Kariera w Blockchain rośnie, podobnie jak popularność technologii blockchain. Powoli zaczyna się przenosić na różne pola i nadszedł czas, abyś objął tę niszę.

Każda branża, od finansów po opiekę zdrowotną, a nawet edukację, zaczyna czerpać korzyści z tej wspaniałej technologii. Pielęgnowanie kariery w technologii blockchain nie jest jeszcze łatwe. Dlaczego? Ponieważ przyjęcie i integracja technologii są nadal na wstępnym etapie.

Jednak jest tylko kilka instytucji, które zapewniają szkolenia niezbędne do tego typu zawodów. Ale to nie powstrzymało organizacji, instytucji i firm przed publikowaniem ofert pracy w technologii blockchain z określonym zestawem umiejętności związanych z technologią blockchain.

Popyt na ludzi z umiejętnościami blockchain to więcej niż całkowita podaż. W ten sposób liczba ofert pracy w Blockchain rośnie z dnia na dzień. Wiele firm z głównego nurtu, a także start-upów, bada tę technologię. Dlatego należy spodziewać się, że będzie trwać przez wiele lat.

Biorąc to pod uwagę, jakie możliwości możesz uzyskać w tej dziedzinie? Przyjrzyjmy się teraz niektórym wymaganiom dotyczącym umiejętności blockchain!

 

Możliwości kariery w Blockchain

Rośnie zapotrzebowanie na osoby z doświadczeniem w zakresie protokołów bezpieczeństwa i struktur danych. Większość dotychczasowych karier związanych z blockchain skupiała się na osobach, które potrafią wymyślić aplikacje finansowe. Ale krajobraz powoli się zmienia.

Zaakceptowanie tej technologii powoduje wprowadzenie wszystkich nowych zmian na całym świecie. Na początek istnieje zapotrzebowanie na osoby, które potrafią wykorzystać technologię blockchain i opracować aplikacje do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych w sektorze opieki zdrowotnej..

Firmy poszukują również osób, które potrafią wykorzystać technologie blockchain do zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką.

Kilka „specyficznych” karier związanych z blockchainem już działa i działa z dużą prędkością.

Infografika dotycząca możliwości kariery w Blockchain

Blockchain Generalist


To raczej nisza typu „zrób to sam”. Jeśli spędzisz odpowiednią ilość czasu w Internecie i dowiesz się o odpowiednich materiałach, możesz lepiej zrozumieć technologię. Najwyraźniej obejmuje to podstawowe pojęcia i zastosowania. Robiąc to, powinieneś być w stanie zrozumieć różne przypadki użycia i zastosowania w kilku ekosystemach.

 

Programista inteligentnych kontraktów

Inteligentne kontrakty są jedną z przydatnych funkcji łańcucha bloków. Wiele firm to szaleje i szuka programistów inteligentnych kontraktów. Istnieje wiele sposobów na poznanie wszystkich podstawowych umiejętności potrzebnych do opracowania łańcucha blokowego opartego na inteligentnych kontraktach.

Inteligentne kontrakty są istotnym aspektem powstającej technologii. Bycie tutaj inteligentnym programistą z pewnością sprawi, że w mgnieniu oka staniesz się supergwiazdą.

 

Programista Blockchain

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych karier związanych z blockchainem, biorąc pod uwagę liczbę potrzebnych umiejętności. Ale do tej niszy dojdziemy w dalszej części artykułu.

 

Blockchain Expert

Aby rozwinąć karierę w technologii blockchain, musisz znać język kodowania technologii takich jak Bitcoin i Ethereum. To poczatek. Ale może pomóc Ci rozwinąć podstawowe umiejętności kodowania. Możliwość tworzenia protokołów jest również jedną z atrakcji.

 

Jak rozpocząć karierę w Blockchain

Istnieją trzy kluczowe obszary możliwości, jeśli chodzi o kariery w technologii blockchain.

 

Rozwój oprogramowania

Technologia Blockchain wymaga podstawowych umiejętności programowania. Tak więc programista jest niezbędny do zrobienia kariery w tej technologii. Na początek musisz mieć podstawową wiedzę na temat działania łańcuchów bloków. Będziesz także potrzebować różnych języków programowania.

