Tron Coin Nasıl Alınır: Komple Kılavuz

Yani, kararını verdin kripto para portföyünüzü artırın ve şimdi nasıl Tron coin satın alacağınızı mı öğrenmek istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz! Bu arada, Tron’un değerini artırdığını biliyor muydunuz? 33 kereden fazla Aralık 2017’de sadece 15 gün içinde!?

Bu eksiksiz kılavuz açıklayarak başlayacak Tron parası nedir, ve neden yaratıldı. Sonra listeleyeceğim ilk beş değişim satın alabilirsin, ardından bir basit adım adım kılavuz süreci sizin için daha da kolaylaştıracak ekran görüntülerini içerecek!

Bu kılavuzun sonunda, ilk Tron jetonunuzu almaya hazır olacaksınız..

Not: Seçmek çok önemlidir güvenli kripto borsaları, TRX veya başka bir madeni para satın alıyor olsanız da. Coinbase ve Binance önerilen seçeneklerden sadece birkaçıdır. Ayrıca, kripto para birimlerinizi saklamayı unutmayın. güvenli cüzdanlar, gibi Ledger Nano S ve Trezor Model T.

Haydi başlayalım ve Tron’un nasıl çalıştığını öğrenelim!

Tron nedir?

Tron tarafından 2017’nin sonlarında oluşturuldu Justin Sun. Hala tüm zamanların en başarılı ICO’larından biri. 81 milyon dolardan fazla kripto para yatırımcılarından! Aslında, o kadar çok insan onu satın almak istedi ki, Binance çökmek için değişim!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Not: ICO ilk madeni para teklifleri anlamına gelir ve yeni kripto projelerinin para toplamasının bir yoludur. 2017 yılında 5 milyar $ bu şekilde büyütüldü! 2018’de ne kadar toplanacağını düşünüyorsunuz?

Tron tamamen istiyor ademi merkezileştirmek internet insanlara izin vererek oluştur ve eriş üçüncü bir taraf kullanmadan günlük medya. Bu gerçekten önemlidir, çünkü büyük şirketler yalnızca insanların görebileceklerini kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda kârın çoğunu da alırlar.!

Örneğin, YouTube’un nasıl çalıştığını düşünün. Gerçekten çok zaman harcarsanız harika video ve sonra anında YouTube’a yükleyin. kontrolü başkasına vermek.

Tron nasıl satın alınır: Tron ağı.

Videonuzdan daha fazla insan izlediğinde para kazanma şansınız olsa da, YouTube bir kârınızın büyük bir yüzdesi. Bu adil değil, değil mi!?

Herhangi bir nedenle YouTube, videonuzu artık barındırmak istemediğine karar verirse dilediği zaman kaldırabilir.!

Tron bu sorunu çözüyor tek bir kişi tarafından kontrol edilemeyen merkezi olmayan bir platform oluşturarak. Yerine, kontrol dağıtıldı binlerce farklı bilgisayarda.


Birinin ağı hacklemesinin tek yolu, birisinin onu destekleyen her bir bilgisayara erişim sağlamasıdır ki bu neredeyse imkansızdır.!

Tron’un kendi kripto para birimi vardır. TRX kısaca. TRX yardım etmek için kullanılır işlemleri onayla, ve sanatçılara çalışmaları için ödeme yapıyor. Giderek daha fazla insan Tron’u merkezi olmayan bir medya platformu olarak kullandıkça, madeni parasının değeri artacaktır..

Tron’a ilk günlerinde yatırım yapanlar çok iyi iş çıkardılar. Madeni para ilk piyasaya sürüldüğünde sadece değerdi 0,002 ABD doları. Bu 1 sentten az! Ocak 2018’in ilk haftasında neredeyse 0,25 ABD doları madeni para başına, bazı şanslı yatırımcılara çok kazanç sağlar.

GÜNCELLEME 2021: TRX şu anda değerinde 0,035 ABD doları.

Tron nasıl alınır: Tron coin.

İnsanların Tron’a bu kadar güvenmesinin ana nedenlerinden biri, kurucusunun, Justin Sun, ile gerçekten iyi arkadaş Jack Ma. Ma tüm zamanların en değerli şirketlerinden birini yarattı, Alibaba, birçok önemli bağlantısının olduğu anlamına gelir.

