Wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzących zrzutach EOS Airdrop

Czy jesteś inwestorem lub entuzjastą kryptowalut? Być może widzieliście wiele wiadomości na stronach kryptograficznych na temat zrzutu EOS. Być może czytałeś również wiele dyskusji na ten temat na popularnych forach, takich jak Reddit, i prawdopodobnie zastanawiasz się, o co w nim chodzi? W tym artykule wyjaśnię zrzut ekranu EOS.

Co to jest zrzut symboliczny?

Najpierw zrozumiemy, czym jest zrzut symboliczny. Być może zauważyłeś, że popularne platformy internetowe, takie jak Google, Facebook, Twitter i LinkedIn, zakazały reklam ICO. Zrobili to z powodu spekulacji na rynku kryptowalut i pojawienia się oszukańczych ICO.

To ogranicza zespoły marketingowe ICO i próbują obejść ten problem. Chociaż nadal mogą używać reklam typu „pay-per-click” (PPC) w popularnych witrynach kryptograficznych, potrzebowali dodatkowych sposobów na promowanie swoich ICO. Korzystają z „programów nagród” do promowania swoich ICO, gdzie nagradzają podmioty, jeśli przyciągają inwestorów do swoich ICO.

Token airdrop to forma programu nagród, w ramach którego zespół projektowy ICO rozprowadza darmowe tokeny. Więcej na ten temat przeczytasz w „Co to jest Airdrop? 5-etapowy przewodnik po otrzymaniu bezpłatnych tokenów „.

Zespół projektowy ICO musi kierować się rozsądkiem podczas przeprowadzania symbolicznego zrzutu. Zbyt mała liczba tokenów skutkuje nieskuteczną kampanią, natomiast jeśli rozprowadzą zbyt wiele osób, projekt może zostać potraktowany jako oszustwo. Przeczytaj więcej na ten temat w „Poradniku dla początkujących: Jak stworzyć świetną strategię marketingową ICO”.

Co to jest EOS?

EOS, stosunkowo nowa platforma blockchain, może być kolejną wielką rzeczą. Jest koncepcyjnie podobny do Ethereum, jednak są szanse, że może stać się bardziej popularny niż Ethereum.

Podobnie jak Ethereum, możesz tworzyć aplikacje rozproszone (DApps) na EOS, a platforma ma kilka zalet. Na przykład:

  1. EOS umożliwia kodowanie DApps bez inteligentnych kontraktów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu transakcji DApp.
  2. EOS jest wysoce skalowalny i zapewnia wysoką przepustowość transakcji dzięki algorytmowi konsensusu „delegowany dowód stawki” (DPoS), którego używa.
  3. Nie ma żadnych opłat transakcyjnych.
  4. Zdecentralizowany model zarządzania wykorzystujący system głosowania określi przyszłe zmiany na platformie.
  5. EOS jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ platforma zapewnia zaawansowane narzędzia.
  6. W przypadku spornego rozłamu w społeczności producenci bloków zamrożą sieć EOS, co ułatwi zarządzanie ewentualnym hard fork..
  7. Podobnie jak Ethereum, zespoły projektowe blockchain mogą używać EOS do uruchamiania swoich ICO, z dodatkową zaletą polegającą na tym, że nie muszą kodować inteligentnych kontraktów.
  8. Samowystarczalna platforma będzie stale nagradzać producentów bloków.
  9. W przypadku Ethereum musisz kodować inteligentne kontrakty w ich zastrzeżonym języku Solidity. Przeczytaj więcej na ten temat w „Poradniku dla początkujących na temat tego, czym jest inteligentna umowa?”. Niewielu programistów o tym wie. EOS umożliwia kodowanie inteligentnych kontraktów w innych popularnych językach programowania, a to jest zaleta.

Wszystko to sprawia, że ​​EOS to świetna perspektywa jako przyszły lider w środowisku publicznych platform blockchain. Przeczytaj więcej na ten temat w „7 najważniejszych zaletach EOS Blockchain”.

Znaczenie uruchomienia EOS Mainnet:

Tokeny EOS zostały pierwotnie uruchomione w 2017 roku przy użyciu łańcucha blokowego Ethereum i standardu ERC20. Jednak 14 czerwca firma EOS uruchomiła Mainnet. Przeczytaj więcej o ważnych kamieniach milowych na drodze EOS w „Poradniku dla początkujących: Co to jest EOS Blockchain?”

