Para toplamak isteyen bir girişim kurucusu musunuz? Eğer evet ise, doğru yere geldiniz. Bugünün makalesinde, en iyi 30 blockchain yatırımcısını listeleyeceğiz.

Onları yatırımlarının değerine göre listeleyeceğiz. Tabii ki, yatırımlarının miktarı, değeri belirleyen tek faktör değil. Bu yüzden ona ikinci önceliği vereceğiz. Ayrıca, farklı çevrimiçi kaynaklar tarafından bildirildiği üzere, bu en iyi blockchain VC yatırımcıları tarafından yapılan toplam yatırım miktarında çok fazla eşitsizlik var..

Kısacası, bir VC yatırımcısının kronolojik olarak sıralanması için çok fazla faktör vardır. Bu nedenle, bu en büyük 30 risk sermayesi şirketini belirli bir sıra olmadan listeleyeceğiz. Bununla birlikte, Blockchain Yatırımcıları listemiz, son birkaç yılda yaptıkları toplam yatırıma göre oluşturulmuştur..

Ayrıca, burada listelenmeyi hak eden herhangi bir blockchain yatırımcısı tanıyorsanız, bizimle iletişime geçmeyi unutmayın, onları listeye ekleyeceğiz.

Bu kadar net bir şekilde listeye başlayalım.


Blockchain’e Yatırım Yapan En İyi Blockchain Risk Sermayesi Firmaları 

İlk 30 Blockchain Yatırımcısının Listesi

1. Dijital Para Grubu

Digital Currency Group (DCG), New York merkezli bir numaralı blockchain yatırımcımızdır. Popüler Ledger startup’ı da dahil olmak üzere birçok startup’a yatırım yaptılar. Sadece bu DCG, gelecek vaat eden girişimlere ve blockchain şirketlerine yatırım yaptı. Kendilerini blockchain endüstrisinin ve bitcoin’in merkez üssü olarak pazarlıyorlar.

CEO: Barry Silbert

En iyi Blockchain yatırımları: Blockchain Inc. Ledger, Basic ve Circle.

Twitter: https://twitter.com/DCGco

İnternet sitesi: https://dcg.co/

Kuruluş Yılı: 2015

2. Sınırsız Kripto Yatırımları

2. en büyük blockchain VC yatırımcımız Limitless Crypto Investments’ı içeriyor. Houston, TX merkezlidirler ve sekizden fazla blockchain yatırımına sahiptirler. En popüler yatırımları Binance, Trezor, Power Ledger ve daha fazlasını içerir. Yatırımları ayrıca ICO’lar aracılığıyla token satın alma şeklinde yapıldı..

CEO / Kurucu: Mathew Ürdün

En İyi Blockchain Yatırımları: Power Ledger, Binance, 0x, Tezos, Cumhuriyet Protokolü, WanChain.

Twitter: Yok

İnternet sitesi: https://www.limitlesscryptos.com/

Kuruluş Yılı: 2017

3. Blockchain Sermayesi

Blockchain sermayesi, ilk otuz blockchain yatırımcısı listesindeki üçüncü seçimimizdir. San Francisco, CA’da bulunurlar ve tamamen blockchain yatırım fonlarına odaklanırlar. Yalnızca 2018’de SOFX, Circle ve diğerleri dahil olmak üzere dokuzdan fazla girişime yatırım yaptılar. Ana blockchain VC yatırımları Ripple, Coinbase ve Blockstream’i içerir..

CEO / Kurucu: Bart Stephens, W Bradford Stephens

En İyi Blockchain Yatırımları:  Dalgalanma,

Twitter: https://twitter.com/blockchaincap

İnternet sitesi: http://blockchain.capital

Kuruluş Yılı: 2013

4. VC’yi artırın

Boost VC, popüler bir risk sermayesi yatırımcısıdır ve San Mateo, California, ABD’de bulunmaktadır. Teknolojiye güç veren birçok farklı girişime yatırım yaptılar Bu, yapay zeka ve diğerleri dahil olmak üzere blok zinciri olmayan girişimlere yatırım yaptıkları anlamına geliyor. Bununla birlikte, blok zincirinde de çok aktifler ve bu da onları en iyi blok zinciri yatırımcılarından biri yapıyor. Ayrıca bir başlangıç ​​hızlandırıcısı olarak da etkindirler. Blockchain yatırımı yolculukları Ripio’dan başladı. 2018 yılında, MyCrypto (en son yatırımları), Ledger, vb. Dahil olmak üzere birçok blok zinciri girişimine yatırım yaptılar..

