Yılın En İyi Kripto Para Birimi

Kripto para birimleri 2018’de tartışmalı bir performans sergiledi, ancak 2021’de yeni yatırımcı çekmeye devam ediyor.

Bununla birlikte, çoğu yeni başlayanlar, 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi. Hepimiz oradaydık, bu yüzden endişelenme! Yeni kripto para birimi yatırımları aramaya ilk başladığınızda ne kadar kafa karıştırıcı olduğunu anlıyorum. İşte bu yüzden yardım etmek için buradayım.

Öyleyse, 2021’de yatırım yapacak bir sonraki kripto para birimlerini mi arıyorsunuz? Kendinizi “Bitcoin’e yatırım yapmalı mıyım?” veya “Ethereum’a yatırım yapmalı mıyım?”

Artık merak etmeyin! Tüm sorularınızı cevaplamak için buradayım. Bu kılavuzun sonunda, 2021’de yatırım yapmak için kripto para birimlerini nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, ticaret yapmak istediğiniz şeyse, ilk 3 kripto para birimi değişimi: Coinbase, Binance ve Coinmama.

Ama önce, kripto para birimlerinin son dönemdeki büyümesinden bahsedelim.

Kripto Para Piyasası Şimdiye Kadar

İlk kripto para, Bitcoin, 2009’da icat edildi. Bu sadece bir başlangıçtı ve 2013’e kadar kimse Bitcoin’i gerçekten bilmiyordu. Ek olarak, hiç kimse bunun yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi olabileceğini düşünmemişti bile..

Ancak, 2013’ten beri kripto para piyasası gördü büyük büyüme – göz ardı edilmesi zor olan büyüme. şimdi var 1500’den fazla farklı kripto para birimi, tümü 5 yıldan daha kısa sürede oluşturuldu.

2017’nin kripto paranın gerçekten patladığı yıl olduğu açık. Kripto para birimlerinin piyasa değeri% 4000 arttı! Tüm kripto para birimlerinin piyasa değeri ortalıktaydı 21 milyar $ Mart 2017’de sona ermişken 454 milyar $. Bu çok büyük!

Piyasa değeri: Bir araya getirilen tüm paraların toplam fiyatı.

Pazar artık sadece Bitcoin’den ibaret değil. Boşluğa giren başka kripto para birimleri de var, örneğin Ethereum, Litecoin, ve Dalgalanma. Bunların hepsi geçen yıl inanılmaz derecede iyi performans gösterdi ve hepsi çağrılabilir "yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi".

CoinMarketCap’ten alınan aşağıdaki grafik, kripto para birimlerinin yıllar içindeki büyümesini gösteriyor..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: toplam piyasa değeri.

Kripto para birimlerinin geleceği hakkında söylenen çok şey var. Bazı insanlar kripto para aşamasının uzun sürmeyeceğine inanırken, diğerleri sonsuza dek buralarda olacaklarını düşünüyor..

Kripto para birimlerinin geleceğini tahmin etmek zor, ama bildiğim şey şu ki kripto para birimlerinin popülaritesi sadece artıyor. Kripto para birimlerinin daha popüler hale gelmesinin nedenlerinden biri, blockchain teknolojisi, tüm kripto para birimlerinin arkasındaki ana teknoloji.


Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: çizelgeleri analiz etmek.

Blockchain teknolojisi bir sonraki büyük şey – öyle a güvenli teknoloji parçası ilk olarak Bitcoin tarafından kullanıldı. Yine de blockchain’e nasıl yatırım yapacağınızı öğrenemezsiniz. Bunun yerine, blockchain kullanan kripto para birimlerine nasıl yatırım yapacağınızı öğrenebilirsiniz (hepsi bu!)

2021’de yatırım yapacağınız bir sonraki kripto para birimi hakkında bilgi edinmeye hazır mısınız? Peki, başlayalım.

2021’de Yatırım Yapacak En İyi Kripto Para Birimleri Nelerdir??

Aşağıda, 2021 ve sonrasında yatırım yapacak en iyi kripto para birimleri için birkaç seçenek bulacaksınız (en azından öngörülebilir gelecek için).

