Chcesz zdobyć jeden z najlepszych certyfikatów Blockchain? Dowiedzmy się od ekspertów, jak uzyskać certyfikat Blockchain.

Technologia Blockchain niewątpliwie przyniosła nową rewolucję w podejściu do zarządzania danymi i operacji biznesowych w cyfrowym świecie. Blockchain doszedł o wiele dalej niż oczekiwano w ciągu około dziesięciu lat od jego wprowadzenia. Teraz blockchain nie jest już ograniczony do Bitcoin i istnieje wiele branż, które wykorzystują blockchain do różnych zastosowań.

Co najważniejsze, rządy również dostrzegają wartość blockchain w związku z powszechnym wzrostem liczby rządowych projektów opartych na blockchain. Dlatego certyfikaty blockchain są potrzebą godziny dla wielu początkujących kandydatów, którzy chcą rozpocząć karierę w blockchain.

Jednak wielu kandydatów nie ma żadnych konkretnych wskazówek dotyczących przygotowania do certyfikacji w technologii blockchain. Jednocześnie istnieje wielu dostawców twierdzących, że na swoich platformach można uzyskać najwyższe certyfikaty blockchain. Poniższa dyskusja ma na celu przedstawienie szczegółowego wrażenia pomocnych wskazówek dla odświeżających, aby zakwalifikować pożądaną certyfikację łańcucha blokowego.


Zapisać się:Darmowy kurs Enterprise Blockchain Fundamentals

Dlaczego certyfikacja Blockchain jest ważna?

Zanim przejdziemy do przygotowań do certyfikacji blockchain, ważne jest, aby zrozumieć znaczenie certyfikacji. Technologia Blockchain ma ogromny potencjał w zakresie przekształcania znanego nam świata technologii. Na przykład blockchain zapewnił odpowiednie bezpieczeństwo transferu informacji, jednocześnie poprawiając przejrzystość transakcji.

Obecnie blockchain służy jako podstawa systemów zarządzania oraz aplikacji do obsługi dokumentacji finansowej i medycznej. Dlatego najlepsze certyfikaty blockchain mogą pomóc w wykorzystaniu możliwości zatrudnienia, które stale pojawiają się w technologii blockchain. Luka w umiejętnościach na rynku blockchain stanowi również ogromny impuls dla szacunków wynagrodzeń wraz z zachętami finansowymi. Ponadto wiedza na temat technologii blockchain daje Ci również możliwość uczestniczenia w futurystycznej rewolucji technologicznej.

Wraz ze stałym wzrostem rozpowszechnienia technologii blockchain specjaliści z certyfikatem blockchain mogą cieszyć się wyższym poziomem bezpieczeństwa pracy. Innym ważnym powodem wyboru certyfikacji blockchain jest różnorodność ról zawodowych w łańcuchu bloków. Kandydaci mogą pełnić rolę programistów blockchain, kierownika projektu blockchain, architekta rozwiązań blockchain, konsultanta, inżyniera jakości blockchain i inżyniera blockchain UX.

Dlatego nie ma wątpliwości, że najlepsze certyfikaty blockchain mogą z łatwością pomóc Ci zbudować bezpieczną karierę w blockchain. Dzięki łatwości zapewnienia bezpieczeństwa pracy, dostępowi do wielu ról zawodowych, możliwości uczestniczenia w nowoczesnej rewolucji technologicznej i różnorodnym możliwościom rozwoju kariery, rozsądne jest rozpoczęcie przygotowań do pożądanego certyfikatu blockchain, który wybierzesz..

Obietnice z certyfikatami blockchain mogą zdecydowanie umniejszyć intensywność przygotowań wymaganych do tego samego. Jednak ważne jest, aby znać idealne praktyki, aby uzyskać certyfikat blockchain w celu zapewnienia ograniczonych niepowodzeń. Oto kilka ważnych wskazówek, o których musisz pamiętać, aby przejść do przodu w drodze do zakwalifikowania pożądanego certyfikatu blockchain.

Chcesz zostać profesjonalistą Blockchain? Zapoznaj się z najlepszymi wskazówkami ekspertów, jak rozpocząć karierę w Blockchain.

Wybierz odpowiednią certyfikację Blockchain

Jednym z pierwszych czynników, które wpływają na drogę do zostania certyfikowanym specjalistą w dziedzinie technologii blockchain, jest wybór certyfikacji. Kandydaci powinni wybrać idealną certyfikację blockchain przed rozpoczęciem przygotowań. Pierwszy krok na twojej drodze może być trudny, zwłaszcza że tak wielu dostawców oferuje różne programy certyfikacji blockchain.

