Blockchain’in gelişiyle birlikte Andreas Antonopoulos kimdir? Blok zincirinin geliştirilmesinin sonuçları kripto para birimi, personel ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalarıdır. Göze çarpan bir şey, kripto para birimi ve blok zinciri uzmanlarının yükselişidir..

Okumak için birini aradıysanız, muhtemelen her türden insanla tanışmışsınızdır. Çoğu zaman kripto alanındaki en etkili kişiler proje geliştirme ekipleri ve liderleridir. Oh, üst yöneticilerin de kripto alanını etkilemede payı var. Ama nüfuz payını azaltan başkaları da var.

Kripto şehrinin sokaklarında muhtemelen Andreas Antonopoulos ile tanışmışsınızdır. Antonopoulos ile tanışmadıysanız, kripto çıkarlarınızla ilgili sesinizi kaybediyorsunuz demektir. Dahası, kripto para birimi endüstrisinde saygın bir uzmandır. Bu nedenle, onu kaçırmayı göze alamazsınız.

Andreas Bitcoin kimdir

Resim Kredisi: antonopoulos.com

Bu makale size Andreas Antonopoulos’un kim olduğuna dair bir fikir verecektir. Ek olarak, sektöründe zirveye çıkma yolu.

Andreas Antonopoulos Kimdir: Bio

Yakın geçmişte, kripto para birimi hakkındaki bilgilerde bir artış oldu. Özellikle, ‘kripto nasıl alınır’, ‘kripto madenciliği nasıl yapılır’ ve ‘bitcoin’in fiyatı nedir’ gibi ünlü sloganlar. Google’da kripto hakkında arama yaparsanız, bunlar trend olan konulardan bazıları olacaktır..

Her kripto projesi kendini tanıtmak ister. Bu nedenle, kripto ile ilgili çok fazla bilgi size çarpacak. Elbette, bilgiler diğer insanlar arasında geliştiriciler, savunucular, muhalifler, yatırımcılardan oluşan bir topluluktan olacaktır. Ama Andreas Antonopoulos nasıl ve nerede devreye giriyor??

Andreas Antonopoulos, başarılı bir kripto para birimi savunucusu ve yorumcusu. Birçok kişinin kripto para birimi ve DLT’den haberdar olmasını sağladı. Oh! Kripto varlıklarının temelidir.

Kripto ve ilgili teknolojiler konusunda en iyi eğitimcilerden biri olan Andreas, konferanslara, seminerlere katıldı ve çeşitli makaleler yazdı. En önemlisi, iki kitap yazmıştır. Ayrıca, kitapların kripto hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamada iyi bir konumu var..

Andreas’ın bir geçmişi var ve blockchain için tüm coşkunun başladığı yer.

Andreas` Gençliğinin Arka Planı


Andreas Antonopoulos hem Yunan hem de İngiliz. Küçük yaşta teknolojiye ilgi duyuyordu. Şans eseri, bilgisayarla on yılda tanıştı. Meraklı doğasına sahip genç bir zihin her türlü bilgisayar makinesini keşfedecektir. Sonuç olarak, bilgisayarları bilmek istemesinde bir saplantı büyüdü..

Blockchain için doğrudan önemi olan genç yaştaki bir başka deneyim, ağa maruz kalma idi. Andreas 14 yaşındayken bir modemle ilk teması kurdu ve internet de onu şaşırttı..

Andreas, ergenlik döneminin sonlarında iş yapmaya karar vermişti. Aksine, Yunanistan’ın yozlaşmış toplumu ona birkaç işten sonra zenginleşme özgürlüğü vermedi. Yunanistan’daki zor ekonomik günler nedeniyle İngiltere’ye taşınmayı seçti.

İngiltere’de Andreas rütbeleri yükseldi ve üniversiteye gitti. Bilgisayar Bilimleri Derecesi ile University College London lisans mezunudur. Ek olarak, Veri İletişimi, Ağ ve Dağıtık Sistemler alanında yüksek lisans mezunudur..

Andreas, üniversiteden sonra ABD’ye taşındı ve Nemertes Research’ün kurucu ortağı oldu. Cypherpunk Hareketi’ne de dahil oldu. Hareket, gizlilik hakkının ABD Hükümeti tarafından kontrol edilmesine karşıydı. Ve bu süreçte kripto jetonlarını keşfetti.

