Merhaba ve bu ICX fiyat tahmini makalesine hoş geldiniz. Bu ICON madeni para fiyat tahminleri kılavuzunda, çevredeki en yeni ve en iyimser kripto para birimi platformlarından birine bakacağım.

Bu Kılavuzda Ne Beklemeli?

Kripto para birimi fiyat tahminlerinin nasıl ele alınması gerektiği konusunda hızlı bir uyarıya geçmeden önce kısaca ICX Coin’in ne olduğunu açıklayarak başlayacağım. Bunu, kısa dönem için en iyi ICX fiyat tahminlerinden bazılarına ve daha uzun vadeli (2021 ve sonrası) bazılarına bakacağız..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Ne yazık ki, ICON kripto para birimi gibi, ICO da sadece dokuz ay önceydi, Eylül 2017’de fiyat tahminleri yapan herhangi bir meşru uzman bulmak zor. Bunlar, Bitcoin ve Ethereum gibi daha büyük kriptolarda daha yaygındır..

Yatırımları değerlendirirken teknik analizin nasıl ele alınacağına dair bazı fikirler de sundum. Teknik analiz, bir fiyatın yükselip yükselmeyeceğini belirlemek için geçmiş fiyat eğilimlerinin incelenmesine verilen addır. Tüccarlar için kesinlikle yararlı olsa da, bir emtia veya varlıktaki yatırımcılar için daha az önemlidir. Bu, ICX Coin’in geleceğine bakan bir makale olduğu için, teknik analiz ICX fiyat tahminleri için çok az işe yarayacaktır..

Bunu takiben ICX yol haritası hakkında ICON ICX madeni para fiyat tahminleriyle ilgili bazı noktalar olacaktır. Projenin arkasındaki ekibin neyi başarmayı umduğunu açıklayacağım ve bunu dijital varlığın performansıyla ilişkilendirmeye çalışacağım..

Son olarak, ICX’in iyi bir yatırım olup olmadığı konusunda bazı fikirler sundum. Bu, hiçbir koşulda yatırım tavsiyesi olarak görülmez ve görülmemelidir. Bununla birlikte, umarım size ICON kripto para birimi ağı ve onun yerel madeni para ICX’i hakkındaki bilgilerle başa çıkmak için araçlar verecektir..

Tüm bunlara geçmeden önce, ICX Coin nedir ile başlayacağım.

(ICX Coin hakkındaki bilginize zaten güveniyorsanız, bir sonraki bölüme geçmekten çekinmeyin).

ICX Coin nedir?

Bazı ICX Coin tahminlerine bakmaya başlamadan önce, ICX Coin’in gerçekte ne olduğunu kısaca tartışmak mantıklı olacaktır..

ICX Coin, ICON ağına özgü kripto para birimidir. ICON kripto para birimi ağında yer alan işlevlerin çoğunun, ICX para birimini kullanmak için ödenmesi gerektiğinden, Ethereum ağı için Ether gibidir..

ICON ağı 2 yıldır geliştiriliyor. Dayli Financial Group tarafından oluşturulmuştur. Dayli Financial Group, finansal yenilik ve teknoloji konusunda uzmanlaşmış bir Koreli şirkettir. Coinone borsasını daha önce kullandıysanız, şirketin adını tanıyabilirsiniz. Aslında, kullanıcıların çeşitli kripto para birimlerini alıp satmalarına izin veren Kore platformuna sahipler..

ICON ağının arkasındaki fikir, "dünyayı hiper bağla". Dayli Financial Group, gezegenin şimdiye kadar gördüğü en büyük ademi merkeziyetçi ağı kurma misyonuyla hareket ediyor..


ICON’un arkasındaki ekip, kullanıcıların farklı blok zincirleri arasında etkileşim kurması için bir platform oluşturmaya çalışıyor. Bu etkileşim, karmaşık akıllı sözleşmeler kullanılarak yapılacaktır..

