KuCoin İncelemesi

Almaya, satmaya ve kripto para ticareti, ama tabii eğer KuCoin değişim sizin için doğru mu? Veya KuCoin’de listelenen belirli bir jeton gördünüz ve şimdi kullanmanın güvenli olduğundan emin olmak istiyorsunuz?

Peki, KuCoin hakkında öğrenmek istediğiniz her neyse, ben hallederim! Bu KuCoin incelemesine, size bir kısa giriş değişimin arka planına, ardından adım adım nasıl para yatırılır.

O zaman sana ne olduğunu söyleyeceğim madeni paralar yatırabilirsin, ne Doğrulama süreci şirket var ve son olarak, tüm avantajlar ve dezavantajlar.

Rehberimi okuduktan sonra, KuCoin’in sizin için doğru değişim olup olmadığına karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız. değilse, başka bulabilirsin önerilen kripto para birimi değişimleri dışarıda.

Peki ne bekliyorsunuz? Bu KuCoin incelemesinin ilk bölümüne geçelim – borsanın geçmişi!

Artıları

 • Anonim ticaret
 • Güvenli
 • Çeşitli kripto para birimlerini destekler

Eksileri

 • Düşük işlem hacmi

KuCoin Borsasına Giriş

KuCoin size izin veren bir üçüncü taraf borsasıdır al, sat ve takas et bir çok farklı kripto para birimleri. Oldu Mayıs 2017’de oluşturuldu Daha önce Ant Financial ve iBox PAY gibi projelerde çalışmış bir grup deneyimli iş uzmanı tarafından. KuCoin, sektördeki en yeni kripto para borsalarından biridir.

Kurucuların amacı, bir basit ve kasa platform dünyanın her yerinden insanların bir dizi dijital para ticareti yapmak için kullanması için. Uzun vadede, dünyanın en büyük 10 borsasından biri olmak istiyorlar ve bunu 2021 yılına kadar başarmayı umuyorlar..

KuCoin borsası piyasaya sürüldüğünden beri kayda değer herhangi bir sorun yaşamadı, ve genellikle, borsa herhangi bir sistem aşırı yüklenmesinden muzdarip değildir. KuCoin platformuna artık bir masaüstü bilgisayardan ve ayrıca KuCoin uygulaması ikisinde de Android ve iOS.

KuCoin İncelemesi

2018’in başlarında KuCoin’in 1 milyondan fazla kullanıcı. Bununla birlikte, ortalama işlem hacmi, Binance gibi diğer popüler borsalardan çok daha azdır..

Bu KuCoin incelemesini yazarken, borsanın kendi kripto para birimine sahip olduğunu da keşfettim. KuCoin Payları (KCS)! KCS coinleri tutarak KuCoin kullanıcıları indirimli ticaret ücretleri.

Ayrıca, KCS coin sahipleri ayrıca borsa tarafından elde edilen tüm işlem ücreti karından% 50 pay alırlar! KuCoin kripto para birimi, Ocak 2018’de 1,8 milyar doları aşan tüm zamanların en yüksek seviyesini yaşadı!

Artık onların geçmişini bildiğinize göre, KuCoin incelememin bir sonraki bölümü satın alabileceğiniz coin türlerini tartışacak.!

Bulunan Son Kucoin Kuponu:

Coin Kullanılabilirliği


Yazma sırasında KuCoin, 300 farklı ticaret çifti mevcut. Bir ticaret çifti örneği, Ethereum ile Bitcoin ticareti yapmak anlamına gelen BTC / ETH’dir. Destekliyorlar 75’ten fazla birey kripto para birimleri ve her zaman bu listeye ekliyorlar.

Bu liste içinde şunları içerir: popüler paraların çoğu, gibi Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Nakit, ve daha az popüler (ancak yine de en iyi kripto paralar) VeChain ve Lympo.

