Ten artykuł przedstawia korelację między blockchainem a łańcuchem dostaw i mówi o znaczeniu i żywotności kursu blockchain i łańcucha dostaw na 101 Blockchains.

Zapotrzebowanie na blockchain i kurs łańcucha dostaw gwałtownie wzrosło w ostatnich latach. Blockchain jako rewolucyjna technologia okazuje się jednak być tego wart. W rzeczywistości branża łańcucha dostaw wydaje się idealnie pasować do eksploracji rozwiązań opartych na łańcuchu bloków.

Blockchain bardzo skutecznie pozbywa się wszystkich problemów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. W związku z tym duże przedsiębiorstwa są już zdeterminowane, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. W rezultacie wielu profesjonalistów poszukuje certyfikatu łańcucha dostaw, aby zrozumieć, jak działa ta technologia i jak może wpływać na łańcuch dostaw..

Tak więc, jeśli również poszukujesz technologii blockchain do szkolenia w zakresie łańcucha dostaw, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Zapisać się: Kurs zarządzania łańcuchem bloków przedsiębiorstw i łańcuchem dostaw

Contents

Czy przemysł łańcucha dostaw jest doskonały?

Zanim zaczniemy, możesz pomyśleć, dlaczego w ogóle powinieneś rozważyć zmianę modeli biznesowych łańcucha dostaw. Jest wielu ludzi, którzy nawet nie wiedzą o narastających problemach, z jakimi każdego roku boryka się ta branża. Dlatego argumentacja za blockchainem w łańcuchu dostaw rośnie z dnia na dzień.

Tak więc bez pozbycia się tych problemów niezwykle trudno byłoby nawet zwiększać przychody w stałym tempie.

Kurs Blockchain i łańcucha dostaw

Ale jakie są kluczowe kwestie w łańcuchu dostaw, przed którymi stoimy dzisiaj?

Globalizacja

Globalizacja prowadzi do outsourcingu dostaw z wielu krajów. W rezultacie łańcuch dostaw staje się bardziej skomplikowany w utrzymaniu. Włączanie lub śledzenie każdego podłańcucha nie jest tak wydajne, jak powinno. W związku z tym w procesie występuje wiele błędów.

Gwałtowne zmiany na rynku

Dodawanie funkcji do istniejących i prognozowanie tego, czego chce konsument, to gorączkowa praca. Ponieważ rynek szybko się zmienia, trudniej jest cokolwiek przewidzieć. Ponadto nasz typowy model nie jest przystosowany do przewidywania niektórych analiz rynkowych.


Zgodność i jakość

W procesie łańcucha dostaw konsumenci zawsze chcą produktów wysokiej jakości po niższych cenach. W ten sposób przedsiębiorstwa odczuwają stałą presję, aby zachować swoją jakość w niższej cenie. Jednak obciążenie pracą szybko rośnie wraz ze wzrostem wymagań, w wyniku czego jakość produktów spada.

Brak przejrzystości

W rzeczywistości żaden klient tak naprawdę nie zna oryginalności produktów, które kupuje każdego dnia. Co więcej, nie ma nawet sposobu, aby bezpiecznie dowiedzieć się, czy produkt jest autentyczny, czy nie. W ten sposób powoduje podrabianie produktów i niezadowolenie klientów.

Dowiedz się więcej o tym, jak brak przejrzystości jest jednym z problemów rozwiązanych przez blockchain.

Korupcja

Korupcja jest jednym z głównych problemów, z którymi łańcuch dostaw nie może sobie poradzić samodzielnie. Zasadniczo wymaga od każdej osoby uczciwego wykonywania swoich obowiązków. Ale prawdziwy scenariusz mówi inaczej.

Ponieważ ludzie mogą łatwo zmieniać wartości w starszych sieciach, niewielka zmiana zwiększa straty przedsiębiorstw.

