Kursy na Blockchain: rozpocznij transformację!

Obecnie w Internecie istnieje wiele kursów dotyczących technologii blockchain. Ale czy wszystkie oferują tę samą wartość? Czy w ogóle oferują jakąkolwiek wartość? W wielu przypadkach kursy online, które znajdziesz, nie są zbyt pomocne. Mogą zająć Twój czas i pieniądze, ale oferują bardzo niewielką wartość w zamian.

Ale dzięki naszej ogromnej kolekcji kursów blockchain na pewno otrzymasz pakiet wartości swojego życia. Naszym głównym celem jest wyposażenie Cię w całą niezbędną bazę wiedzy potrzebną do Twojego projektu opartego na blockchain.

Zobaczmy więc, co oferujemy na Twoją świetlaną przyszłość!

Contents

Nasza ostateczna lista kursów

 

Kursy na temat Blockchain: co oferujemy

Certified Enterprise Blockchain Professional

Przegląd kursu

Kursy blockchain mają na celu poprowadzić Cię i pomóc zrozumieć, jak naprawdę działa technologia blockchain. Problem polega na tym, że w rzeczywistości wiele osób nie wie, jak blockchain może naprawdę wpłynąć na przedsiębiorstwa.

W związku z tym znacznie trudniej jest w pełni zintegrować go z jakimkolwiek istniejącym modelem biznesowym. Korzystając z tego kursu, dowiesz się, jak należy wchodzić w interakcje z kierownictwem przedsiębiorstwa.

Co więcej, dowiesz się, jak uwzględnić ich potrzeby i wykorzystać je do wdrożenia rozwiązania.

W każdym razie kursy blockchain są zawsze po to, aby Cię wspierać. Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci zwiększyć możliwości biznesowe.

W każdym razie problem polega na tym, że jest zbyt wielu profesjonalistów, którzy wiedzą o blockchain, ale brakuje im tego, jak blockchain może wpływać na biznes. W ten sposób nasze kursy blockchain łączą te dwa elementy i zapewniają najlepszą wartość w dowolnym momencie.

 

Co obejmuje kurs?

Moduł 1: Podstawy technologii Blockchain


Moduł w naszych kursach blockchain wyjaśni przede wszystkim, czym jest ta technologia i jak faktycznie działa. Co więcej, dowiesz się również o różnych elementach tej technologii i różnych typach tej technologii.

 

Module-2: Enterprise Blockchain Platforms

Następny moduł naszych kursów na temat blockchain będzie zawierał wszystko, co trzeba wiedzieć o platformach blockchain dla przedsiębiorstw.

W rzeczywistości platformy typu blockchain dla przedsiębiorstw są szczególnie odpowiednie dla środowisk korporacyjnych, ponieważ są to głównie typy łańcuchów bloków prywatnych lub konsorcjum..

W ten sposób włączenie ich do istniejącego rozwiązania jest znacznie łatwiejsze. W każdym razie ta część obejmie aktualnie wiodące platformy w tej niszy.

 

Moduł 3: Blockchain w finansowaniu handlu

Następnie w kursach dotyczących przewodnika po łańcuchu bloków mamy moduł 3, w którym będziemy mówić o branżach finansowania handlu. Finansowanie handlu jest jednym z popularnych przypadków użycia blockchain i obecnie intensywnie go wykorzystuje.

Zatem poznanie wpływu tej technologii na finansowanie handlu pomogłoby jeszcze bardziej uświadomić sobie wyniki. W każdym razie omówimy również podstawy kryptowalut i aktywów.

 

Moduł 4: Zastosowania łańcucha bloków łańcucha dostaw

Łańcuch dostaw to jeden z najpopularniejszych rynków technologii blockchain. Dlatego konieczne jest, abyś jako profesjonalista w pełni się o tym nauczył.

Dlatego kurs obejmie następnie wszystkie podstawy i przypadki użycia w tym sektorze.

Co więcej, omówimy również, w jaki sposób możesz przejść przez cyfrową transformację blockchain z pozytywnymi wynikami.

 

Module-5: Blockchain Use Cases

To ostatni moduł w kursach dotyczących technologii blockchain. Dlatego ten kurs będzie dotyczył wyłącznie wszystkich przypadków użycia blockchain.

 

Dołączone materiały

 • Szanowany certyfikat
 • Wywiad z ekspertami w dziedzinie blockchain
 • Indywidualne wskazówki

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie? Kliknij tutaj!