Dobra znajomość sposobu działania zdecentralizowanych systemów i sieci peer-to-peer jest kolejnym wymaganiem. Jeśli jesteś wysoko wykwalifikowanym programistą, może Ci ono pomóc w samodzielnym działaniu. W ten sposób możesz wymyślić różne aplikacje oparte na technologii blockchain.

 

Zarządzanie produktem

Kariera w Blockchain związana z zarządzaniem produktami jest trudna do zdobycia, ponieważ większość firm w tej dziedzinie to startupy z jednym produktem. Jednak właśnie dlatego powinieneś rozpocząć własną działalność związaną z blockchainem, aby zostać menedżerem produktu.

Jeśli masz doświadczenie jako menedżer produktu, powinieneś znaleźć kogoś, kto ma te same umiejętności. Łączenie wysiłków z programistą powinno w tym przypadku wiele zdziałać. Będziesz mógł wymyślić realny produkt blockchain.

 

Przedsiębiorczość

Podobnie jak każda inna pojawiająca się technologia, Blockchain stwarza nowe możliwości rynkowe. Dla porównania, dość łatwo jest wymyślić firmy oparte na blockchain, w przeciwieństwie do ubiegania się o pracę w łańcuchu blokowym.

Jeśli zdecydujesz się rozwijać karierę w technologii blockchain jako przedsiębiorca, musisz wykazać się odrobiną kreatywności. Pomoże w tym skupienie się bardziej na problemach i potrzebach społeczności blockchain.

Na początek możesz zdecydować się na zwiększenie użyteczności zdecentralizowanych aplikacji jako przedsiębiorca.

Przyjrzyjmy się teraz niektórym lukratywnym karierom związanym z blockchainem, które powoli zajmują miejsce.

 

13 Kariera w Blockchain, w którą powinieneś zajrzeć

Poniżej znajdują się niektóre z najgorętszych pozycji i idealne dla Ciebie kariery w technologii blockchain.

 

Programista Blockchain

Deweloperzy Blockchain są prawdopodobnie najbardziej potrzebnymi profesjonalistami w nowej niszy zatrudnienia. Tak więc większość zadań związanych z blockchain wymaga ludzi, którzy mogą wymyślić aplikacje usprawniające świadczenie usług w różnych sektorach.

Deweloper blockchain prawdopodobnie będzie miał solidną szansę na karierę. Dlaczego? Ponieważ może pracować w różnych branżach, od finansów po produkcję, a także w służbie zdrowia.

Podobnie liderzy branży są zaintrygowani wszystkimi możliwościami technologii blockchain. A to oznacza więcej miejsc pracy dla programistów blockchain w przyszłości.

Rozwój Blockchain powinien nadal oferować solidne kariery, aby uczynić go bardziej dochodowym. Będziesz jednak miał wysoce techniczną pozycję. Tak więc wymagałoby to ogromnej uwagi i umiejętności, jeśli chcesz tu zabłysnąć.

Będziesz potrzebować umiejętności technicznych, aby zwiększyć popyt. Umiejętności, takie jak znajomość Microsoft SQL Server, Visual Studio, a także JavaScript, sieci neuronowe, sieci zwinne i wiele innych.

 

Inżynier Blockchain

Inżynierowie Blockchain są obecnie drugą renomowaną pozycją na rynku. Wiele organizacji poszukuje osób, które pomogą im uzyskać przewagę w technologii. Korzystanie z umiejętności inżyniera blockchain to pewny sposób na zrobienie kariery z tej technologii.

Inżynierowie Blockchain są tutaj, aby tworzyć i wdrażać różne rozwiązania cyfrowe dla firm w zależności od potrzeb. Należy zbadać potrzeby technologiczne firmy, dla której pracujesz, i opracować odpowiednie aplikacje.

Aby odnieść sukces w karierze blockchain w tej dziedzinie, potrzebujesz wysokiego poziomu umiejętności w Javie, Solidity, C #, APL, Pythonie itp. Znajomość innych technologii blockchain może być tutaj dodatkowym atutem. Będziesz mógł wprowadzać innowacje w nowych aplikacjach blockchain, aby dopasować je do potrzeb organizacji.

 

Analityk ds. Bezpieczeństwa informacji w technologii Blockchain

Aby rozwój zakończył się sukcesem, jednym z podstawowych wymagań jest bezpieczeństwo. Mając to na uwadze, osoby posiadające umiejętności i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa informacji mają do odegrania rolę w sektorze blockchain.