Wysokie koszty

Przedsiębiorstwa borykają się z wysokokosztowymi problemami w każdym cyklu łańcucha dostaw. Te cztery rodzaje kosztów mogą w dłuższej perspektywie stanowić dużą stratę dla firmy. Zasadniczo koszty zapasów, koszty jakości, koszty transportu i koszty zaopatrzenia mogą każdego dnia odbijać się na nowej firmie.

Stosunkowo wolno

Cały proces lub system zarządzania łańcuchem dostaw nadal opiera się na starszych sieciach, co jest stosunkowo powolne. W związku z tym jest bardziej podatny na problemy i powoduje utratę przychodów z powodu błędów.

Co więcej, finalizacja transakcji typowymi kanałami zajmuje do 3-5 dni roboczych. Krótko mówiąc, opóźnia cały proces, czyniąc go nieefektywnym. To jeden z głównych pomysłów na wykorzystanie łańcucha bloków w łańcuchu dostaw.

Słaba obsługa klienta

Proces łańcucha dostaw obejmuje również obsługę klienta. Nie chodzi tylko o produkty. Zatem bez odpowiedniej obsługi klienta w punkcie końcowym trudniej jest budować wartość marki na rynku.

Zasadniczo w dzisiejszych czasach firmy nie są w stanie zadowolić swoich konsumentów. Dlatego powoli traci swoją markę na rynku.

Rozwiązaniem jest – Blockchain!

Blockchain jest głównym rozwiązaniem tego ogromnego bałaganu. Jak już widać, branże związane z łańcuchem dostaw potrzebują zmodernizowanego systemu, aby poradzić sobie z tymi problemami. I tu właśnie pojawia się blockchain.

Blockchain może naprawdę skorzystać i pozbyć się wszystkich kłopotów tej branży. Może usprawnić procesy wraz z przejrzystością. Może również śledzić wszystko w czasie rzeczywistym, szybciej przetwarzać transakcje.

Jak więc widzisz, blockchain jest kluczowym rozwiązaniem wszystkich twoich problemów.

Ale nie możesz używać łańcucha bloków w swoim systemie, dopóki nie zrozumiesz w pełni, jak wpływa on na branżę.

Aby się o tym dowiedzieć, musisz wziąć udział w kursie certyfikacji łańcucha dostaw blockchain. W rzeczywistości kurs certyfikacji łańcucha dostaw blockchain pomoże ci ocenić prawdziwą wartość łańcucha dostaw w łańcuchu dostaw.

Co więcej, większość z tych kursów ma również blockchain do szkolenia w zakresie łańcucha dostaw.

Czytaj więcej: Lista 50 najlepszych firm korzystających z technologii Blockchain

Dlaczego warto wziąć udział w kursie certyfikacji Blockchain i łańcucha dostaw?

Kurs certyfikacji blockchain i łańcucha dostaw pomoże Ci poznać podstawową architekturę technologii blockchain. Nie wiedząc, czym jest ta nowa technologia i jak działa, nie możesz włączyć jej do swojego systemu.

Ale nie martw się, mamy idealne rozwiązanie na wszystkie Twoje zmartwienia. W 101Blockchains oferujemy kurs blockchain i łańcucha dostaw tylko dla Ciebie. Nasz kurs zapewni odpowiednią ilość łańcucha bloków do szkolenia w zakresie łańcucha dostaw, którego potrzebujesz.

Sprawdźmy więc, jaką wartość obecnie oferujemy.

Nasz kurs zarządzania łańcuchem bloków przedsiębiorstw i łańcuchem dostaw

Czas trwania kursu

101 Blockchains Enterprise Kurs Blockchain and Supply Chain Management jest efektywnie zaprojektowany w taki sposób, aby pomóc Ci w prostym poznaniu łańcucha bloków w łańcuchu dostaw. Nasz kurs zajmie Ci tylko miesiąc, aby się tego nauczyć.

Zasadniczo podzieliliśmy pełny kurs zarządzania łańcuchem bloków i łańcuchem dostaw na 4 tygodnie.

