Kripto para birimlerini “saklayabileceğiniz” güvenli bir yer arıyorsanız, muhtemelen soğuk cüzdanlar. Eğer öyleyse, bu KeepKey inceleme şu anda tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir.

KeepKey bir daha iyi bilinen donanım cüzdanı. Ancak, gerçekten iyi ve güvenilir mi? Bu KeepKey incelemesinde bunlara cevap vereceğim ve daha birçok soru, cüzdanın işlevselliği, başlıca avantajları ve kusurları, fiyatlar, KeepKey destekli madeni paralar vb. dahil.

Dahası, gerekli tüm bilgileri şurada bulacaksınız: nasıl kurulur cihaz, göndermek ve teslim almak varlıklar.

Şirket hakkında daha fazla bilgi edinerek bu KeepKey cüzdan incelemesine başlayalım.

Bir Bakışta Karar: KeepKey, şık ve modern görünümlü bir tasarıma sahip bir donanım cüzdanıdır. M-cüzdanın kullanımı kolaydır, benzersiz güvenlik önlemlerinin yanı sıra müşteri dostu fiyatlar sunar. Cüzdanın kendisi mobil cihazınız için kolayca yönetilebilir. Ancak asıl sorun sadece 40 kripto para birimini desteklemesi..

Artıları

 • Güvenli donanım cüzdanı
 • Kullanımı kolay
 • Cazip fiyat

Eksileri

 • Yalnızca 40 kripto para birimini destekler
 • Taşıması ağır olabilir

KeepKey İncelemesi: ShapeShift Nedir?


Şekil Değiştirme oldu 2014’te kuruldu içinde İsviçre tarafından Erik Voorhees. Şirket, ShapeShift’in işlerini geliştirmesine izin veren makul miktarda fon çekmeyi başardı.

KeepKey İncelemesi

Şirket şunları yapmanızı sağlar: Fox tokes’larını ücretsiz takas edin, size iki farklı platform sunar – Beta versiyon ve Klasik, ve diğer yararlı araçlar. Şimdi, muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi ShapeShift’in en popüler ürünü KeepKey – bir çevrimdışı cüzdan bu, kripto para birimlerinizi bilgisayar korsanlarından korumanıza yardımcı olacak.

Gerçekten ilginç bulduğum şey, KeepKey cüzdanı oluşturulduğunda 239 dolardan perakende. Ancak, fiyatlar yıllar içinde önemli ölçüde düştü ve Şimdi KeepKey’in maliyeti sadece 49 $.

Şimdi bu bilgileri ele aldığımıza göre, kapsamlı KeepKey incelemesine geçelim..

Bulunan En Son KeepKey Kuponu:

KeepKey İncelemesi: PROS

Olumlularla başlayalım.

Nispeten Güvenli – Soğuk Cüzdan

Öncelikle, ihtiyaçlarınız için en iyi kripto para birimi cüzdanını seçmek söz konusu olduğunda bunu anlamak önemlidir., en kritik faktör güvenliktir. Varlıklarınız göz açıp kapayıncaya kadar çalınabilirse, cüzdanın görsel olarak çekici olup olmadığı veya gezinmesi çok kolay olup olmadığı önemli değildir.

Güvenlik genellikle cüzdan türüne bağlıdır. Daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için sizi farklı cüzdan türleri dışarıda:

 • Çevrimiçi cüzdanlar. Çevrimiçi cüzdanlar en az güvenlidir. Tüm madeni paralarınızı çevrimiçi tutarken, sağlayıcıya gerçekten güvenmelisiniz. Çevrimiçi cüzdanların çoğu özel anahtarlarınızı saklamasa da bu, madeni paralarınızın çalınamayacağı anlamına gelmez. Ayrıca, bilgisayar korsanlığı söz konusu olduğunda, çevrimiçi cüzdanlar en savunmasız olanlardır. Bu nedenle, çok az miktarda kripto para tutmadığınız sürece, daha güvenli depolama hakkında düşünmelisiniz..
 • Yazılım / uygulama cüzdanları. Günlük alım satım yaparken yazılım cüzdanları iyidir. Çevrimiçinden daha güvenlidirler, ancak donanım cüzdanları kadar iyi değildirler.
 • Donanım cüzdanları. Büyük miktarlarda kripto para depoluyorsanız ve bunları kaybetmek istemiyorsanız, donanım cüzdanı sizin için en çok önerilen seçeneklerden biridir. Özel anahtarlarınız çevrimdışı saklandığından, bilgisayar korsanlığına karşı korunursunuz.
 • Kağıt cüzdanlar. En güvenli kağıt cüzdan olarak kabul edilir, ancak yanlışlıkla kaybederseniz tüm paralarınız da kaybolur..