 

Enterprise Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw

Przegląd kursu

Ze względu na charakter tej technologii kursy dotyczące technologii blockchain powinny również obejmować konkretne lekcje branżowe. Dlatego nasz kurs Enterprise Blockchains i Supply Chain Management koncentruje się wyłącznie na wpływie łańcuchów bloków na łańcuch dostaw.

Wszyscy dostawcy oprogramowania lub konsultanci odniosą duże korzyści z naszych kursów dotyczących technologii blockchain. W ten sposób otrzymujesz –

 • Wyjaśnienie podstaw łańcucha dostaw
 • Jak łańcuch dostaw będzie tworzył wartość
 • Różne rzeczywiste scenariusze wykorzystania łańcucha bloków w łańcuchu dostaw
 • Jak możesz wdrażać rozwiązania dla swoich klientów w łańcuchu dostaw

 

Co obejmie kurs?

Moduł 1: Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw

Pierwszy moduł naszego kursu zapewni, że wszyscy nasi studenci najpierw zapoznają się z tematyką. Jeśli jesteś nowicjuszem w tej branży, ten moduł może Ci bardzo pomóc. Ogólnie rzecz biorąc, nasze kursy dotyczące przewodnika po łańcuchu bloków zajmą się również obowiązkami, które musisz wykonywać jako menedżer łańcucha dostaw.

 

Moduł-2: Tworzenie wartości w zarządzaniu łańcuchem dostaw

Następnie kurs będzie zawierał fundamentalną ewolucję sposobu, w jaki łańcuch dostaw promuje wartość w środowisku przedsiębiorstwa. Jeśli wiesz, jak prawidłowo posługiwać się tym mieczem, możesz szybko zwiększyć swoje dochody.

W ten sposób otrzymasz model ekonomiczny z wartością dodaną, a używając go, możesz zmierzyć wartość swojego SCM.

Ponadto kursy dotyczące technologii blockchain będą również zawierać informacje o tym, jak SCM naprawdę wpływa na kapitał obrotowy.

 

Moduł-3: Przypadki użycia łańcucha dostaw Blockchain

Teraz, gdy już wiesz o procesie SCM, przejdziemy do możliwych scenariuszy użycia w sektorze łańcucha dostaw blockchain. Co więcej, sklasyfikuje przedsiębiorstwa na podstawie ich aplikacji blockchain w tej niszy.

 

Moduł 4: Wdrażanie łańcucha bloków w łańcuchu dostaw

W ostatnim module w pełni zrozumiesz, jak wdrożyć blockchain w swoich osobistych modelach łańcucha dostaw. Zaoferujemy Ci narzędzie do oceny, które pomoże Ci obliczyć wpływ, jaki będzie to miało na Twoją firmę.

 

Bonus: szablon z możliwością działania

Zasadniczo zawiera mapowanie procesu łańcucha dostaw i procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Nauczymy Cię, jak korzystać z szablonu.

 

Dołączone materiały

 • Szanowany certyfikat
 • Wywiad z ekspertami w dziedzinie blockchain
 • Indywidualne wskazówki

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie? Kliknij tutaj!

 

Enterprise Blockchain i Trade Finance

Przegląd kursu

Enterprise Blockchains i Trade Finance to jedne z naszych najlepszych kursów blockchain. W rzeczywistości branże finansowania handlu są daleko w tyle w wyścigu cyfrowej transformacji. Dlatego cały proces jest dość uciążliwy i pełen błędów.

W ten sposób blockchain zaczął powoli wpływać na swoje lukratywne cechy. Teraz jest to jedno z największych modnych frazesów w finansowaniu handlu.

Nasz kurs skupi się na szerszej perspektywie, w jaki sposób możesz wykorzystać blockchain w swoim rozwiązaniu finansowania handlu.

Co więcej, dowiesz się o elementach finansowania handlu i może ci pomóc w Twojej podróży do blockchain.

Zobaczmy więc, co będzie obejmował jeden z naszych najlepszych kursów dotyczących technologii blockchain!

 

Co obejmuje kurs?

Moduł 1: Bieżące procesy finansowania handlu

Ponieważ jest to jeden z naszych najlepszych kursów blockchain, zacznie się od pomocy w zidentyfikowaniu charakteru branży finansowania handlu. Ponadto bez poznania kluczowych kwestii nie możesz zrozumieć, jak pozytywnie blockchain wpłynie również na tę branżę.

Dowiesz się więc również o nich.

