Chcesz zostać ekspertem Blockchain Security? Oto obszerny przewodnik, jak zostać certyfikowanym ekspertem ds. Bezpieczeństwa w łańcuchu bloków (CBSE)

Blockchain – niezależnie od tego, czy jest to technologia przyszłości, czy po prostu kolejna moda, przekroczył początkowe bariery wątpliwości. Zmienił konwencjonalne pojęcia i podejścia do wymiany informacji między przedsiębiorstwami w kontekście wewnętrznym i zewnętrznym. Przedsiębiorstwa zdają sobie sprawę ze znaczenia blockchain dla utrzymania i poprawy wartości biznesowej w dłuższej perspektywie. Jednym z niesamowitych aspektów technologii blockchain, który napędza jej przyjęcie na dużą skalę, jest bezpieczeństwo.

Blockchain pojawił się jako obiecująca interwencja w celu poprawy jakości zabezpieczeń transakcji wewnętrznych i zewnętrznych oraz komunikacji przedsiębiorstwa. Dlatego przedsiębiorstwa stają w obliczu zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów ds. Bezpieczeństwa w technologii blockchain, którzy wzmocnią ich rozwiązania i infrastrukturę. Jeśli chcesz zostać Certified Blockchain Security Expert, to certyfikacja CBSE przez 101 Blockchains może być idealną opcją, której szukałeś. Poniższa dyskusja pomoże ci zrozumieć zapotrzebowanie na umiejętności blockchain na istniejącym rynku pracy.

Zarejestruj się teraz: Certyfikat Certified Blockchain Security Expert

Ponadto możesz zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi certyfikatu Certified Blockchain Security Expert oferowanego przez 101 Blockchains, takich jak cele i grupa docelowa egzaminu. Ponadto kandydaci mogą uzyskać szczegółowy przegląd różnych modułów i tematów wymaganych do zakwalifikowania się do certyfikatu 101 Blockchains CBSE. Jednak najbardziej uderzającym wydarzeniem w tej dyskusji byłyby zalecane wskazówki, aby z łatwością uzyskać certyfikat CBSE.

Popyt na prace związane z bezpieczeństwem Blockchain

Przed omówieniem, jak zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, ważne jest, aby poznać zapotrzebowanie na blockchain. Oczywiste zapotrzebowanie na specjalistów ds. Bezpieczeństwa, zwłaszcza w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, przedstawia wiarygodny potencjał do wykonywania różnych ról zawodowych związanych z bezpieczeństwem. Rola inżyniera bezpieczeństwa jest również jedną z najbardziej poszukiwanych ról z lukratywnym pakietem wynagrodzeń na równi z programistami blockchain.

Dlaczego więc powinieneś kontynuować karierę w dziedzinie bezpieczeństwa blockchain? Blockchain nie jest technologią przełomową, ale obecnie trudno jest zaobserwować wyraźne implementacje blockchain w różnych sektorach. Dlatego rozwiązania typu blockchain dla przedsiębiorstw muszą spełniać obowiązkowe wymogi, aby zacząć od zera, zanim rozwiną się w pełnoprawną infrastrukturę..

Według raportu Hired, średnie roczne wynagrodzenie programistów z doświadczeniem w dziedzinie technologii blockchain wynosi do 157 000 USD. Raport wskazuje również, że średnia roczna pensja inżynierów bezpieczeństwa w USA wynosi prawie 156 000 dolarów. Dlatego programiści blockchain z doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa mogą służyć jako obiecujące zasoby dla różnych przedsiębiorstw.

Biegłość w zakresie bezpieczeństwa blockchain toruje korzystną ścieżkę dla kandydatów do zostania certyfikowanym ekspertem w dziedzinie blockchain z wszechstronnymi umiejętnościami w zakresie rozwoju i bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę uznanie blockchain za jedną z wiodących umiejętności pożądanych w 2020 r. I rosnący popyt na inżynierów blockchain jako jedną z pojawiających się ról zawodowych w 2021 r., Nieuniknione jest zweryfikowanie popytu na stanowiska pracy związane z bezpieczeństwem blockchain..

