Blockchain Academy: zacznij od kursów Blockchain!

Blockchain Academy jest z pewnością kluczową częścią, jeśli chodzi o zostanie profesjonalistą w dziedzinie blockchain. Nie znajdziesz lepszego sposobu na poznanie technologii blockchain bez wykorzystania do tego akademii blockchain.

Jest wielu ludzi lub profesjonalistów, którzy mają więcej niż umiejętności techniczne, ale wydaje się, że brakuje im perspektywy biznesowej. W rezultacie, jeśli chodzi o łączenie zarówno łańcucha blokowego, jak i procesów biznesowych przedsiębiorstwa, popełniają wiele błędów.

W związku z tym prowadzi to do marnotrawstwa wielu zasobów i strat czasu. Ale jak możesz przezwyciężyć tę sytuację?

Cóż, akademia blockchain może być na to idealnym rozwiązaniem. Zasadniczo uczenie się w akademii blockchain może być najlepszym sposobem na zrozumienie, jak połączyć te dwa elementy.

Ponadto kursy akademii blockchain są zawsze dostępne, aby zaoferować najlepszą z najlepszych baz wiedzy i szkoleń.

Dlatego tutaj w 101 Blockchains oferujemy akademię blockchain, której szukałeś w Internecie.

Nie tylko to, ale nasze najwyższej klasy kursy akademii blockchain pomogą Ci zrozumieć, jak działa ta technologia i jak możesz uwolnić jej prawdziwe moce.

Dlatego w tym przewodniku omówimy wszystko, co dotyczy akademii blockchain. Więc zacznijmy!

akademia blockchain

Contents

Co oferuje nasza oferta szkoleniowa Blockchain Academy?

Cóż, szkolenie w akademii blockchain oferuje wiele udogodnień. Zobaczmy, czego możesz się spodziewać po utworzeniu akademii blockchain.

 • Ogromna baza wiedzy

Cóż, nasz zespół jest więcej niż szczęśliwy, mogąc poświęcić swój czas i wysiłek na wszystkie działania naszej akademii. Ponieważ mamy dla Ciebie bogatą kolekcję kursów, pamiętaj tylko, że każdy z nich jest pełen informacji.


Ponadto nigdy nie zamieszczamy żadnych informacji, które mogą powodować zamieszanie. Gdy upewnimy się, że wszystkie informacje są absolutnie poprawne, dopiero wtedy tworzymy kursy.

 • Regularne aktualizacje

Kursy w Akademii Blockchain są regularnie aktualizowane. Co więcej, zapewniamy, że wszystkie nasze kursy zawierają wszystkie potrzebne informacje. W rzeczywistości znalezienie zaktualizowanych treści jest stosunkowo trudne. Ponadto, jeśli używasz informacji przestarzałych, Twoje rozwiązanie może nawet zawieść.

Tak więc znamy powagę sytuacji i oferujemy najlepszy możliwy wynik, jaki możemy.

 • Wsparcie Premium

Cóż, czy nie byłbyś wspaniale, gdybyś otrzymał wsparcie premium w uczestnictwie w naszych kursach? Dlatego, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia z nami, każdego z naszych uczniów traktujemy z wielką troską.

W rzeczywistości uważamy, że każdy z naszych uczniów zasługuje na najlepsze z najlepszych doświadczeń. Dlatego nasz zespół jest zawsze w gotowości, aby zapewnić szczęśliwe wrażenia.

 • Elastyczne harmonogramy nauki

Inną rzeczą, którą zaoferuje Ci akademia, jest możliwość elastycznej nauki. Oznacza to, że możesz wstrzymać i rozpocząć oferowane przez nas kursy w dowolnym momencie. Oczywiście oferujemy zorganizowaną fazę dla każdego kursu.

Ale uzyskasz ostateczną przewagę. Możesz także ponownie przejść kurs bez żadnych dodatkowych opłat!

 • Prosta struktura lekcji

Wielu z was może być zupełnie nowicjuszami w tym temacie. Dlatego konieczne jest otrzymanie uproszczonej formy informacji, które można łatwo zrozumieć. Dlatego, aby Ci pomóc, wszystkie nasze kursy mają prostą strukturę lekcji, która jest bardzo łatwa do zrozumienia.

