Selam! Uğradığınız için teşekkürler. Bu makale size NEM fiyat tahmini hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri vermek için hazırlanmıştır..

Makalede şunları öğreneceksiniz: NEM nedir, şimdiye kadarki bir yatırım olarak NEM hakkında biraz, bazı kısa vadeli fiyat tahminleri, bazı uzun vadeli fiyat tahminleri ve NEM’in iyi bir yatırım olup olmadığına dair kendi fikrim.

Umarım makalenin sonunda her şeyi öğrenmiş olursunuz. 23. en büyük kripto para birimi piyasa değerine ve dijital para birimlerini araştırırken karşılaşacağınız çeşitli fiyat tahminlerini nasıl ele alacağınıza göre.

Bugün ele almamız gereken çok şey var. Öyleyse, şimdiden başlayalım!

NEM nedir?

NEM, Mart 2015’te Malezya’da başlatılan bir kripto para birimi ve kripto platformudur. Başlangıçta, diğer kripto para birimi NXT’nin bir çatalı olması amaçlanmıştı. Ancak, çok düşündükten sonra ekip, bunun yerine kendi kod tabanını oluşturmaya karar verdi. Bu, NEM’in tamamen benzersiz olduğu anlamına gelir.


Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

NEM coin nedir açıklamakKaynak: araç

NEM, Yeni Ekonomi Hareketi anlamına gelir. Ethereum, Waves ve NEO gibi, NEM de hem bir kripto para birimi hem de üstüne uygulama oluşturmak için bir platformdur. Java programlama dili kullanılarak oluşturulmuştur ve şu anda C ++ dilinde de geliştirilmektedir. Bu, 2018’de bir noktada “Catapult” olarak bilinen bir yükseltmeyle piyasaya sürülecek..

Birçok kripto para birimi projesi gibi, NEM de oldukça büyük hedefleri olan bir projedir. Bu sadece bir ödeme aracı değil, aslında para birimi olarak özellikleri muhtemelen NEM ekibinin öncelikler listesinde oldukça düşük..

NEM ekibi, küresel finans için etkileri olmasının yanı sıra, diğerleri arasında şu alanlarda devrim yaratabileceğine inanıyor: kitle fonlaması, krediler, yasal kayıtlar, sağlık kayıtları, oyun verileri, telif ücretleri, akıllı sözleşmeler, tedarik zincirleri, muhasebe, mülkiyet kayıtları ve ICO’ların lansmanına izin ver.

Diğer kripto para birimlerine kıyasla NEM Fiyat TahminiKaynak: coinmarketcap

NEM Şimdiye Kadar İyi Bir Yatırım Oldu?

İşte NEM bununla ilgili. Şimdi, bu makalenin odağına geçebilirim – NEM iyi bir yatırım mı??

NEM uzun süredir uyuyan bir devdi, 2015’te piyasaya sürüldüğü günden Mart 2017’ye kadar 1c’nin altında işlem görüyordu. Bu dönemin çoğu için tek bir NEM madeni parası bir sentin beşte birinden daha ucuza mal oldu. 2017 ilkbaharında, birçok kripto projesi çıktı ve piyasa değerlerinde büyük bir büyüme yaşadı, NEM de aynısını yaptı.

2017’nin sonunda ve 2018’in başında tüm kriptoların epik boğa koşusu sırasında, NEM 2 $ işaretinin bile üzerine çıktı. Dev uyku döneminde satın alıp en tepede satmayı başardıysanız, tabii ki NEM inanılmaz bir yatırımdı..

2016 yılının Ocak ayında 100 $ değerinde NEM coin satın alacak kadar şanslı olduğumu varsayalım. Yatırımım bana yaklaşık 588.235 NEM coin satın alırdı. Şimdiye kadarki en şanslı kişi olsaydım ve NEM’in yükselişinin zirvesini söyleseydim, her bir jeton 2.04 dolar değerinde olduğunda satardım. Yaklaşık 1.200.000 dolarlık bir toplamı nakde çevirebilirdim. 100 dolarlık bir yatırım için fena değil, eh?

