Korzyści z NEO – znacznie więcej niż inteligentna gospodarka

Kiedy pojawił się Bitcoin, nikt nie był w stanie zgadnąć, jak szeroko akceptowana kryptowaluta stanie się powszechnie akceptowana. To był dopiero początek.

Wkrótce zobaczyliśmy nową kryptowalutę, która rozwiązała problemy związane z kryptowalutą blockchain pierwszej generacji, czyli Bitcoin. Następnie Ethereum i Litecoin poprawiły się w stosunku do swojego poprzednika. Jednak nie były doskonałe.

Meet, NEO, zdecentralizowana platforma blockchain znana również jako „Ethereum Killer” lub „Chinese Ethereum”.

Więc co jest takiego specjalnego w NEO? W tym artykule zbadamy korzyści płynące z NEO dla społeczności kryptowalut.

Omówimy jego funkcje, a także subtelnie porównamy go z innymi kryptowalutami. Zanim jednak zaczniemy, zapoznajmy się pokrótce z NEO.

Co to jest NEO?

NEO to zdecentralizowana platforma blockchain typu open source i kryptowaluta. Jest to pierwsze tego typu urządzenie, które wprowadziły na rynek Chiny.

Według Witryna internetowa NEO,

NEO wykorzystuje technologię blockchain i tożsamość cyfrową do digitalizacji zasobów, automatyzacji zarządzania zasobami cyfrowymi za pomocą inteligentnych kontraktów oraz do realizacji „inteligentnej gospodarki” z siecią rozproszoną.

To jest kęs. Jednak po przeczytaniu tego artykułu na pewno zrozumiesz wszystko, co go otacza. Możesz także przeczytać kompletny przewodnik na temat „Co to jest NEO Blockchain?”

Więc zacznijmy.

5 najważniejszych zalet platformy Neo Blockchain

1. Inteligentna gospodarka

Inteligentna gospodarka jest jednym z punktów sprzedaży NEO. Zupełnie różni się od tego, co mają do zaoferowania inne kryptowaluty, zwłaszcza Ethereum. Inteligentna gospodarka składa się z zasobów cyfrowych, tożsamości cyfrowych i inteligentnych kontraktów.


Korzyści z NEO

Kredyty obrazkowe: NEO

Korzystając z inteligentnej gospodarki, będzie można zdigitalizować fizyczne aktywa w łańcuchu bloków.

Po zdigitalizowaniu mogą pozostać w łańcuchu bloków i cieszyć się takimi korzyściami, jak zdecentralizowany, przejrzysty, zaufany i identyfikowalny.

Każdy może zarejestrować aktywa. Aby wszystkie te możliwe tożsamości cyfrowe były używane.

2. Tożsamość cyfrowa

Czym więc jest tożsamość cyfrowa?

Tożsamość cyfrowa to sposób rejestracji dowolnej organizacji, osób lub innych podmiotów, które mogą posiadać zasób. Jest zasilany przez system znany jako infrastruktura klucza publicznego (PKI).

3. Inteligentne kontrakty

Aby cała infrastruktura mogła działać, programiści mogą korzystać z inteligentnych kontraktów. W przeciwieństwie do Ethereum, tworzenie inteligentnych kontraktów na NEO nie wymaga nauki nowego języka programowania. Oznacza to, że każdy programista może zacząć i budować inteligentną gospodarkę na platformie NEO.

Możliwość korzystania z dowolnego języka programowania jest możliwa dzięki uniwersalnej lekkiej maszynie wirtualnej NEO. Jest również znany jako NeoVM. Maszyna wirtualna oferowana przez platformę NEO jest wydajna, pewna i skalowalna.

4. DApps

Korzyści z Neo Blockchain

Kredyty obrazkowe: ndapp.org

Czy to oznacza, że ​​nie ma potrzeby korzystania z DApps na platformie NEO? Cóż, to nie jest prawda. NEO również wsparcie Rozwój DApps. Przeczytaj więcej o ekosystemie NEO dApps: pełna lista

5. GAZ

GAS to najkorzystniejsza zaleta platformy NEO. Można to zdefiniować jako parowanie aktywów nowego operatora. Więc, co to znaczy? Oznacza to, że posiadacze NEO otrzymają GAZ. Jest to dywidenda wypłacana za posiadanie NEO.

Jest dystrybuowany według wzoru. Jeśli masz w portfelu NEO to GAS będziesz dostawał każdego dnia.

Na przykład, jeśli posiadasz 100 NEO, otrzymasz 0,03411 gazu rocznie. Nie wspominając o tym, że cena GAS wzrosła w ciągu ostatnich kilku miesięcy, co czyni go doskonałą zachętą do utrzymywania NEO.

Świetne projekty / partnerstwa na platformie

Platforma może odnieść sukces tylko wtedy, gdy są na niej uruchomione świetne projekty. Dobra wiadomość jest taka, że ​​na platformie NEO jest mnóstwo dobrych projektów. Wszystkie te projekty na swój sposób dodają wartości NEO. Wymieńmy je poniżej.

1. OnChain:

NEO for Enterprise

Kredyty obrazkowe: OnChain

NEO ma głębokie relacje z OnChain. Mają podobny zamiar, jeśli chodzi o rozwiązanie. Krótko mówiąc, NEO działa jako kamień węgielny pod DNA (Decentralized Network Architecture) – system OnChain. Możesz przeczytać więcej o ich związku tutaj.

2. NEX:

Korzyści z NEO Smart Economy

Kredyty obrazkowe: NEX

NEX to obiecujący projekt oparty na NEO. Jest to zdecentralizowana wymiana i rozwiązanie płatnicze na NEO. Rozpoczął się proces rejestracji ludzi przed ICO, a główna sprzedaż ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Na NEO jest również wiele innych niesamowitych projektów i inwestycji, które sprawiają, że NEO jest opłacalne. Niektóre z nich obejmują Projekt ICO, Miasto Syjon, NEOX i inni.

Więc co myślisz o korzyściach płynących z NEO? Podoba Ci się jego ekosystem lub to, co ma do zaoferowania? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map