Geliştiriciler bu birbirine bağlı ağa, "ICON Cumhuriyeti". Umut, ICON’un bir gün modern yaşamın birçok farklı sektörü arasında etkileşime izin veren bir ağ olacağıdır. Bunlara sigorta, sağlık hizmetleri, eğitim, güvenlik ve finans dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir..

“ICON Republic” in temelini Nexus oluşturuyor. Bu blok zinciri, Cumhuriyet’in kendisini oluşturan tüm farklı küçük blok zincirlerini birbirine bağlar. Bu daha küçük blok zincirleri ICON Topluluğu olarak bilinir. Bu bireysel blok zincirlerinin her birinin kendi kuralları olacaktır. ICON, her bir topluluğun nasıl çalıştığını kontrol edemez.

Düzenli kullanıcılar, Vatandaş Düğümü adı verilen şeyi kullanarak ICON ağına bağlanabilir. Bu düğümler daha sonra ICON ekosisteminin çeşitli merkezi olmayan uygulamaları ile etkileşimde bulunmak için kullanılabilir. Ağın farklı para birimleri, ICON’un kendi merkezi olmayan borsası kullanılarak alınıp satılacaktır..

Fiyat Tahminleri Hakkında Hızlı Bir Uyarı

Bu makalenin odağına geçmeden önce, önce hızlı bir uyarıda bulunmalıyım: kripto para birimi fiyat tahminleri dikkatle ele alınmalıdır! Böylesine yeni bir teknolojik yenilik olarak, bu kadar modern bir şeyin değerinin ne olduğuna karar vermek inanılmaz derecede zordur..

Nihayetinde, piyasa her bir para biriminin değerine karar verir. Bir çok insan satın alırsa, çok değerli olacaktır. Çok az kişi projeye inanırsa, fiyat artmaz.

Bir kripto para projesinin başarısız olmasının birçok nedeni vardır. Ancak, başlıcaları şunlardır:

  • Rekabet
  • Yönetmelik
  • Teknolojik
  • Aldatmaca

CoinLiker’ın ICX Fiyat Tahmini 2021

Tamam, oldukça vahşi biriyle başlayalım. CoinLiker adlı bir web sitesi, önümüzdeki on iki ay boyunca gördüğümüz muhtemelen en yüksek (iyimser) ICX fiyat tahminini yayınladı..

Gördüğünüz gibi, bu isimsiz yazar ICX’in sadece aya gitmekle kalmayıp, hızla geçip gittiğini düşünüyor. Muhtemelen, fiyat, evrenin en derin derinliklerinde henüz isimlendirilmemiş bir gezegene ulaşana kadar yükselmeye devam edecek …

icx-fiyat tahminleri

Evet, bu doğru – neredeyse 4 dolar!

Maalesef bu yıldızlararası ICX fiyat tahmini için herhangi bir kanıt sunulmadı. Ancak Coinliker, “ICX’in harika bir yatırım olduğunu tespit eden” bir “özel Tahmin algoritması” kullandığını iddia ediyor.

Algoritmalarına göre, bugünün fiyatlarında 200 dolarlık bir yatırım, yukarıdaki bir yıllık tahminlerine göre yaklaşık 2.700 dolar geri dönecektir..

Yine de, tüm ICON ICX fiyat tahminleri ay çekimleri değildir …

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

WalletInvestor’ın ICX Fiyat Tahmini 2021

Düpedüz çılgınlıktan, biraz daha makul bir ICX fiyat tahminine geçiyoruz. WalletInvestor ICX fiyat tahminlerinde oldukça gerçekçi.

ICX fiyatının yaklaşık olarak sabit kalacağına inanıyorlar 0,753 ABD doları bir yıllık bir zaman diliminde. ICON 0,90 $ değerinde Ocak 2021’de. Söylemeye gerek yok, bu çok daha makul görünüyor. Ancak, pek inandırıcı bir şekilde yedeklenmemiştir. Bununla birlikte, WalletInvestor, fikirlerini açıklamak için bazı grafikler eklemekten hoşlanır..