Bitcoin (BTC)

Bir şekilde yalnızca bir kripto para birimini duyduysanız, muhtemelen Bitcoin. En büyük kripto para birimidir – şu anda toplam kripto para birimi piyasa değeri içinde% 40 paya sahiptir! En eski kripto para birimidir ve hala piyasada hakimdir. Dolayısıyla, Bitcoin 2017’de olduğu gibi artmaya devam ederse, Bitcoin’e yatırım yapmak 2021 için iyi bir fikir olabilir..

Bitcoin’in fiyatı her gün çok değişiyor ve son birkaç yılda birçok yükseliş ve düşüş yaşadı. Aşağıdaki tabloya bir göz atın ve fiyatın ne kadar değiştiğini göreceksiniz..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: Bitcoin tablosu.

1 Bitcoin’in fiyatı ortalıktan düştü 76 ABD doları (07.09.13) kadar yüksek 20.000 $ Ancak Aralık ayında Bitcoin en yüksek noktasına ulaştıktan sonra, Bitcoin fiyatı 6000 dolara düştü Şubat 2018’de ve o zamandan beri dalgalanıyor. Bu delilik!

Bu kadar kısa bir sürede fiyat bu kadar çok değişirken, Bitcoin’e yatırım yapmak için en iyi zamanın ne olduğuna nasıl karar verirsiniz??

Cevapları, geçmişte yaşanan bazı önemli olaylara bakarak bulmaya çalışabiliriz – fiyat büyük miktarda arttığında veya azaldığında.

 • Önemli bir olay, Bitcoin iki kripto para birimine bölündü – Bitcoin ve Bitcoin Cash. Bu 1 Ağustos’ta oldu. Bunu bilen yatırımcılar, bölünmeden önce paralarını yatırdılar ve büyük karlar elde ederek yatırımlarını neredeyse ikiye katladılar.!
 • Bitcoin’in fiyatı Ocak 2018’de yaklaşık 10.000 $ ‘a düştü, Aralık 2017’de değerindeki 20.000 $’ ın neredeyse yarısı. Bu noktada birçok yatırımcı endişelendi ve Bitcoin’lerini satmaya başladı. Bu, fiyatın Şubat 2018’de yaklaşık 6.000 $ ‘a düşmesine neden oldu..

Eğer ilgileniyorsan Bitcoin elde etmek, Coinbase veya Binance kullanarak bunu kolayca yapabilirsiniz. İkisi de son derece güvenli ve güvenilir.

Bitcoin Yatırım

Bitcoin’e yatırım yapmak istiyorsanız, Bitcoin ile ilgili en son haberler ve trendlerden haberdar olmanız gerekir. Hakkında haber yayınlandığında yeni bir teknik gelişme, Bitcoin satın almayı düşünmek isteyebilirsiniz. Söz konusu kripto para biriminin fiyatında büyük bir düşüş varsa, o zaman Bitcoin satın almak için iyi bir zaman olabilir çünkü düşük bir fiyata satın alabilirsiniz..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: kripto para birimi paraları.

Kripto para birimlerine yatırım yapmaya zaten karar verdiyseniz, o zaman Bitcoin’e yatırım yaparak başlamak iyi bir fikir olabilir. Yatırım yapmak için ilk büyük fırsatı kaçırmış olsanız bile, Bitcoin’e yatırım yapmak yine de iyi bir fikir olabilir.

Her şey bağlıdır Bitcoin’in geleceğine inanıp inanmaman. İnanan biriyseniz, ona yatırım yapmayı düşünmelisiniz. Değilseniz, ondan uzak durmanızı tavsiye ederim. Diğer yatırımlarla aynıdır!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Ethereum (ETH)

Geçen yılın sonuna doğru fiyat Ethereum şundan biraz daha yüksekti 720, toplam piyasa değeri yaklaşık 70 milyar dolar. 2018’in başında Ethereum yükseldi ve en yüksek fiyatına ulaştı. 1423 ABD doları 4 Ocak tarihinde Ethereum için toplam piyasa değeri 138 milyar $!

Ethereum, 2017 yılında yaklaşık% 3000 büyüdü ve Bitcoin’in ardından ikinci en büyük kripto para birimi oldu..

Kendinize “Ethereum’a yatırım yapmalı mıyım?”, “Ethereum fiyatı şimdiden zirvede mi?” Diye mi soruyorsunuz? "Ethereum, 2021’in en iyi kripto para birimidir?". Gerçek şu ki, kimse bilmiyor! Ancak, aşağıdaki bilgiler Ethereum’a yatırım yapmanın sizin için iyi bir seçenek olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır..

