Bu gün ve çağda, daha önce hiç duymamış birini bulmak muhtemelen zor olurdu. Bitcoin ve kripto para borsaları. Bu kripto para birimi, kripto endüstrisini ana akıma fırlattı – bugün giderek daha fazla insan istiyor bu pazarın sunduklarında pay sahibi olmak.

Ancak Bitcoin ve Ethereum bir yana, herkesin haberi yok kuruşluk kripto para birimleri. İşte bu yüzden bugün, bu kuruşluk kripto para birimi listesinde tam olarak bundan bahsedeceğiz – piyasadaki en umut verici ve en iyi bilinen kuruşlu kriptoları analiz edeceğiz.

Başlamak için, terminoloji. Bir “kuruşluk kripto para” nın ne olabileceği hakkında zaten bir veya iki fikriniz olsa da, yine de aynı şeyden bahsettiğimizi bilmemiz gerekiyor.

Bundan sonra, şunu bulmaya çalışacağız: mevcut en iyi kuruşlu kripto para birimi – Böyle bir kripto paranın en iyisi olması gerektiğine dair belirli özel gereksinimler vardır ve eğitimde ilerledikçe hepsini gözden geçireceğiz..

Penny Cryptocurrencies Açıklayıcı

Adından da anlaşılacağı gibi, bir kuruşluk kripto para birimi piyasa fiyatı 1 doların altında olan bir kripto para. Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, şu anda piyasada bulunan kripto para birimlerinin çoğu kuruşlu kriptolar olarak sınıflandırılabilir..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kripto paraların isimleri ve fiyatları genellikle çeşitli tartışmalarda öne sürülse de, bu paraların neden bu şekilde fiyatlandırıldığına nadiren dikkat edilir. Görünüşe göre görmek doğal hale geldi Bitcoin olarak mutlak kripto para birimi, sonra paraları şöyle gör Ethereum ve Litecoin takip olarak ve bir de diğer her Şey. Ama neden bu?

İyi, Bitcoin bir benzersiz durum. Fiyatının, ilk merkezi olmayan kripto para birimi dünyada (ve bu kesinlikle nedene katkıda bulunur), ancak daha fazla faktör devreye girer.

Penny kripto para birimleri: Bitcoin ticareti.

Bitcoin, madalyonun itibarının ve kötü şöhret kendileri için konuşur. Dışarıdaki tüm kripto para birimlerinin temelini oluşturdu. Dilbilimsel olarak konuşursak bile, Bitcoin olmayan tüm kripto para birimlerine altcoin (Bitcoin seçimleri) denir..

Aynı zamanda kripto para birimiydi. tüm bu pazarı ana akıma itti – İnsanlar, Bitcoin büyümeye başlayana kadar kriptolar konusuna çok az ilgi gösterdiler veya hiç dikkat etmediler. Birdenbire, kullanıcılarına kripto ile ilgili hizmetler sunmaya kendini adamış büyük şirketlere ve organizasyonlara sahip oluyorsunuz..

Ancak unutulmamalıdır ki Bitcoin çok benzersiz durum. Şu anda piyasada bulunan diğer kripto para birimlerinin çoğunun, neden oldukları gibi fiyatlandırıldıklarına ilişkin belirli, belirli nedenleri vardır..

Bununla birlikte, bu nedenleri anlamak her zaman kolay değildir, özellikle de kuruşluk kripto para birimleri söz konusu olduğunda. Bununla birlikte, bu madeni paraları belirli kriterlere göre sınıflandırmanın yöntemleri vardır..

Bu eğiticinin kuruşluk kripto para birimleri listesi, bu kriterlerden bazılarına göre oluşturulmuştur, bu nedenle bunlardan kısaca bahsetmek muhtemelen iyi bir karar olacaktır..


Kategoriler

Kuruşluk kripto para birimlerini sınıflandırmanın birçok farklı yolu olsa da, en net ve en anlaşılır olduğunu düşündüğüm bir yöntem kullanacağım.

