Bir Proje İncelemesi: Titanium Blockchain nedir?

Bugünkü yazımızda şu cevabı vereceğiz: “Titanium Blockchain nedir? Titanium Blockchain, gelecek vaat eden blockchain projelerinden biridir. Mevcut altyapı hizmetlerini çözmeyi amaçlayan dağıtılmış bir defter platformudur. Şu anda, hizmet olarak çok sayıda Altyapı (IaaS) sağlayıcısı bulunmaktadır. Mükemmel ve güvenilir ölçeklenebilir hizmetler sağladıklarını iddia ediyorlar.

Örneklerden bazıları Rackspace, Microsoft Azure ve Amazon Web Services’i içerir. Ancak hiçbiri blok zincirinin yeteneklerini kullanmıyor.

Titanium Blockchain tam da bunu yapmayı hedefliyor. Blockchain kullanarak hem bireylere hem de işletmelere sanal altyapı sağlamak istiyorlar..

Sadece bu da değil, darbelere dayanıklı internet altyapısı sağlamayı hedefliyorlar. Güvenilir, ölçeklenebilir ve güvenli olacaktır. Kısacası, darbeye dayanıklı dağıtılmış bir ağ altyapısı oluşturmaya çalışıyorlar.

Yukarıdaki çözüm Titanyum Blok Zinciri olarak bilinir. Titanyum Amaçları mevcut internet altyapısını değiştirmek için. Eski altyapı verimsiz ve aynı zamanda şişkin.

Ayrıca oku,

  • 2018’de İzlenecek En İyi 5 Blockchain SEC Araştırması
  • Bir İnceleme: Riot Blockchain Nedir?
  • Bir İnceleme: Kodak Blockchain Nedir?

Titanium blockchain, internetin çalışma şeklini değiştirebilir. ICO Öncesi ve ICO aşamalarını zaten tamamladılar. Şu anda piyasada işlem görmektedir. ICO’larında 35 milyon dolar topladılar.

Titanyum Blok Zinciri Nedir?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, “daha ​​iyi” bir internet kurmaya çalışıyor. Peki bunu nasıl başaracak? Buradaki fikir, her ağ cihazını blok zincirlerine bağlamaktır. Bu, her şeyin sanallaştırılacağı anlamına gelir. Yönlendiriciler, ağ cihazları ve hatta madencilik teçhizatları gibi şeyler sanallaştırılacak. Birbirine bağlı bulutta var olacaklar.

Peki hangi sorunu çözüyor??

Fiziksel donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bunu başarmak için Titanium Blockchain birden fazla hizmet sunacak. Onlar

  1. Hizmet Olarak Altyapı (IaaS)
  2. Hizmet Olarak Masaüstü (DaaS)
  3. Hizmet Olarak Şirket (CaaS)
  4. CryptoEscrow.
  5. TBIS Titanyum Değişimi

Onları tek tek inceleyelim.


Hizmet Olarak Altyapı (IaaS): Hizmet Olarak Altyapı, sanallaştırma hizmeti sağlamanın bir yoludur. Yönlendiriciler, sunucular ve anahtarlar sağlayan altyapı görevi görür. Ağ tabanlı bileşenlerdir.

Hizmet Olarak Masaüstü (DaaS): DaaS, Titanium blok zinciri içinde şifrelenmiş bir kişisel bilgi işlem ortamı sağlamayı amaçlamaktadır..

Bunu yaparak, kullanıcılarına hizmetlerine erişebilmeleri için kullanıcılarına bir terminal sağlayacaktır. Tüm bağlantı tamamen şifrelenir.

Blok zincirinde güvenliği sağlamak için SHAKE256 Titanyum Sünger algoritmasını kullanacaklar. Ayrıca Titanium Hydra Ultra Fault Tolerance Suite ile birlikte kullanacaklar. Tüm bu teknikler tamamen tescillidir ve Titanium Blockchain’e özgüdür..

Hizmet Olarak Şirket (CaaS): Bu hizmet bileşeni, kullanıcılara iş yaratma araçlarını oluşturma ve yönetme yeteneği verecektir. Servis hızlı, basit ve güvenli olacak.

Tüm iş yaratma araçları otomatik hale getirilecek ve akıllı sözleşmeler kullanılarak işlenecek.

Bir şirket, Company as a Service (CaaS) yardımıyla eksiksiz bir iş paketi kurabilir. Akıllı sözleşmeler birçok görevi otomatikleştirmek için kullanılabilir.

Örneğin, banka hesabı oluşturma, ticari marka dosyalama, yeni çalışanları işe alma ve çok daha fazlası için kullanılabilir.!

CryptoEscrow Hizmeti: CryptoEscrow, kullanıcıların çevrimiçi hizmetleri satın almaları için bir ödeme aracı görevi görecek. Kullanıcı, ödemeyi başarılı kılmak için herhangi bir kripto para birimini kullanabilir.

Satıcı, bunları yalnızca alıcı açıklanan ürün veya hizmeti aldıktan sonra alacaktır..

TBIS Titanyum Değişimi: Değişim aynı zamanda Titanium Blockchain’in bir parçası olacak. Kullanıcılara büyük itibari para birimlerini kullanarak kripto para satın alma yeteneği sağlamak için kullanılacaktır. Çift ticareti de desteklenecek.

BARS – Titanium Blockchain’i beslemek için hizmet jetonu

Tüm blok zincirinin çalışması için Titanium BAR kullanılacaktır. Bu bir fayda belirtecidir ve Titanium Blockchain içinde bir para birimi görevi görür. Dolayısıyla, herhangi bir kişi veya kullanıcı hizmet satın almak isterse, bunu BAR ile yapabilirler. Sağlıklı dolaşım sağlamak için BAR jetonlarının sayısı sınırlıdır.

Hepsi bizi nereye götürüyor?

Titanium Blockchain’in umutları heyecan verici görünüyor. ICO öncesi ve ICO başarılıydı. Ancak, BAR jetonunun mevcut fiyatı düştü tüm zamanların en düşük seviyesine.

Düşüşünün nedeni olumsuz piyasa koşulları ve projenin geleceğini çevreleyen spekülasyonlardan kaynaklanmaktadır.. Altındalarağır baskı ve şu anda SEC tarafından inceleniyor. Daha fazlasını okuyun İşte & İşte.

Blockchain dünyasında acemi misiniz? İşte Nihai Başlangıç ​​Kılavuzumuz.

Peki, Titanium blockchain hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize anlatın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map