Merhaba kripto öğrencisi! Kredi kartı veya banka kartıyla Litecoin satın almak istediğinizi duydum?

Litecoin, dünyadaki en popüler kripto para birimlerinden biridir ve hatta bazı insanlar buna “Gümüşten Bitcoin Altınına” diyor! 2017’nin sonlarında madeni para tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü ve piyasa değerinde 20 milyar dolara ulaştı.!

Sonuç olarak, yüzlerce farklı kripto para borsasından Litecoin satın almak artık mümkün. Ancak, sadece birkaçı kredi kartı kabul ediyor. Size yol boyunca yardımcı olmak için, size mevcut en iyi seçeneklerden beşini göstereceğim ve bunları kredi kartı / banka kartıyla Litecoin satın almak için kullanma sürecinde size rehberlik edeceğim.!

Öyleyse başlayalım!

Kredi Kartı / Banka Kartı ile Litecoin’i Nereden Satın Alabilirsiniz??

İlki, şehirdeki en popüler seçenek – Coinbase!


Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Coinbase

Coinbase, dört farklı coin alıp satmanıza izin veren bir kripto para brokeridir. Bunlar Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve tabii ki – Litecoin! San Francisco merkezli platform ilk olarak 2012’de piyasaya sürüldü.

Coinbase’in nihai amacı, insanların kripto para birimlerini alıp satmaları için gerçekten basit ve kullanıcı dostu bir değişim sağlamaktır. Bu nedenle, platformu kullanmak için önceden herhangi bir ticaret bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur..

Coinbase kullanmanın en büyük avantajlarından biri, çeşitli gerçek dünya ödeme yöntemlerini kullanarak para yatırmanıza ve çekmenize izin vermeleridir. Bil bakalım ne oldu? Bu, bir kredi kartı, banka kartı ve hatta bir banka hesabıyla Litecoin satın alabileceğiniz anlamına gelir.!

Kredi / banka kartı kullanma ücretleri, toplam işlem tutarının% 3.99’u kadardır. Örneğin, 1.000 $ yatırırsanız, 39.99 $ ücret ödemeniz gerekir. Bu oldukça yüksek olmasına rağmen Coinbase, kredi kartı ters ibrazlarından korunmak için bunu yapmak zorunda..

Her coin satın aldığınızda alım satım ücretleri% 1.49’a mal olsa da Coinbase, sektördeki en iyi piyasa fiyatlarından birini sunuyor. Kredi kartı veya banka kartıyla Litecoin yatırıp satın alabilmenize rağmen, paranızı kartınıza geri çekemeyeceğinizi unutmayın. Bunun yerine bir banka hesabı kullanmanız gerekecek.

Coinbase’de bir hesaba ilk kaydolduğunuzda, borsaya tam adınız ve uyruğunuz gibi bazı kişisel bilgileri vermeniz gerekecektir. Pasaport, Ehliyet veya Ulusal Kimlik Kartı olabilen kimliğinizin bir kopyasını da yüklemeniz gerekecektir. Endişelenmeyin, doğrulama işlemi otomatikleştirildiği için açılması yalnızca 5 dakika sürer!

Güvenlik söz konusu olduğunda, Coinbase ticaret yapmak için en güvenli borsalardan biridir. Müşteri fonlarının% 98’i soğuk depoda tutulur, iki faktörlü kimlik doğrulama mevcuttur ve bir USD cüzdanında tutulursa, fonlar 250.000 $ ‘a kadar korunur. Ayrıca, 48 saatlik para çekme süresi kilidi ve çok kişili imzalar gibi diğer özellikler de mevcuttur..

Devam etmeden önce, banka kartı veya kredi kartı ile Litecoin satın almak için Coinbase kullanmanın avantajlarını ve dezavantajlarını hızlıca özetleyeyim..