İyi haber şu ki KeepKey bir donanım cüzdanı, bu nedenle varlıklarınız için en güvenli depolamalardan biridir. Bununla birlikte, bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaşmış olsa bile, bilgisayar korsanları kripto para birimlerinizi çalamaz..

KeepKey incelemesi: KeepKey cüzdanı.

KeepKey, soğuk cüzdan olmanın yanı sıra size bir PIN kodu ve kurtarma tohumları. Ledger Nano S ve diğer güvenilir donanım cüzdanları aynı güvenlik önlemlerine sahiptir.

KeepKey cüzdan, bu benzersiz özelliğe sahiptir. PIN kodu numaralarınızı değiştirir zamandan zamana. Bu şekilde kötü amaçlı yazılım, kodunuzu kopyalayamaz ve kripto para birimlerinizi çalamaz.

Söz konusu olduğunda kurtarma aşaması, Herhangi biri bunları belirli bir şey öğrenirse 24 kelime, o kişi yapabilir kurtarıcını geri yükle ve tüm mal varlığını çal. Bununla birlikte, tohum cümlenizi güvenle saklamalısınız..

Şimdi, pek olası olmasa da, açıklık adına bunu açıklamama izin verin. Bir bilgisayar korsanı cüzdanınıza bir şekilde çevrimiçi olarak erişmeyi başarırsa ve varlıklarınızı çalmayı hedeflerse, cihazda bu düğmeye basmanız ve işlemi onaylamak için basılı tutun.

Not: Eğer güvenliği önemsiyorsanız, üçüncü taraf sağlayıcılardan asla donanım cüzdanları satın almamalısınız çünkü kurcalanmış bir cihaz alırsanız, tüm paranızı kaybedebilirsiniz..

Güvenlikle ilgili teknik hususlarla ilgili daha fazla ayrıntı bulamadım, ancak bu KeepKey incelemesinde bu konuya bir kez daha döneceğiz.

Kullanıcı Dostu, Şık Tasarım

Çoğunluğu donanım cüzdanları vardır kullanımı nispeten zor. Ancak kullanılabilirlik avantajlardan biri bu KeepKey incelemesinde bahsedilmeye değer.

KeepKey ile ilgili istisnai olan şey, yalnızca bir düğmesinin olmasıdır. Bu düğme, cihazı açıp kapatmak için kullanılır. Diğer tüm süreçler mobil uygulama üzerinden yönetilebilir. Bu, PIN kodunuzu girmeyi ve kurtarma tohumunu ayarlamayı içerir.

KeepKey incelemesi: KeepKey cüzdanının faydaları.

Şimdi, muhtemelen KeepKey’in en büyük kripto para cüzdanlarından biri Marketin içinde. Trezor ve Ledger ile karşılaştırıldığında, iki katından daha büyüktür. Burada KeepKey’in boyutları:

 • Yükseklik: 38,0 mm
 • Genişlik: 93,5 mm
 • Derinlik: 12,2 mm

KeepKey’in diğer donanım cüzdanlarına göre sahip olduğu temel avantajlardan biri, geniş ekran. İleri geri kaydırmaya gerek kalmadan tüm kripto para birimi adresini görmenizi sağlar. Soğuk cüzdan kullanıcılarına göre, güçlü bir şekilde kullanılabilirliği artırır.

Ancak, KeepKey’in çok büyük bir ekranı olduğu için, çizilmeye daha yatkın. Ama ekran olduğu için polikarbonat kasa ile korunmaktadır, Cihazın işlevselliğini etkileyebilecek fiziksel hasar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

KeepKey İncelemesi

Daha geniş ekranları tercih ederseniz, Ledger Nano X’e de göz atabilirsiniz. Şirketin ilk sürümünün aksine, tüm kripto para birimi adresini görmenizi sağlayan daha büyük bir ekrana sahiptir. Tıpkı KeepKey gibi.

Son olarak, KeepKey yükleme işlemi nispeten hızlıdır. Dahası, varlık göndermek ve almak zor olmayacak. Bu KeepKey incelemesinin sonunda bu süreçlerde size rehberlik edeceğim.