Analitycy bezpieczeństwa informacji mogą tutaj zarobić ogromne pieniądze. Potwierdzając ochronną sieć blockchain, a także aplikację, zapotrzebowanie na tę pracę jest ogromne.

 

Kierownicy projektów Blockchain

Wiele firm szuka kierowników projektów blockchain, aby przekształcić potrzeby firmy w język techniczny. W niszy blockchain wymagałbyś zrozumienia koncepcji, a następnie uproszczenia jej dla konsumentów.

Specjaliści planują i nadzorują cały proces projektów blockchain po wykonaniu wszystkich wstępnych zmian.

Kariera w Blockchain w tym obszarze wymaga ludzi, którzy mają tradycyjne doświadczenie w pracy w innych branżach. Doświadczenie jest kluczowe, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki można przenieść produkt od programistów do klientów i wywrzeć pożądany wpływ.

 

Inżynier Jakości Blockchain

Inżynierowie jakości Blockchain pracują lub uzupełniają prace inżynierów blockchain. Jest to więc idealna kariera w technologii blockchain dla inżynierów jakości. Rozwój wymagałby certyfikacji, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Inżynierowie jakości są potrzebni do testowania różnych ram blockchain, zanim zostaną one użyte w organizacji. Kierują również procesem testowania rozwoju łańcucha bloków, a także utrzymują najwyższe standardy jakości.

Praca inżyniera jakości będzie wymagała od Ciebie badań i porad dotyczących nowych narzędzi łańcucha blokowego oraz automatyzacji testów. Być może będziesz musiał opracować, zastosować i utrzymywać standardy testów automatycznych zapewniania jakości. Inne dodatkowe zadania obejmują oferowanie przywództwa technicznego i opieki mentorskiej dla młodszych inżynierów testujących.

 

Blockchain Attorney lub Legal Consultant

Blockchain jako nowa technologia niesie ze sobą wiele problemów prawnych. Dlatego wiele organizacji potrzebuje konsultanta prawnego w swoim zespole. Przed uruchomieniem nowej technologii musisz rozważyć wiele procedur prawnych. Dlatego firmy coraz częściej poszukują osób z doświadczeniem prawniczym w zakresie technologii cyfrowej księgi.

Musisz opanować wszystkie podstawy i przepisy prawne dotyczące technologii. Tylko w ten sposób możesz doradzić firmie blockchain przed uruchomieniem nowej aplikacji. Jednak najlepiej jest wcześniej ustalić, co mogą zrobić, a czego nie.

Adwokaci otrzymują telefony od różnych firm i przyszłych start-upów, szukających porad na temat łańcucha bloków. Głównie na temat struktury i zarządzania początkowymi ofertami monet, aby spełnić określone przepisy. Może to być dla Ciebie rosnąca szansa na karierę, jeśli zapoznasz się ze wszystkimi wymaganiami blockchain.

 

Projektant Blockchain

Nowe startupy typu blockchain, a także firmy, które chcą korzystać z kryptowalut, chcą inwestować w strony internetowe. To świetna strategia, aby poinformować klientów o swoich planach. Zapewnia to dobry popyt na projektantów, którzy mogą tworzyć witryny i produkty skoncentrowane na technologii blockchain.

To świetny sposób na dotarcie do mas za pomocą efektownej strony internetowej.

Jednak kluczem jest prostota. Większość firm chce eleganckiej, ale przyciągającej wzrok obecności w Internecie. Strony powinny informować klientów i klientów, co firma oferuje w niszy blockchain.

W takim przypadku będzie to wymagało Projektanta interfejsu użytkownika. Stworzą projekt interfejsu użytkownika (UX / UI) za pomocą Sketch, PS i Figma, który działa również na urządzeniach mobilnych. Te stanowiska pracy wymagają również programistów z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Wymaga również umiejętności skutecznego współdziałania z zespołami marketingowymi w zakresie operacji związanych z treścią.

 

Specjaliści ds. Marketingu Blockchain

Startupy i firmy, które mają już aplikacje typu blockchain, zaczynają integrować procesy marketingu ze swoimi działaniami. Takie zadania związane z blockchainem wymagają osób, które mogą tworzyć plany marketingowe w celu dotarcia do pożądanych odbiorców.

