Blockchain iş maaşı, ne tür bir pozisyon olduğuna göre büyük ölçüde değişebilir. Dahası, konum, talep, kıtlık, ülke, şirket profili vb. Gibi blok zinciri işlerinin maaş aralığını doğrudan değiştirebilecek başka değişkenler de vardır..

Her durumda, herhangi bir blockchain profesyonelinin beklenenden biraz daha yüksek maaş alması doğaldır. Neden olsa? Bunun nedeni, blok zincirinin çok karmaşık bir konu olması ve tüm iş türlerinin bu konu hakkında bir tür bilgiye sahip olması gerektiğidir..

Örneğin, bir blockchain geliştiricisinin bu tür bir teknolojiyi sorunsuz bir şekilde nasıl geliştireceğini bilmesi gerekir, ancak bir blockchain teknik işvereninin bu bilgi tabanına sahip olması gerekmez..

Yani, işe alan kişi nasıl programlanacağını bilmese bile, ancak yine de nasıl çalıştığını anlamalı ve adayları bu liyakata göre yargılamalıdır..

Her durumda, blockchain işi için maaş şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bu nedenle, hemen blockchain işlerine başvurmak en iyisidir! Ama blockchain’de nasıl iş bulabilirim??

Pekala, size yardımcı olmak için bu kılavuzda bilmeniz gereken her şeyi ele alacağım.

Haydi başlayalım!

 

Contents

Blockchain Teknolojisi İşi ve Maaş

Blockchain’de nasıl iş bulacağıma dalmadan önce, farklı iş fırsatlarını ve onlar için maaş aralığını inceleyelim. Hadi başlayalım!

Blockchain Profesyonel

Pratik olarak, blockchain profesyonelleri, diğer meslektaşlarına kıyasla daha yüksek blockchain iş maaşlarına sahip olma eğilimindedir. Gerçekte, blockchain profesyonelleri için iş talebi daha yüksek tarafta olma eğilimindedir. Çoğunlukla, hatasız blockchain platformları geliştirmek için yeterli beceriye sahip çok sayıda insan olmadığı için.

Ayrıca, burada temelde tam yığın geliştirici olarak çalışacaksınız. Yani, nasıl kodlanacağını bilmelisin. Her neyse, C, C ++, SDL, .NET, MVC, SABUN, FTP, REST, XCOD, AJAX, Python, Solidity, JavaScript ve benzeri konularda yetenekli olmanız gerekecek..

Her neyse, burada esas olarak düğümler oluşturacak, ağlar kuracak, akıllı sözleşmeler oluşturacak vb..


Maaş aralığı

Bu özel iş pozisyonu için blockchain teknolojisi iş maaşı, her yıl 68.000 ila 200.000 $ arasında değişiyor! Bu, herkesin hayal edebileceği bir pozisyon için büyük bir maaş.

Her neyse, blockchain profesyonellerinin tipik ortalama maaş aralığı 150.000 – 175.000 $ arasındadır. Yani, aralığın büyük ölçüde değişebileceğini görebilirsiniz..

Karşılaştırmak gerekirse, tipik yazılım mühendisi iş pozisyonları her yıl 137 bin dolar alıyor gibi görünüyor. Yani, yalnızca geliştiricilerin başka herhangi bir alandaki tipik yazılım uzmanlarından çok daha fazlasını elde ettiğini görüyorsunuz.

Ama yetenekli olmalısın ve bunun için bir şirketten 200 bin dolarlık maaş isteyebilirsin..

Göre anket Form Hired, blockchain profesyonellerinin maaş aralığı da konuma bağlı olarak değişebilir. Sorun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tabloya göz atalım –

 

yer

Blockchain Profesyonel Maaşı

Austin

140.817 ABD doları

Denver

142.615 ABD doları

Los Angeles

147.541 ABD doları

SF Körfez Bölgesi

167.975 ABD doları

Boston

149.144 ABD doları

Londra

79.048 £

New York

158.451 ABD doları

Chicago

134.161 ABD doları

Dallas

135.000 $

Fransa

60.495 €

Washington DC.