Avantajlar:

 • Kaydolması kolay
 • Kredi / banka kartı ve banka hesabını kabul ediyor
 • Paralar anında satın alınabilir
 • Mükemmel güvenlik
 • USD cüzdanında tutulan müşteri fonları 250.000 $ ile iki katını kapsıyor
 • Çok kullanıcı dostu

Dezavantajları:

 • Ücretler oldukça pahalı
 • Kredi veya banka kartına geri çekilemez

Artık Coinbase’in artılarını ve eksilerini bildiğinize göre, ‘Kredi kartıyla Litecoin satın al’ımın bir sonraki bölümü Coinmama’ya bakacak..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Coinmama

Coinmama, İsrail merkezli bir kripto para komisyoncusu. 2013 yılında oluşturulmuş olup, kullanıcıların toplam sekiz farklı kripto para birimi satın almalarına olanak tanır. Buna Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Cardano, QTUM ve Ethereum Classic dahildir..

Ekibe göre 188 farklı ülkeden 1.000.000’den fazla müşteri Coinmama’yı kullandı ve bu da onları gerçekten popüler bir borsa haline getirdi.!

Coinbase gibi Coinmama da kredi kartı veya banka kartı ile Litecoin satın almanıza izin veriyor. Ancak, banka hesabı kullanmanıza izin vermezler. Coinmama diğer borsalardan biraz farklıdır çünkü satın alma işleminizi tamamlar tamamlamaz Litecoin doğrudan cüzdanınıza gönderilir.!

Ücretler söz konusu olduğunda Coinmama oldukça pahalıdır. Litecoin satın almak için kredi kartınızı kullanırken% 5,5 işlem ücreti ve yaptığınız her satın alma işlemi için% 5,9 işlem ücreti ödemeniz gerekecektir..

Coinmama’da Litecoin satın almanıza izin verilmeden önce kimliğinizi doğrulamanız istenecektir. Bunu yapmak için yapmanız gerekenler:

[1] Kimliğinizin bir kopyasını yükleyin

[2] ‘Coinmama’ ve tarihi gösteren bir notla kimliğinizi tuttuğunuz bir selfie yükleyin

Her belgenin manuel olarak doğrulanması gerekmesine rağmen, Coinmama genellikle sadece yaklaşık 10 dakika sürer, bu da hızlıdır.!

Coinbase’in aksine Coinmama, paralarınızı ödediğiniz anda cüzdanınıza otomatik olarak gönderdiği için, Coinbase’den farklı olarak coinleri anında geri satamayacağınızı unutmayın. Bunun yerine, bunları cüzdanınızdan Coinbase gibi itibari para birimi için satış yapmanıza izin veren bir platforma göndermeniz gerekir..

Coinmama’da bir kredi kartıyla Litecoin satın almanın avantaj ve dezavantajlarının kısa bir özeti..

Avantajlar:

 • Hem kredi kartlarını hem de banka kartlarını kabul eder
 • Satın alınabilecek sekiz farklı jeton var
 • Çoğu ülke kabul etti
 • Hızlı doğrulama

Dezavantajları:

 • Ücretler çok pahalı
 • Coinmama’ya geri coin satılamıyor

Artık Coinmama’yı bildiğinize göre, ‘Banka kartı veya kredi kartıyla Litecoin satın al’ listemdeki bir sonraki değişim Bitpanda!

Bitpanda

Yeniden markalaşmadan önce Coinimal olarak bilinen Bitpanda, ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü. Platform, kullanıcıların bir dizi kripto para birimi alıp satmasına olanak tanıyor ve borsa, öncelikle Avrupalı ​​müşterileri hedefliyor..

Mevcut kripto para birimleri arasında Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash ve Ripple bulunur. Bitpanda platformunun en büyük özelliklerinden biri, en büyük ödeme yöntemi seçeneklerinden birine sahip olmalarıdır..

Bu, elbette bir kredi kartı içerir, ancak aynı zamanda Skrill, OKPAY, SEPA, Neteller, GiroPay, EPS ve SOFORT’u da kabul ederler.!

Ücretler söz konusu olduğunda, kredi kartınızla para yatırmak için% 5 işlem ücreti ödemeniz gerekecektir. Alım satım ücretleri açısından Bitpanda’da coin satın almak% 1.49 ve satmak% 1.29.