KuCoin, işlemlerini tamamlamış yeni kripto para birimleri için çok popüler görünüyor. ICO, Bu, ticaret yolculuğunun en başında kripto para satın almak istiyorsanız, bunun harika bir borsa olduğu anlamına gelir. Kuruculara göre KuCoin, 2018’in sonuna kadar 1.000’den fazla farklı kripto para birimini desteklemeyi hedefliyor..

Kucoin'i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Kucoin’i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

KuCoin Ücretleri

KuCoin’in temel amaçlarından biri, yatırımcılarına teklif sunmaktır. çok düşük ücretler. Ama ne kadar ucuz?

İlk olarak, kripto para birimi mevduat ücretsizdir, transferi yapmak için ödediğiniz blockchain işlem ücreti dışında. Elbette bu, hangi kripto para birimini kullandığınıza bağlı olacaktır..

Bir ticaret yapmaya gelince, sadece ödeyeceksiniz Satın aldığınız miktarın% 0,1’i. Örneğin, 1000 $ değerinde Litecoin satın almak istiyorsanız, yalnızca 1 $ ödersiniz! Bu, sektördeki en düşük seviyelerden biridir ve KuCoin’i kullanmak için iyi bir sebeptir..

KuCoin incelemesi: KuCoin ana sayfası.

Açısından madeni paralarınızı çekmek değişim dışında, ücret almak istediğiniz kripto para birimine bağlıdır. Tüm bilgileri şurada bulabilirsiniz: KuCoin resmi sitesi.

Yani, KuCoin’in kabul ettiği farklı coin’ler ve KuCoin ücretleriyle ilgili bilgiler hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, KuCoin incelememin bir sonraki bölümü şu konuya bakacak: farklı ödeme yöntemleri, atmanız gerekebilecek doğrulama adımlarıyla birlikte.

Ödeme Yöntemleri ve Doğrulama

GÜNCELLEME 2021: KuCoin şimdi kabul ediyor 5 ana akım itibari para birimi, USD, CAD, VND, IDR ve CNY dahil.

KuCoin itibari para birimini kabul ediyor mu? Maalesef öyle değiller, yani başka bir kripto para birimi kullanarak para yatırmanız gerekecek.

KuCoin İncelemesi

Kripto para birimi endüstrisine ilk kez giriş yapıyorsanız, başlamanın en kolay yolu gibi popüler bir kripto para birimi satın almaktır. Bitcoin veya Ethereum Coinbase’de. Coinbase banka kartı veya banka hesabı gibi geleneksel ödeme yöntemlerini kullanmanıza olanak sağlar. Bunu yaptıktan sonra, paralarınızı doğrudan yeni oluşturduğunuz KuCoin hesabınıza aktarabilirsiniz..

Bununla birlikte, kripto para birimleri kullanarak para yatırmanın ve çekmenin aslında bir avantajı var. Borsanın itibari para birimi ile bir ilişkisi olmadığından, kullanıcıların işlem yapmaya başlamak için kendilerini tanıtmaları gerekmez. Bu, anonim olarak ticaret yapabileceğiniz anlamına gelir.

Daha da iyisi var limit yok yapabileceğiniz fon sayısına yatır ve çek! Diğer kripto para birimi borsaları, pasaportunuz ve banka ekstreniz gibi doğrulama belgelerini yüklemenizi sağladığından, bu büyük bir ikramiye..

Kayıt İşlemi

KuCoin ile yeni bir hesap kaydetmek için, önce erişilebilen resmi ana sayfasını ziyaret etmeniz gerekecektir. İşte. Bundan sonra, tıklayın kaydol, ekranın sağ üst tarafında bulunan.

Daha sonra borsanın koşulları size sunulacak. Onları zaten okumuş olsam da, her şeyi anladığınızdan emin olmak için bunları kendi başınıza okumanız muhtemelen en iyisidir. Sahip olduğunuzda, işaretleyin şartlar ve koşulları kabul et kutu, ardından tıklayın Sonraki.