Cazip Fiyat

Şu anda KeepKey cüzdan maliyetleri sadece 49 $, ancak aynı cihaz için 200 dolardan fazla ödeme yapmanız gereken günler oldu. Şirket muhtemelen rekabet nedeniyle fiyatlarını düşürdü.

Şuna hızlıca bir göz atalım: rakiplerin fiyatları:

 • Ledger Nano S – 59 Dolar
 • Ledger Nano X – 119 ABD doları
 • Trezor One – 59 Dolar
 • Trezor Model T – 159 $

Gördüğünüz gibi rakipler oldukça benzer fiyatları korumak ilk modellerine gelince. Bununla birlikte, daha gelişmiş sürümler almak istiyorsanız, Ledger Nano X için 119 $ ve Trezor Model T için 159 $ ‘a mal olacak..

Bununla birlikte KeepKey, ortalamanın altında fiyatlandırma noktası bu bana tamamen adil görünüyor. Benzer bir fiyatlandırma noktası sunan güvenilir bir model seçmeye gelince, Ledger Nano S’yi kesinlikle öneririm.

KeepKey'i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

KeepKey’i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

KeepKey İncelemesi: CONS

Bu KeepKey cüzdan incelemesinin tüm olumlu yönlerini ele aldığımıza göre, artık cüzdanın dezavantajlarına bir göz atmanın zamanı geldi..

Sınırlı Sayıda KeepKey Tarafından Desteklenen Para Sayısı

En popüler kripto para birimleri söz konusu olduğunda, onları destekleyen cüzdanları bulmanın çok kolay olduğu aşikardır. Bununla birlikte, daha az yaygın olan madeni paralarla ilgileniyorsanız, bu o kadar kolay olmayabilir.

KeepKey İncelemesi

Üzücü olan kısım, KeepKey’in yalnızca 40 kripto para birimini desteklemesidir. Tüm bulabilirken önde gelen paralar ve aralarından seçim yapabileceğiniz jetonlar, daha az popüler jeton gönderme, saklama ve alma olasılığınız çok düşüktür. Burada desteklenen madeni paraların bazıları:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • DASH
 • Birden çok ERC-20 jetonu
 • vb.

Nazaran Ledger cüzdanlar bu destek 1000’den fazla kripto para birimi, bu küçük bir sayı gibi görünebilir.

Ancak, aklınızda belirli bir madeni para varsa KeepKey’in Varlık Talep Formu ve bu kripto para birimiyle ilgilenen daha fazla insan olmasını bekleriz. Mükemmel olmasa da, en azından bir olasılık var.

Artık KeepKey destekli jetonlarla ilgili tüm bilgileri bildiğinize göre, daha ileri gitme zamanı.

Taşıması Ağır

Bu KeepKey incelemesinde daha önce bahsettiğim gibi, diğer tüm kripto para cüzdanlarından daha büyük Marketin içinde. Büyük ekranı kullanılabilirliği artırırken, aynı zamanda oldukça ağır etrafta taşımak.

Cüzdanınızı evde gizli tutarsanız bu sorun o kadar önemli olmayabilir, ancak cebinizde taşımayı tercih ederseniz (ki bu önerilmez) biraz rahatsız olabilir..

KeepKey cüzdanı 54g ağırlığında, bu yüzden bunun bir sorun olup olmadığına kendiniz karar vermelisiniz.

Pakete Neler Geliyor??

KeepKey size teslim edildiğinde, bir pakette bulacaksın:

 • KeepKey cüzdanının kendisi
 • Dokuma bir naylon USB kablosu
 • Kurtarma ifadesi yedekleme kartı
 • Garanti Bilgileri
 • KeepKey Nasıl Kullanılır?

Bu KeepKey cüzdan incelemesinin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını ele aldığımıza göre, artık nasıl kullanılacağını bulmanın zamanı geldi. Sana göstererek başlamak istiyorum KeepKey nasıl kurulur ve sonra varlık göndermeye ve almaya geç.

KeepKey’i Kullanmaya Nasıl Başlanır?

Bir şey yapmaya başlamadan önce, sahip olman gerekecek:

 • Bir bilgisayar
 • Chrome Tarayıcı (en son sürüme sahip olduğunuzdan emin olun)
 • KeepKey donanım cüzdanı
 • USB kablosu
 • KeepKey İstemci Uygulaması (Google Chrome uygulama mağazasından edinebilir ve erişebilirsiniz)
 • Kurtarma cümle kartı (pakete dahildir)

İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzda, adımların her birini takip edin:

Aşama 1: KeepKey İstemci Uygulamasını indirin

Adım 2: Uygulamayı açın ve “KeepKey’i Başlat” ı tıklayın

Aşama 3: Cihazınızın adını / etiketini ekleyin.

