Kurumsal Blok Zinciri Atölyesi

Enterprise Blockchains atölyesi, ekibinizin blockchain, onun gerçek dünyadaki kullanım durumları ve öğreniminize yansıyan örnekleri öğreneceği yerdir.. 

Blockchain atölyesi için rezervasyon yaptırarak, ekibiniz blockchain bilgisini kavrayabilecek ve iş sürecinizde veya kurumsal blockchain’in gerçek dünyadaki uygulamasında kullanabilecektir..

Bu, blockchain’e başlamanın en iyi yollarından biridir!

101 Blockchain Workshop’u neden ayırtın??

Blockchain atölyemiz, blockchain’in bilmeniz gereken önemli yönlerini kapsar!

Kurumsal yöneticiler için ideal bir atölye çalışmasıdır çünkü blockchain’in temeline derinlemesine dalmalarına ve hakkında bilgi edinmelerine olanak tanır. Bir kurumsal yönetici olarak, yeni bir blockchain projesi geldiğinde kendinizi geride kaldığınızı fark edebilirsiniz. Bu atölye çalışması, projeyi en üst düzeyde güvenle yürütmeniz için size temel temeli sağlayabilir..

101Blockchains atölyemizin değerini anladığınızdan emin olmak için, neden rezervasyon yaptırmanız gerektiğine dair nedenlere geçelim?

Uygulamalı Deneyim: Blockchain atölyesi, benzersiz uygulamalı blok zinciri deneyimi sunacak. İşe yarayan benzersiz gerçek dünya kullanım durumları hakkında bilgi edinebileceksiniz. Bu kullanım durumlarını ayrıntılı olarak ele alacağız. 

Stratejik Yaklaşımlar: Atölye çalışmalarından geçerek, büyük şirketlerin projelerini başarılı kılmak için benimsedikleri stratejik yaklaşımları net bir şekilde anlayacaksınız..

Kullanım Durumlarını Anlamak: Her kullanım durumu farklıdır ve daha iyi anlaşılması için farklı şekilde ele alınması gerekir. Size değer ve öğrenme sağlayan ikna edici kullanım senaryolarından geçiyoruz.

Özel Oturumlar: Blokzincir teknolojisi atölyemiz özel oturumlarla verilmektedir. Bu oturumlar yalnızca kurumsal düzeydeki profesyonellere sağlanacaktır. Bu şekilde, benzersiz kurumsal sorunları nasıl çözeceğinizi öğrenebilirsiniz. Özel seanslar ayrıca size eğitmenle doğrudan etkileşim kurma ve şüphelerinizi daha özgürce giderme şansı verir..

Birinci Sınıf İçerik: Blockchain teknolojisi atölye içeriğimiz, mükemmel araştırma ve özenle oluşturulmuş en yüksek kalitededir. 

Kurumsal Blok Zinciri Atölyemiz hakkında daha fazla bilgi


Blockchain’in mevcut piyasa üzerindeki etkisi göz ardı edilemez. Her sektörü ve çalışma şeklini değiştirdi. İşletmeler artık blok zincirinden tam olarak yararlanmaya istekli ancak bunu yapacak bilgiden yoksundur..

Blockchain teknolojisi atölyesinde, blockchain teknolojisinin anlamını derinlemesine inceleyeceğiz. Onu neyin çalıştırdığını öğreneceğiz. Temel modelini inceleyeceğiz.

Yöneticiler için Blockchain Eğitimi

Ayrıca, atölyemiz ağırlıklı olarak blockchain’in geleneksel iş üzerindeki etkisini öğrenmek isteyen işletmelere ve yöneticilere yöneliktir. Şu anda blockchain, hükümet, sağlık hizmetleri, finans, tedarik zinciri ve ticaret dahil her sektörü etkiledi..

Ancak zorluk, blok zinciri uygulama sürecini anlamaktır. Liderler ve yöneticiler, blockchain’i anlamak ve uygulamak için mücadele ediyor. Atölyenin size yardımcı olacağı yer burasıdır!

Profesyonellere yönelik birinci sınıf içeriği kullanarak blockchain’i ele alıyoruz. Yaklaşımımız basittir, çünkü blok zinciri konusundaki atölyemizi anlaşılması kolay bir dildir..

Kurumsal Blok Zinciri Çalıştayı Konuları

Peki! Şimdi hangi konuları ele alacağımızı öğrenmekle ilgileniyorsunuz. 

Blockchain üzerine atölyemizin, blockchain tasarım atölyesi ve blockchain eğitim atölyesi kategorisine girdiği tüm temel konuları içermesini sağladık..

Bunları aşağıda listeleyelim.

Blockchain teknolojisine giriş

Burada blockchain teknolojisi girişini ele alacağız. Giriş, aşağıdaki gibi önemli konuları kapsayacaktır:

Blockchain Temelleri: Blockchain’in çekirdeğinin derinliklerine dalın. Çalışmasını sağlayan nedir? Arkasındaki temel prensip nedir? 

Blockchain Sözlüğü: Kilit blockchain terimleri hakkında bilginiz yok mu? Endişelenmeyin, çünkü orada tüm popüler blockchain sözlüğünü ele alacağız. 

Blockchain Geçmişi: Blockchain’i kim icat etti? 2019’da blockchain’in durumu nedir? Blockchain geçmişi ile ilgili her şey burada ele alınacaktır!

Blockchain Türleri: Blockchain düşündüğümüzden daha hızlı gelişti! Ve işte bu yüzden birden fazla blok zinciri türü vardır. Burada tüm blok zinciri türlerini ele alıyor ve aralarındaki farkı anlamanıza yardımcı oluyoruz.

Akıllı sözleşmeler: Akıllı sözleşmeler, blockchain dünyasında yasal bağlayıcılıklardır. Ayrıntılı olarak ele alıyoruz!

