Kripto para portföyünüzü artırmak istiyorsanız ve Verge satın almayı mı düşünüyorsunuz? Peki, doğru yere geldiniz!

Bu eksiksiz “Verge nasıl alınır” kılavuzunda, bilmeniz gereken her şeyi size göstereceğim. Bu, yalnızca satın almaya karar vermeden önce tüm gerçekleri bildiğinizden emin olmak için Verge’in gerçekte ne olduğuna dair genel bir bakışla başlayacaktır..

Bundan sonra, size Verge’den satın alabileceğiniz beş farklı kripto para birimi borsasından ve bunların her birinin avantaj ve dezavantajlarından bahsedeceğim..

Son olarak, hazır olduğunuzda, size Verge’i nasıl satın alacağınıza dair resimlerle adım adım bir rehber vereceğim..

Kaybedecek zaman yok, o halde Verge’in nasıl çalıştığını öğrenelim!

Giriş: Verge nedir?


Verge coin, “Sunerok” adlı anonim bir geliştirici tarafından 2014 yılında oluşturuldu. Proje dört yılı aşkın süredir devam etse de, kimse onun kim olduğunu bulmayı başaramadı. Bildiğimiz tek şey Sunerok’un erkek olduğu!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sunerok’un Verge’yi başlatmasının nedeni, Bitcoin’den daha anonim bir kripto para birimi yaratmak istemesiydi..

Bunun nedeni, bir Bitcoin adresinin ardındaki gerçek dünya kimliğini kimse bilmese de, diğer bilgi parçalarını bulmanın mümkün olmasıdır. Bu, önceki işlemlere bakmayı ve hatta bir adresin tuttuğu toplam bakiyeyi bulmayı içerir.!

Verge’in farklı olduğu yer burasıdır çünkü bir işlem gönderildikten sonra kimse blok zincirindeki bilgileri göremez..

Verge, 2014 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde aslında DogecoinDark olarak adlandırılıyordu, ancak geliştiriciler bunun karanlık web’i tanıtıyormuş gibi göründüğüne inandılar, bu yüzden değiştirdiler!

Verge, bir gün insanların kolay, ucuz ve hızlı bir şekilde para gönderip almasına olanak tanıyan küresel bir ödeme sistemi haline gelmeyi umuyor. Aslında bir Verge işleminin onaylanması yalnızca 30 saniye sürdüğü için Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterirken, Bitcoin normalde 10 dakika sürer..

Aynı anda çok daha fazla işlemi işleyebilir. Bitcoin saniyede yalnızca 7 işlemi işleyebilirken, Verge 100 yapabilir!

Bir şey daha. Verge ağına bağlandığınızda, IP adresinizi kimse göremez. Sistem, gönderenin ve alıcının konumunu gizlemek için TOR ve I2P adlı bir şey kullanır!

Not: Tor, “The Onion Network” anlamına gelir. Hem TOR hem de I2P, birden çok sunucudan geçerek IP adresini gizler. Bu, kullanıcının bulunduğu yeri takip etmeyi neredeyse imkansız kılar!

Verge coin bazen “Ticker Symbol” olan XVG olarak da adlandırılır. Bu, Bitcoin’e “BTC” veya Ethereum “ETH” demekle aynıdır. XVG’nin toplam arzı 16,5 milyara ulaştığında, artık ihraç edilmeyecek!

Verge, 2014 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde, bir jeton satın almak yalnızca 0,000005 dolara mal oldu. Aralık 2017’de en yüksek değerine ulaştığında, yani 0,29 dolara yükseldi, toplamda yüzde 5 milyonun üzerinde bir artış! Bu kadar uzun süre dayanacak kadar cesur olan herkes artık çok zengin!

Artık ne olduğunu bildiğinize göre, Verge jetonunu nereden alacağınıza bakalım!

Verge Coin Nereden Alınır

Verge coin 2014’ten beri piyasada olduğu için satın almanıza izin veren birçok farklı borsa var. “Verge nasıl satın alınır” kılavuzumun bu bölümünde, en iyi beş tanesini listeleyeceğim.