Artık proje hakkında biraz bilgi sahibi olduğunuza göre, şimdi nasıl Tron coin satın alabileceğinizi öğrenelim!

Tron Coin Nasıl Alınır?

Tron coin satın alabileceğiniz birçok farklı borsa var, ancak size ilk beşini göstereceğim. Her borsanın kendine ait avantajlar ve dezavantajlar, öyleyse her birini okuyun ve hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar verin – kredi veya banka kartıyla TRX satın almak tercih edilir, bu yüzden acele etmeyin ve karar verin!

Binance

2017 kadar yakın zamanda oluşturuldu, Binance en güvenilir kripto borsalarından biridir. En büyük dezavantajlarından biri, itibari para birimi kullanarak para yatırıp çekememenizdir, bu da farklı bir kripto para birimi kullanarak işlem yapmanız gerekeceği anlamına gelir..

GÜNCELLEME 2021: Şimdi Binance birden fazla itibari para birimini destekler, USD, EUR, RUB, TRY vb. dahil.

Not: “Fiat Para Birimi” ile ne demek istediğimi merak ediyorsanız, gerçek dünya parasından bahsediyorum. USD, EUR ve GBP, itibari para biriminin tüm örnekleridir. Merkez bankaları istedikleri kadar itibari para basabilir, bu da zamanla değerini düşürür!

Ancak Binance, gerçekten popüler çünkü listeliyorlar 100’den fazla farklı para, Tron dahil. Binance’te her işlem yaptığınızda bir % 0.1 ücret, en düşük olanlardan biri. Daha da iyisi, eğer kullanırsanız Binance Coin, bu aynı zamanda bir kripto para birimidir, tüm ücretlerde% 50 indirim alırsınız!

Binance o kadar popüler hale geldi ki 2017’nin sonlarında çok fazla kişi katıldığı için yeni müşterilerin bir hesap açmasına izin vermeyi geçici olarak durdurdular!

Hesap Binance’de güvenlik de iyidir, kurabildiğin gibi Google Authenticator. Son olarak, Binance’in temel ve gelişmiş bir bölümü vardır, yani hem yeni başlayanlar hem de daha deneyimli tüccarlar için idealdir..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

HitBtc

HitBTC bir çoklu para birimi kripto değişimi Estonya merkezli ve hizmet veriyor 2013 sonundan beri. USD ve EUR gibi fiat para birimlerini kullanarak para yatırmanıza izin verdikleri için yeni başlayanlar için mükemmeldir. Avrupa’da bulunuyorsanız, bu normalde SEPA veya SWIFT aracılığıyla dünyanın diğer bölgeleri için.

Tron Coin Nasıl Alınır: Komple Kılavuz

Para yatırmak için banka hesabınızı kullanmaya karar verirseniz, kimlik belgelerini göndermeniz gerekeceğini unutmayın. Ayrıca HitBTC için birkaç gün beklemeniz gerekecek kimliğinizi doğrulamak için. Hızlı bir şekilde Tron satın almanız gerekiyorsa, başka bir kripto para birimi kullanarak para yatırmak daha iyi olabilir. Bitcoin veya Ethereum gibi.

HitBTC, Tron dahil olmak üzere satın almak ve satmak için neredeyse 200 farklı kripto para birimine sahiptir. Tıpkı Binance gibi, işlem ücretleri% 0.1 ile çok düşük. Ancak hangi coin’i çekmek istediğinize bağlı olarak ücretler oldukça yüksek olabilir..

HitBTC, 2015’te borsa hacklendiğinde Google Authenticator gibi çeşitli güvenlik özelliklerine sahip olsa da, bazı kişiler coin’lerini kaybetti..

OKEx

OKEx oldu 2014 yılında piyasaya sürüldü ve başlangıçta yalnızca Çin dilini destekliyordu. Ancak, daha popüler hale geldikçe İngilizce de sundular.!

Satın alabilirsin 100’den fazla farklı OKEx’teki coin’ler ve web sitesinde çok fazla işlem hacmi var. Bir itibari para birimi imkânına sahip olmalarına rağmen, bu, gelişmiş tüccarların karmaşık finansal ürünler satın almalarına izin vermek içindir; bu nedenle, yalnızca Tron satın almak istiyorsanız, bu uygun olmayacaktır..

