NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

Son yıllarda, açıkça görülmüştür ki kripto para birimleri sadece para kazanmaktan çok daha farklı nedenlerle biliniyor ve kullanılıyor. Ortalama bir kripto para meraklısı bile genellikle sadece madeni paradan daha fazlasıyla ilgileniyorum veya jetonun kendisi – bu kriptolar, yalnızca finansal kazançtan çok daha geniş kapsamlı ve genellikle insani hedefleri temsil eder..

Bugün, bu eğiticide, böyle bir kripto para biriminden bahsedeceğiz – NEM’in ne olduğunu ve NEM kripto para birimini nasıl satın alacağımızı öğreneceğiz.

Her şeyden önce yapacağım takdim etmek NEM genel olarak – ne olduğu, hangi amaca hizmet ettiği vb. Ayrıca size şirketin büyük bir sorunla karşı karşıya iken verdiği çok ilginç bir karardan bahsedeceğim ve NEM’in en benzersiz özelliklerinden bahsedeceğim. Bundan sonra, NEM’in arkasındaki jeton olan XEM’in ne olduğu ve nasıl satın alınacağı hakkında konuşacağız..

NEM Cryptocurrency’i Tanıma

Kısacası, NEM (Yeni Ekonomi Hareketi) bir eşler arası platform blok zincirlerinin sağladığı ekonomi özgürlüğünü güçlendirmek ve ilerletmek için yaratılan.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Biraz kafa karıştırıcı, değil mi?

orijinal amaç NEM’in arkasındaki yaratıcı, tamamen bağımsız, topluluk tabanlı bir kripto para birimi yaratmaktı. Oluşturucu ve geliştirici (UtopianFuture adlı bir “Bitcoin Talk” forum kullanıcısı), NXT – her şekilde tasarlanmış bir kripto para birimi ödeme ağı 2013’te geri.

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: NEM ana sayfası.

Ütopik Gelecek başlangıçta bir NXT çatalı oluşturmayı amaçladı, ancak orijinal, bağımsız bir kodun daha iyi bir fikir olduğunu fark ettikten sonra, NEM başlatıldı 2014’ün başında.

Başlangıcından beri platform bir blok zinciri oluşturmaya odaklandı bu, eski sürümlerden hem daha hızlı hem de daha ölçeklenebilir olacaktır – bunlar aslında genel olarak blockchain ile en çok ilişkilendirilen iki büyük problemdir..

Tarih

NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınızı düşünüyorsanız, birkaç anahtar nokta platformun geçmişi hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Daha önce de belirttiğim gibi, NEM’in ilk versiyonu tanıtıldı 2014 başlangıcı, ancak platformun kararlı bir sürümü 2015 ortasına kadar yayınlanmadı.

NEM çekişmeye başladı ve 2016’da Japonya’da büyük bir kripto değişim platformu operatörü tarafından fark edildi. Teknoloji Bürosu. Şirket ve NEM’in yaratıcısı, yeni bir blok zincirinin oluşturulmasını içeren bir ortaklık anlaşması üzerinde anlaştı..


NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınızı mı düşünüyorsunuz? 2018’in başında meydana gelen çok ilginç olayları merak ediyor olmalısınız. NEM, Japon ana kripto para birimi değişim platformlarından birine kısa süre önce uygulandı., Coincheck. İlk aktarım sırasında zayıf güvenlik uygulaması nedeniyle bir bilgisayar korsanlığı meydana geldi – bilgisayar korsanları NEM parasını çaldı 400 milyon dolar.

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

Ancak bu ilginç kısım değil. Asıl ilginç olan, NEM’in arkasındaki ekibin bu konuda yapmayı seçtiği şeydir. Buradaki mantıksal yol, sert çatal NEM blok zincirine. Sert çatallar aşırı güncellemeler uygulandıkları blok zincirinin özünü değiştiren.

Bu, kripto para biriminin yaratıcılarının sistem içinde istedikleri her şeyi değiştirmelerine izin verirdi. Ancak bunu yapmak yerine otomatik bir etiketleme sistemi kurmayı seçtiler.

