Guarda kripto cüzdanı ile ilgili tüm yönler oldukça iyi görünüyor, ancak şimdi daha önemli dezavantajlara bir göz atmanın zamanı geldi..

Nispeten Yüksek Ücretler

Yazılım kripto para cüzdanları söz konusu olduğunda, çoğu bedava. Ancak, bir şekilde para kazanmaları gerektiği açıktır. Bu yüzden çoğu, bir kripto para birimini diğerine takas etmek için veya sadece varlık göndermek için belirli bir miktar ücret alır.

Kafanız karışmış olabilir, Guarda cüzdanı hakkında konuşuyoruz, peki bunun kripto para alışverişiyle ne alakası var? Dediğim gibi, ücretsiz cüzdanların bir şekilde para kazanması gerekiyor, bu yüzden çoğu kripto para birimi değişim hizmetleri ticaret için bu ücret.

Guarda Cüzdan İncelemesi

Durum Guarda cüzdanına benzer. Bir hesap oluşturabilir, uygulamayı indirebilir ve tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak bir ödeme yapmanız gerekecektir. % 3,5 ücret yerleşik değişim hizmetini kullanırken.

% 3,5 ücret nispeten yüksek diğer kripto para birimi borsalarının sunduklarına kıyasla. Bu yüzden Guarda cüzdanı en büyük kusurlarından biridir.

Hala Yeni Şirket

Bu Guarda cüzdan incelemesine dahil etmek istediğim son husus, büyük bir kusur değil, daha çok düşünmeniz gereken bir şey..

Guarda sadece birkaç yıl önce kuruldu, yani bu bir Nispeten yeni endüstri devlerine kıyasla cüzdan. Bu, cüzdanın zamana göre test edilmemiş 2012-2014 döneminde kurulan Ledger, Coinbase ve Trezor gibi rakipler gibi.

İşte bu, size tüm önemli Guarda cüzdan artılarını ve eksilerini sağladım, böylece bu sağlayıcı hakkında zaten belirli varsayımlarda bulunabilir ve hatta ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz..

Guarda Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Guarda’nın kullanımı gerçekten çok kolay, ancak yine de kullanılabilirliğiyle ilgili sorularınız olabilir. Öyleyse, size Guarda cüzdanını nasıl kullanacağınızı söyleyeyim..

Nasıl Hesap Oluşturulur?

Guarda cüzdanı birkaç kolay adımda oluşturulabilir:

Aşama 1: Guarda.com/app adresine gidin.

Adım 2: “Yeni Cüzdan Oluştur” u tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, güvenli bir şifre oluşturmanız istenecektir. Şifrenize asla kişisel bilgilerinizi eklememelisiniz. Fikirleriniz yoksa bir şifre oluşturucudan yararlanın.

Guarda Cüzdan İncelemesi

Aşama 3: Şifreyi girdikten sonra bir yere yazmalı ve “Yazdım” a basmalısınız.

Guarda cüzdan incelemesi: şifre girme.

4. adım: Yedeğinizi indirin. Not: Yedeklemenizi asla kaybetmemeniz çok önemlidir çünkü aksi takdirde kripto para birimlerinize erişemezsiniz.

Guarda Cüzdan İncelemesi

Nasıl gönderilir?

Kripto göndermek için cüzdanınıza giriş yapın ve seç “Gönder”. Şimdi ihtiyacın var cüzdan adresini sağlayın ve göndermek istediğiniz miktar. Bunu yaptıktan sonra “İleri” ye basın. İşte bu, madeni paralarınızı göndermeyi başardınız. Aşağıda tüm süreci daha net anlatacak görseli görebilirsiniz..

Guarda Cüzdan İncelemesi

Şimdi nasıl jeton alacağımızı görelim.

Nasıl alınır?

Madeni para almak onları göndermek kadar basit. Her şeyden önce yapmanız gereken hesabınıza giriş yapın, sonra kripto seçin Almak istediğinizi seçin ve “Al” düğmesine basın. Daha sonra, cüzdan adresini kopyala ve o adrese paralarınızı gönderebilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken tek şey paraların cüzdanınızda görünmesini beklemek..

Anlamakta zorlanıyorsanız, aşağıdaki resme bir göz atın..

Guarda Cüzdan İncelemesi

Tıpkı size söylediğim gibi, Guarda cüzdanını kullanmak için önceden bilgi gerekmez..

Hepsi bu, bu Guarda cüzdan incelemesi sona eriyor. Şimdi sonuca atlayalım.

Sonuçlar

Bu nedenle, Guarda bir çoklu platform kripto para birimi cüzdanı web, masaüstü ve mobil cüzdanlar sunan. Çevrimiçi ve yazılım cüzdanları arasından seçim yapabileceğiniz için ikincisini seçmeniz önerilir.

Guarda, Ledger Nano S ve Trezor gibi güvenilir donanım cüzdanları kadar güvenli olmayacak olsa da, varlıklarınızı güvende tutacak bazı çekici güvenlik özellikleri sunar..

Tablo: Guarda Cüzdan ve Trezor Model T’nin şirket bilgileri

Guarda cüzdanını kullanmanın ne kadar kolay olduğunu seviyorsanız, güvenliğinizi artırın, bunu bilmelisin Ledger cüzdan ile senkronize edilebilir. Büyük miktarlarda kripto para depolamanız şiddetle tavsiye edilir.

Umarım bu Guarda cüzdan incelemesini yararlı bulmuşsunuzdur ve bu cüzdanın tam olarak aradığınız şey olup olmadığına karar vermişsinizdir!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me