Güvenlik OKEx’te sektörün en iyilerinden biri, her oturum açtıklarında, işlem yaptıklarında veya para çektiklerinde doğrulama adımlarını tamamlamaları gereken kullanıcılarla. Bazı insanlar cep telefonu numaralarını kaç kez onaylamaları gerektiğinden şikayet ediyor, ancak bence güvenliği bu kadar ciddiye almaları iyi!

Tron Coin Nasıl Alınır: Komple Kılavuz

Kripto para birimi yatırmak OKEx’e giriş ücretsizdir, ancak her biri ticaret% 0,02 -% 0,2 arasında olacak, hesabınızın durumuna bağlı olarak. Sadece ihtiyacın var tedarik kimliği Gerçekten yüksek miktarlarda alım satım yapıyorsanız, bu 24 saat içinde 100’den fazla Bitcoin anlamına gelir.!

Son olarak var günde 24 saat canlı sohbet desteği, Çin’den farklı bir saat diliminde yaşıyorsanız bu harika!

Mercatoks

Mercatoks oldu 2016’da oluşturuldu ve eşler arası bir değişimdir (P2P). Bu, Tron’u doğrudan borsadan değil, onu satmak isteyen kişiden satın aldığınız anlamına gelir. P2P’yi kişiden kişiye gibi düşünün!

Hesabınıza para yatırmak gerçekten çok basit birçok farklı ödeme sağlayıcı gibi itibari para yatırma işlemlerini işleyebilen Mükemmel Para ve Payeer! Bu içerecek banka kredisi kart ve banka hesabı mevduatları. Bu çok uygun olmasına rağmen, her ödeme sağlayıcısının kendi ücretleri olacaktır, bu nedenle para yatırmadan önce bunu kontrol edin.

Mercatox değişim teklifleri 100’den fazla farklı kripto para birimi satın almak, satmak ve ticaret yapmak. Her bir ticaret, hem alıcı hem de satıcı için işlem ücretlerinde% 0.25’e mal oluyor ve bu hala oldukça ucuz. Bir hesaba kaydolduğunuzda, hesabınızı gerçekten güvenli hale getirecek iki faktörlü kimlik doğrulama, e-posta doğrulaması ve SMS doğrulaması ayarlamanız istenecektir..

CoinEgg

olmasına rağmen CoinEgg Listelediğim diğer borsalardan çok daha küçük, Tron için en yüksek işlem hacimlerinden birine sahipler. İngiltere merkezli, satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz birçok farklı kripto para birimi var..

Tron Coin Nasıl Alınır: Komple Kılavuz

Maalesef CoinEgg, banka / kredi kartı veya banka hesabıyla para yatırmaya izin vermiyor, ancak bunun yerine Bitcoin ve Ethereum gibi popüler coin’leri kullanabilirsiniz. Ticaret ücretler sadece% 0,1 ile çok düşük.

Destek söz konusu olduğunda, bir canlı sohbet tesisi, ya da yapabilirsin e-posta bileti gönder. CoinEgg’de güvenlik çok ciddiye alınır ve üç güvenlik sorusu oluşturana kadar ticaret yapamazsınız..

İşte buyrun, artık Tron coin’i nereden alacağınızı biliyorsunuz! Şimdi size adım adım görüntülerle Tron parasını nasıl satın alacağınızı gösterme zamanı!

Tron Coin Almak İçin Adım Adım Talimatlar

Listelememe rağmen bazı Tron borsaları banka / kredi kartınızı veya banka hesabınızı kullanmanıza izin veren, bu işlemlerin doğrulanması birkaç gün sürecektir.

Bu nedenle, hızlı bir şekilde Tron coin nasıl alınır konusuna bakarken, önce bir hesap açmalısınız. Coinbase ve biraz Ethereum satın alın. Nasıl kaydolacağınızı öğrenmek için, rehberimin tamamını görüntüleyebilirsiniz. İşte. Kurulumunuzu yaptıktan sonra, “Tron Coin nasıl alınır” kılavuzumun bu bölümüne geri dönün!

Tron Nasıl Alınır: Coinbase’de ETH Satın Al

Şimdi açtınız Coinbase hesabınızı doğruladıktan sonra, Ethereum satın almanın zamanı geldi!

