Kraken Cüzdan İncelemesi

Kripto alanında biraz zaman geçirdiyseniz ve yolunuzu biliyorsanız borsalar, Muhtemelen siz de farkındasınız Kraken. Genellikle dikkate alınır bugün piyasadaki en iyi kripto para birimi değişim platformlarından biri. Ancak, çoğu zaman tartışılmayan bir şey, bu platformun cüzdan yetenekleridir – bu Kraken cüzdan incelemesinde yapacağımız şey budur.!

Kuşkusuz, ararken düşündüğünüz ilk isim Kraken olmayabilir. güvenilir, üst düzey kripto cüzdanı. Çoğu insan için, donanım aygıtları en çok dikkat çeken, güvenlik açısından.

Bu durumda, sana bunu söylemek için buradayım Kraken olabilir, aslına bakarsanız, kriptolarınızı depolamaya alternatif olun soğuk cüzdan cihazları. Doğal olarak, işler bundan biraz daha karmaşıktır, bu yüzden zaman kaybetmeyelim ve doğrudan elimizdeki tartışmaya geçelim!

Artıları

  • Yerleşik değişim işlevi
  • Tam SegWit cüzdan desteği
  • Çok güvenli ve güvenilir
  • İyi para çekme ücretleri
  • İtibari parayı çekebilir

Eksileri

  • Sınırlı cüzdan işlevi
  • Saklama amaçlı bir kripto para birimi cüzdanı

Kraken Cüzdan İncelemesi: PROS

Başlayacağız Kraken cüzdan tartışarak gözden geçirmek söz konusu cüzdanın ana faydaları. Ancak bunu yapmadan önce, sahneyi uygun şekilde ayarlamak ve odadaki fil ile konuşmak önemlidir – Kraken’ın genel cüzdan işlevi.

Kripto alanında tamamen yeniyseniz ve Kraken’ı araştırmaya yeni başlıyorsanız, kafanız karışabilir – çevrimiçi olarak gittiğiniz tüm yerler size bunu söyleyecektir Kraken bir kripto para birimi değişim platformudur. Başka bir deyişle, insanların kripto varlıkları satın almak ve takas etmek.

Öyleyse… Bunun cüzdanlarla ne alakası var??

Kraken cüzdan incelemesi: Kraken'in ön sayfası.

Evet, oldukça basit – Kraken kuşkusuz, özünde bir kripto değişim platformu, var cüzdan işlevi. Yani, kripto varlıklarınızı Kraken’da saklayabilir ve süresiz olarak orada tutabilirsiniz..

Hatta beri Kraken kendisini cüzdan olarak değil kripto borsası olarak pazarlıyor, Birçok insanı daha derine inmekten ve siteyi uygun bir kripto depolama seçeneği olarak görmekten kolayca caydırabilir. Ancak, bu Kraken cüzdan incelemesi bunun için burada!

Öyleyse, “Kraken’in cüzdanı var mı?” Diye merak ediyorsanız, emin olun – yapar. Bu notta, avantajlardan ve özelliklerden bahsedelim.

Güvenliğe Odaklı Bir Değişim Cüzdanı

Bu kripto depolama alternatifini analiz ederken sormanız gereken ilk sorulardan biri basittir – Kraken cüzdanı güvenlidir?

Kuşkusuz bu, orada başka herhangi bir kripto para birimi cüzdanı, çok. Güvenlik her zaman olacak anahtar faktör potansiyel kullanıcılar için başarması veya bozması gereken.

Değişim cüzdanları, aslında, bu açıdan oldukça benzersizdir. Güvenlik özellikleri, bulduklarınızdan oldukça farklı olacak., soğuk depolama cihazları.


Kraken cüzdan incelemesi: Kraken'in güvenlik özellikleri.