Kucoin İncelemesi - Kullanım Koşulları

Şimdi e-posta adresinizi girmeniz gerekecek ve çok güçlü bir şifre seçin.

Kucoin İncelemesi - Kayıt formu

Daha sonra çubuğu soldan sağa kaydırarak insan olduğunuzu kanıtlamanız istenecek! Son olarak, hesabınızı açmak için, KuCoin’in size gönderdiği bağlantıya tıklayarak e-posta adresinizi onaylamanız gerekir..

İşte bu kadar, artık KuCoin’de bir hesabınız var! Bu noktada, biraz para yatırabilir ve hemen ticarete başlayabilirsiniz. Ayrıca kimliğinizi kanıtlamak için herhangi bir belge göndermenize gerek yoktur.!

KuCoin’den Nasıl Satın Alınır

KuCoin’den nasıl satın alacağınızı da merak ediyor musunuz? Bu da gerçekten çok kolay! Hesabınıza para yatırdıktan sonra, Piyasalar sayfanın üstünde.

Kucoin İncelemesi - Kategoriler

Bundan sonra, satın almak istediğiniz parayı aramanız gerekir. Bunu yapmak için, bunu sayfanın sağ tarafında bulunan arama kutusuna girin. Örneğimde NEO satın almak istiyorum.

Kucoin İncelemesi

KuCoin daha sonra satın almak istediğiniz coin için mevcut olan tüm farklı alım satım çiftlerini listeleyecektir. Örneğimde sadece NEO / BTC mevcut, yani NEO için Bitcoin ticareti yapmam gerekecek. Yatırdığınız jetonla eşleşen ticaret çiftine tıklayın!

Şimdi ana ticaret ekranında olacaksınız. Sayfanın sağ tarafında, sipariş listesinin altında görüntülenen satın alma kutusunu bulun.

Kucoin İncelemesi - Pazar yeri istatistikleri

Yapmanız gereken tek şey, satın almak istediğiniz jeton sayısını girmek, maviye tıklamak en iyi fiyat düğmesine ve ardından yeşile tıklayın satın almak ticaretinizi tamamlamak için kutu. Bu kadar basit!

Yani, bir hesap açmanın ne kadar kolay olduğunu ve KuCoin’de nasıl satın alacağınızı artık bildiğinize göre, KuCoin incelememin bir sonraki bölümü, borsanın hangi tüccarlar için en uygun olduğuna bakacak.!

KuCoin İncelemesi: KuCoin’i Kim Seçmeli?

KuCoin’i ilk kez test ettikten sonra, platformun kullanımı gerçekten basit. Yukarıdaki talimatlarımdan da fark edeceğiniz gibi, para yatırmaktan bir ticareti tamamlamaya kadar her şey oldukça yalındır.

KuCoin borsası da daha ciddi tüccarlar için iyi, fiyat trendlerini analiz etmek için birçok özelliğe sahip olduğu için – şamdan çubukları gibi. Bununla birlikte, KuCoin’deki ortalama işlem hacmi on milyonlarca, ki bu da gibi daha büyük borsalar Binance.

Düşük işlem hacimleri bazen yeterli likidite olmadığı anlamına gelebildiği için bu bir sorun olabilir. Yalnızca küçük miktarlarda alım satım yapıyorsanız, bu bir sorun olmamalıdır, ancak çok büyük miktarlarda alım satım yapmayı düşünüyorsanız, KuCoin sizin için en iyi borsa olmayabilir..

Nihayetinde, yeni kripto para birimleri ilk kez piyasaya sürüldüğünde, bazen yalnızca belirli bir borsada listelenir. İstediğiniz kripto para birimi yalnızca KuCoin’de listeleniyorsa, bunları kullanmaktan başka seçeneğiniz kalmaz..

Artık platformun ne kadar kullanıcı dostu olduğunu bildiğinize göre KuCoin incelememin bir sonraki kısmı, takasın güvenli olup olmadığına bak!

KuCoin Güvenli mi?