Dlatego jest to doskonały sposób na rozpoczęcie cyfrowej transformacji łańcucha bloków.

 • Ekskluzywne materiały bonusowe

Zawsze oferujemy materiały dodatkowe dla wszystkich naszych uczniów. W rzeczywistości możesz spodziewać się wywiadów lub profesjonalnych porad od czołowych innowatorów technologii blockchain.

Co więcej, zawsze możesz co tydzień śledzić e-maile z arkuszami ćwiczeń, wskazówkami i tak dalej.

Czy może być lepiej??

Jak wybrać idealny kurs Blockchain z naszej kolekcji?

Nasze kursy w akademii blockchain oferują idealne rozwiązanie i doskonały sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności w środowisku korporacyjnym. Zasadniczo korzystanie z naszych kursów pomoże Ci wykazać, że faktycznie możesz pracować nad technologią lub przynajmniej mieć bazę wiedzy, aby wymyślić idealną strategię.

Dowiesz się również o różnych architekturach blockchain, przypadkach użycia, platformach i tak dalej. Co więcej, najlepszym sposobem działania będzie unikanie wszystkich bezpłatnych kursów, które znajdziesz losowo w Internecie.

W każdym razie, jak naprawdę możesz wybrać kurs blockchain również dla swoich potrzeb? Zaproponujemy, abyś zapoznał się z każdym z naszych kursów, a następnie wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Dlatego zadaj sobie te pytania, aby wskazać idealne –

 • W jakiej branży pracuję?
 • Jestem na stanowisku kierowniczym, doradczym lub deweloperskim?
 • Czy potrzebuję certyfikatu, czy nie?
 • Jeśli potrzebuję certyfikatu, to który kurs idzie w parze z moją opcją kariery?
 • Czy mam zamiar rozwijać platformę? Jeśli tak, czy mam do tego narzędzia?

Uczenie się od akademii blockchain to świetny sposób na zwiększenie możliwości kariery. Ponadto, ponieważ jesteśmy dumni z naszych kursów blockchain, nawet osoby nietechniczne mogą łatwo nauczyć się technologii bez żadnych kłopotów.

Ale jeśli nadal nie jesteś pewien, co wybrać, możesz sprawdzić nasze bezpłatne kursy lub nawet skontaktować się z nami, aby uzyskać odpowiednie wskazówki. Dlatego wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i od razu rozpocząć szkolenie w akademii blockchain.

Dlaczego nasze kursy w Blockchain Academy są ważne?

Cóż, to nie tak, że chwalimy się naszym szkoleniem w akademii blockchain bez żadnego uzasadnionego powodu. Ale musimy powiedzieć, że mamy obecnie najlepszą na rynku kolekcję kursów blockchain.

Dlatego kursy w akademii blockchain znacznie różnią się od wszystkich innych kursów na rynku. Ale jak się w tym wyróżniasz, skoro inni są wciąż daleko w tyle?

W rzeczywistości istnieją pewne kluczowe elementy, które sprawiają, że nasze kursy są tak różne od wszystkich innych. Zobaczmy więc, jak się różnimy.

Przede wszystkim inne kursy blockchain na rynku koncentrują się wyłącznie na technologicznej części tej nowej rewolucji. Dlatego nigdy nie mówią Ci, jak możesz wykorzystać tę technologię i rozwinąć swoją firmę.

Wiemy, że tworzenie tego typu technologii ma na celu głównie pomoc w rozwijaniu naszej działalności lub codziennego stylu życia. Ale nie wiesz, jak możesz wykorzystać tę technologię w biznesie, o co chodzi?

W związku z tym projektujemy wszystkie nasze kursy, mając na uwadze, że muszą one również współgrać z branżami przedsiębiorstw. W ten sposób wszystkie kursy są wyposażone w technologię dla kilku firm i oferują idealne połączenie.

Tak więc uczenie się od akademii blockchain zapewni, że masz wiedzę, aby poradzić sobie z każdym scenariuszem lub sytuacją, którą rzuca ci firma.

Czy wiesz, że obecnie firmy mają ogromne trudności ze znalezieniem idealnego kandydata, który będzie rozumiał zarówno technologię, jak i procesy biznesowe? To jedyna w życiu okazja, z której powinieneś skorzystać i zabezpieczyć swoje miejsce w dużej firmie.