Para yatırmak için gerçek dünya parasını kullanmanıza izin veren diğer tüm kripto para birimi borsaları gibi, önce hesabınızı doğrulamanız gerekecektir. Değişim, kimliğinizi doğrulamak için üçüncü taraf bir şirket kullanır, ancak otomatiktir, bu da hemen etkinleştirilebileceği anlamına gelir.

Bunu yaptığınız anda, her 24 saatte bir 2.500 EUR değerine kadar kripto para satın alabileceksiniz! Hesabınızı daha fazla korumaya yardımcı olmak için, Bitpanda ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama ayarlamanıza da izin verir..

Bitpanda’da bir kredi kartıyla Litecoin satın almanın artılarını ve eksilerini hızlıca inceleyelim.!

Avantajlar:

 • Geniş ödeme yöntemi seçenekleri arasında kredi kartı ve banka kartı bulunur
 • İyi ücretler
 • Listelenen altı jeton
 • Hızlı doğrulama
 • Platform oldukça kullanıcı dostudur
 • Başlangıç ​​limiti 2.500 EUR

Dezavantajları:

 • Sadece Avrupalı ​​müşterilere odaklanmak
 • Ortalama güvenlik

Artık Bitpanda’yı bildiğinize göre, “Kredi kartıyla Litecoin satın alın” kılavuzumun bir sonraki bölümü CEX’e bakacak..

CEX

2013 yılında oluşturulan CEX, İngiltere’de bulunan bir kripto para borsasıdır. Platform, dünyanın her yerinden kullanıcıların dokuz farklı jeton alıp satmasına izin veriyor.

Buna Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Ripple, ZCash, Stellar Lumens, Bitcoin Gold ve tabii ki Litecoin dahildir! Bahsettiğim diğer borsa brokerleri gibi, CEX hesabınıza para yatırmak için bir kredi kartı veya banka kartı kullanmanıza izin verir.

CEX platformu, ‘Doldur ya da Öldür’ adı verilen bir şey kullanır. Bunun anlamı, siparişin tamamen tamamlanması veya iptal edilmesidir. Sana hızlı bir örnek vereyim.

 1. Billy, 150 $ / LTC’den 10 Litecoin siparişi verdi.
 2. Sistem bu fiyatı 120 saniye kilitleyecek.
 3. Billy’nin 10 Litecoin’in tamamını 150 $ / LTC’den almasına izin verecek kadar sipariş varsa, sipariş hemen gerçekleştirilir..
 4. 120 saniye geçerse ve yeterli sipariş yoksa sipariş iptal edilir.

Ancak, gerçekten büyük miktarlarda alım satım yapmıyorsanız, bu bir sorun olmamalı ve muhtemelen her şey arka planda yapıldığı için neler olduğunu fark etmeyeceksiniz bile.!

CEX’te para yatırma söz konusu olduğunda, borsa, kredi kartınızı her kullanışınızda sizden% 3,5 ücret alacaktır. Buna ek olarak, 0.25 $ ‘lık küçük bir sabit ücret de ekliyorlar. CEX ayrıca mevcut piyasa fiyatına eklenen% 7’lik bir işlem ücreti almaktadır..

Litecoin satın almak için kredi kartınızı kullandığınızdan, para yatırmadan önce kimliğinizi doğrulamanız gerekecektir. Tıpkı Coinmama gibi, kimliğinizin bir kopyasını ve yüzünüzün yanında tuttuğunuz bir resminizi yüklemeniz gerekecek.!

Ne yazık ki, ekibin kimliğinizi manuel olarak doğrulaması için geçen süre oldukça yavaş ve kullanıcılar bunun normalde 48 saat olduğunu söylüyor. Hemen bir kredi kartıyla Litecoin satın almanız gerekiyorsa, CEX sizin için doğru borsa olmayabilir!

Web sitesi, yeni başlayanların anlayamayacağı çok çeşitli ticaret araçları sunduğundan, platform muhtemelen daha deneyimli kripto para birimi tüccarları için en uygun olanıdır..