Z szerszej perspektywy możesz poczuć, że wszystkie certyfikaty są odpowiednie dla Twojej kariery. Musisz jednak zaokrąglić do konkretnej certyfikacji zgodnie z rolą zawodową, którą chcesz pełnić w łańcuchu bloków. Co ciekawe, możesz uzyskać dostęp do różnych typów certyfikacji blockchain skoncentrowanych na określonych rolach, takich jak programista blockchain, architekt blockchain lub specjalista ds. Bezpieczeństwa blockchain. Gdy już będziesz mieć jasne wyobrażenie o swoich celach zawodowych w blockchain, możesz łatwo wybrać idealną certyfikację blockchain.

Następnie należy położyć pewien nacisk na platformę oferującą certyfikację. Chociaż certyfikacja może wydawać się całkowicie uzasadniona, zawsze jest więcej do zbadania. Zapoznaj się z recenzjami dostawcy certyfikacji oraz ich doświadczeniem i osiągnięciami w zapewnianiu certyfikatów blockchain.

 • Mimo wszystko wybierz kurs Podstawy Blockchain

Po wybraniu najlepszych certyfikatów blockchain zgodnie ze swoimi preferencjami zawodowymi możesz łatwo przejść do kolejnych etapów. Jednak wielu kandydatów nie ma jasności co do egzaminów certyfikacyjnych, zwłaszcza jeśli są początkującymi. Dlatego bardzo ważne jest, aby tacy kandydaci zdecydowali się na bezpłatne podstawowe kursy z zakresu technologii blockchain. Nawet jeśli sfinalizowałeś certyfikację blockchain, aby kontynuować, możesz polegać na bezpłatnych kursach z podstaw blockchain do nauki.

Bezpłatny podstawowy kurs blockchain pomaga zwiększyć zaufanie do technologii blockchain. Jednocześnie możesz znaleźć lepsze możliwości zrozumienia podstawowej terminologii i innych podstawowych pojęć w łańcuchu bloków. Podstawowa wiedza i umiejętności w technologii blockchain mogą pomóc kandydatom w wyborze idealnej ścieżki kariery w blockchain. Jednocześnie podstawowe kursy dotyczące technologii blockchain pomogą Ci w zbudowaniu odpowiedniego fundamentu dla Twojej przygody z blockchainem.

 • Zapoznaj się z platformami Blockchain

Kiedy już osiągniesz biegłość w podstawach blockchain, musisz rozwinąć wiedzę o różnych platformach blockchain. Certyfikaty Blockchain koncentrują się przede wszystkim na platformach blockchain dla przedsiębiorstw, takich jak Corda, Ethereum i Hyperledger Fabric. Co ciekawe, kandydaci powinni również mieć możliwość różnicowania działania tych platform.

Nawet nietechniczne role związane z blockchainem wymagają praktycznej wiedzy na temat korporacyjnych platform blockchain. Doświadczenie aspirującego kandydata w zakresie platform blockchain dla przedsiębiorstw daje gwarancję ich zdolności do czerpania wartości biznesowej. Ponadto znajomość platform blockchain przedsiębiorstwa pomaga kandydatom w skutecznym komunikowaniu rozwiązań opartych na łańcuchu bloków klientom.

 • Znajdź odpowiednie książki

Kolejnym ważnym krokiem milowym w przygotowaniach kandydatów do certyfikacji blockchain są książki. Chociaż dziedzina blockchain jest stosunkowo nowa, wielu autorów zapuściło się w swoich książkach na różne koncepcje blockchain. Książki zapewniają zasadniczo obszerne podstawy teoretyczne do budowania koncepcyjnej wiedzy o łańcuchu bloków.

Mając odpowiedni zestaw książek zgodnie z tematami objętymi pożądanym certyfikatem, napotkasz ograniczone trudności w ustanowieniu mocnego początku swojej podróży. Książki wnoszą również pewność wiarygodności oferowaną przez autorów książek ze względu na ich zaangażowanie w blockchain. Dlatego kandydaci zawsze mogą mieć wiarygodny punkt odniesienia, do którego mogą powrócić w dowolnym momencie swojej drogi przygotowawczej.

Sprawdź teraz:Top 5 książek o Blockchain i kryptowalutach

 • Uważnie oceń tematy egzaminów

Teraz kandydaci powinni skupić się na przygotowaniu do wybranych przez siebie certyfikatów blockchain. Najważniejszym etapem przygotowań jest dokładny przegląd tematów egzaminów certyfikacyjnych. Szczegółowy przegląd tematów objętych egzaminem certyfikacyjnym zapewnia podstawowe ramy, na których kandydaci mogą budować swoje plany przygotowawcze. Umiejętności mierzone na egzaminie certyfikacyjnym dają również ogólne wyobrażenie o treściach do nauki.

