Ripple’a Yatırım: Tam Kılavuz

Yatırım riskli bir faaliyet olabilir, ancak ne yaptığınızı biliyorsanız, epeyce kâr elde edebilirsiniz. Bugün yatırım yapabileceğiniz yüz binlerce şey var ve bunların en popülerlerinden bazıları kripto para birimleri. Ancak bu kılavuzda belirli bir kripto paradan bahsetmek istiyorum – Dalgalanma, ve Ripple’a nasıl yatırım yapılır.

Dalgalanma kısaca değineceğimiz birkaç nedenden ötürü diğer kripto para birimleri arasında öne çıkıyor. Sonuçta, tam olarak neye yatırım yaptığınız konusunda bir fikir edinmek akıllıca olacaktır..

Bundan sonra size bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım Ripple satın almak – nasıl, nerede, neden vb..

Bu kılavuzun sonunda, yalnızca bilmemelisiniz Ripple’a nasıl yatırım yapılır & nereden alınır, ancak bu kripto para birimiyle ilgili diğer tüm karmaşıklıklar.

Ripple’ı Tanımlama

Az bilinen eğlenceli bir gerçek – Dalgalanmaşirketin adı o yaratıldı ve gelişmiş (hala yapıyor) kripto para, madalyonun kendisi değil. Madeni para denir XRP, ama herkes ona Ripple demeye alıştı. Basitlik uğruna, bu kılavuzda da aynı şeyi yapacağım.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Ripple, benzer bir kripto para birimidir. Bitcoin ve Litecoin yapısına ve teknik verilerine gelince. Bununla birlikte, “Bitcoin katili” takma adına sahiptir. Neden?

Ripple'a Yatırım Yapma Rehberi

Her şeyden önce, Ripple daha hızlı ve daha iyi işlemler gerçekleştirmeyi hedefliyor Bitcoin’den daha fazla, aynı (veya daha yüksek!) güvenlik seviyesini korurken. “Bitcoin öldürücü” etiketi, Ripple’ın sonunda Bitcoin’i devireceği ve kripto para piyasası varlığında ilk sırayı alacağı spekülasyonlarından kaynaklandı..

Kalırken spekülasyonlardan başka bir şey değil Ripple uzun süre piyasada ikinci sıraya yükselmeyi başardı. belirli bir zaman noktası. Yine de tutmayı başaramadı – bunu yazarken, Ripple şu anda rahat bir şekilde üçüncü sıra Marketin içinde.

Ripple’ı benzersiz kılan bir başka şey de piyasadaki diğer popüler kripto para birimlerinden oldukça farklı olmasıdır. Ripple özel bir şirket tarafından oluşturulmuştur ondan kar elde etmek için (diğer açık kaynaklı kriptoların aksine). Tek başına bu gerçek, madeni paraların geleceği ve fiyatı hakkında birçok spekülasyonu barındırmaktadır..

Ripple’a Nasıl Yatırım Yapılır?

Artık Ripple’ın ne hakkında olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, şimdi yatırım kısmına geçelim.

Neden Ripple’a yatırım yapmalısınız??


Aşağıdaki tabloya baktığımızda söz konusu madalyonun tüm tarihini görebiliriz..

Ripple, söz konusu olduğunda ilginç bir yolculuk yaşadı. fiyatındaki dalgalanmalar.

Kripto para çok düşük bir fiyata başladı, diğer kripto para birimlerinin çoğu gibi. Uzun süre sürprizler sunmadı ve ani fiyat patlaması neredeyse tüm diğer kripto fiyatlarının yükselişine paralel geldi.

Ripple'a Yatırım Yapma Rehberi

Ripple, en yoğun zamanında jeton başına neredeyse 4 $ değerine ulaştı. Bu, sadece yarım yıl önceki fiyatıyla karşılaştırıldığında çok büyüktü. Bununla birlikte, 2017’nin sonunda, kripto para piyasası yıkıcı bir çöküş yaşadığında, Ripple de oldu – fiyatı düştü. Onun şu anda jeton başına 0,3 $ değerinde.

Böyle bir çarpışmadan sonra bile, madeni para hala tamamen işlevsel ve canlıdır. Üstelik fiyatı da yükselmeye başladı! Doğal olarak süreç çok küçük ama Ripple için yeni bir başlangıç ​​anlamına gelebilir.

Madeni para yavaşça yukarı tırmanmaya çalışırken, şimdi muhtemelen yatırım yapmak için en iyi zaman olurdu, eğer yapmak istediğin buysa.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

1. Yöntem – Satın Alma

Peki Ripple’a nasıl yatırım yapılır? Sadece satın al.

Hayır, şaka yapmıyorum.

Neredeyse aşikar görünüyor, ancak insanlar Ripple’a yatırım yapmanın en basit yolunun sadece satın almak olduğunu unutuyorlar. Diyelim ki satın alıyorsun 100 XRP – Bu kılavuzu yazarken, 30 $ civarında bir yerde ödersiniz. O zaman basitçe … Bekle.

Ripple'a nasıl yatırım yapılır: fiyatlar.