Örneğin standart bir kripto cüzdanı (ister donanım ister çevrimiçi tabanlı olsun), güvenlik özellikleri çoğunlukla varlıklarınızı kötü niyetli üçüncü şahıslardan korumak bu senin paralarını senden çalmaya çalışırdı.

Kapak tarafında, söz konusu olduğunda değişim cüzdanları, bu aynı özellikler bölünmüş 50/50 – platformlar bir yandan odaklanma eğilimindedir varlık deponuzun güvenliği, diğer yandan, aynı zamanda tüm ticari girişimleriniz dolandırıcılara ve diğer dolandırıcılara karşı korunur.

Yani – bu, döviz cüzdanlarıyla ilgili güvenlik yönünün kısa tanıtımıdır. Bununla birlikte, çoklu kullanıcı Kraken cüzdan incelemeleri size şunu söyleyecektir: güvenlik, Kraken’in çok iyi ele aldığı bir konudur, tüm cephelerde.

Kraken cüzdan incelemesi: 24/7 destek.

Başlamak için doğal olarak güvenilir bir cüzdan hizmetinin tüm temel özellikleri. Kraken kullanır iki faktörlü kimlik doğrulama tüm kullanıcı hesaplarında – günümüzde basit ve yaygın bir güvenlik önlemi, ancak yine de çok etkili.

Kraken da tüm kullanıcı kişisel bilgilerini şifreler. Bu, bir cüzdan hizmeti için biraz sıra dışı görünebilir ve diyebilirsiniz – hangi kişisel bilgiler? Cüzdanlarda böyle bir şey yok!

Buna cevap verirdim – adanmış cüzdanlar, Evet. Ancak takas cüzdanları çoğu zaman sizinle ilgili verilere sahip olacaktır – bu verilerin çoğu KYC gereksinimleri.

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T hakkında genel bilgiler

Ancak yinelemek için, Kraken, bilgilerinizin şifrelenmesini sağlar. Yani, cüzdan adresinizin ele geçirilmesi ve bir şekilde bir birey olarak size geri dönülmesi konusunda gerçekten endişelenmenize gerek yok.

Şeylerin daha gelişmiş bir tarafında, Kraken, kullanıcılarının fonlarının% 95’ini coğrafi olarak dağıtılan soğuk cüzdan cihazlarında tutuyor, ve özel korumalar ve belirli video gözlem cihazları tarafından 7/24 korunur.

Kraken cüzdan incelemesi: güvenlik özellikleri.

Bu oldukça önemli! Paranızın% 95’i soğuk depoda tutulurken, güvende ve sağlam kalacağından ve çevrimiçi tabanlı saldırılardan veya hırsızlık girişimlerinden uzak kalacağından emin olabilirsiniz. Bununla birlikte, kullanıcı Kraken cüzdan incelemeleri de size şunu söyleyecektir: platform, herhangi bir zamanda madeni para ticareti yapmanıza izin veren bir rezerve sahiptir., gecikmesiz.

Hala Kraken cüzdanının güvenli olup olmadığını merak ediyorsanız, şirketin özelleştirilebilir API anahtarı izinler, hesap zaman aşımları, ve SMS tabanlı cüzdanlara izin vermez (hesap) kurtarma. Kesinlikle çok güvenlik odaklı bir platform – tüm kripto meraklıları için harika haberler!

Yerleşik Exchange İşlevselliği

Muhtemelen bunun geldiğini gördün, doğru?

Hemen hemen her kullanıcının Kraken cüzdan incelemesinin işaret ettiği gibi ve açıkçası, kripto hakkında tartışmalar bulabileceğiniz internette başka herhangi bir yer, Kraken öncelikle bir borsadır. Bununla birlikte sağladığı cüzdan hizmeti teorik olarak yerleşik takas işlevi.

Bu neden önemlidir? Pekala, devam edebilir ve bunun söz konusu cüzdanın en dikkat çekici özelliklerinden biri! Kesinlikle en çok kullanılanlar arasında, bu kesin.

