Kim jest Andreas Antonopoulos wraz z nadejściem blockchain? Rezultatem rozwoju blockchain jest kryptowaluta, personel i jej zastosowanie w różnych sektorach. Jedną z rzeczy, która się wyróżnia, jest gwałtowny wzrost liczby ekspertów w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain.

Jeśli szukałeś kogoś do czytania, prawdopodobnie spotkałeś różnych ludzi. W większości przypadków najbardziej wpływowymi osobami w przestrzeni kryptograficznej są zespoły projektowe i liderzy. Och, dyrektorzy generalni również mają udział we wpływie na przestrzeń kryptowalut. Ale są inni, którzy ograniczają swój udział w wpływach.

Na ulicach krypto miasta prawdopodobnie spotkałeś Andreasa Antonopoulosa. Jeśli nie spotkałeś Antonopoulosa, tracisz głos związany z Twoimi zainteresowaniami kryptowalutowymi. Ponadto jest cenionym specjalistą w branży kryptowalut. Dlatego nie możesz sobie pozwolić, aby go przegapić.

Kredyty obrazkowe: antonopoulos.com

W tym artykule dowiesz się, kim jest Andreas Antonopoulos. Dodatkowo, jego droga na szczyt w swojej branży.

Kim jest Andreas Antonopoulos: Bio

Niedawno nastąpił gwałtowny wzrost ilości informacji o kryptowalutach. Warto zauważyć, że słynne slogany przypominają „jak kupić kryptowalutę”, „jak wydobywać krypto” i „jaka jest cena bitcoina”? Jeśli wyszukujesz w Google o kryptowalutach, będą to jedne z najpopularniejszych tematów.

Każdy projekt kryptograficzny chce się ujawnić. W związku z tym trafi cię tak wiele informacji związanych z kryptowalutami. Z pewnością informacje będą pochodzić między innymi od społeczności deweloperów, adwokatów, przeciwników, inwestorów. Ale jak i gdzie wkracza Andreas Antonopoulos?

Andreas Antonopoulos jest znakomitym obrońcą i komentatorem kryptowalut. Uświadomił to wielu kryptowaluta i DLT. O! Jest podstawą aktywów kryptograficznych.

Będąc najlepszym nauczycielem kryptowalut i pokrewnych technologii, Andreas brał udział w konferencjach, seminariach i napisał kilka artykułów. Przede wszystkim napisał dwie książki. Poza tym książki mają dobrą opinię, jeśli chodzi o zapewnienie, że wiesz o kryptowalutach.

Andreas ma historię i to gdzie zaczął się cały entuzjazm dla blockchain.

Tło młodości Andreasa

Andreas Antonopoulos jest Grekiem, a także Brytyjczykiem. Już od najmłodszych lat interesował się technologią. Na szczęście dla niego z komputerami zapoznał się w wieku dziesięciu lat. Młody umysł ze swoją ciekawą naturą zbada każdą maszynerię komputerową. W rezultacie narastała w nim obsesja, który chciał wiedzieć o komputerach.


Innym doświadczeniem w jego młodym wieku, które miało bezpośrednie znaczenie dla blockchain, była ekspozycja sieci. W wieku 14 lat Andreas nawiązał pierwszy kontakt z modemem, zadziwił go również internet.

Jako nastolatek Andreas zdecydował się robić interesy. Wręcz przeciwnie, skorumpowane greckie społeczeństwo nie dało mu swobody prosperowania po kilku interesach. Ze względu na trudne czasy gospodarcze w Grecji zdecydował się przenieść do Anglii.

W Anglii Andreas awansował i uczęszczał do college’u. Jest absolwentem University College London z tytułem magistra informatyki. Ponadto jest absolwentem studiów magisterskich z zakresu komunikacji danych, sieci i systemów rozproszonych.

Po ukończeniu studiów Andreas przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i był współzałożycielem Nemertes Research. Był również zaangażowany w ruch Cypherpunk. Ruch był przeciwny kontroli prawa do prywatności przez rząd Stanów Zjednoczonych. W trakcie odkrył krypto tokeny.

