Dostawcy Blockchain: 10 najlepszych dostawców Blockchain

Wraz z rosnącą popularnością i szaleństwem technologii blockchain, rynek dostawców blockchain przeżywa obecnie boom. Istnieje wiele przedsiębiorstw, które chcą korzystać z usług dostawców technologii blockchain. Jednak technologia wciąż nie jest wystarczająco dojrzała.

W rezultacie dostawcy blockchain oferują głównie usługi, takie jak doradztwo strategiczne lub weryfikacja koncepcji. Ze względu na złożony charakter projektów na żywo było bardzo mało.

Jednak przy szybkim rozwoju to tylko kwestia czasu, kiedy blockchain osiągnie ostateczną dojrzałość. Dlatego najlepiej byłoby już teraz wystartować w wielkim wyścigu.

Dlatego w tym przewodniku przedstawię najlepszych dostawców technologii blockchain na rynku, aby Ci w tym pomóc. Ponadto dowiesz się również, jaka jest obecna sytuacja i jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorstwem w zakresie wdrażania technologii blockchain.

A więc zacznijmy!

Contents

Rozdział-1: Jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorstwem przy wdrażaniu Blockchain?

Zacznijmy od wyzwań. Zasadniczo wiele przedsiębiorstw nie ma wystarczającej wiedzy na temat tego, czym naprawdę jest technologia blockchain. Z drugiej strony, niektórzy z nich to rozumieją, ale potem stają przed innymi problemami dostawców blockchain.

W każdym razie podzielę wszystkie wyzwania na trzy różne części. Zobaczmy, czym one są –

Podstawowe wyzwania

 • Rozwój rozwiązań blockchain

Wiele przedsiębiorstw nigdy nie słyszało o technologii blockchain. Dlatego w wielu przypadkach, tuż po tym, jak się o tym dowiedzą, są nadmiernie podekscytowani i wskakują do wdrożenia. Dlatego w wielu przypadkach zawodzą.

 • Brak zrozumienia, jak działa system

Cóż, w większości przypadków przedsiębiorstwa nie rozumieją, jak dokładnie działają łańcuchy bloków. Z drugiej strony nie wiedzą też o jego ekstremalnej funkcjonalności. W rezultacie nie szukają żadnych strategicznych form porady, dostawców technologii blockchain.

 • To nie jest dojrzała technologia

W rzeczywistości blockchain nie jest dojrzałą technologią. W związku z tym większość usług oferowanych przez dostawców technologii blockchain również nie jest dojrzała. Stwarza to obecnie ogromne wyzwanie dla przedsiębiorstw.

 • Za mało historii sukcesu

Ze względu na złożony charakter wielu dostawców technologii blockchain nadal nie może zaoferować odpowiedniej liczby historii sukcesu na rynku. Stwarza to błędne wrażenie na przedsiębiorstwie.


 • Sytuacje z wpisowym i zakłócenia

W rzeczywistości, jeśli przedsiębiorstwa chcą korzystać z tej technologii, będą musiały zmienić swoje modele biznesowe. Oznaczałoby to jednak tylko zagrożenie dla interesariuszy. W rezultacie kupują tylko wtedy, gdy model biznesowy zaczyna się zmieniać.

W każdym razie prawie 90% przedsiębiorstw radzi sobie z tymi podstawowymi wyzwaniami, szukając dostawców technologii blockchain.

Dodatkowe wyzwania

Tylko 9% przedsiębiorstw przechodzi na drugi poziom wyzwań. To są –

 • Brak jasności

W rzeczywistości większość przedsiębiorstw nie ma jasności co do tego, jaka powinna być architektura techniczna. Dlatego wielu popełnia błędy, próbując samodzielnie opracować platformę.

 • Nie można oszacować korzyści

Korzyści płynące z platform blockchain są ogromne. Jednak jest to głównie długoterminowe i wiele przedsiębiorstw nie ma żadnego sposobu na zmierzenie zwrotu z inwestycji, gdy korzystają z tej technologii.

