Przewodnik dla początkujących: Co to jest sieć główna w kryptowalutach?

Sieci główne są ważne po części dlatego, że zapewniają wyraźną wartość kryptowaluty w implementacji w świecie rzeczywistym. Zobaczmy, co to jest i jak działa.

Mainnet w kryptowalutach zapewnia łatwy sposób oceny sukcesu projektu blockchain, gdy ceny są trudne do przewidzenia. Jest to ważna funkcja technologiczna, o której każdy, kto chce zainwestować w pierwszą ofertę monet, powinien mieć jasne pojęcie, zanim zainwestuje jakiekolwiek pieniądze..

Zapisać się:Darmowy kurs Blockchain

Co to jest Mainnet w kryptowalutach?

Sieć główna to łańcuch bloków, który pełni funkcję przesyłania cyfrowej waluty od nadawcy do odbiorcy. Mainnet to po prostu główna sieć, w której rzeczywiste transakcje odbywają się w rozproszonej księdze. Natomiast sieć testowa to sieć testowa, w której zdecentralizowane aplikacje i centra EDCC są testowane i rozwijane.

Przed zainwestowaniem w pierwszą ofertę monet ważne jest, aby inwestor upewnił się, że projekt blockchain ma sieć główną. Znak sieci głównej lub sieci testowej pokazuje, jak poważny jest projekt, ponieważ te dwie cechy wpływają na cenę kryptowaluty w taki czy inny sposób.

Mainnet w kryptowalutach to produkt finalny w projektach blockchain, który umożliwia wysyłanie i odbieranie walut cyfrowych. Sieci główne podlegają od czasu do czasu zmianom, gdy zespoły projektowe zdecydują, że istnieje potrzeba aktualizacji lub poprawek. Co więcej, premiery sieci głównej oparte na kryptowalutach będą musiały zawierać system portfela.

Ciekawi Cię, jak może działać blockchain? Oto artykuł, który pomoże Ci zrozumieć, jak działa blockchain.

Jak Mainnet w kryptowalutach wpływa na ceny

Ciągłe aktualizacje i rewizja funkcji sieci głównej są koniecznością, jeśli projekt kryptowaluty ma odnieść duży sukces pod względem rosnących cen. Bitcoin to projekt, który odniósł ogromny sukces w tym sektorze, po części dzięki aktualizacjom Mainnet.

Aktualizacja sieci głównej pomogła obniżyć cenę kryptowaluty z poziomu poniżej 7000 USD do maksimum 9500 USD w kolejnych tygodniach, po początkowym spadku z poziomu 10600 USD.

W marcu największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej uruchomiła Lightning Network, główną sieć z funkcją kryptowaluty, która dodała drugą warstwę do łańcucha blokowego. Rozwiązanie poza łańcuchem było znaczącą aktualizacją mającą na celu zwiększenie skalowalności BTC, umożliwiając w ten sposób blockchain obsługę większej liczby transakcji na sekundę. Co więcej, premiery sieci głównej oparte na kryptowalutach będą musiały zawierać system portfela, aby pomóc w procesie handlowym.

Dowiedz się więcej o różnych cechach technologii blockchain już teraz!


Mainnet w kryptowalutach, na które należy uważać

EOS Mainnet Launch

W rzeczywistości EOS był jednym z najbardziej oczekiwanych projektów blockchain postrzeganych jako szybka, skalowalna i wydajna wersja Ethereum. EOS to platforma blockchain do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji. Nazywa się to zabójcą Ethereum. Tym bardziej, że jego podstawowe oprogramowanie zapewnia konta, uwierzytelnianie, przechowywanie w chmurze, a także bazy danych i hosting serwerów. Platforma może również przetwarzać miliony transakcji na sekundę.

Nuls Mainnet

Nuls to projekt blockchain, który przez długi czas był nazywany śpiącym gigantem. Projekt ma na celu stworzenie bezproblemowego doświadczenia. Co więcej, klienci i firmy będą mogli wchodzić w interakcje za pośrednictwem wielu łańcuchów bloków. Mogą również wchodzić w interakcje z językami programowania i inteligentnymi kontraktami. Sieć główna projektu w kryptowalutach rozpoczęła się w kwietniu.

VeChain Mainnet

Projekt VeChain ma na celu zapewnienie bezproblemowej integracji między Internetem rzeczy a blockchainem. To wyścig o zbudowanie pozbawionego zaufania i rozproszonego ekosystemu dla przejrzystego przepływu informacji. VeChain Mainnet w kryptowalutach ma zostać wydany 30 czerwca 2018 r. Po uruchomieniu sieci testowej 1 maja 2018 r..

Ontology Mainnet

Ontology to ambitny projekt blockchain, którego celem jest udostępnienie łańcuchów bloków firmom i konsumentom. Sieć buduje obecnie weryfikowalny system, w którym klienci i firmy będą wchodzić w interakcje z danymi, również bez stawiania czoła wyzwaniom związanym z fragmentacją, wyroczniami i błyskawicą.

Projekt ma na celu wyciągnięcie głównej sieci w kryptowalutę zaledwie trzy miesiące po uruchomieniu.

Ethereum Mainnet

Ethereum Mainnet chce zaoferować platformę, aby pomóc programistom w tworzeniu zdecentralizowanych aplikacji. Tak więc, korzystając z platformy, programiści mogą tworzyć różne typy dApps. W rzeczywistości przyspieszy to przyjęcie technologii blockchain. Oferują również kryptowalutę o nazwie Ether. Obecnie istnieje wiele zdecentralizowanych aplikacji opartych na Ethereum i jest to jedna z najlepszych sieci głównych na rynku.

Czytaj więcej:Enterprise Ethereum: Private Blockchain dla przedsiębiorstw

Wniosek

Mainnet w kryptowalutach zapewnia niezawodny i skuteczny sposób mierzenia sukcesu każdego powstającego projektu blockchain. Takie funkcje są dowodem na to, że projekt blockchain jest wdrażany, a zespół programistów pracuje nad tym, aby był wydajny i lepszy. Mainnet wpływa również na ceny kryptowalut zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

Jeśli jesteś tylko nowicjuszem, który chce dowiedzieć się więcej o technologii blockchain, zalecamy rozpoczęcie od naszego bezpłatnego kursu blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map