To ważne wydarzenie, ponieważ zespół konwertuje tokeny EOS pierwotnie używane do zbierania funduszy z ERC20 na EOS Mainnet. Zespół zamroził tokeny ERC20 EOS na początku czerwca w oczekiwaniu na tę premierę.


Pamiętaj, że zespoły projektowe ICO przeprowadzają zrzuty do inwestorów, którzy już posiadają popularne monety, takie jak Ether (ETH). Wyjaśniliśmy to w „Co to jest Airdrop? 5 kroków, jak otrzymać darmowe tokeny ”. Ma to dla nich sens, ponieważ większość z nich uruchomiła swoje projekty przy użyciu łańcucha blokowego Ethereum.

Teraz weź pod uwagę fakt, że podobnie jak Ethereum, wiele projektów wykorzystywało platformę EOS do budowania swojej oferty. Wraz z uruchomieniem EOS Mainnet, jeśli trzymasz EOS, nagle stajesz się bardzo ważny dla tych zespołów projektowych! Podobnie jak posiadacze Ether, prawdopodobnie skorzystasz na zrzutach z tych projektów!

Uważaj na możliwości zrzutów tokenów EOS!

Lista zrzutów EOS Airdrops

Oprócz wyżej wymienionych zalet pamiętaj, że EOS obsługuje bezpłatne przechowywanie w łańcuchu bloków. Hosting stron internetowych na blockchain wkrótce stanie się rzeczywistością dzięki EOS. Możesz spodziewać się, że więcej projektów będzie korzystać z platformy EOS. Nic dziwnego, że pojawiają się portfele kryptograficzne umożliwiające zarządzanie krypto w EOS Mainnet, np.. Portfel Infinito.

Ostateczna lista 15 nadchodzących zrzutów EOS

1. Atidium Airdrop

Atidium to zdecentralizowana aplikacja płatnicza, która wykorzystuje kryptowalutę, technologie AI i blockchain. Platforma jest nadal w fazie rozwoju i wkrótce zostanie udostępniona w Google i App Store. Używają własnej kryptowaluty ATD.

Upuszczają prawie 900 tysięcy tokenów w stosunku 1: 1 do posiadaczy tokenów EOS. Zalecamy przestrzeganie ich Kanał telegramu aby uzyskać więcej informacji o zrzutach. Jest to jeden z najpopularniejszych zrzutów lotniczych EOS. Nie martw się, jeśli myślisz, że przegapiłeś to, ponieważ mogą zostać wysłane później.

Status zrzutu: Już ukończono 28 czerwca 2018 r

Kategoria: Zarządzanie płatnościami i budżetem

Stronie internetowej: https://www.atidium.io/

2. Cetos Airdrop

Cetos to uniwersalna opieka zdrowotna, która wykorzystuje blockchain do rozwiązywania problemów zdrowotnych na całym świecie, nawet na odległych obszarach. Zasilają łańcuch bloków swoim tokenem znanym jako CETOS.

Rozprowadzą zrzut w stosunku 1: 1 do posiadaczy tokenów EOS. Ponadto, aby wziąć udział, posiadacze EOS powinni mieć tokeny CETI.

Status zrzutu: Airdrop odbędzie się między czerwcem a lipcem 2018 roku.

Kategoria: Opieka zdrowotna

Stronie internetowej:http://cetos.io/

3. Edna Airdrop

EDNA to ambitny projekt, ponieważ ma na celu przechowywanie ludzkiego DNA w łańcuchu bloków. Jest to przedsięwzięcie biotechnologiczne typu blockchain, które chroni wiedzę DNA przed rządem lub gigantycznymi uprawami. Cyfrowa waluta używana przez blockchain jest znana jako EDNA. Działają jako tokeny usług dla różnych usług działających w łańcuchu bloków.

W chwili, gdy to piszę, zrzut EOS EDNA nadal trwa. Potrzebujesz co najmniej 100 tokenów EOS, aby zakwalifikować się do Airdrop i powinno to nastąpić przed migawką genezy. Obecnie każdy, kto spełnia wymagania, otrzyma zrzut o wartości 150 USD.

Status zrzutu: Obecnie trwa.

Kategoria: Przedsięwzięcie Blockchain Bio-tech

Stronie internetowej: https://edna.life/tokens

4. EOSBet Airdrop

EOSBet to platforma hazardowa, która zapewnia najnowocześniejszą platformę hazardową. Omówiliśmy to również w naszej liście EOS dApps. Ma na celu rozwiązanie problemu zdecentralizowanego hazardu i zapewnienie, że wszystkie gry hazardowe są uczciwe i można je monitorować lub weryfikować.