 • Zbyt wiele wyzwań dla konsorcjów

Praca w środowisku konsorcjum wymaga wielu umiejętności zarządczych. Ponadto musisz wiedzieć, jak skonfigurować te platformy i jaką rolę w zarządzaniu powinno odgrywać Twoje przedsiębiorstwo. Jednak większość przedsiębiorstw napotyka trudności w takich sytuacjach.

 • Kwestie prywatności i bezpieczeństwa

Bez odpowiednich warstw zabezpieczeń przedsiębiorstwa będą narażone na ataki. Jednak nie ustanawiają odpowiednich protokołów bezpieczeństwa i zachowują prywatność, aby uniknąć włamań.

 • Niezdecydowanie

Większość przedsiębiorstw nie wybiera odpowiedniego typu łańcucha bloków dla swojej firmy. Zasadniczo nie mogą zdecydować, czy powinni iść bez pozwolenia, czy z pozwoleniem.

Wyzwania trzeciorzędne

To ostatni poziom wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorstwa. Tylko 1% przedsiębiorstw osiąga ten poziom.

 • Za mało obaw o przepisy formalne

Mimo że dostawcy technologii blockchain oferują organowi centralnemu mniejszą strukturę, aby nadal był on w pełni stosowany, musi mieć pewne regulacje. Ponadto każde przedsiębiorstwo musi przestrzegać określonych przepisów kraju, w którym prowadzi działalność. Jednak kiedy konwertują swoje platformy na blockchain, wydają się przeoczyć wszystkie kwestie regulacyjne.

 • Brak doświadczonych programistów

Ponieważ blockchain jest dość nową technologią, bardzo trudno jest znaleźć idealne talenty do pracy nad nią. W rzeczywistości bardzo niewielu programistów ma doświadczenia związane z blockchainem. Dlatego najlepiej współpracować z dostawcami technologii blockchain, ponieważ mają oni już duży wybór programistów blockchain.

 • Brak interoperacyjności ani standardów rynkowych

Istnieje wiele platform, które oferują standard dla platform blockchain. Jednak w większości przypadków nie ma odpowiednich standardów, których należy przestrzegać. Z drugiej strony brak interoperacyjności tych platform utrudnia ich rozbudowę.

 • Problem ze starszą integracją sieci

W rzeczywistości proces integracji ze starszymi sieciami jest dość trudny i kosztowny. Jednak niektórzy dostawcy blockchain oferują teraz te usługi.

 • Problemy z przepustowością lub opóźnieniem

Podczas fazy produkcji obciążenie systemu staje się zbyt duże. W rezultacie utrzymanie optymalnej przepustowości staje się znacznie trudniejsze.

 • Niezdefiniowane wsparcie serwisowe

Na rynku jest wielu dostawców technologii blockchain, którzy nie oferują odpowiedniego wyjaśnienia, jakiego rodzaju usługi świadczą. W rezultacie wiele przedsiębiorstw wybiera niewłaściwe.

 • Zarządzanie zmianami kulturowymi

Cóż, nasze kultury są ściśle powiązane z naszą produkcją przemysłową. Tak więc zmiana w branży wpływa również na naszą kulturę. Czasami trudno jest właściwie zarządzać zmianami.

Rozdział-2: Wpływ dostawców Blockchain

Dostawcy Blockchain ze swoimi rozwiązaniami mają znaczący wpływ na branże. Według firmy Gartner jest oczywiste, że do 2030 r. Prawie wszystkie branże zostaną zakłócone. Jednak małe zmiany są już widoczne wśród przedsiębiorstw.

Zobaczmy więc, jakie zmiany przyniosą ci dostawcy technologii blockchain.

Wkrótce: pełny wpływ na biznes

Wzrost wydajności

Cóż, po rozpoczęciu korzystania z platform wiele firm zauważyłoby wzrost wydajności produkcji. W rzeczywistości dostawcy usług blockchain oferują również wzrost przychodów.

Identyfikowalność i śledzenie

Śledzenie dowolnego produktu lub procesu jest teraz dość trudne. Ale dzięki dostawcom usług blockchain możesz łatwo uzyskać platformę, która oferowałaby monitorowanie w czasie rzeczywistym.