2021 ve 2022 için ICX fiyat tahmini.

Sağdaki grafikteki sabit taban çizgisi, madeni para fiyatının yıl boyunca tahmin edilen durgunluğunu temsil ediyor gibi görünüyor..

Maalesef, CoinLiker’daki analiz gibi, WalletInvestor’ın “ICON çökecek mi?” Gibi sorulara verdiği yanıtları destekleyecek çok fazla kanıt yok.

Bunun yerine, kısa ve tatlı tutuyorlar: “Analizimize göre bu olmayacak.”

Muhtemelen analizleri, ICON’un sağlayabileceğinden daha iyi bir hizmet sunan diğer platformları, ICX’i yasa dışı yapan bir düzenleyiciyi veya yazılımın kendisinde bir kod bozma kusurunu içermiyor.

ICX için 2021 Fiyat Tahminlerini Etkileyebilecek Haberler

Şimdiye kadar size sunduğum ICX fiyat tahminlerine bakıldığında, projeyle ilgili hiçbir haberin gerçekten olmadığını düşünürsünüz. Ancak durum hiç de öyle değil!

ICON, LINE adlı bir sosyal medya uygulamasıyla ortaklık kurdu. LINE, şu anda Japonya’daki en büyük sosyal medya platformudur. Mesajlaşma uygulamasının her ay 200 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu, ICON’un merkezi olmayan uygulamaları geliştirildiklerinde potansiyel olarak harika bir kullanıcı tabanıdır.

Ayrıca ICON’un Samsung ile ortaklık kurduğuna dair haberler de var.. Raporlar teknoloji devinin geliştirmekte oldukları Samsung Pass adlı bir proje için ICON’un Zincir Kimliği sistemini kullanacağını belirtmek.

Bu, takım için açıkça olumlu bir gelişme ancak ICX coinleri için bir talebe dönüşüp dönüşmeyeceği belli değil. Elbette, fazladan talep yaratmazsa, her bir ICON madalyonunun fiyatı ortaklıktan hiç etkilenmeyecektir. Ancak yine de ICON’un genel itibarı için iyidir.

Herhangi Bir Uzmanın ICX Fiyat Tahminleri Yapmasını Sağlayın?

Ne yazık ki, bugünlerde altcoin için fiyat tahmininde bulunan gerçekten uzman yok. John McAfee, başkanlık makamına aday olduğunu ilan ettiğinden ve kendi kripto para birimini piyasaya sürdüğünden beri, şimdilik fiyat aramalarında sakinleşti..

İnternet güvenlik gurusunun yokluğunda, uzman şekilli bir delik var gibi görünüyor. 2021 ICX fiyat tahmini için bakabileceğimiz MarketInvestor ve CoinLiker gibi birçok web sitesi var. Bununla birlikte, paket servisi olan restoran mesajı, sadece gerçeklerin, ortaklıkların ve gelişmelerin, havadan çekilmiş sayılardan daha yüksek sesle konuştuğunu tekrar ediyorum..

Konuyla ilgili çok sayıda YouTube videosu da var. Bununla birlikte, bunlar fiyat tahmin web siteleriyle aynı sorunlardan muzdariptir. Yaratıcıların çoğu, pompaladıkları paraları kendileri tutacak ve bir proje etrafında heyecan yaratmayı umacaklar. Bu tür videolar yatırım tavsiyesi olarak kullanılmamalıdır.

Kendiniz kadar bilgi sahibi olmak çok daha iyidir. Başarılı olan projelere bakın. İnsanları zengin yapan kazançları onlara neyin kazandırdığını belirlemeye çalışın. Daha da önemlisi, kripto endüstrisinin% 90’ından fazlasının olduğu gibi projeleri pompalamak ve dökmek yerine bu kazanımları korumalarını sağlayan şeyi belirlemeye çalışın.