Pierwsze odkrycie bitcoinów przez Andreasa

Poprzednie stanowisko Andreasa jako eksperta i mówcy w firmach i na forach sprawiło, że był bezbronny. Nie jest podatny na coś złego. Ale bezbronny, wiedząc o Bitcoinie. Bitcoin to pierwszy krok Andreasa w zdobyciu wiedzy o kryptowalutach.

Krok Andreasa Bitcoina był potknięciem, które otworzyło mu drzwi. To doświadczenie, które zechcesz, aby ci się przydarzyło. To historia, którą uwielbia opowiadać o tym, jak zrobił swój pierwszy krok.

Andreas spotkał Bitcoin w 2011 roku. Pomyślał, że to pieniądze frajerów. I prawdopodobnie myślał, że to nie jego sprawa. Po próbie poznania Bitcoina. Nie wiedząc, że kryptowaluta będzie jego sprawą, ignorował ją przez sześć miesięcy. W większości przypadków porównuje swoje doświadczenie z innymi, którzy cierpieli z powodu tej samej ignorancji.

Drugi bitcoin Andreasa potyka się o karierę

Drugi raz, gdy Andreas natknął się na kryptowalutę, był na czacie na liście mailingowej. Na czacie pojawiła się biała księga autorstwa Satoshi Nakamoto – założyciela Bitcoina. Postanowił to przeczytać. Aż do tego czasu nie wiedział, czym jest Bitcoin. Był teraz oświecony. W jego uznaniu, Bitcoin nie był walutą, jak większość ludzi wie. Co najważniejsze, była to sieć zaufania.

Otóż, Bitcoin będący siecią zaufania to myśl, która istnieje. Ta myśl, a raczej rzeczywistość, została wykorzystana do zakwestionowania tego, jak ludzie postrzegają Bitcoin. Jeden z popularnych tweetów zapewnia:

Blockchain nie jest systemem walutowym. Ale raczej platforma zaufania. Tak więc, waluta jest jednym z jej zastosowań. – Andreas Antonopoulos

Spotkanie z białą księgą otworzyło Andreasowi oczy. Wiedza z czasów jego kampusu okazała się przydatna. Był w stanie czytać, pisać, kodować i uczyć się wszystkiego, co mógł o kryptowalutach. Po kilku godzinach odkrywania tego, co pociągał za sobą ten nowy potwór, Andreas schudł. Czy możesz zagłodzić się w celu znalezienia informacji? Andreas zrobił to, jedząc niespójne posiłki.

Obsesja na punkcie Andreasa była zbyt duża. Z tego powodu wszystkie wysiłki skupiły się na nierozwiniętej branży. Dalej szukał sposobów na zarabianie pieniędzy. Jednak nie można było zarabiać pieniędzy, nie mówiąc już o karierze. Ale wszystkie wysiłki nie poszły na marne. Jest teraz w stanie zneutralizować dla Ciebie żargon blockchain.

Kariera Andreasa w Blockchain

Umiejętności i znajomość technologii blockchain sprawiły, że został mianowany wykładowcą na Uniwersytecie w Nikozji od 2014 r. W tym samym roku konsultował się z Senatem Kanady i Senatem Australii w sprawie przepisów dotyczących kryptowalut. Konsultował się również z Blockchain.info na wyższych stanowiskach dyrektora generalnego ds. Bezpieczeństwa i członka zarządu.

Antonopoulos to szczególny typ eksperta. Do tego stopnia, że ​​swoje rady poddaje edukacji, kulturze, polityce, ekonomii i perspektywom ludzkiej percepcji.

Kim jest Andreas Antonopoulos: Blockchain Energy

Wśród wszystkich ról, które wykonywał w biznesie, musiał też walczyć samodzielnie. Andreasowi udało się umieścić tam swoje nazwisko. Możesz więc łatwo uzyskać podzielone przez niego opinie.

Andreas skomentował związek między Bitcoinem a jego przyjęciem. Andreas przyznaje, że Bitcoin rozpoczął działalność w 2009 roku. W tym samym roku nastąpił globalny kryzys finansowy. Bitcoin zyskał ogromne wsparcie ze strony późniejszej polityki pieniężnej. Instytucje finansowe zrezygnowały ze swoich obowiązków po wielkim bólu ze strony klasy średniej. Tak więc, przy niewielkim zaufaniu, Blockchain jako platforma zaufania stał się opcją.