 

Moduł-2: Jak Blockchain może usprawnić procesy handlowe

Drugi moduł jednego z naszych najlepszych kursów dotyczących technologii blockchain dotyczy tego, jak blockchain wpłynie na finansowanie handlu. Co więcej, skupi się na tym, jak faktycznie może go poprawić i pozbyć się wszystkich problemów.

Później poznasz najnowsze inicjatywy w tej niszy i dowiesz się, jak te modele działają i zmieniają typowe sposoby światowego biznesu.

Ponadto kurs obejmie również aktualne platformy dostosowane do rozwiązań finansowania handlu.

 

Moduł 3: Blockchain w przypadkach użycia finansowania handlu

Następny moduł obejmie lekcje na temat różnych elementów finansowania handlu, takich jak konosament, akredytywa itp. Co więcej, zajmie się tym, jak blockchain wpłynie na nie oddzielnie i łącznie. Więc masz ogólny pomysł na wykonanie swojej strategii.

 

Moduł 4: Platformy Blockchain w finansowaniu handlu

Po ostatnim module jesteś gotowy, aby dowiedzieć się o istniejących platformach w tej niszy. W praktyce są to aplikacje lub platformy typu blockchain dla branż finansowania handlu. W rzeczywistości wiele przedsiębiorstw już z nich korzysta i widzi ogromne ulepszenia.

 

Moduł 5: Ostatnie osiągnięcia w finansowaniu handlu i Blockchain

W ostatnim segmencie jednego z naszych najlepszych kursów dotyczących technologii blockchain skupimy się na inicjatywach, które harmonizują różne architektury blockchain w celu prowadzenia branż finansowania handlu. W rzeczywistości te obiekty są odpowiedzialne za podjęcie drastycznych działań w zakresie digitalizacji całego systemu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie? Kliknij tutaj!

 

Szablony Blockchain dla przedsiębiorstw

Przegląd szablonów

Zawsze chętnie pomagamy naszym studentom zaistnieć na zmieniających się rynkach. Ponieważ sytuacja wciąż się zmienia, niezwykle trudno jest kontynuować działalność bez zakłócania problemów na dobre. Ale mając blockchain w mieszance, teraz jest to możliwe.

Dlatego oferujemy lukratywne szablony do wypróbowania. W rzeczywistości wszystkie szablony stworzyliśmy w oparciu o ogromną liczbę badań rynkowych i we własnych zespołach ekspertów.

Dlatego nasze szablony zawsze przewyższają wszystkie bezpłatne na rynku.

 

Co to obejmie?

Czy potrzebujesz Blockchain?

To jest szablon, który pomoże Ci zrozumieć, czy potrzebujesz technologii blockchain, czy nie. Zasadniczo profesjonalistom z przedsiębiorstw trudno jest zdecydować, czy powinni zadzwonić, czy nie. Dzięki naszemu prostemu narzędziu możesz łatwo sprawdzić, czy Twoja firma potrzebuje blockchain.

Jeśli tego nie potrzebuje, nasze narzędzie również Cię o tym poinformuje.

 

Gotowość projektu Blockchain

Następny szablon ma zasadniczo na celu poinformowanie Cię, czy Twoje rozwiązanie jest gotowe do wdrożenia. Zasadniczo rozwiązania lub projekty blockchain muszą przejść kilka etapów rozwoju, zanim będą mogły być gotowe. Ale jeśli wdrożysz produkt bez spełnienia wszystkich potrzeb, nie przyniesie to większych korzyści.

Nasze narzędzie w tym przypadku zaoferuje Ci wybiórcze opcje wprowadzania danych, których możesz użyć, aby sprawdzić, czy nasz projekt jest gotowy do oficjalnego wdrożenia.

 

Przedstawienie projektu Enterprise Blockchain

Jeśli masz świetny innowacyjny pomysł na projekt blockchain, ale brakuje Ci umiejętności prezentacji, zdecydowanie wypróbuj nasz szablon. W rzeczywistości ten szablon idealnie pasuje do tych z Was, którzy chcą przekazać wartość swoim współpracownikom lub klientom.

Korzystając z naszych uproszczonych szkiców, możesz pozbyć się wszystkich terminów technicznych i bardzo sprawnie przekazać swoją wiadomość.

 

Enterprise Blockchain a procesy łańcucha dostaw

To narzędzie jest przeznaczone specjalnie dla sektora zarządzania łańcuchem dostaw. Jeśli jesteś w tym sektorze lub chcesz pracować w tych sektorach, powinieneś skorzystać z naszego narzędzia. W rzeczywistości, korzystając z naszego narzędzia, możesz zobaczyć, które części łańcucha dostaw Twojej firmy mogą skorzystać na elementach blockchain przedsiębiorstwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie? Kliknij tutaj!

