Czy zdarza Ci się być kimś, kto planuje zainwestować w kryptowaluty? Cóż, są szanse, że ty również zostałeś oczarowany popularną cyfrową walutą Bitcoin. Bitcoin pozostał w zeszłym roku tematem rozmów w branży. Waluta cyfrowa jest indywidualnie odpowiedzialna za umieszczanie kryptowalut na mapie dla głównych inwestorów. Ponadto, mając na uwadze rosnącą popularność walut cyfrowych, nie jest zaskakujące, że coraz więcej osób chce wskoczyć na modę kryptowalut. Kryptowaluty są okrzyknięte walutami przyszłości, a tym samym nadrabiają dobrą inwestycję.

Według ekspertów branżowych waluty takie jak Bitcoin mogą zastąpić rezerwy pieniężne w bankach centralnych i stać się dominującymi walutami w międzynarodowych transakcjach. Kiedy to się spełni, wartość Bitcoin może przekroczyć 15 000 $ o znaczną marżę. Z pewnością chciałbyś być częścią tej rewolucji pieniądza, gdy nadejdzie ten czas i konieczne jest, abyś zaczął inwestować w kryptowaluty we właściwym czasie. Oczywiście najlepszy czas na inwestowanie w kryptowaluty był rok lub dwa lata temu, kiedy ceny były znacznie niższe i mogły przynieść pomyślne dochody. Ale jeśli wierzysz w potencjał kryptowalut, to dzisiaj wydaje się być odpowiednim momentem na inwestowanie w kryptowaluty.

Rzeczy, zanim zainwestujesz w kryptowalutę:

Inwestycja wysokiego ryzyka:

Kryptowaluty mogą wydawać się czymś w rodzaju inwestowania na giełdzie dla niewtajemniczonych, ale sytuacja wygląda znacznie inaczej, niż się wydaje. Waluty cyfrowe są niezwykle niestabilne i ryzykowne. Wystarczy kilka dni, aby kryptowaluta osiągnęła najwyższy poziom wszechczasów, a następnie zaczęła się rozbijać jak meteor. Ponadto stanowisko głównych rządów w sprawie kryptowalut pozostaje na razie w najlepszym razie „niejasne”.


Nie przesadzaj

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, aby nie przesadzić. Zasadniczo rozumiemy przez to, że zainwestuj kwotę, którą możesz znieść, aby powrócić do „zera”. Inwestowanie znacznych kwot jest naturalne ze względu na strach przed poczuciem pominięcia, gdy wszyscy wokół ciebie już lokują swoje pieniądze na kryptowalutach. Zalecamy, abyś zaczął od małego i oświecił się na temat branży, zanim osiągniesz duży sukces.

Strategia inwestycyjna w kryptowalutach

Najczęściej Bitcoin jest pierwszym wyborem dla dużej grupy ludzi jako moneta do inwestowania w kryptowaluty. Ma to sens, ponieważ jest to przede wszystkim powód, dla którego znają waluty cyfrowe. Jednak obecnie istnieje mnóstwo alternatywnych walut, które mogą dać Ci najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Był czas, kiedy wszystkie Altcoiny były sprzedawane na podejrzanych giełdach jako akcje groszowe. Czasy się jednak zmieniają i dziś stanowią prawie 60% całkowitego udziału w rynku w porównaniu z 10% kilka lat temu.

Istnieje wiele opcji do wyboru, które mają dziś większy sens niż Bitcoin. Waluty takie jak Ethereum i Ripple przyciągnęły uwagę głównego nurtu i już cieszą się kultowym fanem. W rzeczywistości wielu ekspertów branżowych już okrzyknęło Ethereum jako lepszą kryptowalutę niż sam Bitcoin. A te trzy to tylko wierzchołek góry lodowej. Istnieją dziesiątki innych monet, które mogą stać się preferowaną walutą w ciągu najbliższych pięciu lat.

To prowadzi nas do pytania „Od której monety zacząć inwestować w kryptowaluty?”

Jak wspomnieliśmy powyżej, inwestowanie wszystkich ciężko zarobionych oszczędności w kryptowaluty nie jest najlepszym pomysłem. Podobnie lokowanie pieniędzy w jednej walucie może okazać się równie ryzykowne. Ponieważ nie można ufać zmienności rynku kryptowalut, dobrym pomysłem jest umieszczanie niewielkich kwot w różnych miejscach. Może to zapewnić, że uzyskasz zwroty z wielu źródeł, a to znacznie zmniejszy czynnik ryzyka, o którym mówiliśmy.

Poszukaj szeroko w Internecie i zacznij wybierać monety. Poszukaj ich ceny i określ ich stabilność, studiując ich wykres. Zwróć szczególną uwagę na ich kapitalizację rynkową, która szczerze mówiąc jest aspektem przeoczanym przez większość początkujących. Jeśli uznasz to za bardzo zagmatwane, najlepszym pomysłem jest wybranie dziesięciu najlepszych monet, które będą odzwierciedlone w Twoim portfelu. Istnieją waluty, takie jak Ethereum i Ethereum Classic, które zyskały popularność dzięki wdrożeniu inteligentnych kontraktów oraz Litecoin wraz z Dash do skalowania płatności. Monero i Zcash stanowią również dobry wybór dla początkujących, którzy inwestują w kryptowaluty.