Elinizde çok zaman varsa ve hiçbir yerde acele etmiyorsanız, Ripple satın almak ve sadece “unutmak”, bunu yapmanın en iyi yoludur. Elbette, bu bir uzun vadeli yatırım, ama size büyük karlar getirebilir.

Beş yıl içinde Ripple’ın coin başına 8 $ değerinde olacağını hayal edin. Bu imkansız değil ve bazı spekülasyonlar madalyonun çok daha değerli olacağını öne sürüyor.

Bu senaryoda, eğer isterseniz bugün 30 $ yatırım yapın, beş yıl içinde hiçbir şey yapmadan 2600 dolardan fazlasını geri alabilirsin!

Bu bir yatırım yapmanın riskli yolu, için kimse bilmiyor Gelecekte Ripple’ın ne kadar değerli olacağı kesin, ancak aynı zamanda en kolay olanı. Ripple söz konusu olduğunda, diğer popüler kripto para birimlerinin çoğundan biraz daha karmaşık olsa da.

Ripple, USD ve EUR dahil olmak üzere fiat para birimleri kullanılarak satın alınabilir. Ayrıca belirli bir miktar da satın alabilirsiniz. diğer kripto para (tercihen Bitcoin) ve SONRA, Bitcoin ile, Ripple miktarını satın al istediğin. Örneğin USD ile basitçe kripto para satın almaktan biraz daha karmaşık ama akıl almaz bir şey değil.

Ripple nereden alınır?

coinbase.com, Ripple satın almak için en iyi yerlerden biri olarak kabul edilir. San Francisco, California’da bulunuyor. Coinbase’de sadece Ripple değil, aynı zamanda birden fazla diğer madeni para, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin vb. dahil.

Ripple nasıl satın alınır: Coinbase ana sayfası.

Popüler düşünceye göre, Ripple’ı nereden satın alacağınızı düşünüyorsanız, Coinbase sizin tercihiniz olmalıdır..

Yöntem # 2 – Başlangıçlar, Şirketler vb..

Bu bir az bilinen (veya en azından daha az kullanılmış) yöntem Ripple’a nasıl yatırım yapılacağı hakkında.

Son yıllarda, kripto para sahnesinden çıkan birçok yeni başlangıç ​​projesi oldu. Zaman geçtikçe, giderek daha fazla kişi kripto dünyasına ilgi duyuyor ve bu da bazı yeni, yaratıcı ve benzersiz fikirlerin ortaya çıkmasına neden oluyor..

Bu fikirler genellikle kendilerini, devrim yapmak veya başka bir şekilde kripto sahnesini etkilemek.

Ripple satın almak kadar popüler olmasa da, şirketlere ve girişimlere yatırım yapmak kripto ile ilgili potansiyel gelirinizi artırmanın harika bir yoludur.

Ripple ile biraz karmaşık olsa da. Daha önce de bahsettiğim gibi, Ripple bir merkezi para birimi – yaratıcılar oyunun kurallarının sahibidir ve bunları belirler. Şu anda var Piyasada 100 milyar XRP, ve bunun çalışma şekli, bir işlemde veya başka bir şekilde bir miktar XRP kullandığınızda, kaybolmasıdır..

Ripple'a Yatırım Yapma Rehberi

Bu şu demek oluyor XRP miktarı var olan alçalmak dakika bazında, böylece kalan Ripple’ın değeri artar.

Dahası, bu, örneğin kimsenin Ripple madenciliği yapamayacağı anlamına gelir. Aynısı herhangi bir üçüncü tarafın kurcalaması için de geçerlidir – bu kesinlikle mümkün değildir.

Bu tür bir durumda yapmak istediğiniz şey basitçe bir girişime yatırım yapmak sahip olduğunu düşündüğün potansiyel bir gün büyük ve karlı hale gelir. Kripto girişimleri çok fikir odaklı: bazı fikirler çok abartılı olma eğilimindeyken, diğerleri çok hayırlı ve başarılı olmaya devam ediyor. İlk başta zor olabilir, ancak yeterli araştırma ve iyi kesinti becerileriyle, en azından birkaç iyi yarışmacı bulabilirsin.

Girişim karlı olduğunu ortaya çıkarsa ve kârdan adil payınızı aldıysanız, satın al Dalgalanma. Dürüst olmak gerekirse, bu kripto para birimine yatırım yapmanın birkaç yönteminden biri bu, sahip olduğunuz en iyi bahis.

Bu madeni paraların bir yığınını elde etmek ve saklamak çok karlı olabilir Uzun vadeli plan. Ama bir sonraki en iyi şeyi aramaktan asla vazgeçmemek de akıllıca olacaktır – dediğim gibi, her gün birçok yeni girişim ortaya çıkıyor. Köşede ne olabileceğini asla bilemezsin.

Yatırım Yapmadan Önce – Gelecek

Artık Ripple’a nasıl yatırım yapacağınızı biliyorsunuz… Ama yapmalısınız?