Doskonałość procesu

Proces prowadzenia jakiejkolwiek działalności szybko się zmienił. Zapewniłoby większą doskonałość w przetwarzaniu.

Digitalizacja

W rzeczywistości cała branża przejdzie przez masowy proces cyfryzacji ze względu na dostawców usług blockchain. Tak więc branże musiałyby zainwestować dużo pieniędzy i zasobów, aby całkowicie przejść na inne spektrum.

Tożsamość

Digitalizacja tożsamości byłaby ostatnią szansą, jaką zobaczysz w najbliższym czasie. Większość dostawców usług blockchain oferuje zaawansowane wsparcie dla zdecentralizowanych tożsamości. Dlatego może na zawsze zmienić sposób, w jaki przechowujemy lub pozywamy naszą tożsamość.

Średnioterminowy: nowa konkurencyjna infrastruktura

Po niewielkich zmianach w najbliższej perspektywie wszystkie zmiany spowodowałyby wprowadzenie nowej infrastruktury dla niektórych sektorów.

Nowa infrastruktura IT

Z pomocą dostawców usług blockchain branża IT przejdzie ogromną zmianę. Zasadniczo zobaczysz zupełnie inną infrastrukturę IT. Ponadto byłyby całkowicie zdecentralizowane i bez wpływu scentralizowanych władz.

Ponadto oferowałyby użytkownikom wyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności. Dostawcy technologii blockchain mieliby w tym do odegrania ogromną rolę.

Więcej zaufania do współpracy wielostronnej

Obecnie bardzo niewielka liczba przedsiębiorstw ma pełne zaufanie do współpracy wielostronnej. Zasadniczo z powodu braku zaufania i problemów z zarządzaniem partnerstwa mają tendencję do rozpadania się. Jednak wraz z popularnym rozwojem platform konsorcjum scenariusz zmieniłby się znacznie.

Możesz szybko uzyskać odpowiednią usługę konsorcjum od dostawców rozwiązań blockchain. Ponadto jest wielu dostawców rozwiązań typu blockchain, którzy oferują różne rozwiązania konsorcjalne.

Nowy system zarządzania transakcjami

Cóż, blockchain oferuje nowy model zarządzania transakcjami. W rzeczywistości naszemu typowemu systemowi zarządzania transakcjami brakuje dużo czasu. Realizacja transakcji zajmuje kilka dni. Ponadto płatności nadzorowane są bardzo problematyczne i ich przetworzenie może zająć wiele dni.

Z drugiej strony dostawcy rozwiązań blockchain oferują szybsze wyniki. Tym samym ostatecznie zmieni sposób obsługi sektora zarządzania transakcjami.

Długoterminowe: twórcze zakłócenia

Wielu ekspertów przewiduje twórcze zakłócenie na dłuższą metę. Mimo że dostawcy technologii blockchain zauważyliby te zmiany w dłuższej perspektywie, to jednak ostatecznie to nastąpi.

Żadnych więcej pośredników

Zasadniczo w dłuższej perspektywie prawie wszystkie firmy zaczną używać blockchain. W ten sposób każdy system byłby zdecentralizowany i na dobre pozbyłby się pośredników. Z drugiej strony, gdy dostawcy rozwiązań blockchain rosną wykładniczo, zobaczysz spadek usług stron trzecich.

Zamiast tego ludzie częściej przechodziliby do usług peer-to-peer.

Nowa forma modeli biznesowych

Cóż, typowa struktura naszego biznesu uległaby całkowitej zmianie. Ponadto zobaczymy wiele nowych rynków otwieranych dzięki dostawcom rozwiązań opartych na łańcuchu bloków. Te rynki obejmowałyby zdecentralizowane usługi internetowe, zdecentralizowane protokoły bezpieczeństwa, zdecentralizowane aplikacje i wiele innych.

Tradycyjne zakłócenia w biznesie

Nareszcie wiele przedsiębiorstw stanąłoby w obliczu całkowitego zakłócenia działalności. Ponieważ cała branża skłaniałaby się ku rozproszonym rejestrom od dostawców rozwiązań blockchain, scentralizowane firmy przestałyby istnieć.

