Branża blockchain ma rewolucyjne pomysły. Finanse ucierpiały w ogromnym stopniu. Pojawił się nowy gracz – OmiseGo. Czy wiesz, co to jest OmiseGo?

Jest to projekt oparty na blockchain, który ma na celu zwiększenie dostępności, bezpieczeństwa i skalowalności transakcji finansowych. Projekt obiecuje połączenie sieciowe większej liczbie użytkowników i potencjał nieograniczonej szybkości transakcji do miliardów transakcji na sekundę.

Poza tym stara się również zagwarantować bezpieczeństwo transakcji finansowych. Zabezpieczenie jest związane z wykorzystaniem kopii zapasowej Ethereum. Korzyści z inteligentnego kontraktu Ethereum są również dostępne.

Dowiedz się więcej o tej niezależnej usłudze finansowej. I prawdopodobnie możesz spojrzeć na to, czym jest OmiseGo jako inwestycja.

Czym jest OmiseGo?

Kredyty obrazkowe: OmiseGo

Omise to firma obsługująca płatności. Działa w Indonezji, Singapurze, Tajlandii i Japonii. Firma ma dużą wiedzę i umiejętności na rynkach płatności. Poza tym OmiseGo szczyci się komercjalizacją i wdrażaniem kilku produktów finansowych.

OmiseGo oferuje rozwiązanie do płatności w czasie rzeczywistym. Założyciel i dyrektor generalny Jun Hasegawa dostrzegł szansę w 2013 roku. Następnie założył OmiseGo.

OmiseGo to publiczny łańcuch bloków połączony z główną siecią Ethereum. Sieć blockchain OmiseGo ma na celu bezpieczne przeprowadzanie transakcji finansowych. Transakcje finansowe obejmują; depozyty płacowe, przekazy pieniężne, finansowanie łańcucha dostaw, płatności, handel B2B, programy lojalnościowe i wiele innych. Możesz to wszystko zrobić w przystępny cenowo iw pełni zdecentralizowany sposób.

Decentralizacja przewiduje i eliminuje nieporozumienia. Zamieszanie spowodowane brakiem koordynacji podmiotów obsługujących transakcje finansowe. Podmiotami przetwarzającymi są bramki i dostawcy płatności. Wszystkie te strony trzecie albo kosztują użytkownika, albo spowalniają tempo transakcji.

OmiseGo Blockchain wyjaśniono

Blockchain składa się z;

 • System dostawców płynności
 • Brama blockchain oparta na zasobach
 • Zdecentralizowana wymiana
 • System przesyłania wiadomości Clearinghouse

Blockchain OmiseGo korzysta z tokenów OMG. Blockchain wykorzystuje mechanizm weryfikacji stawki. Mechanizm zapewnia wykonalność pomysłu dla klientów. Technologia jest bardzo wydajna. Pozwala na wymianę od emitentów wspieranych fiatami po w pełni zdecentralizowane tokeny blockchain. W przeciwieństwie do wielu technologii decentralizacji, OmiseGo opiera się na dwóch klasach łańcucha bloków.

Poza tym łańcuch bloków lub wiele łańcuchów bloków nie potrzebuje zaufanej bramy. Kluczowymi komponentami OmiseGo są inteligentne kontrakty i funkcje tokena protokołu.


Inteligentne kontrakty OmiseGo

Platforma OmiseGo korzysta z Ethereum. Ethereum jest powszechnie znane ze swojego koncepcja inteligentnych umów. Koncepcje inteligentnych umów promują przejrzystą wymianę aktywów. Inteligentne kontrakty pozwalają klientom na bardziej swobodne przeprowadzanie transakcji.

Jednym z takich inteligentnych kontraktów wykorzystywanych przez OmiseGo jest Plazma. Dowiesz się o tym później w tym artykule.