Her Verge borsasının tüm avantaj ve dezavantajlarını listeledikten sonra, hangisini kullanmak istediğinize kendiniz karar verebileceksiniz! Binance ile başlayalım!

Binance

Binance en popüler borsalardan biridir ve şaşırtıcıdır çünkü bunlar yalnızca 2017’de yaratılmıştır! Aslında, bunun nedenlerinden biri, 100’den fazla farklı popüler coin ve token listelemeleri olabilir..

Binance’in dezavantajlarından biri, para yatırmak için banka / kredi kartı veya banka hesabı kullanmanıza izin vermemesidir. Bu, hesabınıza bir kripto para birimi ile para yatırmanız gerektiği anlamına gelir. Ancak en azından bu ücretsizdir!

Alım satım ücretleri de çok düşüktür, çünkü her alım satım yaptığınızda sadece% 0.1 ücretlendirilirsiniz. Ücretlerinizi ödemek için Binance Coin (BNB) kullanırsanız, bunu% 50 azaltabilirsiniz! Verge’i geri çekmeniz gerekirse, size yaklaşık 1 sent olan 0.1 Verge’ye mal olacak!

Verge coin satın almak için Binance kullanmaya karar verirseniz, Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) ile takas edebilirsiniz..

Eğlenceli Bilgi: Binance pazarı, Wall Street için ticaret yazılımı geliştirmeye yardımcı olan bir geliştirici tarafından tasarlandı!

Binance’de güvenlik çok ciddiye alınır. Her oturum açtığınızda veya para çektiğinizde, hesabınızda ekstra bir güvenlik düzeyi sağlayan Google Authenticator’ı onaylamanız istenecektir..

Avantajlar

 • 100’den fazla farklı jeton ve jeton
 • Hiç saldırıya uğramadı
 • Düşük ticaret ve para çekme ücretleri
 • Hem temel hem de gelişmiş platform

Dezavantajları

 • İtibari para mevduatı yok

Artık Binance hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, “Verge Nasıl Satın Alınır” kılavuzumun bir sonraki bölümü size HitBTC hakkında bilgi verecek.!

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

HitBTC

Estonya merkezli HitBTC borsa Binance’den çok daha uzun süredir var. Aslında, 2013’te oluşturuldular!

HitBTC’nin en önemli avantajı, hem para yatırmak hem de çekmek için gerçek dünya parasını kullanmanıza izin vermesidir! Bu, bir kripto para birimi kullanarak para yatırmak yerine banka hesabınızı kullanabileceğiniz anlamına gelir! Avrupa’da bulunan müşteriler SEPA’ya yönlendirilecek ve diğer herkes SWIFT kullanacaktır..

Banka hesabınızla para yatırmaya karar verirseniz dikkate almanız gereken iki nokta vardır. Öncelikle, bunu yapmadan önce çeşitli belgeler yükleyerek kendinizi tanıtmanız gerekecek. Bu, hesabın doğrulanması için birkaç gün sürebilir. İkinci olarak, banka havalenizin HitBTC’ye ulaşması da 1-3 iş günü sürecektir.!

Aceleniz varsa, bir kripto para birimi kullanarak ücretsiz olarak da para yatırabilirsiniz. HitBTC, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya Tether (USDT) ile Verge coin satın almanıza izin verir. Her ticaret de sadece% 0.1’e mal olacak.

HitBTC kullanmanın dezavantajlarından biri, sunucularının 2015 yılında saldırıya uğramış olmasıdır. Pek çok insan coinlerini kaybetti, bu da oldukça endişe verici..

Not: Asla Verge coin’lerinizi ihtiyacınız olandan daha uzun süre bir takas halinde tutun. Bunları güvenli oldukları kişisel Verge para cüzdanınıza çekmek her zaman en iyisidir. Farklı cüzdan türleri hakkında daha fazla bilgi için buradaki kılavuzuma bakın.

