KuCoin Cüzdan İncelemesi

Girmek istiyorum kripto para birimleri, ancak bunun için en iyi yolun ne olduğundan emin değil misiniz? Çoğu kripto meraklısı size atmanız gereken ilk adımlardan birinin bulma güvenilir bir kripto cüzdanı! Bugün bunda KuCoin cüzdanı gözden geçirin, daha az olası rakiplerden birini tartışacağız.

Neden “daha az olası” diyorum? Şey, çoğunlukla KuCoin kuşkusuz, bir kripto para birimi değişimi – gerçekten bir cüzdan olarak görülmüyor, en azından kelimenin geleneksel anlamıyla.

Bununla birlikte, dünya çapında kripto para birimi hayranlarının sayısı arttıkça, giderek daha fazla insan tüm kripto varlık depolama ihtiyaçları için borsalara yöneliyor..

Bu iyi bir şey mi? İyi, olabilir – ancak bundan çok daha karmaşıktır. Hiç vakit kaybetmeyelim ve şeylerin etine ve patatesine bakalım, olur mu??

Artıları

  • Çok çeşitli desteklenen kripto para birimleri
  • Kaydolmak çok kolay & kullanım
  • Düşük para çekme ücretleri, ücretsiz para yatırma

Eksileri

  • Düzenlenmemiş
  • İzinsiz girişlerin tarihi
  • Görünüşe göre soğuk cüzdan deposu yok

KuCoin Cüzdan İncelemesi: Kripto Para Değişim Cüzdanları Popülerlikte Büyüyor

Başlamak için en iyi yerin odadaki fil ile konuşarak ve incelemenin tüm “değişim cüzdanı” yönünü detaylandırmak olacağını varsayıyorum..

Bazı insanlar merak ederken, bunun için bir uygulama var mı? KuCoin cüzdanı, diğerleri soru soracak – madeni paralarınızı bu platformda nasıl saklayabilirsiniz? Çevrimiçi bazı KuCoin incelemelerine tek bir bakış, onların mutlak çoğunluğu KuCoin’i tartışmak şeylerin değişim tarafı, cüzdan yerine.

Tablo: Coinbase Cüzdan Binance cüzdanının artıları ve eksileri

Bunun nedeni, dürüstçe, KuCoin bir kripto para borsasıdır – kendisini tek bir marka olarak markalar ve gerçekten herhangi bir kripto depolama özelliğinin reklamını yapmaz. Bu, hiç olmadığı anlamına gelmez..

Borsaların büyük çoğunluğu şu anda piyasada bulunanlar, kripto depolama yetenekleri. Doğal olarak bu, hepsini kullanmanız gerektiği anlamına gelmez – standart cüzdanlarınızda olduğu gibi, borsalar daha az güvenilir olabilir ve bu nedenle varlıklarınızı üzerlerinde tutmak oldukça güvensiz olacaktır..

KuCoin cüzdan incelemesi: Bir sonraki kripto cevherini bulun.

Aslında borsalarda durum daha da fazladır! Nasıl çalıştıklarının doğası gereği, değişimler birçok kişinin temel hedefidir. siber saldırılar ve çeşitli diğer hackleme girişimleri.

Durum böyleyse neden birisi kripto varlıklarını bir borsada tutmak istesin ki? Birkaç iyi neden, gerçekten! Bu nedenlerden bazıları, söz konusu KuCoin cüzdan incelememizle de ilgilidir.!

Cüzdan işlevselliği söz konusu olduğunda KuCoin’in “doğru yaptığı” ana şeylerden bahsederek bu nedenleri tartışalım. Bununla birlikte, sadece buna odaklanacağımızı unutmayın. – platformun cüzdan kısmı. Aslında KuCoin’i bir borsa olarak kullanmak istiyorsanız, bununla ilgili bir inceleme bulabilirsiniz. İşte.


Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

KuCoin Cüzdan İncelemesi: PROS

Faydaları konusunda tartışmaya değer pek çok husus var. KuCoin cüzdanı gidin, ancak muhtemelen en iyi eylem yolu, tüm takas cüzdanları arasında paylaşılan bir şeyden başlamaktır. – işlevselliğinin gerçek değişim kısmı.

Yerleşik Değişim Özelliklerine Sahip Bir Kripto Para Cüzdanı

Tamamen doğru olmak gerekirse, aslında tam tersi ama ne demek istediğimi biliyorsun.

Bu KuCoin cüzdan incelemesinde birkaç kez belirtildiği gibi, KuCoin aslında bir değişim platformu. Bunun anlamı şudur: cüzdanınızın rahatlığından kripto para ticareti yapın.

Bazıları bunun ne kadar harika olduğunu hafife alsa da, diğer insanlar kesinlikle anlayacaktır. Özellikle daha önce sıkı ticaret programları olanlar.

KuCoin cüzdan incelemesi: anında değişim.

Anlıyorsun, en iyi kripto para cüzdanları paranın satın alabileceği donanım aygıtları – iyi örnekler şunları içerir Defter ve Trezor. Bu bağlamda, “en iyi”, “en güvenli” anlamına gelir – yukarıda belirtilen donanım cihazlarından daha iyi güvenlik özellikleri sağlayacak cüzdan alternatifleri yoktur..

Peki, evet, tamam, kağıt cüzdanlar var, ama bu tamamen farklı bir solucan kutusu ve onu açmaya bile yaklaşamıyoruz.

Donanım cüzdanları sağlarken harika güvenlik, Yine de eksikler Kolaylık. Bu cihazlar için kullanılır uzun vadeli kripto depolama – Madeni paralarınızı arada bir takas etme gibi bir fikriniz varsa, bunları her seferinde donanım cüzdanınıza girip çıkarmanın zorluklarına hazırlıklı olun..

KuCoin mevduatlarının günü kurtarmak için geldiği yer burasıdır..

KuCoin ile şunları yapabileceksiniz: bir düğmeyi tıklayarak kripto para ticareti yapın – kelimenin tam anlamıyla. Bir değişim cüzdanı olduğu için platform, iki işlevsellik yönünü tek bir!

Kucoin Anlaşması Şu Anda Aktif:

Bu, hakkında ciddi olan herkes için son derece dikkate değerdir. günlük ticaret, ve kimin pazarın önünde olması gerekiyor. Kripto hala varlığını sürdürürken gezegendeki en spekülatif ve değişken pazar, işler göz açıp kapayıncaya kadar değişebilir – başarılı bir tüccar için eğrinin önünde kalmak, en azından uzun vadede çok önemlidir!

Kullanıcı KuCoin cüzdan incelemeleri, bu belirli platformun tam da bunu yapmanıza izin verdiğini söyleyecektir. üst düzey bir donanım cüzdanı (yani, tüm alım satım ihtiyaçlarınız için madeni paralarınızın küçük bir kısmını KuCoin’de tutarsınız ve geri kalanı – soğuk cüzdan), bu her iki dünyanın da en iyisini verir!

Desteklenen Kripto Para Birimlerinin Büyük Listesi

Çoklu kripto varlık desteği kuşkusuz, genel olarak kripto para cüzdanlarının küçümsenen bir yönüdür. Bu nedenle insanlar “KuCoin cüzdanına ne gönderebilirim?”.

Görüyorsunuz, çoğu kripto meraklısı şu gerçeğe alıştı: her bir madeni paranın belirlenmiş bir cüzdanı. Bu, kaç jeton olursanız olun hodl, her biri için ayrı cüzdanlar bulmanız gerekecek.

En azından bu DAVA OLMAK İÇİN KULLANILDI. Donanım cüzdanları geldi ve günü kurtardı ….

KuCoin cüzdan incelemesi: mevcut pazarlar.