Ekip üyelerine, yol haritalarına (daha sonra ICX’in yol haritasına ilişkin daha fazla bilgi), hedeflere ve teknik incelemelere bakın. Dünyanın böyle bir projeye ihtiyacı olup olmadığına kendiniz karar verin. Bu, bir yatırım yapmanın çok daha iyi bir yolu, isimsiz bir yazarın alıntılanmış çok sayıda büyük kazanç yüzdesine sahip bir eser yazmasına güvenmek, ancak onları desteklemek için çok az şey..

Fiyat Tahminleri Yapmak İçin Teknik Analizi Kullanma

ICX fiyat tahminleri sunan bazı web siteleri, arama yapmak için teknik analiz kullandıklarını söyleyecektir. Bununla birlikte, bununla ilgili sorun, teknik analizin, çizelgelerin dikkatli ve sürekli analizini içeren bir disiplin olmasıdır..

Yükseliş grafiği neydi (iyimser) çok hızlı bir şekilde düşüş eğilimi gösterebilir (kötümser) ve bunun tersi de geçerlidir? Teknik analiz, günlük ticarette çok etkili bir şekilde kullanılabilir (kısa vadeli alım satım, düşük alım ve yüksek satış). Bununla birlikte, haftanın yedi günü 24 saat çalışan bir pazarda, aşağıdaki grafikler büyük bir taahhüt içerecektir..

Uzun vadeli yatırım amaçları için en iyi gösterge temel analizdir. Temel analiz, bir projenin çözebileceğini iddia ettiği soruna bakmayı içerir. Ardından, pazarın böyle bir düzeltme talep edip etmediğini ve şirketin veya ekibin vaatlerini ne kadar yerine getireceğini sorgulamalısınız..

ICX Fiyat Tahmini 2021 ve Ötesi

Bir yıllık bir süre için fiyat tahminleri yapmak sorunluysa, bunları gelecekte daha da ileriye götürmek daha da yanıltıcıdır. Yine, kripto para birimi fiyat tahminleri sunan en başarılı birkaç web sitesine baktım. Ne yazık ki, ICX fiyat tahminleri yapan yasal uzmanların yokluğunda, bu web sitelerinin yapması gerekecek!

Sayılardan Daha Fazlası Olan Bir Gelecek Fiyat Tahmini?

Öncelikle CoinCheckUp’ın ICX fiyat tahminine bakalım. Bu web sitesi, 2021’den 2024’e kadar verdiği rakamların arkasında birkaç farklı mantık kullanıyor. Bunlar arasında, ICON’un büyümesi Google’ın, Facebook’un, internetin kendisininkini yansıtıyorsa veya Moore Yasası teorisini izliyorsa, fiyat hakkında spekülasyon yapmayı içerir..

Bu ICX fiyat tahminleriyle ilgili sorun, ICON’un Moore Yasasına göre büyüyeceğine dair kesinlikle hiçbir şeyin olmamasıdır. Aynı şekilde, evlat edinmenin İnternet’in veya Google’ınkini takip edeceğine inanmak için hiçbir neden yoktur..

ICX Fiyat Tahmini

Bununla birlikte, en azından web sitesi fiyat tahminleri konusunda bir sorumluluk reddi sunuyor:

“Tahminler, gelecek için hiçbir garanti değildir. CoinCheckup’taki herhangi bir veriyi bilgi amaçlı kullanın. Bilgi, yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. “

2021 İçin Maksimum ve Minimum Fiyat Tahmini?

Adlı web sitesinde bir yazar Ticaret kendilerine ait bazı rakamlar buldu. Daha önce sunduğum fiyat tahminleri gibi, bunlar da herhangi bir temel veya teknik analizden yoksundur. Yazar, 2021 ve sonrası için maksimum ve minimum ICON ICX fiyat tahmini belirlemeyi başardı, ancak.

