Czy kiedykolwiek marzyłeś o wielofunkcyjnym łańcuchu bloków? Branża blockchain każdego dnia generuje nowe projekty. Dlaczego nie zastosować łańcucha bloków we wszystkich sytuacjach? Więc czym jest Stratis i jego znaczenie?

Kredyty obrazkowe: Stratis

Stratis to ambitny projekt. Najlepsze miejsca w wersecie kryptowalut są wypełnione Bitcoinami i Ethereum. Ale te mają swoje wspólne wyzwania, pozostawiając nowe projekty do nadrobienia. Jednym z potencjalnych kandydatów na czołowe automaty jest Stratis.

Być może słyszałeś o „czymś jako usłudze”. Stratis jest doskonałym przykładem wykorzystania tej koncepcji. Jego zaradność tkwi w usługach finansowych.

Stratis jest o wiele niezbadany. Jak to się zaczęło? Jaki zespół stoi za Stratisem? Co sprawia, że ​​to tyka? Więc czym jest Stratis?

Stratis pozwoli firmom na budowanie ich niestandardowych aplikacje typu blockchain. I nie można wspomnieć o Stratisie, wykluczając technologie Microsoftu.

Co to jest Stratis: Dogłębna eksploracja

Jaka jest historia Stratis?

Platforma, której historia jest mało znana, została założona w Wielkiej Brytanii i uruchomiona w sierpniu 2016 roku.

Podczas swojej podróży Stratis borykał się z czkawką. Jednym z przypadków, który cię uderzy, jest odrzucenie i akceptacja przez Nicolasa Doriera. Dorier był wtedy zagorzałym programistą Bitcoin. Wyjątkowo, incydent został udokumentowany, aby pokazać, jak Stratis walczył, aby być tam, gdzie jest.

Często mówią, że kiedy nadszedł czas na pomysł, nikt go nie powstrzyma. Podróż Stratis podążała za tą myślą. Kiedyś Chris Trew, CEO Stratis, zwrócił się o pomoc do Nicolasa Doriera. Niestety, Nicolas odwrócił go, ale utknął w rozwoju Bitcoin.

Chris nie rozpaczał. Zamiast tego Chris dostrzegł okazję. Okazja tkwiła w milionach komputerów, które korzystały z języka Microsoft’s.Net i C #. Co więcej, inną motywacją było to, że Microsoft miał open sourced.Net i C #. Wiedział, że dotrze do milionów komputerów biznesowych.

Później Nicolas zobaczył wizję Chrisa, zmienił zdanie i zgodził się z nim porozmawiać. Tak więc przez 2 lata Nicolas pracował nad rozwojem węzła Bitcoin w C #.

Poza tym Nicolas nie miał żadnej rekompensaty ani właściwej równowagi życiowej. Więc Chris zdecydował się zapłacić Nicolasowi za ukończenie pracy związanej z Bitcoinem. W planie Stratis przyniesie korzyści nie tylko społeczności Bitcoin, ale także sobie.


Końcowym rezultatem tego aranżacji był klon dzieła Nicolasa. W szczególności klon przyspieszyłby rozwój Stratis.

Po uruchomieniu przyjrzyjmy się zespołowi, który rozwija i utrzymuje ten projekt.

Stratis ICO

Stratis ICO wystartował w czerwcu i trwał do lipca 2016 r.

Projekt zdołał zebrać ponad 600 000 dolarów o wartości 915 BTC. Kwota ta została wyceniona i wydana token Stratis (STRAT) po 0,0073 USD za token.

W ciągu pierwszych 5 dni ICO inwestorzy cieszyli się 20% premią. W efekcie premia stopniowo malała w ciągu ostatnich 11 dni do zera. Nie przeszkodziło to jednak inwestorom wpłacającym w ostatnim dniu 561 BTC.

W połączeniu z celem rozwojowym, projekt rozprowadził łącznie 98 milionów tokenów. Projekt podzielił 85,7% STRAT wśród inwestorów. Ale zespół zachował pozostałe 14,3% na rozwój i postęp.

Aby osiągnąć ten festyn, jaki ma Stratis, musi mieć za sobą wizjonerski i silny zespół. Przyjrzyjmy się teraz, czym jest Stratis Team.

Zespół stojący za Stratisem ?

Chris Trew z łatwością przyjdzie ci na myśl po cierpieniu i odrzuceniu. A później otrzymała inspirującą akceptację. Pomimo takich przypadków nadal musisz znać jego role, a także innych członków.

