Darmowe kursy Blockchain: Rozpocznij swoją podróż już teraz!

Wraz z popularnością blockchainów, na rynku rośnie wiele bezpłatnych kursów blockchain. Ale czy te kursy są wystarczające, aby nauczyć Cię podstaw blockchain? Teraz, gdy blockchain zyskuje na popularności, wiele przedsiębiorstw chce się dowiedzieć wszystkiego na jego temat.

Cel? Cóż, aby zdobyć wiedzę podczas opracowywania rozwiązań blockchain. W rzeczywistości technologia jest niezwykle skomplikowana. Tak więc bez odpowiedniego treningu blockchain nikt nie może naprawdę nauczyć się go używać, a więc rozwijać.

Aby Ci pomóc, jesteśmy tutaj z naszym podejściem do blockchain z bezpłatnymi kursami blockchain, które możesz wypróbować.

Więc zacznijmy.

 

Contents

Czy bezpłatne kursy Blockchain na rynku są wystarczające?

Cóż, zazwyczaj każdy darmowy kurs blockchain, który znajdziesz w Internecie, nie wystarczy, aby zapewnić odpowiednią bazę wiedzy. W wielu przypadkach te bezpłatne przewodniki online z kursów blockchain są pełne fałszywych informacji, które mogą tylko odciągnąć Cię od głównego tematu.

Co więcej, te bezpłatne przewodniki online typu blockchain mogą sprawić, że stracisz ogromną ilość czasu wraz z zasobami.

Zasadniczo powinieneś być bardziej ostrożny przy wybieraniu kursów, ponieważ mogą one łatwo dostarczyć fałszywych informacji. Dlatego należy brać udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących technologii blockchain tylko w znanych witrynach.

Co więcej, zawsze powinieneś zawsze uważać na bezpłatne kursy blockchain. Ale nie martw się, ponieważ wielu z was często chce nauczyć się tylko podstawowych informacji o tej technologii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, korzystając z naszej kolekcji bezpłatnych przewodników online dotyczących technologii blockchain..

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych bezpłatnych kursów Blockchain?

Przede wszystkim w 101 Blockchains zawsze jesteśmy bardziej niż chętni, aby pomóc każdej osobie, która szuka solidnych informacji na temat łańcucha bloków. W rzeczywistości jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej nowej technologii i chcemy, aby dowiedzieli się o niej profesjonaliści.


Dlatego poświęcamy naszą stronę internetową i całą jej zawartość, aby pomóc Ci znaleźć pożądane informacje. Ponadto cała nasza kolekcja kursów jest tutaj, aby zaoferować najlepszą możliwą bazę wiedzy na temat tej nowej technologii.

Aby pomóc Ci sprawdzić jakość naszych treści premium, oferujemy dwa bezpłatne kursy blockchain!

Co więcej, oba nasze bezpłatne przewodniki po kursach blockchain są wyposażone w dodatkowe materiały, które pomogą Ci doświadczyć treści premium.

Ponadto mamy tendencję do oferowania solidnych informacji, ponieważ członkowie naszego zespołu ekspertów pracują dzień i noc, aby wszystkie kursy blockchain online były zawsze aktualne.!

Jednak te dwa bezpłatne kursy blockchain są tylko dla początkujących. Jeśli jesteś profesjonalistą i chcesz w pełni zrozumieć aspekt architektoniczny tej technologii, zapisz się na nasze kursy premium.

Ponadto możesz spodziewać się certyfikatu z tych kursów.

 

Nasza kolekcja bezpłatnych kursów Blockchain

 

Podstawy Enterprise Blockchains

Czas trwania kursu

Dbamy o to, abyś mógł ukończyć wszystkie nasze kursy w krótkim czasie. Ponieważ możesz być zajęty pracą zawodową, ukończenie kursu może wydawać się dużym kłopotem. W związku z tym nasz kurs dotyczący podstaw łańcucha bloków dla przedsiębiorstw zajmie Ci tylko 4 dni.

