Bu günlerde, görünüşte sayılamaz sayıda farklı kripto tabanlı proje var. Gerçeği söylemek gerekirse, sahip olanları ayırt etmek zor olabilir. büyük potansiyel basitçe, iyi olanlardan… O kadar çekici değil. Ancak bu makalede, bunun hakkında konuşacağız. NEO parası – düşünülebilecek bir kripto projesi şu anda en ilginç olanlar arasında.

İlk bakışta, NEO başka bir şey gibi görünebilir kripto para tarafından yedeklenen akıllı sözleşme odaklı bir blockchain sistemi. Bununla birlikte, görünüm aldatıcı olabilir – yüzeyin altına daha derin bakmaya başladığınızda ve NEO’nun arkasındaki teknolojiyi öğrenirseniz, madeni para konusunda benim kadar heyecanlanabilirsin.

Yine de buna ulaşacağız. Öncelikle ve en önemlisi, NEO’nun ne olduğunu zaten biliyorsanız ve bu incelemeye olumlu fikirlerinizi daha da güçlendirmek için geldiyseniz, madeni parayı gerçekten satın almadan önce bulduğunuzdan emin olun. üst düzey, içinde tutmak için güvenli cüzdan. Ledger Live henüz NEO’yu desteklemese de, yine de paraları o cihazda saklayın.

BTC satın almak için en güvenli yeri mi arıyorsunuz? Aşağıda BTC satın almak için en güvenli platformlar olarak onaylanan en iyi kripto borsalarını topladım, bu yüzden bir göz atın.

Sağlayıcı Visa / Mastercard Mevcut Kripto Puanımız Coinbase İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 tane daha

9.8 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Binance İncelemesi EVET


 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 tane daha

9.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Coinmama İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 tane daha

9.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Kraken İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + 37 tane daha

9.1 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin eToro İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 tane daha

8.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin KuCoin İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 daha fazla

8.5 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Gemini Exchange İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 tane daha

8.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin En popüler 729 İncelemeler 9.8 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi oku Editörün Seçimi 1279 İncelemeler 9.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 816 İncelemeler 9.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 1174 İncelemeler 9.1 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 453 İncelemeler 8.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 563 İncelemeler 8.5 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 603 İncelemeler 8.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun

Artıları

 • Güçlü topluluk desteği
 • Akıllı sözleşme teknolojisi
 • Ortalama fiyat oynaklığı
 • Mevzuata uygunluk odaklı
 • Sürekli güncellemeler ve geliştirme

Eksileri

 • Hala ATH fiyatından uzak
 • Birçok borsa tarafından sunulmuyor

NEO Coin nedir: The Fundamentals

Şimdi, bazı fiyat tahminlerine ve sektöre özgü terminolojiye girmeden önce, önce inceleme için zemin hazırlayalım ve tartışalım. NEO parası nedir çok temel bir bakış açısından. Başlamak için harika bir yer, araştırmaktır. projenin başlangıç ​​noktası.

İlk ortaya çıktığında, NEO aslında “NEO” olarak adlandırılmıyordu. Aslında “AntShares”. Şirketin başlangıcı 2014 yılına, Çin’e kadar uzanıyor – AntShares, Erik Zhan ve Da Hongfei tarafından oluşturuldu.

Şirket, 2017 yılında NEO olarak yeniden markalaştı ve o zamandan beri adını korudu. Muhtemelen zaten bir araya getirdiğiniz gibi, NEO parası şirketin adını almıştır (örneğin, farklı bir isme sahip olmak yerine, Ethereum ve Eter).

NEO coin: akıllı ekonomi için açık bir ağ.

Şimdi, çok temel bir bakış açısıyla, NEO şunları sunuyor: blok zinciri işlevselliği Ethereum’dan çok farklı değil. Proje odaklanıyor akıllı sözleşmeler, ve bunların blok zincirinde yürütülmesi – basit, doğru?

İyi, pek değil. NEO, Ethereum’dan oldukça farklıdır ve tamamen farklı bir kripto meraklıları kitlesine yönelik. Aslında, NEO’nun mevcut piyasadaki en eşsiz kripto para birimlerinden biri, geçmişi verildiğinde.