Elbette bu başka şekilde de işe yarayabilirdi. NEM’e en yüksek noktada (2.04 $) yatırım yapmak için 1.200.000 $ kullandıysam. Bu noktaya kadar olan sonraki aylarda paramın azalmasını izlemek çok kötü olurdu. Bugün tüm NEM paralarımı 31c’de satsaydım, yalnızca 182.352 $ civarında nakit para kazanabilirdim..

Bununla birlikte, çok temel anlamda, NEM’in iyi bir yatırım olduğunu iddia edebilirsiniz. Tüm zamanların en yüksek noktasından düşük olmasına rağmen, piyasaya sürdüğü fiyatın çok üstünde.

NEM Fiyat Tahmin 2021

Şimdi birkaç NEM fiyat tahminine bakalım. Birkaç farklı kaynaktan bilgi topladım. Ancak, çoğu zaman sadece bir sayı, birkaç grafik ve “NEM fiyat tahmini” kelimelerinden başka bir şey değildir..

Elimizdeki ilk kaynak, “Cüzdan Yatırımcısı”. Bu, içeriğine hiçbir sebep vermeyen klasik bir web sitesi örneğidir, bu nedenle bu tahmini nasıl bulduklarını bilmek zordur. Wallet Investor tam olarak sayfanın ziyaret edildiği günden “bir yıllık tahmin” verir.

NEM’in ne olduğunu açıklama ya da fiyatlarını gerekçelendirmek için geliştirme için zaman çizelgesini kullanma zahmetine girmiyor. Yine de birçok grafiği var ama hiç açıklanmadı.

Sağladığı “bir yıllık tahmin”, NEM’in 2021’in sonuna doğru çökmesinin muhtemel olduğudur..

Kaynak: walletinvestor

NEM fiyat jeton tahminlerini bulmak için kullandığım bir sonraki kaynağa “Ticaret Canavarları”. Yine, arkasında kesinlikle hiçbir sebep olmadan, 2021 sonunda bir NEM madeni paranın fiyatı için verilen rakamlar 0,25 ila 0,36 dolar arasında olacaktır., ve ortalama 0,29 ABD doları. Gerçekten oldukça şaşırtıcı, düşük seviyenin kolayca 0,00 dolar olabileceğini ve yukarı yönlü potansiyel miktarının hemen hemen hiç sınırı olmadığını düşünürsek.

Son olarak, kısa vadeli NEM fiyat tahminlerimizde, “Uzun Tahmin”. Yine, kesinlikle sıfır akıl yürütmeyle, NEM fiyatları için tahminler önceki iki kaynak tarafından sağlananlarla neredeyse aynıdır..

Gelecekte bir web sitesinin fiyatının ne olacağını öngördüğüne dayanarak bir projeye para yatırmanızı istemiyorum. Bu NEM fiyat tahminlerinin arkasında geçerli bir mantık olsaydı, onlar hakkında daha olumlu konuşurdum..

NEM Fiyat Tahminleri Uzun Vadeli

Şimdi NEM için uzun vadeli fiyat tahminlerine geçelim. 2021’in sonu gibi, bunlar da çok az temel alıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bir çift bir tür gerekçelendirme girişiminde bulundu. Yine de bu yorumculardan uzman olarak söz etmiyorum. Saygın kaynaklardan tahminler bulmanın oldukça zor olduğu kanıtlanmıştır..

Önce, “Cüzdan Yatırımcısı” tekrar. 2021 çağrısı gibi, beş yıllık NEM fiyat tahminleri de yükselişe geçti 0,3 ABD doları. Ayrıca 2021 tahminleri gibi, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şeye dayanmıyor.

Sonra, arkadaşlarımızı “Ticaret Canavarları”. Bu sefer, NEM fiyat tahminleri 2024’ün sonunda 0,32 ile 0,47 dolar arasında.. Sanırım bu rakamlarla yayınladıkları analiz düzeyini tahmin edebilirsiniz. Doğru! Kesinlikle hiçbiri!