Tak więc zespół składa się z:

 1. Chris Trew

Chris jest dyrektorem generalnym i założycielem Stratis. Posiada bogate doświadczenie w IT Enterprise. Wcześniej pracował dla czołowych instytucji finansowych, a także prawniczych i lotniczych. W niedawnej przeszłości Chris miał swoje ręce na projekcie Blitz.

 1. Krushang Patel

Krushang jest szefem komunikacji. Jego pierwsze spotkanie z blockchain miało miejsce z Bitcoinem pod koniec 2013 roku. Ta technologia zafascynowała go do tego stopnia, że ​​nabrał silnej wiary w blockchain.

 1. Carlton Pringle

Carlton jest liderem projektu. Jest weteranem w sprawach branży oprogramowania. Koncentruje się na budowaniu projektów wykorzystujących technologie Microsoftu. Dlatego jest pasjonatem języka C #. Przypadkowo C # udostępnił Carlton dla Stratis.

 1. Nicolas Dorier

Nicholas jest doradcą ds. Rozwoju Bitcoin. Z ogromnym doświadczeniem w rozwoju Bitcoin, Stratis potrzebuje jego przydatnych spostrzeżeń. Pamiętaj, że brał udział w klonowaniu węzła Bitcoin, przyspieszając w ten sposób rozwój Stratis.

 1. Dan Gershony

Dan jest deweloperem Stratis. Jest inżynierem oprogramowania, znającym się głównie na frameworku C # i .Net. Tak więc te umiejętności wystawiają go na umiejętności w rozwoju Stratis. Dan zetknął się z technologią blockchain w 2013 roku. I od tamtej pory jest jej częścią.

 1. Pieterjan Vanhoof

Również programista Stratis z doświadczeniem we frameworku .Net. Był aktywny w dziedzinie blockchain. Klienci zlecili mu dostosowywanie rozwiązań w sferze blockchain. Jego zaangażowanie w branży to pierwsze spotkanie z Bitcoinem w 2013 roku.

 1. Jeremy Bokobza

Jeremy jest również programistą a.Net i C # Stratis. Aktywny udział w Enterprise Application od ponad 10 lat daje mu doświadczenie. Jego zainteresowanie blockchainem rozpoczęło się w 2013 roku. W Stratisie pracował nad Cloud Stratis, Full Node i Wallet.

 1. Benoit Philibert

Użytkownicy interfejsu Stratis muszą być wygodni i szczęśliwi. Benoit jest projektantem UI i UX w Stratis. Będąc najlepszym w swojej dziedzinie, pracuje nad dostarczaniem interfejsów Stratis.

Funkcje Stratis

Poznajmy teraz, jak działa Stratis i co zapewnia użytkownikowi.

Język programowania C #

Stratis to platforma programowa. Pamiętaj, że zespół musi wybrać język, w którym będzie rozwijać Stratis. Język to C #.

Ethereum jako granica inteligentnych kontraktów wykorzystuje Solidity. Jedną z przeszkód stojących przed Solidity jest to, że nauka jest trudna. Podczas gdy zespół używał C #, wysoce zaufanego i dobrze znanego języka.

Zaletą używania języka C # jest to, że firmy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów szkolenia swoich wewnętrznych programistów. Więc raczej używają już zaakceptowanego i lepszego C #.

Dlatego Stratis uruchomiła platformę programistyczną, która umożliwia programowanie w językach C # i .NET. Dlatego programiści mogą używać prostego i potężnego języka.

Dowód stawki

Stratis implementuje algorytm Proof-of-Stake. Wcześniej, we wczesnych etapach, Stratis wybił tokeny STRAT, korzystając z Proof-of-Work.

POW zapewnił jedyny sposób wybicia nowych żetonów STRAT.

Dzięki POS nowe bloki są zabezpieczane przez walidatory. Walidatory są wybierane losowo przez rodzimych posiadaczy monet w sieci.

Po kolei są dodawane do łańcucha bloków. W tym procesie węzeł uczestniczy, stawiając część istniejących środków na rozwiązanie bloku podobnego do postawienia zakładu.

Algorytm POS działa w celu ograniczenia przez użytkownika walidacji nowych bloków o tej samej wartości, co liczba postawionych monet. Oznacza to, że jeśli masz więcej monet, możesz zweryfikować więcej transakcji. A nagrodą jest więcej monet.