Yine de NEO’yu tamamen anlamak ve NEO’nun gelecekteki beklentilerine bakmak için, önce akıllı sözleşme teknolojisini hızlı bir şekilde kullanmalıyız, böylece ikimiz de aynı sayfada olalım.

Akıllı Sözleşmeler: Blockchain Tabanlı Geleceğe Altın Bilet?

Başlığın biraz gösterişli olduğunu kabul etsem de, bana katlanın – henüz yapmadıysanız, sizi ilerideki paragraflarda akıllı sözleşme teknolojisinin hayranı yapabilirim!

Zaten birkaç kez atlatıldığı gibi, NEO madeni para akıllı sözleşme teknolojisini kullanır. Ancak, bu teknoloji ilk olarak (hafifçe söylemek gerekirse) tarafından oluşturulmuş ve popüler hale getirilmiştir. Ethereum – hemen ardından dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Bitcoin.

ETH’nin gerçekte ne kadar harika olduğuna dair tamamen farklı bir teğete geçebilirim, ama endişelenme – Yapmayacağım. Bunun yerine, size Ethereum blockchain üzerindeki akıllı sözleşmelerin nasıl çalıştığını anlatmak istiyorum. Aynı fikir NEO madalyonunun arkasında duruyor, bu yüzden dikkatlice okuyun!

NEO coin: EcoBoost programı.

Aşağıdaki basit örneği düşünün:

Tod, Stacy’ye bir ev satmak istiyor – Stacy, bir ev satın almak için pazarda. Bazı eski durumlarda, her iki tarafın da üçüncü taraf broker, banka, emlakçı ve benzerlerinin hizmetlerinden faydalanması gerekirdi – bunlardan bazıları kaçınılmaz olsa da, diğerleri sadece paranızı alıyor gibi görünüyor ve bu kadar.

Ancak akıllı sözleşmelerle, Tod ve Stacy hem büyük miktarda para tasarrufu sağlayabilir hem de kesinlikle faul yapılmamasını sağlayabilir..

Görüyorsunuz, emlak gibi nesneler belirteçli – başka bir deyişle, blok zincirinde belirli bir dizi olarak temsil edilebilirler. ERC-20 jetonları (veya diğerleri – ERC-20 basitçe Ethereum’un token modelini ifade eder). Böylece, Stacy’ye bir ev satılması için yapılan işlem akıllı bir sözleşmeyle yazılabilir..

Kontrat kulağa şöyle bir ses çıkarır: NE ZAMAN Stacy, Tod’a X tutarında para gönderiyor, ONDAN SONRA Tod, Stacy’ye evin haklarını gönderecek. Tod önceden akıllı bir sözleşme oluşturdu ve mülkle ilgili haklar blok zincirinde saklandı – aktarılacaklar SADECE belirlenen koşullar karşılanırsa ve başka hiçbir senaryoda.

Buna ek olarak, akıllı sözleşmeler geri çevrilemez ve aşılmaz – bir kez ayarlandıklarında, ayarlanırlar.

NEO coin: NEO platformunun özellikleri.

Şimdi, muhtemelen hem sıradan, işçi sınıfından insanların hem de büyük kurumsal varlıkların günlük yaşamlarında akıllı sözleşmelerin geniş olasılıklarını hayal edebilirsiniz. Bununla birlikte, yukarıda belirtildiği gibi, NEO parası farklıdır ve NEO’nun ne olduğunu öğrenmek isteyen herkes bunu aklında tutmalıdır.!

NEO’nun farkı nedir? Diye sorabilirsiniz. Akıllı sözleşme işlevselliği bir bükülme ile geliyor – mevzuata uygunluk.

NEO ve Dijital Kimlik (Onchain’in Hikayesi)

Yukarıda tartışılan Ethereum akıllı sözleşme örneğinde, net bir ayrım yapılmalıdır – ETH’de oluşturulan akıllı sözleşmeler olmanın yolu yok yönetmeliğe uygun olarak kontrol edildi veya yapılandırıldı. Bu uyumlu olsa da merkezi olmayan doğa kripto para birimi, aynı zamanda herhangi bir düzenleyici amaç söz konusu olduğunda pek çok sorun ortaya çıkarır..