Powinien zakończyć wszystkie problemy, z jakimi mamy do czynienia w scentralizowanym systemie i zapewnić bezpieczniejsze i wolne od korupcji środowisko.

Rozdział-3: Dostawcy łańcucha bloków: oferty w różnych fazach

Zazwyczaj dostawcy technologii blockchain oferują obecnie swoje usługi w różnych fazach. Ponieważ nadal nie mogą zaoferować pełnej realizacji projektu na żywo, większość z nich koncentruje się na początkowych fazach tych usług.

Jest jednak kilku dostawców blockchain, którzy również zaczynają oferować złożone rozwiązania. Zobaczmy więc, jakie są te różne fazy i co oferują dostawcy łańcucha bloków w każdym segmencie.

Zalecenie: 63% wszystkich dostawców infrastruktury Blockchain oferuje te usługi

 • Analiza wpływu

Dostawcy usług technologii Blockchain przeanalizowaliby, jak blockchain wpłynie na Twoje organizacje.

 • Możliwe taktyki biznesowe

Dostawcy usług technologii Blockchain wymyśliliby różne modele taktyczne dla Twojej firmy.

 • Przyszłe plany działania

Po konsultacji z Tobą i poznaniu potrzeb Twojej firmy, opracowali dla Ciebie przyszłą mapę drogową.

 • Warsztaty pomysłów

Aby dać ci lepszy pomysł, ci dostawcy blockchain oferują bezpośrednie wykłady, które pomogą ci zrozumieć, jak działa system.

 • Identyfikowanie przypadków użycia

W rzeczywistości oferowałyby możliwe przypadki użycia blockchain najlepiej dostosowane do Twojego przedsiębiorstwa.

 • Analiza wymagań

Większość dostawców blockchain oferowałaby Twojej firmie wymagania, aby wytrzymać zakłócenia w łańcuchu bloków.

 • Opracowywanie przypadków biznesowych

Kolejnym świetnym rozwiązaniem dla dostawców usług technologii blockchain jest selekcja przypadków biznesowych, które dotyczą Twojej firmy.

Prototyp: tylko 22% wszystkich dostawców infrastruktury Blockchain oferuje te usługi

 • Rozwój POC

Dostawcy usług technologii Blockchain oferują również rozwój POC przed przejściem na poziom produkcyjny. Pomaga w utrzymaniu stabilnej strategii biznesowej w długim okresie.

 • Proces projektowania

Cóż, tutaj głównie dostawcy blockchain oferują techniczną perspektywę procesu projektowania.

 • Dostosowanie do interesariuszy

Przed prototypowaniem wszyscy interesariusze Twojej firmy muszą być w pełni dostosowani do nowych zmian. W ten sposób dostawcy blockchain mieliby się z nimi spotkać i dostosować ich do zmian.

 • Gotowe rozwiązania

W wielu przypadkach rozwiązanie, którego szukasz, może już istnieć. W rzeczywistości ci dostawcy mają wcześniejsze doświadczenie. Mogą więc zaoferować gotowe rozwiązania do przetestowania.

 • Architektura referencyjna

W wielu przypadkach firmy te kierują się architekturą referencyjną i wprowadzają w niej niewielkie zmiany. W ten sposób otrzymujesz łatwe rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.

 • Implementing Frameworks

Wdrażanie frameworków odbywa się głównie w tej fazie. W rzeczywistości pozwolą Ci zdecydować, jakiego typu frameworka chcesz i jaka jest najlepsza.

Pilot: tylko garstka, na przykład 9% wszystkich dostawców infrastruktury Blockchain, oferuje te usługi

Oto niektóre z ograniczonych usług oferowanych przez dostawców łańcucha bloków. Tylko kilka firm oferuje takie rozwiązania.

 • Strategia technologiczna

W następnej fazie otrzymasz strategie technologiczne, które są również bezpośrednio zsynchronizowane z Twoją firmą. Bez odpowiedniej strategii technologicznej straciłbyś dużo czasu i zasobów.