Cele klientów OmiseGo

OmiseGo zasadniczo koncentruje się na dwóch poziomach klienta; osoby fizyczne i dostawcy płatności elektronicznych (EPP). Celem OmiseGo jest pomoc osobom fizycznym w przeprowadzaniu wszystkich transakcji bankowych. Dzięki temu będziesz wysyłać i otrzymywać pieniądze po obniżonych kosztach transakcji. Technologia usunie rolę banków i zaufanych instytucji zewnętrznych. Oznacza to zatem, że będziesz cieszyć się większą niezależnością i kontrolą finansową nad swoimi pieniędzmi.

Następny klient docelowy, EPP, OmiseGo sprawi, że EPP będzie przystępne cenowo. Grupy PPE będą mogły zaproponować swoim klientom lepsze sposoby przesyłania pieniędzy z sieci do sieci.

Portfel OmiseGo: zestaw SDK portfela White Label

Portfel to aplikacja, która pomaga klientowi wysyłać, odbierać i przechowywać wartość. Po otwarciu za pomocą komputera portfel zamienia komputer klienta w węzeł. Co więc sprawia, że ​​portfel White Label jest wyjątkowy?

Kompletny SDK to Software Development Kit. Jest to zbiór predefiniowanych funkcji. Pozwala programistom rozwijać się wydajnie i bezpiecznie. W ten sposób pakiet SDK portfela z białą etykietą umożliwi firmom tworzenie portfeli dla ich użytkowników. Produkt lub portfel stworzony przez dewelopera będzie ich własnym. SDK zadba tylko o to, aby cały proces rozwoju został przyspieszony. Portfel będzie darmowy dla każdego programisty.

Token OMG

Niedawno Vitalik Buterin napisał na Twitterze o tokenach OMG, które są jego ulubionym tokenem. Vitalik Buterin jest założycielem Ethereum. To czyni go bardzo wpływowym człowiekiem na ulicach krypto-wersetu. Buterin opublikował tweeta w grudniu 2017 r. Po tweecie cena OMG wzrosła z zaledwie 0,40 USD do ogromnych 19 USD. Jeśli byłeś wczesnym inwestorem, to musiałeś dużo zebrać.

Ale co skłoniło Vitalika do tego zdania?

Przyjrzyjmy się zatem, co sprawia, że ​​token OMG jest ulubionym tokenem Vitalika Buterina.

 • Token OmiseGo nie jest środkiem wymiany tokena
 • Token OmiseGo ma przejrzysty model wyceny
 • Oczekuje rabatów w zakresie opłat podatkowych
 • Jest bardziej uzasadniony prawnie, ponieważ wymaga aktywnych zwrotów z działającego węzła, a nie pasywnych zwrotów.

Powyższe powody są wskazówką, jak cenna jest moneta żetonowa.

Zastosowania tokenów OmiseGo

W platformie tokeny posłużą do zakupu praw klienta do potwierdzania blokad. Bardziej jak dowód stawki. Każda transakcja przeprowadzona na platformie OmiseGo generuje niewielką opłatę. Dlatego im więcej dokonujesz transakcji, tym więcej masz tokenów. Trzymanie żetonów w portfelu oznacza, że ​​stawiasz żetony.

Wyższy staker otrzyma więcej opłat niż niski staker. W ten sposób tokeny będą odgrywać istotną rolę w potwierdzaniu stawki w OmiseGo.

OmiseGo ICO

Początkowa oferta monet (ICO) ma kluczowe znaczenie na początku każdego projektu kryptograficznego. Zasadniczo jest to zaufanie inwestorów do waluty.

Spółką macierzystą OmiseGo jest Omise. Otworzył ICO w czerwcu 2017 r. I trwał do lipca 2017 r. Omise, uruchom miesięczne otwarte ICO na platformie blockchain Ethereum. I zebrał 28 milionów dolarów.