Chcesz zostać profesjonalistą Blockchain? Zapoznaj się z najlepszymi wskazówkami ekspertów, jak rozpocząć karierę w Blockchain.

Powody, dla których warto wybrać 101 Blockchainów

Kandydat aspirujący do zostania Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain powinien zastanawiać się nad idealną certyfikacją, która może im pomóc. 101 Blockchains to pierwsza nazwa, która pojawia się w tym przypadku, szczególnie dzięki certyfikatowi Certified Blockchain Security Expert opartemu na rolach. Dlatego aspirujący specjaliści ds. Bezpieczeństwa blockchain nie muszą martwić się o znalezienie narzędzia, aby udowodnić swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie bezpieczeństwa blockchain.


Następna wątpliwość może prawdopodobnie skłaniać się ku wiarygodności 101 Blockchains. Możesz znaleźć odpowiedź na swoje wątpliwości dotyczące 101 Blockchain poprzez przegląd różnych materiałów, które zapewniają, aby wspierać edukację i badania nad technologią blockchain. Ponadto 101 Blockchains podąża za trzema dominującymi tematami we wszystkich swoich certyfikatach i powiązanych kursach szkoleniowych.

101 Blockchain zapewnia godną zaufania edukację i szkolenia w zakresie certyfikacji blockchain i kursów szkoleniowych. Zespół ekspertów branżowych i liderów technologicznych odpowiedzialny za kursy szkoleniowe i certyfikaty blockchain w 101 Blockchains zapewnia element „zaufania” wszystkim kandydatom. Kolejnym kluczowym aspektem, który sprzyja wiarygodności 101 Blockchains, jest strategiczne podejście do materiałów szkoleniowych do certyfikacji blockchain.

Certyfikaty blockchain w 101 Blockchains skupiają się na podstawowych i zaawansowanych koncepcjach wymaganych dla każdej roli zawodowej opartej na blockchain. W rezultacie początkujący specjaliści z zakresu blockchain mogą uzyskać specjalizację w odpowiednim zestawie umiejętności, aby wspierać rozwój swojej kariery w technologii blockchain. Ostatnim i najbardziej dominującym aspektem w materiałach certyfikacyjnych i szkoleniowych dotyczących 101 Blockchains jest praktyczność.

Kandydaci mogą polegać na 101 Blockchains, aby rozwinąć swoją wiedzę na temat profesjonalnych ról w zakresie bezpieczeństwa blockchain w przedsiębiorstwach. Wykorzystanie praktycznych demonstracji i interaktywnych ćwiczeń praktycznych zapewnianych przez 101 Blockchains może stworzyć mocne podstawy dla kariery kandydatów. Dlatego możesz zauważyć, że 101 Blockchains to najlepsza opcja, aby zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain w dziedzinie bezpieczeństwa. Przyjrzyjmy się więc certyfikacji 101 Blockchains, która może pomóc Ci zostać certyfikowanym ekspertem ds. Bezpieczeństwa blockchain.

Zacznij teraz od bezpłatnego kursu podstawowego Blockchain!

Zostań certyfikowanym ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain (CBSE)

certyfikacja eksperta ds. bezpieczeństwa blockchain dla przedsiębiorstw

Certyfikat Certified Blockchain Security Expert lub CBSE przyznany przez 101 Blockchains jest jednym z trzech znaczących certyfikatów opartych na rolach blockchain na platformie. Certyfikacja nie ma na celu wyłącznie uzyskania statusu Certified Blockchain Security Expert i zapewnia znaczną poprawę umiejętności w zakresie teoretycznych i praktycznych aspektów bezpieczeństwa blockchain.