Avantajlar

 • İtibari para ile para yatırmaya izin verir
 • Düşük ticaret ücretleri

Dezavantajları

 • Fiat mevduatları için uzun doğrulama
 • Değişim 2015 yılında hacklendi

“Nasıl Verge Alınır” kılavuzumda gözden geçirilecek bir sonraki değişim Cryptopia’dır!

Cryptopia

Değişim önerilerim şimdiye kadar sizi Çin ve Estonya’ya götürdü. Şimdi Yeni Zelanda merkezli bir borsaya bakma zamanı! 2014 yılında oluşturuldu, Cryptopia 500’den fazla farklı kripto para birimini listeleyin.

Bunlardan biri Verge coin! Aslında Bitcoin (BTC), Doge (DOGE), Litecoin (LTC) veya Tether (USDT) karşılığında Verge coin satın alabilirsiniz, bu da size önerdiğim diğer borsalardan daha fazla seçenek sunar..

Yeni Zelanda’daki düzenlemeler gerçekten katı olduğundan, bir banka hesabını yalnızca ülkede bulunuyorsa kullanabilirsiniz. Eğer öyleysen, o zaman harika! Değilse, bir kripto para birimi kullanarak para yatırmanız gerekecektir. Ancak şimdiye kadar listelediğim diğer tüm borsalar gibi bu da ücretsiz.

Alım satım ücretleri Cryptopia’da biraz daha yüksektir ve her işlemde% 0,2’ye mal olur. Ancak, bunun hala oldukça düşük olduğunu düşünüyorum.

Yeni Zelanda hükümetine kayıtlı oldukları için Cryptopia’da güvenlik de çok iyidir..

Cryptopia ayrıca eBay gibi kripto para birimi kullanarak ürün alıp satmanıza izin veren bir pazara sahiptir.!

Avantajlar

 • 500’den fazla farklı alt-coin
 • Çok iyi güvenlik

Dezavantajları

 • Yalnızca Yeni Zelanda banka hesapları için para birimi mevduatı
 • % 0,2 ile biraz daha yüksek ücretler

YoBit

“Verge kripto para birimi nasıl alınır” kılavuzumun bir sonraki değişimi, YoBit. 2015 yılında oluşturulan ve Rusya’da bulunan YoBit, 400’den fazla farklı kripto para birimini listeliyor. YoBit’i kullanmanın en büyük yararı, Perfect Money ve AvdCash gibi üçüncü taraf ödeme işlemcileri kullanmalarıdır, yani gerçek dünya parasını kullanarak para yatırabilirsiniz..

Buna bir banka / kredi kartı, banka hesabı ve yaşadığınız ülkeye bağlı olarak bir nakit çeki dahildir! USD cinsinden para yatırırsanız, itibari para birimi yöntemlerinin çoğu ücretsizdir, ancak para çekerken bir ücret ödemeniz gerekecektir. Örneğin, PerfectMoney para çekme işlemleri oldukça yüksek olan% 7’ye mal oluyor.

Verge’i YoBIT’ten almaya karar verirseniz, Bitcoin (BTC) veya Tether (USDT) ile takas edebilirsiniz. Alım satım ücretleri her işlem için% 0,2’ye mal olur, ancak daha büyük miktarlarda alım satım yaparsanız bu daha düşük olur.

YoBit, ekstra güvenlik için iki faktörlü kimlik doğrulama sunuyor, ancak 2017’de değişim, Rus düzenleyiciler tarafından potansiyel dolandırıcılık konusunda araştırıldı..

Hangi borsayı kullanırsanız kullanın, paranızın asla% 100 güvenli olmadığını unutmamak her zaman önemlidir. Her zaman özel bir Verge bozuk para cüzdanında büyük miktarlarda jeton bulundurun.

Canlı sohbet veya telefon desteği olanağı yoktur, ancak hesabınıza giriş yaptığınızda bir destek bileti gönderebilirsiniz.