Omise rozdzielił fundusze ICO w następujący sposób;

 • 20% – zatrzymane przez Omise
 • 5% – Omise Airdrops do posiadaczy Ethereum
 • 10% – zespół ds. Rozwoju
 • 65% – rozpowszechniane publicznie

Zespół OmiseGo

Zespół programistów wiele mówi o pomyśle lub projekcie. Energia i sprawność zespołu przełoży się na wybitne arcydzieło. Wizjonerski zespół może oznaczać tylko wizjonerski pomysł. Zespół programistów w OmiseGo składa się z;

 • Jun Hasegawa – założyciel i dyrektor generalny
 • Donnie Harinsut – dyrektor operacyjny i współzałożyciel
 • Wendell Davis – projektowanie produktu
 • Vansa Chatikavanij – dyrektor zarządzający
 • Thomas Greco – doradca specjalny

Poza tym zgrany zespół wymaga wielu doradców. Zespół OmiseGo ma doradców w tym, kto jest kim w świecie blockchain. Lista obejmuje współzałożycieli Ethereum, Vitalika Buterina i Gavina Wooda oraz inne wpływowe postacie w świecie blockchain. Wśród nich jest prof. David Chuen, akademik finansów.

Z tego powodu OmiseGo jest wizjonerskim pomysłem, ponieważ zespół zarządzający zawsze szuka sposobów, aby go ulepszyć. Celem zespołu jest doprowadzenie OmiseGo do decentralizacji transakcji finansowych.

Teraz wiesz, co to jest OmiseGo. Czy wiesz, jak w to zainwestować? Zmieńmy teraz bieg i zbadajmy, dlaczego warto zainwestować w OmiseGo.

Połączenie OmiseGo Ethereum

Drugim po Bitcoinie w wersecie kryptowalut jest Ethereum. Prognozy dotyczące świata kryptowalut pokazują, że Ethereum prawdopodobnie prześcignie Bitcoin. Dlatego partnerstwo między OMG i ETH jest korzystne.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji musi istnieć pełna walidacja węzła w Ethereum. Tak więc klient tworzy inteligentną umowę z Ethereum Blockchain. Kontrakt blokuje fundusze za pomocą warunku łańcucha OMG. W związku z tym OMG wykonuje zamówienia i blokuje fundusze klienta w OMG.

Jazda na barkach gigantów w terenie to tylko wzrost. Technologia stale się rozwija, ucząc się rozwoju w innych łańcuchach bloków. Kierownictwo doskonale rozumie, jak daleko sięga to strategiczne partnerstwo.

Ekonomiczne implikacje tokenów OMG

 1. Walidatorzy pobierają opłaty za weryfikację aktywności OMG
 2. Tworzenie więzi z innymi będzie kosztować
 3. Płatności i opłaty interchange zachęcają do uczciwych działań
 4. Nieuczciwa działalność jest karana spaleniem żetonów.

Połączenie OmiseGo i Github

Biblioteki OMG są hostowane na Github. Github to rewelacyjny temat w świecie biznesu. Niedawno Microsoft przejął Github, ale to już historia na inny dzień. Biblioteki są dla; Python, JavaScript, PHP, Android, IOS, Ruby i NET.

Płatności mobilne OmiseGo

Dzisiejszy świat to świat mobilny. Analitycy finansowi postrzegają płatności mobilne jako przyszłość finansów. Nie możesz poruszać się po branży finansowej bez zapoznania się z aplikacjami związanymi z narzeczonymi. Korzystanie z aplikacji jest bardzo wygodne. Omise, firma macierzysta OMG ma portfele mobilne z ApplePay, Android Pay i SamsungPay. Wygoda musi zostać przeniesiona na ulice kryptowalut.

OmiseGo i McDonald’s

Wszyscy znamy McDonald’s. Czy my nie? Są światowym liderem w branży spożywczej. W Tajlandii McDonald Thailand i Omise nawiązały współpracę. Partnerstwo gwarantuje, że McDonalds Tajlandia używa Omise tylko do płatności online. Nadal pojawiają się pytania dotyczące zamówień w sklepie i wartości procentowych, które należy zabrać do domu. Ale jedno jest jasne, że jest wiara w to partnerstwo.