Aşağıdaki tablo, Ethereum’un son birkaç yılda nasıl büyüdüğünü göstermektedir..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: Ethereum tablosu.

Geçmişte Ethereum fiyatını en çok etkileyen önemli olaylar aşağıdadır:

 • Ethereum alındı 150 milyon dolar civarında bir yatırım Sonuç olarak, fiyatı Ocak 2016’da 1 dolardan Mayıs 2016’da yaklaşık 14,80 dolara çıktı..
 • Ancak 18 Haziran 2016’da Ethereum topluluğu üyeleri Ethereum’un saldırıya uğradığını öğrendi. 60 milyon dolar değerinde Eter (Ethereum’un para birimi) cüzdandaki bir kusur nedeniyle çalındı. Bu, Ethereum fiyatının 17 Haziran 2016’da 21.52 $ ‘dan 18 Haziran 2016’da 9.96 $’ a düşmesine neden oldu..

Bitcoin’den farklı olarak, Ethereum sadece dijital bir para birimi değildir. Daha gelişmiş bir blockchain projesidir. Bunun nedeni, Ethereum’un Ethereum’un platformunu kullanarak özel bir şey sunmasıdır., geliştiriciler kendi kripto para birimlerini oluşturabilirler.

İşletmenizin tedarik zincirini yönetmek için blok zinciri tabanlı bir çözüm oluşturmak istediğinizi hayal edin. Ethereum sayesinde baştan başlamanıza gerek yok. Bunun yerine, Ethereum’un blok zincirinde bir uygulama oluşturabilirsiniz. Ethereum, yeni blockchain projelerinin başlatılmasını çok daha kolay hale getiriyor.

Öyleyse, Ethereum 2021’e yatırım yapacak bir sonraki kripto para biriminiz mi??

2021’e yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biri olabileceğini düşündüğüm için listenize Ethereum eklemeyi düşünmenizi tavsiye ederim..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: mumları ve çizelgeleri analiz etmek.

Blockchain uzmanı Julian Hosp, Ethereum’un piyasa değerinin 2021’in sonunda 200 milyar dolara yükselebileceğini söyledi. Hosp’un tahmini doğruysa, Ethereum’un fiyatı 2000 dolara ulaşacak. Hastanenin tahminin arkasındaki nedeni çoğunlukla ICO’lar 2018’de Ethereum blok zincirini kullanmaya karar veren (İlk Para Teklifleri) & 2021.

Ethereum ayrıca bu yıl teknolojisini çok geliştirmeyi planlıyor ve yeni protokoller neredeyse kullanıma hazır. Öyleyse, Ethereum’a dikkat edin!

Ethereum hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makalemizi okuyun: Ethereum vs Bitcoin kılavuz.

Dalgalanma (XRP)

Dalgalanma, XRP olarak da bilinen, 2017’deki en iyi kripto para birimi için en önemli yarışmacıydı. yaklaşık% 36.000! Evet, doğru okudunuz. Aşağıdaki grafikte de görebileceğiniz gibi, 2017’nin başında neredeyse 0 dolardan büyüdü ve Aralık 2017’de 2,4 dolara ulaştı..

Diğer tüm kripto para birimleri gibi, Ripple’ın fiyatı da 2018’de düştü – şu anda 0,20 ABD doları.

Yılın En İyi Kripto Para Birimi

Ne düşündüğünüzü biliyorum – 2017’nin başlarında Ripple’a yatırım yapmayarak harika bir fırsatı kaçırdınız. Bu doğru olsa da Ripple, 2021’de yatırım yapmak için bir sonraki kripto para biriminiz olarak düşünmek için iyi bir seçenek olabilir..

Bir XRP’nin fiyatı bir Bitcoin’in fiyatından çok daha düşük olsa da XRP, piyasa değeri açısından hala üçüncü en büyük kripto para birimidir. Mayıs 2018’de toplam piyasa değeri yaklaşık 35 milyar $.

Peki, Ripple hakkında onu yatırımcılar için bu kadar popüler yapan şey nedir??

Ripple’ın popülaritesinin temel nedeni, yalnızca dijital para birimi değil, aynı zamanda bir ödeme sistemi. Ripple, uluslararası ödemeleri daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için blockchain teknolojisini kullanıyor.

