Ontology Blockchain to rewolucyjny projekt będący wydajną publiczną platformą aplikacji. Ontology ma być rozwiązaniem zapewniającym zdecentralizowany ekosystem zaufania, który obsługuje tożsamość cyfrową i umożliwia sieć prywatnych, publicznych i konsorcjalnych łańcuchów bloków.

Uruchomiony przez OnChain koncentruje się na budowaniu pomostu między blockchainem a sektorem biznesowym. Ułatwiło to firmom, które nie mają wcześniejszej wiedzy na temat łańcucha bloków i sieci rozproszonych, zintegrowanie tego samego z ich infrastrukturą. Sieć łączy różne bazy danych w rozproszonym systemie tożsamości, rozproszonej współpracy danych, rozproszonej wymianie danych i rozproszonych społecznościach.

Cechy Ontology Blockchain

  • Rozproszony system tożsamości – Oferując wieloczynnikowy system weryfikacji tożsamości dla osób, organizacji i obiektów, zapewnia prywatność danych i pomaga w budowaniu sieci zaufania.
  • Technologia rozproszonej księgi – Ontology bierze pod uwagę protokoły procedur, rozproszoną wymianę danych, inteligentne kontrakty, współpracę w zakresie danych i rozproszone poświadczenia. Te moduły są wspierane przez system magazynowania w rozproszonej księdze.
  • Ochrona danych osobowych – Tożsamość cyfrowa utworzona w wyniku pełnego procesu rejestracji, żądania, autoryzacji i wymiany jest chroniona prawami autorskimi zapisanymi na każdej kopii.
  • Rozproszona wymiana danych – Dzięki scentralizowanej bazie danych Ontology zapewnia dokładność podczas wyszukiwania i przesyłania danych między dwiema stronami, umożliwiając transmisję danych peer-to-peer za pomocą technologii blockchain.
  • Kluczowe funkcje i moduły – Moduły, takie jak Ontology Marketplace (OM), Ontology Crypto Package (OCP) i GlobalDB są używane do budowania dalszych modułów zgodnie z wymaganiami klientów.

Zalety ontologii


Ontology Blockchain

Ontology gwarantuje więcej korzyści niż jej odpowiedniki kryptowalut, a tym samym tworzy dla siebie niszę. Niektóre z zalet Ontology Blockchain obejmują-

  • Zapewnia użytkownikom całkowitą ochronę przed zajęciami osób trzecich i nikt nie może uzyskać dostępu do inwestycji w sieci ani jej przejąć.
  • Zawsze, gdy podejmowane są kluczowe decyzje, brany jest pod uwagę wkład ludzi i ludzie mogą dokonywać aktualizacji w sieci. Jest to możliwe dzięki węzłom, które umożliwiają użytkownikom posiadanie sieci i wprowadzanie w niej zmian.
  • Od czasu wprowadzenia na rynek wykazuje ogromny potencjał wzrostu, nawet po spadku jego wartości. Ma być odporny i rosnąć w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jeśli jest w stanie utrzymać ten sam wzrost, może urosnąć, aby wyrównać najlepsze kryptowaluty dostępne na rynku kryptowalut.
  • Wszystkie osobiste transakcje inwestycyjne są szyfrowane, a dostęp do szczegółów ma tylko użytkownik. Nawet węzły rozrzucone w sieci nie mogą skontaktować się z właścicielami.
  • Blockchain Ontology jest wysoce niezawodny i pomaga w ochronie zasobów i użytkowników przed cyberatakami.

Jak działa ontologia?

Ontology zapewnia platformę dla innych łańcuchów bloków, które mogą być osadzone w rdzeniu i działać jako łańcuchy boczne. Można dodawać projekty, takie jak inteligentne kontrakty i różne inne łańcuchy bloków, które można dostosować do wielu operacji. Ontologia umożliwiła przesyłanie wartości z jednego łańcucha bloków do drugiego bez łączenia dwóch sieci.

Pierwsza warstwa pozwala na weryfikację ludzi, majątku, rzeczy i organizacji, podczas gdy druga warstwa koncentruje się na weryfikacji i łączeniu aplikacji. Trzecia warstwa służy do weryfikacji modułów łączy, protokołów, interfejsów itp., A ostatnia warstwa łączy różne protokoły sieciowe.

Jak kupić kryptowalutę Ontology (ONT)?

Kryptowalutę Ontology można kupić przelewem bankowym, nabywając plik portfel ontologiczny. Preferowaną giełdę kryptowalut można wybrać za pośrednictwem platformy, która akceptuje bezpośrednie płatności, takie jak Coinmama.

Można korzystać z konta handlowego wybranego i zweryfikowanego za pomocą danych osobowych, a monety można kupić w sekcji zakupów giełdy handlowej, skąd są one przesyłane do portfela. Preferowane portfele do przechowywania ONT to Ledger Nano S i NEO Cli, ponieważ są kompatybilne z walutą NEO.

Tokeny ONT nie przeszły publicznej sprzedaży ICO i dlatego można je kupić za pośrednictwem zrzutów lotniczych. Ostatnim był zrzut ONT przez NEO, w którym każdy NEO pobrał 0,2 ONT w portfelach użytkowników.

Przyszłość ontologii

Ontologia odegrała kluczową rolę w znalezieniu rozwiązania, które przybliży większą liczbę osób do automatyzacji blockchain. W przeciwieństwie do Ripple i Bitcoin, które koncentrują się wyłącznie na rynkach finansowych, Ontology ma na celu zapuszczenie się w Internet Rzeczy, medycynę, administrację i inne różnorodne branże. Pomimo tego, że jest dość nową kryptowalutą, była w stanie przyciągnąć uwagę firm venture capital, takich jak Sequoia Capital China.

Ontology udało się zdobyć pozycję w 20 najlepszych kryptowalutach i ma kapitalizację rynkową w wysokości około 3 miliardów USD i cenę 8,22 USD. Obiecuje jasną i lukratywną przyszłość dla swoich traderów dzięki stopie wzrostu i najnowszym aktualizacjom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me