CEO / Kurucu: Adam Draper, Brayton Williams

En İyi Blockchain VC Yatırımları: Coinbase, Tezos, BlockCyber.

Twitter: https://twitter.com/BoostVC

İnternet sitesi: https://www.boost.vc/

Kuruluş Yılı: 2012

5. Pantera Başkent

Panthera Capital, blockchain pazarındaki en iyi yatırımcılardan biridir. Menlo Park, Bay Area’da bulunmaktadırlar. Genel olarak dijital para birimi ve blok zinciri teknolojisiyle ilgili projelere, jetonlara, girişimlere yatırım yaparlar. 2018’de Audius, DIRT protokolü ve diğerleri gibi girişimlere yatırım yapmak da dahil olmak üzere birçok blok zinciri yatırımı yaptılar. Başlıca yatırımları arasında Liman, DMarket vb..

CEO / Kurucu: Dan Morehead

En İyi Blockchain Yatırımları: Dmarket, Liman, Temel,

Twitter: https://twitter.com/PanteraCapital

İnternet sitesi: https://www.panteracapital.com/

Kuruluş Yılı: 2003

6. Andreessen Horowitz (a16z)

Andreessen Horowitz aka a16z yatırımları, en iyi blockchain VC yatırımcılarından biridir. Bununla birlikte, blok zinciri olmayan projelere de yatırım yapıyorlar. Varlıkları 4 milyon dolar ve yolculuklarına 2009’da başladılar. Popüler Ripple projesi dahil ilk birkaç yatırımları. Oradan birçok fikre yatırım yaptılar. Yatırımda çok aktifler ve Ağustos 2018’de şimdiden dört yatırım yaptılar ve bunu Temmuz ayında dokuz yatırım izledi. Popüler blockchain yatırımları DFINITY ve Coinbase’i içeriyor.

CEO / Kurucu: Ben Horowitz, Marc Andreessen

En İyi Blockchain Yatırımları: Coinbase, Harbour, Basis, DFINITY

Twitter: https://twitter.com/a16z

İnternet sitesi:https://www.a16z.com

Kuruluş Yılı: 2009

7. FinLab AG

FinLab AG, diğer blockchain VC yatırımcılarına kıyasla daha az blockchain girişimine ve başlangıcına yatırım yaptı. Bununla birlikte, yatırım tutarı çok büyük ve bu da onları listemizde üst sıralarda yer alıyor. Almanya’nın Frankfurt kentinde bulunuyorlar ve yatırımdaki asıl ilgi alanları, blockchain sektöründe çalışan Finans şirketleri. Popüler yatırımları arasında EOS.io, Iconiq lab, Vaultoro ve FastBill yer alıyor.

CEO / Kurucu: Hıristiyan Angermayer

En İyi Blockchain Yatırımları: Iconiq Lab, FastBill, Vaultoro.

Twitter: https://twitter.com/FinLab_DE

İnternet sitesi:https://finlab.de/

Kuruluş Yılı: 2005

8. Katagonya

Catagonia bir danışmanlık ve yatırım firmasıdır. Almanya, Berlin’de bulunan lider blockchain yatırımcılarıdır. Geçtiğimiz yıllarda birçok teknolojik projeye yatırım yaptılar. Bununla birlikte, sık sık yatırım yapmıyorlar ve bu, 2018’de yalnızca bir blok zinciri projesine yatırım yaptıkları gerçeğinden açıkça anlaşılıyor..

CEO / Kurucu: Ralph Eric Kunz.

En İyi Blockchain Yatırımları: AppCoins, Envion, Basis, HydroMiner.

Twitter: https://twitter.com/catagoniaberlin

İnternet sitesi:http://www.catagonia.com/

Kuruluş Yılı: 2009

9. Polychain Capital

Polychain Capital, VC yatırımı söz konusu olduğunda çeşitli ilgi alanlarına sahiptir. Ayrıca hedge fonu ve blockchain girişimleri ve kripto para birimleri de yapıyorlar. Ana merkezleri San Francisco, CA’da bulunmaktadır. Catagonia’nın aksine, blockchain yatırımında çok aktifler. Sadece 2018’de şimdiye kadar 14 girişime yatırım yaptılar. Hepsi blockchain ile ilgilidir. Dikkate değer yatırımlarından çok azı DFINITY, Basis, NuCyber ​​ve Nervos’u içeriyor.