Bununla birlikte, NEO kripto para birimi bu bakımdan tam tersidir – “dijital kimlik” özelliği, durumun böyle olmasını sağlar.

NEO’nun dijital kimliği oldukça basit bir şekilde çalışır – NEO blok zincirine katılan herkesin doğrulanmış belirli bir dijital kimlik türü. Bunu takiben, işlem yaptığınız ve blok zincirinde etkileşimde bulunduğunuz diğer tüm tarafların doğrulanmış bir NEO kullanıcısı, ve potansiyel kötü niyetli niyetleri olabilecek isimsiz bir taraf değil.

Onchain nedir ve bunlarla ne alakası var??

NEO coin: NEO cüzdanı.

Onchain, şu konularla ilgilenen Çinli bir şirkettir: Blockchain teknolojisini büyük işletmeler ve çeşitli finans kurumları için daha ulaşılabilir hale getirmek. Onchain’in temel endişelerinden biri, blockchain teknolojisinin her iki düzenleyici sorununu çözmektir – bu, gerçeği göz önünde bulundurduğunuzda özellikle öne çıkan bir sorundur. Çin hiçbir zaman lehine olmadı kripto[1], Genel olarak.

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, NEO coin ve Onchain makyaj harika bir çift – NEO, kullanıcıların varlıklarını yarı merkezi, ancak güvenli ve düzenlenmiş bir ortamda gelip satın almaları, satmaları ve takas etmeleri için teknoloji ve alan sağlarken, Onchain yukarıda belirtilen teknolojiyi büyük işletmeler için çekici bir olasılık haline getirmeye odaklanıyor..

Böylece, çarklar dönmeye başladığında ve çarklar yerine oturduğunda, kendinize bir yenilikçi, blockchain teknolojisi tabanlı, yine de düzenlemelere uyumlu ve kısmen merkezileştirilmiş akıllı ekonomi. NEO madeni paranın ne olduğunu merak ediyorsanız, size verebileceğim en iyi cevap budur!

NEO Coin: Piyasa Ne Diyor?

Şimdi NEO’nun ana yönlerini tartıştığımıza ve NEO kripto para biriminin ne olduğu konusunda biraz daha iyi bir fikriniz olduğuna göre, incelemenin ikinci kısmına geçelim ve bir göz atalım. bazı tarihsel fiyat çizelgeleri, son birkaç yıldır kripto nasıl gidiyor, ve NEO madeni paranın geleceğinden ne bekleyebiliriz.

Bakmak Coinmarketcap, Görünüşe göre NEO oldukça standart bir performans sergilemiştir. daha iyi bilinen kriptolar söz konusu. NEO’nun iyi bir yatırım olduğunu merak edenler, önce tüm zamanların en yüksek seviyesine bakmalıdır (ATH) 2018’in başlarında ulaşılan madalyonun – o zamanlar jeton maliyeti 161 dolardan fazla.

NEO coin: NEO fiyat tablosu.

Şimdi, yeni başlayanlara garip görünebilir – eskiden 161 dolara mal olan bir kripto para birimi yaklaşık 20 $. Bu kötü bir işaret!

Yine de sana söyleyeyim – Hayır, aslında oldukça normal.

Kripto dünyasında herhangi bir zaman geçirdiyseniz, muhtemelen duymuşsunuzdur. ünlü 2017/2018 kripto fiyat düşüşü. Çoğu madeni para fiyatı ATH’lerine ulaştı ve sonra tamamen düştü.

O zamanlar çok şey vardı piyasa manipülasyonu devam ediyor. Bunu bazı ünlülerle birleştirin DeFi tabanlı dolandırıcılık (DeFi o zamanlar çok yeniydi ve görünen o ki her proje, kendi ICO’lar, terlemeyin) ve kendinize oldukça üzücü sonuçlarınız var.

NEO coin: küresel NEO topluluğu.