 • Oferowanie interfejsów API

Wielu z tych dostawców blockchain oferuje interfejsy API. W rzeczywistości będziesz potrzebować interfejsów API, aby uzyskać pełną funkcjonalność rozwiązania opartego na łańcuchu bloków.

 • Ocena ryzyka

Zarządzanie ryzykiem jest poważną koniecznością, jeśli chodzi o wdrażanie blockchain. Dlatego zanim wskoczysz, zastanów się, z jakimi czynnikami ryzyka będziesz musiał się zmierzyć.

 • Warunki prawne

Warunki prawne zapewniłyby, że Twoje rozwiązania blockchain nie łamią żadnych przepisów. Dlatego wielu dostawców blockchain ma doradców prawnych, którzy mogą Ci pomóc.

 • Struktura zarządzania

Musisz bardzo uważać na to. W rzeczywistości każda technologia blockchain ma inny rodzaj struktury rządowej. Tak więc, kiedy otrzymujesz usługi od dostawców, musisz upewnić się, jakiego typu infrastrukturę rządową chcesz. Oczywiście firmy oferowałyby swoje rady, ale trzeba też być z nimi w synchronizacji.

 • Prywatność danych

Tylko kilka firm może to zaoferować. Pamiętaj, że jest to jeden z punktów wysokiego ryzyka.

 • Zarządzanie ryzykiem od strony trzeciej

Z rozwiązaniami blockchain wiąże się odpowiednia liczba zagrożeń. W rzeczywistości wielu nie może oferować takich usług. Dlatego zamiast tego pobierają te usługi od stron trzecich, gdy ich potrzebujesz.

 • Zgodność z przepisami

Każdy dostawca technologii blockchain zapewnia na tym etapie zgodność z przepisami. Bez odpowiedniej regulacji system by się rozpadł.

 • Kultywowanie zaufania cyfrowego

Pozwól dostawcom zająć się marketingiem Twojego rozwiązania cyfrowego. W wielu przypadkach konsumenci mogą nie w pełni ufać nowemu systemowi. Jednak z odpowiednią pomocą dostawców możesz łatwo zdobyć zaufanie konsumentów.

Produkcja: tylko 5% wszystkich dostawców infrastruktury Blockchain oferuje te usługi

Zaledwie kilka firm może zaoferować te usługi w następnej fazie.

 • Odzyskiwanie po awarii

W przypadku jakichkolwiek katastrof musi być w toku plan naprawczy, aby wykonać kopię zapasową. W rzeczywistości system jest wciąż niedojrzały; zatem scenariusz katastrofy nie byłby szokiem. Ale zawsze będziesz potrzebować planu awaryjnego, aby poradzić sobie z problemami.

 • Kontynuacja działalności

Więc wdrażasz rozwiązanie. Od czasu do czasu trzeba jednak wprowadzać zmiany i poszerzać granice, aby utrzymać swoją firmę na rynku. Zdecydowanie nie chcesz w najbliższym czasie stać się nieistotnym.

 • Zabezpieczanie danych

Musisz mieć dodatkową warstwę zabezpieczeń w swoim systemie. Obecnie tylko kilka firm to oferuje.

 • Integracja ze starszymi systemami

Zastąpienie starszych sieci wymagałoby dużo czasu na przetworzenie. Co więcej, proces ten jest dość złożony. Dzięki temu wiele firm może je zaoferować.

 • Modyfikacja procesów biznesowych

Większość dostawców blockchain oferuje usługi modyfikacji, które pozwalają na lepsze dostosowanie się do zmian.

 • Zarządzanie w chmurze

W przyszłości wszystkie sieci będą działać w chmurze. Dlatego musi mieć odpowiednie zarządzanie chmurą, aby pozbyć się ryzyka. Kilka firm konsultingowych oferuje takie rozwiązanie.

 • Standardy danych

Standardy danych są niezbędne, aby mieć stabilny system sieciowy.

Jakie są statystyki?

Jak widać, tylko 5% dostawców znajduje się w ostatniej fazie wdrażania blockchain. Tak więc na rynku jest teraz tylko kilka projektów na żywo.

2017: W 2017 roku na rynku było tylko mniej niż 10 projektów na żywo bez żadnych problemów i odpowiednich funkcjonalności.