En üst düzey donanım kripto para cüzdanları geniş bir yelpazede farklı varlıkları destekler. Bu her ikisi için de doğrudur Defter ve Trezor. Ancak, bu markaların sunduğu seçim, belirli bir madeni parayla kaç kişinin ilgilendiği ile sınırlıdır..

O kadar ilgililer ki onlar da Madeni parayı desteklemek için o cihaz için cüzdana özel bir uygulama geliştirin. Ya – biraz karmaşık.

Değişim cüzdanları, diğer yandan bu açıdan farklıdır. Kullanıcı KuCoin cüzdan incelemeleri, size KuCoin’in bir gerçek için yaptığını söyleyecektir., oldukça geniş bir kripto para birimi yelpazesini destekleyin – şeylerin mübadele tarafından bakıldığında, iyi platform tarafından desteklenen 200’den fazla jeton! Bu çok büyük!

Çoklu kripto para birimi desteği, kriptolarınızın tamamını (çoğunu?) Tek bir cüzdanda depolayabileceğiniz anlamına gelir – KuCoin. Elbette – TEK bir cüzdan değil, çünkü her kripto varlığının kendine ait bir cüzdanı var. Ancak, hepsi KuCoin hesabınızda bulunacak ve görünecektir..

KuCoin cüzdan incelemesi: değişim prosedürü.

Bu ikisinden de güzel uygunluk perspektifi, ama aynı zamanda iç huzur, çok. Açıkçası, tüm parolalarınızı ve farklı cüzdan kimlik doğrulama yöntemlerinizi sıralamanıza ve hatırlamaya çalışmanıza gerek kalmayacak – hepsi tek bir platformda yer alacak! Yine – kullanıcı KuCoin cüzdan incelemelerini okuyarak, bu çok sevilen bir özellik gibi görünüyor!

Öyleyse, bir dahaki sefere sorduğunuzda – KuCoin cüzdanına ne gönderebilirim? -, sadece şunu bil platform geniş bir kripto seçimini destekler – kesinlikle gönderebilirsin en çok oy alan kripto para birimlerinin çoğu piyasada.

Çok Düşük Para Çekme Ücretleri

Para çekme ücretleri kuşkusuz, çoğunlukla döviz cüzdanlarını ilgilendiren bir şey. Biraz kıvrımlı olabilirler, bu yüzden açıklamama izin verin.

Var iki büyük tip karşılaşabileceğiniz kripto para çekme ücretleri – aşağıdakilerle ilgili olanlar bir değişim platformunun hizmetleri (yani bu KuCoin cüzdan incelemesinde bahsedilenler) ve diğerleri tarafından ücretlendirildi blok zinciri belirli bir kripto varlığının.

İkincisi kaçınılmaz – Kullanmaya karar verdiğiniz cüzdan türü ne olursa olsun, blockchain ücretleri her zaman geçerli olacaktır. Ancak, takasla ilgili ücretler değişebilir.

Bazı borsalarda yarı makul ücretler bulunurken, diğerleri yapmanıza bile izin verebilir ücretsiz para yatırma ve çekme. İkincisi, yine de, nadir görülen bir durumdur.

KuCoin cüzdan incelemesi: para çekme ücreti örnekleri.

KuCoin ile kripto mevduatları gerçekten, tamamen ücretsiz. Bu harika! Para çekme ücretleri söz konusu olduğunda, ancak bunlar var – yani, karşılaşacağın en düşükler arasında.

Bu, özellikle ücret açısından yoğun kripto para birimlerini aktif olarak çekiyor ve yatırıyorsanız harikadır. Ethereum. Tasarruf edeceğiniz her küçük gwei (ETH işlemleri için gaz) toplanacak, büyük zaman!

