Ücretsiz Bulut Madenciliği: Kapsamlı Bir Kılavuz

Tek bir kez bakarsak kripto dünyası bugün, bulut madenciliğinin belirli kripto para birimi madenciliği çevrelerinde gerçekten sıcak bir konu olduğunu hemen fark edeceğiz. Giderek daha fazla insan hakkında çeşitli şeyler bilmek istiyor bulut madenciliği – nasıl çalışır, hizmet sağlayıcılar kimler, maliyetler nelerdir, vb. Doğal olarak, birçok insan ücretsiz bulut madenciliğine yöneliyor, çünkü buradaki en çekici seçenek bu gibi görünüyor..

Bu eğiticide, bulut madenciliği ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz. Her ikisini de ele alacağız Temel tanımlar ve daha derinlemesine şeyler. Yol boyunca, size hem ücretli hem de ücretsiz olarak piyasadaki en iyi bulut madenciliği sağlayıcılarından bazı örnekler vereceğim.

Tartışmasından beri hangisi daha iyi – Ücretli veya ücretsiz bulut madenciliği – devam eden bir sorun gibi görünüyor, ayrıca bu iki seçeneğin de sahip olduğu bazı artı ve eksilerden bahsedeceğim.

Bu arada, ücretsiz bulut madenciliği bile bir seçenek, kripto para birimlerine yatırım yapmayı seçebilir ve Coinbase, Binance ve Coinmama gibi güvenilir kripto para birimi borsalarını seçerek anında ticarete başlayabilirsiniz..

Şimdi bulut madenciliği hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Bulut Madenciliği nedir?

Tam daire tipi bir konuşma ve anlayış geliştirmek için, bunu en baştan ele alalım ve bulut madenciliğini tanımlayalım.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Bulut madenciliği genellikle uzaktan kumanda olarak tanımlanır kripto para madenciliği hizmet. Bu hizmet, ana bilgisayarlar (bulut madenciliği hizmetinin sahibi ve satışını yapan kişiler) çiftlikler (genellikle büyük, belirlenmiş tesislerde tutulan büyük maden kulesi koleksiyonları).

Ücretsiz Bulut Madenciliği: Kapsamlı Bir Kılavuz

Ev sahipleri genellikle büyük şirketlerdir. bulut madenciliğinde uzmanlaşmak. Bu şirketler aşırı miktarda madencilik teçhizatı donanımı (GPU’lar, anakartlar, işlemciler vb.) Satın alıyor ve yüzlerce kule inşa ediyor. Doğal olarak, bulunurlar sırasıyla büyüklükteki binalar – büyük garajlar, depolar vb. Binanın türü önemli değil – tek koşul, ucuz elektrik faturaları ve iyi soğutma ve klimadır..

Bulut madenciliği birkaç nedenden dolayı giderek daha popüler hale geliyor.

Her şeyden önce, çok erişilebilir. Ortalama bir insan, başarılı bir madencilik operasyonu için genellikle çok fazla alana veya kaynağa sahip değildir. Ancak, bulut madenciliğinin yardımıyla, neredeyse herkes kendi belirlenmiş madencilik kuleleri zamanla gelir üreten.

Diğer bir popüler neden ise maliyet (veya bir eksikliği). Elbette, barındırma hizmetleri için birine ödeme yapabilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz bulut madenciliği de bir şeydir – bu seçenekle olası harcamaları ortadan kaldırırsınız. Çoğu insan, teçhizatlarına ve bakımlarına harcayacak binlerce dolara sahip değil. Bu tür senaryolarda, ücretsiz bulut madenciliği çok cazip bir seçenek haline geliyor.


Ücretli Bulut Madenciliği ve Ücretsiz Bulut Madenciliği

Bitcoin, bulut madenciliği söz konusu olduğunda tercih edilen en popüler kripto para birimi gibi göründüğünden, bu noktadan itibaren kullanacağım ve atıfta bulunacağım para budur..

Ücretsiz Bulut Madenciliği: Kapsamlı Bir Kılavuz

Hangisi hakkında tartışma ikinin biri (ücretli ve ücretsiz bulut madenciliği) daha iyidir ve kripto topluluğunda daha değerli olan bir konudur. Ne kadar çok oynarsanız – o kadar çok kazanırsanız, ücretsiz bulut madencileri ağır basan faktör olarak ilk ödeme eksikliğini vurgular. Bu iki tür Bitcoin bulut madenciliği seçeneğine daha yakından bakalım.