Certyfikacja kładzie nacisk na kompleksowe uwzględnienie zagrożeń dla każdej warstwy w ekosystemie blockchain. Ponadto skupia się również odpowiednio na praktycznych przykładach i badaniach różnych przypadków użycia, aby zapewnić lepsze zrozumienie wszystkich zagrożeń dla bezpieczeństwa blockchain. Kandydaci kwalifikujący się do certyfikacji CBSE mogą również wykazać się biegłością w korzystaniu z niezbędnych narzędzi do oceny bezpieczeństwa systemu blockchain.

Rosnące wykorzystanie bezpieczeństwa blockchain w zastosowaniach korporacyjnych zwróciło uwagę na luki w cennych danych i funkcjonalności w systemach blockchain. Certyfikat CBSE stanowi potężną podstawę dla aspirujących specjalistów w dziedzinie technologii blockchain do integracji zabezpieczeń łańcucha bloków w różnych procesach.

Kandydaci z certyfikatem CBSE mogą zapewnić skuteczną integrację zabezpieczeń na różnych etapach, takich jak planowanie biznesowe, tworzenie oprogramowania i projektowanie architektoniczne. Certyfikat CBSE zapewnia również skuteczny wgląd w poprawę bezpieczeństwa, wydajności operacyjnej i niezawodności rozwiązań technologii blockchain. Certyfikacja CBSE nie tylko pomaga Ci zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, ale także buduje solidne zrozumienie zagrożeń bezpieczeństwa blockchain i rozważań dotyczących projektowania bezpieczeństwa blockchain.

W rezultacie kandydaci mogliby również poprawić swoje możliwości podejmowania idealnych decyzji dotyczących wyboru, projektowania i wdrażania rozwiązań blockchain. Co ciekawe, 101 Blockchains zapewnia elastyczny kurs certyfikacyjny do certyfikacji CBSE trwający ponad 4 tygodnie. Elastyczny kurs szkoleniowy obejmowałby około trzech do czterech godzin nauki każdego tygodnia, aby ułatwić kandydatom naukę.

Jeśli jesteś początkującym, powinieneś rozpocząć karierę z tym przewodnikiem Blockchain for Beginners.

Docelowi odbiorcy dla certyfikacji CBSE

Kolejną krytyczną kwestią dla każdego kandydata, który chce uzyskać certyfikat CBSE, jest idealna publiczność na egzamin certyfikacyjny. Wrażenie grupy docelowej na egzamin certyfikacyjny CBSE pomaga zidentyfikować różnorodne role zawodowe, jakie mogą pełnić. Oto zarys różnych ról, na których Certified Blockchain Security Expert może budować swoją karierę.

 1. Architekci rozwiązań Blockchain
 2. Inżynierowie technologii Blockchain
 3. Architekci chmury Blockchain
 4. Chief Information Officers
 5. Menedżerowie IT
 6. Twórcy rozwiązań Blockchain
 7. Analitycy rozwiązań Blockchain i menedżerowie innowacji
 8. Starsi decydenci w technologii blockchain

Cele egzaminu certyfikacyjnego CBSE

Kandydaci aspirujący do zostania Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain powinni również dokładnie zrozumieć cele egzaminu. Znajomość celów egzaminu certyfikacyjnego CBSE może pomóc w wyartykułowaniu wrażenia skuteczności certyfikacji. Oto zarys celów egzaminu z certyfikatem Certified Blockchain Security Expert,

 1. Dogłębne zrozumienie zagrożeń dla bezpieczeństwa blockchain
 2. Rozwój umiejętności przeprowadzania modelowania zagrożeń & oceny podatności
 3. Projektowanie i rozwój systemów blockchain & aplikacje rozproszone z niezawodnymi poziomami bezpieczeństwa

Moduły i tematy w egzaminie certyfikacyjnym CBSE

Najważniejszą wskazówką dla wszystkich kandydatów aspirujących do zostania Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain w celu wzmocnienia ich przygotowania jest szczegółowe przedstawienie wszystkich modułów egzaminacyjnych i tematów. Znajomość modułów i tematów egzaminów certyfikacyjnych CBSE może wzbudzić zaufanie kandydatów, ponieważ wiedzą oni, z jakich tematów należy się uczyć do egzaminu certyfikacyjnego. Co najważniejsze, znajomość tematów egzaminacyjnych może pomóc Ci dowiedzieć się, w jaki sposób certyfikacja CBSE może przyspieszyć rozwój Twojej kariery jako specjalisty ds. Bezpieczeństwa w technologii blockchain. Oto zarys modułów w certyfikacji CBSE przez 101 Blockchains i rozdziały w każdym module.