ICO

Ostrzega również przed możliwością chciwości. W związku z tym oszuści mogą skonfigurować swoje początkowe oferty monet. Innym powodem oszustów jest to, że pierwsza oferta monet przyciągnęła fundusze od inwestorów domagających się kryptowalut.

Wymiany jako portfele

Kolejnym ostrzeżeniem jest potencjalna niepewność wymiany. Giełdy działają jako sposoby uzyskiwania dostępu i handlu kryptowalutami. Ale cały ten proces jest pełen ryzyka. Giełdy działają jak portfele, w których ludzie przechowują swoje pieniądze. Brzmi jak bankowość, prawda? System blockchain chce się pozbyć. Pieniądze nie są bezpieczne, ponieważ model zabezpieczeń jest ignorowany. Klucze są scentralizowane, a giełdy zostaną zhakowane. Yobit został zhakowany, skradziono 4000 bitcoinów i zmuszono do ogłoszenia bankructwa.

Niezależność od kryptowalut

Andreas, który jest zwolennikiem Bitcoina, będzie bronił jego dróg. W jednym przypadku Andreas podkreśla znaczenie Geograficzna niezależność Bitcoina. Niezależność zbliża górników do taniej energii elektrycznej. To twierdzenie pochodzi z krytyki; górnicy zużywają dużo energii elektrycznej. Przykład taniej energii elektrycznej znajduje się w chińskiej prowincji Syczuan. Ta prowincja jest domem dla dużej ilości energii wodnej z mniejszą dystrybucją. Następnie porównuje transakcje kartą jako kolejną marnotrawną czynność.

Energia Andreasa Antonopoulosa jest pokazana w jego dwóch książkach, które napisał, aby cię wychować.

Co to jest Bitcoin: Mastering Bitcoin

Opanowanie Bitcoin to pierwsza książka wydana w 2014 r., a Internet of Money to kolejna wydana w 2016 r. Z tych dwóch książek można się wiele nauczyć.

Opanowanie Bitcoin to idealna praca i umiejętności zapisane dla Ciebie. Jest to uznana książka dla tych, którzy chcą zacząć uczyć się o Bitcoinie i technologii blockchain. Andreas napisał dla niego książkę, aby się go nauczył. Można powiedzieć, że jest bardzo samolubny z jego strony. Ale ostatecznie to błogosławieństwo w nieszczęściu. Możesz teraz uczyć się z jego samolubnego czynu.

Jednym ze sposobów nauczenia się czegoś jest nauczenie – Andreas Antonopoulos

Opanowanie Bitcoin to przewodnik dla programistów. Ale będąc zręcznym w kastrowaniu żargonu, Andreas opisuje blockchain prostym językiem. Możesz więc czytać bez względu na swoje pochodzenie.

Książka zaczyna się od podstaw Bitcoin. I buduje Cię do najbardziej skomplikowanych. „Czym jest bitcoin” i „jego historia” są szczegółowo omówione wraz z powiązanymi historiami sukcesu. W tej samej książce możesz spodziewać się zawiłych szczegółów dotyczących projektowania i działania łańcucha blokowego.

Co to jest Bitcoin: Internet pieniędzy

Internet pieniędzy to kolejna książka, którą Andreas podzielił się z Tobą, dlaczego Bitcoin. Jest to książka szczegółowo opisująca przemówienia, które wygłosił dla ciebie Andreas. Nie chcesz przegapić autorytetu z powodu głębokiej treści.

W tej książce Andreas przygląda się możliwościom Bitcoina. Jest odważny w swoich wypowiedziach i przewidywaniach. I nadal twierdzi, że Bitcoin jest najcenniejszą innowacją w ciągu ostatnich dwóch dekad. Dalej mówi, że bitcoin jest technologią, siecią i walutą open source.

W tej książce jest surowy dla banków. Zwraca uwagę na znaczenie bankowości. Niemniej jednak kontynuuje twierdzenie, że połączenie rządu i pieniędzy jest szkodliwe. Współpraca prowadzi do skorumpowanych instytucji, które pobierają wysokie opłaty niż bitcoin.