136.541 ABD doları

Toronto

124.459 TL

Seattle

154.144 ABD doları

San Diego

152.500 ABD doları

 

Gördüğünüz gibi, maaş San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki dünyadaki diğer yerlere kıyasla en yüksek seviyededir..

Blockchain Danışmanı

Blockchain danışmanı / danışmanı, yüksek blockchain iş maaşı olan bir sonraki kişidir. Peki danışmanlar bugünlerde gerçekten ne yapıyor? Aslında, gelirlerini artırmak için blok zinciri kullanmak isteyen kurumsal şirketler için mükemmel stratejiler ve yol haritası buldular..

Her neyse, bunun için şirketi analiz etmeli ve işlerinin nasıl yürüdüğünü anlamalısınız. Dahası, blockchain teknolojisinin her zaman için mükemmel bir iş stratejisi sunmak için neyin ve nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir..

Bu durumda becerilerinizden yararlanmak için bir blockchain sertifika programı kullanmanızı önereceğim.

 

Maaş aralığı

Blockchain danışmanlarının maaş günü de çok geride değil. Her yıl 69.000 – 179.000 $ aralığında bir şey almayı bekleyebilirsiniz. Her neyse, görebileceğiniz gibi, alt sıra esas olarak blockchain teknolojisinin hala o kadar tanınmadığı konumlardan geliyor..

Ancak, tüm engelleri aşabilirseniz veya daha hızlı becerebilirseniz, en başından itibaren yüksek bir miktar almayı bekleyebilirsiniz..

 

Blockchain Mimarı

İşletmeler, internet odaklı hediyeleri için blockchain mimarlarını işe almak için fazlasıyla hevesli. Demek istediğim, bir şirket çekici bir web sitesi kullanmadan kullanıcı varlığına başka nasıl odaklanabilir? Kazançlı web siteleri yapmaktan başka, şirketinizin her bir çözümü için kullanıcı arayüzünü de tasarlayacaksınız..

Dolayısıyla, onu çekici kılmak birincil tercihinizdir çünkü tüketicileri çözüme ulaştırmanın harika bir yoludur. Bunun dışında blockchain çözümünün ana altyapısını da tasarlayabilirsiniz..

Ayrıca, burada tipik tasarımcılara kıyasla yüksek bir blockchain işi maaşı alacağınızı da ekleyeceğim..

 

Maaş aralığı

Gerçekte, bir blockchain mimarı için maaş aralığı, blockchain uzmanlığı nedeniyle çok değişiyor. Ancak, şirkete bağlı olarak da büyük ölçüde değişebilir. Özellikle blockchain çözümleri için altyapı tasarımcılarını işe almak için iyi bir maaş ödemeye istekli birçok şirket var..

Yani, her yıl 31.000 – 140.000 $ arasında değişmesini bekleyebilirsiniz. Bu pozisyon için cömert bir ödeme. Dahası, kıdemli bir mimardaysanız daha fazlasını elde etmeyi bekleyebilirsiniz..

 

Blockchain Proje Yöneticisi

Bir proje yöneticisi olarak, aynı zamanda yüksek düzeyde analitik becerilere, iletişim becerilerine ve problem çözme becerilerine sahip olmanız gerekecektir. Eğer işe alınırsanız, tüm projeyi baştan sona yürütmeniz gerekecektir..

Çoğu durumda, gelişmiş kodlama becerileri veya diğer yöntemler gibi ek becerilere ihtiyacınız olabilir. Neden olsa? Eh, çünkü bu pozisyonun sorumluluğu oldukça yüksek.

Dahası, teknik olmayan ekip ile teknik ekip arasında doğrudan bağlantı olacaksınız. Bu nedenle, burada daha yüksek bir blockchain iş maaşı almak kesinlikle normaldir.

 

Maaş aralığı

Blockchain proje yöneticileri için maaş aralığını duymayı seveceksiniz. Genellikle 38.000-111.000 ABD Doları arasındadır.

Ancak, tıpkı blockchain geliştiricileri gibi şirkete veya konuma göre değişebilir. Gerçekte, bir blockchain proje yöneticisi için başlangıç ​​noktası 50.000 $ ‘a düşebilir..