Co więcej, zajmuje to tylko 15 minut dziennie! Jesteśmy prawie pewni, że możesz poświęcić czas na zapoznanie się z naszym bezpłatnym przewodnikiem po kursach blockchain.

Mamy też osiem lekcji do sprawdzenia. Te 8 lekcji obejmie wszystkie podstawy, których potrzebujesz, aby dowiedzieć się o procesach łańcucha bloków w przedsiębiorstwie.

Aby pomóc Ci szybko nauczyć się tematu, podzieliliśmy całe 8 lekcji na 4 dni! Ale nie martw się, nie będziesz musiał brać udziału w lekcjach ani ukończyć kursu w ciągu zaledwie 4 dni.

W rzeczywistości możesz zatrzymać się i wrócić do bezpłatnego kursu blockchain w dowolnym momencie. W ten sposób zyskujesz większą elastyczność dzięki naszej kolekcji.

Zapisz się na kurs Podstawy łańcucha bloków dla przedsiębiorstw, jeśli –

 • Chcesz poznać podstawy technologii blockchain.
 • Chętnie poznają różne ważne terminy związane z blockchain.
 • Chcesz zrozumieć, jak blockchain wpływa na wszystkie wiodące sektory na rynku.

 

Przegląd kursu

Ten darmowy przewodnik online z kursów blockchain Enterprise Blockchains Fundamentals jest pierwszym krokiem dla każdego profesjonalisty na jego drodze do blockchain. Co więcej, ten kurs jest idealny do podnoszenia swojej pozycji i umiejętności. Na tym kursie dowiesz się, jak działa blockchain i jak możesz go wykorzystać jako dźwignię w swojej karierze.

W każdym razie zadbaliśmy o to, aby ten bezpłatny kurs był przeznaczony dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą poznać technologię, ale najpierw muszą zapoznać się z jej częściami. Ponadto chcemy, abyś ulepszył swoje zestawy umiejętności i zyskał nowe możliwości.

Dlatego jeśli chcesz dołączyć do tej nowej rewolucji blockchain i chcesz uzyskać cenne informacje na temat tej technologii, skorzystanie z tego kursu powinno być pierwszym wyborem.

Czy wiesz, co jest najlepsze? Naszym darmowym kursom blockchain zaufało ponad 5000 profesjonalistów na całym świecie. Fakt, że możesz wziąć udział w tym kursie bez żadnych pieniędzy, jest w tej chwili cenną opcją.

W każdym razie jesteśmy prawie pewni, że żadna inna firma na rynku nie może zaoferować Ci tak dużej wartości w całkowicie darmowym kursie blockchain.

Nie trać więc więcej czasu, ukończ trasę i zdobądź przewagę w wyścigu już teraz!

 

Czego się dowiesz?

Moduł 1: Definicja technologii Blockchain

W tym pierwszym module dowiesz się, jaka jest rzeczywista definicja technologii blockchain. W rzeczywistości, jeśli jesteś tylko początkującym i nie wiesz nic o tej technologii, nigdy nie pomijaj tego modułu. Pomoże Ci to poznać podstawowe uwarunkowania tej technologii.

Co więcej, otrzymasz wizualne wyjaśnienie, jak to naprawdę działa. Zasadniczo użyjemy go, aby nieco uprościć proces uczenia się.

 

Moduł-2: Ważne warunki dotyczące Blockchain Enterprise

Znajomość terminologii pomaga w dalszym stosowaniu wspólnego standardu w rozwiązaniach. W rzeczywistości zwiększy to również Twoje szanse na uzyskanie interoperacyjności. Dlatego w drugim module poznasz te terminologie i odpowiednio dopasujesz swoje strategie.

Co więcej, tutaj dowiesz się o problemach z podwójnymi wydatkami, jak działają mechanizmy konsensusu i tak dalej.

Ponadto w module znajdują się różne typy blockchain i ich różnice, a także sposób działania węzłów i walidatorów.

Dlatego upewnij się, że w ogóle ich nie pomijasz.