Celem EOSBet jest zrobienie zrzutów z 25 milionów i tylko posiadaczy EOS. Dlatego kwalifikuje się do EOS Airdrop. Sprawdź poniższe łącze do witryny, aby dowiedzieć się więcej o dystrybucji.

Status zrzutu: lipiec

Kategoria: Platforma hazardowa

Stronie internetowej: https://www.eosbet.io/

5. HireVibes Airdrop

HireVibes planuje również zrzut Airdrop dla posiadaczy tokenów EOS. Jest to platforma dla osób poszukujących pracy, która działa w technologii blockchain. Płacą również 5% nagrodę dla użytkownika w kryptowalucie. Ponadto użytkownicy mogą również przekazywać część swoich zarobków na cele charytatywne. Chodzi więc o to, aby zostać zatrudnionym, zarabiać więcej i przekazać część tego społeczności.

Zrzut HireVibes zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku. Sprawdź ich oficjalną stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

Status zrzutu: III kwartał 2018.

Kategoria: Platforma wynajmu.

Stronie internetowej: https://hirevibes.io/

6. Trybe Airdrop

Trybe to platforma wymiany wiedzy, na której informacje są prawidłowo tokenizowane. Zawiera listę wydarzeń lub wiedzy związanej z kryptowalutą. Oznacza to, że każdy może podzielić się swoim doświadczeniem i otrzymać za to wynagrodzenie.

Obecnie zrzut planowany jest na sierpień 2018 r. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na ich oficjalną stronę internetową.

Status zrzutu: Planowany na sierpień 2018 r

Kategoria: Platforma wiedzy

Stronie internetowej: https://trybe.one/

7. YAIR Airdrop

Zrzut YAIR zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku. YAIR zapewnia platformę, na której sztuka jest wyceniana i przechowywana na blockchainie. Stanowi platformę, na której każdy może zaprezentować swój talent i przekształcić swoją sztukę w płynny zasób. Treści przesłane do łańcucha bloków YAIR są również udostępniane globalnej publiczności.

Zrzut zostanie wykonany w stosunku 1: 2 dla posiadaczy EOS. Oznacza to, że każdy posiadacz EOS otrzyma 1 ROK za 2 tokeny EOS. W ramach zrzutu EOS zostanie rozprowadzonych 0,5 miliarda tokenów.

Status zrzutu: Trzeci kwartał 2018 roku

Kategoria: Platforma udostępniania treści

Stronie internetowej: https://yair.art/

8. KARMA

KARMA to platforma oparta na technologii blockchain, która stanowi zachętę do czynienia dobra innym ludziom na świecie. Oznacza to, że każdy, kto poradzi sobie dobrze, otrzyma tokeny KARMA w ramach zachęty.

Zrzut KARMA odbędzie się w drugim kwartale 2018 r. Ponadto zostanie on przekazany tylko posiadaczom przed migawką bloku EOS genesis, która została wykonana 2 czerwca 2018 r. Ponadto przydział 6: 1 zostanie wykorzystany do dystrybucji Żetony KARMA. Oznacza to, że za każdą 1 monetę EOS otrzymasz 6 monet KARMA. W sumie rozdadzą 5,4 miliarda tokenów posiadaczom EOS.

Status zrzutu: II kwartał 2018 roku

Kategoria: Społeczny

Stronie internetowej: https://www.karmaapp.io/

9. CryptoWizard Airdrop

CryptoWizard to wyjątkowy projekt, który zapewnia cyfrowe znaki. Wszystkie postacie cyfrowe są na swój sposób wyjątkowe i działają jako zasób kryptograficzny. Ponadto są to przedmioty kolekcjonerskie i mają z nimi związaną wartość. Oznacza to, że można je sprzedać, odebrać i sprzedać na aukcji. Ponadto czarodzieje kryptowalut mogą rywalizować w turniejach i wygrywać wirtualne nagrody.

Zrzut planowany jest w przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji, musisz zarejestrować się na ich stronie internetowej i udostępnić swój adres e-mail oraz adres portfela EOS.

Status zrzutu: Airdrop planowany w przyszłości.

Kategoria: Zasoby kryptograficzne

Stronie internetowej: https://wizards.one/#/

10. Qubicles Airdrop

Qubicles airdrop ma na celu udostępnienie 24 milionów Qubicle (QBE). Jest to rynek blockchain call center, który skupia agentów i pracowników. Jest zbudowany na bazie sieci blockchain EOS i jest również jednym z obiecujących aplikacji dApps w sieci EOS.

