Przegląd projektu: Co to jest Titanium Blockchain?

W dzisiejszym artykule odpowiemy „Co to jest Titanium Blockchain? Titanium Blockchain jest jednym z obiecujących projektów blockchain. Jest to rozproszona platforma księgi, która ma na celu rozwiązanie aktualnych usług infrastrukturalnych. Obecnie istnieje wielu dostawców infrastruktury jako usług (IaaS). Twierdzą, że zapewniają doskonałe i niezawodne skalowalne usługi.

Niektóre przykłady obejmują Rackspace, Microsoft Azure i Amazon Web Services. Jednak żaden z nich nie korzysta z możliwości łańcucha blokowego.

Titanium Blockchain właśnie to ma na celu. Chcą zapewnić wirtualną infrastrukturę zarówno osobom fizycznym, jak i firmom za pomocą blockchain.

Co więcej, ich celem jest zapewnienie odpornej na wstrząsy infrastruktury internetowej. Będzie niezawodny, skalowalny i bezpieczny. Krótko mówiąc, próbują stworzyć odporną na wstrząsy rozproszoną infrastrukturę sieciową.

Powyższe rozwiązanie znane jest jako Titanium Blockchain. Tytan celuje zastąpić obecną infrastrukturę internetową. Stara infrastruktura jest jednocześnie nieefektywna i rozdęta.

Przeczytaj także,

  • Top 5 dochodzeń Blockchain SEC, które należy obserwować w 2018 r
  • Recenzja: Co to jest Riot Blockchain?
  • Recenzja: Co to jest Kodak Blockchain?

Tytanowy łańcuch blokowy może zmienić sposób działania internetu. Ukończyli już fazy Pre-ICO i ICO. Obecnie znajduje się w obrocie na rynku. Zebrali 35 milionów dolarów w swoim ICO.

Co to jest Titanium Blockchain?

Jak już wspomnieliśmy, stara się zbudować „lepszy” internet. Ale jak to osiągnie? Chodzi o to, aby podłączyć każde urządzenie sieciowe do ich łańcucha blokowego. Oznacza to, że wszystko zostanie zwirtualizowane. Rzeczy takie jak routery, urządzenia sieciowe, a nawet platformy wydobywcze zostaną zwirtualizowane. Będą istnieć w połączonej chmurze.

Więc jaki problem rozwiązuje?

Eliminuje potrzebę posiadania fizycznego sprzętu.

Aby to osiągnąć, Titanium Blockchain będzie oferował wiele usług. Oni są

  1. Infrastruktura jako usługa (IaaS)
  2. Desktop as a Service (DaaS)
  3. Firma jako usługa (CaaS)
  4. CryptoEscrow.
  5. TBIS Titanium Exchange

Przejrzyjmy je jeden po drugim.


Infrastruktura jako usługa (IaaS): Infrastruktura jako usługa to sposób świadczenia usług wirtualizacji. Działa jako infrastruktura zapewniająca routery, serwery i przełączniki. Są to komponenty sieciowe.

Desktop as a Service (DaaS): Celem DaaS jest zapewnienie zaszyfrowanego osobistego środowiska komputerowego w łańcuchu blokowym Titanium.

W ten sposób udostępni swoim użytkownikom terminal, umożliwiający im dostęp do jej usług. Całe połączenie byłoby całkowicie zaszyfrowane.

Wykorzystają algorytm SHAKE256 Titanium Sponge, aby zapewnić bezpieczeństwo w łańcuchu bloków. Będą również korzystać z pakietu Titanium Hydra Ultra Fault Tolerance Suite. Wszystkie te techniki są całkowicie zastrzeżone i unikalne dla Titanium Blockchain.

Firma jako usługa (CaaS): Ten komponent usługi zapewni użytkownikom możliwość tworzenia narzędzi do tworzenia biznesu i zarządzania nimi. Usługa będzie szybka, prosta i bezpieczna.

Wszystkie narzędzia do tworzenia biznesu będą zautomatyzowane i obsługiwane za pomocą inteligentnych kontraktów.

Firma może wdrożyć kompletny pakiet biznesowy z pomocą firmy jako usługi (CaaS). Inteligentne kontrakty mogą służyć do automatyzacji wielu zadań.

Na przykład może służyć do tworzenia kont bankowych, zgłaszania znaków towarowych, zatrudniania nowych pracowników i wielu innych!

Usługa CryptoEscrow: CryptoEscrow będzie działać jako środek płatniczy dla użytkowników przy zakupie usług online. Użytkownik może użyć dowolnej kryptowaluty, aby płatność zakończyła się sukcesem.

Sprzedawca otrzyma je dopiero po otrzymaniu przez kupującego opisanego produktu lub usługi.

Wymiana tytanu TBIS: Giełda będzie również częścią Titanium Blockchain. Zostanie on wykorzystany, aby zapewnić użytkownikom możliwość zakupu kryptowaluty za pomocą głównych walut fiducjarnych. Obsługiwany będzie również handel parami.

BARY – Żeton narzędziowy do zasilania tytanowego łańcucha blokowego

Aby cały blockchain działał, zostanie użyty Titanium BAR. Jest to token użytkowy i będzie działał jako waluta w Titanium Blockchain. Tak więc, jeśli jakakolwiek osoba lub użytkownik chce kupić usługi, może to zrobić za pomocą BAR. Liczba tokenów BAR jest ograniczona, aby zapewnić zdrowy obieg.

Dokąd to wszystko nas prowadzi?

Perspektywy Titanium Blockchain wyglądają ekscytująco. Pre-ICO i ICO zakończyły się sukcesem. Jednak obecna cena tokena BAR ma porzucone do najniższego w historii poziomu.

Przyczyną jego spadku są niekorzystne warunki rynkowe i spekulacje dotyczące przyszłości projektu. Są podpod dużą presją i obecnie jest analizowane przez SEC. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj & tutaj.

Nowicjusz w świecie Blockchain? Oto nasz przewodnik dla początkujących.

Więc co myślisz o tytanowym łańcuchu blokowym? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map