Zawsze, gdy wchodzisz do nowej branży, takiej jak blockchain, najważniejsze jest znalezienie wpływowych osób. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy naszą listę 20 najważniejszych osób mających wpływ na technologię blockchain. Osoby mające wpływ na technologię blockchain na naszej liście są źródłem inspiracji zarówno dla aspirantów, jak i geeków. Oprócz listy podanej poniżej upewnij się, że nadążasz za wszystkimi zmianami w łańcuchu bloków.

20 największych twórców Twittera w technologii Blockchain

1. Józef Lubin

Joseph jest współzałożycielem platformy przetwarzania blockchain firmy ethereum. Jest to zdecentralizowana platforma, która łączy się z maszyną wirtualną. Wkład Josepha w technologię blockchain polega na poszerzeniu bazy danych blockchain. Jest twórcą systemów konsensusu (ConsenSys). To jest firma zajmująca się oprogramowaniem typu blockchain.

Powinieneś podążać za Josephem, ponieważ jego wizją jest opracowywanie produktów i projektów zarówno dla prywatnych, jak i publicznych łańcuchów bloków. Obecnie pracuje nad wersją WWW3, która będzie w stanie dostarczać zarówno aplikacje mobilne, jak i webowe z wykorzystaniem blockchain. Wszyscy zgadzamy się, że Joseph jest liderem i jednym z najlepszych influencerów w technologii Blockchain.


Możesz iść dalej za Josephem Świergot gdzie ma 81,700 obserwujących:

2. Andreas M. Antonopoulos

Andreas jest głównym specjalistą w dziedzinie blockchain i bitcoinów. Jest także mówcą, autorem i instruktorem. Jest dobrze znany z tego, że zwykły człowiek może łatwo zrozumieć złożony żargon technologii blockchain.

Jego wkład w blockchain to rozmowy wideo na temat ethereum, blockchain i bitcoin. Jest także autorem. Jego książki to „The Internet Money” tom 1 i 2 oraz „Mastering Bitcoin”

Andreas jest zdecydowanie jednym z najlepszych wpływowych osób w technologii Blockchain, oto powody, dla których warto podążać za Andreasem:

• Zamierza pomóc nowym użytkownikom zdobyć bitcoiny

• Aby przyczynić się do projektów open source Bitcoina.

Andreas jest dostępny na Świergot.

Andreas ma 424 000 obserwujących na Twitterze.

3. Charlie Lee

Jest byłym pracownikiem Google i założycielem Litecoin. Jego wkład w technologię blockchain polega na wprowadzeniu hashowania Litecoina. Haszowanie wykorzystuje algorytm oparty na skrypcie. Hash Litecoina różni się od SHA256 Bitcoina.

Haszowanie Charliego jest szybsze o 75%. Poza tym obecnie bloguje o blockchain i ogólnie o kryptowalutach. Możesz uzyskać jego wkład na GitHub.

Powinieneś podążać za Charliem ze względu na następującą 5-punktową wizję Litecoina:

• Zwiększ płynność handlu

• Zwiększenie bezpieczeństwa sieci

• Litecoin do wykorzystania jako legalne pieniądze

• Zwiększenie kapitalizacji rynku

• Uwzględnij wsparcie dla przedsiębiorcy

Możesz iść dalej za Charliem Świergot, Ma 769 000 obserwujących.

4. Vitalik Buterin

Vitalik jest założycielem ethereum. Założył także magazyn bitcoin. Jest inżynierem oprogramowania. Ethereum to rodzaj otwartego łańcucha blokowego.

Vitalik przyczynił się do powstania technologii blockchain, zakładając ethereum, które jako pierwsze wykorzystało inteligentne kontrakty blockchain. Przyczynił się również do białej księgi ethereum, napisał kilka blogów poświęconych bitcoinom, blockchain i organizacji ethereum na Wikipedii.

Wizją Vitalika jest rozwiązanie problemów skalowalności, przed którymi stoi ethereum. Zamierza również obniżyć koszt przechowywania eteru. Zamierza zmniejszyć przestrzeń dyskową poprzez wprowadzenie shardingu węzłów ethereum.

Vitalik należy do czołówki influencerów w technologii blockchain w 2018 roku.

Możesz go śledzić Świergot. Ma 765 000 obserwujących.

5. Roger Ver

Roger to kolejny duży wpływowy lider w branży blockchain. Jest jednym z pierwszych inwestorów w bitcoin ICO. Kupił również startupy z innych kryptowalut, takich jak Zcash, BitPay, Blockchain, aby wymienić tylko kilka.

Roger to głos, z którym należy się liczyć w branży blockchain. Jest dostępny na Świergot.

Ma 529 000 obserwujących.