Uważaj, książka ma drugi tom. Więc nie przegapilibyście żadnego z przemówień Andreasa.

Społeczność traci ponad 100 BTC

Tak jak ty i ja, Andreas może mieć wyzwania. Ale te wyzwania można pokonać dzięki wsparciu innych. Z łatwością można by pomyśleć, że Andreas był i jest miliarderem – biorąc pod uwagę jego pozycję. Jednak stało się to dopiero niedawno, kiedy Roger Ver zaatakował opcje inwestycyjne Andreasa.

Roger Ver zakwestionował status milionera Andreasa. Roger powiedział, że gdyby Andreas zainwestował 300 dolarów w bitcoiny w 2012 roku, byłby milionerem. Andreas odpowiedział, że pracuje dla niego i że udało mu się tylko wyjść z długów. Był w stanie pokryć swoje rachunki od subskrybentów po 5 USD miesięcznie.

Ponadto Andreas powiedział, że zainwestował w Bitcoin, ale sprzedał go po obowiązkach rodzinnych, takich jak czynsz. To postawiło go jako człowieka rodzinnego. Nie ukrzyżujesz mężczyzny za to, że jego rodzina jest na pierwszym miejscu.

Ten cały incydent online przyciągnął wielu zwolenników do udziału. Z dnia na dzień Andreas stał się milionerem dzięki łasce swoich zwolenników.

Przekazano mu ponad 100 bitcoinów. Założę się, że jest to największa znana na świecie darowizna dla osoby fizycznej. Co więcej, dla kogoś, kto jest czołowym zwolennikiem kryptowalut.

Docenił darowizny w poście na blogu wyjaśniającym, w jakim stanie był.

Społeczność kryptowalut działała, aby wesprzeć jednego ze swoich.

Foresight kryptowaluty

Aby można było nazwać cię ambitnym, będziesz musiał celować w przyszłość. Andreas to zrobił. Przygotowuje cię, abyś wiedział, co przyniesie przyszłość.

Andreas pisze książkę. Książka dowodzi zaangażowania Andreasa w kryptowalutę i jej rozwój. Kolejnym potworem, który się pojawił, jest Ethereum. Pomyślisz, że Andreas ma wszelkie uprzedzenia do Bitcoina. Jednak Andreas omawia Ethereum w Mastering Ethereum. Książka ma się ukazać w tym roku.

Opanowując Ethereum, będziesz oczekiwać, w jaki sposób działa Ethereum i jak pisać inteligentne kontrakty i aplikacje dApps.

Andreas w ostatnim wywiad, wyjaśnia swoje oczekiwania dotyczące rozwoju kryptowalut i Bitcoin. Ponadto przedstawia cztery kluczowe rzeczy, których możesz się spodziewać: więcej giełd, ciągły rozwój portfela, systemy edukacji i wydawanie bankomatów.

Więcej giełd zapewni globalne usługi kryptograficzne. Ponadto większość wymian dotyczy lokalnego kontekstu. Załącznik utrudnia utrzymanie przepływu środków na rynku kryptowalut. Andreas zaleca cztery wymiany w każdym kraju.

Rozwój portfela zapewni bezpieczeństwo kryptowalut. Andreas wyjaśnia, że ​​portfele, które są łatwe w użyciu i intuicyjne, to funkcje, na które warto zwrócić uwagę. Nie zapominając o zastosowaniu najnowocześniejszych innowacji.

Bankomaty będą naciskać na dokonywanie natychmiastowych transakcji. W przypadku kryptowalut, w przeciwieństwie do bankomatów bankowych, wymagane opłaty będą tańsze. Będziesz potrzebować bardziej przystępnych cenowo opcji zarządzania finansami.

Wreszcie masz pomysł, kim jest Andreas Antonopoulos. I co on może dla ciebie zrobić.

 

 

Bibliografia:

http://fortune.com/2017/12/08/bitcoin-prices-anton-antonopoulos-rich/

https://cointelegraph.com/news/andreas-antonopoulos-icos-are-total-shit-right-now-revolutionary-in-15-years

http://money.cnn.com/2014/02/19/technology/security/bitcoin-black-market/index.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me