Stellar Lumen’in ekibi 2018’de 30 bankanın ve Güney Pasifik adasının perakende koridorunun% 60’ına kadar Lümen kullanacağını duyurdu. Bu durumda Lümen fiyatı “AY!”.

Bazı insanlar Stellar’ın fiyatının 0,40 sente döndüğünü görmekten mutlu olurken, diğerleri fiyatın bir doların, 5 doların ve hatta daha fazlasının ötesine geçmesini istiyor!

Bu makalede, mevcut XLM fiyat tahminleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. İnternetin her yerinde arama yaptım ve en büyük ve en saygın analistlerin 2021 için XLM fiyat tahminleri hakkında söylediklerinin bir listesini oluşturdum..

Ancak, okumaya devam etmeden önce lütfen bana bir iyilik yapın ve unutmayın: herhangi bir yatırım yapmadan önce bir finans uzmanına danışmalı ve kendi araştırmanızı yapmalısınız..

Artık bu yolun dışına çıktığına göre, 2021 ve sonrasındaki XLM fiyat tahminleri hakkında her şeyi öğrenmeye hazır olun! Ama önce, Stellar’ın geçmişinden kısaca bahsedeceğim ve en önemli özelliklerinden bazılarını açıklayacağım.

XLM nedir?


Stellar Lumens Fiyat Tahmini

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Stellar’ı Bitcoin’in sinir bozucu küçük kardeşi olarak düşünebilirsiniz. Ancak, daha hızlı, daha ölçeklenebilir ve daha ucuzdur. Bir kuruştan daha az bir fiyata XLM’yi 3-5 saniyede gönderebilirsiniz.

Genellikle Ripple ile ilişkilendirilir, ancak Ripple, Santander ve HSBC gibi bankaları hedef alırken, Stellar genellikle bireyler için bankacılık hizmetleri sağlamakla ilgilenir..

Stellar özellikle sınır ötesi ödemelerde devrim yaratıyor. Mikronezya gibi izole bir yerde yaşadığınızı ve Güney Doğu Asya’da yaşayan birine para göndermek istediğinizi hayal edin. Bu kişiye ödemeyi Lumens cinsinden gönderecek olsaydınız, diğer mevcut ödeme hizmetlerinden (Western Union gibi) çok daha hızlı ve ucuz olurdu..

Stellar’ın ne olduğu hakkında daha derinlemesine bir eğitim istiyorsanız, o zaman buraya tıklayın!

Stellar’ın ICO Platformu

Stellar ayrıca, gelecek vadeden kripto para birimlerinin yeni projeler başlatmak için kullandığı çarpıcı bir ICO platformuna da sahip. Stellar’ın borsasındaki en büyük ICO’lardan biri, enerji kaynakları için neredeyse bir Tinder olarak düşünülebilecek olan Irene Energy’dir. Irene’i kullanarak, güneş panelleri, jeneratörler ve hatta komşunuz gibi enerjinizi hangi kaynaktan alacağınıza karar verebilirsiniz.!

Bu ICO ve Stellar’ın platformundaki diğer pek çok kişi Lumenauts (Stellar hayranlarına verilen ad) için heyecan verici olabilir.!

Coindesk’in bildirdiğine göre, bu yılın başlarında 39 Milyon dolarlık ICO “Mobius” şaşırtıcı bir hareketle Stellar’ı Ethereum yerine Stellar’ı seçti. Mobius’un kurucusu, Stellar’ın Ethereum’unkiyle karşılaştırıldığında ölçeklenebilirliğine işaret etti..

ICO’lar ve Stellar’ın arkasındaki teknik özellikler heyecan verici, ancak daha da heyecan verici olan, Steller’in kurucusu Jed McCaleb’in uzmanlığı. McCaleb, blockchain topluluğundaki en eski, önde gelen mucitlerden biri oldu ve her yıl daha da güçleniyor..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Jed McCaleb

2014 yılında Jed McCaleb hala Ripple Labs’ta çalışıyordu ve Mt. Gox.

Mt. Gox, saldırganların 2014 yılında 460 milyon dolar değerinde Bitcoin ile yaptığı bir Bitcoin hackinin (tüm zamanların en büyük ikinci hack) kurbanı oldu.!