 

Podstawy Enterprise Blockchains

Przegląd kursu

To jeden z naszych bezpłatnych kursów blockchain, który obejmie bardziej podstawową analogię do blockchain. W rzeczywistości ten kurs jest raczej przewodnikiem dla początkujących. Jeśli więc masz praktycznie zerową wiedzę na temat blockchain, powinieneś go wypróbować.

Kurs jest całkowicie darmowy, a po jego ukończeniu otrzymasz dodatkowe materiały.

 

Co obejmie kurs?

Lekcja 1: Czym dokładnie jest technologia Blockchain?

W naszych pierwszych bezpłatnych kursach dotyczących technologii blockchain zaczniemy od omówienia każdego aspektu samej technologii. Mówiąc najprościej, oznacza to, że porozmawiamy o tym, jak działa technologia, za pomocą diagramów i prostych wyjaśnień, które pomogą Ci lepiej zrozumieć koncepcję.

 

Lekcja 2: Musisz znać warunki Blockchain

Zasadniczo w tym jednym, nasze bezpłatne kursy blockchain skupią się na ważnych terminach, o których powinieneś pamiętać podczas swojej kariery w blockchain. Co więcej, terminy te są szeroko stosowane w środowisku przedsiębiorstwa. Znajomość ich z pewnością dodałaby ci energii.

Tutaj omówimy dozwolony łańcuch bloków, walidatory, podwójne wydatki, węzły itp.

 

Lekcja 3: Podstawy inteligentnych umów

To kolejna fajna lekcja z naszego kursu, która skupi się wyłącznie na inteligentnych kontraktach. Inteligentne kontrakty to zautomatyzowana logika biznesowa, która kieruje się zestawem reguł i realizuje kontrakt, gdy są one spełnione.

Są więc dość ważne dla celów biznesowych przedsiębiorstwa. Tutaj omówimy również zalety tej funkcji.

 

Lekcja 4: Cyfrowa transformacja Blockchain

Ostatnia sekcja naszych bezpłatnych kursów blockchain jest niezwykle ważna, ponieważ zapewni Ci znalezienie idealnego rozwiązania.

W rzeczywistości, bez znajomości wiodących sektorów lub pionów transformacji blockchain, dość trudno jest wymyślić POC.

Dlatego tutaj omówimy wszystkie wiodące sektory, aby Ci pomóc.

 

Lekcja bonusowa

Ponieważ zawsze lubimy naszych studentów i chcemy ich docenić za korzystanie z naszych kursów, na sam koniec zaoferujemy dla Ciebie specjalną lekcję bonusową.

 

Dołączone materiały

 • Prezentacja kursu
 • Dołącz do wydarzeń online
 • Dodatkowe wykłady

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie? Kliknij tutaj!

 

Wprowadzenie do Enterprise Blockchain

Przegląd kursu

To kolejny z naszych bezpłatnych przewodników po kursach blockchain, z którego możesz skorzystać, aby poznać podstawy blockchain. Jest dość podobny do naszego poprzedniego kursu blockchain; jednak ten jest bardziej zorientowany na szczegóły.

W tym bezpłatnym przewodniku po kursach blockchain przedstawimy Ci każdy szczegół technologii blockchain i dowiesz się, jak możesz ją wykorzystać do cyfrowej transformacji.

Sugerujemy więc, abyś już teraz spróbował naszego kursu!

 

Co obejmie kurs?

Moduł 1: Czym dokładnie jest technologia Blockchain?

Pierwszy moduł naszego bezpłatnego przewodnika po kursach blockchain rozpocznie się od poinformowania Cię, czym jest technologia blockchain. Dlatego, gdy już będziesz miał solidne wyobrażenie o tym, przejdziemy do historii, różnych typów, korzyści i wielu innych.

 

Moduł-2: Ważne warunki dotyczące łańcucha blokowego

Zasadniczo w tym naszym bezpłatnym przewodniku po kursach blockchain skupimy się na ważnych terminach, o których powinieneś pamiętać podczas swojej kariery w blockchain. Co więcej, terminy te są szeroko stosowane w środowisku korporacyjnym.

Bez znajomości tych terminów trudno będzie znaleźć dobrą pracę w tej niszy.

Tutaj omówimy dozwolony łańcuch bloków, walidatory, podwójne wydatki, węzły itp.