Rząd Tajlandii i OmiseGo

Technologia Blockchain nie jest tak popularna w rządach. Jednak niektóre rządy przyjęły technologię blockchain. Niektóre z tych krajów, które dostosowują się do technologii blockchain, to Japonia i Tajlandia. Oba kraje dążą do stworzenia społeczeństwa bezgotówkowego. W tej ofercie Tajlandia wybrała OMG.

Za pośrednictwem Ministerstwa Finansów Tajlandii uruchomili system płatności elektronicznych. Poza tym wdrożyli system facepay Omise. Oznacza to, że klient używa funkcji rozpoznawania twarzy do dokonywania płatności. Rząd Tajlandii i bank centralny Tajlandii zatwierdzają te płatności.

Zespół Omise, Vitalik Buterin i Bank Centralny Tajlandii uczestniczyli we wspólnym spotkaniu. Podczas spotkania wyrazili zainteresowanie i optymizm partnerstwa.

Plazma i OmiseGo

Pamiętaj, zgodnie z obietnicą, o tym, że dowiesz się, czym jest plazma. Cóż, tutaj jesteś. Plazma to rozwiązanie skalujące w branży blockchain. Joseph Poon i Vitalik Buterin opracowali rozwiązanie plazmowe. Rozwiązanie to rozwiązuje problemy wynikające z ilości transakcji wykonywanych na platformie.

Zasadniczo Plazma to inteligentny kontrakt w ramach Ethereum. Inteligentna umowa umożliwia innemu deweloperowi posiadanie wydajnej platformy. Oznacza to, że platforma korzystająca z Plazmy wykona wiele transakcji, szybciej i bezpiecznie.

 

Kredyty obrazkowe: Omisego

Omise przewidział problemy ze skalowalnością. W ten sposób firma zatrudniła Plasma, aby pomogła im rozwiązać te pytania. Oczekuje się, że zainteresowanie i liczba klientów rosną. I będą nadal rosnąć. W związku ze zwiększonym obciążeniem pracą Omise nadal będzie w stanie rzetelnie obsługiwać swoich klientów.

 

OmiseGo Airdrop

Byłoby wielką niesprawiedliwością rozmawiać o OMG bez OMG żetony zrzutów. Było 5% tokenów do wygrania w airdropie całkowicie za darmo. Posiadacze portfeli Ethereum skorzystali na tym Airdropie.

Ale co to jest zrzut?

Koncepcja zrzutu może być bardzo myląca. Airdrop ma na celu nagrodzenie posiadaczy portfeli ETH ERC-20. Aby kwalifikować się do airdrop, klient ETH musi mieć w swoim portfelu saldo co najmniej 0,1 Ether. Gwarantuje to, że tylko aktywni klienci ETH otrzymają korzyści z airdrop.

OMG wykorzystało tę koncepcję, aby nagrodzić osoby wystarczającą ilością eteru. Wszystkie 5% żetonów Airdrops zostało rozdanych i są w obiegu.

Koncepcja jest teraz jasna. Jednak zrzut jest celem oszustw i oszustw. Dlatego mając do czynienia z nimi, trzeba być pewnym wiarygodności. Na razie nie ma OMG Airdrop.

Co to jest OmiseGo: The Roadmap

OMG ICO odbyło się w zeszłym roku. Do tej pory w obiegu są żetony. 2018 sprawi, że Omise rozszerzy OMG i poradzi sobie z ograniczeniami, takimi jak;

 • Zapewnienie dokładnych informacji handlowych
 • Radzenie sobie z łańcuchami bloków, które zniechęcają do reorganizacji

Wiadomości OmiseGo: uruchomienie Mainnet?

Każda platforma łańcucha blokowego ma sieć główną i sieć testową. Sieć główna wykonuje aktywne transakcje, a sieć testowa pomaga programistom w testowaniu. Projekty, które działają, mają sieć główną. Jednak OmiseGo działa najlepiej, jeśli Ethereum Blockchain, więc nie ma potrzeby korzystania z sieci głównej. Ponieważ sieć główna służy tylko do pokazania tego;

 • ICO to nie oszustwo
 • To, że technologia działa, zwiększa zaufanie inwestorów
 • Ten rozwój trwa

Czy więc powinniśmy spodziewać się uruchomienia OmiseGo Mainnet? Prawda jest taka, że ​​nie możemy tego jednoznacznie nazwać. Musimy poczekać, aż Omise dostanie nam te informacje.