Qubicles zostaną przekazane posiadaczom EOS. Ograniczeniem jest to, że musisz mieć mniej niż 100 000 tokenów. Jak już wspomnieliśmy, w airdropie podzieli się 24 milionami QBE. W międzyczasie drugi zrzut będzie znacznie bardziej znaczący dzięki 100 000 tokenów QBE gotowych do dystrybucji.

Status zrzutu: Airdrop planowany w przyszłości

Kategoria: Rynek call center.

Stronie internetowej: https://podone.io/

11. IRYO Airdrop

IRYO to platforma blockchain opieki zdrowotnej, która działa w oparciu o EOS. Jego celem jest stworzenie globalnej sieci opieki zdrowotnej, w której pacjenci będą mogli łatwo podzielić się swoimi dolegliwościami ze specjalistą. Jest to publiczny blockchain, co oznacza również, że zapewnia przejrzystość raportów medycznych i rozlicza cały system.

Zrzut planowany jest na lipiec 2018 r. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź ich stronę internetową podaną poniżej.

Status zrzutu: Gdzieś w lipcu 2018 r

Kategoria: Opieka zdrowotna

Stronie internetowej: https://iryo.io/#intro

12. GiveyNation Airdrop

GiveyNation to aplikacja DApp oparta na systemie EOS, której celem jest rozwiązanie problemu przejrzystości w sektorze charytatywnym. Korzystając z blockchain, każdy może zobaczyć, w jaki sposób pieniądze są przekazywane od darczyńców na cele charytatywne bez żadnych oszustw ani prowizji. Dzięki temu proces pozyskiwania funduszy będzie autentyczny i przejrzysty, ponieważ każda transakcja będzie rejestrowana.

Airdrop planowany jest na czwarty kwartał 2018 roku. Migawka zostanie również wykonana w dowolnym momencie w czerwcu. Współczynnik dystrybucji jest ustawiony na 1: 1, co oznacza, że ​​otrzymasz jedną monetę GiveyNation za jedną monetę EOS w swoim portfelu.

Status zrzutu: IV kwartał 2018 roku

Kategoria: Dobroczynność

Stronie internetowej: https://giveynation.com/

13. Ewolucja

Evolution to oparta na społeczności adaptacja oprogramowania EOS.IO. Ma na celu zbudowanie rozwiązania EOS typu open source, które może mieć odpowiednią dystrybucję tokenów, uczciwe głosowanie i dużą liczbę producentów bloków. Mają rozbudowany plan, jeśli chodzi o zrzuty lotnicze. Obecnie dokonują pierwszego zrzutu 15% tokenów.

Możesz przeczytać więcej o ich planie Airdrop tutaj.

Status zrzutu: Nieokreślony

Kategoria: Blockchain

Stronie internetowej: https://evolutionos.com/

14. EOS Cafe

EOS Cafe to globalna społeczność EOS. Ma na celu zbudowanie krypto-kawiarni na całym świecie jako zdecentralizowanej, autonomicznej korporacji, która współpracuje i poprawia edukację, współpracę i spotkania EOS.

Obecnie nie ma określonego czasu na zrzuty.

Status zrzutu: Nieokreślony

Kategoria: Zdecentralizowana autonomiczna korporacja

Stronie internetowej: https://www.eos.cafe

15. Poszukiwacze

Prospectors to internetowa gra RPG dla wielu graczy oparta na łańcuchu blokowym EOS. Pozwala graczom grać, a także pozwala im zarobić prawdziwą gotówkę w postaci kryptowaluty.

Zrzut jest już zakończony 30 czerwca 2018 r. W przyszłości będzie też odbywać się więcej zrzutów, więc nie zapomnij zarejestrować się na ich oficjalnej stronie internetowej.

Status zrzutu: Pierwszy zrzut zakończony.

Kategoria: Hazard

Stronie internetowej: https://prospectors.io/

Ostateczny werdykt

Ponieważ sieć główna EOS została już wydana, najwyższy czas, aby EOS dApps przeprowadził zrzuty z powietrza. Jeśli lubisz zrzuty lotnicze, zdecydowanie zalecamy przejrzenie listy i zarejestrowanie się na nie. Kilka z nich mogło zostać ukończonych, ale nadal zalecamy rejestrację, ponieważ wkrótce mogą zaplanować zrzut. Myślisz, że przegapiliśmy zrzut EOS? Skomentuj poniżej i daj nam znać.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map