Gördüğünüz gibi, TradingBeasts, ICON token fiyatlarının 2021 boyunca sürekli artmasını bekliyor. Bu, bir yıldan uzun süredir piyasada bulunan hiçbir kripto para biriminin her ay sürekli olarak değer kazanamamasına rağmen..

ICX Yol Haritası

ICON’un gelecek için sahip olduğu kadar büyük hedeflerle, takımın önünde zorlu bir yol olduğu açık. Web sitelerinde 2021 hedeflerini listeliyorlar. Görünüşe göre projelerinin 2021’in sonuna kadar tamamlanmasını umuyorlar. Bu, tamamlanması on yıldan fazla sürmeyi planlayan bazı blockchain platformlarının yol haritalarından farklıdır..

ICON web sitesi, odaklanacakları birkaç farklı bölümü listeler. Bunlar menkul kıymetler, sigortalar, bankalar, üniversiteler ve hastanelerdir. Her bölümde bir sonraki yıl için hedefler listelenmiştir. Burada onlara tek tek bakacağım.

ICX Fiyat Tahmini

Menkul Kıymetler

ICON, teknolojisinin 2018 yılında takas ve hesaplaşma endüstrisinde kullanılmasını umuyor. Bunu takiben, 2019’da ICON, ticaret sektöründe de kullanılmayı umuyor.

ICX Fiyat Tahmini

Sigorta

ICON, döngü zinciri teknolojisinin birçok üst düzey sigorta şirketi tarafından kullanıldığını iddia ediyor. 2018 boyunca, hizmetlerinin halka açık olacağını söylüyorlar. Bu, sektördeki kilit ortaklıkların oluşumunu içerecek.

ICX Fiyat Tahmini

Bankalar

ICON, 2018 boyunca tamamen dijital olan ön ödemeli bir ödeme sistemi başlatmayı planlıyor. Bunu, isimsiz ortaklarla ilişkiler geliştirmek takip edecek.

ICX Fiyat Tahmini

Üniversiteler

Üniversite sektörü yol haritası, önce konsept parçaların kanıtlarını içerecek, ardından “Akıllı Satış Makineleri” geliştirilecektir. Bunlar, öğrenciler tarafından okuldayken ödeme ve transfer yapmak için kullanılacaktır..

ICX Fiyat Tahmini

Hastaneler

ICON ayrıca sağlık hizmetlerini iyileştirmeyi hedeflemektedir. Bu, blok zincirine dayalı bir dijital imza sisteminin geliştirilmesini içerecektir. Web sitesine göre, bu tıbbi bilgi yönetimi için çığır açacak. Ayrıca, sağlık hizmetleri bilgileri için bir veri paylaşım platformunun başlatılmasını da içerecek.

Yol Haritası ICX’in Fiyatını Nasıl Etkileyebilir??

Hepsi kulağa çok etkileyici geliyor ve yol haritasına adanmış web sitesi sayfasındaki grafikler görsel olarak çok çekici. Ancak, harika bir web sitesi, ekibin bu kadar büyük hedeflere ulaşabileceği anlamına gelmez..

Bununla birlikte, sözlerini yerine getirebilirlerse, ICON, modern yaşamın en büyük sektörlerinden bazılarıyla başarılı bir şekilde entegre olmuş olacaktır. Yerel jeton tüm bu endüstrilerde kullanılırsa, kesinlikle yüksek talep görecektir ve buna göre fiyat artmalıdır..

Tabii bunların hiçbiri kesin değil. Takım belirledikleri hedeflere ulaşmayı başarsa bile, daha verimli, daha iyi tasarlanmış bir sistem tarafından yenilebilirler. ICON’un benimsenmesini de engelleyebilecek başka tökezleyen bloklar da var. Teknolojik sorunlar ve düzenleyici sorunlar, yol haritalarını tamamlamalarına rağmen ICX’in değerinin düştüğünü görebilecek alanlardan sadece iki tanesidir..

ICX İyi Bir Yatırım mı?