Mt.'de Stellar Lumens işlemleri Gox

Kaynak: Wikipedia

Göre New York Gözlemcisi Jed McCaleb’in adı Ripple ile ilişkilendirilen 2015 tarihli makale, Ripple’ın Wells Fargo’daki işletme hesabını neredeyse kapattı. Bu, Mt. Gox.

XLM Fiyat Tahmini Stellar kurucu ortağı Jed McCalebMcCaleb’in Mt. Gox, bilmiyoruz. Ancak, bildiğimiz şey, saldırı ve iflasın ardından itibarının tamamen zedelendiğidir..

Şimdi, Mt.’nin 7. yıldönümüne yaklaşırken. Gox, McCaleb hemen hemen gündemden çıktı. Artık Ripple ile hiçbir ilgisi yok ve tüm zamanını Stellar Lumens’e odaklıyor.

Stellar ve IBM

Stellar’ın piyasaya sürülmesinden bu yana McCaleb, blok zincirindeki en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan IBM ile bir çalışma ortaklığı kurdu..

IBM ve Stellar, Güney Pasifik’te Stellar Lumens kullanan çalışan bir blockchain ürününe zaten sahip. Proje, Pasifik Okyanusu’ndaki en izole adaların bazılarındaki perakendecileri birbirine bağlıyor.

Bu ortaklık heyecan verici çünkü zaten hareket halinde. Sizi etkilemek için var olan, sembolik, sahte bir ortaklık değil. Jed McCaleb, blok zincirindeki en büyük isimlerden bazılarıyla büyük işler yapıyor – bu Stellar Investors için çok heyecan verici.!

IBM Resmi logosu

XLM Fiyat Geçmişi

2017, Stellar Lumens için bir çıkış yılıydı. Stellar’ın Nisan 2017’deki fiyatı 1 sentin oldukça altındaydı (tam olarak 0,002USD). Mayıs ayında biraz ilgi görmeye başladı ve yaz boyunca 4 sente kadar yükseldi.!

Aralık 2017’ye kadar ciddi bir ivme kazanmaya başladı. Aralık ayındaki en yüksek puanı 0,31 sent oldu. Ardından Ocak 2018’de Stellar daha da yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 0,93 dolar.

Düzenlemeler ve diğer birçok faktör nedeniyle, kripto para piyasası bir bütün olarak düştü ve Stellar bir istisna değil. Yukarı Ancak, bu potansiyel olarak Stellar’ı satın almak için mükemmel bir zaman olabilir. Birçok analistin XLM fiyat tahminlerinde yüksek beklentileri var gibi görünüyor ve fiyatın sadece iyileşmekle kalmayacağını, aynı zamanda büyük oranda toparlanacağını söylüyor.!

2019 ve 2020’de Stellar’ın fiyatı yaklaşık 0,06 ila 0,1 ABD doları arasında değişti, ancak yeni yılın ne getirdiğini görmenin zamanı geldi..

Öyleyse, daha fazla uzatmadan, önde gelen analistlerin bazılarının 2021 XLM fiyat tahmini hakkında söylediklerine bir göz atalım.!

XLM Fiyat Tahminleri 2021?

Önde gelen bazı XLM fiyat tahminlerinden 7’sini araştırdıktan sonra, çoğu profesyonelin XLM fiyatının yalnızca bu yıl artacağını ve gelecekte de artacağını tahmin ettiğini öğrendim! Bazılarına bir göz atalım mı??

Altcoin Tahmini

Mayıs ve Haziran aylarında, Altcoin Tahmini XLM’nin bir Bitcoin’e karşı yaklaşık% 35 kazanacağını tahmin ediyor. Şu anki 0.00002935 Satoshi değeriyle karşılaştırıldığında, bu tahmin hizmeti fiyatın 0.00004664 Satoshi’ye kadar çıkmasını bekliyor..

Not: Satoshi, Bitcoin’in en küçük birimidir. 1 bitcoin 100.000.000 Satoshiye bölünebilir.

Altcoin Forecast ayrıca kısa vadeli bir tahmin de içerir ve mevcut fiyatından yaklaşık% 10’luk bir tahmini kısa vadeli kazanç ifade eder..