Wiadomości o kryptowalutach

Jeśli należysz do tych, którzy naprawdę chcą sięgnąć głębiej i podjąć świadomą decyzję, zalecamy zapoznanie się z nowościami na temat kryptowalut. Zbadaj swoją pożądaną kryptowalutę i poznaj podstawową technologię oraz jej założycieli. Dowiedz się, w co inwestują i jakie firmy prowadzą interesy. Błąd w kodzie lub błąd w ich sieci głównej może bezpośrednio odzwierciedlać zmianę cen iz pewnością nadrabia lepszą praktyką czytanie wiadomości związanych z kryptowalutą częściej niż raz dziennie, co zwiększy twoje szanse na podjęcie lepszych decyzji. Możesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, obserwując niektóre osoby mające wpływ na blockchain na YouTube lub Twitterze.

Kupowanie kryptowalut za pośrednictwem giełdy kryptowalut

Po utworzeniu portfela musisz zdecydować, za pomocą jakich środków chcesz zacząć inwestować. Łatwiejszym sposobem inwestowania w kryptowaluty, takie jak Bitcoin, jest wykorzystanie narzędzi inwestycyjnych, takich jak tracker XBT, zaufanie inwestycyjne Bitcoin na drugich rynkach, Bitcoin ETI i inne. Pozwalają ci obstawiać ceny Bitcoinów bez ich faktycznego kupowania, co zasadniczo oznacza, że ​​nie musisz się martwić przechowywanie bitcoinów.

Jeśli jednak masz ochotę na bardziej tradycyjne podejście, zacznij od rejestracji na giełdzie, aby rozpocząć bezpośredni zakup Bitcoinów. Będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość i zasilić konto w tradycyjnej walucie swojego kraju. Giełda pozwoli ci wtedy kupować lub handlować Bitcoinami za symboliczną opłatą. Przed wyborem wymiany należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy, takich jak:

 1. Fizyczna lokalizacja:

Wybierz giełdę, która jest fizycznie blisko Ciebie. Jeśli wymiana znajduje się w tej samej jurysdykcji, co Ty, Twoje szanse na odzyskanie pieniędzy w przypadku sporu są znacznie wyższe. Jeśli giełda nie jest blisko Ciebie, wybierz taką w kraju, w którym obowiązują najsilniejsze przepisy dotyczące handlu kryptowalutami.

 1. Wybór monet:

Nie wszystkie giełdy pozwalają na handel wszystkimi monetami dostępnymi w świecie kryptowalut. Musisz wybrać giełdę, biorąc pod uwagę to, od jakich monet chcesz zacząć inwestując w kryptowaluty.

Czy powinieneś już teraz inwestować w kryptowaluty?

Cóż, gdyby istniała na to właściwa odpowiedź, do tej pory wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawda jest taka, że ​​nie ma konkretnych zasad dotyczących palców, kiedy należy zacząć inwestować w kryptowaluty. Rynek jest wyjątkowo niestabilny, a „przewidywanie” jest prawie niemożliwe na takim rynku. Dlatego musisz prowadzić rejestr dziennego wykresu swojej monety. Dowiedz się, co firma planuje zrobić w przyszłości i jak społeczność na to reaguje.

Powyższe punkty stanowią podstawę podstawowego procesu, który należy wykonać, aby inwestować w kryptowaluty. Dowiedz się jak najwięcej, zanim zainwestujesz i spróbuj opracować zróżnicowany portfel, aby zmniejszyć ryzyko. Zacznij od małych rzeczy i naucz się wszystkich aspektów kryptowaluty, jeśli planujesz osiągnąć duży sukces w przyszłości.

Powiązane artykuły Informacje Kryptowaluty:

Staramy się odpowiadać na jak najwięcej pytań, oto kilka:

 • Czy warto zainwestować w bitcoiny w 2018 r?

 • Dlaczego NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku?

 • Jak wziąć udział w ICO?

 • Co to jest Airdrop? Jak zarabiać tokeny w Airdropie?

 • Przewodnik dla początkujących: Co to jest nagroda?

 • Jak stabilna jest stabilna cena monet i czy są one przyszłością kryptowalut?

Sprawdź nasze porównania:

 • Bitcoin kontra Ethereum? Co za różnica?

 • Ethereum vs Litecoin: Dlaczego LTC jest dla transakcji i ETH dla inteligentnych kontraktów?

 • EOS vs Ethereum: Potencjalny zabójca Ethereum!

 • Stellar Lumens (XLM) vs Ripple (XRP) – co jest lepszą opcją?

 • NEO vs Ethereum: co jest lepsze?

 • Ethereum vs Ripple: szczegółowe porównanie

Najpopularniejsze listy kryptowalut

 • Top 10 kryptowalut, o których musisz wiedzieć

 • Top 10 obiecujących kryptowalut do obejrzenia w 2018 roku

 • Top 5 protokołów Blockchain do naśladowania w 2018 roku

Masz jakieś pytanie? chciałbym usłyszeć w sekcji komentarzy poniżej.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania i zapoznaj się z pełną treścią Zastrzeżenia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me