Bununla birlikte, diğer bazı madeni paralarla karşılaştırıldığında, biraz benzer madeni paralarla, NEO aslında oldukça iyi gidiyor! Son zamanlarda yükselen önemli bir fiyatı da korumayı başardı..

Şimdi, kripto dünyasının altın kurallarından biri şudur: bir proje yalnızca arkasındaki topluluk kadar değerlidir. Tekrar tekrar doğru olduğu kanıtlanmıştır ve NEO madeni parası bir istisna değildir – projenin koruyabildiği ve sürdürebildiği başarının büyük bir kısmı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. hala aktif ve gelişen bir topluluğa sahip. Tek bir bakış onların alt dizini bunun doğru olduğunu kanıtlayacak.

Bunu takiben, NEO kripto para biriminin arkasındaki ekibin (şirketin) da gevşemediğini belirtmekte fayda var. Var sürekli ve zamanında güncellemeler platformda canlandırıldığından, her şey hem iş hem de teknolojik perspektiflerden büyüyor ve NEO yalnızca ileriye doğru ilerliyor gibi görünüyor!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

NEO İyi Bir Yatırım mı?

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, NEO madeni paranın geleceğini ve yatırım fırsatlarını çevreleyen konu oldukça popüler bir konu, özellikle de kripto para birimi endüstrisi, Genel olarak.

Peki… NEO iyi bir yatırım mı? Ya da madeni paradan kaçınmalı ve gözlerinizi piyasadaki diğer kriptolara mı çevirmelisiniz?

Peki, bu soruları cevaplamaya çalışalım. İlk önce ilk şeyler – bir göz atmalıyız kripto proje potansiyelini analiz ederken temel husus.

Birçok kişi, kripto paranın iyi bir yatırım olup olmadığını öğrenmenin basitçe bir durum olduğunu düşünür. fiyat çizelgelerine bakmak, ve ATH’sinin ne olduğunu kontrol etmek. Bir fiyat tablosuna göz atmak ve karar vermek için başka bir çare ciddiyetle madeni paranın fiyatının o noktada artıyor mu yoksa düşüyor mu olduğu gerçeğine dayanıyor.

NEO coin: dApp platformu.

Bu yöntemlerin ikisi de daha iyi bir kelime olmadığı için saçmadır..

Hayır, NEO madeni parayı ve tüm potansiyelini gerçekten analiz etmek istiyorsanız, tek bir göstergeye bir göz atmanız gerekir. – piyasa değeri.

Bu incelemeyi yazarken, NEO’nun piyasa değeri şu şekildedir: yaklaşık 1,56 milyar dolar. Bu, güçlü bir pazar varlığıdır! Şimdi, bazı kişiler bu piyasa değerini Bitcoin’inki ile karşılaştırmanız konusunda ısrar edebilir ve NEO’nun bu şekilde iyi bir yatırım olduğunu öğrenebilirsiniz..

BÖYLE YAPMA. Bunu yapmanın çok yanlış bir yolu.

Yeni başlayanlar için, Bitcoin, piyasadaki 1 numaralı kripto para birimidir – her zaman ve sonsuza kadar da böyle olacaktır. NEO’nun piyasa değerini BTC’ninki ile karşılaştırmanın bir anlamı yok, çünkü büyük olasılıkla hiçbir zaman yaklaşmayacak bile..

Bunun yerine, bir kripto para birimi bulmalısınız. NEO madeni parasından çok daha büyük, henüz teklifler benzer bir teknoloji türü. Şimdi, bu para ne olabilir..?

Evet, sadece seninle dalga geçiyorum – elbette, onun Ethereum.

NEO coin: Ethereum piyasa bilgileri.

Bir göz atmak Coinmarketcap bir kez daha, ETH’nin bir piyasa değeri olduğunu göreceksiniz. yaklaşık 125 milyar dolar. Bu etrafta 82 kat daha büyük NEO’nun piyasa değerinden daha.