Cüzdan Yatırımcısı

Cüzdan Yatırımcısı fiyatları günceller ve en son teknik analizi kullanarak her 3 dakikada bir tahminler. Şu anda olduğu gibi, site 0,3045 ABD Doları tutarında 1 Yıllık Tahmin ve 0,459 ABD Doları tutarında 5 Yıllık Tahmin içermektedir.

Bu, ilk tahminden biraz daha düşüktür, ancak bu fiyat, mevcut fiyata yatırım yaparsanız size 5 katlık bir ROI (yatırım getirisi) sunmaya devam edecektir..

Investing Haven

Fiyat tahmini Investing Haven Stellar’ın bu yıl 4 $ değerinde olabileceğini tahmin ederek oldukça iyimser. Ekip, büyük güvenlik açığı olmadığı ve genel sektörün iyi performans gösterdiği sürece bunun ulaşılabilir bir XLM fiyat tahmini olduğunu söylüyor..

Monetize.info

Para kazanın Stellar’ın büyük ortaklıklarının, tahmin edenin söylediği gibi, XLM’nin fiyatının 2 ABD Dolarına ulaşmasıyla sonuçlanacağını söylediği fiyat artışının arkasındaki neden olacağına inanıyoruz. Yüksek profilli ortaklıklar hakkında para kazanmak yanlış değildir. IBM’in ötesinde, Stellar’ın ortakları arasında Stripe, Deloitte ve ICI Bank bulunmaktadır.

Size bu ortaklıkların büyüklüğü hakkında bir fikir vermek için Stripe, Stellar’a birkaç yıl önce 3 milyon dolarlık sermaye enjeksiyonu yaptı ve Stellar hemen XLM’de geri döndü..

Evet, doğru okudunuz – Stripe Lumens’e sahiptir.

Oracle Times Tarafından Desteklenen Kripto Haberleri

Oracle Times, bu ve diğer 1,00 XLM fiyat tahminleri için, IBM’in Aralık ayında ağa 8 yeni doğrulayıcı eklediğine işaret etti. Jed McCaleb’in Stellar ile ortaklık yapan 30 bankayla ilgili duyurusu da makalede yer aldı.. Bankalara ve IBM’in doğrulayıcılarına ek olarak, SatoshiPay, Mobius ve Hashcash (diğerleri arasında) ile ortaklıklar da belirtildi.

Crypto News, Stellar’ın fiyatının Ocak 2018 kadar erken 1 $ puana ulaşabileceğini ve 0,94 $ ‘a ulaştığında neredeyse 3 – 4 Ocak arasında gerçekleştiğini tahmin etti. Ancak fiyat o zamandan beri önemli ölçüde düştü. Şu anda Stellar fiyatı 0,27 dolar, ancak yılın başında 0,37 dolara ulaşmayı başardı..

2021’de XLM Fiyat Tahminleri?

Aşağıdaki tahminler iki çok farklı, oldukça spekülatif fiyat tahminidir. Bu XLM fiyat tahminlerinden hiçbirinin sizi korkutmasına veya çok heyecanlanmanıza neden olmasına izin vermeyin. Unutmayın, kripto inanılmaz derecede değişken, fiyatlar bir an yükselebilir ve bir sonraki an% 50 düşebilir. Bu yüzden lütfen dikkatli okuyun ve hareket edin.

İLGİNÇ GERÇEK

Stellar, Ethereum’dan farklı olarak kanıtlanmış bir modele sahiptir çünkü zaten herhangi bir varlığı doğrudan ihraç etmek için benzersiz bir teknolojiye sahiptir.!

Stellar Lumens ile Ethereum'un Karşılaştırılması

Ekonomi Tahmin Ajansı

Bu web sitesi, kurumsal müşteriler için pazar tahminleri yapmak için uzun vadeli tahmin modellerine sahiptir. Analistler, tarihsel fiyat eğilimlerine dayalı matematiksel ve istatistiksel fiyat modellerini kullanırlar..

Bu web sitesi 2021’de Stellar fiyatının şu anda 0.27 $ ‘da olduğu yerden 0.23 $’ a düşeceğini tahmin etti. Stellar’ın 2022’nin başında 0,30 ABD dolarına ulaşacağını belirten kendi 2022 için web sitesi de kendi fiyat tahminine sahip. Bu, oldukça açık bir şekilde, XLM’nin fiyat tahminleri arasında en muhafazakar ve karamsar olanıdır..

