Rynek kryptowalut ma zaledwie dekadę i historycznie nie ma innego zasobu, który był twórcą długoterminowego bogactwa niż kryptowaluta!

Od bycia inwestycją marginalną do globalnej sensacji, kryptowaluta z powodzeniem przyciągnęła ogromną uwagę. A teraz wyłania się jako przyszłość handlu. Podczas gdy wiele wirtualnych walut jest już w centrum uwagi i z powodzeniem trafiło na rynek. Niektórzy wciąż są pod maską. Co więcej, eksplozja cen i wybitny charakter tych walut doprowadziły również do wzrostu dziesiątek innych walut, z których Tron jest jedną. Ale czy wiesz, co to jest Tron?

Tron: największa sieć operacyjna oparta na Blockchain!

Założony autorstwa Justina Sun, Tron jest zdecentralizowanym protokołem opartym na blockchain, którego celem jest stworzenie darmowego ekosystemu rozrywki cyfrowej poprzez wykorzystanie technologii sieci p2p i blockchain.

Oferując wsparcie dla różnych sieci blockchain, takich jak Bitcoin, Ethereum, Qtum, EOS i wiele innych, Tron pozwoli użytkownikom swobodnie i bezpiecznie publikować, przechowywać i posiadać dane na blockchain.

Ponadto w zdecentralizowanej, samodzielnej formie Tron zadecyduje o subskrypcji i dystrybucji treści. Pozwoli to również twórcom treści na publikowanie i rozpowszechnianie wszystkich treści bez oferowania żadnych pieniędzy pośrednikom.

Poza tym ten zasób cyfrowy ma na celu zmianę sposobu, w jaki wschodzące globalne społeczeństwo współdziała i handluje przez Internet i blockchain w zdecentralizowanym ekosystemie.

Jak więc użyjesz Tron?

W formie monety zwanej Tronix (TRX)!

Co to jest Tronix?

Teraz, gdy już wiesz, czym jest Trox, dowiedzmy się o jego monecie Tronix. Tronix lub TRX to natywny token lub moneta Tron, którą można łatwo kupić, wymieniając waluty, takie jak Bitcoin lub Ethereum.

TRX na rynku:

TRX pojawiły się pod koniec września 2017 roku i od tego czasu cena monety gwałtownie wzrosła. Jak na statystyki kapitalizacja rynkowa TRX wynosi 2,4 mld USD.


Jak działają transakcje TRX?

Podobnie jak inne waluty cyfrowe, transakcje monetami TRX działają za pośrednictwem księgi publicznej. Księga publiczna będzie przechowywać historię każdej transakcji i dokładnie śledzić każdą transakcję.

Ponadto model transakcji TRX jest podobny do tego, którego używa Bitcoin, z tym wyjątkiem, że Tron poprawił bezpieczeństwo dzięki UTXO.

Technologia wspierająca Tron:

Technologia Tron Blockchain

Kredyty obrazkowe: Tron

Sieć blockchain TheTron będzie działać na modelu UTXO (niewykorzystanych transakcji), który jest powszechnie używany przez Bitcoin i inne popularne łańcuchy bloków. UTXO użyje niewykorzystanych danych wyjściowych transakcji, aby sprawdzić, czy transakcja jest legalna.

Zasadniczo Tron opiera się na dwóch technologiach:

Platforma Tron:

Tron będzie wyposażony w Application Blockchain Interface, interfejs między blockchainem a aplikacją, i będzie obsługiwał inteligentne kontrakty, które są napisane w Javascript.

Ponadto platforma będzie korzystać z grafowej bazy danych, która pozwoli Tronowi przechowywać dane i strukturę sieci. Takie postępowanie zapewni szybkie znajdowanie ścieżki, szybkie przetwarzanie i zwiększone możliwości wyszukiwania.

Ekosystem wymiany treści:

Ekosystem udostępniania Tron jest oparty na blockchainie Tron. Pozwoli to użytkownikom bezpośrednio przesyłać udostępniane treści; i eliminuje potrzebę pośredników (Google, YouTube, Spotify, Apple itp.).

Każda odpowiedź (kliknięcie, klaśnięcie, podobne udostępnienie itp.) Na udostępniony kawałek zostanie przekazana właścicielowi treści w postaci tokena waluty Tron.

Platforma wyeliminuje również kontrolę cenzury i inne obawy dotyczące prywatności, które utrudniają ścieżkę dostawcom treści.

Klucz F.cechy Tron:

Kluczowe cechy Tron

Kredyty obrazkowe: Tron

Do czego służy Tron? Tron ma zapewnić użytkownikom pełną moc treści online. Niektóre z zalet korzystania z tej krypto-monety to:

Uwolnienie danych:

Jedną z głównych zalet Tron jest to, że będzie oferować swoim użytkownikom bezpłatne i niekontrolowane dane, aby mieć pierwotnego właściciela utworzonej przez nich treści.

Szybki kurs transakcji:

Ponieważ waluta jest potencjalnie zaawansowana niż ETH i wszyscy jej konkurenci, zapewni wysoki kurs transakcyjny około 10 000 TPS. Ponadto TRX może obsłużyć ponad 2000 transakcji na sekundę przez całą dobę.