Kripto para birimleri olduğu kadar değişken olduklarından, giderek daha fazla hale geliyor zor fiyatlarını tahmin et kesinlikle. Bazı kriptolar beklenen fiyat trendlerini takip ediyor, ancak çoğu zaman kaos görmüyoruz.

Ripple, bu kuralda bir istisna değildir. Sahibi tek bir şirket bu, düzeltmelerdeki olası spekülatiflerin bir kısmını ortadan kaldırır, ancak hala tereddüt etmeden geleceği hakkında konuşmak çok zordur..

Plana göre Ripple, zaman geçtikçe fiyatı artırmalıdır. İnsanlar doğası gereği kıt değer ve özel şeyler ve bu, Ripple’ın fiyat artışını etkileyecek ana faktör olmalıdır..

Ripple'a Yatırım Yapma Rehberi

Bununla birlikte, Ripple gerçekten oldukça özel (Kripto para birimleri ve yapıları söz konusu olduğunda), bir tür balonda izole edilmediğini akılda tutmak önemlidir – yaratıcıların yapabileceği çok az şeyin olduğu kripto pazarında yeri vardır. madeni paranın fiyatını veya dağıtımını etkilemek.

Ripple ise, sürekli kripto haberlerine dönüştürüyor birçok olumlu sebepten dolayı. Kripto para birimlerinin gençleşmesi ve hayata dönüş yolculuğu birçok kripto meraklısını heyecanlandırdı ve heyecanlandırdı. Bu da, gerçekleşmesi beklenen yeni bir Ripple aktivitesi dalgasını tetiklemelidir..

Birçok web sitesi, blog ve haber makalesi bunun Ripple için dönüm noktası olduğunu düşünüyor – fiyatının bu noktadan sonra artacağını düşünüyor. Ripple’a nasıl yatırım yapılacağını düşünen biri bunu akılda tutmalı.

Özet

Bu kılavuzda anlattığımız bazı şeyleri hızlıca özetleyelim.

Dalgalanma bir merkezi kripto para birimi, yapı olarak Bitcoin ve Litecoin’e benzer. Bu madeni paradan kar elde etmeyi uman özel bir şirket tarafından yaratıldı..

Ripple’ın en iyi özellikleri hızlı (Bitcoin’den daha hızlı) ve güvenli olması, işlemleri kolayca gerçekleştirmesi ve oldukça geniş bir pazara sahip olması.

Ripple'a Yatırım Yapma Rehberi

Merkezileştirilmiş olması, Ripple’ın satın alınmak veya takas edilmek yerine başka bir şekilde çıkarılmasını veya elde edilmesini engeller. Bu genellikle Ripple’a nasıl yatırım yapılacağını arayan insanlar için bir sorun teşkil ediyor..

Öte yandan, süreç daha net ve daha akıcı. Seçeneğiniz yok ve neredeyse yalnızca satın alma veya ticaret yoluyla elde edilebileceği gerçeği, araştırma noktalarınızı daha yoğun bir şekilde odaklamanıza olanak tanır.

Ripple’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız, Ripple ile ilgili her şeyi araştırma ve konuşma konusunda uzmanlaşmış çeşitli forumlara ve çevrimiçi gruplara göz atın. Ayrıca, konuyla ilgili uzman görüşlerini araştırın, istatistiksel eğilimleri analiz edin, vb..

Sonuç

Dalgalanma daha fazlası ilginç kripto para birimleri, Eşsiz özellikleri ve özellikleri nedeniyle, potansiyel yatırımcılar ve kripto meraklıları için onu daha zor hale getiriyor.

Kripto para birimi topluluğunda, eğer kripto yararlıysa, o zaman karşılaşması gereken zorluklar ne olursa olsun, yine de zirveye çıkıp hayatta kalacağına dair yaygın bir görüş var. Ripple’ın sahip olduğu gibi görmek dikkate değer ve açık avantajlar gerçek dünyada uygulanabilen, büyümeye ve gelişmeye devam etmesi gerektiğini düşünmek mantıklı olacaktır..

Yine de spekülasyonlarla ilgili son bir şey. Her zaman aklınızda tutmalısınız spekülasyonlar aynen öyle – spekülasyonlar. Ripple’ın (veya bu konudaki başka bir kripto para biriminin) fiyatta fırlayıp yükselmeyeceğini veya geri gelme şansı olmadan çöküp düşmeyeceğini kimse kesin olarak bilmiyor. Biri size bildiğini söylerse … Şey, onlar büyük yalancılardır.

Her zaman biraz tuzlu spekülasyonlar, tahminler ve görüşler alın. Araştırmanı yap, bir eğitimli ve bilgili görüş ve mali durumunuzu yönetin – asla kaybetmeye hazır olduğunuzdan daha fazla yatırım yapmayın. Ayrıca Ripple satın almak için güvenilir bir platform seçin. En çok önerilen seçenekler arasında Coinbase, Binance ve Kraken bulunur.

Umarım bu kılavuz, Ripple konusunda ve Ripple’a nasıl yatırım yapmanın farklı yolları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmuştur. Yatırıma karar verirseniz – iyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map