Güvenlik açısından, CEX, kullanıcı fonlarının çoğunu soğuk depoda saklar, yani çevrimdışı tutulur. Ayrıca, yalnızca iki faktörlü kimlik doğrulama mevcut olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılar e-posta veya SMS yoluyla da hesap uyarıları talep edebilir. Güvenlikle ilgili sadece küçük bir sorun vardı, 2013 saldırısı bir kullanıcının hesabından 7.000 dolar çalmasına neden oldu. Ancak, o zamandan beri herhangi bir sorun olmadı.

İşte borsanın avantaj ve dezavantajlarının bir listesi.

Avantajlar:

 • Kredi kartı ve banka kartlarını kabul eder
 • İyi ticaret hacmi
 • Listelenen dokuz farklı madeni para
 • 2013’teki küçük bir hack dışında, mükemmel güvenlik

Dezavantajları:

 • Çok sayıda belgeyle yavaş doğrulama
 • Yüksek ücretler
 • Daha deneyimli tüccarlar için en iyisi

Artık CEX hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, ‘Banka kartı veya kredi kartıyla Litecoin satın al’ kılavuzumdaki son değişim BitStamp’tir.!

BitStamp

2011 yılına kadar oluşturulan Bitstamp, insanların bir dizi dijital para satın almasına, satmasına ve ticaretini yapmasına olanak tanıyan bir kripto para borsasıdır. Başlangıçta Slovenya’da başlayan platformun artık Birleşik Krallık’ta ve Lüksemburg’da ofisleri bulunuyor. Borsa, her gün yüz milyonlarca dolarlık alım satım işlemlerini gerçekleştirerek, onu sektörün en büyüklerinden biri haline getiriyor.

Ödeme yöntemleri söz konusu olduğunda, Bitstamp bir dizi gerçek dünya fiat seçeneğine sahiptir. Buna banka havalesinin yanı sıra bir kredi veya banka kartı da dahildir. Kredi kartınızı Bitstamp’ta kullanırken, toplam işlem tutarının% 5’i tahsil edilecektir..

Alım satım ücretleri açısından, bu, ayda 20.000 $ ‘dan az alım satım yapanlar için% 0.25’ten başlar, 20 milyon $ veya daha fazla aylık alım satımlar için% 0.10’a kadar düşer..

Bitstamp’ta itibari para birimini kullanabilmek için önce hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, devlet tarafından verilmiş bir kimlik, ikametgah belgesi (banka hesap özeti gibi) ve telefon numaranızı onaylamanızı gerektirir. Ekibe göre, hesabınızın doğrulanması 24 saat kadar sürebilir..

Bitstamp’ta güvenlik de çok iyi, borsa fonların çoğunu soğuk depoda tutuyor. Coinbase gibi, ABD doları hesaplarını da FDIC ile koruyorlar.

‘Kredi kartıyla Litecoin satın alın’ kılavuzumun bir sonraki bölümüne geçmeden önce, Bitstamp’ta Litecoin alım satımının avantajlarını ve dezavantajlarını hızlı bir şekilde özetleyeceğimi düşündüm..

Avantajlar:

 • Kredi / banka kartlarını ve banka hesabından para yatırma işlemlerini kabul eder
 • Çok fazla likidite
 • 2011’den beri
 • İyi güvenlik
 • Makul ücretler

Dezavantajları:

 • Yavaş doğrulama
 • Orta ve ileri düzey kullanıcılar için daha uygun

Al işte ozaman, buyur! Kredi kartıyla Litecoin satın almanızı sağlayacak beş farklı borsa! Şimdi size her biriyle nasıl yapılacağına dair adım adım talimatlar vereceğim!

Kredi / Banka Kartı ile Litecoin Nasıl Satın Alınır

Yine, satın alma eğitimlerine başladığımızda, ilk olarak Coinbase!