 

Moduł 3: Podstawy inteligentnego kontraktu

W trzeciej części skupimy się na inteligentnym kontrakcie. W rzeczywistości inteligentne kontrakty są absolutnie niezbędne, jeśli chodzi o przedsiębiorstwa. Możesz je łatwo zautomatyzować, a będą one działać samodzielnie, gdy każda ze stron będzie prawidłowo przestrzegać zasad.

Jest to więc świetny sposób na podpisanie umowy z innymi stronami lub firmami bez martwienia się o wypłatę.

Tutaj dowiesz się, jak to działa i jakie są typowe zalety tej funkcji.

 

Moduł 4: Cyfrowa transformacja Blockchain

Ostatnia sekcja to najważniejsza część naszego bezpłatnego kursu blockchain. Co więcej, jeśli nie spojrzymy na to z właściwej perspektywy, pozostanie złożoną technologią dla wszystkich firm.

Skoncentrujemy się więc na tym, gdzie ta technologia działa i jakie są obecnie wiodące sektory tej technologii.

Dowiesz się również o procesie cyfrowej transformacji blockchain.

 

Dołączony materiał bonusowy

Prezentacja kursu

Możesz pobrać wszystkie prezentacje kursów po ukończeniu naszego bezpłatnego kursu blockchain. Więc zawsze możesz wrócić, poprawić je i odświeżyć swoją pamięć!

Dodatkowe wykłady

Będziemy włączać dodatkowe wykłady wraz z wykładami w ramach bezpłatnych szkoleń z zakresu blockchain. Zatem twoja nauka nie tylko się tutaj skończy; zawsze otrzymasz więcej treści, aby zwiększyć swoją bazę wiedzy.

Dołącz do wydarzeń online

Otrzymasz również wyłączny dostęp do wszystkich naszych wydarzeń online, takich jak webinary z najlepszymi profesjonalistami z branży. Wszystko to jest całkowicie bezpłatne!

 

Wprowadzenie do Enterprise Blockchain

Czas trwania kursu

Naszym głównym celem jest, abyś mógł ukończyć wszystkie nasze kursy w krótkim czasie bez żadnych kłopotów. Dlaczego? Cóż, w rzeczywistości wielu z was może być zajętych pracą zawodową i nie miałoby czasu na ukończenie długiego kursu.

Dlatego, aby pomóc Ci nie marnować dużo czasu, zapewniamy, że ukończenie tego bezpłatnego kursu blockchain zajmie tylko 5 dni.!

Tak! Tylko 5 dni! Co więcej, zamiast spędzać wiele godzin na kursie, będziesz musiał spędzać tylko 15 minut każdego dnia!

Mamy również do sprawdzenia dwanaście lekcji. Te 12 lekcji obejmie wszystkie podstawy, których potrzebujesz, aby dowiedzieć się o procesach łańcucha bloków w przedsiębiorstwie.

Kolejną najlepszą rzeczą w naszych bezpłatnych kursach blockchain jest to, że wszystkie materiały szkoleniowe dzielimy na 5 dni. W ten sposób możesz najpierw nauczyć się łatwych terminów i powoli przejść do trudnych czynników.

Ale nie martw się, nie musisz brać lekcji ani ukończyć kursu w ciągu zaledwie 5 dni, aby nauczyć się blockchain za darmo.

W rzeczywistości możesz zatrzymać się i wrócić do bezpłatnego kursu blockchain w dowolnym momencie. W ten sposób zyskujesz większą elastyczność dzięki naszej kolekcji.

Zapisz się na wprowadzenie do kursu Enterprise Blockchain, jeśli –

 • Chętnie poznają podstawy technologii blockchain.
 • Chcesz dowiedzieć się, jak działają różne części łańcucha bloków w przedsiębiorstwie.
 • Chętnie poznają cały proces cyfrowej transformacji blockchain.

 

Przegląd kursu

Ten kurs jest specjalnie nakreślony, aby dać ci wyjątkową okazję w biznesie blockchain. Co więcej, po ukończeniu tego kursu możesz w końcu docenić, jak blockchain może naprawdę sprawić, że procesy biznesowe przedsiębiorstwa znów staną się świetne.

