Jeśli chodzi o technologię, zmiana jest nieunikniona. To samo dotyczy technologii blockchain, ponieważ nie jest ona doskonała. Bitcoin pojawił się, ale miał z nim wiele problemów. Jednak nowe rozwiązania typu blockchain, takie jak NEO, Ethereum itp., Nie rozwiązały nieodłącznej trudności związanej z samym blockchainem.

Poznaj Byteball. Wykorzystuje zupełnie inną drogę niż ogólnie Bitcoin lub blockchain. Na początek łączy bieżące transakcje danych z poprzednimi. Niesamowite, prawda? W tym celu wykorzystuje inną technologię informatyczną znaną jako DAG (skierowany graf acykliczny). DAG to struktura połączona jak siatka.

Jak działa Byteball?

Jak już być może zrozumiałeś, Byteball nie używa żadnych bloków ani łańcucha bloków. Transakcje działają jako jednostka (zwana również jednostkami pamięci lub kulkami). Te kule łączą się ze sobą (niekoniecznie w linii prostej). Aby lepiej zrozumieć, dowiedzmy się więcej o skierowanym grafie acyklicznym.

Skierowany graf acykliczny (DAG)

Co to jest dag byteball

Kredyty obrazkowe: ByteBall

DAG upewnij się, że każda kulka magazynująca jest ze sobą połączona. Najbardziej ekscytujące w DAG jest to, że każda kula składa się z haszów poprzednich kulek magazynujących. Umożliwia to systemowi dołączenie nowej kuli pamięci poprzez podpisanie skrótów poprzednich transakcji na nowej.

DAG nie działa liniowo. Jednak połączenie jest wykonane w taki sposób, że przyszłe odniesienie do dowolnej z piłek można wykonać bez żadnego problemu.

Użycie DAG całkowicie eliminuje problem z systemem blokowym używanym w łańcuchu bloków.

Korzystanie z DAG ma wiele zalet. Obejmują natychmiastowe potwierdzenie, mniejsze obciążenie energetyczne i ostateczność transakcji.

Podstawowe cechy Byteball

Aby zrozumieć, co ma do zaoferowania Byteball, musimy zapoznać się z jego podstawowymi funkcjami. Omówmy je poniżej.

  1. Wymiana atomowa: Wymiana atomowa jest używana zamiast centralnej wymiany. Przy wymianie atomowej nie jest potrzebna żadna centralna jednostka i generalnie zachodzi ona natychmiast. Transakcja również może się nie powieść.
  2. Możliwość obsługi wielu podpisów: Możliwość obsługi wielu podpisów zapewnia bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Podpisy są zatwierdzane z wielu urządzeń dla dodatkowego bezpieczeństwa. Odbywa się to tuż przed dokonaniem transakcji.
  3. Aktywa regulowane: Aktywa regulowane są również częścią Byteball. Oznacza to, że możesz również zarejestrować swoje aktywa w Byteball. Musisz przestrzegać zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy i znać swojego klienta.
  4. Niezmienne przechowywanie: Dane przechowywane w Byteball są niezmienne. Oznacza to, że transakcji nie można usunąć ani zmienić.

Bajty: Byteball’s Currency


Spotkajmy się z bajtami, kryptowalutą działającą w Byteball’s.

Bajty działają jako zachęta do dodawania danych do DAG. Ponadto Byteball nie przeprowadził żadnego ICO. Według ich strony internetowej rozprowadzają bajty i czarne bajty różnymi metodami. Na przykład rozprowadzali go poprzez nagrody weryfikacyjne, polecenia, a nawet zwrot gotówki. W przeszłości posiadacze bitcoinów otrzymywali również sporą część bajtów i czarnych bajtów, które nie zostały zatrzymane. Możesz przeczytać więcej o ich modelu dystrybucji, klikając połączyć

Poznaj BlackBytes: walutę dla mniej identyfikowalnych transakcji

Aby rozwiązać problem prywatności, Byteball używa czarnych bajtów. Jest to waluta drugorzędna. Blackbytes wykorzystuje zabezpieczone transakcje, poprawiając prywatność transakcji. Wykorzystuje również połączenie peer-to-peer.

Użytkownicy otrzymują poprzez dystrybucję zarówno czarne bajty, jak i bajty. Do tej pory użytkownicy otrzymali już 64,5% całkowitego limitu walutowego.

Inne kluczowe cechy Byteball

Byteball to doskonały sposób na wymianę waluty poprzez wykres DAG. Ma wiele zalet poniżej.

  1. Prywatność: Blackbytes zapewnia prywatność dzięki transakcjom peer-to-peer.
  2. Wiele klas aktywów – Każdy może przenosić lub przechowywać różne zasoby w Byteball i przypisywać im wartość.
  3. Całkowicie darmowa dystrybucja – Żadne ICO nie są wykonywane w celu uzyskania zysku. Również dystrybucja odbywa się w różnych fazach.
  4. Płatności warunkowe – Płatności warunkowe mają na celu zapewnienie spełnienia określonych kryteriów przed podjęciem zobowiązania.

Wniosek

ByteBall to wielka innowacja w stosunku do obecnego łańcucha bloków. Zapewnia alternatywny sposób na zdecentralizowane, zorientowane na prywatność rozwiązanie dla łańcucha bloków. Więc co o tym myślisz? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me