Yerleşik takas işlevi, şunları yapabileceğiniz anlamına gelir: Ticaret kripto para birimleri herhangi bir zamanda. Daha spesifik olmak gerekirse, varlıklarınızın cüzdandan değiş tokuşa gitmesi için bir süre beklemenize gerek kalmayacak ve bunun tersi de geçerlidir..

Bu çok büyük – özellikle günlük ticaret faaliyetlerine katılan kişiler için.

Kraken cüzdan incelemesi: en güvenilir kripto para birimi değişimi.

Eğer öyleysen günlük tüccar (ya da biri olmaya çalışıyorlar), her saniye önemlidir – Bazen, birkaç saniye büyük kazançlar elde etmenin veya inanılmaz bir fırsatı kaçırmanın belirleyici faktörü olabilir. Bunun kripto para birimleri kadar doğru olacağına dair bir piyasa yok..

Bu, kullanıcı Kraken Bitcoin cüzdan incelemelerini okumaktan da anlaşılan bir fikir. Olsun BTC, ETH, veya başka herhangi bir altcoin, muhtemelen tüm işlemlerinizin hızlı ve sorunsuz olmasını ve uzun bir süre sürmemesini istersiniz.

Kraken’in kullanıcılarına birinci sınıf değişim işlevselliği sunduğu kabul edilirse, bu söz konusu tüm olası sorunları çözer! Daha önce tartışıldığı gibi, varlıklarınızın çoğu çevrimdışı tutuldu, rezerv bu faktörü de kapsayacak.

Kraken cüzdan incelemesi: kripto para ticareti.

Kraken için farklı bir cüzdan kullanacak olsaydınız, durum böyle olmazdı! Transferiniz biraz zaman alır, ve ayrıca muhtemelen çok masraflı (Muhtemelen mevcut Ethereum gaz ücretleri hakkında bir şey söylememe gerek yok).

Kısacası, bu cüzdan ile kolayca kripto ticareti yapıp yapamayacağınızı öğrenmek için kullanıcı Kraken cüzdan incelemelerini arıyorsanız, emin olun -!

Çok Çeşitli Kripto Varlıklarını Destekler

2017’de, ana akım dünya Bitcoin’i görünüşte ilk kez duymuştu. 2009’da başlangıcı. Bugünlerde, görünen o ki, herkes BTC’yi ve bir sürü başka şeyi biliyor gibi görünüyor. altcoinler, çok.

Gerçekten de, kripto sahnesiyle gerçekten ilgilenmeyen kişiler bile muhtemelen birden fazla kripto para birimini biliyor olabilir. – Bitcoin. Altcoinlere olan ilginin artmasıyla ve kripto belirteçleri, doğal olarak, ayrıca artan talep onlar için de.

Bunun nihayetinde yol açtığı şey, insanların tüm kripto varlıklarını bir arada tut, belirli cüzdan. Ne yazık ki, çok kullanıcılı Kraken cüzdan incelemeleri size bunun genellikle imkansız olduğunu söyleyecektir..

Bununla birlikte, Kraken için bu özel cüzdan size 50 farklı kripto para birimi ile oynayın. Bu çok fazla!

Kraken cüzdan incelemesi: Kraken'de mevcut varlıklar.

Çoğu insan 50 farklı kripto için gerçekten alana ihtiyaç duymayacak. Ancak, bunu yapmak isteyen biriyseniz portföylerini çeşitlendirmek kısaca, bunu Kraken ile yapabileceğinizi bilmek güzel.

Yine de buradaki en iyi kısım, tüm bu kripto varlıkları için ayrı bir cüzdana ihtiyacınız olmayacağı gerçeğidir! Gördüğünüz gibi, dışarıdaki her bir kriptoda özel bir cüzdan – dilerseniz ayrı olanları da kullanabilirsiniz. Ancak bu son derece sakıncalıdır.