Daha Güvenli Değişim Cüzdanlarından Biri

Güvenlik açıkçası, herhangi bir kripto cüzdanını tartışırken büyük bir faktördür – bu KuCoin cüzdan incelemesi bu kuralın bir istisnası değildir. Borsa cüzdanları, güvenlik açısından oldukça kötü bir sonuç alma eğiliminde olduğundan, biraz daha derine inmeye ve kontrol etmeye değer KuCoin ne tür güvenlik özellikleri kullanıyor.

KuCoin cüzdanının güvenli olup olmadığını sorgulayan herkes, platformun aşağıdaki gibi güvenlik önlemlerini kullandığını öğrenecektir. iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) ve e-posta giriş doğrulamaları. Basit önlemler, ancak özenti bilgisayar korsanlarının ve dolandırıcıların çoğunu platforma ve içinde depolanan kullanıcı fonlarına erişmeye çalışmaktan caydırıyorlar..

KuCoin cüzdan incelemesi: 10 saniyede bir hesap oluşturun.

Ayrıca, çeşitli ek güvenlik önlemleri bulacaksınız. denetimler ve şirket bazlı, güvenliğe özel ekipler platformu sürekli olarak şüpheli faaliyetler için gözlemleyen.

Son olarak, kullanıcı KuCoin cüzdan incelemeleri söz konusu olduğunda, platformun güvenlik açısından oldukça iyi bir üne sahip olduğu görülüyor. Var birkaç önemli sorun tartışmaya değer olanlar (ve bir dakika içinde yapacağımız tam olarak budur), ancak genel olarak platformun bu konudaki mevcut durumu oldukça iyi.

KuCoin Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

KuCoin Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

KuCoin Cüzdan İncelemesi: EKSİLERİ

Bu noktaya kadar KuCoin cüzdanı inceleme, zaten tartıştık ana faydalar KuCoin’i gitme seçeneğiniz olarak kullanırken bekleyebileceğiniz bir kripto para cüzdanı. Faydaları, bir gerçektir, oldukça dikkate değerdir!

Yine de, nihai bir karar vermeden önce, yine de bahsedilmesi ve detaylandırılması gereken şeyler var – belki de incelemede bu noktaya kadar geçtiklerimiz kadar duyması güzel olmayan şeyler..

KuCoin’in ideal olmayan tarafı hakkında düşünürken ortaya çıkan ilk şey, titrek güvenlik önlemleri platformun bir süredir istihdam edildiğini ve bir güvenlik ihlalinin geçmişi, Genel olarak.

Görünür Soğuk Depo Yok + Güvenlik İhlali Geçmişi

Burada paketten çıkarılacak çok şey var, o yüzden her seferinde bir adım atalım ve önce “soğuk depolama yok” konusunu ele alalım.

Mutlak çoğunluk üst düzey kripto para birimi değişim platformları (bunun uzantısı olarak – değişim cüzdanları) soğuk depolama cihazlarını kullanmak kullanıcı varlıklarını güvende tutmak için. Bunun çalışma şekli, platformların kriptoların% 95’ini donanım depolama cihazlarında tutması ve geri kalan% 5’inin şu şekilde davranmasıdır. ticaret için bir rezerv.

KuCoin cüzdanının güvenli olup olmadığını merak eden herkes, söz konusu platformun bunu yapmadığını unutmamalıdır.. KuCoin ile soğuk hava deposu güvenlik katmanı yoktur.

Bunun doğal olarak birçok sorunu var. KuCoin yapar % 100 sıcak cüzdan – bu kendi başına bir sorun olmasa da, sıcak cüzdanlar çok sayıda güvenlik açığı, ve örneğin donanım depolama cihazlarından çok daha az güvenli olarak kabul edilir.

KuCoin cüzdan incelemesi: güvenlik ihlali olayı.

Güvenlik kusurları da gösteriyor. KuCoin bir güvenlik ihlali yaşadı – Bilgisayar korsanları KuCoin’in sıcak cüzdan özel anahtarlarını ele geçirdikten sonra şirketin çok sayıda müşteri varlığı çalındı. Durum ve nokta.