Bu yeni sistem, çalınan NEM paralarını etiketledi ve kullanıldıkları işlemi izledi. Yalnızca birkaç ay sonra, NEM ekibi bu projeyi bitirdi – yerel kolluk kuvvetlerine bilgi sağlamak için yeterli bilgiye sahiptiler..

NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınızı arayan bir kişiyseniz, bu bilgi sizin için çok büyük ilgi görmelidir. NEM’in arkasındaki şirket, büyük bir sorunu çözmek için alışılmadık bir yol seçti ve harikalar yarattı.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

NEM Neden Eşsizdir??

Daha ileri gitmeden önce, bir şeyden bahsetmeliyim – NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınıza dair çevrimiçi arama yaparken, XEM’i nasıl satın alacağınızı arayan diğer insanlarla karşılaşabilirsiniz..

İkinizin de aynı şeyden bahsettiğinizi unutmayın – sadece NEM adı tüm proje, süre XEM adı gerçek kripto para birimi. Ancak bu bir sıkıntı olmamalı – insanlar madeni paraya NEM de demeye alışkınlar.

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: xem avantajları.

Şimdi, NEM’i benzersiz kılan ve diğer benzer kripto para birimlerinden oluşan büyük kalabalığın arasından sıyrılan nedir? Eh, en büyük şeylerden biri muhtemelen Önem Kanıtı olmalıdır..

PoF

Bilebileceğiniz veya bilmeyebileceğiniz gibi, kripto para birimleri genellikle iki sözleşmeye dayanmaktadır. – İşin kanıtı ve Proof-of-Stake.

İşin kanıtı şu anda en popüler olanı. Bitcoin, Ethereum ve diğer ana akım kripto para birimleri gibi paralar, blok zincirlerinde PoW sözleşmeleri kullanır. Bu sözleşmelerin çalışma şekli, kripto para madenciliğine izin vermeleridir – sisteminiz işi yapar (madenler) ve bunun için az miktarda kripto para birimi ile ödüllendirilir..

Bu, kripto para kazanmanın orijinal yoluydu (Bitcoin bu sözleşmeye dayanmaktadır), ancak şimdi bunu yapmanın en kötü yöntemi haline geliyor – PoW sözleşmeleri çok büyük madencilik ekipman (çiftlikler) ve verimli olması için düşünülemez miktarda elektrik.

Proof-of-Stake sözleşme daha iyi ve daha uygulanabilir bir alternatif olarak kabul edilir – madenciliği ortadan kaldırır ve kripto para sahiplerini madeni paralarını stake etmeleri için ödüllendirir ve böylece blok zincirinde gerçekleşen işlemlerin ortamlarını sağlar. Birçok yeni kripto para birimi uyguluyor PoS – Ethereum bile yavaş yavaş ona doğru geçiş yapıyor.

Bununla birlikte, NEM kripto para birimini nasıl satın alacağını arayan birçok kişinin unuttuğu üçüncü bir seçenek var. – Önem Kanıtı. Bu sözleşmeyle, para sahibinin topluluk içindeki katılımı ve işlemlerin kendisi aynı kripto parayla ödüllendirilir (bu durumda – NEM parası).

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: NEM ekosistemi.

Bu biraz karmaşık bir süreç ve bunu açıklamaya çalışmak için derinlemesine çalışmayacağım (bu çok uzun zaman alacaktı), ancak şunu söyleyebilirim ki, eğer sendikanın aktif bir üyesi olmak istiyorsanız NEM topluluğu, edinmeniz gerekecek 10000 XEM madeni para ve yatırım yapmalarını bekleyin (cüzdanınızda kalırken bunu pasif bir şekilde yaparlar).

Bunu uygulayarak, NEM’in arkasındaki mevcut ekip blok zincirinde devrim yaratmayı umuyor ve yeni ve daha güçlü bir platform doğurur. NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınızı arıyorsanız, bunu kapsamlı bir şekilde araştırmak için kesinlikle daha fazla zaman harcamalısınız..