Bugün uluslararası bir banka ödemesi yapmaya çalıştıysanız, işlemin işleme koyulması yaklaşık 2-10 gün sürer. Ripple kullanılarak yapıldığında aynı ödeme birkaç saniye sürer. Bu ne kadar harika!

Ancak daha iyi haberler de var – American Express, JP Morgan ve Santander gibi birçok büyük finans kurumu zaten Ripple’ın teknolojisini kullanıyor. Ripple ayrıca Suudi Arabistan Merkez Bankası, Çin’deki LianLian International ve dünyanın dört bir yanından diğer bankalarla çalışıyor..

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: yatırımcılar arasında bir toplantı.

Dolayısıyla, blockchain’e nasıl yatırım yapacağınızı merak ediyorsanız, Ripple en iyi cevap olabilir.

Az önce açıkladığım şeye dayanarak, Ripple’ın finans sektöründeki geleceği iyi olabilir. Ripple’a dikkat etmeli ve hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz onların ortaklıkları. Yeni ortaklıklara da dikkat edin – Ripple başka bir büyük banka ile sözleşme imzalarsa, XRP’nin fiyatını artırabilir..

Ripple’ın sunduğu hizmetleri anlayan yatırımcılar çok para kazandı. Harika bir 2017’den sonra Ripple, 2021’in en iyi kripto para birimi olabilir..

Not: Ripple’ın fiyatı Ocak 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,4 dolardan% 70 daha düşük olduğu için şimdi yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir..

Litecoin (LTC)

2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi listemiz olmadan tamamlanamaz Litecoin. Tıpkı Ripple gibi, Litecoin de 2017’de büyük bir performans gösterdi. neredeyse% 8000.

Litecoin’in fiyatı yaklaşık 4 $ 2017’nin başında 358 $ ‘lık yüksek Ancak, çoğu kripto para birimi gibi Litecoin de fiyat trendini takip etti ve Şubat 2018’de 110 $ ‘a düştü..

Aşağıdaki Litecoin’in fiyat tablosuna bir göz atın – Litecoin fiyatındaki hızlı yükselişi 2018’in başında görebilirsiniz. Hem Litecoin hem de Bitcoin’in fiyatı geçen yıl benzer bir trend izledi..

Yılın En İyi Kripto Para Birimi

Litecoin, piyasa değeri olan en büyük 5. kripto para birimidir. yaklaşık 11 milyar dolar. Litecoin, Bitcoin ile olan yakın bağlantısı nedeniyle yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor, bu nedenle Litecoin’in bir sonraki kripto para biriminin 2021’de yatırım yapması için listemizde olması için iyi bir neden sağlıyor..

Litecoin, 2011 yılında Bitcoin teknolojisini geliştirmek. Litecoin bir işlemi tamamlar 4 kat daha hızlı Bitcoin’den daha. Bununla birlikte, Bitcoin’in aksine, maksimum Litecoin sayısı sınırlıdır. 84 milyon – Bitcoin arzının 4 katı (21 milyon).

Litecoin, bir kripto para birimi olan ilk kripto para birimidir. Yıldırım Ağı Lightning Network kullanılarak 0,00000001 Litecoin Zürih’ten San Francisco’ya bir saniyenin altında bir sürede transfer edildi! Litecoin Lightning Network’ü kullanmaya başladığında, Litecoin’in fiyatını artırabilir.!

Yıldırım Ağı: Blockchain ağındaki işlemlerin hızını artıran yeni bir teknoloji.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash kripto para birimi çevrelerinde oldukça iyi bilinen başka bir isimdir. Aynı zamanda, etrafını saran (ve hala var!) Oldukça tartışmalı bir kripto para..

Bitcoin ile ilgili çoğu şeyde olduğu gibi, BCH etrafında dönen tartışmanın şu kavramlarla ilgisi var: ölçeklenebilirlik, ademi merkeziyetçilik, ve Bitcoin’in (blockchain) orijinal vizyonuna sadık kalmak.

Gördüğünüz gibi, bu listedeki en iyi kripto para birimi seçeneklerinden BCH, daha ilginç başlangıç ​​hikayelerinden birine sahipti. Olarak oluşturuldu Bitcoin sert çatalının bir sonucu. Çatalı uygulayan geliştiriciler, Bitcoin’in en önemli sorunlarından birini çözmek için bunu yaptılar. – ölçeklenebilirlik eksikliği.