Poza zarysem umiejętności egzaminacyjnych, kandydaci powinni również zwrócić uwagę na dziedzinowy podział tematów wraz z wagą poszczególnych dziedzin. Następnie możesz zagłębić się w szczegóły podtematów objętych w każdej domenie. Wszystkie te ćwiczenia pomogą Ci w formalnym zrozumieniu egzaminu i rodzajów pytań, których możesz się spodziewać na egzaminie.

 • Postępuj zgodnie z odpowiednim planem nauki

Teraz, gdy masz już szczegółowe wyobrażenie o tematach, które należy objąć wybraną certyfikacją certyfikowanego eksperta w dziedzinie technologii blockchain, możesz opracować rozsądny plan badań. Plan studiów jest ważnym narzędziem w przygotowaniu kandydatów do egzaminów certyfikacyjnych blockchain. Kandydaci mogą skorzystać z planu studiów, aby przypisać określone kamienie milowe dla każdej domeny w egzaminie certyfikacyjnym.

Ponadto kandydaci mogą również wypełnić odpowiednie luki czasowe w harmonogramie przygotowań, aby uwzględnić ćwiczenia praktyczne. Plan studiów nie tylko pomaga w organizacji przygotowań kandydatów do certyfikacji w technologii blockchain, ale także poprawia ich możliwości w zakresie zarządzania harmonogramem. W rezultacie możesz efektywnie zarządzać innymi obowiązkami bez konieczności rezygnacji z przygotowań.

Jednak ważne jest również, aby zachować niezakłóconą odpowiedzialność za plan badań w celu osiągnięcia najlepszych wyników. Nie możesz oczekiwać, że plan badania przyniesie oczekiwane wyniki, jeśli nie będziesz go właściwie przestrzegać. Dlatego rozsądnie jest poprosić rodzinę lub przyjaciół, aby pomogli Ci w przestrzeganiu planu nauki.

Chcesz podnieść poziom swojej kariery w Blockchain dzięki jednemu z najlepszych certyfikatów Blockchain? Sprawdź, jak możesz zostać Certyfikowanym Ekspertem Blockchain.

 • Kursy szkoleniowe zapewniające sukces

Wśród wielu czynników, które są kluczowe w przygotowaniach do zostania certyfikowanym specjalistą w dziedzinie technologii blockchain, szkolenia zawsze miałyby lwią część. Szkolenie, zajęcia stacjonarne lub online mają kluczowe znaczenie dla zakwalifikowania wybranego przez Ciebie egzaminu certyfikacyjnego blockchain. Samokształcenie jest niewątpliwie potężnym narzędziem wzmacniającym początkowe przygotowania. Jednak może to obejmować tylko podstawowe pytania w egzaminach certyfikacyjnych blockchain. Profesjonalne kursy szkoleniowe mogą pomóc w uzyskaniu profesjonalnego spojrzenia na egzaminy certyfikacyjne dotyczące technologii blockchain.

Co najważniejsze, kandydaci mogą poznać najlepsze praktyki podejścia do każdego tematu egzaminu certyfikacyjnego. Następnie wiedza merytoryczna trenerów i instruktorów w szkoleniach z zakresu certyfikacji zawodowej online jest korzystna dla kandydatów. Doświadczenie instruktorów może pomóc kandydatom w dostrzeżeniu praktycznych aspektów technologii lub koncepcji, o których się uczą. Ponadto profesjonalne kursy szkoleniowe pomagają kandydatom w uzyskaniu przewagi spersonalizowanego szkolenia. Dysponując możliwością szybkiego wsparcia ekspertów, kandydaci mogli z łatwością polegać na szkoleniach online w celu bezproblemowego przygotowania.

Jednak rozsądne jest również wybranie kursów szkoleniowych do certyfikacji blockchain z należytym rozważeniem. Najbardziej odpowiednią opcją dla kandydatów do wyboru kursów certyfikacyjnych w zakresie technologii blockchain jest sam dostawca certyfikacji. Jeśli znajdziesz dostawcę certyfikacji blockchain, który oferuje dostosowane do potrzeb kursy szkoleniowe w zakresie certyfikacji, masz właściwy wybór. Łatwość prowadzenia kursów certyfikacyjnych dokładnie zgodnie z wybranym przez Ciebie certyfikatem blockchain zajmuje wiele kłopotów. Na przykład kandydaci nie muszą inwestować czasu ani zasobów w znalezienie kursu szkoleniowego pasującego do ich pożądanego certyfikatu. Ponadto certyfikacyjne kursy szkoleniowe prowadzone przez podmiot certyfikujący zapewniają wiarygodność materiałów dydaktycznych w trakcie kursu.