DLT’ler: Dağıtılmış defter teknolojisi, tüm defter teknolojilerini dağıtılmış biçimde kapsayan bir şemsiye terimdir.. 

Kurumsal Blok Zinciri Platformları

Kurumsal blockchain platformları, blockchain ile ilgili çerçeveler, hizmetler ve çözümler sunarak tüm endüstriyi güçlendirir. Burada, büyük kurumsal blok zinciri platformları hakkında bilgi ediniyor ve her birini ayrıntılı olarak araştırıyoruz..

Hyperledger: Hyperledger, Linux Foundation’ın 2015 yılında başlattığı açık kaynaklı bir girişimdir. Altında çalışan birden çok projesi vardır. Temellerini, özelliklerini, tasarım mimarisini, kullanım durumlarını, çerçevelerini, araçlarını, BaaS satıcılarını ve uzun vadeli vizyonunu ele alıyoruz.

Corda: Corda, finansal blok zinciri dağıtılmış defter çözümüdür. İş prensibini, mimarisini, küresel Corda ağını, BaSS satıcılarını, Corda konsorsiyumlarını ve çok daha fazlasını kapsıyoruz!

Kurumsal Ethereum: Enterprise Ethereum, halka açık Ethereum’un özel bir uygulamasıdır. Avantajlarını, mimari yığınını, kullanım durumlarını, BaaS sağlayıcılarını ve onu kullanan gerçek dünya şirketlerini ele alıyoruz!

Yetersayı: Quorum, JP Morgan’ın finansal sistemlere yönelik buluşudur. Ayrıntılı olarak ele alıyoruz!

Tasarım Düşüncesi ve İnovasyon

Tasarım Düşüncesi ve İnovasyon, blok zincirinin daha yaratıcı yönlerine geçtiğimiz bölümdür.

Blockchain Dijital Dönüşümü: Blockchain dijital dönüşümünün nasıl yapıldığını öğrenin. Burada blockchain’in dijital etkisini tartışıyoruz. 

Popüler İş eğilimleri: Popüler iş trendlerini gözden geçirerek blockchain hakkında daha fazla bilgi edinin.

Web 3.0 ve İnternet: Web 3.0, blockchain ile burada. Web 3.0 üzerindeki etkisini ve bununla ilgili daha heyecan verici kavramları keşfediyoruz!

Kurumsal Kullanım Durumları: Blockchain potansiyelini göstermek için en iyi kurumsal kullanım senaryolarını seçiyoruz.

Kurumsal Blockchain Şirketleri: Parlak bir gelecek için çalışan kurumsal blockchain şirketleri hakkında bilgi edinin!

Uygulama yönergeleri: Blockchain uygulama yönergelerini gözden geçiriyoruz. 

Risk değerlendirmesi: Risk değerlendirmeleri, blockchain ile ilgili riskleri öğrendiğimiz yerdir.

Ders Materyaline Erişim

100’den fazla sayfalık sunum slaytları, ders kitapları ve Atölye içeriğiyle ilgilenmenize yardımcı olabilecek diğer kaynaklar dahil olmak üzere kurs materyaline tam erişim elde edeceksiniz..

Blockchain Atölyemize kimler için rezervasyon yaptırmalısınız??

Blockchain Atölyemiz, kurumsal blockchain yolculuğuna başlamak isteyen profesyoneller için tek noktadan bir atölye çalışmasıdır..

Yönetimde çalışan teknik olmayan yöneticiler için tasarlanmış olan atölye için rezervasyon yaptırabilir ve gelişmiş blok zinciri projeleri üzerinde çalışmak için uygun bilgileri edinebilirsiniz..

Bu, CTO’lar, CIO’lar, CEO’lar, Stratejik Direktörler, İnovasyon Yöneticileri, İş Liderleri, Girişimciler, Karar Vericiler ve VP’ler tarafından rezerve edilebileceği anlamına gelir..

İş bitirme belgesi

Evet, atölyeyi başarıyla tamamladığınızda bir bitirme sertifikası alacaksınız.

Kurumsal blok zinciri atölyesine katılan veya tamamlayan herkes, 101 Blockchain Tamamlama Sertifikası.

Eğitmen Hakkında

Aviv Lichtigstein, Yapay Zeka ve Büyük Veri kullanarak kurumsal düzeyde ürünler oluşturmada engin deneyime sahip deneyimli bir lider ve girişimcidir. Kendisi aynı zamanda dünyanın önde gelen blockchain kaynak portallarından biri olan 101Blockchains.com’un CEO’su ve kurucusudur..

Aviv, 12 yılı aşkın bir süredir üst düzey bir yönetici olduğu için, şu anda iş, operasyonel ve teknik odaklı rollerde yer aldığı çeşitli alanlarda geniş deneyime sahiptir. Ayrıca, çok sayıda iş modeli kullanarak programları ve projeleri başlatma, büyütme ve yürütme konusunda etkilidir. Aviv’in parlaklığı ve zekasıyla, pek çok tanınmış startup’ı Fortune 500 şirketlerine başarılarına ve zaferlerine sürükledi..

Tüm bunların dışında, Aviv, iş ve ürünler geliştirmek için ekipler geliştirme ve yönetme konusunda muazzam bir uzmanlık seviyesi sergiliyor. Dahası, Ironman triatleti ve tutkulu bir gezgin.

Öyleyse, blockchain ustalık sınıfımıza şimdi yer ayırtın ve sektörün en iyilerinden birinden öğrenin..

Bağlanalım ve kuruluşunuza yeni bir değer katmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenelim

EVET! Enterprise Blockchain Workshop için yer ayırmak istiyorum

Bağlanalım ve kuruluşunuza yeni bir değer katmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenelim

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map