Tek bir Bitcoin Cash bloğunun boyutu 8 MB. Bunun aksine, Bitcoin’in blok boyutları 8 kat daha küçük1 MB.

Tahmin edebileceğiniz gibi, BCH’yi çevreleyen görüşler en başından oldukça farklıydı. Bu, kripto paranın fiyatlarını nasıl etkiledi? Pekala, bir bak:

Yılın En İyi Kripto Para Birimi

BCH’nin birçok farklı dönemi olmasına rağmen, fiyatı oldukça uzun bir süredir oldukça istikrarlı! Kriptoyu çevreleyen tüm tartışmalara rağmen, Bitcoin Cash’in "geleceğin kripto para birimi". Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi olduğu sürece kesinlikle dikkate değer bir seçenek!

Tron (TRX)

Yatırım yapmak için en iyi kripto para birimini (veya kısaca – genel olarak en iyi kripto para birimini) arayan birçok kişi de bulmaya çalışıyor. blockchain tabanlı bir proje desteklemekle ilgileneceklerini.

Pekala, eğer senin için de durum buysa, Tron sizi biraz ilgilendirebilir – bu bir içerik paylaşım platformu kişisel bilgilerinizi ait olduğu kişinin eline bırakmayı amaçlayan – sen.

Tron’u şöyle düşünebilirsiniz: alternatif Youtube, Instagram, hatta Facebook. Tüm bu sosyal medya ve içerik paylaşım siteleri kişisel bilgilerinizi toplayın, ve sonra reklamlarını size hedefleyebilmeleri için reklamverenlerle paylaşın. Endişelenmeniz gereken bir şey değil merkezi olmayan yine de platform.

Diğerlerinde olduğu gibi "en iyi kripto para birimi" dışarıda, Tron tartışmasız değil, rağmen. Algılananların çoğu "sorunlar" Bu projeyi çevrelemek aslında yaratıcıları ile ilgili – bu sorunlar genellikle sadece karalama kampanyaları veya söylentiler olarak atılsa da, yine de projeyi etkiliyor.!

Soru şu – ne kadar? Pekala, bir bak:

Yılın En İyi Kripto Para Birimi

Tron bazı önemli fiyat dalgalanmalarına sahipken, madeni paranın fiyatı yükseliyor gibi görünüyor. 2021’de yatırım yapmak için daha ilginç kripto para birimlerinden biri!

EOS (EOS)

EOS bu kadar eşsiz bir proje "en iyi kripto para birimi" öğreticiler gider. Benzersiz değil çünkü arkasında duyulmamış bir teknoloji var ya da başka bir teknik nedenden dolayı – sadece en olumlu algılanan madeni paralardan biri bu listede!

İlk bakışta EOS görünebilir çok benzer Ethereum’a. ETH ile aynı, EOS geliştirmenize izin verir akıllı sözleşmeler, ve hatta oluşturmak dApp’ler blok zincirinde. Öyleyse … EOS’u benzersiz kılan nedir??

Bu projenin amacı, size izin verecek merkezi olmayan bir blok zinciri çalıştırmaktır. ücretsiz işlemler yapmak. Buradaki fark, oradaki çoğu kripto para biriminin ücretsiz olarak alınıp satılamayacağı, satın alınamayacağı veya satılamayacağıdır..

EOS fiyat tabloları aşağıdaki gibidir:

Yılın En İyi Kripto Para Birimi

EOS, son birkaç yılda bazı önemli fiyat dalgalanmaları yaşadı, ancak son zamanlarda istikrar kazandı. Bu kripto parayı 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olarak görüyorsanız, emin olun biraz ekstra araştırma yap, ve haberleri takip et madeni parayı çevrelemek!

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Yatırım Stratejileri: Bir Şeyi Açıklığa Kavuşturalım

Yatırımcılar gayrimenkule veya hisse senetlerine yatırım yapmak istedikleri kararları nasıl alıyor? Düşündükleri anda yatırım yapmaya başlıyorlar mı? Tahminimce bu sorunun cevabı – hayır!

Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce, aşağıdakileri net bir şekilde anlamanız gerekir: yatırım hedefleriniz neler ve bunlara nasıl ulaşacaksınız. Yatırımınızı ne kadar süreyle açık tutmaya hazır olduğunuz ve ne kadar kar almaktan mutluluk duyacağınız konusunda iyi bir fikir istiyorsunuz..