Var üç kategori toplamda: yeni kripto para birimleri, durgun kripto para birimleri, ve çökmekte olan kripto para birimleri. Bu üç kategori muhtemelen piyasadaki popüler kuruşlu kriptoların çoğunu kapsamalıdır..

Yeni Kripto Para Birimleri

Bir kripto para birimi piyasaya sürülmeden önce, yutturmaca, ICO (ilk madeni para teklifi). Bu, pazarlamayla ilgili çeşitli şekillerde yapılır, ancak hepsi tek bir basit ölçüte indirgenir: bu kripto para birimi faydalı olacak mı? Yeni kripto paranın fiyatı büyük ölçüde ICO’suna bağlıyken, bir ICO’nun başarısı büyük ölçüde söz konusu madalyonun kullanışlılığına bağlıdır..

Penny Cryptocurrencies: Buna Değer Mi?

Çoğu yeni çıkan kripto para birimleri süper düşük bir piyasa fiyatı ile başlayın, böylece bir kuruşluk kripto para birimi olarak sınıflandırabilirsiniz. Madeni para yararlı olarak görülüyorsa, ancak, fiyat ilk sürümden kısa bir süre sonra kesinlikle artmaya başlayacaktır..

Bu kuruşluk kripto para birimlerinden birini erken yakalayabilmek ve ona başarılı bir şekilde yatırım yapabilmek istiyorsanız, pazarı izle ve yap derinlemesine araştırma yeni, gelecek vadeden kripto paralarla. Şirketlerin teknik incelemelerini okuyun, haberleri takip edin ve mantıklı düşünün – bu yeni kripto bir ihtiyacı karşılayacak mı? Bir kullanıma hizmet edecek mi? Öyleyse, yatırım yapmak iyi bir seçenek olabilir..

Unutmayın ki fiyatın yeni kripto Çok ümit verici bir para gibi görünse bile, piyasaya sürüldükten sonra epeyce düşük kalabilir. Bunun nedeni genellikle insanların bunu fark etmemesi veya ne yaptığına veya hangi amaca hizmet ettiğine yeterince dikkat etmemesidir..

En yaygın senaryo, yeni ve güzel görünen bir madeni para birkaç kişi tarafından fark edildiğinde, şeylerin kartopu yapmaya başlaması ve madeni paranın fiyat hızla artmaya başlar.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Durgun Kripto Para Birimleri

Karşılaşabileceğiniz başka bir kripto para birimi türü ise durgun kripto para birimleri. Bu kripto paralar genellikle bir süredir piyasadadır, ancak fiyatları hiç dalgalı görünmüyor..

Bunun arkasında birçok farklı neden olabilir. Göre değişir hangi seviyede analiz etmek istiyorsun – bazı durumlar kurumsal müdahaleyi içerebilir, diğerleri – basit bir faiz kaybı veya geçici bir ticaret duruşu (burada “anlık” kelimesini geniş bir terim olarak kullanmak).

Bu biraz zor bir kripto türü – dalgalanmasız hem iyi hem de kötü bir fiyat olabilir. Bir yandan madalyonun fiyatının düşmemesine sevinebilirsiniz. Bu, sessizce yapılsa bile kriptonun hala değerli ve yaygın olarak kullanıldığının bir işareti olarak alınabilir..

Penny Cryptocurrencies: Buna Değer Mi?

Öte yandan, bir kripto para biriminin durgunluğu, geliştiricilerin yavaş davranması anlamına gelebilir. projeyi terk etmek ve madalyonun dayandığı ağı daha önce sahip olduklarından daha fazlasını geliştirmeyi veya ilerletmeyi planlamıyorlar. Bu bir yavaş, ancak sürekli ilgi kaybı kullanıcı tarafında, bu da kripto para birimi için durgun bir ölümle sonuçlanır..

Bu tür kuruşlu kripto para birimleriyle çevrimiçi olarak bulunan bir tür kuruşluk kripto para birimi listesinde karşılaşırsanız, her zaman o madeni parayla ilgili haberleri okuyun. Bunu yaparak, uzun vadede bir mermiden kaçabilirsiniz..