W każdym tygodniu wszystko, czego potrzebujesz, to 3-4 godziny swojego czasu. Oczywiście wszystko jest online. Możesz więc zapisać się do niego w dowolnym momencie!

Kolejną wspaniałą cechą jest to, że oferujemy elastyczny plan nauki. Oznacza to, że możesz uczyć się we własnym tempie. Nawet jeśli nie masz wolnego czasu wynoszącego 3-4 godziny tygodniowo, możesz w każdej chwili wstrzymać kurs.

Kurs zarządzania łańcuchem dostaw i łańcuchem dostaw może zdecydowanie pomóc w nauce procesu łańcucha dostaw.

Zapisz się na kurs łańcucha dostaw i blockchain, jeśli –

 • Napędzają działalność przedsiębiorstwa
 • Chcą włączyć blockchain do procesów biznesowych przedsiębiorstwa
 • Chcesz zwiększyć swoje umiejętności zawodowe związane z blockchainem
 • Chętnie zarabiają na blockchain to transformacja łańcucha dostaw

Jak widać, oferty z tego kursu mogą pomóc w opracowaniu strategii biznesowej blockchain Twojej firmy.

Omówienie kursu Blockchain w łańcuchu dostaw

Kurs zarządzania łańcuchem bloków i łańcuchem dostaw jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą poznać praktyczny punkt widzenia blockchain w łańcuchu dostaw.

Co więcej, kurs zagłębia się również w to, w jaki sposób łańcuch dostaw przedsiębiorstwa wpływa na łańcuch dostaw.

Jak już wiesz, blockchain już zakłóca typowe modele łańcucha dostaw. Poza tym, oceniając po tym, jak się rozwija, bez integracji łańcucha bloków, nie możesz oczekiwać, że przeżyjesz zakłócenia.

Tak więc poznanie cyfrowej transformacji na tym kursie zarządzania łańcuchem bloków i łańcuchem dostaw jest bardzo ważne.

W każdym razie nasz kurs blockchain i SCM również zapozna Cię z procesem łańcucha dostaw. Ale będziesz potrzebować wskazówek z naszych kursów, aby w pełni opracować udane rozwiązanie blockchain.

Podobnie dostawcy oprogramowania i konsultanci odniosą duże korzyści z naszego kursu blockchain i łańcucha dostaw. Ten kurs pomoże ci zdobyć umiejętności wystarczające do zrozumienia podstawowej architektury blockchain. Dowiesz się też, jak zidentyfikować funkcje dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Nie jesteś jeszcze gotowy do podjęcia zobowiązania? Zawsze możesz wypróbować nasz bezpłatny kurs Podstawy technologii Blockchain w przedsiębiorstwie.

Co otrzymasz w naszym kursie Blockchain i łańcuch dostaw

Nasz kurs blockchain i łańcucha dostaw oferuje konsultantom, kierownictwu korporacji, programistom wszystkie niezbędne narzędzia, aby lepiej zrozumieć ogólną koncepcję.

Ponadto można rozpoznać, które części łańcucha dostaw mogą skorzystać na istniejących korporacyjnych aplikacjach blockchain.

Kurs blockchain i łańcucha dostaw obejmie następujące tematy –

 • Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw
 • Jak możesz tworzyć wartość za pomocą zarządzania łańcuchem dostaw
 • Aktualne rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw w łańcuchu dostaw
 • Rzeczywiste i możliwe przypadki użycia łańcucha dostaw blockchain
 • Jak możesz zintegrować aplikacje typu blockchain przedsiębiorstwa z modelem łańcucha dostaw

Czytaj więcej: Jak wdrożyć Blockchain, aby wzmocnić swoją firmę?

101Blockchains jest więcej niż wystarczające, aby wyposażyć Cię w całą wiedzę techniczną w zakresie łańcucha bloków do szkolenia w zakresie łańcucha dostaw. Co więcej, przygotujemy Cię również do radzenia sobie ze wszystkimi rzeczywistymi problemami tej branży.