W każdym razie zapewniamy, że uzyskasz dostęp premium do wszystkich szczegółów technicznych, a także przypadków użycia związanych z biznesem. W ten sposób z pewnością pomogą Ci wdrożyć rozwiązania blockchain bez żadnych kłopotów.

Zalecamy jednak, abyś zapoznał się z naszymi innymi kursami, zanim w ogóle przyjrzysz się swojemu projektowi blockchain.

W każdym razie ten darmowy przewodnik online po kursach blockchain jest tutaj, aby pomóc Ci poznać przykłady z życia wzięte. Korzystając z tego, możesz wreszcie zrobić pierwszy krok w kierunku wspaniałej przyszłości.

Tak więc, jeśli naprawdę chcesz dołączyć do nowej rewolucji blockchain i chcesz uzyskać cenne informacje na temat tej technologii, skorzystanie z tego kursu powinno być Twoim pierwszym wyborem.

Musisz pilnie się skupić, aby poprawić swoją karierę i rozwinąć swój zestaw umiejętności. Jeśli jesteś już w branży korporacyjnej jako konsultant, dyrektor wykonawczy lub menedżer, powinieneś o tym wiedzieć.

Dlatego poznanie podstaw blockchain i jego implikacji jest niezwykle ważne. Skorzystaj więc z tych bezpłatnych kursów blockchain, aby uzyskać idealny pakiet swojego życia. Możesz dowiedzieć się więcej o tym kursie tutaj!

Nie zapomnij też sprawdzić naszych innych kursów.

 

Czego się dowiesz?

Moduł-1: Definicja Blockchain

Przede wszystkim zaczniemy od definicji technologii blockchain. Nie wiedząc lub nie poznając, co to jest, nie możesz przejść do bardziej złożonej części tej technologii. Tak więc, jeśli jesteś tylko początkującym i nie wiesz nic o tej technologii, nigdy nie pomijaj tego modułu. Pomoże ci to poznać główny aspekt tej technologii.

Co więcej, otrzymasz wizualne wyjaśnienie, jak to naprawdę działa. Zasadniczo użyjemy go, aby nieco uprościć proces uczenia się.

Poznasz również różnicę między scentralizowanymi, zdecentralizowanymi i rozproszonymi modelami sieci. Co więcej, omówimy również historię i różne rodzaje technologii blockchain.

 

Moduł 2: Najważniejsze warunki dotyczące łańcucha bloków przedsiębiorstwa

W części wysyłkowej skupimy się głównie na różnych terminologiach, które są powszechnie używane we wdrażaniu łańcucha bloków w przedsiębiorstwach.

Dlaczego jednak? Cóż, zapoznanie się z nimi pomoże ci w dalszym stosowaniu wspólnego standardu w twoich rozwiązaniach. To ostatecznie zwiększy Twoje szanse na uzyskanie współdziałania.

Co więcej, tutaj dowiesz się o problemach z podwójnymi wydatkami, jak działają mechanizmy konsensusu i tak dalej. Dodatkowo dowiesz się o walidatorach, węzłach, transakcjach i tak dalej.

 

Moduł 3: Podstawy inteligentnych umów

W tej części darmowego kursu blockchain skupimy się na podstawach inteligentnych umów. W rzeczywistości możesz je łatwo zautomatyzować, a będą one działać samodzielnie, gdy każda ze stron będzie odpowiednio przestrzegać zasad.

Jest to więc świetny sposób na podpisanie umowy z innymi stronami lub firmami bez martwienia się o wypłatę.

Tutaj dowiesz się, jak to działa i jakie są typowe zalety tej funkcji. Co więcej, dowiesz się również o wadach tej funkcji i popularnych przypadkach użycia, które możesz również wypróbować.

Dlatego poznanie tej sekcji jest dla Ciebie stosunkowo ważne.

 

Moduł 4: Blockchain transformujący przedsiębiorstwa

Ta sekcja jest poświęcona temu, jak blockchain zmienia przedsiębiorstwa. Zasadniczo skupi się na ważnych aspektach cyfrowej transformacji blockchain. To ważna część, więc nie pomijaj tej sekcji za wszelką cenę.