Sieć wybiera stakery z puli węzłów, które mają pewną ilość w portfelach. Do obstawiania potrzebne są specjalne portfele do obstawiania.

Metoda Proof-of-Stake zapewnia łatwy sposób na zdobycie większej liczby monet. Bitcoin i Ethereum wykorzystują forsowny POW, który powoduje wzrost cen. Ale POS sprawia, że ​​Stratis jest wydajny i łatwy do zdobycia.

Potraktuj to jako gromadzenie STRATY w portfelu i bycie nagradzanym bardziej za obstawianie istniejących monet.

Inteligentne kontrakty

Jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w sferze blockchain. Ma znaczące korzyści, gdy jest używany. A teraz każdy blockchain chce uwzględnić tę koncepcję.

Na szczęście dla Nicka Szabo ta koncepcja stała się rzeczywistością również w Stratis.

Inteligentne kontrakty pozwalają na realizację transakcji bez udziału osób trzecich.

Wszystkie wdrożenia inteligentnych kontraktów są podobne, jedyną różnicą jest efektywny rozwój. Inteligentne kontrakty Stratis są napisane w C #, co jest powszechne, łatwe i wydajne. Daje to programistom łatwy czas na realizację inteligentnych kontraktów w Stratis.

Kolejną zaletą jest to, że ludzie mogą tworzyć systemy inteligentnych kontraktów na tym samym blockchainie. A istnienie inteligentnych kontraktów nie zakłóci podstawowego łańcucha bloków.

Zespół Stratis w późniejszej wersji doda obsługę języka F #. Język popularny w sektorze finansowym.

Blockchain-as-a-Service (BaaS)

Stratis jest wdrażany jako usługa. W ten sposób staje się platformą BaaS. W efekcie łańcuchy bloków działające w sieci są dostępne za pośrednictwem chmury.

Tak więc w przypadku korporacji nie ma potrzeby posiadania pełnego pełnego węzła, aby uzyskać dostęp do ich określonego łańcucha bloków. Zaletą jest to, że system uwalnia zasoby korporacji.

Rozwój ten promuje przyjęcie technologii blockchain w firmach. Firmy wykorzystują oparty na chmurze łańcuch bloków, inteligentne kontrakty i aplikacje.

Bezpieczne sieci

Jest to nieodłączna właściwość łańcuchów bloków. Stratis ma pewien zwrot w tej właściwości.

Zespół opracował Stratis na Bitcoinie. W ten sposób niesie ze sobą korzyści związane z bezpieczeństwem Bitcoin. Stamtąd Stratis próbuje złagodzić wady Bitcoina. Na przykład, dzięki Stratis programiści mogą wdrażać aplikacje na Bitcoin.

Niedrogie sieci

Szczyt rozwoju technologii blockchain jest najwyższy. Tak pozostanie w dającej się przewidzieć przyszłości, ponieważ wydaje się, że każdy podmiot ma swój blockchain. Stratis przewiduje te spostrzeżenia.

W rezultacie Stratis ma tę przewagę, że napędza zarówno publiczne, jak i prywatne łańcuchy bloków. Jest to możliwe dzięki tokenom STRAT, które mają natywną wartość dla platformy.

Posiadanie prywatnego łańcucha bloków ma przewagę. Możesz tworzyć i dostosowywać aplikacje do swoich potrzeb.

Dodatkowo zmniejsza się koszt uruchomienia sprzętu do wydobywania tokenów dzięki Proof-of-Stake.

Wdrożenie jednym kliknięciem

Kolejna dobra nieruchomość dla prawie wszystkich poziomów rozwoju. Twoja firma nie chce tracić czasu na konfigurowanie łańcucha bloków.

Dzięki tej funkcji programista użyje narzędzia do wdrażania łańcucha bloków jednym kliknięciem. Funkcja obiecuje całą sieć za jednym kliknięciem. Kto by nie chciał takiej wygody Stratis?

Funkcja jednego kliknięcia wygeneruje właściwości oparte na łańcuchu bloków z łańcucha nadrzędnego. Możesz łatwo wdrożyć konfigurowalny łańcuch boczny.

Ta zdolność dodatkowo rozciąga się na inne łańcuchy bloków. Możesz wdrożyć łańcuch bloków na innych platformach, takich jak Ethereum i Bitcoin. Ponadto można wykorzystać funkcje, które są natywnie oferowane w innych łańcuchach bloków.