Coinbase

 1. Coinbase web sitesini ziyaret edin. burayı tıklayın.
 2. Hesap aç. Burada bilgilerinizi girmeniz gerekecek. Sonraki adımda bunları doğrulamanız gerekeceğinden bunların doğru olduğundan emin olun.!
 3. Şimdi kredi veya banka kartı ayrıntılarınızı girin. Fatura adresi ev adresinizle eşleşmelidir.
 4. Şimdi Coinbase’e devlet tarafından verilmiş kimliğinizi sağlamanız gerekecek. Bunu web kameranıza tutarak veya PDF olarak yükleyerek yapabilirsiniz..
 5. Hesabınız anında doğrulanmalıdır!
 6. Şimdi tıklayın Al sat.

  coinbase üzerinden kredi kartı ile litecoin satın alın

 7. Şimdi aşağı kaydır’a tıklayın ve satın almak istediğiniz Litecoin miktarını girin. Sonra tıklayın Anında Litecoin Satın Alın.

  kredi kartıyla litecoin satın al

 8. Son olarak, kredi / banka kartı numaranızı onaylayın ve işte bu kadar – Litecoin’i yeni satın aldınız!

Şimdi Coinbase’de kredi kartıyla nasıl Litecoin satın alabileceğinizi biliyorsunuz, hadi Coinmama’ya bakalım.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Coinmama

 1. İlk olarak, resmi Coinmama web sitesini ziyaret edin. Buradaki bağlantıma tıklamak.

  coinmama'da kredi kartıyla litecoin satın alın

 2. Tıklamak Kayıt ol ve bilgilerinizi girin. Unutmayın, kimliğinizi doğrulamanız gerekecek, bu yüzden doğru girdiğinizden emin olun!
 3. E-posta adresinizi onayladıktan sonra doğrulama belgelerinizi yüklemeniz istenecektir. Pasaportunuzun veya ehliyetinizin bir PDF dosyasını yükleyin. Bundan sonra, kimliğinizi yüzünüzün yanında tuttuğunuz bir fotoğrafın yanı sıra bugünün tarihiyle birlikte “COINMAMA” yazan bir not çekin. Fotoğrafın kalitesinin net olduğundan emin olun, aksi takdirde Coinmama sizden yeni kopyalar yüklemenizi isteyecektir..
 4. Belgeleriniz 10 dakika içinde doğrulanmalıdır. E-postalarınızı kontrol edin!
 5. Artık hazırsınız, kredi kartıyla Litecoin almaya hazırsınız. Ekranın sol tarafında Litecoin satın alın.

 6. Oynamak istediğiniz para birimini seçin ve ardından paketinizi seçin, ardından Şimdi al.

  kredi kartıyla litecoin satın al

 7. Daha sonra kredi kartı bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Ayrıca, paralarınızın gönderilmesini istediğiniz Litecoin cüzdan adresini de girmeniz gerekecektir.!
 8. İşlem yapılır yapılmaz, coinleriniz doğrudan Litecoin cüzdanınıza gönderilecektir.!

Şimdi Coinmama’da kredi kartıyla nasıl Litecoin satın alabileceğinizi biliyorsunuz, hadi Bitpanda’ya bakalım.

Bitpanda

 1. Öncelikle, resmi Bitpanda web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Buradaki bağlantıma tıklamak.

  Bitpanda'da kredi kartıyla litecoin satın alın

 2. Tıklamak Kaydol sayfanın üst kısmından hesap açma sürecini takip edin. Tam adınız, uyruğunuz ve adresiniz gibi bazı kişisel bilgileri girmeniz gerekecek!
 3. Daha sonra kimliğinizi doğrulayacak üçüncü taraf bir web sitesine yönlendirileceksiniz. Pasaportunuzu web kameranıza doğru tutun ve ardından sistem otomatik olarak doğrulayacaktır.!
 4. Bitpanda’ya geri döndüğünüzde ödeme bölümüne gidin.
 5. Şimdi seçin Litecoin, bunu takiben Visa / MasterCard. Ayrıca yerel para biriminizde ne kadar satın almak istediğinizi de belirtmeniz gerekir. Unutmayın, ilk alışverişinizde 2.500 EUR’ya kadar satın alabilirsiniz.!

  kredi kartıyla litecoin satın al

 6. Kredi kartı bilgilerinizi girin, tutarı kontrol edin ve ardından işlemi onaylayın. Bu kadar!

CEX

 1. Öncelikle, tıklayarak yapabileceğiniz CEX web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. benim bağlantım burada.