 

Moduł 3: Wszystko o inteligentnych kontraktach

Następny moduł będzie zawierał podstawy inteligentnych kontraktów. Inteligentne kontrakty to zautomatyzowana logika biznesowa, która kieruje się zestawem reguł i realizuje kontrakt, gdy są one spełnione. Zatem, jak widać, przedsiębiorstwa mogą je wykorzystywać do różnych celów.

Z ich uczciwym udziałem korzyści, można oczekiwać, że te kontrakty wkrótce prześcigną kontrakty ręczne.

Są więc dość ważne dla celów biznesowych przedsiębiorstwa. Tutaj omówimy zalety, wady, przypadki użycia i wiele innych.

 

Moduł 4: Cyfrowa transformacja Blockchain

Ten moduł koncentruje się na popularnych branżach i wiodących sektorach technologii blockchain. Po zapoznaniu się z nimi będziesz mieć szersze wyobrażenie o tym, jak zmieni to nasze biznesy.

 

Moduł 5: Blockchain zmienia nasz świat

W ostatnim module nasz kurs skupi się na tym, jak nie zakłóci on całkowicie świata, ale raczej stanie się jego integralną częścią. W tej części kursu możesz spodziewać się takich tematów, jak zdecentralizowany i scentralizowany internet, sfederowany łańcuch bloków itp.

 

Dołączone materiały

 • Prezentacja kursu
 • Dołącz do wydarzeń online
 • Dodatkowe wykłady

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kursie? Kliknij tutaj!

 

Enterprise Blockchain i Internet rzeczy

Przegląd kursu

Jest to obecnie jeden z najlepszych kursów dotyczących technologii blockchain w naszej kolekcji. W tym kursie skupimy się na tym, jak blockchain w szybkim tempie wpływa na internet rzeczy. Po ukończeniu naszych kursów na temat technologii blockchain z pewnością docenisz wynik.

Na naszym kursie dowiesz się również, jak ci dwaj technicy mogą iść obok siebie i stać się idealnym duetem!

Wreszcie, nasz kurs obejmie wszystkie istniejące przypadki użycia i pomoże Ci wykonać właściwą rozmowę.

 

Co obejmie kurs?

Lekcja 1: Czym jest internet rzeczy (IoT)?

W tym kursie nasz kurs zapozna Cię z podstawami Internetu rzeczy. Tak więc, jeśli jesteś nowicjuszem, ta lekcja jest dla Ciebie bardzo ważna.

 

Lekcja 2: Jakie są składniki IoT?

W drugiej lekcji opiszemy składniki Internetu rzeczy. Zasadniczo zrozumiesz, jak działa każdy komponent i stworzysz ogólną architekturę.

 

Lekcja 3: Jakie są problemy z IoT?

Teraz, gdy wiesz już o IoT, zajmiemy się wszystkimi problemami, przed którymi stoi ta technologia. W rzeczywistości to podstawowe problemy sprawiają, że ta technologia jest podatna na ataki.

 

Lekcja 4: Jak Blockchain może pomóc IoT

Lekcja 4 obejmie, w jaki sposób blockchain może wpłynąć, a później pomóc ulepszyć przemysł IoT na dobre. Ponadto będzie zawierał również korzyści.

 

Lekcja 5: Przykłady Blockchain IoT w pracy

W ostatnim przedstawimy listę technologii blockchain i IoT współpracujących w rzeczywistych scenariuszach.

 

Certyfikowany architekt blockchain przedsiębiorstwa

Przegląd kursu

Jeśli chcesz zostać certyfikowanym architektem blockchain, nasz kurs jest dla Ciebie idealny. To jeden z naszych najlepszych kursów blockchain, które oferują certyfikację blockchain po ukończeniu pełnego kursu.

W rzeczywistości dzięki naszym kursom na temat technologii blockchain możesz naprawdę zabłysnąć w środowisku korporacyjnym. Ponieważ nasz kurs poprowadzi Cię przez bazę wiedzy, musisz zostać architektem blockchain, na pewno zdobędziesz w życiu szansę na udaną karierę.

 

Co obejmie kurs?

Moduł 1: Podstawy Blockchain

W tym module kurs skupi się na podstawach technologii blockchain. Zasadniczo dowiesz się o wszystkich składnikach blockchain wraz z Blockchain as a Service.

 

Moduł-2: Enterprise Blockchains

Ten moduł obejmie aplikacje typu blockchain dla przedsiębiorstw, programowanie, bezpieczeństwo, architekturę, przypadki użycia i wiele innych.