Platforma ICO

W przeszłości większość ICO działała na Ethereum. I zobaczył rozdęcie sieci z powodu wielu ICO działających na głównym łańcuchu bloków. W Stratis jest nowa i lepsza opcja.

W maju 2018 Stratis wypuścił pełną wersję produktu z bogatą funkcjonalnością do wykorzystania. Gwarantuje wdrożenie w ciągu kilku minut przy użyciu opcji Wdrażanie na platformie Azure.

Platforma Stratis ICO posiada:

 • Konfigurowalny projekt, który z łatwością dopasuje się do Twojego unikalnego brandingu
 • Korzystanie z fiat, BTC, STRAT i innych ponad 50 dodatkowych altcoinów
 • Usługa Know-Your-Customer w celu zapobiegania praniu brudnych pieniędzy
 • Hierarchiczne portfele deterministyczne (HD) w celu zabezpieczenia gromadzenia środków
 • Bezpłatne korzystanie z platformy ICO redukuje wysokie koszty finansowania społecznościowego

Platforma drastycznie poprawia komfort użytkowania zarówno dla wydawców ICO, jak i współpracowników – Chris Trew, CEO Stratis

Wydajność Stratis ICO sprawi, że firmy będą z niego korzystać, co z kolei spowoduje większy ruch. Tym samym korzystny wzrost wartości tokena STRAT

Łańcuchy boczne

Dodatkowe łańcuchy bloków, które ludzie wdrażają na Stratis, są prywatnymi łańcuchami bocznymi. Pozwalają na dostosowywanie z wykorzystaniem właściwości nadrzędnego łańcucha blokowego. Co więcej, możesz również aktualizować swój łańcuch boczny bez wpływu na inne.

W czerwcu 2018 Stratis wypuścił Federated Sidechains Alpha.

Firmy będą miały możliwość wdrażania swoich łańcuchów bocznych. Funkcja sidechain ma:

 • Konfigurowalne łańcuchy boczne z elastycznymi funkcjami, takimi jak konsensus, rozmiar bloków i prywatność
 • Skalowalny łańcuch bloków
 • Transakcje międzyłańcuchowe między łańcuchem macierzystym Stratis a łańcuchami bocznymi

Zespół pracuje nad późniejszą wersją, aby włączyć inteligentne kontrakty w łańcuchach bocznych.

Projekt oznaczył bieżącą funkcję środowiskiem testowym. Zespół nazywa środowisko Apex. Testy wykazały, że Apex bezproblemowo współdziała z głównym łańcuchem. Użytkownicy mogą tego spróbować z transakcjami na monety TSRAT i TAPEX.

Sidechains zapewniają środki do szybkiego udostępniania, piaskownicy i wdrażania szytego na miarę łańcucha bloków dostosowanego do określonych procesów przedsiębiorstwa – Chris Trew

Integracja z bramką Fiata

Ta funkcja została zaprojektowana w Stratis od samego początku. Instytucje finansowe przeniosą wartość łatwo akceptowaną przez konsumentów z głównego nurtu. Wartość w nim przeniesiona będzie podlegać szkodliwej zmienności.

W końcu firmy mogą korzystać z tego, co najlepsze z obu światów, przestrzegając zasad. W ten sposób firmy będą cieszyć się szybkością transakcji, kosztami, przejrzystością i stabilnością waluty.

Portfel Breeze

Portfel Breeze ma na celu zwiększenie prywatności finansowej użytkowników Stratis i Bitcoin. Portfel dodaje do tego innowacje TumbleBit.

Ponadto, aby zwiększyć prywatność, dostępny jest system weryfikacji płatności Full Block Secure Payment Validation.

Zespół projektowy rozszerza również protokół Stratis Financial Privacy. Protokół zapewnia pozbawiony zaufania i zdecentralizowany protokół w łańcuchach bloków i łańcuchach bocznych.

TumbleBit został wybrany po kilku rozważaniach, ponieważ:

 • Transakcji nie można połączyć i są one prywatne
 • Bezpieczeństwo: nikt nie może kraść płatności – stąd niezaufana własność
 • Jest kompatybilny z protokołem Bitcoin
 • Wymiana bez zaufania jako bezpieczna wymiana pary Bitcoin-STRAT

Relacja Stratis i Bitcoin spowoduje napływ Stratisów ze społeczności Bitcoin. Spowoduje to zmianę tego portfela na domyślny portfel do użytku w dwóch społecznościach kryptowalut.