Czym jest konkurencja OmiseGo?

Jak wspomniałem wcześniej, blockchain ma po kilka nowych pomysłów. Ponieważ sektor finansowy staje w obliczu nowych pomysłów, OmiseGo staje w obliczu nowych, konkurencyjnych pomysłów.

Oto konkurencja do OmiseGo, choć z mniejszym rozgłosem:

Tenx

Tenx / Pay projekt kryptograficzny, który ma na celu zaoferowanie wielokrotnego dostępu do wirtualnych walut w różnych łańcuchach bloków na jednej karcie. Chce również, aby użytkownicy korzystali z przejrzystych stawek w czasie rzeczywistym bez opłat za konwersję. Dzięki temu użytkownicy mają kontrolę nad swoimi środkami, ponieważ mogą wypłacać pieniądze z bankomatów, blokować, odblokowywać kartę i wysyłać otrzymywane środki w jednej aplikacji.

Jest notowany na giełdach z ceną rynkową około 0,6 USD i kapitałem około 70 milionów USD.

Poproś o sieć

Request Network to zdecentralizowana platforma oparta na Ethereum. Stara się być usługą płatniczą. Sieć zawiera jeden unikalny pomysł, którego prawdopodobnie nie słyszeliśmy w prawie wszystkich projektach. Integruje system prawa handlowego i ma na celu zastosowanie w większości aktów prawnych, jeśli nie we wszystkich.

Jest reklamowany jako przyszłość handlu. W ten sposób chcą skłonić 4 najlepsze firmy księgowe i doradcze do korzystania z kryptowalut. Ponadto sieć pozwoli każdemu użytkownikowi i sprzedawcy na używanie dowolnej waluty.

Wartość tokena wynosi około 0,07 USD w przypadku giełd o kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 54 milionów USD.

Inni

Są inni konkurenci, tacy jak Bitpesa i MicroMoney. Firma MicroMoney jest interesująca, ponieważ twierdzi, że udziela pożyczek opartych na technologii blockchain w całej Azji. Jego token jest wyceniany na około 0,104 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi 1,15 miliona USD.

Teraz konkurencja istnieje w przebraniu, aby zespół stojący za OmiseGo był pracowity. Klienci i użytkownicy mogą więc poczekać i sprawdzić, czy spełni ich oczekiwania.

Wniosek

OMG to rzeczywiście rewolucyjna technologia finansowa. Bazowanie na blockchain sprawia, że ​​jest on zdecentralizowany i bezpieczniejszy. Zespół OmiseGo przebył długą drogę od Białej Księgi do wprowadzenia technologii.

To jasne, że zespół jest wizjonerski. Przewidywanie problemów, które mogą się pojawić i zawsze znajdowanie rozwiązań. Problem ze skalowalnością może nigdy nie wystąpić w przypadku partnerstwa z Plazmą.

Poparcie i rady założycieli Ethereum, Vitalika i Wooda, są bezcenne. Ciekawy wskaźnik tego, ile wartości ma OMG.

Przyjęcie przez Tajlandię i McDonald`s również pokazuje, że przyszłość jest świetlana dla OMG. Poza tym świat biznesu pokłada duże zaufanie w technologii.

Tokeny OMG cieszą się względną stabilnością. Tokeny odnotowały wzrost meteorologiczny po tweecie Buterina. Od tego czasu tokeny są stosunkowo stabilne. Ale obecnie cena wynosi około 7 USD. 5 o kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 790 mln USD.

Więc zrób swoje badania. Dowiedz się, ile możesz zyskać inwestując w token OMG.

Możesz do nich dotrzeć na ich Uchwyt OmiseGo na Twitterze albo ich stronie internetowej aby uzyskać więcej informacji na temat Omise, OmiseGo i tokenów.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me