Şimdi, NEO’nun bir gün Ethereum’un piyasa değerine ulaşacağını düşünmek mantıklı mı? Mümkün olsa da, hiç alışılmadık bir şekilde. Bununla birlikte, kripto projesi ETH’nin piyasa değerinin yarısına ulaşmayı başarsa bile, mevcut fiyatını artırabilecektir. yaklaşık 40 kez (evet, bu çok kaba bir tahmin).

Böyle bir şey olsaydı, 40 çarpı 20 dolar şuna eşit olurdu: NEO madeni para başına yaklaşık 800 dolar.

Açıkçası, bu çok iyimser bir varsayım, ve NEO bu noktaya ulaşmayı başarsa bile, bundan sonra çok, çok uzun bir zaman olacaktı. Ancak, dikkate alınması gereken başka bir faktör daha var.

Önceki bölümde atladığım gibi, NEO’nun çok güçlü bir topluluğu var, ve NEO madeni paranın arkasındaki şirket platformu sürekli iyileştirmek, çok. Bu, NEO’nun iyi bir yatırım olup olmadığını soran herkes için çok önemli bir faktördür – gelecek potansiyeli olmadan, bir kripto projesi er ya da geç unutulmaya mahkumdur..

Tüm bunlar, NEO coin geleceği neye benzeyeceğini söyledi. Madeni para başardı makul bir fiyatı korumak, arkasında güçlü bir topluluk ve teknoloji konusunda bilgili bir şirket var, ve belirli bir sorunu çözer. Tüm bu faktörler, NEO’nun kesinlikle göz önünde bulundurmaya değer olduğunu gösteriyor gibi görünüyor..

NEO Paralarınızı Saklama

Şimdi NEO madeni parasının tüm ana noktalarını tartıştığımıza göre, sırayla söz konusu kripto para birimi veya arkasındaki teknoloji ile doğrudan ilgili olmayan bir şeyden bahsedelim..

Tartışma adına, NEO madeni paranın iyi bir yatırım olduğuna karar verdiğinizi ve onu satın almak istediğinizi hayal edelim. Şu anda önceliğiniz bulmak olmalı güvenilir, üst düzey kripto para cüzdanı.

NEO paralarınızı nerede saklayabileceğiniz konusunda size iki harika seçenek sunacağım – endüstri lideri bir donanım (soğuk) cüzdan, ve çevrimiçi (Sıcak) cüzdan.

Ledger Nano X

Tek bir şüphe olmadan, Ledger, kripto para cüzdanı pazarının temel liderlerinden biridir.

Ledger, kullanıcılara en yeni ve en dikkate değer olanı olan birkaç farklı cüzdan seçeneği sunar. Ledger Nano X. X, eski S modelinden daha büyük bir ekrana sahiptir, daha sezgisel düğme yerleşimine sahiptir ve genel olarak daha hantal bir cihazdır..

Bununla birlikte, Ledger Nano X’in 1000’den fazla farklı kripto para birimi ve kripto jetonu, NEO dahil.

NEO parası: Ledger Nano X.

Şimdi, adil olmak gerekirse, Ledger Live (cihazdaki kriptolarınızı izlemek için kullanılan uygulama) henüz NEO’yu desteklemiyor. Ancak, Ledger cihazınızı belirli bir sıcak cüzdana bağlayabilir ve ardından yine de Ledger seviyesinde güvenliğe sahip olabilirsiniz.

Ledger Nano X size 119 € ‘ya mal olacak ve bulabilirsin İşte.

Binance

Binance en popüler olanlardan biri kripto para birimi değişim platformları gezegende – aynı zamanda NEO paralarınızı saklayabileceğiniz harika bir cüzdandır!

Binance’in buradaki güzelliği, kripto paralarınıza kolay erişim Bir günlük ticaret faaliyetlerine katılmaya karar verirseniz veya hareket halindeyken kriptolarınıza erişmek isterseniz.

İnsanların sahip olduğu ana şikayetlerden biri donanım cüzdanları takas etmeye veya takas etmeye karar verirseniz, paralarınızı cüzdandan borsaya aktarmanın çok zaman almasıdır. Binance bu sorunu tamamen geçersiz kılar ve kullanıcılara birinci sınıf güvenlik özellikleri aynı zamanda birinci sınıf bir heyecan olurken.