2018: tutaj projekty na żywo były większe niż 135 i szybko rosły.

2019: Nadal nie mamy dokładnej liczby, ale na pewno jest to więcej niż rok 2018.

Rozdział-4: 10 najlepszych dostawców Enterprise Blockchain

IBM

IBM jest obecnie jednym z czołowych dostawców technologii blockchain na rynku. W rzeczywistości oferuje obecnie wiele rozwiązań. Są to głównie innowacyjne usługi doradcze, ekosystem łańcucha dostaw, projektowanie i wiele innych.

Najlepszą częścią tego dostawcy łańcucha bloków dla przedsiębiorstw jest to, że ma pod swoimi skrzydłami wiele projektów. Co więcej, istnieje szereg możliwości współpracy, a ich wskaźnik sukcesu jest naprawdę wysoki. Poza tym mają programistów najwyższej jakości, którzy zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

W pewnym sensie są pionierami dostawców blockchain i obecnie zajmują najwyższą pozycję. Kolejną wspaniałą rzeczą w tej firmie jest to, że mają bliskie relacje ze swoimi klientami. Nie musisz więc martwić się o swoje wymagania, ponieważ zajmą się wszystkim.

Musisz jednak wiedzieć, że na razie oferują one tylko Hyperledger Fabric jako podstawę dowolnego rozwiązania blockchain.

Infosys

Infosys to kolejny z czołowych dostawców technologii blockchain na rynku. Głównie oferują dedykowany kanał do badania technologii blockchain i tego, jak wpłynie to na konkretne firmy. Ponadto upewniają się, że mogą dostarczyć odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży.

Dzięki nim możesz stworzyć środowisko współpracy, w którym uzyskasz wartość, na jaką zasługujesz. Ponadto osiągnięcie interoperacyjności i oferowanie pełnego ekosystemu jest również ich priorytetem.

W każdym razie ta firma oferuje również pewne ograniczone usługi jako kuratorowanie korzyści i odkrywanie możliwych czynników ryzyka. Ponadto ich specjalnością jest upewnianie się, że wszyscy interesariusze biorą udział w projekcie.

W każdym razie mają do wypróbowania platformę niezależną od platformy. Poza tym mają również bardzo dużą bazę fanów.

Wipro

Wipro to obecnie wspaniały i jeden z najlepszych dostawców technologii blockchain. Aby upewnić się, że otrzymujesz wszystkie funkcje łańcucha blokowego, Wipro zawsze będzie oferować najnowszą wersję dojrzałej platformy.

W ten sposób otrzymasz stabilną sieć bez dalszych problemów. W każdym razie skupiają się głównie na warsztatach, pomysłach, projektach i współtworzeniu. Wszystko to doprowadzi do technicznej dostawy systemu. Ale zanim zaczniesz z nimi pracować, będziesz musiał usiąść z ich doradcami strategicznymi i ułożyć plan działania.

W ten sposób, przestrzegając wszystkich zasad blockchain, prowadzą do pomyślnej realizacji projektu. Niektóre z ich usług obejmują –

Technologia i przemysł, obejmują usługi biznesowe, aplikacje i infrastrukturę, doradztwo biznesowe i technologiczne, usługi ekosystemów, doradztwo strategiczne i wiele innych.

DANE NTT

Cóż, NTT DATA to kolejny z czołowych dostawców technologii blockchain na rynku. Preferują głównie podejścia konsultingowe w zakresie usług blockchain. Przede wszystkim musisz więc w pełni zrozumieć, czym naprawdę jest blockchain i jak może zmienić branżę.

Następnie przejdą przez różne formy procesu tworzenia pomysłów, co pozwoli Ci stworzyć przydatną mapę drogową. Będzie również zawierało studium wykonalności, które Ci w tym pomoże. Jednak dzięki NTT DATA otrzymasz Hyperledger lub Ethereum. W rzeczywistości do tworzenia sieci będą używać systemu chmury prywatnej i publicznej.

W każdym razie później otrzymasz implementacje i usługi POC z nich, co pomoże uczynić projekt wielkim sukcesem.

