Lubisz czytać? Ile wiesz o blockchain i kryptowalutach? Są to stosunkowo nowe technologie i wiele osób nie ma pojęcia, czym one są ani jak działają. Cóż, ta nowa technologia jest używana od ośmiu lat. Kiedy został wprowadzony po raz pierwszy, był używany tylko do usług przekazów pieniężnych. Ale przez lata był z powodzeniem stosowany również w innych sektorach.

Jednym z najważniejszych elementów Twojego sukcesu w branży blockchain i kryptowalut jest czytanie świetnych książek na ich temat. Każdy jest inny, ale poniższe sugestie najlepszych książek o blockchain i kryptowalutach z pewnością pomogą Ci w dobrym tempie.

Najlepsze książki o blockchain i kryptowalutach, które powinieneś przeczytać w 2018 roku

1. Internet pieniędzy, tomy 1 & 2

Zbiór rozmów o tym, dlaczego bitcoin ma znaczenie,

dla wszystkich, Andreas M. Antonopoulos

Internet pieniędzy

Nie bez powodu Andreas jest ukochaną osobowością w branży blockchain. Od wielu lat jest krypto-ewangelistą. Jego książka Internet of Money Volumes 1 &2 to kompilacja jego przemówień na temat blockchain i kryptowalut w różnych częściach świata w latach 2013-2016.

Jeśli masz jakiekolwiek trudności ze zrozumieniem szaleństwa kryptowalut, to są książki, do których powinieneś się odwołać. W tych tomach rozkłada blockchain i kryptowalutę w języku laika, abyś mógł dotrzymać kroku tym technologiom. W tych książkach zrozumiesz, co napędza kryptowaluty i blockchain oraz ich przyszłość w różnych aspektach naszego życia. Nowy w Blockchain i Crypto? To jeden z najlepszych książki dla Was.

2. Business Blockchain: obietnica, praktyka i zastosowanie następnej technologii internetowej – autor: William Mougayar

Business Blockchain

William jest znanym myślicielem biznesowym związanym z blockchainem. Jest znawcą technologii blockchain, a jego myśli i pisma wywarły wpływ na miliony ludzi na całym świecie. W tej książce upraszcza blockchain, aby ułatwić zrozumienie.

Przewiduje również różne aspekty wykorzystania technologii blockchain w przyszłości, które zmienią sposób prowadzenia biznesu. Także w ta książka William dwa aspekty łańcucha bloków. Po pierwsze, w jaki sposób właściwe wykorzystanie łańcucha bloków może rozwiązać wiele wyzwań, przed którymi stoimy dzisiaj. Po drugie, jak wąskie spojrzenie na blockchain spowalnia jego różnorodne zastosowania.


3. The Age of Cryptocurrency – Michael J. Casey i Paul Vigna

Era kryptowalut

Ta książka jest idealna dla początkujących w bitcoinach i kryptowalutach. Wprowadza Cię w bitcoin, a następnie prowadzi krok po kroku przez jego aktualną wartość rynkową, a także przewidywalną przyszłość. Książka jest napisana w łatwy do zrozumienia sposób z wykorzystaniem studiów przypadku.

Książka objaśnia również technologię blockchain. Jeśli chcesz głębiej zrozumieć blockchain i kryptowalutę, to jest najlepsza książka dla ciebie.

4. Blockchain: Przewodnik dla początkujących dotyczący zrozumienia technologii stojącej za Bitcoinem i kryptowalutą – autor: Artemis Caro

Blockchain The Beginners Guide

Istnieje wiele niejasnych pomysłów na temat blockchain i kryptowalut, ale o co w nich chodzi? Cóż, ta książka ma wspaniałe wprowadzenie do technologii blockchain. Daje również oparte na faktach tło dotyczące łańcucha bloków, technologii stojącej za bitcoinem i innymi wirtualnymi walutami.

Poza tym to książka bada również, w jaki sposób blockchain jest używany w obecnej branży technologicznej i jego możliwe przyszłe wykorzystanie w różnych aspektach naszego życia.

5. Technologie Bitcoin i kryptowalut: kompleksowe wprowadzenie – Arvind Narayanan, Joseph Bonneau, Edward Felten, Andrew Miller, Steven Goldfeder

Technologie Bitcoin i kryptowalut

To jedna z najlepszych książek o blockchain i kryptowalutach do przeczytania. Książka zawiera obszerne wprowadzenie do tych nowych technologii, które są często źle rozumiane. Idealny dla każdego, kto interesuje się blockchainem i kryptowalutą.

Obejmuje prawie każdy temat dotyczący kryptowalut, od wydobycia, decentralizacji, różnych rodzajów dostępnych walut cyfrowych i wiele więcej.

Podobała Ci się ta lista? Sprawdź nasze listy najlepszych influencerów na blockchainie:

  • 15 największych influencerów Blockchain w YouTube
  • 20 najlepszych influencerów w technologii Blockchain, których należy śledzić w 2018 roku
  • 5 najpopularniejszych podcastów Blockchain do naśladowania w 2018 roku

Co myślisz o tych książkach? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me