Kariera w Blockchain jako specjalista ds. Marketingu wymagałaby zbadania potencjalnych rynków pod kątem nadchodzących projektów lub produktów blockchain. Potrzebowałbyś także umiejętności, aby rozwinąć i utrzymać społeczną obecność na rynku. Żadna firma nie może oczekiwać sukcesu bez społecznej i właściwej strategii marketingowej.

 

Blockchain Intern

Oferty pracy w łańcuchu blokowym dla stażystów powoli się pojawiają i również dobrze się opłacają. Obowiązki stażystów są bardzo zróżnicowane. Oczekuje się, że ci nadchodzący profesjonaliści uzupełnią prace inżynierów i programistów blockchain.

Stażyści w Blockchain, w zależności od organizacji, mogą projektować i rozwijać rejestry blockchain na platformach open source, takich jak Linux. Wymyślanie potencjalnych pomysłów i weryfikacja koncepcji to inna historia. Przede wszystkim uczyłbyś się od profesjonalistów, a następnie prawdopodobnie dołączyłbyś do zespołu.

Aby rozpocząć karierę w blockchain jako stażysta, musisz mieć podstawową wiedzę na temat technologii cyfrowej księgi. Umiejętności techniczne w zakresie różnych języków programowania, takich jak C ++, Java i Nodes będą dodatkowym atutem.

 

Rekruter techniczny Blockchain

Zapotrzebowanie na rekruterów, którzy mogą odkryć największe talenty z bardzo potrzebnymi umiejętnościami blockchain, jest wymagającym stanowiskiem. Co więcej, rynek jest teraz ogromny, ponieważ wiele firm wymaga obecnie dużej ekspansji. Obecnie istnieje względny niedobór wykwalifikowanych pracowników, nawet w obliczu pojawienia się większej liczby miejsc pracy związanych z technologią blockchain.

Sytuacja się jednak zmieni, gdy ludzie zauważą, że technologia blockchain ma pozostać. Realizacja kariery w blockchain jest najwyższym priorytetem dla większości ludzi, którzy chcą zarobić na życie dzięki tego typu umiejętnościom.

Mając to na uwadze, wiele organizacji poszukuje rekruterów technicznych, którzy mogą odkryć najlepsze rekrutacje w technologii blockchain. Mogą obejmować programistów, inżynierów, a także projektantów o wyższym poziomie umiejętności.

Musiałbyś zachęcić osoby poszukujące pracy odpowiednimi umiejętnościami. W tym przypadku kluczowe jest, aby odnieść sukces w karierze blockchain jako rekruter techniczny. Tak więc rekruter techniczny musi być jednym z najłatwiejszych w karierze blockchain. Ale aby odgrywać role HR, musisz poznać technologię.

 

Przedstawiciel ds. Rozwoju biznesu

Blockchain jest rozwijającą się dziedziną, w której pojawiły się nowe możliwości biznesowe w różnych branżach. Co więcej, rośnie zapotrzebowanie na ludzi, którzy mogą wypychać projekty lub produkty blockchain na rynek. A także zamień je w większe przedsiębiorstwo.

Kariera w technologii blockchain jako przedstawiciela biznesowego wymagałaby również dążenia do partnerstwa produktowego. Z drugiej strony, zamknięcie umów pomoże w dalszym rozwoju podstawowego projektu. Aby dobrze wykonać zadanie, musisz dobrze zrozumieć cel firmy. Wykorzystanie aplikacji do usprawnienia firmy to kolejna rola na tym stanowisku.

Powinieneś także mieć doświadczenie w sprzedaży. I doskonałe umiejętności komunikacyjne, aby móc dotrzeć do grupy docelowej. W zależności od wymagań organizacji może być konieczne uzyskanie tytułu licencjata w dziedzinie finansów i komunikacji.

 

Blockchain Data Scientist

Blockchain jako technologia księgi rachunkowej jest synonimem ogromnych zasobów danych. Zbieranie, interpretowanie, analizowanie i zarządzanie danymi za pomocą statystyk to zatem praca naukowców zajmujących się technologią blockchain. Naukowcy zajmujący się danymi stają się obecnie integralną częścią ewolucji technologii.

W tym przypadku naukowcy zajmujący się danymi muszą przeanalizować ogromne ilości danych transakcyjnych. Są również wymagane, aby pomóc inżynierom, programistom w opracowaniu ostatecznego produktu blockchain. A nawet przeprowadzanie ulepszeń i aktualizacji.

