Ripple Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

Var olan her kripto para birimi için, onları destekleyen yüzbinlerce hevesli vardır. Bazı insanlar bunu sadece finansal araçlar, diğerleri inanıyor kripto geleceği ve istiyorum destek neden. Nedeni ne olursa olsun, herkesin bir favorisi olduğu açıktır..

Bu yüzden bugün size nasıl satın alacağınızı söylemek istiyorum Dalgalanma – dünyadaki en popüler ve başarılı kripto para birimlerinden biri.

Başlangıç ​​olarak, size biraz Ripple’ın kendisinden bahsedeceğim. Eminim bu kripto para birimi hakkında epey bir şey biliyor olabilirsiniz (okumasaydınız muhtemelen bu kılavuzu okumazdınız), ancak güzel bir tazeleme akıcı bir başlangıç ​​için iyi olacaktır. Bundan sonra, hakkında konuşacağız neden ve Nasıl Ripple satın almak için, nerede bunu yapmak vb..

Ripple nedir?

Şimdi, Ripple hakkında konuşmaya başlamadan önce, basit bir şeyi ayırt etmek önemlidir – “Ripple” dediğimiz kripto para biriminin adı “Ripple” değildir..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kafa karıştırıcı, biliyorum ama bana katlan.

Ripple nasıl satın alınır: Ripple ana sayfası.

Dalgalanma sistemin adıdır kripto parayı tutar söz konusu. Madeni paranın kendisine denir XRP. Ancak insanlar Coin’i Ripple olarak adlandırmaya o kadar alıştılar ki artık kimsenin umurunda bile değil ve herkes neden bahsettiklerini anlamıyor. Bu nedenle, basitlik ve açıklık adına, bu eğiticide, madeni paraya Ripple olarak da atıfta bulunacağım (aksi belirtilmedikçe).

Artık bunu yoldan çıkardığımıza göre… Ripple nedir?

Ripple, en basit haliyle merkezi bir kripto para birimi 2012’de Chris Larsen ve Jed McCaleb tarafından yayınlandı. Bu cümledeki anahtar kelimeye dikkat edin – merkezi. Ripple, onu büyük yapan nadir merkezi kripto para birimlerinden biridir..

Merkezileştirilmiş terimi, Ripple’ın bir şirkete ait – Günümüzde çoğu kripto para birimi merkezi olmayan bir sistemdir ve bu da herkesin ve herkesin kendi gelişim adımlarına katkıda bulunmasını sağlar..

Merkezi olmayan kriptolar endüstri standardı haline geldi – kripto para birimlerinin geleceği olarak görülüyorlar (ücretsiz kelimesinin gerçek bir uygulaması olarak). Ancak, açıkça görülüyor ki, Ripple bunu yaptı … Nasıl?

Dalgalanmanın Faydaları

Ripple, en uzun süre “Bitcoin katili” olarak anıldı. Bu oldukça cesur bir ifade, ancak madalyonun bunu destekleyecek araçları vardı.


Her şeyden önce, çünkü Ripple merkezileştirildi, onun içinde büyür kendi tasarlanmış ve özel ekosistem. Bu, madeni para ile yapılan işlemlerin, özellikle bu hızlarla karşılaştırıldığında son derece hızlı olmasını sağlar. Bitcoin sağlar.

Ripple nasıl satın alınır: Ripple özellikleri.

Ripple’ın başarısının bir diğer önemli nedeni de madeni paranın pozisyonu banka mengenesi. Ripple, dünya çapında 100’den fazla banka ile ortaktır ve madeni paranın ana akıma kabul edilmesini sağlar. Kripto para birimleri konusunda herhangi bir bilginiz varsa, bunun ne kadar büyük bir anlaşma olduğunu anlarsınız..

Şu anda, dünyada kripto para birimlerini ülkelerinden tamamen yasaklayan hükümetler var. Ripple, sahip olduğu tek kripto paradır. yeşil ışık – merkezileştirilmiş ve düzenlenmiş olduğu için, banka gibi kurumlar ona karşı daha yumuşak ve güvenlidir.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Dalgalanma Değeri

Ripple, bu öğreticiyi yazarken şu anda 0,2270 ABD doları değerinde. Madeni paranın arkasındaki şirket, Ripple’ın fiyatının kademeli olarak artmasına yardımcı olacak bir sistem geliştirdiğini iddia ediyor.

Sistem oldukça basit: Ripple’ın piyasaya sürülmesinden sonra, Halka 1 milyar madeni para basıldı. Protokol, daha fazla madeni para oluşturulamayacak şekilde tasarlandı – bu, bir işlemde XRP’yi kullandığınızda, kullandığınız miktarın sonsuza kadar gittiği anlamına gelir..

Kıtlık ilkesi bu senaryoda uygulanır – ne kadar az Ripple coin varsa, altın veya elmas gibi o kadar değerli hale gelirler..