 

Moduł 3: Przegląd Ethereum

Moduł skupi się na szczegółowej analizie platformy blockchain Ethereum. Co więcej, omówimy również aplikacje oparte na Ethereum.

 

Moduł 4: Przegląd struktury Hyperledger

Moduł skupi się na szczegółowej analizie platformy blockchain Hyperledger Fabric. Co więcej, omówimy również aplikacje i przypadki użycia oparte na Hyperledger Fabric.

 

Moduł 5: Omówienie kworum

Moduł skupi się na szczegółowej analizie platformy blockchain Quorum i popularnych przypadkach użycia. Dodatkowo porównamy Kworum z prywatnym Ethereum, aby wskazać główne różnice między tymi dwoma.

 

Moduł 6: Przegląd R3 Corda

Moduł obejmie wszystko związane z platformą blockchain R3 Corda. Ponadto omówimy również popularne przypadki użycia i ich wpływ na sektory finansowe.

 

Dołączone materiały

 • Szanowany certyfikat
 • Wywiad z ekspertami w dziedzinie blockchain
 • Indywidualne wskazówki

 

Enterprise Blockchain i bezpieczeństwo

Przegląd kursu

To kolejny z naszych najlepszych kursów dotyczących technologii blockchain. Podczas pracy nad projektem blockchain wielu z was może przeoczyć znaczenie bezpieczeństwa. Dlatego nasze kursy na temat technologii blockchain pomogą Ci zrozumieć jej znaczenie.

Co więcej, dowiesz się również, jak zabezpieczyć platformę przed wszelkimi lukami w zabezpieczeniach.

 

Co obejmie kurs?

Moduł 1: Wprowadzenie do bezpieczeństwa Blockchain

Pierwszy moduł rozpocznie się od wprowadzenia w zagadnienia bezpieczeństwa blockchain. Tutaj omówimy, jak działa ochrona blockchain i jak może przynieść korzyści całemu ekosystemowi.

 

Moduł 2: Blockchain Security Components and Data Structures

W tym omówimy wszystkie elementy bezpieczeństwa blockchain. Co więcej, omówimy również, w jaki sposób struktury danych mogą wpływać na bezpieczeństwo platformy blockchain.

 

Moduł 3: Podstawy kryptografii Blockchain

Funkcje skrótu, kryptografia klucza publicznego to niektóre z ważnych czynników, które decydują o tym, jak technologia postrzega bezpieczeństwo. Tak więc, aby rozwijać swoje projekty bezbłędnie, musisz się o nich dowiedzieć.

 

Moduł 4: Inteligentne zabezpieczenia kontraktów

Tutaj porozmawiamy o niektórych lukach w inteligentnych kontraktach. Co więcej, omówimy również testy penetracyjne inteligentnych kontraktów, aby pomóc Ci znaleźć wszelkie podstawowe luki w zabezpieczeniach.

 

Module-5: Enterprise Blockchain Platforms

Wreszcie, kurs obejmie platformy blockchain dla przedsiębiorstw dostosowane do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla Twojej firmy.

 

Kto powinien wziąć udział w tych kursach?

Pewnie się zastanawiasz, kto powinien wziąć udział w naszych najlepszych kursach blockchain. W rzeczywistości nasze kursy są przeznaczone dla każdej osoby, która jest zainteresowana nauką o blockchain. Co więcej, każdy, kto pracuje w środowisku korporacyjnym, powinien również wziąć udział w naszych kursach.

Zasadniczo, jeśli jesteś –

 • Specjalista ds marketingu
 • Przedsiębiorca
 • Menedżer ds. Innowacji
 • Lider Biznesu
 • Analityk Biznesowy
 • Podejmujący decyzję
 • Menedżer programu i produktu
 • Profesjonalista w branży
 • Doradca

to z pewnością powinieneś sprawdzić nasze kursy. Nasza szeroka kolekcja kursów jest więcej niż wystarczająca, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

 

Na końcu

Blockchain to modne hasło, które zakłóca wszystko wokół nas, gdy mówimy. Więc kiedy przejmuje władzę nad całym światem, dlaczego miałbyś zostać w tyle? Zacznij wykorzystywać wszystkie jego funkcje, a także zdigitalizuj swoją firmę.

Aby pomóc Ci w zadaniu związanym z blockchain, jesteśmy tutaj z naszą szeroką kolekcją kursów na temat blockchain dla Ciebie. Sprawdź je i już teraz rozpocznij transformację łańcucha bloków!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map