Co więcej?

Po drugie, wszystkie nasze kursy w akademii są zaprojektowane w prosty, ale pouczający sposób, który zajmuje bardzo mało czasu, aby je zrozumieć.

Nie myśl też, że wszystkie nasze kursy i szkolenia są przeznaczone tylko dla pracowników. Każdy pracodawca może również skorzystać z naszych kursów, aby poszerzyć swoją bazę wiedzy na ten temat. W rzeczywistości, jeśli jesteś dopiero początkującym w tej technologii, nasze kursy również mogą Ci pomóc.

W każdym razie, blockchain zakłóca i ma zamiar zrewolucjonizować wiele branż w przyszłości. Dlatego najlepiej jest przygotować się na to, co nieuniknione, wcześniej niż później.

Dlatego nasza akademia jest dla Ciebie naprawdę ważna. Jak widzisz, otrzymasz tylko od nas doświadczenie premium, więc dlaczego nie po prostu to sprawdzić?

Ile czasu musisz zainwestować w uzyskanie certyfikatu 101Blockchains Certified Professional?

Cóż, jest to jedno z głównych pytań, które otrzymujemy na temat naszej akademii. W rzeczywistości wiemy, że możesz mieć zajęte życie i możesz nie mieć czasu na inwestowanie w długi kurs. Dlatego stworzyliśmy wszystkie nasze szkolenia w akademii blockchain w taki sposób, że zajmie Ci to maksymalnie około 16 godzin.

Ponieważ jednak podzieliliśmy kursy na różne części, zapoznanie się z nimi zajmie do 4 tygodni. Jeśli chcesz, możesz również w dowolnym momencie wstrzymać kurs.

W rzeczywistości naszym mottem jest to, że zdecydowanie powinieneś uczyć się we własnym tempie. Tak więc uczenie się od akademii blockchain zależy tylko od Ciebie. Nikt nie zmusi Cię do ukończenia zajęć szybciej lub wolniej niż chcesz.

W każdym razie nasze najmniejsze kursy mogą trwać około 75 minut. Jak więc widzisz, nie musisz się martwić o wzięcie udziału w kursie, jeśli masz zajęty karierę.

W rzeczywistości wszystko zależy od Ciebie!

Jaki jest prawdziwy proces?

Akademia blockchain oferuje prosty sposób na wprowadzenie Cię w sferę tej technologii. Ale pamiętaj tylko, że wszystkie zasady nie są ustalone w kamieniu. Zawsze możesz to dostosować tak, jak chcesz.

 • Zacznij od zapisania się na jeden z kursów blockchain w naszej akademii. Te kursy z pewnością poszerzą twoje horyzonty i zapewnią ci odpowiednie informacje.
 • Upewnij się, że w pełni rozumiesz i przestudiujesz materiały oferowane przez kursy. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.
 • Możesz zapoznać się z naszymi artykułami informacyjnymi w sekcji blogów, aby uzyskać więcej perspektywy na ekosystem blockchain.
 • Zawsze korzystaj z naszych wskazówek e-mailowych i cotygodniowych arkuszy szkoleniowych, aby doskonalić swoje umiejętności.
 • Co więcej, nauczyciel kursu zaoferuje ci zadania i materiały do ​​nauki. Dlatego też upewnia się, że odpowiednio je przestudiuje, aby później uzyskać lepszą ocenę.
 • Zawsze nie spiesz się, nie spiesz się z zajęciami online.
 • Otrzymasz dostęp do naszego forum, na którym możesz komunikować się z innymi studentami. Dlatego zawsze możesz poprosić o pomoc dotyczącą materiałów do nauki.

Zbiór kursów Blockchain w naszej Akademii

Certified Enterprise Blockchain Professional

Przegląd kursu

To jeden z kursów blockchain, który zaoferuje Ci wiele wartości i certyfikatów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego kursu –

 • Przestudiuj technologię blockchain i jej wpływ na cały ekosystem biznesowy.
 • Dowiedz się o szerszej analizie świata blockchain.
 • Dowiedz się, jak strategicznie wdrożyć tę technologię.
 • Zrozum proces transformacji za pomocą zaktualizowanych zestawów narzędzi.

Jakie ma moduły?

