Dünyanın neresinde kripto para birimleri sürekli popülerlik ve tanınırlıkta artış, İnsanların onlardan kar elde etmenin çeşitli yollarını bulmaya çalışması gayet doğal. Bugün bu yöntemlerden birinden bahsedeceğiz ve piyasadaki en iyi Ethereum madencilik yazılımını keşfetmeye çalışacağız..

Kriptolara gelince, insanların onlardan yararlanabileceği birçok farklı yol var. Yapabilirdiniz belirli kriptolara yatırım yapmak ve fiyatın ikiye veya üçe katlanacağını umarak, blockchain teknolojisine veya bununla ilgili bazı girişimlere ve şirketlere yatırım yapabilirsiniz..

Ethereum’a yatırım yapmaya karar verirseniz Coinbase, Binance ve Coinmama gibi güvenilir bir kripto borsası seçtiğinizden emin olun. Ayrıca, varlıklarınızı güvenli donanım cüzdanlarında koruyun!

Ek olarak, kendiniz de bazı kripto para birimleri almak isteyebilirsiniz. Bu mümkün kılınmıştır kripto madenciliği kuleler ve yazılım.

Bu kılavuzda, özellikle şunlardan bahsedeceğiz: Ethereum ile ilgili madencilik konuları. Piyasadaki en iyi Ethereum madencisini arayacağız, ETHminer’e (Windows) bakacağız ve Claymore Ethereum madencisini tanıyacağız.

Neden Ethereum?

İlk önce ilk şeyler – neden Ethereum benim? Neden Bitcoin, Ripple veya Dogecoin değil? Pekala, birkaç sebep var.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sanal Kazmayı Yakalayın - En İyi Ethereum Madencilik Yazılımı

Her şeyden önce çok diğer kripto para birimleri, girişimler ve çeşitli projeler Ethereum’a bağlıdır çünkü Ethereum ağı üzerine inşa edilmişlerdir. Ethereum açık kaynaklıdır ve içinde gerçekleşen işlemler için akıllı projeler kullanır..

İnsanların Ethereum madenciliği yapmasının ana nedenlerinden biri, oldukça karlı olmasıdır. Ethereum madenciliği nispeten kolay ama belirli bir yazılım türü gerektirir – bir Ethereum madencilik yazılımı.

Sen benimkinden önce

Madencilik yazılımı nedir? Basitçe söylemek gerekirse, bu sizin GPU’lar (grafik kartları) kaynak olarak karmaşık matematiksel denklemleri çöz. Bu denklemler çözüldükten sonra verileriniz sisteme eklenir (veya başka bir deyişle, bilgi bloğunuz blok zincirine eklenir). Bu tür bir işleme, PoW (Proof of Work) ve oradaki çoğu madencilik yazılımı tarafından kullanılıyor.

Konsantre olacağız Ethereum madencilik yazılımı, rağmen.


Ethereum madencilik yazılımı: Ethereum madenciliği.

Piyasadaki en iyi madencilik yazılımını düşünmeye başlamadan önce, birkaç şeye ihtiyacım var:

  • Madencilik donanımı. Kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için (bazı durumlarda, kayda değer kazançlar bile elde etmek için) bazı iyi ve iyi donanımlı madencilik donanımına ihtiyacınız olacak. Kripto para madenciliği söz konusu olduğunda donanım son derece önemlidir çünkü iyi bir ekipman parçası kazancınızı maksimize edin aynı anda maliyetlerinizi en aza indirirken (yani elektrik faturaları).
  • Bir cüzdan. Ve hayır, cebinizde taşıdığınız cüzdan sığmaz. Belirli bir kripto para birimi tutan dijital cüzdan türüne ihtiyacınız olacak. Her para biriminin genellikle kendi cüzdanı vardır (bu durumda, güvenli ve saygın bir Ethereum cüzdanı bulmanız gerekir). Kontrol etmekle ilgileniyorsanız en güvenli seçenekler, Ledger Nano X ve Trezor Model T’ye bir göz atın.
  • Belirlenmiş bir maden yeri (isteğe bağlı). Bu çok büyük bir gereklilik değil, ancak Ethereum madenciliğini uzun vadeli planlıyorsanız, bunu yapmak için belirlenmiş bir yer bulmayı düşünmek isteyebilirsiniz. İdeal yer, geniş ve havalı olmalıdır – bu şekilde çok şey depolayabileceksiniz. Ethereum madencilik kuleleri ve ayrıca soğutma ekipmanına gerekenden daha fazla para yatırmadan onları oldukça serin tutun.