Crashing Cryptocurrencies

İlk bakışta, kendini açıklayıcı gibi görünüyor, değil mi? Bir kripto para biriminin fiyatı düşüyorsa bu, madalyonun muhtemelen tükenmekte olduğu anlamına gelir, değil mi? Eh, ille de değil.

Belirli bir noktada Aralık 2017, kripto para piyasası bir bütün olarak çökmeye başladı. Bu noktaya kadar, aynı yılın yazından bu yana, kripto paraların fiyatı istikrarlı bir şekilde artmaya devam etti – örneğin Bitcoin, neredeyse 20.000 $ işaretini aştı.!

Yükselen fiyatların ilk durması ve ani yön değişikliğinin ardından 2018 yılının Ocak ayında kripto piyasası süresiz olarak çöktü – neredeyse her kripto para birimi fiyat ve piyasa değerinde büyük bir düşüş yaşadı.

Penny Cryptocurrencies: Buna Değer Mi?

Bu nedenle, “eğer bir kripto para birimi fiyatta düşüyorsa, bu onun için bittiği anlamına gelir” demek neredeyse imkansız hale geliyor. Piyasa son zamanlarda bir tür istikrar görüyor ve birçok kripto uzmanı gelecek için harika şeyler vaat ediyor. Sanırım sadece bekleyip görmemiz gerekecek.

Yatırımla ilgili olarak kuruşluk kripto para birimleri, bu daha da yanıltıcı hale geliyor. Böyle bir madeni paraya yatırım yapmadan önce çok fazla araştırma yapmanız gerekir. Ancak, bir kuruşluk kripto para birimleri listesini okumak yeterli olmayacak – denemek ve tahmin etmek için madeni para hakkında yeterli bilgi toplamış olmanız gerekecek NE ZAMAN fiyat düşüşü durdurur, yatırım yapmak için en iyi zaman dilimini bulmak için.

Doğal olarak, farklı kategorilere (jetonlar, fiyatı yükselen madeni paralar vb.) Girebilecek birçok başka kripto para türü vardır. Bununla birlikte, bu üç kategori, karşılaşacağınız temel kuruşlu kripto para birimlerinin çoğunu kapsamalıdır..

Şimdi, daha fazla uzatmadan, kuruşluk kripto para birimi listesine atlayalım ve piyasadaki en önemli kuruşluk kripto para birimlerinden bazılarından bahsedelim..

Dalgalanma (XRP)

Bu eğitimdeki tüm kuruş kripto para birimlerinin dışında, Dalgalanma muhtemelen en çok bilinen ve takdir edilenidir. Madeni parayı yaratan şirket “Ripple” olsa da (madalyonun kendisine “XRP”), Herkes madeni paraya Ripple demeye o kadar alıştı ki, temizlik uğruna ben de aynı şeyi yapacağım.

Dalgalanma tek olmasıyla kripto para kalabalığından sıyrılıyor merkezi kripto para birimi pazarın zirvesine ulaşmak için. Ripple, zirvede piyasa konumunda iki numaralı noktaya ulaşmayı başardı ve kısa süre sonra “Bitcoin katili” olacağı düşünülüyordu. Ancak bu olmadı.

Oldukça var insanların Ripple’ı sevmesinin birkaç nedeni. Başlıca olanlardan bazıları aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: hız (Bitcoin ile karşılaştırıldığında), kıtlık, uzun ömür, arkasındaki ekip madeni paraların gelişimi, akışkanlığı, dünyadaki birçok banka ve hükümet tarafından kabul edilmektedir, vb..

Penny Cryptocurrencies: Buna Değer Mi?

Ripple, yatırım dünyasına yeni başladığınızda yatırım yapabileceğiniz en iyi kuruşluk kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilir. Çevrimiçi referans Ripple’ı dünyanın en popüler kuruşlu kripto parası olarak bulacağınız kuruş kripto para birimlerinin çoğu listelenir..