Söz konusu Kraken cüzdanı, tüm bu zorlukları atlamanıza ve tüm paralarınızı tek bir belirlenmiş cüzdana yatırmanıza olanak tanır. Pekala, bir nevi.

Gördüğünüz gibi, her bir kripto varlığı aslında ayrı depolanır. Ancak, hepsi Kraken hesabınızda yer alacak – başka bir deyişle, hepsine aynı kontrol panelinden erişebileceksiniz..

Makul Para Çekme Ücretleri

Ücretler Aradığınız cüzdan türü ne olursa olsun, dikkate alınması gereken önemli bir husustur. Doğal olarak, kullanıcılar Kraken cüzdan incelemeleri arasında daha da önemli bir tartışma noktasıdır.!

Bunun nedeni platformun değişim işlevi. Kraken’den başka bir cüzdan adresine bir şey aktarmak istediğinizde, yapmanız gereken sabit bir ücret ödemek, o belirli kripto ile ücretlendirilene ek olarak.

Yine de başka bir cüzdan kullanarak – söyle, Bir Defter Nano X -, konu bu değil. Bunun nedeni cüzdanın tamamen senin kontrolünde, ve kendi varlıklarınızın korunmasından ciddi bir şekilde sorumlusunuz.

Kraken cüzdan incelemesi: para çekme ücretleri ve minimumlar.

Kraken sağladığından kripto para depolama hizmetleri, yine de sabit bir ücretleri var. Ancak ücreti başka kripto paraya özgü ücretlerle eklediğinizde, durum aslında öyle görünüyor. oldukça nezih!

Belirli ücretler söz konusu kripto para birimine bağlı olsa da, diğer bazı borsalarla karşılaştırıldığında bu sayıların yine de ortalamanın altında olacağından emin olabilirsiniz..

Tam SegWit ve Yerel SegWit Cüzdan Desteği

Kraken cüzdanı kullanıcı incelemelerini çevrimiçi olarak okurken, Kraken’da saklanacak ve Kraken’den çekilecek en popüler kripto para birimi hala Bitcoin. Bu muhtemelen hiç şaşırtıcı değil.

Ancak, Kraken cüzdan incelemelerinin çoğunun size söylemeyeceği şey, birkaç farklı BTC adresi türü, ve hepsi bazı borsa veya ticaret platformlarında desteklenmiyor.

Toplamda, Bitcoin şu anda üç cüzdan türleri – Eski, SegWit, ve Yerel SegWit (bech32 olarak da adlandırılır).

Kraken cüzdan incelemesi: SegWit desteği.

Eski cüzdan adresleri, “1”. Bunlar orijinal BTC cüzdanları. SegWit yumuşak çatal Bitcoin ile tanıştırılan blok zinciri, ve bu yarattı yeni bir cüzdan türü – “ile başlayan”3”. Bu cüzdanlar izin verir daha hızlı işlem hızları, ve ayrıca daha küçük ücretler. Aynı durum Yerel SegWit (bech32) adresleri için de geçerlidir – “bc1“.

Kraken Bitcoin cüzdan incelemesi arayan biriyseniz, söz konusu takas cüzdanının SegWit adreslerini destekler, tamamen! Başka bir deyişle, SegWit veya bech32 adresine sahip ayrı bir BTC cüzdanınız varsa, BTC’nizi Kraken cüzdanından söz konusu cüzdana çekin.

Bu neden önemlidir? Tam olarak yukarıda belirtilen nedenden dolayı – işlemleriniz Çok daha hızlı, ve ayrıca daha az yoğun. Açıkçası bu özelliklerin her ikisi de çok önemli!

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Kraken Cüzdan İncelemesi: CONS

Bu Kraken cüzdan incelemesinin temel özelliklerinin çoğu tartışılırken, şimdi Kraken ile ilgili daha az ideal olan bazı fikirlere ve fikirlere geçeceğiz (en azından işlerin cüzdan tarafında).