Kripto piyasası çok değişken olduğu için, Bu ilkenin işe yarayıp yaramadığını söylemek zor. Bununla birlikte, Ripple’ın hala bu kadar popüler olması ve insanların Ripple’ı nasıl satın alacaklarını araştırmaya devam etmeleri muhtemelen iyi bir gösterge olmalıdır..

Ripple Nasıl Satın Alınır?

Peki… Ripple kripto para birimi nasıl satın alınır??

Ripple satın almak, diyelim ki Bitcoin satın almaktan daha zorlu bir görev olabilir. Ve bu sadece Bitcoin çok popüler olduğu için değil.

Çünkü Ripple merkezileştirildi, popüler kripto para birimi değişim sitelerinin tümü madeni parayı mevcut bir seçenek olarak listelemiyor. Ripple’ı nereden satın alabileceklerini arayan pek çok kişi, en sevdikleri kripto ticaret platformlarının madeni parayı barındırmadığını gördüklerinde oldukça hızlı bir şekilde duvara çarpabilir..

İnsanlar şunlara da bakıyor: ABD’de Ripple nasıl satın alınır – ABD merkezli vatandaşlar için iyi döviz kurları ve işlem ücretleri sunan birkaç site var.

Bir listeyi oluşturdum Ripple’ı satın alabileceğiniz en popüler yöntem ve platformlardan bazıları. Bu liste, aksi belirtilmedikçe belirli bir sıraya göre düzenlenmemiştir.

BitStamp

Ripple’ı nasıl satın alacağınızı düşünüyorsanız, BitStamp (kamuoyu tarafından) bunu yapmanın en popüler ve kolay yollarından biri olarak kabul edilir.

Ripple’ın resmi web sitesinde (ripple.com) bile BitStamp, “XRP Satın Alma Rehberi” bölümündeki listenin en üstünde. Peki, bu platformda Ripple nasıl satın alınır??

Ripple nasıl satın alınır: Bitstamp ana sayfası.

Her şeyden önce ihtiyacınız olacak Bir hesap. Sitede bir profil oluşturmak için bir ad, soyad, e-posta ve ikamet edilen ülke gereklidir. Bundan sonra, bir benzersiz kullanıcı kimliği ve şifre hesabınız için. Bu bilgileri hatırlayın – hesabınıza giriş yapmak için ihtiyacınız olacak!

Sizi Ripple satın almaktan alıkoyan büyük bir adım daha var: Hesabınızı doğrulayın. Bu, kimliğinizin meşru kanıtı sağlanarak yapılır.

Gerçeği söylemek gerekirse, birçok insan kripto para birimleri söz konusu olduğunda kimliklerini doğrulama fikrinden uzak duruyor. Bu insanlar sadece işlerini özel bir konuda yapmak isterler ve Kimlik doğrulama bunun tam tersi. Ancak Ripple’ın bir merkezi kripto para birimi.

Satın almak, ticaretini yapmak ve satmak tamamen resmi ve yasaldır (ülkenizin hükümeti veya diğer yetkililer tarafından aksi belirtilmedikçe). Bu senaryoda, bu tür doğrulama süreçleri tamamen normal prosedürlerdir.

Not: Ek güvenlik için, gerekli olmasa da yeni oluşturduğunuz hesabınızda 2 faktörlü bir doğrulama süreci de kurabilirsiniz..

Bu işlemi bitirdikten sonra şunları yapabilirsiniz: Depozito fiat para birimleri BitStamp hesabınıza girin ve bunları platformda Ripple satın almak için kullanın.

ABD’de Ripple’ı nasıl satın alacağınızı mı düşünüyorsunuz? BitStamp sizi güvence altına alır – platform, hem AB hem de ABD müşterilerine hizmetler benzer.

Kraken

ABD ve AB’de Ripple’ın nasıl satın alınacağına dair çok popüler bir başka seçenek olan Kraken, piyasadaki en saygın ve saygın kripto ticaret platformlarından biridir..

Ripple Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

Kraken, şimdiye kadarki en uzun süredir dünyanın en güvenilir Bitcoin ticaret platformu olarak tanınmaktadır. San Fransisco’da bulunan Kraken, tüm 2011’de geri dön – Bitcoin’in başlangıcından sadece iki yıl sonra. Söylemeye gerek yok, şirket bunu başardı kendisi için bir itibar kazanmak.

Kraken’da Ripple kripto para birimi nasıl satın alınır? Süreç, BitShare’inkine oldukça benzer. Sen bir hesap oluşturun, doğrulayın, ardından kimliğinizi doğrulamak için devam edin ve işte bu kadar – ticarete başlayabilirsiniz! Ripple satın almak için platforma bir itibari para yatırmanız da gerekecektir. Kraken’da en yaygın kullanılan itibari para birimi doğal olarak USD’dir..