Temel bilgilerinizi aldıktan sonra, kullanabileceğiniz en iyi Ethereum madencilik yazılımını düşünmeye başlayabilirsiniz..

Madencilik Havuzları

Ancak gerçek yazılıma geçmeden önce, tartışmamız gereken bir şey daha var – madencilik havuzları.

Ethereum madencilik yazılımı: madencilik.

Madencilik havuzları İlgili kripto para biriminin madencileri arasında eşit olarak dağıtılan ve paylaşılan kaynak alanlarıdır. Bu havuzlar, bireysel madencilik o kadar zorlaştı ki, haydut bir madenci olarak blok kazanmak neredeyse imkansız hale geldiğinde bir şey haline geldi..

Ethereum madencilik havuzları söz konusu olduğunda en popüler seçeneklerden biri Etermin. Bu "maden havuzu" kullanıcının anonim kalmasına izin verirken aynı anda cimri bir % 1 madencilik ücreti.

Ethermine, hizmetlerini AB, ABD ve tüm Asya’da sunmaktadır. Ayrıca, en popüler madenci yazılım seçeneklerinden bazılarını da desteklerler, örneğin ETHminer veya Claymore.

Ethereum Madencilik Yazılımı

Artık tüm ön Gereksinimler ve gerekli terminolojiyi ele aldığımızda, doğrudan en iyi Ethereum madencilik yazılımının listesi. Bu liste belirli bir sırayla oluşturulmaz, tek taraflı çıkmaya da çalışmaz..

Aşağıda listelenen Ethereum madencilik yazılımı, en çekici özellikleri ekranda yazılı olarak seçilmiş ve analiz edilmiştir..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

ETHminer

Microsoft Windows kullanıcısıysanız, Ethereum madencilik yazılımı söz konusu olduğunda sahip olduğunuz en iyi bahislerden biri ETHminer (Pencereler).

En popüler ve en iyi Ethereum madencilerinden biri olan ETHminer (Windows), “Dakika Başına Kazanç” ve “Günlük Kazanç” seçeneklerinin yanı sıra% 10 bonustan% 100’e kadar değişen dört farklı ortaklık programı seviyesi sunar. bonus!

Resmi siteleri, yazılımın yaratıcıları ve hatta yazılımın kendisi hakkında çok az veya hiç bilgi sunmasa da, bir indirme bağlantısı ve dosyası Github.com’da kolayca bulunabilir.

ETHminer (Windows), aradığınız Ethereum madencilik yazılımı gibi geliyorsa ve işletim sisteminiz olarak Windows’u kullanıyorsanız, bi dene!

Claymore

Claymore Ethereum madencisi İyi bir Ethereum madencilik yazılımı arayan biriyseniz diğer popüler bir seçimdir.

Ethereum madencilik yazılımı: Claymore ana sayfası.

Claymore Ethereum madencisi, iyi optimize edilmiş ve sürekli elde etmek için yeni güncellemeler. Şu anda, madenci bir “ikili madencilik” seçeneğini destekliyor – yaratıcılara göre, artık hem Ethereum hem de belirli bir kripto türü (Decred, Lbry, Pascal veya Siacoin) aynı anda madencilik yapabilirsiniz..

Claymore’un arkasındaki ekip de madencilik hızlarını artırdı, yeni Ethereum çatalları açtı ve sürekli farklı işletim sistemlerini desteklemek için çalışmak (Claymore şu anda Windows ve Linux’ta mevcuttur).

Bu Ethereum madencilik yazılımına harcanan tüm çabayı göz önünde bulundurarak, denemeye değer olduğunu söylemek muhtemelen güvenlidir.!