  cex üzerinden kredi kartı ile litecoin satın alın

 2. Tıklamak Kayıt ol sayfanın üst kısmına gidin ve hesap açma talimatlarını izleyin.
 3. Şimdi CEX doğrulama sürecinden geçmeniz gerekiyor. Diğer platformlardan biraz daha karmaşıktır, bu yüzden dikkatlice dinleyin! Öncelikle kimliğinizin bir kopyasını yüklemeniz gerekir. Bundan sonra, kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Bundan sonra, kredi kartınızı tutarak bir selfie çekmeniz gerekir! Son olarak, kimliğinizin yanında kredi kartınızın bir fotoğrafını çekmeniz gerekir.!
 4. Hala korktuğum bir adım daha var! CEX, kredi kartınızdan çok küçük bir miktar tahsil edecektir. Çevrimiçi kredi kartı ekstrenizi kontrol edin ve çekim yapılan tam tutarı girin. İşte bu, hesabınız artık doğrulandı ve bir kredi kartıyla Litecoin satın almaya hazırsınız!
 5. Şimdi tıklayın Depozito.
 1. Ekranın üst kısmındaki Al sat. Litecoin’i ve tercih ettiğiniz para birimini seçin.
 2. Aşağı kaydırın ve satın almak istediğiniz jeton sayısını girin.
 3. Son olarak, yeşile tıklayın Satın Al düğmesine basın ve işleminiz, kartınızı zaten doğrulamış olduğunuzdan hemen gerçekleşecektir.!

Artık Bitpanda’da kredi kartıyla nasıl Litecoin satın alabileceğinizi biliyorsunuz, hadi BitStamp’a bakalım!

BitStamp

 1. Resmi BitStamp web sitesini tıklayarak ziyaret edin benim bağlantım burada.

  bitstamp üzerinden kredi kartıyla litecoin satın alın

 2. Tıklamak Oluşturmak Hesap ve detaylarını gir.
 3. Daha sonra kimlik belgelerinizi göndermeniz gerekecektir. Bunun devlet tarafından verilmiş bir kimlik ve adres kanıtı olması gerekir. Maalesef ekibin hesabınızı doğrulaması için 24 saate kadar beklemeniz gerekecek, bu nedenle bir onay e-postası alana kadar hiçbir şey yapamayacaksınız..
 4. Doğrulamanızı onaylayan e-postayı aldığınızda, hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Sonra tıklayın Depozito.
 5. Seçiniz Litecoin kripto para birimleri listesinden, ardından tercih ettiğiniz itibari para biriminden (USD veya EUR).
 6. Ardından, satın almak istediğiniz kaç jetonu seçin.
 7. Son olarak, kredi kartı bilgilerinizi girin ve gönder düğmesine tıklayın! Litecoin’iniz artık BitStamp bakiyenizde mevcut olacak.

Sonuç

Umarım “Kredi kartıyla Litecoin satın al” rehberimi beğenmişsinizdir! Tartıştığımız her değişimin kendi avantajları ve dezavantajları vardır, bu yüzden size aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şey vermek istedim!

Litecoin, sektörde en çok işlem gören kripto para birimlerinden biridir, bu nedenle giderek daha fazla borsanın kredi kartı hizmetleri sunmaya çalıştığı mantıklıdır. Bu, Litecoin’i ilk kez satın almayı kolaylaştırır.

Diğer kripto para birimleri o kadar şanslı değildir, çünkü önce Bitcoin veya Ethereum gibi başka bir kripto para birimi satın almanız ve ardından bunu istediğiniz madeni parayla takas etmeniz gerekir.!

Şu anda tek sorun, Litecoin satın almak için kredi kartı kullanmanın biraz fazla pahalı olabileceğidir. Sadece bir kredi kartı işlem ücreti ödemek zorunda değilsiniz, aynı zamanda işlem ücretlerini de ödemeniz gerekiyor!

Sadece hesabımı doğrulamak için selfie çekmem gerektiğinde biraz sinirleniyorum!

Hangi borsa ile Litecoin satın aldınız? Doğrulama süreci sorunsuz geçti mi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde deneyimlerinizi bana bildirin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me