Andreas` İlk Bitcoin Keşfi

Andreas’ın daha önce bir uzman olarak ve işletmelerde ve forumlarda konuşmacı olarak konumu onu savunmasız hale getirdi. Kötü bir şeye karşı savunmasız değil. Ancak Bitcoin hakkında bilgi sahibi olma konusunda savunmasız. Bitcoin, Andreas’ın kripto hakkında bilgi edinmek için attığı ilk adım.

Andreas Bitcoin adımı, ona kapıları açan bir tökezlemeydi. Size olmasını isteyeceğiniz bir deneyimdir. İlk adımını attığı yollar hakkında anlatmayı çok sevdiği bir hikaye.

Andreas 2011’de Bitcoin ile karşılaştı. Onun düşüncesi bunun inek parası olduğuydu. Ve muhtemelen bunun onun işi olmadığını düşündü. Bitcoin hakkında bilgi edinmeye çalıştıktan sonra. Kripto paranın kendisine göre olacağını bilmemek, altı ay boyunca görmezden geldi. Çoğu zaman, deneyimlerini aynı cehaletten muzdarip olanlarla karşılaştırır..

Andreas` Second Bitcoin Stumble to Career

Andreas kripto ile karşılaştığı ikinci sefer bir posta listesi sohbetindeydi. Sohbette, Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto tarafından yazılmış bir beyaz kağıt vardı. Okumaya karar verdi. O zamana kadar Bitcoin’in ne olduğunu bilmiyordum. Artık aydınlanmıştı. Onun takdirine göre, Bitcoin çoğu insanın bildiği gibi bir para birimi değildi. En önemlisi, bir güven ağıydı.

Şimdi, Bitcoin’in bir güven ağı olması var olan bir düşüncedir. Bu düşünce veya daha doğrusu bir gerçeklik, insanların Bitcoin’i nasıl algıladıklarını tartışmak için kullanıldı. Popüler bir tweet şunu iddia ediyor:

Blockchain bir para birimi sistemi değildir. Daha çok bir güven platformudur. Dolayısıyla, Para Birimi kullanımlarından biridir. – Andreas Antonopoulos

Whitepaper ile karşılaşma Andreas’ın gözlerini açtı. Kampüs gününden elde edilen bilgiler yararlı oldu. Kripto para birimi ile ilgili her şeyi okuyabiliyor, yazabiliyor, kodlayabiliyor ve öğrenebiliyordu. Bu yeni canavarın gerektirdiklerini bulmaya daha fazla saat ayıran Andreas kilo verdi. Bilgi bulmak uğruna kendinizi aç bırakabilir misiniz? Andreas bunu tutarsız yemekler yiyerek yaptı.

Andreas’a olan saplantı çok fazlaydı. Bu nedenle tüm çabalar gelişmemiş endüstriye odaklandı. Daha sonra para kazanmanın yollarını aramaya devam etti. Ancak, kariyer yapmak şöyle dursun para kazanamazdınız. Ancak tüm çabalar boşuna değildi. Artık sizin için blockchain jargonunu nötralize edebiliyor.

Andreas` Blockchain Kariyer

Blockchain becerisi ve kavrayışı, onu 2014’ten itibaren Lefkoşa Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak atadığını gördü. Aynı yıl, kripto para birimi yasaları konusunda Kanada Senatosu ve Avustralya Senatosu’na danıştı. Ayrıca, güvenlik başkanı ve yönetim kurulu üyesi olarak üst düzey görevlerde Blockchain.info’ya danışmıştır.

Antonopoulos özel bir uzman türüdür. Öyle ki, tavsiyesini eğitim, kültür, siyaset, ekonomi ve insan algısı perspektiflerine konu ediyor..

Andreas Antonopoulos Kimdir: Blockchain Energy

İşletmelerde üstlendiği tüm rollerin arasında, kendi başına da mücadele etmek zorunda kaldı. Andreas adını sizin için oraya koymayı başardı. Böylece, onun tarafından paylaşılan fikirleri kolayca alabilirsiniz..

Andreas, Bitcoin ile benimsenmesi arasındaki ilişki hakkında yorum yaptı. Andreas, Bitcoin’in 2009’da başladığını paylaşıyor. Aynı yıl küresel mali kriz vardı. Bitcoin, takip eden para politikasından büyük destek aldı. Finans kurumları, orta sınıfın büyük acısının ardından görevlerini reddetti. Bu nedenle, çok az güven ile bir güven platformu olarak Blockchain bir seçenek haline geldi.