Yine de bilmeniz gereken, ücretli seçeneklerin ücretsiz olanlardan daha iyi olma eğiliminde olduğudur. Aynısı kripto para cüzdanları için de geçerlidir. Bir parasını ödemek daha iyidir güvenli ve güvenilir donanım cüzdanı, Ledger Nano X ve Trezor Model T gibi, çevrimiçi bir seçenek seçmek yerine.

Ücretli Bulut Madenciliği: Artıları ve Eksileri

Ücretli bulut madenciliği farklı planlarla gelir. Müşteri olarak siz, bir plan seç size en çok uyan (bazı siteler ve şirketler özel planlar bile sunar). Daha önce bir zaman çizelgesi verilmemişse, sadece bir zaman çizelgesine karar verirsiniz..

Farklı türleri Bitcoin bulut madenciliği planları farklı karma oranlar. Bir hash rate, teçhizatın ne kadar güçlü olduğunun veya başka bir deyişle, herhangi bir zamanda ne kadar Bitcoin kazabileceğinin göstergesidir..

Ücretli bulut madencileri, ilk maliyet bir sözleşme için biraz (veya çok) pahalı olabilir. Ancak, her şeyin tercih ettiğiniz hash oranına bağlı olduğunu vurguluyorlar. Ön ödeme ne kadar büyükse, alacağınız hash oranı o kadar hızlı ve karşılığında, karlı sonuçları ne kadar çabuk fark etmeye başlarsınız.

Yeteneği özel planlar oluştur Bunda da büyük rol oynuyor. Özel bir plan, ne kadar ödemek istediğinizi veya teçhizatın ne kadar hızlı madencilik yapmasını istediğinizi seçebileceğiniz anlamına gelir. Hatta bazı şirketler şu seçeneği de sunuyor: bulut madenciliği sürecinizin zamanını seçin – Sadece nasıl bir şey olduğunu görmek için bir veya iki aylığına madencilik yapmak isteyebilir, hatta belki de ömür boyu sürecek bir sözleşmeye atlamak isteyebilirsiniz..

Fiyat:% s

Söz konusu olduğunda ücretli bulut madenciliğinin eksileri, ilk ve bariz olan muhtemelen fiyat olmalıdır. Ücretli bulut madenciliği oldukça pahalı olma eğilimindedir. Bulut madenciliğine yatırmaya karar verdiğiniz para miktarına bağlı olarak, giriş planları bile üstesinden gelinemeyecek kadar pahalı görünebilir.

Ücretsiz Bulut Madenciliği: Kapsamlı Bir Kılavuz

Ücretli bulut madenciliği giriş planları genellikle yaklaşık 200 – 300 $. Aşağıdaki plan seviyeleri için olağan fiyat artışları göz önüne alındığında, bu başlangıç ​​için uygun bir fiyattır. Bir giriş planıyla, planın süresi değişebilirken minimum hash oranı hızını elde edersiniz. Bunlar giriş seviyesi bulut madenciliği planları çoğunlukla sahip olanlar için tasarlanmıştır daha önce hiç deneyimim olmadı bulut madenciliği ile ve sadece bunun için bir fikir edinmek istiyorum.

Ciddi olanlar ve geleceğin bulut madenciliği olduğunu belirledi Mali gelirlerinin% 50’si en başından beri çok daha fazla yatırım yapma eğilimindedir. Bu kendi başına bir sorun değildir, ancak bu tür yatırımcılar farkında olmalı ve araştırmalarını yap!

Düşük sözleşmelerin geçmesine izin verebilecek kötü niyetli birçok şirket var. Bu, kişinin sonunda sözleşmesini daha pahalı bir sözleşmeye yükselteceğini umdukları için olur. Ancak, daha büyük yatırımcıları dolandırmak için bir fırsata atlayacaklar.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ücretsiz Bulut Madenciliği – Artıları ve Eksileri

Söz konusu olduğunda ücretsiz Bitcoin bulut madenciliği, en büyük tartışma buna değip değmeyeceğidir.