M-1: Podstawy technologii Blockchain

 • Podstawy blockchain
 • Jak powstają bloki
 • Inteligentna umowa
 • Prywatne i publiczne blockchainy
 • Mechanizmy konsensusu

M-2: Głębsze zrozumienie platform Blockchain dla przedsiębiorstw

 • Corda
 • Ethereum
 • Tkanina Hyperledger

M-3: Blockchain w finansowaniu handlu

 • Podstawy Ripple
 • Kryptowaluty i aktywa kryptograficzne
 • Uchwały dotyczące technologii blockchain w finansowaniu handlu

M-4: Aplikacje Blockchain w głównych gałęziach przemysłu

 • Blockchain zmienia biznes
 • Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw w oparciu o Blockchain
 • Rzeczywiste przykłady użycia łańcucha dostaw Blockchain

M-5: Przypadki użycia Blockchain

Jak możesz wykorzystać blockchain w różnych sektorach

Enterprise Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw

Przegląd kursu

Jest to jeden z kursów na temat łańcucha bloków, który zaoferuje Ci połączenie wartości z określonymi perspektywami zarządzania łańcuchem dostaw. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego kursu –

 • Jak można zintegrować łańcuch bloków w korporacyjnych modelach branżowych.
 • Weź udział w szkoleniu na temat możliwości biznesowych skoncentrowanych na blockchain.
 • Dowiedz się o specjalistycznych umiejętnościach związanych z blockchain w aspekcie łańcucha dostaw.

Jakie ma moduły?

M-1: Podstawy procesu zarządzania łańcuchem dostaw

 • Wyjaśnienie procesu łańcucha dostaw
 • Możliwe role menedżera łańcucha dostaw w firmie i główne obowiązki

M-2: Tworzenie wartości w SCM

 • Szacowanie wartości przedsiębiorstwa za pomocą kapitału obrotowego
 • Model ekonomicznej wartości dodanej (EVA) do oceny zarządzania łańcuchem dostaw
 • Proces łańcucha dostaw i stosunek kapitału obrotowego

M-3: Przykłady i przypadki użycia łańcucha dostaw

 • Wpływ blockchain na przepływy przetwarzania łańcucha dostaw
 • Systemy zarządzania łańcuchem dostaw z wykorzystaniem technologii blockchain

M-4: Opracowanie projektu innowacyjnego łańcucha dostaw

 • Ogólny proces opracowywania metody rozwiązania krok po kroku

Enterprise Blockchain i Trade Finance

Przegląd kursu

Jest to jeden z kursów dotyczących technologii blockchain, który zapewni Ci wgląd w świat finansowania handlu i technologii blockchain. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego kursu –

 • Oceń, jak blockchain zmienia sektor finansowania handlu i starsze modele biznesowe.
 • Dowiedz się, jakie przedsiębiorstwa używają obecnie tej technologii.
 • Dowiedz się o przypadkach użycia opartych na łańcuchu bloków, aby wybrać najlepszy dla swojej firmy.
 • Sprawdź szkolenie na platformach blockchain, które mogą usprawnić operacje handlowe.

Jakie ma moduły?

M-1: Proces roboczy branży finansowania handlu

 • Podstawowe elementy finansowania handlu
 • Problemy branż finansowania handlu

M-2: Rola łańcuchów bloków w procesie rozwoju finansowania handlu

 • Przegląd inicjatyw, przykładów i modeli opartych na łańcuchu bloków
 • Finansowanie handlu z korzyściami związanymi z technologią blockchain
 • W jaki sposób różne rozwiązania blockchain dla finansowania handlu zmieniają branżę?

M-3: Kluczowe elementy Blockchain w finansowaniu handlu

 • Akredytywa (LC)
 • List przewozowy (BoL)
 • Płatności transgraniczne

M-4: Różne aplikacje finansowania handlu oparte na technologii Blockchain

 • Przegląd Marco Polo
 • Przegląd konturu
 • Przegląd TradeLens
 • Przegląd We. Handel

M-5: Rozwój firm zajmujących się finansowaniem handlu opartych na technologii Blockchain

 • TradeTrust
 • Inicjatywa dotycząca standardów cyfrowych

Podstawy Enterprise Blockchains

Przegląd kursu

To jeden z kursów na temat blockchain, który zaoferuje bezpłatną analizę tego, jak działa ta technologia i jak możesz z niej korzystać. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego kursu –

 • Dowiedz się o ekosystemie blockchain i jego wpływie na innych.
 • Znajomość różnych podstawowych terminów, takich jak konsensus, węzły itp.
 • Zdobądź szkolenie na temat blockchain i jego roli w wiodących sektorach.