Ayrıca, kıdemli bir blockchain geliştiricisi iseniz veya diğer ekip üyelerinden daha fazla kalibreye sahip biriyseniz, 200.000 $ ‘a kadar çıkmak kolay bir iştir..

Ancak, tüm sorumlulukları gerçekten yerine getirme yeteneğine sahip olduğunuzu, kesinlikle herhangi bir üst düzey şirketten daha yüksek bir maaş almayı bekleyebileceğinizden daha fazla gösterebildiğinizi gösterebilirseniz..

Bununla birlikte, başlangıçta bu kadar cömert olmayabilir..

 

Blockchain Mühendisi

Bu niş için bir başka harika iş pozisyonu da blockchain mühendisidir. Bu blockchain işinin maaşı da üst seviyede. Gerçekte, kendinize iyi bir maaş günü garantilemek için kullanabileceğiniz iyi bir fırsat.

Dahası, blockchain mühendislerini işe almak için zaten büyük bir talep var..

Burada çözümlerin mimarisini tasarlamanız, altyapıları kurmanız vb. Gerekecek. Dahası, Hyperledger, Corda, Ethereum’un nasıl çalıştığını anlamanız ve Python, Oracle ve Java bilgisine sahip olmanız gerekir..

 

Maaş aralığı

Blockchain mühendisleri için maaş aralığını duymayı çok seveceksiniz. Genellikle 104.000 – 186.000 ABD Doları arasındadır. Ancak, tıpkı blockchain geliştiricileri gibi şirkete veya konuma göre değişebilir. Gerçekte, bir blockchain mühendisinin başlangıç ​​noktası 50.000 $ ‘a düşebilir..

Ancak, tüm sorumlulukları gerçekten yerine getirme yeteneğine sahip olduğunuzu, kesinlikle herhangi bir üst düzey şirketten daha yüksek bir maaş almayı bekleyebileceğinizden daha fazla gösterebildiğinizi gösterebilirseniz..

Bununla birlikte, başlangıçta bu kadar cömert olmayabilir..

 

Blockchain Pazarlama Uzmanı

Teknolojinin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, nasıl bir blockchain pazarlama uzmanı olmayı deneyebilirsiniz? Gerçekte, blockchain pazarlama uzmanları, elbette becerileri için yüksek bir blockchain iş maaşına sahip gibi görünüyor..

Burada, şirketin teknolojisini nasıl kullanacağınızı ve bunun için olası tüketicileri nasıl çekeceğinizi bilmeniz gerekecek. Dahası, tüketicilere bu teknolojinin ne olduğunu da öğretmeniz gerekebilir..

Ancak bu iş pozisyonu, dahili ağ sistemi olarak değil, kullanıcı tarafı için toplu çözümler üretmek isteyen şirketler içindir..

 

Maaş aralığı

Bu iş pozisyonundan almayı bekleyebileceğiniz normal ortalama maaş çeki 34.000-72.000 $ arasındadır. Aslında bir pazarlama uzmanını işe almak için çok cömert bir miktar. Gerçekte, yalnızca üst düzey şirketler size bu yüksek rütbeyi ödemeyi bekleyebilir.

Bununla birlikte, becerinize bağlı olarak, tam potansiyelinizi doğru bir şekilde gösterebilirseniz daha fazlasını isteyebilirsiniz..

Her neyse, bir blok zinciri nasıl edinilir iş rehberindeki bir sonraki noktamıza geçelim..

 

Blockchain Kalite Mühendisi

Blockchain kalite mühendisleri bir blockchain mühendisi altında çalışmak veya sadece onlara benzer bir pozisyonda çalışmak zorundadır. Pratik olarak, piyasaya sürülmeden önce bir çözümün kalitesini analiz etmeniz gerekecektir..

Burada, bir geliştirici veya mühendis kodlamayı bitirdiğinde, herhangi bir tutarsızlığı bulmak için satır satır gözden geçirmeniz gerekecektir. Bu nedenle, birincil hedefiniz, herhangi bir tür hata veya herhangi bir şey bulana kadar yeni çözümü test etmektir..