Sınırlı Cüzdan İşlevselliği

“Kraken’in cüzdanı var mı?” Veya “Kraken cüzdanı güvenli mi?” Çoğu durumda, söz konusu platformun resmi web sitesi, sekmelerden biri “Kraken bir cüzdan hizmeti değildir“.

Şirketin kendisi tarafından sağlanan bilgileri okuduktan sonra, – Kraken, değişim işlevine odaklanıyor, ve kendisini aynen böyle pazarlıyorbir takas. Sağladığı cüzdan hizmetleri kurumsal bir.

Bunun anlamı olacaksın depolama (para yatırma) paranız kurumsal bir cüzdanda – bu özel cüzdan sahip olacak bir para yatırma adresi. Alım satım ihtiyaçlarınız için borsa hizmetlerini kullandığınızda, ayrıca sıcak cüzdan adresi – bunu ticaret ve takas amacıyla kullanacaksınız.

Kraken cüzdan incelemesi: stake etme işlevi.

Kurumsal cüzdan depolaması başlı başına ayrı bir konu olsa da, burada tartıştığımız gerçeği Kraken’ın cüzdan işlevselliğinin kuşkusuz oldukça zayıf olmasıdır. Oldukça az sayıda kullanıcı Kraken cüzdan incelemesinde de yankılanan bir duygu.

Eğer öyleysen acemi bir tüccar, veya sadece kripto paralarınızı saklayabileceğiniz güvenli bir yer arıyorsanız, bu o kadar da büyük bir sorun olmayabilir. Ancak, bunu yapmak isteyen biriyseniz günlük ticaret faaliyetlerine katılmak, ya da sadece düzenli olarak belirli kripto ticareti yapın, bu dikkate değer bir şey.

Kurumsal Kripto Para Birimi Depolama (Saklama Cüzdanı)

Kurumsal kripto para birimi depolaması kuşkusuz, uzun vadeli kripto depolama için güvenilir bir cüzdan seçerken gerçekten incelemeniz gereken bir şey. Daha spesifik olmak gerekirse, çoğu durumda bu tür cüzdanlardan kaçınmak isteyebilirsiniz..

Kraken bir istisna olabilir, rağmen. Yine de bunu tam olarak anlamak ve Kraken cüzdan incelemelerinin “kurumsal depolama” dediklerinde hangi kullanıcı hakkında konuştuğunu anlamak için, onu en baştan almalıyız..

Kurumsal kripto para cüzdanlarına genellikle basitçe “gözaltı cüzdanları”. Saklama cüzdanı, tüm kriptolarınızı üzerinde tutmanıza olanak tanıyan bir cüzdandır, ancak size özel bir anahtar sağlamaz – bu, cüzdanı kontrol eden tarafça saklanacaktır. Bu durumda, Kraken.

Kraken cüzdan incelemesi: kurumsal cüzdan işlevselliğine sahip bir değişim.

Özel anahtarlar nedir? Eh, onlar kripto para birimlerinize erişmek için kullanacağınız ana anahtarlar. Cüzdanınıza bir şey olursa, özel anahtara sahip olmayan hiç kimse ona erişemez..

Doğal olarak, muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, özel anahtarlar son derece önemlidir – onlar aslında yalnız, en önemli bilgi parçası kriptolarla ilgili!

Bununla birlikte, kripto para meraklıları arasında bir söz var – “anahtarlarınız değil, cüzdanınız değil”. Bununla nereye gittiğimi görebilirsin.

Kullanıcı Kraken cüzdan incelemeleri, söz konusu cüzdanın gözaltı – özel anahtarlar Kraken’a aittir. Bunun anlamı, takas cüzdanının Varlıklarınıza ne olacağı konusunda tam kontrol.