Kripto para birimi yatırımları söz konusu olduğunda aynı zihniyete sahip olmalısınız. 2021’de yatırım yapacağınız bir sonraki kripto para biriminin sizin için ne olduğuna karar vermeden önce, kripto para birimleri için iki ana yatırım stratejisi türünü tartışalım..

Hangi stratejiyi seçerseniz seçin, her zaman güvenilir kripto para birimi değişim platformlarını kullanmak çok önemlidir. Bunlardan birkaçı Coinbase ve Binance içerir.

Uzun Vadeli Kripto Para Yatırımı

Uzun vadeli bir yatırım bir kripto para biriminin daha uzun bir süre daha iyi performans göstermesini beklediğiniz bir yerdir. Basit! Normalde, uzun vadeli yatırım için minimum süre 6 aydan 1 yıla kadar. Yine de, bazı insanlar yatırımlarını 5-10 + yıl tutmayı planlıyor. Nasıl yatırım yapmayı seçeceğiniz size bağlıdır; yatırımınızın tamamını tek seferde yapabilir veya farklı zamanlarda yatırım yapabilirsiniz.

Uzun Vadeli Yatırım Stratejisi

Bir kez daha, herhangi bir tutarda yatırım yapmadan önce, yatırım hedeflerinizin ne olduğuna dair net bir fikriniz olmalıdır:

 • Kripto para birimini belirli bir süre sonra mı satacaksınız yoksa belirli bir fiyata ulaştığında mı satacaksınız??
 • Yatırımınızı bir defada mı satacaksınız yoksa bir kısmını farklı zamanlarda mı satacaksınız??
 • Uzun vadeli yatırımı kısa vadede hangi vesileyle satarsınız? Örneğin, yatırımınızın uzun vadeli fiyatını etkileyebilecek yeni yasalar ortaya çıkarsa, daha erken satmayı düşünebilirsiniz..

Sonra, karar vermek için biraz araştırma yapmalısınız Hangi kripto para birimleri uzun vadeli yatırımlar kadar en iyisidir. Aşağıdakileri kontrol etmenizi tavsiye ederim:

 • Teknolojileri rakiplerinden daha mı iyi??
 • Güçlü bir kurucu ve geliştirici ekibine sahipler mi??
 • Yol haritası / planları ne kadar iyi?
 • Herhangi bir gerçek dünya problemini çözüyorlar mı?

Yatırım yaptığınız kripto para birimine gerçekten inanıyorsanız, fiyatlar düştüğünde bile yatırımınızı sürdürmeyi öğrenmelisiniz. “Panik yaparak satış yaparsanız” para kaybedebilir ve satıştan pişman olabilirsiniz.

Uzun Vadeli Yatırım Yapma Sebepleri

 • Uzun vadeli yatırım yapmak, piyasayı her zaman izlemeniz gerekmediğinden hayatınızı kolaylaştırır;
 • Bazı kripto para birimlerinin uzun vadede daha iyi getiri sağlayacağına inanıyorsunuz;
 • Kripto para biriminin geleceğine gerçekten inanıyorsunuz.

Bunlar dikkate alınması gereken bazı önemli şeyler!

Kısa Vadeli Kripto Para Yatırımı

kısa vadeli yatırımlar hızlı kar elde etme umuduyla daha kısa sürelerde yapılır. Öyleyse, kısa vadeli bir yatırım ne kadar kısa?

Yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi: çizelgeleri analiz eden insanlar.

Kısa vadeli yatırımlar alabilir saniye, dakika, günler, hatta birkaç ay.

Kısa Vadeli Yatırımlar Nasıl Çalışır??

Uzun vadeli yatırımlarda olduğu gibi, yatırımınız için net hedeflere sahip olmanız gerekir. Kendinize sormanız gerekiyor:

 • Bu yatırımdan ne kar elde etmeyi bekliyorsunuz? Bu size kripto para birimini satın almanız / satmanız gereken fiyat hakkında bir fikir verecektir..
 • Ne kadar bir zararı kabul edeceksin? Bu, kripto para biriminin fiyatı aniden düşerse, kayıplarınızı kontrol etmenize yardımcı olacaktır..
 • Kripto piyasasını ve haberleri incelemek ve takip etmek için zamanınız var mı?
 • Kripto piyasasının teknik analizlerini yapabilir misiniz? Değilse, yatırım yapmadan önce öğrenmelisiniz.
 • Kısa vadeli stratejiniz size uzun vadeli bir stratejiden daha yüksek getiri sağlayacak mı??