KeepKey İncelemesi

4. adım: Seçin ve PIN kodunuzu onaylayın. 9 haneye kadar olabilir. En az 6 numarayı eklemeniz önerilir. Rakamları seçerken ekranınıza yakından bakın çünkü onaydan önce değişeceklerdir..

KeepKey İncelemesi

Adım 5: Kurtarma ifadenizi yazma zamanı. kelime öbeği 12 kelimeden oluşur. Tüm kelimeleri doğru bir şekilde yazmanız çok önemlidir. Bunu yaptıktan sonra, onaylamak için düğmeyi basılı tutun.

6. Adım: Bu kadar. Şimdi kontrol panelinize yönlendirileceksiniz.

KeepKey’i nasıl kullanmaya başlayacağınızı zaten bilmenize rağmen, bu KeepKey incelemesi henüz bitmedi.

Nasıl gönderilir?

Varlıklarınızı göndermeden önce, gerekli miktara sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Durum buysa, bu kılavuzu izleyerek devam edin:

Aşama 1: ShapeShift sayfasının en üstünde, “Gönder” i bulacaksınız, üzerine tıklayın.

KeepKey İncelemesi

Adım 2: Şimdi, göndermek istediğiniz bir varlık seçmeniz gerekiyor. Gerekli varlığı arama aracını kullanarak veya mevcut listeyi aşağı kaydırarak bulabilirsiniz..

KeepKey incelemesi: varlığı seçin.

Aşama 3: Göndermek istediğiniz varlığı seçin ve “İleri” yi tıklayın.

4. adım: Alıcının adresi ve göndermek istediğiniz miktar dahil olmak üzere ayrıntıları doldurun ve “Devam Et” i tıklayın.

KeepKey incelemesi: ayrıntıları girin.

Adım 5: Verilen bilgilerin doğru olduğunu onaylayın ve “Gönder” i tıklayın.

KeepKey incelemesi: ayrıntıları onaylayın.

6. Adım: PIN kodunuzu girin ve “Gönder” i tıklayın.

KeepKey incelemesi: pin girin.

Size söylediğim gibi, KeepKey kullanarak kripto para göndermek minimum çaba gerektirir.

Nasıl alınır?

Bu KeepKey incelemesine dahil edilecek son husus, varlıkların alınması sürecidir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Aşama 1: ShapeShift sayfasının üst kısmındaki “Al” seçeneğine tıklayın.

KeepKey İncelemesi

Adım 2: Madeni parayı gönderirken olduğu gibi, gerekli varlığı bulun, seçin ve “İleri” yi tıklayın.

KeepKey incelemesi: madeni parayı seçin.

Aşama 3: Şimdi KeepKey’inizde gördüğünüz adresin bilgisayarınızın ekranındaki adresle eşleştiğini onaylamanız gerekir..

KeepKey incelemesi: adresi onaylayın.

4. adım: Adresin tamamını kopyalayın ve size varlık göndermesi gereken kişiye gönderin.

KeepKey incelemesi: cüzdan adresini kopyala.

KeepKey’in kullanımı çok basit olduğundan, varlık almak sorun olmayacak.

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Sonuçlar

Bu nedenle, bu KeepKey incelemesinin başında söz verdiğim gibi, bu cüzdanla ilgili en önemli soruların tümünü yanıtladım..

KeepKey, bazılarıyla birlikte gelen bir donanım cüzdanıdır. harika güvenlik özellikleri. Soğuk bir cüzdan olduğundan ve varlıklarınız çevrimdışı depolanır, varlıklarınız için en güvenli depolamalardan biridir.

KeepKey, diğer popüler kripto para cüzdanlarından daha büyüktür. Nispeten ağır olsa da, geniş bir ekran kullanılabilirliği büyük ölçüde artırır. M-cüzdanın kurulması, gönderilmesi ve alınması kolaydır.

KeepKey ile ilgili en büyük sorun, sadece 40 kripto para birimini destekler. 1000’den fazla jeton ve jetonu destekleyen Ledger Nano S ve X ile karşılaştırıldığında, kulağa çok sınırlı geliyor.

Umarım bu KeepKey incelemesini yararlı bulmuşsunuzdur ve bu cüzdanın ihtiyaçlarınız için uygun olup olmadığını zaten biliyorsunuzdur.!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me