CEO / Kurucu: Olaf Carlson-Wee

En İyi Blockchain Yatırımları: DFINITY, CoinList, NuCyber, Basis.

Twitter: https://twitter.com/polychaincap

İnternet sitesi:http://polychain.capital/

Kuruluş Yılı: 2016

10. Ceyuan Ventures

Ceyuan Ventures, merkezi Pekin’de bulunan erken aşama bir sermaye şirketidir. Öncelikli ilgi alanları, büyümekte olan şirketler ve BT firmalarında yatmaktadır. Buna Blockchain ile ilgili projeler ve girişimler de dahildir. Yolculuklarına 2004 yılında başladılar ve bu nedenle listemizdeki en eski risk sermayesi şirketlerinden biri. Hem Nisan hem de Haziran 2018’de iki yatırımla yatırım sahnesinde oldukça aktifler. Birincil yatırımları Trip.io, Basis, Mars Finance ve diğerlerini içeriyor..

CEO / Kurucu: Bo Feng

En İyi Blockchain Yatırımları: Temel, Trip.io, Mars Finance, Nervos.

Twitter: Yok

İnternet sitesi:http://www.ceyuan.com/en/index.html

Kuruluş Yılı: 2004

11. Tally Capital

Tally Capital, blok zincirinde ortaya çıkan fikirler için harika bir fırsat sunuyor. Sadece blockchain sektörüne odaklanıyorlar ve gelecek vaat eden blockchain girişimlerine ve şirketlerine yatırım yaptılar. Chicago, IL’de bulunurlar. Ancak, yatırım sıklıkları son zamanlarda yavaşladı. Haziran 2018’de, iki popüler blockchain projesine, yani Civic ve I-Mab Biopharma’ya yatırım yaptılar. Bahsetmeye değer bir diğer yatırım, şu anda EOS.IO blok zincirini inşa eden şirket olan Block.one..

CEO / Kurucu: Matthew Roszak

En İyi Blockchain Yatırımları: Block.one, Qtum, BTC Media, BlockStream, I-Mab Bipharma

Twitter: https://twitter.com/TallyCapital

İnternet sitesi:http://tallycapital.com/

Kuruluş Yılı: 2013

12. RRE Girişimleri

RRE Ventures, finans, medya ve teknoloji dahil birçok farklı sektöre sermaye yatırımı yapmaktadır. New York’ta bulunuyorlar. En eski risk sermayesi firmalarından biridir. Yolculuklarına 1994 yılında başladılar ve bugüne kadar tonlarca projeye yatırım yaptılar. 77’den fazla varlıkla, girişimcilere, yeni başlayanlara ve hatta şirketlerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için pazarda ne kadar süredir kaldıklarını ölçebilirsiniz..

CEO / Kurucu: Jim Robinson, Stuart Ellman

En İyi Blockchain Yatırımları: Dalgalanma, Abra, Mücevher.

Twitter: https://twitter.com/RRE

İnternet sitesi: http://www.rre.com/

Kuruluş Yılı: 1994

13. IDG Capital

IDG Capital, teknoloji girişimlerine ve şirketlere yardımcı olan bir yatırım şirketidir. Pekin, Çin’de bulunuyorlar. Ayrıca yirmi yıldır faaliyet gösteriyorlar ve altlarında çalışan çok sayıda çalışanı var. Ayrıca New York’ta merkezleri var ve blockchain VC yatırımcıları olarak nitelendiriliyorlar. Zengin bir yatırım geçmişine sahipler ve şu anda piyasada çok aktifler. Yalnızca Ağustos 2018’de, 13 girişime yatırım yaptılar, Series A, B C, D ve Venture Round yaptılar. Hem blockchain hem de blockchain olmayan girişimlere yatırım yapıyorlar.

CEO / Kurucu: Jim Breyer

En İyi Blockchain Yatırımları: Mark Finans, imToken, Daire, Dalgalanma.

Twitter: https://twitter.com/IDGCapital

İnternet sitesi: http://en.idgcapital.com

Kuruluş Yılı: 1993

14. FBG Capital

FBG Capital, başlangıçlara ve blok zinciri şirketlerine yatırım yapan bir blok zinciri / kripto varlık yöneticisidir. Oradaki en iyi blockchain yatırımcılarından biridir. Ana ofisleri Pekin, Çin’de bulunmaktadır. Diğer VC yatırımcılarıyla karşılaştırıldığında, yeni ve 2017’nin sonlarında faaliyete başladılar. Bir yatırım şirketi olarak, A serisi, girişim ve tohum yatırımı yapıyorlar..