Masternodes

Stratis masternodes w nieuniknionym punkcie w branży. Blockchain zapewni użyteczne usługi, zachowując jednocześnie zdecentralizowane usługi i zabezpieczone przed manipulacją. Wczesna implementacja to Breeze Privacy Protocol. Ale oprócz usług jest też oczekiwanie.

Funkcja masternode obejmuje:

 • Live Masternode działający na Microsoft Azure
 • Obsługa protokołu wykrywania usług skonfigurowanego do uruchamiania protokołu prywatności Breeze
 • Funkcja weryfikacji zabezpieczeń, która wymaga od operatora posiadania 250000 STRAT w obserwowanym adresie, zachęcając do dostarczania odpowiednich zasobów wymaganych przez sieć.

Funkcja masternode zapewnia reklamę i mechanizm wykrywania odporny na zmianę.

Segwit Ready

Chociaż jest to kontrowersyjne, tę funkcję można z łatwością aktywować. Deweloperzy zbudowali go w bazie kodu Stratis.

Jest to istotna cecha w zwiększaniu prędkości transakcji. Osiąga taką prędkość, dzieląc transakcję na dwa sektory. I usuwa podpis odblokowujący. Następnie dołącza podpis jako nową strukturę na koniec transakcji.

Tożsamość Stratis

Rozwój Stratis przewiduje zarządzanie tożsamością. Motywacją dla tej koncepcji był wymóg regulacji kryptowalut.

W odpowiedzi na to Stratis zbudował aplikację do zarządzania tożsamością w KYC. Aplikacja potwierdzi Twoją tożsamość raz, a później wystarczy tylko zaświadczenie. Aplikacja jest partnerstwem pomiędzy Stratis i Escalate Group.

Aplikacja działa na Stratisie przy użyciu Proof-of-Concept. W efekcie tożsamości są niezmienną księgą, którą można udostępniać innym.

Pamiętaj, że żadne dane osobowe nie będą udostępniane bez Twojej uprzedniej zgody.

W wyjątkowy sposób aplikacja wykorzystuje rozwiązania biznesowe firmy Microsoft. A oto poniesione korzyści:

 • Korzystanie z kont społecznościowych, e-maili i niestandardowych identyfikatorów
 • Istnieje wsparcie dla otwartych standardów i wszystkich platform
 • Zapewnione bezpieczeństwo i skalowalność
 • Promocja Twojej marki za pomocą rozwiązania typu white label
 • Możesz dostosować doświadczenie tożsamości

Mają aplikację na iOS i Androida. Ale aplikacja na Androida istnieje w wersji beta.

Odpowiedzialność społeczna Stratis?

Akademia Stratis

Odpowiedzialność społeczna to aspekt, któremu przygląda się Stratis. To znaczy, Stratis chce pomóc najbliższemu społeczeństwu.

Stratis otworzył drzwi do swojej akademii. Celem akademii będzie centrum, w którym deweloperzy będą się uczyć. Programiści nauczą się nieocenionych umiejętności związanych z technologią blockchain.

W tej chwili hub jest online. Istnieje jako biblioteka treści, która obejmuje podstawy blockchain. Poza tym ma również moduły edukacyjne dla poszczególnych funkcji na platformie Stratis.

Materiały szkoleniowe są uporządkowane w formacie rozdziałów dla każdej oferty produktów Stratis.

Formy pozyskiwania tokenów Stratis

Rynek Stratis

Według CoinMarketCap każdy STRAT ma wartość 2,70 USD. W tej chwili kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 250 milionów dolarów.

Z potencjałem ogromnego wzrostu możesz skłonić się do jego nabycia. Ale pytania dotyczące wydobywania i kupowania go będą unosić się w tobie.

Teraz dowiesz się, jak to osiągnąć.

Czy wydobycie jest możliwe?

Na początkowych etapach wydobycie było możliwe na Stratis. Ale od teraz jest używany algorytm POS. Dlatego nie możesz mój. Zamiast tego możesz postawić swoje istniejące monety, aby uzyskać więcej.

Pamiętaj, że obstawianie polega na trzymaniu monet w portfelu. A blockchain wynagrodzi Cię w postaci zainteresowania. Ponieważ staking pomaga zabezpieczyć sieć, system ogranicza stopę procentową do 0,5-1% w skali roku.