Posiadanie tytułu magistra w dziedzinie danych i informatyki miałoby przewagę przy ubieganiu się o te stanowiska.

 

Analityk

Analitycy badawczy mogą również wykorzystać swoje umiejętności w tej dziedzinie, zastępując prace programistów i inżynierów blockchain. Podobnie profesjonalny analityk badawczy może przeprowadzić dogłębną analizę potencjalnych obszarów zastosowań. W ten sposób mogą pomóc w opracowywaniu nowych technologii.

Ich prace i operacje upraszczają pracę programistów i inżynierów. Zapewnia również kreatywność.

Analityk badawczy musi posiadać umiejętności dogłębnej analizy danych. Jeśli myślisz strategicznie, będziesz w stanie korzystać z systemu księgi bez żadnych kłopotów.

Analitycy badający, którzy chcą karier w dziedzinie blockchain, powinni również dogłębnie rozumieć technologię blockchain i branżę kryptowalut.

 

Porównanie wszystkich karier w Blockchain

 

Kariera w Blockchain  Opis pracy Upragnione Umiejętności
Programista Blockchain
 • Projektowanie badań Opracowywanie technologii Blockchain
 • Opracowuje zdecentralizowane aplikacje i inteligentne kontrakty

 

 • Licencjat z informatyki lub matematyki
 • Biegła znajomość różnych języków programowania, tj. Java, Node JS i Python
Inżynier Blockchain

 

Odpowiedzialny za projektowanie rozwiązań Blockchain

 

Doświadczenie w informatyce lub inżynierii oprogramowania
inżynier ds. jakości
 • Monitoruje i zarządza sieciami Blockchain
 • Certyfikuje sieć przed uruchomieniem
 • Przeprowadza aktualizacje i aktualizacje sieci
 • Licencjat z inżynierii oprogramowania lub innej dziedziny pokrewnej.
 • Umiejętność stosowania, dokumentowania i certyfikowania zasad, standardów i procedur.
Analityk ds. Bezpieczeństwa informacji w technologii Blockchain
 • Badanie i planowanie środków bezpieczeństwa sieci
 • Instalowanie zapory sieciowej w celu ochrony sieci komputerowych
 • Licencjat z informatyki
 • Licencjat z systemów informatycznych i technologii informatycznych.
Kierownicy projektów Blockchain
 • Odpowiada za organizowanie i zarządzanie wieloma projektami i produktami
 • Ma za zadanie stworzenie planu pracy dla ukończenia projektów
 • Licencjat z zarządzania biznesem lub dziedzin pokrewnych.
 • Doświadczenie w technologii blockchain.
Adwokat Blockchain / Konsultant prawny

 

 • Przygotowywanie i weryfikacja prawnych aspektów dokumentacji ICO
 • Spełnienie określonych przepisów prawnych przed startem.

 

 • Dyplom prawnika.
 • Wstęp do palestry stanowej.
 • Doświadczenie w blockchainie.

 

Projektant Blockchain
 • Projektuj, wdrażaj i wspieraj strony internetowe skoncentrowane na blockchain.
 • Projektowanie interfejsu użytkownika Blockchain w oparciu o określone modele biznesowe
 • Silne zaplecze programistyczne.
 • Licencjat z informatyki.
 • Umiejętności i doświadczenie w programowaniu.
 • Znajomość wielu języków programowania.
 • Znajomość sieci P2P
Specjaliści ds. Marketingu Blockchain

 

 • Nadzór i opracowywanie kampanii marketingowych
 • Badania w celu zidentyfikowania docelowych odbiorców
 • Wymyślanie pomysłów i strategii
 • Licencjat ze sprzedaży i marketingu
 • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
 • Znajomość produktów Blockchain
Rekruter techniczny Blockchain
 • Identyfikuj i monitoruj potencjalnych kandydatów na projekty w łańcuchu bloków
 • Przejrzyj kandydatów, aby upewnić się, że spełniają minimalne wymagania projektu Blockchain
 • Badaj nowe technologie

 

 • Licencjat z Zasobów Ludzkich
 • Umiejętność poznania informacji technicznych
 • Umiejętność budowania silnych relacji
 • Dużo praktyki HR i zrozumienia prawa pracy.
Blockchain Intern

 