Binance’i ziyaret etmek isterseniz, bulabilirsiniz İşte.

NEO’da Nerede Ticaret Yapılır?

Bir kez sahipsin cüzdanın sıralandı, muhtemelen araştırmak isteyeceksiniz satın alma, satış, veya NEO coin ticareti, sağ? Pekala, bunu yapmanın birkaç yolu var – en iyi bahsinizin şu hizmetlerden yararlanmak olduğunu söyledi: güvenilir bir kripto para birimi değişimi.

En iyi birkaç seçenekten bahsedelim mi??

Binance

Muhtemelen şimdiye kadar size tanıdık gelen bir isim, Binance gerçekten satın almak için en iyi yer, satmak, veya sadece çevrimiçi olarak NEO ticareti yapın. NEO madeni paranın ne olduğunu anladıktan sonra, doğrudan Binance’e gitmeniz iyi olur!

Söz konusu değişim, kullanıcılara bazı şaşırtıcı gelişmiş özellikler, benzersiz sayıda farklı kripto para birimi alım satım çifti, üst düzey güvenlik, makul ücretler, ve bunun gibi.

NEO coin: Binance çiftleri.

Binance bir endüstri lideri olarak kabul edilir ve bunun için iyi bir neden var! Eğer ilgileniyorsanız, platforma göz atın İşte.

Bitfinex

Hem NEO ticareti yapmanıza izin verecek hem de güvenlik açısından güvenilir olacak birden fazla kripto borsası bulmak zor bir görev olabilir., Bitfinex kesinlikle daha iyi seçeneklerden biridir.

NEO söz konusu olduğunda, Bitfinex aslında NEO işlem hacmi açısından en iyi borsalardan biridir! Her gün büyük miktarlarda NEO borsadan geçiyor.

Değişim dürüst, sektörde iyi bir adı var, ve kullanıcıları için oldukça makul ücretler sunar. Ziyaret edebilirsin İşte.

NEO'yu Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

NEO’yu Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Sonuçlar

Şimdi, öyleyse – NEO madeni para incelememizin sonuna geldik. İşleri birkaç cümleyle özetleyelim mi??

NEO madeni para, NEO blockchain tabanlı kripto platformu. Proje ile ilgilidir akıllı sözleşmeler, ve hem sıradan insanlara hem de yüksek profilli şirketlere ve finans kurumlarına düzenlemeye uygun bir akıllı sözleşme düzenleme yöntemi getirmeyi amaçlamaktadır. Bazı çok benzersiz fikirlere sahip gerçekten eşsiz bir proje.

Yaklaşık 1,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile duman ve ayna da değil, NEO’nun arkasında güçlü bir ekip var, ve daha da güçlü bir topluluk. Şirketin kendisi, bunun “topluluk odaklı bir proje” olduğunu belirtmektedir. onların ana sayfası.

Bu NEO’yu iyi bir yatırım yapar mı? Mali danışmanlarına danıştıktan sonra, kesinlikle her bir kişinin kendisi için karar vermesi gereken bir şeydir. Bununla birlikte, görünüşe bakılırsa, bunu hala belirtmekte fayda var., NEO kalmak için burada.

Son olarak, NEO madeni paranın geleceği nedir? Gerçekten, sadece zaman söyleyebilir! Kripto para birimi veya arkasındaki proje ile ilgileniyorsanız ve bazı NEO coinlerinin gururlu bir sahibi olurken bu geleceği görmek istiyorsanız, bunları satın aldığınızdan emin olun. güvenilir ve güvenli bir kripto değişimi!

Ayrıca, madeni paralarınızın güvenliğini önemsiyorsanız, yatırım yapmak iyi bir fikir olacaktır. bir donanım kripto para cüzdanı, çok. Ledger Nano X kesinlikle bu alanda lider.

Tüm söyleniyor, okuduğunuz için teşekkürler ve iyi şanslar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Bilimsel Referanslar

1. Shen Wenhao: ‘Çin: Çin’deki Kripto Para Biriminin Düzenlenmesi’

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me