6. Nick Szabo

Nick jest badaczem skomputeryzowanej gotówki i inteligentnych kontraktów. Techniki te są niezbędne w decentralizacji wirtualnej waluty. Jest także tym, który ukuł termin „inteligentne kontrakty”

Jego wkład w blockchain polega na tym, że w 1998 roku opracował protokół zdecentralizowanej wirtualnej waluty. Obecnie bloguje na różne tematy związane z blockchainem i kryptowalutami.

Powinieneś podążać za Nickiem, ponieważ jego wizją jest opracowanie siatki drugiej warstwy. Ta sieć pomoże w rozliczaniu mniejszych giełd na bitcoinach w bezpieczny i skuteczny sposób. Nick należy do czołówki osób mających wpływ na technologię blockchain. Śledź Nicka Świergot, Ma 210 000 obserwujących.

7. Charlie Shrem

Charlie jest współzałożycielem fundacji bitcoin. Oprócz tego pracuje jako doradca w różnych firmach. Najpopularniejszą firmą, której doradcą jest Charlie, jest Changelly.com.

Jego główny wkład polega na doradztwie. Jest dostępny na Świergot i ma ponad 148 000 obserwujących.

8. Gavin Andresen

Gavin jest jednym z głównych twórców rdzenia bitcoin. Ma ogromną wiedzę na temat branży kryptowalut.

Regularnie pisze blogi o nowościach związanych z kryptowalutami i dostarcza przydatnych wskazówek handlowych.

Idź dalej za Gavinem Świergot.

Gavin ma 139 000 obserwujących.

9. Tuur Demeester

Tuur jest znanym autorem na Medium zajmującym się bitcoinami. Jest także inwestorem i ekonomistą, przyczynia się do udowadniania przydatnych bryłek bitcoinów swoim zwolennikom.

Ma ponad 165 000 obserwujących na Twitterze. Możesz też go śledzić Świergot.

10. Don Tapscott

Don jest inżynierem blockchain. Jest także autorem „Blockchain Revolution” Poza tym; Don jest najlepiej sprzedającym się autorem książek pt. Gospodarka cyfrowa, Wikinomics.

Don jest również prezesem grupy Tapscott. Wniósł ogromny wkład w rozwój technologii blockchain, udzielając pouczających, wyważonych i dokładnych wskazówek w branży.

Powinieneś podążać za nim, ponieważ jego celem jest zidentyfikowanie przełomów dla blockchain zarówno w sektorze rządowym, jak i biznesowym. Próbuje przekształcić sektor finansowy, animując internet rzeczy, zwiększając między innymi bezpieczeństwo osobiste i organizacyjne.

Możesz śledzić Don Świergot.

Ma 110000 obserwujących na Twitterze.

11. Josh Olszewics

Josh jest handlarzem kryptowalut. Jest także inwestorem, Josh dzieli się wieloma świetnymi wskazówkami na swoich tweetach, które mogą pomóc w handlu. Jest także współtwórcą statusu księgi poprzez podcasty.

Możesz iść dalej za Joshem Świergot.

Josh ma 107 000 obserwujących.

12. Laura Shin

Laura jest najwyższej klasy dziennikarką zajmującą się blockchainem i kryptowalutą. Była opisywana w wielu czołowych publikacjach, w tym w Forbes. Ma ogromną wiedzę na temat blockchain i kryptowalut.

Oprócz tego Laura prowadzi 2 podcasty, tj. Unconfirmed i Unchained. Poprzez te podcasty dzieli się swoją bogatą wiedzą na temat technologii blockchain i kryptowalut.

Znajdź Laurę na Świergot, Ma 90,088 obserwujących.

13. Elizabeth Stark

Elizabeth jest byłym profesorem w Yale and Stamford. Jest także współzałożycielką laboratoriów oświetleniowych. Korzystają z technologii blockchain, aby dokonywać transakcji za swoje usługi.

Jej wkład w blockchain polega na uczeniu studentów, jak działa technologia peer to peer.

Jest dostępna na Świergot. Elizabeth ma 74,700 obserwujących.

14. Nicolas Cary

Nicolas jest dyrektorem generalnym i założycielem blockchain. Jest kręgosłupem zarówno portfeli ethereum, jak i portfeli bitcoin. Ma ponad 20 milionów portfeli na całym świecie.

Jego wkładem jest blockchain, na którym działa Bitcoin i Ethereum. Jest to najbardziej zaufany eksplorator bloków.

Celem Nicolasa jest dalsze świadczenie usług finansowych różnym klientom na całym świecie. Ma również na celu stworzenie dostępnej, otwartej i sprawiedliwej platformy finansowej na przyszłość.