Bu nedenle, bunun için birçok blok zinciri mimarisini ve çerçevesini anlamanız gerekir. Ayrıca, büyük bir blockchain işi maaşı da bekleyebilirsiniz..

 

Maaş aralığı

Blockchain kalite mühendisinin maaş günü de çok geride değil. Her yıl 51.000 – 94.000 $ aralığında bir şey almayı bekleyebilirsiniz. Her neyse, görebileceğiniz gibi, alt sıra esas olarak blockchain teknolojisinin hala o kadar tanınmadığı konumlardan geliyor..

Ancak, tüm engelleri aşabilirseniz veya en başından itibaren yüksek bir miktar elde etmeyi beklediğinizden daha hızlı bir şekilde beceri kazanabilirseniz.

Ancak bunun için de bir sertifika aldığınızdan emin olun..

 

Blockchain Hukuk Danışmanı

Blok zinciri nispeten yenidir ve yapısı nedeniyle yasal sorunların olması oldukça normaldir. Gerçekte, o kadar çok ademi merkeziyetçi olmuştur ki geleneksel yasalara% 100 uymayabilir. Blockchain hukuk danışmanı olarak girdiğiniz yer burasıdır.

Bu nedenle, kuruluşlar, düzenlemelere uygun şekilde uymak için uzmanlığınızı kullanacak ve hatta şirketlerini kötü bir şekilde etkilemeyecek vaka çalışmaları ortaya çıkaracak.

Yani bu büyük bir sorumluluk. Açıkça bir avukat olmanız ve bunlardaki herhangi bir tutarsızlığı anlamak için teknolojiyi anlamanız gerekecek..

Her neyse, blockchain hukuk danışmanlarının da yüksek blockchain iş maaşı var.

 

Maaş aralığı

Bu iş pozisyonundan almayı bekleyebileceğiniz normal ortalama maaş çeki 23.000 – 176.000 $ arasındadır. Aslında bir hukuk danışmanı tutmak için çok cömert bir miktar. Gerçekte, yalnızca üst düzey şirketler size bu yüksek rütbeyi ödemeyi bekleyebilir.

Bununla birlikte, becerinize bağlı olarak, tam potansiyelinizi doğru bir şekilde gösterebilirseniz daha fazlasını isteyebilirsiniz..

 

Blockchain Teknik İşveren

Yetenekli bir çalışan olan potansiyel blockchain’i işe almak çok büyük bir görevdir. Doğru kişiyi işe alamazsanız, şirketin kaderi bozulur. Çoğu durumda, teknik işe alım görevlilerinin herhangi bir temel teknik bilgiyi kullanması gerekmeyecektir..

Ancak blok zincirinde teknoloji hakkında bilgi edinmeniz gerekecek. Teknolojiyi anlamadan, başarabilecek insanları işe almak zor olacak.

Dolayısıyla, bir İK pozisyonunda olsanız bile, daha yüksek bir bilgi tabanına sahip olmanız gerekecektir. O olmadan doğru kişileri belirleyemezsiniz.

Her neyse, bu aynı zamanda yüksek bir blockchain işi maaşı almak için harika bir fırsat..

 

Maaş aralığı

Gerçekte, blockchain teknik işverenleri için maaş aralığı oldukça fazla. Neden? Eh, çünkü blok zincirinin nasıl çalıştığını anlamalısınız. Yani bunun için daha fazla zaman ve kaynak ayırmalısınız..

Ayrıca, kalifiye olmayan diğer adaylar arasından potansiyel olarak iyi bir adayı işe almak oldukça zordur. Yani, her yıl 37.000-98.000 $ arasında bir şey bekleyebilirsiniz.!

 

Blockchain Veri Bilimcisi

Diğer bir yüksek ödeme yapan blockchain iş maaşı, veri bilimci pozisyonlarıdır. İlk başta burada bir veri bilimcinin ne yaptığını merak ediyor olabilirsiniz. Aslında, blok zinciri, zaman zaman ek yardıma ihtiyaç duyacak büyük bir defter sistemidir..