Bu sadece Kraken’ın kararları açısından değil, aynı zamanda üçüncü taraf tehditler, çok. Kraken tarafında bir bilgisayar korsanlığı veya başka bir güvenlik ihlali durumunda, kripto varlıklarınıza ne olacağı üzerinde sıfır kontrole sahip olursunuz.. İyi değil.

Kraken cüzdan incelemesi: finansman yöntemleri.

Kısacası, iyi bir kural, velayet cüzdanlarından kaçının. Yine de, Kraken’ın biraz istisna olabileceğini söyledim. Neden?

Peki, yeni başlayanlar için, Kraken, piyasadaki en popüler kripto para birimi değişim platformlarından biridir. Bu da bazı ek faydalarla birlikte gelir. Bu avantajlardan biri, takas cüzdanının varlık olarak bir itibar kazanmasıdır. son derece güvenilir ve şeffaf.

Dünyadaki pek çok insan (özellikle AB’de) tüm kripto depolama ve ticaret ihtiyaçları konusunda Kraken’e güveniyor. Bu güne kadar, platformda herhangi bir büyük tartışma, güvenlik veya varlık depolama açısından herhangi bir tartışma olmadı..

Öyleyse, Kraken’ın bir cüzdanı olup olmadığını merak eden ve kriptoları saklamanın bir gözetim yöntemi olduğunu öğrenen herkes için bu biraz teselli olarak gelmelidir. Ancak, isterseniz tam kontrol altında kripto para birimleriniz arasında, kendinize bir donanım cüzdanı almak her zaman daha iyi bir fikirdir. Ledger Nano X, veya Trezor Model T.

Kraken Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Kraken Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Kraken Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Bu noktada, tartıştık Kraken’in tüm büyük artıları ve eksileri, bir kripto varlık depolama alternatifi olarak. Kraken’ı kullanmak isteyip istemediğinize karar vermeniz ve geceleri huzur içinde uyuyabilmeniz için, tüm kriptolarınızın bu platformda saklandığını bilerek, yeterli bilgiyi ele aldık..

Kraken cüzdanı aslında uygun bir kripto para depolama seçeneği sunuyorsa, şu anda anlamanız gereken tek şey platforma nasıl kayıt olunur, ve kripto göndermeye ve almaya başla.

Kraken’a Nasıl Kayıt Olunur??

Her zaman olduğu gibi, şununla başlayacağız: kayıt süreci.

Aşama 1: Git Kraken borsasının resmi web sitesi. Onun bir değişim cüzdanı, Bir borsada yaptığınız gibi aynı şekilde kaydolmak isteyeceksiniz – aynı web sitesi ve aynı kayıt süreci.

Adım 2: Ekranın sağ üst köşesinde bir “Hesap oluştur” buton. Bas.

Kraken cüzdan incelemesi: Kraken ana sayfası.

Aşama 3: Şimdi yapmanız gerekecek e-posta adresinizi doldurun, bir kullanıcı adı ve şifre oluştur, ve ayrıca ikamet ettiğiniz ülkeyi seçin.

Kraken cüzdan incelemesi: hesabınızı oluşturun.

4. adım: Sıradaki, hesap etkinleştirme süreci. Adresinizi onaylamak için e-postanıza gidin.

Kraken cüzdan incelemesi: hesap aktivasyonu.

Adım 5: İşte bu kadar – içeridesiniz!

Kraken cüzdan incelemesi: hesap kontrol paneliniz.

Açıkça görülüyor ki, Kraken’da hesap oluşturma (kayıt) süreci son derece basit ve anlaşılır – Birden çok kullanıcılı Kraken cüzdan incelemelerinde de ifade edilen bir şey!

Doğal olarak bu, tam hesap doğrulama – hala ihtiyacın olacak bazı KYC kontrollerinden geçmek, ve hesabınıza para yatırın ticarete başlamak istiyorsanız. Ancak, platformun cüzdan kısmı söz konusu olduğunda, pratik olarak bu!