Avantajlar

 • Gerçek para yatırmanın birçok farklı yolu
 • 400’den fazla farklı para
 • Kolay ticaret platformu

Dezavantajları

 • İtibari parayı çekmek için yüksek ücretler
 • Olası dolandırıcılık için 2017’de araştırıldı
 • Canlı sohbet veya telefon desteği yok

Artık YoBit’i bildiğinize göre, “Verge nasıl satın alınır kılavuzumun” son incelemesi Bittrex’te olacak!

Bittrex

2014 yılında oluşturuldu, Bittrex Las Vegas konumunda bulunuyor. Aslında ticaret hacmi için en büyük borsalardan biridir ve Verge coin de dahil olmak üzere birçok farklı kripto para birimi sunarlar..

Ne yazık ki para yatırmak için fiat para birimi kullanmak mümkün değil, ancak Bittrex ekibi bunu gelecekte sunmayı planladıklarını açıkladı..

Her işlem yaptığınızda% 0,25’lik bir ücret ödersiniz ve para çekme işlemleri ücretsizdir (blockchain işlem ücreti hariç)! Verge satın almak istiyorsanız Bitcoin (BTC) veya Tether (USDT) takas edebilirsiniz..

ABD merkezli bir şirket olarak, Bittrex’te güvenlik çok ciddiye alınır. Bu, değişimin en güvenli olanlardan biri olduğu anlamına gelse de, aynı zamanda bir hesabı doğrulamanın, özellikle yoğun dönemlerde zaman alacağı anlamına da gelir..

Bittrex’te çevrimiçi bilet, Twitter ve hatta Facebook dahil olmak üzere müşteri desteği almanın birden fazla yolu vardır, ancak yanıt süreleri çok yavaş olabilir. Son olarak, web sitesi arayüzünün kullanımı çok kolaydır ve yeni başlayanlar için idealdir.!

Avantajlar

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz iyi madeni para seçimi
 • Mükemmel güvenlik
 • Para çekme ücreti yok

Dezavantajları

 • Henüz fiat para yatırma yok
 • Yavaş doğrulama ve müşteri desteği süreleri
 • Bazı ABD eyaletlerinin değişimi kullanmasına izin verilmez

İşte orada var! Verge coin satın almak için beş farklı borsa! En çok hangisinin sesini beğendiğinizi düşünüyorsunuz? Bazı insanlar düşük ücretleri tercih ederken, diğerleri gerçek para birimi ile para yatırabilecekleri anlamına geliyorsa daha fazla ödemeyi umursamıyorlar.!

Rehberimin son bölümünde, Verge’i Binance ile nasıl satın alacağınıza dair adım adım talimatlar vereceğim..

Binance’i seçmemin nedeni, Verge’i satın almanın en kolay ve en hızlı yolu olması. Ayrıca gerçekten düşük ücretlere, çok fazla işlem hacmine sahipler ve güvenlikleri iyi, bu da onu yeni başlayanlar için mükemmel bir borsa yapıyor.!

Verge Nasıl Satın Alınır: Adım Adım Kılavuz

İstersen yapabilirsin Kredi veya banka kartıyla Binance’de Verge satın alın – süreç önceden biraz araştırma gerektirir, ancak hiç de zor olmamalıdır. Ancak, süreklilik adına Verge edinimini şu yolla tartışacağız: Coinbase.

Coinbase’de bir hesabın nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar için buradaki rehberime bakın.!

Coinbase’de ETH satın alın

Coinbase’de hazır olduğunuzda, gitmeye ve biraz Ethereum almaya hazırsınız.!

 1. Sayfanın üst kısmındaki Al sat

  Coinbase'de Verge coin nasıl alınır

 2. Madeni para listesinden şunu seçin: Ethereum

  Coinbase'de Verge coin nasıl alınır

 3. Sayfanın altında, ne kadar Ethereum satın almak istediğinizi soran bir kutu göreceksiniz. 125 Euro almaya karar verdim, ancak para biriminiz nerede yaşadığınıza bağlı olacaktır. Fiat para birimi miktarını girdiğinizde, Ethereum eşdeğeri güncellenecektir.
 4. Satın alma işleminizi tamamlamak için tıklayın Anında Ethereum Satın Alın.