Jakie ma moduły?

M-1: Podstawy technologii Blockchain

 • Szersze wyjaśnienie tego, czym jest blockchain
 • Jak działa ta technologia?

M-2: Zrozumienie różnych warunków Blockchain

 • Podwójne wydatki
 • Walidatory
 • Dozwolony łańcuch bloków
 • Protokoły konsensusu

M-3: Smart Contract Essentials

 • Jak działają inteligentne kontrakty?
 • Jakie są zalety inteligentnych kontraktów?

M-4: Blockchain zmienia świat

 • Różne branże blockchain, które zmieniają branże
 • Wiodące branże wykorzystujące technologię blockchain

Wprowadzenie do Enterprise Blockchain

To jeden z kursów na temat blockchain, który zaoferuje bezpłatną analizę tego, jak działa ta technologia i jak możesz z niej korzystać. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego kursu –

 • Dowiedz się o podstawach technologii blockchain.
 • Wiedz o ważnych częściach łańcucha bloków.
 • Dowiedz się, jak przebiega transformacja cyfrowa.

Jakie ma moduły?

M-1: Podstawy technologii Blockchain

 • Szersze wyjaśnienie tego, czym jest blockchain
 • Jak działa ta technologia?
 • Historia blockchain
 • Porównanie różnych typów sieci
 • Porównanie publicznego i prywatnego blockchaina
 • Najważniejsze zalety blockchain

M-2: Zrozumienie różnych warunków Blockchain

 • Podwójne wydatki
 • Walidatory
 • Dozwolony łańcuch bloków
 • Protokoły konsensusu
 • Węzły

M-3: Smart Contract Essentials

 • Jak działają inteligentne kontrakty?
 • Jakie są zalety inteligentnych kontraktów?
 • Jakie są wady inteligentnych kontraktów?
 • Przypadki użycia inteligentnych kontraktów

M-4: Blockchain zmienia świat

 • Różne branże blockchain, które zmieniają branże
 • Wiodące branże wykorzystujące technologię blockchain
 • Analiza przypadków użycia IBM Food Trust

M-5: Jak Blockchain może zmienić świat w sprawiedliwy system

 • Korzyści z Web 3.0
 • Historia sieci
 • Omówienie sfederowanego łańcucha bloków
 • Środowisko stowarzyszone i najważniejsze przypadki użycia
 • Porównanie zdecentralizowanego i scentralizowanego internetu

Szablony łańcuchów blokowych dla przedsiębiorstw

To jeden z kursów na temat blockchain, który zaoferuje Ci szablony, których możesz użyć do szybszego wdrażania technologii blockchain. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego kursu –

 • Pracuj nad rozwiązaniami blockchain ukierunkowanymi na przedsiębiorstwa.
 • Upewnij się, że Twój projekt jest gotowy do oficjalnej premiery.
 • Stwórz wspaniałą prezentację dla swoich inwestorów.

Jakie ma szablony?

 • Czy potrzebujesz blockchaina? – To narzędzie do podejmowania decyzji, którego możesz użyć, aby wybrać, czy chcesz używać łańcucha blokowego, czy nie.
 • Gotowość projektu Blockchain – To narzędzie sprawdzające, które powie Ci, kiedy projekt jest gotowy na podstawie Twoich danych wejściowych.
 • Przedstawienie projektu Enterprise Blockchain – Ten pozwala stworzyć oszałamiającą prezentację dla twojego projektu blockchain.
 • Mapowanie łańcucha dostaw vs. Enterprise Blockchain – Zmapuje oba te elementy w oparciu o status Twojej firmy i poinformuje Cię, gdzie chcesz użyć łańcucha blokowego.

Kto powinien wziąć udział w kursach Blockchain?

Akademia blockchain została zaprojektowana tak, aby oferować odpowiednie szkolenie w zakresie blockchain liderom biznesu, ekspertom branżowym, menedżerom, kadrze kierowniczej itd..