CEO / Kurucu: Vincent Zhou

En İyi Blockchain Yatırımları: Lino, Lambda Projesi, Ripio, Menşe Protokolü.

Twitter: https://twitter.com/FBGCapital

İnternet sitesi: https://www.fbg.capital/

Kuruluş Yılı: 2015

15. Liberty City Ventures

Liberty City Ventures, medya, teknoloji ve ticaret dahil olmak üzere farklı alanlardan yenilikçi girişimlere yatırım yapan bir girişim şirketidir. Merkezi New York Bölgesi’nde yer almaktadır. 2018’deki iki büyük yatırımla, orta derecede aktifler. B Serisi finansman turunda bir kripto para birimi projesi olan Libra’ya yatırım yaptılar. Ayrıca 2017’de Seri-A fonunda Libra’ya yatırım yaptılar. Bunun dışında Paxos’a da yatırım yaptılar..

CEO / Kurucu:

En İyi Blockchain Yatırımları: Paxos, Terazi

Twitter: https://twitter.com/LCVentures

İnternet sitesi: https://www.libertycityventures.com/

Kuruluş Yılı: 2012

16. Union Square Ventures

Union Square Ventures, listedeki bir sonraki blockchain VC yatırımcımız. NewYork, NY’de bulunurlar. Erken bir başlangıç, büyüme sermayesi ve çok daha fazlasına yatırım yapmayı severler. En büyük yatırımları Polychain Capital, CryptoKitties ve Coinbase idi. Temmuz 2018’de üç yatırım yaptıkları için de oldukça aktifler..

CEO / Kurucu:

En İyi Blockchain Yatırımları: Coinbase, Polychain Capital, CryptoKitties.

Twitter: https://twitter.com/usv

İnternet sitesi: https://www.usv.com/

Kuruluş Yılı: 2004

17. Genel Katalizör

General Catalyst’in blockchain tabanlı girişimlere iyi bir yatırımı var. Aynı zamanda, yeni blok zincirinde potansiyel gördükçe onu daha da benzersiz kılan en eski firmalardan biridir. Bunlar Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır. Göze çarpan yatırımları arasında Bluzelle ve Bitwise var.

CEO / Kurucu: Bill Fitzgerald, David Fialkow, David Orfao, Joel Cutler

En İyi Blockchain Yatırımları: Bluzelle, Daire, Bitsel.

Twitter: https://twitter.com/gcvp

İnternet sitesi: http://generalcatalyst.com

Kuruluş Yılı: 2000

18. JAFCO

JAFCO’nun merkezi Tokyo, Japonya’dır. Piyasaya tonlarca para yatırmış bir yatırım yönetimi firmasıdır. Son yatırımları arasında Tech Bureau ve Nayuta yer alıyor.

CEO / Kurucu:

En İyi Blockchain Yatırımı: Paxos, Terazi

Twitter:

İnternet sitesi: http://www.jafco.co.jp

Kuruluş Yılı: 1980

19. Tusk Ventures

Tusk Ventures, ilginç ve yenilikçi yüksek büyüme oranlı teknolojik girişimlere yatırım yapmayı seven popüler VC yatırımcılarıdır. CEO’ları Bradley Tusk yolculuğa 2015’te başladı ve girişimlerin bilmesine yardımcı oluyorlar. New York’ta bulunuyorlar.

CEO / Kurucu: Bradley Tusk

En İyi Blockchain Yatırımı: Coinbase

Twitter: https://twitter.com/tuskventures

İnternet sitesi: http://tuskventures.com/

Kuruluş Yılı: 2015

20. Draper Associates

Draper Associates, efsanevi bir girişim yatırımcısı olan Tim Draper tarafından yönetilmektedir. Draper Associates çoğu zaman başlangıç ​​aşamalarında girişimlere yatırım yapar. Odak noktaları, üretim, teknoloji ve sağlık hizmetleri ile yönlendirilen çeşitli şirketlere yatırım yapmaktır. Elbette, blockchain tabanlı girişimleri ve şirketleri finanse etmeyi severler. Draper ortakları, kırk yıl ile muhtemelen oradaki en eski yatırımcılardan biridir..

CEO / Kurucu: Tim Draper

En İyi Blockchain Yatırımı: Defter, Coinbase, Ripio.