  Coinbase haftalık kart limiti

Binance’e ETH Göndermek

Artık cihazınızda Ethereum coinleri olduğuna göre Coinbase hesap, şimdi onları transfer etmeniz gerekiyor Binance. Binance’te bir hesap açmadan önce sizi doğru sayfaya yönlendirelim.

 1. İlk önce tıklayın Hesaplar sayfanın üstünde

  Coinbase hesap kategorisi

 2. Seç Ethereum ve sonra tıklayın Gönder.

  Coinbase hesabı ETH cüzdanı

 3. Binance para yatırma adresinizi girmeniz gereken yer burasıdır. Şimdi Binance’de bir hesap oluşturabilmek için yeni bir sekme açmanız gerekiyor. Binance’i kurduktan sonra, “Verge nasıl satın alınır kılavuzumun” sonraki adımına gidin..
 4. Ethereum cüzdan adresinizi Binance’de almak için farenizi hareket ettirin Para kaynağı ve sonra tıklayın Mevduat.Kripto para birimi para yatırma
 5. Ardından, açılır kutuya tıklamanız ve Ethereum.
 6. Şimdi Binance para yatırma adresinizi göreceksiniz. Tıklamak Adresi kopyala ve ardından Coinbase sekmenize geri dönün!Ethereum para yatırma adresi

 7. Yeni kopyaladığınız Binance cüzdan adresini Coinbase hesabınıza yapıştırın. Tıkladıktan sonra Gönder, Ethereum’unuz yaklaşık 10 dakika içinde Binance’e ulaşmalıdır.

Binance’de Verge Coin Nasıl Satın Alınır

Artık Verge’i satın almanın son aşamasındasınız! Binance hesabınıza para yatırıldıktan sonra işlem yapmaya hazırsınız!

 1. Sayfanın üst kısmında farenizi üzerine getirin. Değiş tokuş ve tıklayın Temel.Binance temel değişimi
 2. Sayfanın sağ tarafında ETH, aramak XVG ve sonra tıklayın XVG / ETH.Verge ve Ethereum fiyat tablosu
 3. Şimdi Verge / Ethereum eşleştirmesi için ana ticaret ekranındasınız..
 4. Sayfanın alt kısmında şunu arayın: XVG’yi satın alın. Şimdi tıklayın Market, bu, mevcut en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmanızı sağlar!
 5. İçinde Miktar kutusuna, satın almak istediğiniz Verge jetonlarının sayısını girin. Ethereum bakiyenizin tamamını değiştirmek istiyorsanız, 100%
 6. Verge ticaretinizi tamamlamak için tıklayın XVG’yi satın alın.

Ve bu kadar! Artık ilk Verge jetonlarınızı satın aldınız! Unutmayın, madeni paralarınızı uzun vadede elinizde tutmak istiyorsanız, onları özel cüzdanınıza çekmek daha iyidir. Bir Verge jeton cüzdanının nasıl seçileceği hakkında daha fazla bilgi için, buradaki rehberime bakın.!

Sonuç

Peki, “Verge Nasıl Satın Alınır” rehberim hakkında ne düşündünüz? Umarım başından sonuna kadar okursanız, şimdi projenin neyle ilgili olduğu konusunda gerçekten iyi bir anlayışa sahip olmalısınız..

Verge’nin sesini beğendiğinize karar verdiyseniz, şimdi satın alabileceğiniz en iyi beş borsayı da bilmelisiniz. Hangi Verge değişiminin ihtiyaçlarınızı karşıladığını düşünüyorsunuz? Düşük ücretleri, itibari para yatırma olanaklarını veya gerçekten yüksek güvenliği mi tercih edersiniz??

İstediğiniz coinleri satın almak gerçekten çok hızlı olduğu için Binance’i kullanmayı tercih ediyorum! Adım adım rehberimi takip edip ticaret yaptınız mı? Öyleyse, kaç Verge jetonu satın aldınız!?

Verge hakkında iyi ya da kötü hakkında söylemek istediğiniz her şeyi duymak isterim.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me