Kompetentny

Cognizant to obecnie kolejny czołowy dostawca technologii blockchain. Dzięki nim uzyskasz właściwe przyjęcie łańcucha bloków, ocenę przypadków użycia, tworzenie POC, porady kierownicze i wiele innych. Jeśli po wszystkich fazach otrzymasz działający system, to oni również wdrożą system.

W każdym razie ich ustrukturyzowana platforma łączy łańcuch bloków z procesami biznesowymi i pomaga klientom wybrać, która platforma będzie dla nich najlepsza.

Po zbudowaniu POC opracuje minimalny realny ekosystem, aby szybciej przyciągać uwagę konsumentów. W ten sposób może również łączyć starsze sieci z łańcuchem bloków za pomocą interfejsów API. Niektóre z jego zastosowań obejmują śledzenie poświadczeń, cyfrowe przetwarzanie tożsamości, płatności lub rozliczenia, drukowanie 3D i wiele innych.

W każdym razie skupiają się również na warsztatach, pomysłach, projektach i współtworzeniu. Wszystko to doprowadzi do technicznej dostawy systemu.

W rzeczywistości są partnerami R3.

KPMG

KPMG zaczyna kończyć praktykę administracyjną ekspertów ds. Technologii blockchain. Ogólnie rzecz biorąc, 25% protokołów procedur jest poświęconych doradztwu biznesowemu w zakresie kluczowych priorytetów, takich jak przypadki użycia, demonstracje, instrukcje, modele robocze i plany projektowania ekosystemów.

Dlatego jest jednym z czołowych dostawców technologii blockchain na rynku. Reszta ich usług obejmuje prototypowanie, potrzeby, testy pilotażowe, administrację, łączenie i produkcję.

Poza tym otrzymasz dodatkowe korzyści związane z inspekcją, testowaniem i ICO. KPMG kładzie nacisk na dopasowanie technologii blockchain do innych rozwijających się osiągnięć i firm wzmacniających branżę.

W każdym razie najlepszym sposobem uzyskania ich usług byłoby skorzystanie z pomocy ich rozwiązań konsultingowych. Ponieważ bez odpowiedniej konsultacji wynikowy system może nie być doskonały.

TCS

TCS oznacza udostępnianie kluczowych skojarzeń, pomagając klientom dostrzec możliwości związane z blockchainem w ich firmie oraz dostosować się do ustaleń i zmian. Dlatego są również uważani za jednego z najlepszych dostawców technologii blockchain na rynku.

W rzeczywistości ten model dostarczania wartości biznesowej stara się pomóc członkom w osiągalnych wynikach blockchain i opracować idealny sposób radzenia sobie z postępami.

W każdym razie oferują również tworzenie systemów do administrowania środowiskiem, które będzie zgodne z wymaganiami systemowymi. Oferuje również samodzielne tworzenie POC i pomaga Ci na różnych etapach, dając Ci to, na co zasługujesz najbardziej.

Reszta ich usług obejmuje prototypowanie, potrzeby, testy pilotażowe, administrację, łączenie i produkcję.

Obecnie TCS współpracuje z Monax, IBM, BigchainDB i wieloma innymi.

Accenture

Cóż, zapewne już słyszałeś o Accenture. Obecnie znajdują się na liście najlepszych dostawców technologii blockchain w 2019 roku. Z pomocą Accenture uzyskasz inną perspektywę w zakresie implementacji technologii blockchain..

Praktycznie są wysoce innowacyjne. Poza tym bardzo dobrze znają rynek. Tak więc pomoc w przypadku platformy blockchain to bułka z masłem. W każdym razie ich różnorodne doświadczenia sprawiają, że są tak lukratywni.

W rzeczywistości poznasz strategie i przejdziesz praktyczne szkolenie, które pomoże Ci idealnie stworzyć rozwiązanie. Jednak nie są podobni do innych typowych dostawców na rynku.

W każdym razie później otrzymasz implementacje i usługi POC z nich, co pomoże uczynić projekt wielkim sukcesem.