Twitter: https://twitter.com/drapervc

İnternet sitesi: http://www.draper.vc

Kuruluş Yılı: 1969

21. Lightspeed Girişim Ortakları

Lightspeed Venture Partners, teknoloji, tüketici, temiz teknoloji ve kurumsal pazarla ilgilenen bir pazara yatırım yapmaya odaklanır. Menlo Park, California, Amerika Birleşik Devletleri merkezlidirler. En son blok zinciri yatırımları, tohum turuna 3 milyon dolar yatırım yaptıkları DIRT Protokolüdür..

CEO / Kurucu: Barry Eggers, Christopher Schaepe, Peter Nieh, Ravi Mhatre

En İyi Blockchain Yatırımları: BTCC, Blockchain Inc. Temeli, Saga Foundation, Dirt Protocol.

Twitter: https://twitter.com/lightspeedvp

İnternet sitesi: http://lsvp.com

Kuruluş Yılı: 2000

22. Mandra Başkent

Mandra Capital, bir Hong Kong blockchain yatırım firmasıdır. Dijital ve blok zinciri varlıklarına odaklanarak erken aşama girişim yatırımcısına yatırım yaparlar. Diğer en iyi VC blockchain yatırımcılarının da dikkatini çeken OKCoin’e önemli ölçüde yatırım yaptılar. Son birkaç yatırımları blok zinciri olmayan girişimlerdi. Diğer en büyük blok zinciri yatırımları arasında Overnest, PINTEC ve diğerleri bulunmaktadır..

CEO / Kurucu: Song Yi Zhang

En İyi Blockchain Yatırımları: OKCoin, PINTEC, Overnest.

Twitter:

İnternet sitesi: http://www.mandracapital.com/

Kuruluş Yılı: 2001

23. Galaxy Varlık Yönetimi

Galaxy Asset Management, varlık yönetimi ve ana yatırım sunan bir dijital varlık ticaret bankasıdır. Peki neyi başarmaya çalışıyorlar? Gelecek vaat eden girişimlere yatırım yapmaya çalışıyorlar ve bu nedenle yatırımlarını başlangıç ​​aşamasında yapıyorlar. Önemli yatırımları arasında NuCypher, Templum, StormX ve Everpedia bulunmaktadır..

CEO / Kurucu:

En İyi Blockchain Yatırımı:  NuCypher, Templum, StormX ve Everpedia.

Twitter:

İnternet sitesi

Kuruluş Yılı:

24. Mozaik Girişimler

Mosaic Ventures, esas olarak Finans ile ilgili girişimlere A Serisi yatırımına odaklanır. Londra, İngiltere merkezlidirler. 2014’teki iki önemli yatırımları Blockchain Inc. ve Blockstream’dir..

CEO / Kurucu: Mike Chalfen, Simon Levene, Toby Coppel

En İyi Blockchain Yatırımları: Paxos, Terazi

Twitter: https://twitter.com/gcvp

İnternet sitesi: http://generalcatalyst.com

Kuruluş Yılı: 2012

25. Bağlantı Noktası Başkenti

Node Capital, 2017’den beri faaliyet gösteren bir risk sermayesi şirketidir. Öncelikli odak noktaları blok zincir endüstrisidir ve bu nedenle yatırımlarının tamamı blok zincir şirketleri ve yeni başlayanlar ile ilgilidir. En son yatırımları, bir blok zinciri başlangıcı olan PalletOne’dır. İlk madeni para teklifi, kurumsal tur, melek turu ve tohum turu dahil olmak üzere birçok şekilde projeleri finanse ediyorlar. Başlıca yatırımları arasında ChinaUp.com ve Fengwo bulunmaktadır. Aynı zamanda aktifler ve son iki ayda yedi girişime yatırım yaptılar..

CEO / Kurucu: Jun Du

En İyi Blockchain Yatırımları: Hotnode, Ankr Ağı, Merkez, ChinaUp.com

Twitter: https://twitter.com/Node_Capital

İnternet sitesi: http://www.nodecap.com

Kuruluş Yılı: 2017

26. DHVC (Danhua Başkent)

Danhua Capital (DHVC), erken aşama teknoloji şirketleriyle ilgilenen tanınmış bir risk sermayesi fonudur. Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri merkezlidirler. Bu, hem blockchain hem de blockchain ile ilgili olmayan girişimlere ve şirketlere yatırım yaptıkları anlamına gelir. En son blok zinciri yatırımları, bir kripto para birimi ana satıcısı olan SFOX’tir. Bunun dışında Libra Kredi Ağı, Origin Protokolü ve diğerleri gibi girişimlere yatırım yaptılar..