CGMiner

CGMiner yaklaşık altı yıl önce oluşturuldu ve halka tanıtıldı. Bu Ethereum madencilik yazılımı, C ++ programlama dili kullanılarak oluşturuldu, bu da onu yaygın olarak kullanılabilir ve oradaki çoğu makine tarafından kabul edilebilir kılıyor.

CGMiner, bir Ethereum madencilik yazılımı olarak özel olarak tasarlanmıştır. En dikkate değer ve övülen özelliklerinden biri, size birden çok cihazla çalışın ve maden havuzları. Genişlemeyi planlıyorsanız ve kendinizi tek bir cihazla madencilikle sınırlamıyorsanız, bu son derece kullanışlıdır..

CGMiner’ın kullanımı son derece kolaydır (tek ihtiyacınız olan kullanıcı adınız, şifreniz, URL’nizdir ve gayet sezgiselsiniz!) Ve çok sezgiseldir. Yeni başlayan bir kripto para birimi madencisi için mükemmel.

WinETH

WinETH başka bir Ethereum madencilik yazılımı için pencereler. AMD ve Nvidia grafik kartlarına sahip Windows cihazlarında çalışır.

WinETH’in sunduğu en iyi özelliklerden biri, oldukça sezgisel ve kullanımı kolay. Yazılım güncellemeleri otomatik olarak, minimum miktarda güç gerektiren belirlenmiş bir “arka plan” madencilik moduna ve yalnızca bilgisayarınız boştayken madencilik yapma seçeneğine sahiptir..

Sanal Kazmayı Yakalayın - En İyi Ethereum Madencilik Yazılımı

Yapabilirsin indir WinETH Ethereum madencilik yazılımı doğrudan kendi resmi sitelerinden, ayrıca nasıl kurulacağı ve kullanılacağı konusunda bir öğretici var. Dahası, destek veriyorlar – tek yapmanız gereken ulaşmak..

WinETH, madencilik yazılımının basitliği veya size destek sunma istekliliği nedeniyle en iyi Ethereum yazılım listesinde bir yeri hak ediyor..

Minergate

Minergate olarak kabul edilir Mac kullanıcıları için en iyi madencilik yazılımlarından biri. Ethereum blok zincirinden madencilik yapmanıza ve ASIC havuzunu kullanmanıza izin veriyorlar.

Minergate, hesap makinelerine erişmenize ve hatta bir bulut madenciliği hizmetine sahip olmanıza izin verir. Ayrıca sitedeki yerleşik bir bölüm aracılığıyla hizmetlerini izleyebilir veya topluluğun içinde neler olup bittiğiyle ilgili en son blog gönderilerini okuyabilirsiniz..

Minergate ayrıca, yalnızca kripto para birimi meraklılarından oluşan ve 24 saat destek hizmetine sahip bir şirket olmaktan gurur duyuyor. Onlar 2014’te kuruldu ve o zamandan beri iş dünyasında büyüyor.

Bir Mac kullanıcısıysanız ve en iyi Ethereum madencisini arıyorsanız, bu da saygın ve var 24/7 destek, o zaman kesinlikle Minergate’i kontrol edin.

Yazılımımı Aldım – Şimdi Ne Olacak?

Bu noktada, büyük olasılıkla sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun madencilik yazılımını seçmiş olacaksınız. Harika! Şimdi, en çok konuyu ele alalım nasıl kullanılacağına dair temel ilkeler.

Ethereum madencilik yazılımı: ETH madenciliği.

bir Zamanlar İndirildi, yazılımın çoğu bir tek tıkla kurulum. Gibi yazılımlar WinETH Süreci kolaylaştırmaya yardımcı olacak hızlı ve kolay bir kılavuz sunun (ve sizin için her şeyi otomatik olarak ayarlayabilirler!), diğerleri öğreticiler veya ekran sihirbazları bu da süreç boyunca size rehberlik edebilir.

Demek en iyi yazılımı yüklediniz ve çalıştırıyorsunuz – şimdi ne olacak??