 • Wprowadzenie do łańcucha bloków

Podstawowe zrozumienie technologii blockchain ma kluczowe znaczenie dla specjalizacji w zakresie bezpieczeństwa blockchain. Kandydaci muszą omówić następujące rozdziały tego modułu, aby zakwalifikować się do certyfikacji CBSE.

 1. Podstawy blockchain
 2. Struktura Blockchain
 3. Bloki w łańcuchu bloków
 4. Koncepcja łańcuchów w ujęciu blockchain
 • Modelowanie zagrożeń Blockchain

Znaczenie modelowania zagrożeń jest ważne dla klasyfikacji i zrozumienia zagrożeń w cyberbezpieczeństwie. Kandydaci mogą wykorzystać ten moduł do zrozumienia rozwoju modelu zagrożenia, odpowiedniego dla zagrożeń bezpieczeństwa związanych z blockchain. Kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności, wiedzę i możliwości w kolejnych rozdziałach tego modułu, aby zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain.

 1. Zalety modelowania zagrożeń w cyberbezpieczeństwie
 2. Wielowarstwowy ekosystem blockchain
 3. Podstawy struktury STRIDE do modelowania zagrożeń
 4. Opracowanie modelu zagrożeń typu blockchain
 • Podstawy kryptografii Blockchain

Kandydaci aspirujący do uzyskania certyfikatu CBSE powinni również pogłębić swoją wiedzę na temat działania algorytmów kryptograficznych. Ten moduł koncentruje się na pracy z algorytmami kryptograficznymi, a także na ustalaniu wiarygodnych założeń bezpieczeństwa w celu zrozumienia precedensów bezpieczeństwa w ekosystemach blockchain. Kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności, wiedzę i zdolności w kolejnych rozdziałach tego modułu, aby pomyślnie zakwalifikować się do certyfikacji CBSE,

 1. Podstawy kryptografii Blockchain
 2. Wprowadzenie do kryptografii z kluczem publicznym
 3. Kryptografia klucza publicznego związana z technologią blockchain
 4. Zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa kryptografii klucza publicznego
 5. Wprowadzenie do funkcji skrótu
 6. Funkcje mieszające Blockchain
 7. Zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w funkcjach skrótu
 • Consensus Algorithm Security

Ten moduł certyfikacji CBSE ma również znaczącą rolę w uzyskaniu statusu Certified Blockchain Security Expert. Algorytmy konsensusu mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wspólnych, zdecentralizowanych i rozproszonych rejestrów na platformach cyfrowych. Znajomość algorytmów konsensusu i ich słabych punktów może znacznie zwiększyć Twoje możliwości zawodowe. Kandydaci muszą wykazać umiejętności i wiedzę z kolejnych rozdziałów tego modułu, aby uzyskać certyfikat CBSE,

 1. Podstawy algorytmów konsensusu Blockchain
 2. Podstawy dowodu pracy
 3. Ataki na dowód pracy
 4. Podstawy Proof of Stake
 5. Ataki na dowód stawki
 • Bezpieczeństwo węzła i sieci Blockchain

Piąty moduł certyfikacji CBSE kładzie nacisk na rozgraniczenie między rzeczywistymi a teoretycznymi precedensami bezpieczeństwa dla systemów blockchain. Wdrożenie środowisk blockchain w sieciach i komputerach wprowadza nowe problemy z bezpieczeństwem i wektory ataków. Dlatego kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności, wiedzę i zdolności w kolejnych rozdziałach tego modułu,