Ücretsiz bulut madenciliği, insanlara kripto para madenciliği dünyası herhangi bir başlangıç ​​ücreti yatırmanıza gerek kalmadan. Google’da “Bitcoin bulut madenciliği bedava” araması yaptığınızda, ücretsiz bulut madenciliği alanında uzmanlıklarını ve hizmetlerini sunan yüzlerce site açılır..

Ücretsiz bulut madenciliği nasıl çalışır? herhangi bir başlangıç ​​ücreti gerektirmez, elektrik maliyetleri ve bakım ücretlerine ek olarak aylık gelirinizin belirli bir kısmını alırlar. Bulut Bitcoin madenciliği hakkında konuşurken, bu daha da büyük bir sorun haline geliyor.

Bitcoin en yavaşlardan biri olarak bilinir (en yavaş değilse) kripto paralar benim için. Bu, popülerliğinden ve piyasa değerinden kaynaklanmaktadır. Pek çok insan en azından küçük bir miktara sahip olmak ister. Bitcoin. Bazıları bunu sadece duyguları için istiyor, diğerleri – arkadaşları ve meslektaşları önünde gösteriş yapmak.

Bu nedenle, Bitcoin bulut madenciliği (ücretsiz) neredeyse sonsuz bir süreç haline gelir. Ücretsiz olması, zaten yavaş olacağı anlamına geliyor, bu nedenle denkleme Bitcoin’i (benimkine yavaş kripto olarak) eklediğinizde, herhangi bir kâr neredeyse yok gibi görünüyor.

Dolandırıcılık Sorunu

Serbest bulut madenciliğiyle ilgili bir diğer sorun da bu alanın dolandırıcılar ve dolandırıcılar. Bu ev sahipleri genellikle herhangi bir çalışma kanıtı sunma (veya sadece sahte belgeler sunma) gereği görmezler. Bunun nedeni, hizmetlerini “*BEDAVA*! ”.

Bu adamların güzel ve parlak ana sayfaları ve “birçok olumlu eleştirisi” olacak. Ancak, bir tür kişisel bilgi yazdığınız anda, bunların tamamen gittiğinden emin olabilirsiniz..

Bitcoin bulut madenciliği (ücretsiz) hizmet sağlayıcıları arıyorsanız, her zaman araştırmanızı yapın ve birden fazla yere bakın. Forumlar ve çevrimiçi sohbet odaları başlamak için harika bir yer. Burada insanlar genellikle yukarıda belirtilen dolandırıcılardan nasıl kaçınılacağına dair iyi tavsiyeler ve ipuçları sunar..

Ücretsiz Bulut Madencilik Siteleri

Artık ücretli ve ücretsiz Bitcoin bulut madenciliğinin ne olduğu (ve iki tür madenciliğin artıları ve eksileri) hakkında genel bir fikriniz olduğuna göre, daha dikkate değer bazı ücretsiz bulut madenciliği şirketleri ve siteleri hakkında konuşabiliriz..

Madenci Çiftliği

Madenci Çiftliği daha fazlası tanınmış ücretsiz bulut madenciliği siteleri. Güvenilir olması, ulaşılabilir ve kullanımı kolay olması konusunda köklü bir üne sahiptir..

Ücretsiz Bulut Madenciliği: Kapsamlı Bir Kılavuz

MinerFarm nasıl çalışır? ücretsiz 100Gh / s sadece sitelerine kaydolmak için. Bu çok düşük görünüyorsa, daha fazla kazanmak için planınızı her zaman yükseltebilirsiniz. Para çekme işlemleri kolay ve hızlıdır ve ayrıca müşteri desteği sunarlar.

Multimining

Bulut madenciliği sağlayıcılarına ödeme yapılırken, Multimining ücretsiz bulut madenciliği sürümüne sahiptir. Sana teklif ediyorlar Ömür boyu plan olarak 30 GH / s sadece sitelerine kaydolmak için.

Multimining ile ilgili harika olan şey, aynı zamanda bir tavsiye programına sahip olmalarıdır – sitelerine daha fazla insan getirirseniz, daha fazla kripto kazanmaya başlarsınız. Şirket, yerleşik bir ücretsiz bulut madenciliği sitesidir, bu yüzden onlara göz atın!

EOBOT

EOBOT bu listedeki diğer ücretsiz Bitcoin bulut madenciliği sitelerinden biraz daha az bilinir. Bununla birlikte, site ele alınmaya ve kontrol edilmeye değer.