Lütfen bu tahminlerin değişebileceğini unutmayın, çünkü belirtildiği gibi tahmin modeli fiyat tahminlerini hesaplarken geçmiş eğilimleri kullanır. Bu, kullandıkları araçların yeni fiyatlar geldikçe bilgileri sürekli güncellediği anlamına gelir..

Öyleyse, çoğu analist Stellar’ın kısa ve uzun vadeli geleceği için olumlu bir sonuç öngörmüş gibi görünüyor..

XLM İyi Bir Yatırım mı?

Data Driven Investor’ın yakın tarihli bir gönderisine göre, Risk Kapitalistleri bir şirkete para yatırdıklarında, kendilerine sordukları en önemli iki soru şudur:

1) Ürünün kolayca tanımlanabilen bazı kullanımları var mı??

2) Bu şirketin arkasında nasıl bir ekip var??

Stellar, bu iki soruyu da parkın dışına çıkarıyor ve kesinlikle harika bir kullanım senaryosuna ve sağlam bir ekibe sahip. Tüm bu XLM fiyat tahminleri boyunca, aynı üç şeyden bazıları ortaya çıkmaya devam etti – Stellar blok zincirinin arkasındaki teknoloji, geliştirme ekibi ve ortaklıklar..

Jed McCaleb’in Başarıları

XLM Fiyat Tahmini Ripple'ın kurucu ortağı Jed CalebRipple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb | Kaynak: ripplecoinnews

Jed McCaleb’in geçmişi hakkında okumuş olabileceğiniz şeylere rağmen (Ripple’den ayrıldı, bir davaya girdi vb.), Ancak bir şeyi akılda tutmak önemlidir: adam nasıl kazanacağını biliyor.

Geniş çaplı bir saldırıya uğramasına rağmen, Mt. Gox, Bitcoin’in hacminin% 80’ini zirvede tuttu. Bugün dolaşımda olan Bitcoin’lerin çoğu, Mt. Gox.

Dahası, McCaleb’in borsa ile sahip olduğu herhangi bir ilişkiye, saldırıya uğradığı sırada borsa üzerinde hiçbir kontrole sahip olmadığı gerçeği eşlik etmelidir. Aslında 50.000 $ kaybetti.

Bunun yerine, McCaleb, Stellar’ın kuruluşu olan Ripple’da yaptığı ilk çalışmalar ve kurmaya devam ettiği ortaklıklar ile tanınmalıdır. Ayrıca Güney Pasifik’te IBM ile yaptığı çalışmalardan dolayı da hatırlanmalıdır. Bu program adalardan bazıları finansal hizmet ihtiyacını doğrudan etkileyecek, özellikle ucuz ve hızlı ödeme çözümleri.

Teknoloji

XLM’nin, Bitcoin’in 10 dakikada yapabileceğinden daha fazlasını 3-5 saniyede işleyebilmesi, bu madalyonun arkasında bulunan teknoloji seviyesini bilmenizi sağlar. Bu, Lumens’in Bitcoin’den yaklaşık 1.000 kat daha hızlı çalışabileceği anlamına gelir..

Artık Stellar’ın arkasındaki heyecan verici teknolojilerden bazılarını, XLM fiyat tahminlerini ve madalyonun arkasındaki güçlü ekibi biliyorsunuz. Bence Stellar, bazı kırmızı bayraklarının arkasında bile iyi bir proje gibi görünüyor..

Sonuç

Stellar Ocak 2018’de olduğu yerden düşmesine rağmen, 2017 yılının Nisan ayındaki ile karşılaştırırsanız, madeni para hala bir yılda% 2.900 arttı! Bana sorarsan bu harika.

İşte Stellar hakkındaki düşüncem: Gördüğüm anlık kısa vadeli tek endişe, şu anda genel piyasanın düşüşte olması. Ancak piyasa düzeldiğinde, Stellar devasa kripto para piyasasının omuzlarında yüksekte durabilir..

Ve bu konuda söyleyeceğim tek şey!

Ancak, yatırım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayamıyorum. Sadece bu değil, aynı zamanda bir finans uzmanına da danışmalısınız. Ama ondan önce düşüncelerinizi duymak isterim… bu yüzden, Stellar’ın geleceği hakkında ne düşündüğünüzü bana bildirin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me