Kraken, bir gerçektir, birçok kez övgü aldı. Çok basit hem kayıt hem de kullanım – bu apaçık ortada! Eh, en azından kayıt kısmı – bakalım doğru olup olmadığını kullanılabilirlik yönü gider, çok.

Kraken Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Kontrol edeceğiz Kraken cüzdanınızdan nasıl para yatırabilir ve çekebilirsiniz, ve ayrıca platformda keşfedilecek başka özelliklerin olup olmadığı. Elbette cüzdanla ilgili özellikler – hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Kraken’in değişim kısmı, kontrol edebilirsin Kraken değişim incelememiz.

Aşama 1: Başlayacağız hesabınızın gösterge tablosu – Kraken’a kaydolduğunuzda yönlendirildiğiniz alan.

Adım 2: Kontrol panelinden “FinansmanSayfanın ”bölümü. Bunu sayfanın üst kısmında, ana menü çubuğunda bulacaksınız.

Kraken cüzdan incelemesi: Finansman sekmesi.

Aşama 3: Burada tümünü görebilirsiniz cüzdan bakiyeleriniz, ve para çekme ve para yatırma için kullanılabilen kripto para birimleri. Ayrıca görüntüleyebilirsiniz senin spot ve stake bakiyelerin ayrı ayrı – uygun!

Kraken cüzdan incelemesi: hesap bakiyeleri (cüzdan).

4. adım: Yapabilirsin hem itibari para yatır hem de çek – bu, EUR ve USD dahil olmak üzere üç farklı para biriminde yapılabilir. Mevduat oldukça basittir – seçtiğiniz bir yöntemle para yatırabilirsiniz. banka havalesi veya kredi (veya borç) kart. Doğal olarak, önce gerekli tüm KYC kontrollerini geçmeniz gerekecek!

Adım 5: Para çekme işlemleri de para yatırma ile aynı şekilde çalışır. Çekmek istediğiniz varlığı (para birimini) seçersiniz, henüz yapmadıysanız KYC gereksinimlerini karşılarsınız ve ardından seçilen varlığı uygun bir cüzdan veya banka hesabına çekersiniz..

Özellikle, kullanıcı Kraken cüzdan incelemeleri bundan bahsetmekte başarısız olmayacak Kraken, itibari parayı doğrudan banka hesabınıza çekmenize izin veren birkaç borsa cüzdanından biridir.. Kesinlikle akılda tutmaya değer – bu harika bir özellik!

6. Adım: Daha önce de belirtildiği gibi şunları da yapabilirsiniz: cüzdan bakiyelerinizi ayrı bir şekilde görüntüleyin – açıkçası, spot ve stake hesap bakiyeleriniz ayrı ayrı gösterilecektir. Bu, Kraken’in bir gerçekte sahip olduğu gerçeğinden kaçınıyor. stake etme özellikleri platforma entegre – sadece bir göz atın Ethereum!

Bir takasın, varlıkları doğrudan çevrimiçi cüzdandan yatırmanıza izin vermesi oldukça nadirdir. Ancak, aynı zamanda çok takdir edilmektedir.!

Kraken cüzdan incelemesi: Kraken ve çizelgeler.

Dolayısıyla, Kraken cüzdanınıza hem para yatırmanın hem de para çekmenin basit bir başarı olduğu açıktır. Hiç derinlemesine araştırmamış olsanız bile kripto ticareti önce yapmalısın sorunla yüzleşmek Kraken’in nasıl çalıştığını ve tüm özelliklerini en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizi bulmakla.

Kuşkusuz Kraken, cüzdan açısından kullanabileceğiniz pek çok özelliğe sahip değil! Yukarıda belirtilen kadarıyla “Finansman”Sekmesine giderseniz, şunları yapabileceksiniz: hesap bakiyelerinizi kontrol edin, Depozito & para çekmek, ve ayrıca bazı stake özelliklerini yönetin – bu kadar.