Son olarak, biraz daha fazla içerik içeren bazı NEM fiyat tahminlerine bakmadan önce, “Uzun Tahmin” tekrar. Bu sefer yükselişe geçti! Diğer ikisi kadar iyimser değil, ancak tek bir NEM madeni parasının fiyatının 0.11 ila 0.14 dolar arasında olacağına inanıyorlar. 2024’ün sonunda.

Blockchain.wtf Tahmini

Bir sonraki NEM madeni para fiyat tahmin web sitesi, size aslında bununla ilgili bazı gerekçeleriniz olduğunu göstereceğim. Şimdiye kadarki en büyük analiz olmayabilir, ancak “Blockchain.wtf” adlı bir sayfadan geliyor. Bu yazar açıkça konuyla ilgili bir “uzman” bulmaya çalıştı.

Smartereum web sitesi için yazan Adam Web adlı birinden alıntı yapmaya karar verdi. Bu yazar, kripto para birimi hakkında açıkça birçok haber yazdı ve bu ona bir NEM madeni para fiyat tahmini sağlama yetkisi verdi. Adam Web, beş yıl içinde tek bir NEM’in 1,65 ABD doları”. Teşekkürler Adam!

Not: Ben de kripto para birimi web sitelerinde çok fazla haber yazdım, ancak hiçbir şekilde pek çok rakibin yanı sıra karşılaşılması gereken önemli düzenleyici zorlukları olan çılgınca spekülatif bir varlığa bir fiyat etiketi koyacak kadar kibirli değilim..

Adresinde farklı bir yazar Smartereum ayrıca Web’in 1,65 ABD doları tutarındaki NEM fiyat tahminini de destekler.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Palwash Saaim

Şimdi, bu konuda bir uzmana bulabildiğim en yakın şey Palwasha Saaim. “” Adlı bir web sitesinde bir NEM madeni para fiyat tahmini yayınladı.Kar Gizli”. Biraz araştırma yaptım ve Saaim’in aslında finans dünyasında bazı kimlik bilgilerine sahip olduğunu öğrendim..

NEM Fiyat Tahminine ilişkin Kar Gizli makale

LinkedIn hesabına göre Saaim, Lombardi Media Corporation için de yazan bir Yatırım Analisti. Şimdiye kadar umut verici geliyor, doğru?

Saaim, NEM fiyat tahmini hakkında oldukça makul boyutlu bir makale yazdı. Fiyat üzerinde aşağı yönlü bir etkiye sahip olduğu için 500 milyondan fazla NEM’in çalındığı bir kripto borsasının hacklenmesinden bahsediyor. Saaim ayrıca Japon hükümetinin hack’e verdiği tepkiden ve kaybedilen madeni paraların bir kısmının bulunmasından, yukarı doğru fiyat hareketini tetikleyebilecek potansiyel bir pozitif olarak bahsediyor..

NEM’in Ethereum gibi insanların karşılaştığı rekabetten de bahsediyor. Son olarak, NEM’in Binance borsa platformunda listelenmesi ve belki de planlandığı gibi kendi borsasını başlatması durumunda fiyatın mutlu tarafına dönebileceğine dair temkinli bir çağrı yaptı. 1 $. Son olarak, ölçülü bir fikir!

McAfee NEM Fiyat Tahmini Yok?!

Garip bir şekilde, NEM fiyat tahmin listesinde eksik olan ünlü John McAfee idi. John’un genellikle kripto para birimi alanındaki birçok proje hakkında söyleyecek bir şeyi vardır..

Genellikle, söz konusu projenin arkasındaki ekibin çılgınca bir miktar para topladığı, çılgınca başarılı bir ilk madeni para teklifinin ardından yapılır. Yine de Tweetleri için yüksek ücret alıyor, bu yüzden NEM’in arkasındaki ekip hızlı bir fiyat artışı için 100.000 $ ‘lık ücretini ödemek istememiş olmalı.!