Buradaki komik olan şey, KuCoin’in “soğuk cüzdanlarının nasıl etkilenmediğini” not etmesidir. Bununla birlikte, çevrimiçi bırakılan bazı KuCoin cüzdan incelemelerine baktığınızda, platformun soğuk depolama kullanımı hakkında herhangi bir bilgi bulmakta sorun yaşarsınız..

Durum ne olursa olsun, bir şey açıktır: sıcak cüzdanlar güvenli olmayan bir alternatif olarak kabul edilir ve KuCoin’in durumu buna mükemmel bir örnek teşkil eder. KuCoin cüzdanı şimdi güvenli mi? İyi, Öyle görünüyor – platform, güvenlik önlemlerini artırdı ve yukarıda tartışılandan bu yana kayda değer bir saldırı yapılmadı.

Düzenlenmiş bir Platform Değil

Dışarı çıkıp KuCoin ile para yatırmaya başlamadan veya “KuCoin cüzdanına ne gönderebilirim?” birdüzenlenmemiş değişim“- dolayısıyla, aynı zamanda düzensiz bir cüzdan da.

“Düzenlenmemiş” terimi oldukça açıklayıcıdır – şu gerçeği ifade eder: söz konusu değişimin faaliyetlerine bakacak kapsayıcı bir kurum yok, böylece kripto değişim hizmetlerini hem potansiyel olarak riskli hem de dünyanın bazı yerlerinde yasa dışı hale getiriyor.

KuCoin cüzdan incelemesi: Başarılı bir hesap doğrulamanın mevcut faydaları.

Düzenleme tüccarlara yardımcı olur bir değiş tokuşa olan güveni korumak, çünkü her zaman herhangi bir faullü oyun veya şüpheli aktiviteyi arayan resmi bir kurum olacağından emin olabilirler. Öte yandan, düzenleme eksikliği birçok insanı tedirgin eder – eğer kriptolarınız bir noktada kaybolursa, hak talebinde bulunacak yeriniz olmazdı..

Tamamen şeffaf olmak için şunu söylemeliyim – bazı kullanıcı KuCoin cüzdan incelemeleri Platformun düzensiz doğası göz önüne alındığında neşeyi ifade edin. Aslında bu tamamen normal – kripto para birimi meraklılarının büyük bir kısmı, düzenlenmemiş borsaların gitmenin tek yolu olduğuna inanıyor.

İyi tamam – merkezi olmayan borsalar, daha doğru olmak için. Ancak, nedeniyle kripto arkasındaki felsefe, pek çok insan aslında düzensiz bir borsa kullanmaktan hoşlanıyor, çünkü bu görünüşe göre, yönetici otorite yok (bu durumda platformun kendisi yetkili makam olsa da).

KuCoin cüzdan incelemesi: güvenlik önlemleri.

Kısacası, “KuCoin cüzdanı için bir uygulama var mı?” Sorusunu sormadan ve yazılımı tüm cihazlarınıza indirmeden önce, söz konusu platformla birlikte gelen riskleri göz önünde bulundurmalısınız. Varken kayda değer sorun yok KuCoin’in düzensiz doğası ile ilgili olarak, yine de dikkate alınması gereken bir şeydir.!

Müşteri Desteğiyle İlgili Şikayetler

Müşteri desteği varlıklarınızı saklamak için en iyi kripto para cüzdanını seçerken oldukça göz ardı edilme eğiliminde olan bir şey. Yine de şaşırtıcı değil – bazı kullanıcı KuCoin cüzdan incelemelerini okurken bile, açıkça görülüyor ki diğer yönlere daha fazla önem verilir, bu nedenle müşteri desteği genellikle kenarda kalır.

Yine de durum bu olmamalı. Destek, özellikle kripto para varlıklarınız söz konusu olduğunda son derece önemli olabilir!