Özellikle ABD’de Ripple satın almanın yollarını arıyorsanız, Kraken muhtemelen dönebileceğiniz en iyi yerlerden biridir – sadece saygın ve güvenilir olmakla kalmaz, aynı zamanda ABD merkezlidir. Bu, hesabınızı doğrulama ve Ripple satın alma sürecini çok daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

Cex

Cex.io bir başka kripto para ticaret platformu Bu, Ripple’ı çevrimiçi olarak nasıl satın alabileceklerini arayan kişiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu listedeki diğer platformlar kadar popüler olmasa da, Cex iyi ve güvenilir bir kripto değişim platformu olarak itibar kazanmayı başardı..

Ripple nasıl satın alınır: Cex ana sayfası.

Cex’i duymamış olmanın nedeni, çoğunlukla Cex tarafından kullanılmasıdır. Avrupa ve İngiltere merkezli kripto meraklıları. Cex hem kripto para birimi olarak hizmet eder Ticaret platformu ve bir kripto para cüzdanı – Bu, sahada jeton alma, satma ve takas işlemlerini çok daha kolay ve daha akıcı hale getirir.

Platform 2013 yılında piyasaya sürüldü ve kullanımı süper başlangıç ​​dostu olarak kabul edilir. Cex’in sunduğu bir diğer harika özellik, kullanıcının fonlarını çevrimdışı depolama alanlarında depolamalarıdır – bu, ekstra ek güvenlik katmanı görevi görür..

Ripple’ın Cex üzerinden nasıl satın alınacağı süreci oldukça basittir ve bu listedeki diğer pazar yerleriyle uyumludur.. Kaydolun, hesabınızı ve kimliğinizi doğrulayın ve itibari para birimlerini yatırın veya Bitcoin veya Litecoin gibi popüler kriptolar – işte bu kadar! Ripple takas etmeye ve satın almaya hazırsınız.

Coinbase

Bir süredir insanlar Coinbase’de Ripple satın alamadı. Bununla birlikte, 2019’da Ripple de dahil olmak üzere yeni kullanılabilir kripto para birimleri sunulduğunda her şey geri döndü..

Coinbase sadece şu adla bilinmemektedir: en güvenilir kripto para birimi değişim platformlarından biri ama aynı zamanda tavsiye edildiği gibi kripto cüzdan madeni paralarınızı nerede saklayabilirsiniz. Coinbase bir yazılım cüzdanı sunsa da, oldukça güvenli olduğu biliniyor.

Ripple Nasıl Satın Alınır: Kapsamlı Bir Kılavuz

Coinbase’de Ripple satın almak çok basit. Tek yapmanız gereken kayıt olmak ve hesabınızı doğrulamaktır. Ardından itibari para birimlerini yatırın ve Ripple ile işlem yapmaya başlayın.

Sonuçlar

Muhtemelen kendi gözlerinle görebileceğin gibi, kripto para birimleri hala büyük dalgalara neden oluyor dünya çapında heyecan. İnsanlar sadece bakmıyor Ripple nereden alınır – Piyasadaki her bir popüler kripto para birimi bunu alıyor ve onlara benzer sorular soruluyor. Ve doğruyu söylemek gerekirse, bu sürekli büyüyen bir süreç.

Doğal düşünce treni böyle bir durumdur, esas olarak merkezi olmayan kripto para birimleri, konu kamu yararı söz konusu olduğunda lider pozisyonları alır. Sonuçta, bir kripto para birimi kavramı özgürlüğe ve ademi merkeziyetçiliğe dayanmaktadır. Ancak o zaman Ripple ile karşılaşıyoruz.

Ripple’ın başarılı konumlandırması pazarın tepesinde olmak birkaç anlama gelebilir. Bu, insanların hala onunla ilgileniyorum, yaratıcıların gelecek için büyük bir şey üzerinde çalıştığını, kripto para biriminin ademi merkeziyetçi kripto para birimi hayran topluluklarında daha yaygın kabul görmeye başladığını … Yeterince elbette ki Ripple’ın unutulmaktan çok uzak olduğunu gösteriyor..

Bu eğiticide amaç yalnızca “Ripple nasıl alınır?” Gibi basit soruları yanıtlamak değildi. veya “Ripple nereden alınır?” Daha büyük resmi görmenizi istedim – sadece satın alma süreci hakkında bilgi edinmekle kalmayıp aynı zamanda kavramayı da neden dünyanın her yerinden binlerce insan “Ripple kripto para birimi nasıl alınır?”.

Güvenilir bir kripto para birimi değişim platformu bulmak zor olabileceğinden Coinbase, Binance ve Kraken’a göz atmalısınız..

Pekala, “Ripple Nasıl Satın Alınır?”Öğretici. Umarım öğrendiğiniz bilgileri, piyasadaki en iyi Ripple ticaret platformunu bulmak için kullanırsınız.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map