Jeśli jesteś –

 • Analitycy biznesowi
 • Specjaliści ds. Marketingu
 • Menedżerowie innowacji
 • Specjaliści z branży
 • Deweloperzy oprogramowania
 • Przedsiębiorcy
 • Liderzy biznesu
 • Specjaliści IT
 • Doradcy
 • Decydenci
 • Inżynierowie oprogramowania
 • Menedżerowie programów i produktów

W takim razie zdecydowanie powinieneś sprawdzić naszą akademię. Ponadto, jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem w tej niszy, musisz sprawdzić nasze kursy, ponieważ pomogą one również w Twojej karierze. Po prostu upewnij się, że wybrałeś właściwy i zarejestruj się, kiedy możesz.

Często zadawane pytania dotyczące naszej Akademii Blockchain

FAQ-1: Czy Akademia 101Blcokchains oferuje jakiekolwiek certyfikaty?

Tak, w naszej akademii istnieją kursy certyfikacyjne, które oferują szkolenia z zakresu technologii blockchain. Bez certyfikatu trudno jest zaprezentować firmom swoje prawdziwe umiejętności. Dlatego dowód na to, że możesz pracować nad projektem blockchain, może naprawdę pomóc usprawnić Twoją karierę.

Nie wspominając o tym, że jeśli jesteś już w środowisku korporacyjnym, skorzystanie z blockchain w celu ulepszenia modeli biznesowych również Ci pomoże.

FAQ-2: Czy mogę skontaktować się z instruktorami lub zespołem?

Oczywiście! Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o technologii blockchain. W rzeczywistości wiemy, że po ukończeniu kursu możesz mieć inne pytania dotyczące niektórych części. To naturalne.

Dlatego z naszym zespołem zawsze zapewniamy najlepsze z najlepszych doświadczeń dla Ciebie. Nie wiesz, jak podejść do naszych kursów w Akademii Blockchain? Dlaczego nie zapytasz teraz naszego zespołu?

FAQ-3: Jak kwalifikowani są instruktorzy kursów w Twojej Akademii?

Szkolenia dotyczące technologii blockchain muszą pochodzić z wiarygodnego źródła, które zna tajniki tej technologii. W rzeczywistości nikt nie może Cię uczyć ani nawet oferować kursów online opartych na przypadkowych badaniach Internetu.

Dlatego wszyscy nasi instruktorzy pochodzą z firm z najwyższej półki i mają wykształcenie pozwalające lepiej zrozumieć technologię. Ponadto, ponieważ aktywnie uczestniczyli, a nawet pracowali nad opracowywaniem rozwiązań blockchain, mogą Cię o tym dokładniej nauczyć.

Dlatego nie musisz martwić się o kwalifikacje naszych instruktorów.

FAQ-4: Czy macie jakieś specjalne oferty w Akademii??

Tak, zawsze mamy jakąś specjalną ofertę w akademii. W większości przypadków oferujemy dodatkowe zniżki na kursy. Ale zmienia się od czasu do czasu i sezonu.

Dlatego jeśli masz napięty budżet, ale nadal chcesz się o tym dowiedzieć, po prostu zarejestruj się najpierw u nas. Zawsze wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy będziemy mieli ofertę rabatową na niektóre kursy. Dlatego upewnij się, że jesteś na bieżąco i nie przegap okazji, aby dowiedzieć się więcej o blockchainie.

Rozpocznij swoją przygodę z Blockchain w naszej Akademii Blockchain już teraz!

Uczenie się od akademii blockchain może być najlepszą rzeczą, jaką możesz obecnie zrobić. W rzeczywistości nasza akademia blockchain dla przedsiębiorstw nie jest drogim sposobem na poznanie technologii. Co więcej, zawsze staramy się, abyś poznał technologię w przystępny sposób.

Jak już wiesz, blockchain zostanie tutaj. Dlatego najlepszym sposobem działania jest pozostanie na szczycie. W rzeczywistości, gdy całkowicie zrewolucjonizuje branżę na dobre, trudniej będzie nadążyć za konkurencją.

Zawsze pamiętaj również, aby unikać wszelkich gratisy, które dostajesz w Internecie, ponieważ często zawierają one błędne informacje.

Więc na co czekasz? Sprawdź naszą akademię już teraz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map