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin şirket bilgileri

Belli ki KuCoin ile para yatırmak kolay olabilir, ve platformun kendisi sunabilir çeşitli farklı kriptolar için yaygın destek, işlerin müşteri desteği tarafı en iyisi değil. Bu, bazı kullanıcı KuCoin cüzdan incelemelerinde de ifade edilen bir düşüncedir..

Platformda var canlı destek – bu harika. Aynı zamanda 7/24 ulaşılabilir, bu oldukça nadir ve kesinlikle dikkate değer bir özelliktir.

Sorun ne o zaman?

KuCoin cüzdan incelemesi: müşteri desteği.

KuCoin’in bazı müşterileri bunun destek ekibine ulaşmak oldukça zor, ve yanıt süreleri genellikle çok uzundur.

Çoğu durumda, bu anlaşmayı bozan bir konu değildir. Ancak, işlemin ortasında teknik bir sorunla karşılaştığınızı ve birdenbire, teknik bir aksaklık nedeniyle tüm varlıklarınıza erişimi kaybettiğinizi hayal edin. Muhtemelen çok fazla panik var!

Bunun da ötesinde, insanca mümkün olan en kısa sürede müşteri desteği almak isteyeceksiniz. Yanıt süreleri gerçekten uzunsa, pekala… İşler oldukça kötü sonuçlanabilir.

Kısacası, KuCoin sahipken birçok farklı fayda Müşteri desteği söz konusu olduğunda, desteğin kendisi vasattır ve sorunuza bir yanıt alana kadar uzun süre beklemeye son verebilirsiniz..

KuCoin Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Artık avantajlarının ve eksikliklerinin tüm ayrıntılarına sahibiz. KuCoin cüzdanı yolun dışında, tek yapmanız gereken tartışmak kullanılabilirlik faktörleri diğer bir deyişle, KuCoin’i nasıl kullanmaya başlayabilirsiniz? senin, özel kripto para depolama alternatifi.

KuCoin’e Nasıl Kayıt Olunur??

İlk ve en önemli – kayıt süreci.

Aşama 1: Git KuCoin resmi web sitesi. Kaydolmak için ziyaret edeceğiniz web sitesinin aynısı KuCoin borsası. Doğrusu, söz konusu platformun, öncelikle bir kripto para birimi değişimi, ilk kayıt süreci tamamen aynı, çok.

KuCoin cüzdan incelemesi: KuCoin ana sayfası.

Adım 2: Sitenin ana sayfasına geldiğinizde, “KaydolSayfanın üst kısmındaki ”düğmesi.

Aşama 3: Bu şeylerde her zaman olduğu gibi, sizden E-posta adresiniz, ve Bir şifre oluşturun. E-posta doğrulaması aslında aynı ilk kayıt ekranından gerçekleşir – oldukça ilginç!

KuCoin cüzdan incelemesi: kayıt işlemi.

4. adım: E-posta adresinize aldığınız doğrulama kodunu girdikten ve bir şifre oluşturduktan sonra, kelimenin tam anlamıyla budur – artık KuCoin’de bir hesabınız var!

KuCoin cüzdan incelemesi: kayıt işleminin tamamlanması.

Bu aşamada, isteyip istemediğinizi soran bir ekran sunulur. bazı kripto fonları satın alın veya yatırın hesabınıza. Ekrandan çıkmayın! KuCoin cüzdan incelememizin bir sonraki adımında, KuCoin para yatırma işlemlerine bir göz atacağız ve söz konusu ekrandan başlayacağız..

Bundan önce, söylemeliyim ki – KuCoin’e kaydolmak en kolay ve en hızlı süreçler arasında!

Hizmetlerini bu kadar hızlı kullanmaya başlamanızı sağlayacak bir kripto para birimi değişim cüzdanı bulmak çok nadirdir. Kayıt sürecini kelimenin tam anlamıyla “hızlandırabilirsiniz” 10 saniyeden kısa sürede, özellikle KuCoin borsasının yanında e-posta sekmeniz açıksa!