ICX Fiyat Tahmini 1 yıllık grafik

Bir ICON’un gelişiminin bu kadar erken bir aşamasında iyi bir yatırım olup olmadığını söylemek çok zor.

ICON, 2021’in sonunda bile mevcut olmayabilir. Alternatif olarak, en iyimser tahminlerin en çılgın tahminlerine bile birçok kez değebilir. 2017’de kripto para birimine aşina olsaydınız, muhtemelen o yıl 10.000 dolar Bitcoin olacağını söyleyen insanlara gülündüğünü hatırlayacaksınız. Fiyat sonunda bu tahminin neredeyse iki katına ulaştı!

Her şeyden önce, tüm fiyat tahminlerine dikkatle yaklaşmayı ve her zaman kendiniz için bolca araştırma yapmayı unutmayın. Yatırımların temel analizi kraldır!

Sonuç

Muhtemelen söyleyebileceğiniz gibi, doğru ICX Coin fiyat tahminleri yapmak biraz zor. Tamamen yeni bir varlık sınıfıyla uğraşıyoruz ve değer keşfi biraz zaman alacak. Bu süre zarfında kaybedenler olacak ve kazananlar olacak.

ICON gibi bir platforma doğru gidebilecek pek çok şey var. Tamamen dijitalleştirilmiş ve merkezi olmayan bir geleceğin bel kemiği olma şansı var. Kesinlikle gerekli hale gelebilir ve her ICX jetonu yüzlerce veya binlerce dolar değerinde olabilir.

Bununla birlikte, birçok şey de ters gidebilir.

Birincisi, ICON ağının sahip olabileceği herhangi bir değeri kesinlikle yok edecek başka bir teknoloji geliştirilmek üzere olabilir..

ICON ağı aslında etrafındaki en iyi tasarlanmış ve en etkileyici blockchain tabanlı platform olsa bile, uzun vadede başarılı olacağı anlamına gelmez. Örneğin Betamax ve VHS’ye bakın. 1980’lerde ve 90’larda Betamax platformu tartışmasız daha iyiydi. Kullanıcılarının evlerine çok daha yüksek kalitede video görüntüsü sunabilir. Ev video savaşlarında galip geldi mi? Hayır. VHS, nihayetinde halkların favorisi olarak ortaya çıktı. Aynı yüksek kaliteyi sunmamış olabilir, ancak çok daha uygun fiyatlıydı. Piyasa kendi lehine konuştu.

Ayrıca, ICON ağının arkasındaki ekibin teknik olarak yol haritalarını yerine getirebileceğini ummanın yanı sıra üstesinden gelinmesi gereken düzenleme sorunları da var..

Ve sonunda…

Herhangi bir kripto para birimi yatırımında olduğu gibi, yüksek riskli ve yüksek ödüllü bir oyundur. Çok erken olduğu için, herhangi bir yaygın benimseme gerçekleşmeden önce, kazançlar çok büyük olabilir. Aynı şekilde proje tamamen değersiz olabilir..

Bu, böyle bir projeye yatırım yaparken dikkatli olunması gerektiği anlamına gelir. Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalısınız ve elde ettiğiniz kazançlar için emekli olmayı beklememelisiniz. Hala yatırım yapmak istiyorsanız, bunu projeye inandığınız için yapın. Net değerinizin çok küçük bir yüzdesini alın ve biraz ICX jetonu satın alın. Ardından günlük piyasa hareketini görmezden gelin. Projeye gerçekten inanıyorsanız, bu çok daha kolay olacaktır..

Bu ICX fiyat tahmin kılavuzunda tüm zaman bu kadar. Umarım bu kripto para birimi platformu hakkında bir şeyler öğrenmişsinizdir. Artık işimiz bittiğine göre, ne düşünüyorsun? İki yıl sonra ICX parasının ne kadar değerli olacağını düşünüyorsunuz? ICX fiyat tahmini olan var mı??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me