W każdym razie skupimy się na tym, gdzie ta technologia działa i jakie są obecnie wiodące sektory tej technologii.

Porozmawiamy również o zaufaniu IBM w branży spożywczej i pomożemy w opracowaniu strategii dla idealnego rozwiązania blockchain.

 

Moduł 5: Jak Blockchain zmienia świat

To ostatni moduł naszych bezpłatnych kursów blockchain. W rzeczywistości blockchain może na razie nie usunąć całkowicie istniejących starszych sieci. Ale na pewno zmieni to, jak to działa i powoli może przejąć pełną kontrolę.

Krótko mówiąc, świat, który w tej chwili widzisz, zmieni się całkowicie, ale będzie to następować stopniowo. Dlatego upewnij się, że znalazłeś swoją pozycję w tej zmianie, aby uchronić się przed zakłóceniami.

Dlatego w tej sekcji pomożemy Ci poznać korzyści płynące z wersji Web 3.0. Skoncentrujemy się również na sfederowanym łańcuchu bloków i nauczymy Cię o ogólnym ekosystemie konsorcjów. Dodatkowo omówimy możliwe przypadki użycia.

 

Dołączony materiał bonusowy

Prezentacja kursu

Możesz pobrać wszystkie prezentacje kursów po ukończeniu naszego bezpłatnego kursu blockchain. Więc zawsze możesz wrócić, poprawić je i odświeżyć swoją pamięć!

Dodatkowe wykłady

Będziemy włączać dodatkowe wykłady wraz z wykładami w ramach bezpłatnych szkoleń z zakresu blockchain. Zatem twoja nauka nie tylko się tutaj skończy; zawsze otrzymasz więcej treści, aby zwiększyć swoją bazę wiedzy.

Dołącz do wydarzeń online

Otrzymasz również wyłączny dostęp do wszystkich naszych wydarzeń online, takich jak webinary z najlepszymi profesjonalistami z branży. Wszystko to jest całkowicie bezpłatne!

 

Kto powinien wziąć udział w naszych bezpłatnych kursach Blockchain?

Nasze kursy są specjalnie zaprojektowane z myślą o Twoich bezpłatnych szkoleniach dotyczących technologii blockchain. Tak więc każdy specjalista z branży, liderzy biznesowi, konsultanci prawni lub każdy może z łatwością nauczyć się technologii blockchain za darmo z naszych kursów. Co więcej, korzystanie z tych bezpłatnych kursów online dotyczących technologii blockchain pomoże Ci łatwo zrozumieć podstawy technologii blockchain.

Zasadniczo, jeśli jesteś –

 • Specjalista ds marketingu
 • Analityk Biznesowy
 • Doradca
 • Lider Biznesu
 • Menedżer programu i produktu
 • Profesjonalista w branży
 • Przedsiębiorca
 • Podejmujący decyzję
 • Menedżer ds. Innowacji

W takim razie zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszymi darmowymi przewodnikami online na temat blockchain. Co więcej, jeśli ktoś, kogo nie ma na naszej liście, jest chętny do nauki, blockchain za darmo z pewnością powinien również sprawdzić nasze kursy.

 

Często zadawane pytania na temat naszego bezpłatnego kursu Blockchain

FAQ-1: Kto może zapisać się na te kursy?

Szczerze każdy! Dbamy o to, aby wszystkie nasze kursy blockchain były otwarte dla każdego profesjonalisty, który chce poznać technologię blockchain. Co więcej, musisz wiedzieć, jak blockchain naprawdę wpłynie na różne sektory na całym świecie.

Dlatego te kursy z pewnością pomogą ci w poznawaniu zakłóceń wraz z możliwymi przypadkami użycia. Tak więc każdy entuzjasta, menedżer lub liderzy blockchain mogą swobodnie zapoznać się z naszymi bezpłatnymi opcjami kursów blockchain.

 

FAQ-2: Czy mogę współpracować z zespołem?