Kuşkusuz, bu kısmen bahsettiğimiz gerçeğinden kaynaklanıyor düzenlenmemiş bir platform İşte. Ancak, bu sizi ilgilendirmiyorsa, kayıt işleminin basitliğini ve acelesini kesinlikle takdir edeceksiniz.!

KuCoin’e / KuCoin’den Kripto Para Birimi Varlıkları Nasıl Yatırılır / Çekilir?

Şimdi, o zaman – platforma kaydoldunuz ve birden fazla kullanıcı KuCoin cüzdan incelemelerini dikkatli bir şekilde değerlendirdikten sonra, ilk para yatırma işleminizi yapın. Bunu nasıl yapmalısın?

Hadi kontrol edelim!

Aşama 1: Yukarıda tartışılan ekranda kaldığınızı varsayarak, “Para Yatırma Fonları“.

Adım 2: Şimdi yapmanız gerekecek Yatırmak istediğiniz kripto para varlığını seçin. Muhtemelen zaten görebileceğiniz gibi, liste KOCAMAN – KuCoin’e yatırabileceğiniz görünüşte sonsuz sayıda farklı coin var!

KuCoin cüzdan incelemesi: BTC para yatırma adresi.

Yine de işleri basit tutmak adına, buna bağlı kalmaya karar verdim BTC benim örneğim için. Bir hesap (ana veya ticaret) seçtikten sonra, “Devam et“.

Aşama 3: Size sunulacak bir Bitcoin cüzdan adresi. Hemen para yatırmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey parayı çekip çekeceğiniz yere kopyalayıp yapıştırmaktır., adresin aynı olup olmadığını iki kez kontrol edin (başka bir deyişle – eğer sahip değilseniz keylogger veya başka bir virüs) ve para yatırın.

KuCoin cüzdan incelemesi: farklı BTC adresleri mevcut.

Ancak, görebileceğiniz gibi, bir şeyler oluşturmak için de bir fırsat var. bir SegWit adresi, çok.

SegWit adresleri şunları yapmanızı sağlar: BTC’yi daha hızlı transfer et, ve daha az yoğun bir şekilde. Tüm döviz cüzdanları onları desteklemez, bu yüzden KuCoin açısından kesinlikle başka bir kazançtır!

4. adım: Söz konusu olduğunda KuCoin’den kripto varlıklarının çekilmesi, süreç çok benzer (sadece tam tersi). Çekmek istediğiniz varlığı seçmeniz ve ardından alıcı adresini yapıştırmanız gerekecektir..

KuCoin cüzdan incelemesi: para çekmeden önce atılması gereken adımlar.

Ancak burada, herhangi bir para çekme işlemi yapmadan önce ikisine birden ihtiyacınız olacak SMS veya Google tabanlı 2FA kur, ve ayrıca ayrı bir ticaret şifresi oluşturun. KuCoin depozitolarında durum böyle olmasa da, para çekme açısından bu ekstra bir güvenlik katmanı görevi görür.

Öyleyse, buradaki sonuç nedir? Bunu söylemek güvenlidir KuCoin kesinlikle kullanımı çok basittir, sadece bir kripto para depolama alternatifi olarak kullanmayı planlıyorsanız! Kayıt süreci son derece basit ve hızlıdır (aslında şimdiye kadar karşılaştığım en hızlılar arasında) ve hem para yatırma hem de para çekme işlemleri kendiliğinden açıklayıcıdır ve yönetmesi gerçekten kolay.

Sonuç olarak, KuCoin cüzdanına kripto para birimlerinizi çekerken veya yatırırken herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız. Kesinlikle güven verici!