NEM İyi Bir Yatırım mı?

Yaptığım kripto para biriminde devam eden analizin tüm kötü sözlerinden sonra, muhtemelen “NEM iyi bir yatırım mıdır” sorusuna verdiğim cevabın güçlü bir “hayır” olmasını bekliyorsunuz. Ancak durum bu değil.

Tüm kripto para birimi yatırımları gibi, anlamanız gereken ilk şey, NEM’in çok yüksek riskli, çok yüksek ödüllü bir yatırım olduğudur. Bu, NEM’e birkaç yüz dolar yatırarak erken emekli olma şansınız olduğu anlamına gelir. Ancak bu büyük bir şans değil.

NEM’in sahip olduğu neredeyse sınırsız artı potansiyeli neyin verdiğinden bahsetmeden önce, başka bir uyarı geliyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmak istiyorsanız, yalnızca hayatınızın kalitesi kaybolursa hiçbir etkisi olmayacak paraya yatırım yapmalısınız. Paranızın yarın kaybolabileceğini kabul ederek yatırım yapmalısınız..

Tüm bunlar, NEM’in pek çok olumlu yönü var. Başarmaya çalıştığı şeyi başarırsa, rakip kripto varlığı Ethereum’u kolayca geride bırakabilir. Ethereum ile aynı piyasa değerine ulaşırsa (ki bu da henüz başarmayı başaramadı), her NEM yaklaşık 7,55 dolar değerinde olacaktır. Bu, onu son derece iyi bir yatırım yapar.

NEM, daha önce listelediğim sektörlerin sayısını bozmayı başarırsa, piyasa değeri potansiyel olarak trilyonlarca dolar olabilir. Bu, her NEM madeni parasını bugün olduğundan çok daha değerli hale getirecek ve tüm piyasa değeri, bugün tüm kripto para birimi alanının kat kat fazlası olacaktır.

Sonuç

İşte bu kadar. NEM fiyat tahminleri için rehberim budur. Tam olarak beklediğiniz gibi değilse özür dilerim. Elbette, pek çok sayıyı havadan çekip size besleyebilirdim ama bunun anlamı nedir? Bundan hiçbir şey öğrenemezsiniz ve bu makaleyi, hayatınızda biriktirdiğiniz birikimi sizi mahvedebilecek bir varlığa yatırmak için hazır bırakacaksınız. Bunu istemiyorum.

Kripto para birimi fiyat tahmini makalelerimizde her zaman olduğu gibi, çok yüksek riskli, çok yüksek ödüllü yatırımlardan bahsediyoruz. Bu nedenle sana karşı dürüst olmak daha iyi.

Bu tür yatırımlarda ters gidebilecek pek çok şey var. Bunlar şunları içerir:

  • Düzenleme – NEM yasadışı güvenlik olarak sınıflandırılabilir ve fiyatı sıfıra yakın düşebilir mi??
  • Teknolojik – ekip, bu arada daha iyi bir teknoloji lanse edilmeden yola çıktıkları şeyi gerçekleştirebilir mi??
  • Rekabet – başka bir kripto platformu, NEM’in çalıştığı pazarı alacak mı?

Yukarıdaki makalede belirtildiği gibi, böyle bir varlığın fiyatını tahmin etmek sorunludur. Bir kripto para biriminin tam olarak hangi fiyata ulaşacağını bildiğini iddia eden insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Ancak bu, NEM’e yatırım yapmamanız gerektiği anlamına gelmez.

Yatırım yapmaya karar verirseniz, kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazlasını riske atmayın ve proje herhangi bir nedenle başarısız olursa ve yatırımınız sıfıra düşerse hayatınızın etkilenmeyeceğinden emin olun.

Tüm bunları akılda tutarak, NEM’in gelecekteki bir ekonominin ve toplumun bel kemiği olma şansının ne olduğunu düşünüyorsunuz? NEM iyi bir yatırım mı? Düşüncelerinizi bilmek isteriz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me