Hızlı ve Ölçeklenebilir

NEM’in benzersiz olarak değerlendirilmesinin bir başka nedeni de, nispeten hızlı ve ölçeklenebilir, özellikle piyasadaki eski kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında. Bunun birkaç nedeni vardır, ancak asıl nedenlerin tümü bu platformun oluşturulma ve geliştirilme şekline odaklanmıştır..

Artık tüm teknik unsurları ortadan kaldırdığımıza göre, NEM’i nasıl satın alacağımızı veya daha doğrusu, XEM nasıl alınır. Başlangıç ​​olarak, NEM’in kripto para piyasasındaki gerçek durumuna bir göz atalım – bu, fiyat dalgalanmaları ve gelecek için olası senaryolar.

NEM Değeri

Aşağıda görebilirsiniz XEM fiyatı var olduğu yıllar boyunca.

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

NEM’in biraz yavaş bir başlangıç ​​yaptığı açıktır – bu, projenin tanıtım eksikliğinden veya yaratıcının niş orijinal fikrinden kaynaklanıyor olabilir. Muhtemelen görebilirsiniz XEM fiyatı birkaç dalgalanma yaşadı – en büyük kilitlenme Ocak 2018’de meydana geldi. Bunun birkaç nedeni var..

söylemeye gerek yok, Coincheck hackleniyor ve çalınan bu kadar büyük miktarlarda jeton kesinlikle XEM fiyatını oldukça etkiledi. Ancak, tam da bu girişimi, kripto para piyasasının bir bütün olarak çok kötü bir yerde olduğu bir zamanda gerçekleşti – 2017’den 2018’e geçiş döneminde, piyasa daha önce hiç olmadığı gibi bir çöküş yaşadı. Kripto para birimi fiyatlarının çoğu düştü – bazıları gerçekten çökmeyi asla bırakmadı.

Ancak bu, NEM hakkında gerçekten söylenemez. Hala NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınızı düşünüyorsanız, bu çok iyi bir haber olmalı – NEM kripto parası aslında fiyat düşüşünü durdurdu ve istikrar kazanmaya başladı. Gelecekte neler bekleyebileceğinizi öğrenmek için bu NEM fiyat tahmin kılavuzuna göz atın.

Bu öğreticiyi yazarken, mevcut XEM fiyatı 0,04 USD. Bir dolardan daha az değere sahip olan ve XEM’i nasıl satın alacaklarını arayan yeni başlayan yatırımcılar için harika olan madeni paralar kategorisine kolayca girer..

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır?

Verilen tüm bu bilgilerle birlikte nihayet NEM kripto para birimini nasıl satın alacağımız hakkında konuşabiliriz. Doğal olarak, muhtemelen isteyeceksiniz kredi veya banka kartıyla yap, uğruna Kolaylık – sonuçta, NEM satın almanın en iyi yolu bu! Ancak ondan önce yapmanız gereken ilk şey bir NEM kripto para cüzdanı.

NEM Cüzdan

Uygun bir NEM cüzdanı seçmek bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Güvenli ve güvenli bir kripto para birimi cüzdanından daha önemli bir şey yoktur – zayıf bir cüzdan nedeniyle tüm XEM paralarınız çalınırsa, kesinlikle NEM kripto para birimini nasıl satın alacağınızla ilgilenmeyeceksiniz..

Neyse ki, harika bir cüzdan var – NEM Nano Cüzdan. Bu cüzdan özellikle XEM coin’leri için tasarlanmıştır – çoğu işletim sistemi tarafından desteklenir (bu bir masaüstü cüzdanıdır, bu nedenle Windows, iOS veya Linux kullanıcıları için herhangi bir sorun olmamalıdır), Changelly ticaret platformu üzerinden anında takas seçeneği vardır ve en önemlisi güvenli.

NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

Nano cüzdanın sağladığı bir diğer harika seçenek de, piyasadaki en güvenli ve sevilen donanım kripto para cüzdanlarından biri olan Trezor’u desteklemesidir. XEM’i nasıl satın alacağınız konusunda ciddiyseniz, kesinlikle Trezor almayı ve madeni paralarınızı orada depolamayı düşünmelisiniz..

Coin Satın Alma

Artık cüzdanın sende olduğuna göre aramaya başlayabilirsin NEM nereden alınır. Bu kripto para birimiyle ilgili olan şey, satın almanın, diyelim ki Bitcoin kadar kolay olmamasıdır. İtibari para birimleri (dolar, euro vb.) Kullanarak NEM satın alamazsınız. XEM coin’i satın almanın en iyi ve en uygun yolu Ethereum satın almak (eğer hala sahip değilseniz) ve ardından NEM satın almak için kullanmaktır..

Peki, NEM nereden alınır? Bu oldukça kolay – daha önce de bahsettiğim gibi, eğer varsa Nano cüzdan, entegre edilmiş Değişken ticaret erişimi. Changelly, piyasadaki en popüler kripto para birimi değişim platformlarından biridir – saygın, güvenlidir ve işlem başına% 0,5’lik sabit bir ücreti vardır (yani kripto para birimi tabanlı işlem).

Bununla birlikte, yine de Ethereum satın almanız gerekiyorsa, bunu fiat para birimleriyle yapmak biraz pahalı olabilir – Changelly bunu gerçekten vurgulamıyor ve bu, insanların bu platformda yaşadığı temel sorunlardan biri..

Ethereum’u satın aldıktan sonra, Changelly size harika ETH – XEM döviz kurları. Süreç nispeten hızlı ve pürüzsüz olmalıdır – sadece istediğiniz XEM coin miktarını sipariş edin ve bekleyin – yeni paralarınız sadece birkaç saat içinde elinize ulaşacaktır! Diğer kripto para borsalarına göz atmak isterseniz Coinbase ve Binance’i şiddetle tavsiye ederim..

Sonuçlar

Büyük olasılıkla, NEM’i nasıl satın alacağınızı arıyorsanız kripto para, tüm projeyi nasıl destekleyeceğinizi düşünüyorsunuz ve gerçekten hiçbir şey bilmeden veya platformun kendisini önemsemeden yalnızca madeni paradan kar elde etmekle kalmayıp.

Şu anda piyasada bulunan ve dikkat etmeye değer birçok yenilikçi ve hatta çığır açan kripto para birimi tabanlı proje var – seçilmesi zor olsa da, NEM kesinlikle onlardan biri. Şirketin konulara yaklaşım ve onların problem çözme yöntemleri bunun iyi bir göstergesidir – Coincheck hacklemesinden sonra, kolayca bir hard fork uygulayabilirlerdi.

Elbette, bu zararlı bir değişiklik olabilirdi ve kimse bunun nereye varacağını gerçekten bilmiyordu, ancak eldeki sorunu çözecekti. Ancak, NEM’in arkasındaki ekip daha zor ama daha akıllıca bir çıkış yolunu seçti ve işe yaradı.

Bu eğiticide, NEM’in ne olduğu, NEM’in nereden satın alınacağı ve neden ilk etapta onu düşünmeniz gerektiğinden bahsettik. Hala ilgileniyorsanız NEM kripto para birimi nasıl alınır, Madeni paranın satın almaya değer olup olmadığına karar vermeden önce kesinlikle çok fazla araştırma yapmalı ve çevrimiçi insanlarla sohbet etmelisiniz..

Ayrıca, çevrimiçi olarak kripto para birimi uzman görüşlerini araştırın – ilk günden beri madalyonun (ve şirketin) ilerlemesini takip eden insanlar var.

“NEM Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır” öğreticisinin sonuna ulaştık. Özetlemek gerekirse – bir alın güvenli ve güvenilir cüzdan, saygın bir kripto ticaret platformu bulun (Coinbase ve Binance harika seçeneklerdir) ve ETH’nizi XEM ile değiştirin. İyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map