Istniejące monety predysponują do nabycia ich w drodze wcześniejszego zakupu.

Jak więc kupować?

Jak kupić Straty

Możesz kupić STRAT na istniejących giełdach kryptowalut, takich jak:

 • Bittrex
 • Binance
 • Poloniex
 • GDAX
 • Bliźnięta

Na giełdach najczęściej spotykane są pary z Ethereum i Bitcoinem. Oznacza to, że musisz wymienić swoją walutę fiducjarną na Ethereum lub Bitcoin.

Uzyskany eter lub BTC jest następnie wymieniany na STRAT.

Po zdobyciu tokenów Stratis musisz je wykorzystać lub przechowywać w zależności od strategii. Miejsce na dane zależy od Twoich preferencji. Oto opcje:

 • Electrum – portfel Stratis
 • Portfel Stratis-QT do stakowania
 • Portfel Breeze
 • Portfel Ledger Nano S (sprzęt zapewniający maksymalne bezpieczeństwo)

Mapa drogowa Stratis

Droga Stratis jest pełna ambitnych funkcji i wydań produktów. Niektóre funkcje są w toku, podczas gdy innym zespołowi udało się wydać pełne wersje.

Oto lista szczegółów ich planu działania:

Kredyty obrazkowe: Stratis

Zespół wydał pełną wersję:

 • Platforma ICO została w pełni wydana
 • Aplikacja Stratis Identity na iOS
 • Akademia Stratis z sekcją społeczną

Zespół pracuje nad:

 • Full Node i jego GUI w wersji beta Mainnet
 • Aplikacja Stratis Identity na Androida w wersji beta
 • Sidechains w wersji alfa
 • Breeze Privacy Protocol w wersji Mainnet Beta
 • Smart Contract w wersji alfa

Nie są ograniczone do wymienionych funkcji. Zespół będzie chciał mieć pewność, że Stratis jest wyjątkowy i trzyma się pozycji lidera blockchain. Wypatruj więc nowych funkcji, ponieważ ich mapa drogowa opiera się na kwartałach roku.

Partnerstwa Stratis

W kryptowalutach projekty wersetów muszą współpracować z innymi, aby zwiększyć wpływ. Stratis zarządzał nieocenionymi partnerstwami w Escalate Group, Gluon, C # Corner, Beyond Global Trade i Earth Twine.

Partnerstwo Stratis-Earth Twine tworzy dedykowany łańcuch bloków do śledzenia danych międzynarodowego przemysłu rybnego. W skład systemu wchodzi również SPARKL. Zapewnia również środki do śledzenia danych pod kątem zgodności z IUU.

Beyond Global Trade zajmuje się produkcją. Jest obecna w Chinach, Singapurze, USA i na Tajwanie. Tak więc zaręczyny ze Stratis polegały na hostowaniu ich ICO na platformie.

Razem ze Stratis możemy dalej optymalizować procesy, zwalczać podróbki i zwiększać zaufanie do handlu. – Peter Chin, założyciel i dyrektor generalny Beyond Global Trade

Zawodnicy Stratis

Konkurencja dla Stratis istnieje w Ethereum, Ark, Lisk i Rise.

Lisk jest prawdopodobnie największym bezpośrednim konkurentem Stratis w oferowaniu łańcuchów bocznych. Jednak w przeciwieństwie do Stratis, Lisk jest napisany w JavaScript. Łańcuchy bloków są również publiczne i korzystają z delegowanego dowodu stawki (DPOS).

Ark and Rise są również konkurentami Stratis. Obsługują nie tylko wiele języków poza C #, ale także łańcuchy boczne. Korzystają również z DPOS, który może potencjalnie prowadzić do centralizacji i ataków.

Końcowe przemyślenia

Platforma Stratis sama w sobie ma ogromny potencjał.

STRAT jako token osiągnął rekordowy poziom około 20 $. To pokazuje, że zespół włożył wiele wysiłku, aby awansować Stratis.

Co więcej, prawdziwy świat używa Stratis. Zastosowania obejmują dostarczanie badań medycznych, logistykę biznesową w Internecie i rozwiązania fintech.

W niszy BaaS Stratis ma wiele do zaoferowania w najbliższej przyszłości, ale rozwój będzie kontynuowany.

Znajdź więcej szczegółów na ich temat stronie internetowej i świergot.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me