Cardano (ADA)

Cardano bazıları tarafından çok iddialı bir proje bilgili dünyanın dört bir yanından kripto para birimi uzmanları. Genel olarak kripto ölçeklenebilirliğini iyileştirmeyi, işlemleri çok daha hızlı hale getirmeyi ve kripto para birimlerinin çalışma biçiminde devrim yaratmayı hedefliyor..

Piyasadaki madeni paralar hakkında daha az konuşulanlardan biri olsa da, Cardano (ADA) birçok uzman ve kripto meraklıları tarafından hala en umut verici projelerden biri olarak görülüyor..

Cardano, Proof-of-Stake algoritmasını sistemlerine uyguladı. Bu, Cardano MADENCİLİĞİ yapamayacağınız anlamına gelir; bunun yerine, madeni paralarınızı yatırın ve işlemleri doğrulayın diğer Cardano sahiplerinin blockchain içinde yaptığı. Stake ettiğiniz ADA coin miktarına bağlı olarak, daha sonra gelirden pay alırsınız..

Cardano’nun önünde çok umut verici bir gelecek var gibi görünüyor ve hiçbir kuruşlu kripto para birimi, onu insanların en çok dikkat etmesi gereken paralardan biri olarak listelemeyi unutmaz..

Qlink (QLC)

Qlink biraz bu listedeki özel giriş. Bu dünyanın ilk merkezi olmayan mobil ağ hizmeti. Şirketin yaratıcıları, yeni, eşler arası tabanlı bir sistem sunarak eski tarz mobil ağları halının altına süpürmeyi hedefliyor..

İnsanların kazanabileceği ana yollardan biri QCL belirteçleri paylaşarak WiFis hizmetin kullanımını etkinleştirmek için diğer Qlink üyeleriyle. Şirket ayrıca merkezi olmayan SMS mesajları platformlarında – kullanılmayan SMS’leriniz varsa, bunları ek kazançlar için satabilirsiniz..

Türünün ilk örneği olan Qlink şirketi, karşı karşıya kaldı (ve birçok yönden hala öyle!) projelerinin başarısını engelleyen birçok zor engel. Ancak, yavaş ama emin adımlarla ilerliyorlar – proje sürekli olarak yoğun bir şekilde geliştiriliyor.

Basitçe, bu hizmet dünya çapında çok çeşitli insanlar için o kadar yararlıdır ki, madeni para hala çok ümit vericidir – kuruşlu kripto para birimleri söz konusu olduğunda iyi yatırımlar arıyorsanız, kesinlikle Qlink’e bir çek verin!

Sonuçlar

İnsanların bulmak istemesinin birçok farklı nedeni vardır. en iyi kuruşlu kripto para birimi. Bazıları ilgileniyor kripto paraların büyümesi Başladıkları ilk günlerden beri, başkalarının kriptolara yatırım yapacak çok paraları yok ve bir doların altındaki madeni paralar, başlamak için harika bir yer gibi görünüyor.

Motivasyon ne olursa olsun, gittikçe daha fazla insanın mevcut piyasada daha az bilinen, henüz çiçek açmayan kripto paraları aradığı açıktır..

En iyi kuruşluk kripto para birimini arıyorsanız, her zaman kripto piyasası çok değişken bir yer. Fiyatlar herhangi bir anda, görünüşte sağlam bir neden olmaksızın değişebilir. Araştırmanızı yaparak ve daha derine inerek “sürpriz faktörünü” en aza indirebilirsiniz, ancak bu, yine de sonucu değiştirmez.

Bu arada, kripto para ticareti yapmayı düşünüyorsanız, kontrol etmelisiniz. en çok tavsiye edilen kripto para birimi borsaları: Coinbase, Binance ve Kraken.

Umarım bu “Penny Cryptocurrencies” öğreticisi sizin için yararlı olmuştur ve orada en iyi kuruşluk kripto parayı ararken öğrendiklerinizi uygulayacaksınız. Yine de unutmayın – yatırımlar zor bir iş olabilir. Kripto para birimlerine para yatırmadan önce daima bir profesyonele danışın. İyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me