Özet

KuCoin’i uzun uzadıya analiz edip tartıştığımıza ve ayrıca daha öne çıkan bazı KuCoin cüzdan incelemelerine de göz attığımıza göre, yanıtlanması gereken tek şey şudur – platformu şu şekilde kullanmanızı öneririm: bir kripto para cüzdanı alternatifi?

Evet ve hayır.

Kripto depolama yöntemlerini tartışırken, gerçekten tüm dikkatinizi vermeniz gereken tek özellik şudur: güvenlik. Seçtiğiniz cüzdan güvende değilse, çok iyi olabilirsiniz tüm varlıklarınızı kaybedersiniz.

KuCoin cüzdan incelemesi: cüzdan fonları.

KuCoin cüzdanı güvenli midir? İyi… Kısmen. Olarak kabul edilir kripto ticareti ve takası için güvenli bir yer, ancak, kuşkusuz, ele alınması gereken bazı göze batan sorunları var.

Bununla birlikte, platform yapar çok çeşitli kripto para birimlerini destekleyin, ve hatta sahip bazı inanılmaz para çekme ücretleri, mevduatlar tamamen ücretsiz.

Üstüne üstlük, KuCoin kullanımı çok basittir, en azından platformun cüzdan kısmı söz konusu olduğunda. Bu, piyasadaki herhangi bir kripto acemi için harika bir haber!

Tamamen adil olmak gerekirse, KuCoin’i bir kripto depolama platformu olarak kullanmak istiyorsanız, size tavsiyem basit – iki cüzdan al. Yani, bir donanım kripto cüzdanı, ve sonra KuCoin cüzdanı.

Paranızın mutlak çoğunluğunu bir donanım cüzdanında tutarak, garantili olacaksınız maksimum güvenlik miktarı. Öte yandan, ticaret yapmak ve oyun oynamak istiyorsanız piyasada bulunan farklı kripto paralar, Madeni paralarınızın küçük bir kısmını KuCoin gibi sıcak bir cüzdanda saklamak, tam da bunu yapmanıza izin verecektir.!

KuCoin cüzdan incelemesi: KuCoin incelemeleri.

Bunların tümü temelde size her iki dünyanın en iyilerini kullanmak – üst düzey güvenlik ve ayrıca inanılmaz rahatlık. Kesinlikle harika bir kombinasyon!

Güvenilir bir donanım cüzdanı bulmak istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ikisine de göz atmalısınız. Ledger Nano X, veya Trezor Model T. Bu KuCoin cüzdan incelemesini yazarken, bu iki cihaz şu şekilde kabul edilir: en güvenli alternatifler tüm piyasada.

Sonuçlar

Resmen bizim sonumuza geldik KuCoin cüzdanı gözden geçirmek! Şimdiye kadar, söz konusu takas cüzdanı hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlattım – en önemli özellikleri, göze çarpan sorunları ve hatta buna karar verirseniz, kullanmaya nasıl başlayacağınızı.

Belli ki, KuCoin’in ortalama kripto meraklılarına sunabileceği çok şey var., özellikle arayan biri portföylerini çeşitlendirmek epeyce. Bu da başka bir şey – KuCoin’in, aslında, arayan insanlara uyacak özelliklere sahip olduğu oldukça açık. üst düzey bir kripto para birimi değişimi.

KuCoin’i şu şekilde denemek istiyorsanız bir değişim alternatifi, platformun o tarafı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz İşte. Bununla birlikte, bir cüzdan hizmeti olarak da mükemmel bir şekilde kullanılabilir..

Son olarak, “KuCoin cüzdanı için bir uygulama var mı?” Diye merak ediyorsanız, size söyleyeyim – var! Uygulamayı indirebilirsiniz şirketin resmi web sitesinden, veya mobil cihazınızın uygulama mağazasında bulun.

Bu dedi, unutma diğer bazı güvenilir cüzdan alternatiflerine göz atın! Okuduğunuz için teşekkürler ve gelecek tüm kripto ile ilgili girişimlerinizde bol şanslar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map