Kısa vadede 2021’de yatırım yapmak için en iyi kripto para biriminin hangisi olduğunu bulmanız gerekiyor. Aşağıdakilere sahip kripto para birimleri, kısa vadeli yatırımlar için iyi seçeneklerdir:

 • Düşük piyasa değeri;
 • Yüksek ticaret hacmi – birçok insan her dakika alıp satıyor;
 • Şu anda haberlerde ve sosyal medyada trendler var;
 • Bir ICO’ya sahip olun veya ICO’larını yeni bitirdiniz – onları düşük bir fiyata almaya çalışın.

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri de kısa vadede alınıp satılabilirken, yeni kripto para birimlerine yatırım yapmak. Yatırımcılar, kısa vadeli yatırımlarla geçmişte büyük karlar elde ettiler – bazı büyük ancak en yeni kripto para birimi yatırımları da dahil olmak üzere NEO, Yıldız, IOTA, ve NEM.

Yılın En İyi Kripto Para Birimi

Kısa vadeli yatırımların temel avantajı, kısa sürede çok para kazanabilmenizdir – birçok insanı hızla zenginleştirdiler. Ancak yine de dezavantajları var.

Peki onlar ne?

 • Piyasa fiyatlarını sürekli izlemeniz gerektiğinden çok zaman ve çaba harcarlar;
 • Daha riskli bir yatırımdır ve kısa sürede fiyatın ne kadar değişmesi nedeniyle daha büyük kayıplara neden olabilir;
 • Çok stresli ve duygusal olabilir.

İki yatırım stratejisi arasında hangisinin daha iyi olduğunu söylemek zor. Her şey bağlıdır hedefleriniz ve deneyiminiz kripto para piyasasında.

Bir projeye gerçekten inanıyorsanız, uzun vadede yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Bununla birlikte, bir proje yeniyse ve çok ilgi çekiyorsa, kısa vadeli ticaret daha iyi bir seçenek olabilir..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sonuçlar

Kripto para birimleri size büyük karlar sağlayabilirken, bir şeye daha hazırlıklı olmalısınız – para kaybetmek. Unutmayın, tahminleriniz her zaman doğru olmayacak! Bir kripto para biriminin fiyatına veya başka herhangi bir yatırımın fiyatına ne olacağını kimse bilmiyor.

Uzman kripto para birimi yatırımcılarının çoğunun ne dediğini biliyor musunuz? Malısın sadece kaybetmekten korkmadığınız parayla yatırım yapın. Bu harika bir tavsiye, bu yüzden her zaman hatırla!

Bu, 2021 Yatırım için En İyi Kripto Para Birimi rehberimizin sonu. Umarım artık hangi yatırım stratejisinin sizin için en iyi sonucu vereceğini biliyorsunuz ve iyi bir yatırımı neyin oluşturduğuna dair iyi bir fikriniz var..

Son olarak, kripto ticareti yapmaya başlamak istiyorsanız, kullandığınızdan emin olun. sadece en güvenilir değişim siteleri, gibi Binance veya Coinbase.

İzleyeceğiniz tipik rota şunun gibi görünmelidir:

 • Seç uygun bir cüzdan (Ledger Nano S ve Trezor iki harika seçenektir);
 • Git güvenilir ve güvenilir bir değişim (yukarıda bahsedilen gibi Coinbase veya Binance);
 • Satın almak istediğiniz kripto para birimini seçin;
 • Her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol edin (doğru açık anahtar, doğru miktarda kripto para birimi, vb.);
 • Ödemeyi yap! Seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak, 10 dakikadan birkaç güne kadar yeni kriptolarınızı alana kadar.

Alternatif olarak, kripto para birimini şu yolla da satın alabilirsiniz: Basit – buradaki harika şey, işlemin Çok daha hızlı, ve yapabileceksin kredi kartınla öde, çok!

Bahsettiğim kripto para birimlerinden hangisi favoriniz? 2021’in en iyi kripto para birimi için bir seçiminiz var mı?

* Not: Bu makale kişisel bir görüştür. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce her zaman bir profesyonele danışmalısınız..

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, alım satım veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map