ICO’lar

Ayrıca açgözlülük potansiyeli konusunda uyarıyor. Buna göre, dolandırıcıların İlk Para Tekliflerini kurma potansiyeli vardır. Dolandırıcıların bir başka nedeni de İlk Para Teklifi’nin kripto için bağıran yatırımcılardan fon alması.

Cüzdan olarak Borsalar

Bir başka uyarı da borsalar için güvensizlik potansiyeli. Borsalar, kriptoya erişmenin ve ticaret yapmanın bir yolu olarak işlev görür. Ancak tüm bu süreç risklerle dolu. Borsalar, insanların paralarını sakladıkları cüzdanlar olarak çalışır. Bankacılık gibi geliyor, değil mi? Bir sistem blok zinciri ortadan kaldırmak ister. Güvenlik modeli göz ardı edildiğinden para güvenli değildir. Anahtarlar merkezileştirilir ve borsalar hacklenir. Yobit hacklendi, 4000 Bitcoin çalındı ​​ve iflas ilan etmek zorunda kaldı.

Kripto Bağımsızlığı

Andreas, Bitcoin’in bir savunucusu olarak, yollarını savunacaktır. Andreas, bir keresinde, Bitcoin’in coğrafi bağımsızlığı. Bağımsızlık madencileri ucuz elektriğe yaklaştırıyor. Bu iddia eleştiriden geliyor; madenciler çok fazla elektrik kullanır. Çin’in Sichuan eyaletinde ucuz elektrik örneği. Bu il, daha az dağıtım ile bol miktarda hidroelektrik enerjisine ev sahipliği yapmaktadır. Kart işlemlerini başka bir savurgan faaliyet olarak da karşılaştırıyor.

Andreas Antonopoulos’un enerjisi sizi eğitmek için yazdığı iki kitabında sergileniyor..

Bitcoin Nedir: Bitcoin’de Mastering

Bitcoin’de Ustalaşmak 2014’te yayınlanan ilk kitap ve Paranın İnterneti 2016’da yayınlanan bir başka kitap. Bu iki kitaptan çok şey öğrenmeyi bekleyebilirsiniz..

Bitcoin’de uzmanlaşmak, sizin için kağıda dökülmüş mükemmel bir iş ve beceridir. Bitcoin ve blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinmeye başlamak isteyenler için beğenilen bir kitaptır. Andreas öğrenmesi için kitabı yazdı. Onun hakkında çok bencilce diyebilirsiniz. Ama sonunda, kılık değiştirmiş bir lütuf. Artık onun bencil davranışından öğrenebilirsin.

Bir şeyi öğrenmenin yollarından biri de onu öğretmektir – Andreas Antonopoulos

Mastering Bitcoin, kodlayıcılar için bir rehberdir. Ancak kısırlaştırma jargonunda becerikli olan Andreas, blockchain’i sade bir dille anlatıyor. Böylece arka planınız ne olursa olsun okuyabilirsiniz.

Kitap, Bitcoin’in temelleri ile başlıyor. Ve sizi en karmaşık hale getirir. “Bitcoin nedir” ve “geçmişi”, ilişkili başarı hikayeleriyle derinlemesine işlenir. Aynı kitapta, blok zincirinin tasarım ve işlemlerinin karmaşık ayrıntılarını öğrenmeyi bekleyebilirsiniz..

Bitcoin Nedir: Paranın İnterneti

Paranın İnterneti Andreas’ın sizinle paylaştığı başka bir kitap, neden Bitcoin. Andreas’ın sizin için yaptığı konuşmaları detaylandıran bir kitap. Yetkiyi derin içerikten kaçırmak istemezsiniz.

Bu kitapta Andreas, Bitcoin’in olanaklarına bakıyor. İfadelerinde ve tahminlerinde cesurdur. Ve Bitcoin’i son yirmi yılda en değerli yenilik olarak tartışmaya devam ediyor. Ayrıca, bitcoin’in açık kaynaklı bir teknoloji, ağ ve para birimi olduğunu söylemeye devam ediyor..

Bu kitapta bankalara karşı çok sert. Bankacılığın önemine dikkat çekiyor. Bununla birlikte, hükümet ve paranın kombinasyonunun zararlı olduğunu söylemeye devam ediyor. İşbirliği, bitcoin’den daha yüksek ücretler alan yozlaşmış kurumlara yol açıyor.