Wysoka wydajność Tron

Kredyty obrazkowe: Tron

Zerowa opłata transakcyjna:

Tron pobierze od zera do bardzo niskich opłat transakcyjnych za transfer waluty z jednego źródła do drugiego.

Konsekwentne Coinburn:

Coinburn nastąpi, jeśli nowy dApp zarejestruje się na platformie blockchain, zmniejszając w ten sposób ogólny łańcuch dostaw.

Oznacza to, że im większa popularność platformy, tym większa będzie liczba dAppsów, a większa będzie coinburn..

Silna rozciągliwość:

Ze względu na rosnącą popularność założyciela Tron, Justina Sun, moneta sprzed premiery ma już 100 milionów użytkowników. Dlatego z pewnością będzie miał solidne wsparcie ze strony wielu dApps, zwiększając tym samym jego wykorzystanie.

Osobiste ICO:

Dzięki Tron użytkownicy będą mogli rozpocząć własne ICO, przekazując swoje cyfrowe waluty.

Obsługuje Java:

W przeciwieństwie do innych walut cyfrowych, które używają złożonych języków programowania, otwarta platforma Tron jest oparta na JavaScript. Oznacza to, że znacznie łatwiej będzie pisać inteligentne kontrakty i rozwijać dApps.

Jak przechowywać monety Tron:

Ponieważ TRX został uruchomiony jako token ERC-20, możesz przechowywać go w dowolnym portfelu obsługującym tokeny ERC-20. Możesz użyć dowolnego urządzenia sprzętowego, takiego jak portfel TREZOR lub Ledger Nano S do przechowywania Tronix. Niektóre portfele programowe, takie jak Jaxx lub Exodus i MEW (MyEtherWallet), również służą do przechowywania Tronix. Po uruchomieniu Mainnet nastąpił proces migracji monet, kontynuuj po tej migracji tutaj. Od czasu migracji powinieneś przechowywać TRX w portfelu Tron.

Oczekiwania od Tron!

W erze, kiedy całe tworzenie treści w Internecie jest w rękach konglomeratów, takich jak Apple, YouTube, Google itp., Tron odda władzę posiadania treści z powrotem w ręce użytkowników..

Na przykład, płacisz trochę pieniędzy „pośrednikom”, aby generowali TWOJE treści na TWOIM blogu, stronie internetowej lub cokolwiek w Internecie. Firmy te nie tylko zarabiają na tych treściach, ale także czerpią zyski ze strumieni, polubień i kliknięć, które pojawiają się w Twoich treściach.

Jednak Tron stanie się światowym ekosystemem darmowej rozrywki, dając twórcy wszystkie zyski. Oznacza to również, że jeśli użytkownik Tron utworzy treść, powiedzmy blog, może przesłać ją bezpośrednio do łańcucha blokowego Tron, czerpiąc w ten sposób cały zysk.

Niektóre spekulacje twierdzą również, że ta kryptowaluta stanie się trzecią siecią, która pozwoli ludziom korzystać ze zdecentralizowanej, otwartej sieci Internetu.

Co więcej, ponieważ Trion jest budowany przy użyciu języka wysokiego poziomu, umożliwi on przyszłym programistom używanie dowolnego języka programowania do projektowania czegokolwiek w ramach otwartego oprogramowania.

Co więcej, w przyszłości?

Teraz wiesz, czym jest Tron, musisz wiedzieć o wiele więcej. Tron to długoterminowy projekt, który obejmuje inny zestaw faz, z zakresem wdrożenia wielu różnych technologii blockchain, które wciąż są pod maską.

Exodus:

Exodus zapewnia użytkownikom niezawodną i bezpłatną platformę do przechowywania i dystrybucji treści w sieci P2P.

Odyseja:

Na tym etapie zachęty ekonomiczne zostaną wprowadzone do treści władzy i jej twórców. Użytkownicy czerpią zyski z treści, które będą tworzyć, rozpowszechniać lub udostępniać.

Apollo i Great Voyage:

Trzeci i czwarty etap będą próbą rozwiązania kwestii związanych z dywidendami i skupią się na zapewnieniu swobodnego przepływu wartości użytkownikom.

Star Trek:

Stworzy to zdecentralizowaną platformę gier online, umożliwiającą programistom swobodne budowanie. Będzie monitorować funkcje rynkowe, zarabiać na ruchu i ułatwi tworzenie autonomicznej struktury gier.

Wieczność:

Ostatni etap, który może nastąpić w 2027 r., Pozwoli programistom na pełną kontrolę nad konfiguracją i finansowaniem społecznościowym ich tworzenia gier. Użytkownicy będą inwestować w gry, które chcą zbudować, a także będą wpływać na przyszłość rynku gier.

Wniosek:

Ze wszystkich walut cyfrowych, Tron jest jedną z najszybciej rozwijających się i najbardziej ambitnych!

Podczas gdy magia Trona jest wciąż tajna, z pewnością wiele oczu będzie czekało, aby zobaczyć, jak dobrze się rozwinie.

Jeśli Tron pojawi się w akcji, pomoże ludziom, którzy szukają zdecentralizowanego protokołu, w handlu zawartością.

Aktualizacja: sieć główna TRON oficjalnie stanie się niezależna 25 czerwca 2018 r. Ponadto na platformie Tron jest już 15 aplikacji dApps. Dowiedz się więcej o TRON dApps tutaj.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me