 1. İlk önce tıklayın Al sat

  Coinbase'de tron ​​nasıl satın alınır

 2. Ardından, tıklayın Ethereum

  Coinbase'de tron ​​coin nasıl alınır

 3. Sayfanın altına gidin ve satın almak istediğiniz Ethereum miktarını girin. Hesabım Euro olduğundan 125 EUR girdim. ETH kutusu, girdiğiniz miktara bağlı olarak güncellenecektir..
 4. Son olarak, tıklayın Anında Ethereum Satın Alın satın alma işleminizi tamamlamak için. Kolay!

Tron Nasıl Alınır: Borsaya ETH Gönderme

Artık biraz Ethereum satın aldığınıza göre, bunları Tron satan bir borsaya aktarmanız gerekecek. Normalde kullanırım Binance en büyük hacme sahip oldukları ve ücretleri çok düşük olduğu için.

 1. Tıklamak Hesaplar değişimin zirvesinde
 2. Sonra aşağı kaydırmanız gerekir, seçin Ethereum ve tıklayın Gönder.
 3. Daha sonra Ethereum’unuzu göndermek istediğiniz cüzdan adresini girmeniz istenecektir. Bu, Binance adresiniz olacaktır. Henüz bir Binance hesabınız yoksa, kılavuzumuzun tamamını görüntülemek için burayı tıklayın. Kurulum yaptıktan sonra 4. adıma dönün!
 4. Ethereum cüzdan adresinizi Binance’de almak için farenizi hareket ettirin Para kaynağı ve sonra tıklayın Mevduat.
 5. Şimdi açılır kutuya tıklayın, girin ETH ve sonra tıklayın Ethereum.
 6. Artık Binance için benzersiz Ethereum cüzdan adresinizi göreceksiniz. Tıklamak Adresi kopyala ve sonra geri dön Coinbase.
 7. Coinbase’de Binance cüzdan adresini yapıştırın ve Ethereum coin’lerinize tıklayın 10 dakika içinde Binance’e ulaşsın!

Tron Nasıl Satın Alınır: Binance’de TRX Satın Alma

Bu kadar uzağa gittiniz ve ilk Tron coinlerinizi satın almaya artık bir adım kaldı! Bir kez senin Binance hesabı finanse edildiğinde aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Farenizi üzerine getirin Değiş tokuş ve sonra tıklayın Temel.
 2. Sayfanın sağ tarafında ETH, aramak TRX ve sonra tıklayın TRX / ETH.
 3. Aşağıdaki ekran görüntüsünden de göreceğiniz gibi, artık Tron / Ethereum eşleştirmesi için ana ticaret ekranındasınız..
 4. Grafiğin altına kaydırın ve şunu arayın: TRX satın al. Ardından Market. Pazara tıkladığınızda, bu size Tron için mevcut piyasa fiyatını verecektir, böylece siparişiniz hemen işleme koyulacaktır.!
 5. Şimdi satın almak istediğiniz Tron miktarını girmeniz gerekiyor. Coinbase’den aktardığınız tüm Ethereum’u kullanmak istiyorsanız, 100%.
 6. Son olarak, tıklayın TRX satın al ticaretini tamamlamak için.

Tebrikler! Artık Tron Coin’i nasıl satın alacağınızı biliyorsunuz Binance! Bu ne kadar kolaydı?

Tron Nasıl Satın Alınır: Sonuç

Bu “Tron Coin nasıl alınır?” kılavuz başlangıçtan bitime, şimdi iyi bir anlayışa sahip olmalısın proje nasıl çalışır.

TRX satın alırken her zaman güvenilir kripto para birimi borsaları seçmenin önemli olduğunu unutmayın. Aralarından seçim yapmanız şiddetle tavsiye edilir Coinbase ve Binance.

Ayrıca, güvenli bir cüzdan aldığınızdan emin olun, örneğin Ledger Nano S ve Trezor Model T. Veya bunları Coinbase cüzdanı.

Umarım “Tron Coin nasıl alınır?” kılavuz. Tron hakkındaki düşüncelerinizi ve bunun neden satın almak için iyi bir para olduğunu düşündüğünüzü duymak isterim. Belki benim bilmediğim bir şey biliyorsundur !? Bana yorumlarınızı bırakın ve bana bildirin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map