Możesz go śledzić Świergot.

Nicolas ma 38,700 obserwujących.

15. Adam Ludwin

Adam jest prezesem i dobroczyńcą Chain. Łańcuch jest odpowiedzialny za konstruowanie rekordów kryptograficznych dla dokumentacji finansowej. Poza tym zdefiniował kryptowalutę jako klasę aktywów.

Jego wkład w technologię blockchain obejmuje stworzenie Sequence. Sekwencja to oprogramowanie do rejestracji i zarządzania wagami. Jest to oparta na chmurze księga do zarządzania saldami w portfelach handlowych i finansowych, np. giełda forex, pożyczki m.in..

Powinieneś podążać za Adamem, ponieważ zamierza zmienić dostępne platformy finansowe. Zamierza wykorzystać podobną platformę, jaką jest używana w bitcoinie, aby zdigitalizować dostępne zasoby i pieniądze.

Adam jest jednym z najbardziej wpływowych osób w technologii blockchain w 2018 roku. Możesz śledzić Adama dalej Świergot, Adam ma 20,600 obserwujących.

16. Jed McCaleb

Jed McCaleb jest twórcą Stellar Development Foundation. Opracował także pierwszą giełdę bitcoinów – Mt. Gox. Obecnie Jed nadzoruje rozwój rozproszonej księgi dla łańcucha bloków, która prawdopodobnie umożliwi transfer wartości, takich jak płatności.

Wkład Jeda w technologię blockchain polega na stworzeniu Stellar. Stellar ma możliwość przechowywania natywnych kopii transakcji w księdze kryptograficznej.

Powinieneś podążać za Jedem, ponieważ jego wizją jest przekazanie Stellara jak największej liczbie osób. Chociaż nie jest jeszcze gotowy, jest prawie.

Możesz iść dalej za Jedem Świergot, ma 19,200 zwolenników.

17. Vincent Briatore

Vincent jest wpływową postacią w kryptowalutach. Jest analitykiem aktywów cyfrowych, inwestorem ICO i programistą DApp.

Jego wkład to regularne blogi o handlu kryptowalutami. Na swoim blogu dzieli się również wskazówkami handlowymi. Ma wielu zwolenników.

Aby podążać za Vincentem Świergot. Ma 21,800 obserwujących.

18. Ameer Rosic

Ameer jest ewangelistą blockchain. Jest także inwestorem i przedsiębiorcą ICO. Jest również znanym mówcą i instruktorem.

Jego wkład w blockchain obejmuje edukację aspirantów do blockchain poprzez jego filmy na YouTube.

Jest dostępny w Świergot.

Ameer ma 19,800 obserwujących.

19. Brian Krogsgard

Brian jest współtwórcą statusu księgi. To jest strona internetowa dla entuzjastów kryptowalut i blockchain. Jest to nowa witryna, która zawiera zbiór historii dotyczących wyłącznie wirtualnej waluty. Zawiera również podstawy, zasoby i analizę techniczną różnych kryptowalut.

Status księgi to jeden z największych wpływów technologii blockchain w 2018 roku. Możesz go śledzić Świergot.

Ma 13,100 obserwujących na Twitterze.

20. Richard Gendal Brown

Gendal jest obecnie liderem technologii w R3CEV. To jest organizacja różnych banków. Celem R3CEV jest tworzenie i dystrybucja zaawansowanych, współużytkowanych rejestrów online do różnych specjalistów na światowych rynkach finansowych.

Jego wkład w branżę blockchain to corda. Jest to otwarta internetowa księga dystrybucyjna oparta na łańcuchu bloków. Corda to inteligentna technologia kontraktowa, która umożliwia pisanie współdzielonej sieci blockchain. Jest bardzo bezpieczny i wysoce sprywatyzowany.

Richard ma na celu umożliwienie firmom bardziej efektywnego działania. Ma nadzieję, że uda mu się to osiągnąć poprzez zsynchronizowanie handlowców i firm. Pracuje nad publicznymi blockchainami, które zamierza zautomatyzować, zarządzać i nagrywać za pomocą blockchain.

Richard jest dostępny na Świergot i ma 12,500 obserwujących.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszymi najlepszymi książkami o łańcuchu bloków i listami osób mających wpływ na YouTube:

  • 15 największych influencerów Blockchain w YouTube
  • 5 najpopularniejszych podcastów Blockchain do naśladowania w 2018 roku
  • Top 5 książek o Blockchain i kryptowalutach

Nadszedł czas, aby usłyszeć od Ciebie, który z nich jest największym wpływowym twórcą technologii blockchain? Czy znasz najlepszych influencerów w technologii Blockchain, które powinny znaleźć się na tej liście? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me