Her şeyden önce şunu bilmek önemlidir Ethereum (ve genel olarak kripto para birimi) madencilik çok yavaş ve biraz maliyetli süreç. Özel olarak tasarlanmış ve profesyonelce inşa edilmiş bir teçhizatınız yoksa, göze çarpan sonuçlara ulaşmanızın epey zaman alması ihtimali vardır..

“Maliyet”, dikkate alınması gereken başka bir kelimedir. Ethereum madencilik yazılımı, ne kadar iyi olursa olsun, başarılı bir Ethereum madenciliği operasyonuna sahip olmak için gereken elektrik maliyetini neredeyse hiç azaltmayacaktır..

Ethereum madencilik yazılımınızı bilgisayarınızdan uzaktayken kullanmak da muhtemelen iyi bir fikir olacaktır (bunu yapan WinETH özelliğini, böylece yazılımın yalnızca makine boştayken madenciliğe başlaması gerektiğini unutmayın?). Bunun arkasındaki sebep basit – eğer sizin Ethereum madencilik yazılımı dır-dir aktif bilgisayarınızda bir şey yapmaya çalıştığınızda, yapamazsınız – PC, çok yavaş ve birlikte çalışmak imkansız.

Madenciliği bitirdikten sonra, bir sonraki mantıklı adım, toplamayı başardığınız şeyi satmak olacaktır..

Ethereum madencilik yazılımı: ETH coin.

Satış yapmak oldukça kolaydır – tek yapmanız gereken bir saygın ve güvenilir tüccar ve Ethereum cüzdanınıza erişebilirsiniz. Ya da belki zıt rotayı seçeceksiniz ve Ethereum’un kısa sürede fiyatta fırlayacağı umuduyla topladığınız şeyi tutmaya karar vereceksiniz?

Sonuç

Bol miktarda var Ethereum madencilik yazılımı ama en iyisini seçmek gerçekten zor olabilir. Yapabileceğiniz en iyi şey, kullanımı kolay (kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzüne, açık talimatlara, vb. Sahip) bir yazılım aramaktır. yüksek güvenlik ve bakım faktörleri ve ayrıca ek özelleştirme özelliklerine sahiptir (yani WinETH’in boşta madencilik özelliği).

Ancak iyi bir Ethereum madencilik yazılımı seçmek, sadece başlangıç – kendi Ethereum madencilik imparatorluğunuzu inşa etmek ve sürdürmekle ilgili birçok farklı şey var.

İyi bir donanıma ve bir madencilik havuzuna sahip olmak iyi bir başlangıçtır, ancak bundan çok daha fazlası vardır. Sahip olmalısın makul miktarda bilgi genel olarak kripto para birimi dünyası hakkında. Örneğin Ethereum’un mevcut fiyatını bilmek yeterli değil. Ayrıca, bir seçmeyi de unutmamalısınız. güvenilir kripto para cüzdanı, Ledger Nano X ve Trezor Model T gibi.

Ledger Cüzdan Anlaşması Şu Anda Etkin:

Kripto piyasasının nasıl çalıştığını, HODLing’in ne olduğunu (ve neden ilk etapta neden bir şey olduğunu), bazı kriptoların fiyatlarının ne zaman yükselip düşeceğini (ve daha da önemlisi, bunun nasıl etkileyeceğini) anlamalısınız. diğer kripto para birimleri), “balon” ve “köpekbalığı dişi” nedir, vb..

Gördüğünüz gibi, en iyi Ethereum madencisine sahip olmak sadece başlangıç. Gerçeği söylemek gerekirse, derin ağda bir yerde bulduğunuz ve her on saniyede bir sosyal güvenlik numaranızı isteyen kabataslak bir yazılım yerine sağlam, güvenilir bir madencilik yazılımı ile başlamak çok daha iyidir..

Umarım bu kılavuz yardımcı olmuştur ve artık en iyisini nasıl seçeceğinizi biliyorsunuz Ethereum madenciliği yazılım (ve bundan sonra ne yapmalı)!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me