Bununla birlikte, yinelemeye değer – Kraken cüzdan incelemelerini sadece kripto varlıklarınızı saklamak için güvenli bir yer arıyorsanız ve gerçekten bazı gelişmiş cüzdan yönetim araçlarına ihtiyaç duymadığınız için okuyan biriyseniz, Kraken çok iyi yetecek!

Kraken Cüzdanı – Buna Değer mi?

Şimdi, o zaman – son soru kalır. Dır-dir Kraken cüzdanı buna değer ve en azından kripto depolama yetenekleri söz konusu olduğunda bu platforma dikkat etmeniz gerekir.?

Benim tarafımda kesin bir evet – takas cüzdanları her zaman zor olacak, Kraken en beğenilenler arasında, ve bu nedenle kesinlikle incelemeye değer.

Doğal olarak bazı dezavantajları var. İşlevsellik yönü biraz sınırlıdır ve Kraken’in kendisinin şu fikrini uygulamaya çalıştığı gerçeği: onlar cüzdan değil, daha ziyade bir değişim (ciddiyetle) gerçekten güven verici bir gerçek değil. Ancak, bunu aklınızda tutarsanız, burada gerçekten bir sorun yok.

Kraken kullanıcılarına sunuyor inanılmaz kullanılabilirlik özellikleri, kullanımının süper kolay olması anlamında. Alana yeni gelmişseniz ve başlangıç ​​için basit bir yol arıyorsanız, Kraken’in size hem harika bir cüzdan hizmeti hem de güvenilir bir değişim seçeneği sunacağından emin olabilirsiniz..

Kraken cüzdan incelemesi: Telefondaki Kraken logosu.

Platform sunar tam SegWit adres desteği, böylece gerçekten para çekme ve para yatırma konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız BTC. Ayrıca destekler itibari para çekme işlemleri – nadir ve çok beğenilen bir özellik!

Son olarak, epeyce var kripto para birimleri sizin de seçim yapmanız ve ticaret yapmanız için! Bu daha çok borsayla ilgili bir özellik olsa da, size sunabilir portföyünüzü çeşitlendirmek için harika bir fırsat, ve hepsini saklayın altcoinler aynı, tek cüzdanda.

Aslında – aynı cüzdan hizmeti. Unutma, Kraken var kripto para yatırmak ve çekmek için farklı adresler! Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak para çekme adresinize para yatırmadığınızdan emin olun ve bunun tersi de geçerlidir – ve altın olacaksınız!

Sonuçlar

Sonumuza ulaştık Kraken cüzdan inceleme – okuduğunuz için teşekkür ederiz! Makalenin sizin için yararlı olduğunu ve söz konusu platform hakkında artık daha fazla bilgi sahibi olduğunuzu içtenlikle umuyorum..

Bu hem Kraken’in cüzdanı açısından geçerli işlevsellik, ve ayrıca sitenin değişim kısmı da. Kraken hakkında bir kripto para borsası olarak daha fazla bilgi edinmek isterseniz, şunlardan emin olun: bu incelemeye göz atın, çok!

Ayrıca, araştırma yapmak için biraz zaman ayırın alternatif değişim platformları ve cüzdanlar! Kraken bazı harika tekliflerle gelse de, piyasada bulunan diğer seçeneklerden haberdar olmak iyidir!

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin artıları ve eksileri

Bu, özellikle cüzdanlar söz konusu olduğunda doğrudur – maksimum güvenlik ve üst düzey rahatlık, hizmetlerini kullandığınızdan emin olun hem sıcak hem de soğuk bir cüzdan, birbiriyle bağlantılı olarak. İkincisi gelince, Defter ve Trezor düşünmen gereken iki isim!

Bununla birlikte, Kraken Bitcoin cüzdan incelemesini okuduğunuz için tekrar teşekkürler ve iyi şanslar! Bir sonrakine kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map