Veri bilimcilerin devreye girdiği yer burasıdır. Tüm bu verileri gözden geçirmek ve onları analiz etmek, herhangi bir tutarsızlığı bulmak zorundalar..

Açıkçası, özel veriler bundan korunur, ancak düzenli olarak denetlenmesi gereken başka önemli veriler de vardır..

 

Maaş aralığı

Gerçekte, bir blockchain veri bilimcisinin maaş aralığı, blockchain uzmanlığı nedeniyle pek değişmez. Ancak, şirkete bağlı olarak da büyük ölçüde değişebilir. Özellikle blockchain çözümleri için veri bilimcilerini işe almak için iyi bir maaş ödemeye istekli birçok şirket var..

Yani, her yıl 65.000 – 154.000 $ arasında değişmesini bekleyebilirsiniz. Bu pozisyon için cömert bir ödeme. Dahası, kıdemli bir veri bilimcisindeyseniz daha fazlasını elde etmeyi bekleyebilirsiniz..

Her neyse, şimdi bir blockchain iş kılavuzunun nasıl alınacağına bakalım..

 

Yüksek Blockchain İş Maaşı Almak İçin Hangi Becerilere İhtiyacınız Var??

Herhangi bir iş pozisyonu için uygun bir maaş almak istiyorsanız, ustalaşmanız gereken bazı beceriler vardır. Ne olduklarına bir bakalım –

Temelleri ve Temelleri Öğrenin

Bu, yüksek bir blockchain iş maaşı için önemli becerilerden biridir. Gerçekte, burada, blockchain teknolojisinin temellerini öğrenmeli ve her bir yönü doğru bir şekilde anladığınızdan emin olmalısınız..

 

Disiplinler Arası Geniş Becerilerinizi Geliştirmeye Başlayın

Bir diğer önemli beceri, disiplinler arası yönetim kurulu becerilerinizi kullanmaktır. Neden? Stratejik becerilerinizi uzak tutmak için ona ihtiyacınız olacak. Dahası, bu beceriler bir blockchain çözümünü uygulamak için gereklidir. Bu yüzden, onlara sahip olmak, kesinlikle istediğiniz blok zinciri işlerinde maaş almanıza yardımcı olacaktır..

 

Farklı Blockchain Platformunun Nasıl Çalıştığını Anlayın

Blockchain işi için yüksek maaşınız için gerçekten önemli bir faktör. Platformların nasıl çalıştığını bilmeden, çok fazla şey yapmayı bekleyemezsiniz. Gerçekte, işe yaradıklarını ne kadar anlarsanız, o kadar çok iş fırsatınız olur..

 

Teknoloji ve İş Zekası Olun

Hem işi hem de blockchain’i tamamen entegre edebilen bir kişi olmaya çalışın. Gerçekte, bu ikisini ne kadar çok birleştirirseniz, o kadar iyi blockchain işleri maaşı almayı bekleyebilirsiniz. Her neyse, hem işletme hem de blockchain hakkında ayrıntıları öğrenmek için bir blockchain kursuna göz atmanızı öneririm..

 

Merkezi Olmayan ve Dağıtık Defterler Hakkında Bilgi Edinme

Farklı merkezi olmayan ve dağıtılmış defter hakkında bilgi edinmek, blok zinciri işi için yüksek maaş almak için kesinlikle gereklidir. Bu nedenle, her bir blok zinciri teknolojisinin nasıl çalıştığını tam olarak anladığınızdan emin olun..

 

Kurumsal İş Süreçleri Hakkında Bilgi Edinin

Sadece teknik bir bilgi tabanına sahip olmanın iyi bir blockchain işi maaşı almanıza yardımcı olmayacağını biliyorsunuz. Şirketinizin iş süreçlerinin nasıl çalıştığını anlayabiliyorsanız, pozisyon için mükemmel olursunuz.

Değerinizi göstermeli ve sonra değerinize karşılık iyi bir maaş beklemelisiniz..

Her neyse, bu konudaki bir sonraki beceriye bir blok zinciri iş rehberi nasıl alınır görelim.