Ta kombinacja jest bardziej niż skuteczna, aby zakwalifikować Cię do cyfrowej transformacji łańcucha bloków korporacji.

Dlatego sugerujemy, abyś zapisał się na nasz kurs już teraz i jak najszybciej przygotował się do rewolucji.

Zapisać się: Kurs Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Co zawiera kurs Supply Chain and Blockchain?

Nasz pełny kurs podzieliliśmy na 4 różne moduły, z których każdy zawiera rozdziały na dany temat. Ponadto, gdy będziesz przechodzić przez moduły jeden po drugim, zrozumiesz, że technologia rozproszonych ksiąg rachunkowych ulegnie poprawie.

Dlatego pamiętaj, aby zachować odpowiednią kolejność i nie pomijaj żadnych modułów ani lekcji. W rzeczywistości, jeśli przeskoczysz do ostatnich modułów, zamiast przechodzić przez pierwsze, trudno będzie ci to zrozumieć.

W każdym razie sprawdźmy materiał tego łańcucha dostaw i kursu blockchain.

Moduł 1: Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw

Pierwszy moduł naszego kursu łańcucha dostaw i łańcucha bloków zapozna Cię z procedurami biznesowymi łańcucha dostaw. Ponadto omówione zostaną przykłady branżowe, które pomogą Ci zrozumieć obowiązki i role, które możesz mieć, aby pełnić rolę menedżera.

W rzeczywistości ten moduł jest niezwykle istotny dla każdego, kto szuka pracy w tej branży. Ponieważ pomoże ci to poznać obowiązki, być może będziesz musiał grać w środowisku korporacyjnym.

Po ukończeniu pierwszego modułu naszego kursu łańcucha dostaw i łańcucha bloków będziesz gotowy do zrozumienia następnego modułu.

To będzie mieć –

 • Rozdział-1: Co to jest łańcuch dostaw?
 • Rozdział 2: Obowiązki zawodowe kierownika łańcucha dostaw

Moduł 2: Jak zarządzanie łańcuchem dostaw jest odpowiedzialne za tworzenie wartości

Po ukończeniu tego modułu możesz wreszcie docenić proces tworzenia wartości w procesach biznesowych przedsiębiorstwa z wykorzystaniem łańcucha dostaw. Ponadto moduł ten będzie zawierał również dodatkowe listy SCM zawierające wartości kluczy.

Co więcej, otrzymasz również praktyczne narzędzie do oceny, w jaki sposób możesz zmierzyć wartość zarządzania Chinami w swojej firmie.

Zasadniczo moduł w tym łańcuchu bloków w kursie łańcucha dostaw obejmie –

 • Rozdział 1: Kapitał obrotowy i wartość firmy
 • Rozdział-2: Jak zmierzyć swoje rozwiązanie SCM za pomocą modelu ekonomicznej wartości dodanej lub modelu EVA
 • Rozdział 3: Zarządzanie łańcuchem dostaw wpływające na kapitał obrotowy

Moduł 3: Rzeczywiste przykłady łańcucha bloków w przypadkach użycia w łańcuchu dostaw

Trzeci moduł w naszym blockchain w kursie łańcucha dostaw rozpocznie się od przeglądu dynamiki przepływu SCM. Dzięki temu możesz efektywnie klasyfikować aplikacje łańcucha bloków przedsiębiorstwa.

Najlepsze w tym module jest to, że otrzymasz wiele przykładów użycia w różnych sektorach łańcucha dostaw i łańcucha bloków..

Z pewnością pomoże Ci to również skuteczniej nakreślić pomysły na projekty.

W 101Blockchains nieustannie poszukujemy rzeczywistych przykładów, które mogą pomóc w wdrożeniu łańcucha bloków w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki temu zawsze będziesz otrzymywać od nas aktualne treści.