Tak, oczywiście! Wierzymy, że można naprawdę nauczyć się tematu, gdy może więcej wchodzić w interakcję z nauczycielem. W rzeczywistości wiemy, że pomimo ukończenia naszego bezpłatnego kursu blockchain możesz mieć wiele pytań.

Dlatego upewniamy się, że nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, kiedy tylko zechcesz! Co więcej, nasz zespół jest również w pełni przygotowany do pomocy w jakikolwiek inny sposób, również z aktualnymi informacjami.

Zwykle trochę się chwalimy tą funkcją, ponieważ wiele bezpłatnych kursów w ogóle nie oferuje tej funkcji.

 

FAQ-3: Jak przygotowywane są kursy?

Dbamy o to, aby wszystkie nasze kursy były projektowane w oparciu o aktualne informacje. Wszelkiego rodzaju informacje o niektórych platformach lub typach łańcucha bloków pochodzą bezpośrednio od ich twórców. Więc nie, nie tworzymy żadnych informacji tak, jak nam się podoba.

Ponadto nasz zespół ekspertów zawsze aktualizuje nasze materiały szkoleniowe, ponieważ w biznesie przedsiębiorstwa rzeczy mogą się bardzo szybko zmienić.

Ponadto wszystkie nasze bezpłatne przewodniki online z kursami blockchain zajmą Ci tylko 60 minut!

Tak! Będziesz musiał poświęcić tylko 15 minut swojego czasu każdego dnia, aby się o tym dowiedzieć. Ponadto pełne wykonanie zajmie tylko 4 dni!

 

FAQ-4: Czy te kursy mają certyfikaty?

Niestety, nie oferujemy żadnych certyfikatów w przypadku naszych bezpłatnych kursów. W rzeczywistości te bezpłatne przewodniki szkoleniowe dotyczące łańcucha bloków są przeznaczone tylko dla początkujących graczy. Dlatego zaoferowanie im profesjonalnego certyfikatu nie byłoby mądrym wyborem na rynku pracy w technologii blockchain.

Nasze kursy są bardziej dla początkujących, którzy po prostu chcą nauczyć się blockchain za darmo, a nawet dla tych z Was, którzy nadal nie mogą zdecydować, czy powinni zdecydować się na nasze treści premium, czy nie.

Jeśli naprawdę szukasz certyfikatów, możesz sprawdzić nasz certyfikowany profesjonalny kurs blockchain tutaj!

 

FAQ-5: Dlaczego powinienem wziąć te bezpłatne kursy od 101Blockchains?

Cóż, zwykle bardzo się różnimy od pozostałych dostawców bezpłatnych kursów. W rzeczywistości wszystkie nasze bezpłatne przewodniki online poświęcone blockchain skupiają się na wpływie technologii blockchain na nasze modele biznesowe. To jest coś, czego brakuje innym kursom na rynku.

Dotyczy to wyłącznie technologii, a nie sposobu jej wykorzystania do tworzenia własnych rozwiązań wartościowych dla przedsiębiorstwa.

Zdobędziesz więc umiejętności techniczne, ale nie zrozumiesz, jak ta technologia działa w tym środowisku. Ale jeśli zapiszesz się na nasze kursy akademickie, na pewno opanujesz również tę wiedzę.

Ponadto staramy się regularnie aktualizować wszystkie nasze treści. Dzięki temu zawsze dowiesz się o aktualnej sytuacji tej nowej rewolucji.

Wreszcie, nasze treści są przeznaczone zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych bezpłatnych kursów blockchain już teraz!

 

Na końcu,

Nauka o blockchainie to bardzo skomplikowany proces. Ale tutaj staramy się maksymalnie uprościć ich zrozumienie. W rezultacie w naszej akademii mamy bogatą kolekcję treści.

Ale jeśli jesteś dopiero początkującym, zdecydowanie sprawdź nasze bezpłatne kursy blockchain, aby zrozumieć, jak to działa.

Chcesz czegoś więcej? Sprawdź naszą zawartość premium już teraz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map