Sprawdź teraz:Kursy szkoleniowe Blockchain Certification

 • Rozwijaj praktyczne doświadczenie

Praktyka jest również nieuniknionym wymogiem kwalifikującym wybrane certyfikaty blockchain. Wielu kandydatów nie rozumie, jak ważne są praktyczne ćwiczenia praktyczne w przygotowaniu do certyfikacji. Nie wystarczy, jeśli zrzuciłeś wszystkie teoretyczne koncepcje na egzaminie certyfikacyjnym blockchain. Wręcz przeciwnie, musisz znać różne narzędzia i platformy blockchain. Efektywne praktyczne doświadczenie praktyczne może pomóc kandydatom w efektywnym korzystaniu z technologii blockchain w przypadku różnych pytań na egzaminie certyfikacyjnym. Ponadto praktyczne doświadczenie ma kluczowe znaczenie dla łatwego rozwiązywania zadań opartych na scenariuszach w egzaminach certyfikacyjnych blockchain.

 • Skoncentruj się na umiejętnościach biznesowych

Wiele przewodników dotyczących przygotowań do certyfikacji blockchain nie koncentrowałoby się na potrzebie dodatkowych umiejętności poza certyfikatami. Jeśli chcesz zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain, musisz także rozwinąć umiejętności biznesowe. Jak widać, technologia blockchain zyskuje uznanie w różnych branżach.

Masz więc możliwość skorzystania z możliwości kariery w technologii blockchain w różnych branżach. Jako certyfikowany profesjonalista w dziedzinie blockchain, kandydaci muszą mieć możliwość korzystania z blockchain do rozwiązywania problemów biznesowych.

Dlatego niektóre ważne umiejętności biznesowe, takie jak komunikacja, praca zespołowa i przywództwo, są kluczowe dla kandydatów aspirujących do zostania specjalistami w dziedzinie technologii blockchain. Eksperci Blockchain musieliby nadzorować pracę wielu innych specjalistów, co implikowałoby potrzebę skutecznego zarządzania. Tak więc ekspert w dziedzinie blockchain z samą certyfikacją może nie zawsze być pierwszą opcją dla pracodawcy.

Ważne jest, aby zdobyć znaczące umiejętności Blockchain, aby być gotowym na przyszłość. Sprawdź najlepsze umiejętności Blockchain, które musisz posiadać.

 • Wykorzystaj w pełni korzyści dla społeczności

Ostatnią sugestią dla kandydatów aspirujących do uzyskania certyfikatu blockchain i zostania czołowymi specjalistami w dziedzinie blockchain jest udział społeczności. Ponieważ blockchain jest stosunkowo nową technologią, kandydaci mogą mieć trudności ze znalezieniem idealnych zasobów szkoleniowych. Najlepszą częścią społeczności blockchain jest możliwość interakcji z ludźmi o podobnych poglądach. W tych społecznościach można znaleźć wielu ekspertów merytorycznych, a także początkujących w dziedzinie blockchain. Społeczności Blockchain zapewniają ogromną przewagę w rozwijaniu wiedzy o blockchainie, zarówno poprzez zdobywanie, jak i udostępnianie.

Przeczytaj także:

 • Jak zostać Certified Enterprise Blockchain Professional?
 • Jak zostać certyfikowanym architektem Enterprise Blockchain?
 • Jak zostać certyfikowanym ekspertem ds. Bezpieczeństwa Blockchain?

Podsumowanie

Podsumowując, jest oczywiste, że możesz zostać certyfikowanym specjalistą blockchain z odpowiednią certyfikacją. Jednak ważne jest również, aby kandydaci zwrócili uwagę, że certyfikat nie jest gwarancją zatrudnienia. Z drugiej strony certyfikaty nie są absolutnym dowodem kompetencji specjalisty w dziedzinie blockchain.

Dlatego ważne jest, aby skupić się na praktycznym doświadczeniu w rzeczywistych projektach na różnych stanowiskach w celu rozwoju zawodowego. Kandydaci aspirujący do certyfikacji blockchain mogą skorzystać z różnych przypadków użycia i praktycznych ćwiczeń laboratoryjnych, aby wypróbować swoje umiejętności z różnymi technologiami blockchain. 101 Blockchains oferuje godne zaufania i wiarygodne zasoby szkoleniowe i badawcze dotyczące łańcucha bloków.

Zainteresowani kandydaci mogą uzyskać dostęp do trzech różnych typów certyfikatów, takich jak Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP), Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA) i Certified Blockchain Security Expert (CBSE). Dzięki zaufaniu wielu czołowych nazwisk w dziedzinie technologii związanej z 101 Blockchains może być Twoją bramą do płodnej kariery w blockchain. Jeśli więc chcesz zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain, podejmij pierwszą decyzję już teraz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me