Moduł w naszym blockchain w kursie łańcucha dostaw obejmie –

 • Rozdział 1: Wpływ łańcucha bloków na przepływy łańcucha dostaw
 • Rozdział-2: Prawdziwe przykłady korporacyjnego łańcucha bloków w przypadkach użycia w łańcuchu dostaw

Moduł 4: Blockchain we wdrażaniu łańcucha dostaw

To ostatni moduł naszego łańcucha bloków w kursie łańcucha dostaw. W tym otrzymasz szablon, który oceni proces łańcucha dostaw w blockchain. Ponadto narzędzie jest pomocne w ustalaniu priorytetów niektórych funkcji w rozwiązaniach typu blockchain w przedsiębiorstwie.

Kiedy więc zdobędziesz to narzędzie i nauczysz się go używać, łatwiej będzie Ci zaplanować swoją strategię cyfrowej transformacji łańcucha bloków..

Materiał bonusowy

Szablon odwzorowania procesu łańcucha dostaw a blockchain przedsiębiorstwa. Jest to szablon umożliwiający podjęcie działań, który zapewnia doskonałą ocenę procesu, który powinien wykorzystywać integrację łańcucha bloków przedsiębiorstwa w projekcie łańcucha dostaw.

Będziesz mieć opcje wyboru i podania danych wejściowych. Następnie model przedstawi wpływ biznesowy Twojego rozwiązania transformacyjnego. Co więcej, możesz również dowiedzieć się, jak trudne może być wdrożenie w obecnym scenariuszu firmy.

Tak więc na podstawie tych wyników możesz wymyślić idealny plan.

Dołączony materiał bonusowy

Ekskluzywne wywiady

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wywiadów z najlepszymi na świecie profesjonalistami i ekspertami w dziedzinie technologii blockchain dla przedsiębiorstw.

Szablon do działania

Użyj szablonu umożliwiającego podjęcie działań, aby na wiele sposobów wyróżnić się w swoim rozwiązaniu.

Osobiste wskazówki

Po zarejestrowaniu się na kurs uzyskaj nasze wsparcie premium, wskazówki e-mail i arkusz tygodniowych szkoleń.

Czytaj więcej:Przewodnik po implementacji Blockchain: wzmocnij swoją firmę

Kto jest odpowiedni do obrania naszego kursu?

Kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc w nauce łańcucha dostaw dla specjalistów z branży, konsultantów, starszych menedżerów, liderów biznesu i tak dalej. Dzięki temu kursowi możesz spodziewać się zrozumienia technologii blockchain i jej wpływu na łańcuch dostaw.

Jeśli jesteś –

 • Analityk Biznesowy
 • Lider Biznesu
 • Doradca
 • Podejmujący decyzję
 • Specjalista ds marketingu
 • Menedżer ds. Innowacji
 • Menedżer programu i produktu
 • Profesjonalista w branży
 • Przedsiębiorca

W takim razie jesteś odpowiedni do wzięcia udziału w naszym kursie. Zasadniczo każdy, kto jest głęboko zainteresowany technologią blockchain w łańcuchu dostaw, może wziąć udział w naszym kursie. Co więcej, upewniliśmy się, że zdobędziesz umiejętności, jeśli chcesz karierę na tej ścieżce.

Zapisać się:Kurs zarządzania łańcuchem bloków przedsiębiorstw i łańcuchem dostaw

Czy obejmuje certyfikat?

Niestety na razie nie oferujemy certyfikacji łańcucha dostaw w ramach tego kursu. Jednak pracujemy nad tym. Jeśli uzyskanie certyfikatu w tym temacie jest Twoim głównym celem, sugerujemy zapoznanie się z naszym kursem Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP).

W tym kursie omówiliśmy również zarządzanie łańcuchem dostaw i blockchain. Co więcej, ten kurs będzie również oferował certyfikat.

Niekoniecznie będzie to certyfikacja łańcucha dostaw blockchain. Możesz jednak przedstawić ten certyfikat swojej firmie, potwierdzając swoją wiedzę w tej dziedzinie.