EY

EY ma trzy wątki w swoim planie działania, z których pierwszym jest uzyskanie przychodów ze sprzedaży różnych programów typu blockchain. Ponadto oferują również administracje oparte na członkostwie. W każdym razie, wraz z nimi, uzyskasz doradztwo dla administracji w zakresie planowania i wdrażania rozwiązań blockchain dla klientów w dowolny sposób.

Ponadto zapewnia administrację przeglądów i ocen organizacjom zajmującym się środowiskami blockchain i gwarantuje właściwe wykorzystanie inteligentnych kontraktów.

W rzeczywistości są dość popularne i mają pod swoimi skrzydłami wiele udanych projektów. Doświadczenie czyni ich jednym z najlepszych dostawców technologii blockchain.

Ale z przyjemnością dowiesz się, że współpracowali z Hyperledger, Ethereum, Corda, Quorum i bardziej popularnymi platformami.

Deloitte

Deloitte oferuje doradztwo dla nowych firm i organizuje warsztaty, aby pomóc swoim klientom. W rzeczywistości uzyskasz ideę blockchain, postępy, modele i możliwości poprawy aranżacji z nich. Zatem całą wartość uzyskasz ze swoich inwestycji, a także z upływem czasu.

Dzięki nim możesz stworzyć środowisko współpracy, w którym uzyskasz wartość, na którą zasługujesz. Ponadto osiągnięcie interoperacyjności i oferowanie pełnego ekosystemu jest również ich priorytetem.

W tej chwili mają sześć rodzajów usług doradczych. Na początek poznasz różne strategie i zaplanujesz, jak ulepszyć wizje swojej firmy. Na późniejszych etapach oferowaliby wiele platform do projektowania procesów i tworzenia map drogowych.

Ponadto będziesz mógł dodać dowolną nową funkcję do ich istniejących platform, co byłoby bardzo łatwe do zrobienia.

Dlatego znajdują się również na liście najlepszych dostawców technologii blockchain na rynku.

10 najlepszych dostawców Blockchain na rynku

Dostawca Blockchain

Letni

Wykonanie powiodło się

Możliwości innowacyjne

Głos klientów

IBM

Ma znaczną liczbę projektów na żywo

4,75

4.5

4.5

Accenture

Doradztwo i wykonanie solidnych ekosystemów

3.25

4.3

2,75

Deloitte

Usługi biznesowe, niezależne od platformy, międzyfunkcyjne i globalne

4

3.25

2.5

EY

Strategiczne rozwiązania produkcyjne z jasną wizją

3.3

3.25

2.5

Infosys

Skalowane możliwości i usługi gotowe na rynek

3.25

3.8

3

Wipro

Zaangażowany w przyjęcie technologii blockchain dla przedsiębiorstw

3.20

4

2.5

DANE NTT

Pełne możliwości wsparcia technicznego i skuteczne zarządzanie klientami

3.20

3.8

2

Kompetentny

Pełnoetatowe implementacje ekosystemu blockchain

2.5

3.8

2.1

KPMG

Podejście zorientowane na biznes i wielodyscyplinarne

2.4

2.52

2.4

TCS

Strategiczna wizja i długoterminowe inwestycje

3

3.25

1.25

Uwaga: Ta tabela jest oparta na analizie wszystkich interakcji blockchain na przestrzeni lat. Pamiętaj też, że to tylko spekulacje. Rzeczywiste wartości mogą się różnić.

Rozdział-5: Zakończenie

Ostatecznie blockchain zakłóci obecne funkcjonowanie branży. Byłoby to na różnych etapach, ale efekt końcowy byłby taki sam. Co więcej, wiele biznesów dobiegłoby końca i powstaną nowe rynki.

W tej sytuacji zdecydowanie powinieneś zacząć od dostawców blockchain. W każdym razie opisałem wszystkie wyzwania, przed którymi możesz stanąć i jakich usług możesz się spodziewać.

Możesz również sprawdzić najlepszych dostawców blockchain, aby uzyskać wsparcie premium od samego początku. Miejmy nadzieję, że dzięki odpowiedniej strategii zapewnisz sobie miejsce w branży o wartości 3,1 biliona dolarów do 2030 roku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map