 

Basitleştirmeyi Öğrenin

Bir çözümü basitleştirmek gereklidir. Eğer aşırı karmaşık hale getirirseniz, birçok soruna yol açabilir. Dahası, şirketinizin marka değerini de düşürebilir. Bu nedenle, her türlü blockchain çözümünü basitleştirmeyi öğrendiğinizden emin olun..

Potansiyelini gösterebilirseniz, bir blockchain işi için yüksek bir maaş bekleyebilirsiniz..

 

Bir Blockchain Topluluğuna Katılın

Bir blockchain topluluğunda değer sunabilecek bir kişi olmaya çalışın. Gerçekte, blockchain toplulukları, blockchain teknolojisini öğrenmek için mükemmeldir. Böylece, becerilerinizi çok daha hızlı geliştirmeyi de bekleyebilirsiniz..

Hem işletmeyi hem de blok zincirini tamamen entegre edin. Gerçekte, daha hızlı beceri kazanmak için de iyi bir maaş almayı bekleyebilirsiniz. Her neyse, hem işletme hem de blockchain hakkında ayrıntıları öğrenmek için bir blockchain kursuna göz atmanızı öneririm..

 

Blockchain Mimari Modellerini, Ekosistemlerini ve Standartlarını Anlayın

Yüksek blockchain teknolojisi işi maaşınız için gerçekten önemli bir faktördür. Blok zincirlerinin farklı mimari modellerini ve ekosistemini bilmeden, blok zincirini geliştiremezsiniz. Gerçekte, işe yaradıklarını ne kadar anlarsanız, o kadar çok iş fırsatınız olur..

 

Değeri Anlatmayı Öğrenin

Bir diğer önemli beceri, değeri iletmeyi öğrenmektir. Gerçekte, fikirlerinizi iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize daha kolay aktarabileceğiniz için size çok yardımcı olacaktır..

Neden? Stratejik becerilerinizi uzak tutmak için ona ihtiyacınız olacak. Dahası, bu beceriler bir blockchain çözümünü uygulamak için gereklidir. Bu yüzden, onlara sahip olmak, kesinlikle istediğiniz blok zinciri işlerinde maaş almanıza yardımcı olacaktır..

 

Bir Blockchain Sertifika Programı Tamamlayın

Bu, yüksek bir blockchain teknolojisi işi maaşı için önemli becerilerden biridir. Gerçekte, burada, farklı blockchain teknolojisi geliştirme süreci hakkında bilgi edinmeli ve her bir yönü doğru şekilde anladığınızdan emin olmalısınız..

Dahası, daha yüksek bir iş maaşı için bir sertifika programını başarıyla tamamlamanız gerekir. Bu nedenle, size yardımcı olmak için Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Profesyonel Kursumuz var. Bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun!

 

Blockchain Teknolojisini Öğrenmek İçin Bir Blockchain Kursuna Katılın

Gerçekte, bir blockchain kursundan sertifika almak, iyi bir blockchain teknolojisi işi maaşı elde etmek için en iyi anlaşma olabilir. Size yardımcı olmak için, bilgi açısından zengin ve arzunuza göre oluşturulmuş çok sayıda blockchain kursumuz var..

 

Daha Hızlı Becerilerinizi Arttırmanıza Yardımcı Olabilecek Blockchain Kursları

Yüksek maaşlı bir işe girmenize yardımcı olacak iyi bir blok zinciri kursları koleksiyonumuz var. Blockchain’de nasıl iş bulacağınızı öğrenmek istiyorsanız, hemen kursumuza göz atın.!

 

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Peki, “blockchain teknolojisinde nasıl iş buluruz” sorunuzun cevabı kurslarımız. Gerçekte, bu kurs her türlü blockchain ile ilgili iş için son derece uygundur..

 

Ne öğreneceksin?