Kitabın ikinci bir cildi olduğuna dikkat edin. Yani, Andreas’ın konuşma olaylarından hiçbirini kaçırmazsınız..

Topluluk 100 BTC’nin üzerinde kaybetti

Tıpkı senin ve benim gibi, Andreas’ın da zorlukları olabilir. Ancak bu zorluklar başkalarının desteğiyle aşılır. Konumuna bakıldığında Andreas’ın bir milyarder olduğunu düşünürdünüz. Ancak bu, yakın zamanda Roger Ver, Andreas yatırım seçeneklerine saldırdığında gerçekleşti..

Roger Ver, Andreas milyoner statüsünü sorguladı. Roger, Andreas 2012’de Bitcoin’e 300 dolar yatırmış olsaydı milyoner olacağını söyledi. Andreas, onun için çalıştığını ve sadece borcundan kurtulduğunu söyleyerek cevap verdi. Abone olan destekçilerinin faturalarını ayda 5 dolardan karşılayabildi.

Ek olarak Andreas, Bitcoin’e yatırım yaptığını ancak kira gibi aile yükümlülüklerinden sonra satış yaptığını söyledi. Şimdi, bu onu bir aile babası yaptı. Ailesine öncelik veren bir adamı çarmıha geremezsin..

Tüm bu çevrimiçi olay, birçok destekçiyi katkıda bulunmaya çekti. Andreas, takipçilerinin merhametiyle bir gecede milyoner olmuştu..

Ona 100’den fazla Bitcoin bağışlandı. Bahse girerim bu, bir bireye yapılan dünyanın bilinen en büyük bağışıdır. Dahası, en iyi kripto savunucusu olan birine.

İçinde bulunduğu durumu açıklayan bir blog gönderisindeki bağışları takdir etti..

Kripto topluluğu kendi içlerinden birini desteklemek için harekete geçti.

Cryptocurrency Öngörüsü

Hırslı olarak adlandırılmanız için geleceği hedeflemelisiniz. Andreas bunu yaptı. Seni geleceğin neleri gerektireceğini bilmeye hazırlıyor.

Andreas bir kitap yazıyor. Kitap, Andreas’ın kripto ve büyümesine olan bağlılığını kanıtlıyor. Ortaya çıkan bir başka canavar ise Ethereum. Andreas’ın Bitcoin’e tüm önyargılı olduğunu düşüneceksiniz. Ancak Andreas, Mastering Ethereum’da Ethereum’u ele alıyor. Kitap bu yıl bekleniyor.

Mastering Ethereum’da, Ethereum’un nasıl çalıştığını ve akıllı sözleşmeler ile dApp’lerin nasıl yazılacağını bekleyeceksiniz..

Andreas son zamanlarda röportaj, kripto para birimi ve Bitcoin gelişimi için beklentilerini açıklıyor. Ayrıca, bekleyebileceğiniz dört önemli şeyin ana hatlarını çiziyor: daha fazla değişim, sürekli cüzdan geliştirme, eğitim sistemleri ve ATM’lerin çıkarılması.

Daha fazla borsa, kripto hizmetlerinin küresel olmasını sağlayacaktır. Ek olarak, çoğu değişim yerel bağlamla ilgilidir. Ek, kripto pazarında bir fon akışını sürdürme yeteneğini engeller. Andreas, ülke başına dört borsa tavsiye ediyor.

Cüzdan geliştirme, kriptoyu güvence altına almanızı sağlayacaktır. Andreas, kullanımı kolay ve sezgisel cüzdanların dikkat edeceğiniz özellikler olduğunu açıklıyor. Unutmadan, en son yeniliklerin uygulanması.

ATM’ler anında işlem yapmak için baskı yapacak. Kripto için banka ATM’lerinden farklı olarak, gerekli ücretler daha ucuz olacaktır. Finansmanınızı yürütmek için daha uygun fiyatlı seçenekler isteyeceksiniz.

Son olarak, Andreas Antonopoulos’un kim olduğuna dair bir fikriniz var. Ve senin için ne yapabilir.

Referanslar:

http://fortune.com/2017/12/08/bitcoin-prices-anton-antonopoulos-rich/

https://cointelegraph.com/news/andreas-antonopoulos-icos-are-total-shit-right-now-revolutionary-in-15-years

http://money.cnn.com/2014/02/19/technology/security/bitcoin-black-market/index.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me