W każdym razie mamy nadzieję, że w przyszłości wprowadzimy certyfikację łańcucha bloków i łańcucha dostaw. Dlatego do tego czasu zalecamy zapoznanie się z naszymi wszystkimi kursami.

Często zadawane pytania dotyczące naszego kursu

FAQ-1: Czy każdy może zapisać się na ten kurs?

To jest duże, tak! Nasz kurs jest otwarty dla każdego profesjonalisty lub eksperta, który chce zrozumieć proces blockchain przedsiębiorstwa i jego wpływ na sektory łańcucha dostaw.

Kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc w nauce łańcucha dostaw dla specjalistów z branży, konsultantów, starszych menedżerów, liderów biznesu i tak dalej.

FAQ-2: Czy będę wchodzić w interakcję z zespołem?

Tak, absolutnie! Wierzymy, że uczeń może odnieść duże korzyści i usunąć wszelkie pytania, jakie mają, jeśli wejdzie w interakcję z naszym zespołem. Dlatego upewniamy się, że nasz zespół jest tutaj, aby udzielić Ci pełnego wsparcia i chętnie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Jest to coś, czego ogromnie brakuje w pozostałych kursach. Co więcej, najlepsze jest to, że masz dostęp do naszych forów edukacyjnych i możesz wchodzić w interakcje z innymi uczniami.

FAQ-3: Jak powstaje kurs?

Zaprojektowaliśmy ten kurs tak, aby zajął 4 tygodnie. Na każdą sesję będziesz musiał zainwestować 3-4 godziny! Tak więc w ciągu 16 godzin możesz faktycznie ukończyć nasz kurs. Jednak może to zająć więcej czasu, jeśli nie możesz poświęcić 3-4 godzin tygodniowo.

FAQ-4: Dlaczego powinienem wziąć ten kurs od 101Blockchains?

W rzeczywistości nasze kursy różnią się od pozostałych. Przede wszystkim skupiamy się na naszych kursach wyłącznie na łączeniu łańcucha bloków z procesami biznesowymi przedsiębiorstwa, ponieważ zakresy dla scenariusza blockchain dla przedsiębiorstw są imponujące. Niestety, niewiele kursów to robi.

Dzięki temu możesz zdobyć umiejętności w aspekcie technicznym, ale jeśli chodzi o biznesową perspektywę, zabraknie ci dużo czasu. Dlatego trudno jest kierować projektem z biznesowego punktu widzenia, gdy znajdujesz się w środowisku przedsiębiorstwa.

Ale jeśli zapiszesz się na nasze kursy, możesz łatwo nawiązać połączenie między dwiema branżami – blockchain i łańcuchem dostaw.

Po drugie, częściej aktualizujemy nasze kursy i upewniamy się, że wszystkie informacje zawarte w lekcjach są zgodne z obecnymi scenariuszami.

Wreszcie, nasze kursy są przeznaczone nie tylko dla pracowników, ale także dla pracodawców. Dzięki naszym solidnym wskazówkom Ty również możesz zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain w mgnieniu oka.

Na końcu

Sektor zarządzania łańcuchem dostaw boryka się z wieloma problemami, ale z bardzo ograniczonymi rozwiązaniami. Tutaj blockchain w łańcuchu dostaw może stać się kolejnym krokiem dla ludzkości. W rzeczywistości blockchain istnieje już od jakiegoś czasu i już w ogromnym tempie wpływa na branże łańcuchów dostaw.

Tak więc możliwym rozwiązaniem dla Ciebie jest zapisanie się na kurs certyfikacji blockchain i łańcucha dostaw, zanim zakłóci to również działanie Twojej firmy. Najwyższy czas, abyś zmienił swoje modele biznesowe i uzyskał blockchain do szkolenia w zakresie łańcucha dostaw. Dzięki naszemu kursowi możesz teraz zrobić to łatwiej.

Dlatego zapoznaj się z najbardziej wszechstronnym kursem dotyczącym łańcucha bloków i łańcucha dostaw online.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me