Blockchain Teknolojisinin Temelleri

 • Blockchain’in temel unsurları
 • Özel ve genel blok zincirleri
 • Blockchain nasıl bloklar oluşturur?
 • Akıllı sözleşme

 

Farklı Kurumsal Blockchain Platformlarının Detaylı Analizi

 • Ethereum
 • Hyperledger Kumaş
 • Corda

 

Ticaret Finansmanı Sektörlerinde Blockchain

 • Ticaret finansmanında blockchain çözümleri
 • Ripple’ın Temelleri
 • Kripto para birimleri ve kripto varlıkların temelleri

 

Kurumsal Sektör Tabanlı Blockchain Uygulamaları

 • Tedarik zinciri süreci ve blok zinciri
 • Blockchain-dijital-dönüşüm
 • Blockchain tedarik zinciri gerçek kullanım durumları

 

Temel Blockchain Kullanım Durumları

 • Blockchain kullanan gerçek dünya şirketleri

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Bu, popüler bölümlerimizden bir diğeri. Bu kursu kullanarak, blockchain teknolojisinde nasıl iş bulacağınızı ve nasıl daha yüksek maaş alabileceğinizi öğreneceksiniz..

 

Ne öğreneceksin?

Tedarik Zinciri Yönetimi Süreci

 • Tedarik zinciri süreci açıklandı
 • Bir tedarik zinciri yöneticisinin sorumlulukları

 

TZY’de Değer Yaratma

 • İşletme sermayenizi kurumsal değerle eşleştirmek
 • SCM modellerinizi ekonomik katma değer (EVA) modeli ile analiz etmek
 • Tedarik zinciri yönetimi süreci ve işletme sermayesi

 

Tedarik Zinciri Blok Zinciri Kullanım Durumları

 • Blockchain kullanan tedarik zinciri uygulamaları
 • Tedarik zinciri platformları blockchain ile nasıl çalışır?

 

Hayalinizdeki Tedarik Zinciri Projesini Uygulama

 • Böyle bir projeyi nasıl geliştireceksin?

 

Bu “blok zincirinde nasıl iş bulurum” kılavuzundaki bir sonraki kursa göz atalım..

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Bu kurs özellikle ticaret finansmanı endüstrileri içindir. Öyleyse, bir ticaret finansmanı sektörü işi ile ilgileniyorsanız, hemen bu kursa göz atın.!

 

Ne öğreneceksin?

Ticaret Finansmanı Nasıl Çalışır?

 • Ticaret finansmanının temel unsurları
 • Dış ticaret finansmanı sektöründeki sorunlar

 

Ticaret Finansmanı Sürecinde Blockchain Etkisi

 • Ticaret finansmanı blockchain avantajları
 • Blockchain ticaret finansmanı girişimlerine ilişkin içgörü
 • Ticaret finansmanında farklı blockchain platformlarının temellerini anlamak

 

Ticaret Finansmanı İçin Gerçek Dünyadan Blockchain Örnekleri

 • Sınır ötesi ödemeler
 • Akreditif (LC)
 • Konşimento (BoL)

 

Farklı Blockchain Tabanlı Ticari Finansman Platformları

 • TradeLens
 • Kontur
 • Ticaret
 • Marco Polo

 

Ticaret Finansmanında Yüksek Profilli Blockchain İlerlemeleri

 • TradeTrust
 • Dijital Standartlar Girişimi

 

Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

“Blockchain teknolojisinde nasıl iş bulurum” kılavuzumuzdaki önemli blok zinciri kurslarından biridir. Bu şablonları kullanarak, herhangi bir sorun yaşamadan kendi blok zinciri çözümlerinizi kolayca tasarlayabilirsiniz..

 

Şablon Aralığı –

 • Blockchain’e ihtiyacınız var mı?
 • Blockchain Proje Hazırlığı
 • Kurumsal Bir Blok Zinciri Projesi Sunma
 • Tedarik Zinciri İşletme Vs. Haritalama Kurumsal Blok Zinciri

 

Sonuç

Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, yüksek bir blockchain teknolojisi işi maaşı almak zor olabilir. Gerçekte, yalnızca çok özel becerilerde ustalaşmak size iş kazandırabilir. Bu nedenle, tavsiye listesini takip ettiğinizden emin olun..

Ayrıca, iş pozisyonuna gelince, her bir iş fırsatının iyi bir maaş sunacağını görebilirsiniz. Böylece, ne seçerseniz seçin, gelecek planlarınızı şimdiden güvence altına alabilirsiniz..

Her neyse, kurslarımıza da göz atmayı unutmayın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me