 • Wykonywanie odpowiednich przydzielonych zadań, takich jak kodowanie, marketing itp.
 • Burza mózgów w poszukiwaniu nowych pomysłów.
 • Podstawowe umiejętności.
 • Zrozumienie technologii cyfrowej księgi.
 • Licencjat z odpowiednich dziedzin
Przedstawiciel ds. Rozwoju biznesu

 

 • Popchnij pewne partnerstwo produktowe.
 • Zamykanie nowych umów.
 • Negocjowanie i prezentacja firmy.
 • Licencjat z marketingu, administracji biznesowej lub odpowiedniej dziedziny.
 • Wyższy poziom wiedzy w zakresie negocjacji i komunikacji.
 • Możliwość dostarczania atrakcyjnych prezentacji.
Blockchain Data Scientist

 

Badaj i analizuj skarby danych Blockchain Licencjat ze statystyki lub matematyki
Analitycy badawczy
Zastosuj techniki eksploracji danych w analizie statystycznej

 

 • Doskonałe zrozumienie technologii Blockchain
 • Wiedza o kodowaniu

 

 

Kto zatrudnia?

Kariera w technologii blockchain nie będzie kompletna bez jasnego pomysłu, gdzie szukać pracy w rozległym sektorze. Główni gracze, jeśli chodzi o pracę w blockchain, to startupy, firmy technologiczne, a także rząd.

 

Startupy

Startupy powoli szukają możliwości wykorzystania technologii blockchain i kryptowalut. Firmy te, prowadzone zarówno przez nerdów, jak i biznesmenów, poszukują osób, które potrafią tworzyć platformy. Tworzenie nowych witryn, portfeli cyfrowych, vlogów i narzędzi edukacyjnych to obecnie jedna z podstawowych potrzeb.

W dawnych czasach startupy nie były w stanie zapłacić tak dużo. Ale teraz sceny się zmieniły. Teraz startupy płacą całkiem sporo za dobre umiejętności.

 

Firmy o ugruntowanej pozycji

Technologia Blockchain zyskuje popularność w sektorze finansowym, w którym banki próbują dostosować się do tej nowej technologii, aby ulepszyć swoje funkcje. Nic dziwnego, że te firmy szukają wykwalifikowanych pracowników opartych na technologii blockchain. Programiści lub inżynierowie Blockchain są jednym z ich głównych priorytetów.

Większość spuścizny to zatrudnianie zespołów blockchain składających się z programistów, inżynierów, prawników, analityków danych i analityków bezpieczeństwa. To świetny sposób na dotrzymywanie kroku wymaganiom technologii.

 

Firmy technologiczne

Firmy technologiczne inwestują teraz w tę nową technologię. Dążą do wzmocnienia swojego portfolio produktów, a także świadczenia usług. Firmy takie jak Facebook, Microsoft i IBM już utworzyły działy blockchain. Coraz częściej poszukują ludzi z ogromnymi umiejętnościami blockchain do eksploracji tych wód. Wiedza o tym, jak zintegrować tę technologię z ich działaniami, byłaby tutaj dużym plusem.

Rozwój Blockchain stał się od tego czasu priorytetem dla takich firm. Gwarantuje to, że kariery związane z blockchain pozostaną na dłużej.

 

Rządy

Chiny są jednym z krajów, które wydają się być żywo zainteresowane powstającą technologią. Rząd inwestuje miliony w innowacje, które pomogą zwiększyć wydajność w różnych sektorach.

Potencjał redukcji kosztów tej technologii jest jednym z atrybutów wykorzystywanych przez Chiny. Inwestycje zasadniczo doprowadziły do ​​wzrostu liczby miejsc pracy w technologii blockchain, do których mogą ubiegać się osoby o odpowiednich umiejętnościach.

 

Podsumowanie

Technologia Blockchain to nauka, która z czasem się zmienia. W różnych sektorach gospodarki może zostać zatrudnionych wiele różnych osób. W ten sposób buduj kariery w technologii blockchain wraz z rozwojem technologii.

Fakt, że technologia grozi zrewolucjonizowaniem funkcjonowania różnych branż, oznacza, że ​​zawsze będą dostępne miejsca pracy w technologii blockchain dla osób z odpowiednimi umiejętnościami. Kariera w Blockchain pozostanie na dłużej. Możesz więc bez obaw postrzegać tę niszę jako karierę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me