Doğası gereği özgür olmamakla birlikte, EOBOT, uygun bulut madenciliği planları sunuyor neredeyse fark edilmeyen ücretler için. Yukarıda verilen örnek, planlarından birini göstermektedir (USD cinsinden ödemeyi seçerseniz).

Ücretsiz Bulut Madenciliği: Kapsamlı Bir Kılavuz

EOBOT o kadar iyi bilinmese de, ücretsiz Bitcoin bulut madenciliğinden bahseden birkaç makalede bahsedilmiştir, bu yüzden onları kendiniz ziyaret etmekten çekinmeyin!

Kısa Bir Özet

Kripto para birimlerinin yükselişiyle, yenilikçi insanların çeşitli şeyler düşünmesi sadece bir zaman meselesiydi. para kazanmak için iş planları onlardan. Bulut madenciliği, bu tür fikirlerin sonuçlarından biridir.

Kriptolar yavaş ama emin adımlarla dünyayı ele geçirirken, giderek daha fazla insan dahil olmak istiyor. Bazıları blockchain geliştiricisi olmayı seçerken, diğerleri sadece çevrimiçi buldukları her bir bilgiyi okur. Bulut Bitcoin madenciliği, insanların yalnızca topluluğa katıl kripto meraklılarının yanı sıra biraz pasif kar yapmak yan tarafta.

Söz konusu olduğunda ücretli bulut Bitcoin madenciliği hizmetler, her şey oldukça basittir. Sadece bir plan seçin ve hizmetin nasıl çalıştığını görün. Buradaki en zor kısım muhtemelen doğru ev sahibini seçmektir..

Her zaman ev sahibinin geçmişini kontrol edin – web sitelerini (veya web sitelerini) gözlemleyin, bulabileceğiniz tüm incelemeleri okuyun. Ayrıca, bir tür iş istatistiklerinin kanıtı (ve yaparlarsa, diğer farklı siteler aracılığıyla iki kez kontrol edin).

Ücretsiz bulut madenciliği biraz hilekâr. Ücretli bulut madenciliği ile karşılaştırıldığında, çok daha fazla araştırma yapmalısın. Ancak o zaman bulut madenciliği hizmet sağlayıcınızla uzun süreli bir iş ilişkisi kurabilirsiniz..

Yine de ücretsiz bulut madenciliği ile ilgili güzel olan bir şey var. Herhangi bir yatırım yapmaya karar vermeden önce siteyi test etme fırsatına sahip olursunuz. Müşteri desteği, güvenlik veya hash rate seçenekleri size uymuyorsa, her zaman geri dönüp yeni bir bulut madenciliği barındırıcısı arayabilirsiniz..

Sonuç

İster ücretsiz ister ücretli bulut madenciliği olsun, her zaman zaman ayırın düzgün bir ev sahibi seçmek. Bunu yapmanın yollarından biri, güvenlik önlemlerine bakmaktır. Bazı şirketler zayıf güvenlik sunar ve hatta geçmişte kırılma veya saldırıya uğrama itibarına sahiptir..

Bu gibi durumlarda, bu şirketlerin hash oranlarının çatıda olup olmadığı veya en güzel arayüzleri sunup sunmadığı önemli değildir – güvenilir değillerdir.

Tüm kârınız ve kazancınız çalınırsa, sitenin nasıl göründüğü önemli değil, değil mi? Peki, sahip olsaydın ödenmiş bir bulut madenciliği hizmeti için. Bu durumda risk alırsınız sadece kripto para biriminizi kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda senin kredi kartı saldırıya uğradı!

Kripto para birimlerinizi korumak istiyorsanız, seçmeniz gerektiğini unutmayın. güvenilir donanım cüzdanları, Ledger Nano X ve Trezor Model T gibi.

Ledger Cüzdan Anlaşması Şu Anda Etkin:

Sonuç olarak, umarım artık ücretsiz bulut madenciliği hakkında daha geniş bir anlayışa sahipsinizdir. Piyasada pek çok seçenek var – anlaşılır bir şekilde, yalnızca birini seçmek zor olabilir. Araştırmanızı yapın, eleştirel bir zihniyete sahip olun ve hazır olmalısınız!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map