 1. Implementacje Blockchain
 2. Ataki na węzły blockchain
 3. Ataki na sieci blockchain
 • Bezpieczeństwo inteligentnych kontraktów

Inteligentne kontrakty są jednym z kluczowych wymagań przy tworzeniu programów opartych na technologii blockchain. Kandydaci musieliby specjalizować się w zrozumieniu ogólnych słabych punktów widocznych w przypadku inteligentnych kontraktów. Musisz omówić następujące rozdziały tego modułu, aby udowodnić swoje umiejętności i wiedzę, aby zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain.

 1. Wprowadzenie do bezpieczeństwa inteligentnych kontraktów
 2. Typowe luki w oprogramowaniu
 3. Luki związane z blockchainem
 4. Luki oparte na platformach
 • Testowanie systemów Blockchain

Ten moduł certyfikacji CBSE koncentruje się na istotnych kwestiach dotyczących skutecznej oceny systemów blockchain. Kandydaci znajdą rzeczywiste studia przypadków, aby zidentyfikować wpływ różnych czynników na włamanie do platformy blockchain. Kandydaci muszą wykazać się swoimi umiejętnościami, wiedzą i zdolnościami w następujących obszarach tego modułu,

 1. Podstawy testowania Blockchain
 2. Względy architektoniczne
 3. Rozważania projektowe
 4. Błędy w implementacji blockchain
 • Enterprise Blockchain Security

Ostatni moduł certyfikacji CBSE, który ma zostać certyfikowanym ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, koncentruje się na wprowadzaniu różnych platform blockchain dla przedsiębiorstw, takich jak Hyperledger i Corda. Moduł ten jest istotny ze względu na swoją rolę w promowaniu funkcji zabezpieczeń blockchain na poziomie przedsiębiorstwa dla kandydatów.

Będziesz musiał zmierzyć się z wymogami dogłębnego zrozumienia platform blockchain dla przedsiębiorstw i ich projektu. Kandydaci muszą również zastanowić się nad ważnymi cechami tych korporacyjnych platform blockchain, które mogą mieć potencjalny wpływ na bezpieczeństwo blockchain. Kandydaci powinni być w stanie udowodnić swoją wiedzę w następujących rozdziałach tego modułu certyfikacji CBSE,

 1. Wprowadzenie do platform blockchain dla przedsiębiorstw
 2. Podstawy Corda
 3. Względy bezpieczeństwa związane z Cordą
 4. Podstawy Hyperledgera
 5. Zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa związane z Hyperledger

Oprócz kompleksowego pokrycia podstawowych i zaawansowanych koncepcji dotyczących bezpieczeństwa blockchain, certyfikat Certified Blockchain Security Expert wydany przez 101 Blockchains zapewnia wiele innych korzyści. Przede wszystkim otrzymujesz łatwo dostępne szkolenie, które pomoże Ci skutecznie przygotować się do certyfikacji CBSE.

Następnie kurs certyfikacyjny CBSE zapewnia również dodatkowe zasoby edukacyjne i materiały szkoleniowe, które pomogą Ci w przygotowaniach. Kandydaci mogą również skorzystać z cotygodniowych raportów w postaci arkuszy kalkulacyjnych, aby uzyskać informacje o postępach w szkoleniu i spersonalizowane wskazówki za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ponadto 101 Blockchains zapewnia również odpowiednie wsparcie w zakresie poradnictwa zawodowego, aby umożliwić kandydatom określenie najlepszych ról zawodowych, jakie mogą pełnić dzięki certyfikacji CBSE.

Przeczytaj także: Jak działa Blockchain?

Idealne praktyki przygotowujące do certyfikacji CBSE

Prawie każdy kandydat, który chce zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, może mieć nadzieję na łatwe zakwalifikowanie certyfikatu CBSE. Jednak rozsądnie jest zapytać, czy łatwo jest zakwalifikować się do certyfikacji CBSE. Dlatego kandydaci powinni polegać na następujących najlepszych praktykach, aby skutecznie przygotować się do certyfikacji CBSE z większymi szansami na sukces.