CEO / Kurucu: Andrew Gu, Shoucheng Zhang

En İyi Blockchain Yatırımları: SFOX, Menşe Protokolü, Libra Kredi Ağı.

Twitter:

İnternet sitesi: http://www.danhuacap.com/

Kuruluş Yılı: 2013

27. Hashed

Hashed, önde gelen blockchain tabanlı hızlandırıcı ve risk sermayesi firmalarından biridir. Seul’de bulunur. Ayrıca San Francisco’da da ofisleri var. Yolculuklarına 2017’nin sonlarında başladılar ve aktif olarak yeni girişimlere yatırım yapıyorlar. En son yatırımları Terra şeklinde geldi. Tohum turlarına 32 milyon dolar yatırım yaptılar. Ayrıca, Origin Protokolü, Bluzelle, StormX ve benzeri projelere de yatırım yaptılar..

CEO / Kurucu: Alex Shin, Alex Shin, Seojoon Kim

En İyi Blockchain Yatırımları: StormX, Origin Protokolü, Terra, StormX

Twitter:

İnternet sitesi: https://www.hashed.com

Kuruluş Yılı: 2017

28. InBlockchain

InBlockchain, yalnızca kripto para birimi firması ile ilgilenen Çinli girişim yatırım firmasıdır. Sahnede nispeten yeniler. Ancak bu, onları blockchain alanına yatırım yapmaktan alıkoymadı. 2018 yılında 8’den fazla yatırımla güçleniyorlar. En son yatırımları Logos Network’dür. Diğer önemli yatırımlar arasında EximChain, ONO Social ve Trip.io bulunmaktadır..

CEO / Kurucu:

En İyi Blockchain Yatırımları: AdRealm, Akış Jetonu, Zhidian, Logos Ağı, Eximchain.

Twitter: https://twitter.com/InBlockchainCom

İnternet sitesi: http://inblockchain.com

Kuruluş Yılı:

29. Kindred Ventures

Kindred Ventures, melek yatırım kategorisine giriyor. Erken aşama girişimlere yatırım yapıyorlar ve 2014 yılında Steve Jang tarafından kuruldu. Son yatırımları Radar Relay ile yatırım sahnesinde orta derecede aktifler. Genel merkezleri San Francisco, CA’dadır..

CEO / Kurucu: Steve Jang

En İyi Blockchain Yatırımları: Radar Relay, Set Protokolü, CoinTracker, Coinbase

Twitter: https://twitter.com/KindredVentures

İnternet sitesi: https://kindredvc.com

Kuruluş Yılı: 2012

30. Earlybird Girişimi

Son blockchain VC yatırımcımız Earlybird Venture. Berlin, İstanbul ve diğer önemli yerlerdeki ofisleriyle küresel bir varlığa sahipler. Blockchain dahil her türlü Avrupa teknoloji şirketine yatırım yapıyorlar. Ayrıca son yirmi yıldır faaliyet gösteriyorlar.

CEO / Kurucu: Christian Nagel, Hendrik Brandis, Roland Manger, Rolf Mathies

En İyi Blockchain Yatırımları: Paxos, Terazi

Twitter: https://twitter.com/EarlybirdVC

İnternet sitesi: https://earlybird.com

Kuruluş Yılı: 1997

31. zk Sermaye

zk Capital, ABD ve İsviçre merkezli Araştırma Odaklı bir Blockchain Risk Sermayesidir. Teknik ve endüstri uzmanlarından oluşan bir ekipten oluşur. zk Capital, merkezi olmayan protokollere ve yeni nesil uygulamalara yatırım yapmaya odaklanır ve portföy şirketleri arasında Filecoin, Blockstack, Origin Protocol, Nervos, Thundercore, bloXroute, Republic, Liquidity Network, RightMesh ve diğerleri bulunur..

Yönetici Ortağı: Mohamed Elkasstawi

En İyi Blockchain Yatırımları: Filecoin, Blockstack, Origin Protokolü, bloXroute, Nervos, Thundercore

Twitter: https://twitter.com/zkcapital

İnternet sitesi: zk.capital

Kuruluş Yılı: 2017

Sonuç

Bu bizi en iyi blockchain VC yatırımcıları listesinin sonuna getiriyor. Sadece oradaki en iyi blockchain yatırımcılarına odaklandık. Harika bir Blockahain yatırımcısını özlediğimizi düşünüyorsanız, aşağıya yorum yapmayı ve bize bildirmeyi unutmayın. Dinliyoruz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me