Kendi paranızı yatırmadan önce, her zaman güvenli olup olmadığını bilmek önemli. Elbette, paranızın güvende ve güvende olacağına güvenmelisiniz..

Üçüncü taraf borsalar bir merkezi sunucu, yani, hacklenecek olsaydı, paralarınız risk altında olabilirdi. Bu kripto para birimi endüstrisinde oluyor mu? Evet, maalesef her zaman!

Örneğin, 2017’nin sonlarında, toplam jeton miktarı olduğu bildirildi. kripto para tarihinde 15 milyar doları aştı. O zamandan beri bazı ek hackler yapıldı, bu yüzden bu sayı şimdi daha da yüksek!

KuCoin güvenli midir ve eğer öyleyse, nasıl? İlk olarak, web sitesi bir şifreleme protokolü ile korunmaktadır özel hesap bilgilerini güvende tutan. Ayrıca, bu KuCoin incelemesini yazarken, bir de iç risk departmanı bu, kullanıcı fonlarının güvende olmasını sağlamak için var.

Hesabınızı daha da korumak için, borsa size kurulum şansı sunar Google Authenticator. Bunu yaparsanız, oturum açmadan ve işlem yapmadan önce cep telefonunuzdan KuCoin web sitesine bir kod girmeniz gerekecektir..

Bunu kurmanızı şiddetle tavsiye ederim ekstra güvenlik özelliği. Bunun nedeni, birinin şifrenizi bulması durumunda, mobil cihazınıza erişmesi gerekeceğinden hesabınıza yine de erişemeyeceği için.

Son olarak, KuCoin’in bir hack deneyimi yaşamamış olması harika olsa da, bunların hala çok yeni bir değişim olduğunu belirtmekte fayda var. Öte yandan, hangi borsayı kullanırsanız kullanın, büyük miktarlarda parayı orada saklamamalısınız. Madeni paralarınızı bir karta geri çekmek her zaman çok daha güvenlidir. güvenli kişisel cüzdan (gibi donanım cüzdanı).

Artık KuCoin’in güvenli olduğunu bildiğinize göre, KuCoin incelememin son kısmı avantajlarını ve dezavantajlarını özetleyecek.!

KuCoin İncelemesi: Artıları & Eksileri

Doğrudan sonuçlara atlamadan önce, KuCoin’in artılarına ve eksilerine bir göz atalım..

Artıları EKSİLERİ
 • Çok düşük para yatırma, çekme ve ticaret ücretleri
 • Kullanımı çok basit – yeni başlayanlar için mükemmel
 • Yeni çıkan kripto para birimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli madeni paralar
 • İyi güvenlik özellikleri
 • Doğrulama yok – anonim ticaret
 • İşlem hacmi düşük – bazen daha küçük paralarda likidite sorunu yaşıyor
 • Yüksek trafik dönemlerinde bazı zorluklar

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sonuç

Ve bu benim sonum KuCoin gözden geçirmek! Baştan sona okuduysanız, KuCoin’in sizin için doğru borsa olup olmadığını artık iyi anlamış olmalısınız..

Bu incelemede KuCoin ücretleri, desteklenen jetonlar, kullanım kolaylığı ve ödeme yöntemlerinden her şeyi ekledim. Ayrıca size nasıl hesap açacağınızı ve KuCoin’den nasıl satın alacağınızı gösterdim. Son olarak, KuCoin’in güvenli olup olmadığını tartıştım.

KuCoin’i, aradığım kripto para birimini oldukça sık destekledikleri için birkaç kez kullandım al ya da sat! Deneyimlerim her zaman olumlu oldu ve hem para yatırma hem de para çekme işlemleri gerçekten hızlı ve basit oldu. KuCoin uygulaması aracılığıyla piyasalara nasıl erişebileceğinizi de seviyorum!

Her neyse, diğer seçeneklere bir göz atmak isterseniz, şiddetle tavsiye ederim Coinbase, Binance ve Kraken.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map