 • Zacznij od podstaw egzaminu

Wszyscy kandydaci ubiegający się o certyfikat CBSE powinni rozpocząć przygotowania od dogłębnej oceny tematów egzaminacyjnych. Tematy egzaminów nie tylko pomogą Ci dowiedzieć się, czego się nauczyć do egzaminu, ale także wzmocnią pewność siebie, aby sprostać wyzwaniom na drodze przygotowawczej. Znajomość tematów i celów egzaminu oraz szczegółów formalnych może dodatkowo wzmocnić umiejętności kandydatów. Co najważniejsze, kandydaci znający tematy egzaminów mogą wybrać idealne zasoby do nauki i przewodniki do nauki do swoich przygotowań.

 • Wybierz 101Blockchains do treningu

Kolejnym krytycznym wskaźnikiem dla kandydatów, którzy chcą zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, jest wybranie 101 zasobów szkoleniowych Blockchain. Kandydaci powinni efektywnie wykorzystać kurs certyfikacyjny 101 Blockchains CBSE, aby poprawić swoje przygotowania. Materiały szkoleniowe 101 Blockchains koncentrują się w szczególności na celach egzaminacyjnych w certyfikacji CBSE, zapewniając w ten sposób lepsze przygotowania. Ponadto przewaga spersonalizowanych wskazówek z zasobami szkoleniowymi w 101 Blockchains ma wartość konkurencyjną w zakresie przygotowania kandydatów.

 • Opracowanie planu przygotowawczego

Jedną z najważniejszych metod przygotowawczych, którą kandydaci często ignorują, jest opracowanie precyzyjnego harmonogramu przygotowań. Kandydaci powinni mieć szczegółowy plan studiów obejmujący wszystkie tematy egzaminacyjne i moduły w określonym okresie. Wykorzystanie kamieni milowych w planie studiów może pomóc kandydatom w spełnieniu wszystkich celów egzaminacyjnych przed egzaminem certyfikacyjnym. Plan studiów umożliwia również elastyczne przygotowanie wszystkich kandydatów, ponieważ mają oni kontrolę nad harmonogramem przygotowań.

 • Odpowiedzialność ma duże znaczenie

Ostateczną rekomendacją dla kandydatów, aby skutecznie przygotowali się do zostania Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, jest odpowiedzialność. Bez względu na to, co się stanie, wszyscy kandydaci powinni dokładnie przestrzegać planu przygotowań do certyfikacji CBSE. Członek rodziny, przyjaciel lub nawet lepiej partner do nauki może być idealnym wyborem, aby upewnić się, że na żadnym etapie nie odstąpisz od przygotowań.

Certyfikacja zapewnia walidację Twoich umiejętności i przenosi Twoją karierę w Blockchain na wyższy poziom. Zdobądź więc certyfikat eksperta w dziedzinie Blockchain i rozwiń swoją karierę w Blockchain.

Podsumowanie

Na koniec, kandydaci muszą znaleźć certyfikat Certified Blockchain Security Expert od 101Blockchains łatwiejszy niż inne certyfikaty bezpieczeństwa blockchain. Ponadto strategiczna organizacja tematów w modułach egzaminacyjnych CBSE oraz praktyczne spostrzeżenia na temat rzeczywistego bezpieczeństwa blockchain stanowią obiecujące korzyści dla rozwoju kariery specjalistów ds. Bezpieczeństwa blockchain..

Jeśli chcesz zostać Certyfikowanym Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain, 101 Blockchain może być obiecującym punktem wyjścia. W dłuższej perspektywie bezpieczeństwo blockchain byłoby jednym z obowiązkowych wymagań dla prawie wszystkich rodzajów ról opartych na łańcuchu bloków. Zrób pierwszy krok, aby zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain z umiejętnościami w zakresie bezpieczeństwa!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me