NEO dApps Ekosistemi: NEO Merkezi Olmayan Blok Zinciri Uygulamalarının Tam Listesi

NEO, yalnızca varlıkları dijitalleştirme sorununu çözen değil, aynı zamanda bir güven ağı oluşturan akıllı bir ekonomi sağlamayı hedefliyor..

Şu anda, merkezi olmayan uygulamalar sağlayan birkaç blok zinciri platformu var, ancak NEO aynı zamanda geliştiricilerin dApp’leri oldukça kolay bir şekilde oluşturmasına izin veren platformlardan biri. NEO dApp’larından bazıları karmaşık gerçek dünya sorunlarını çözmeyi ve NEO blockchain kullanımında devrim yaratmayı hedefliyor.

Öyleyse neden NEO’da merkezi olmayan bir uygulama geliştirmelisiniz??

NEO, geliştiricilerin herhangi bir yeni programlama dili öğrenmeden dApp’ler oluşturmasına izin verir. Geliştirme maliyetleri söz konusu olduğunda bu büyük bir artış. Ayrıca 3. taraf uygulamalar ve hizmetlerle sorunsuz entegrasyon sağlar. NEO blok zincirinde dApp’larını test etmek isteyen yeni geliştiriciler, NEO / GAS ihtiyacına başvurabilir. Seçilirse, geliştiriciler testleri çalıştırmak ve sonuçları kendilerinden görmek için gerekli kripto para birimini alırlar. NEO’nun faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

NEO dApps Ekosistemi – İnfografik

NEO dApp'leri İnfografik

Araştırmamız, NEO dApp’larının belirli kategorilere girmesini sağlayacak şekilde yapıldı. 29 uygulamanın tümünün kendisiyle ilişkilendirilmiş belirli bir kategorisi vardır. NEO dApp’lerin tam listesine başlamadan önce bunları aşağıda listeleyelim.

 1. Değiş tokuş: Nex, Aphelion, Epenex
 2. Medya: Adex, GagaPay
 3. Pazar yeri: RedPulse, Zeepin, Travala, Phatsma, Thor, MoonLight, Anlatı, Impulsify
 4. Kimlik: TheKey, Köprü Protokolü
 5. Optimizasyon: Apex, Trinity
 6. Hizmet: Efektler.AI, MyWish, NNS
 7. FinTech: AlphaCat, SpotCoin
 8. Oyun: AsuraCoin, FTW
 9. AI: Senno
 10. IoT: Orbis
 11. e-ticaret: Tedavi
 12. Merkezi Olmayan Ağ: QLC Zinciri

Şimdi başlayalım!

Haziran 2018 itibarıyla NEO dApp’lerin Tam Listesi

Bu makalede, NEO dApp’lerin tam listesini orada yayınlayacağız. Öyleyse, gecikmeden başlayalım.

1. Nex

Nex, NEO blok zincirindeki heyecan verici projelerden biridir. Kriptojenik bir ticaret platformudur. Ayrıca ödeme hizmeti oluşturma özelliğine sahiptir. Dahası, zincir dışı eşleştirme motorundan yararlanan merkezi olmayan bir biçimde çalışıyor. Motor, farklı blok zincirlerindeki karmaşık ticaretlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlar. Ve evet, Nex birden fazla blok zincirinde çalışabilir. Örneğin, hem Ethereum hem de NEO üzerinden çalışabilir.

Nex’in arkasındaki ekip de güçlü ve deneyimli kripto para birimi uzmanları ve geliştiricileri arasında uzlaşıyor. Şu anda, Çerçeve sürümü sürecindedirler. Bununla birlikte, projeyi finanse etmek için bir jeton satışı yapmayı planlıyorlar.


NEO top dapp - NEX

Resim Kredisi: NEX

Özellikleri

 • Nex, zincir dışı eşleştirme motorunu kullanarak yüksek hacimli işlemleri gerçekleştirebilir.
 • Karmaşık işlemler kolaylıkla halledilebilir.
 • Ödeme sistemi olarak 3. taraf akıllı sözleşmelerle çalışır.
 • Birden fazla blok zinciri çözümü arasında ticarete olanak tanır

İnternet sitesi:https://neonexchange.org/

Orta:https://medium.com/neon-exchange

Kategori: Değiş tokuş

2. Adex

Adex, blockchain tabanlı bir reklam ağıdır. Adex ile, pazarlamacılar doğru kitleyle bağlantı kurabilir ve pazarlama bütçelerinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayabilir. Öte yandan, ortalama bir kullanıcı platformu çevrimiçi etkisinden para kazanmak için kullanabilir. Bu, herkesin reklamverenlerle bağlantı kurmasını ve bir anlaşma yoluyla kaliteli trafik almasını sağlayarak yapılır..

Adex başlangıçta Ethereum blockchain ile başlamış olsa da NEO blockchain’in daha iyi olduğunu gördüler. NEO’ya geçiş sürecindeler. Ağları aynı zamanda en yüksek uluslararası yayıncılara sahiptir.

adex

Resim Kredisi: Adex

Özellikleri

 • Ağ ile ilişkili hiçbir komisyon ve ücret yoktur.
 • Raporlama şeffaf bir şekilde yapılır.
 • Çok cihazlı reklam sunumunu destekler.
 • Blok zinciri şeffaflığı ve bütünlüğü ile dolandırıcılıklar büyük ölçüde en aza indirilir.

İnternet sitesi:https://www.adex.network/

Orta:https://medium.com/the-adex-blog

Kategori: Medya

3. RedPulse

RedPulse, pazar bilgisi ile ilgilenen merkezi olmayan bir platformdur. Çin’in sermaye ve finans piyasaları için özel olarak yaratılmıştır. Platformun en önemli satış noktası, açık araştırmasıdır. Uygulayıcılar, endüstri uzmanları ve diğer profesyoneller arasında bağlantı kurmaya yardımcı olur. Kısacası bilgi paylaşımı için bir ekosistem olmak istiyor.

NEO, uygulama redpulse merkezini dağıttı

Resim Kredisi: Red Pulse

Özellikleri

 • Ekosistem tamamen araştırma içeriğini paylaşmakla ilgilidir. Sektördeki mümkün olan en iyi uzmanları sağlayarak, herkesin piyasayı mümkün olan en iyi şekilde öğrenmesine izin veriyor..
 • Blockchain kullanımı, içeriğin olabildiğince doğru ve şeffaf olmasını sağlar.
 • Analistin ve diğer kullanıcıların aşırı yüklenmeden bilgi alabilmesini sağlar.

İnternet sitesi:https://www.redpulse.com/

Blog: https://blog.red-pulse.com/

Kategori: Pazar yeri

4. Anahtar

Anahtar, kimlik doğrulama aracı olarak görev yapan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Blok zinciri ve ulusal büyük veriyi kullanır. Blockchain ile birlikte çalışan bir tanımlama aracıdır. İki önemli kavram, çok boyutlu tanımlama (BDMI) ve Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler (PII) içerir. Hükümet bu iki teknolojiyi kontrol eder ve blok zincirine eklenen herkesin doğrulanmasını sağlar. Kısacası, blok zinciri ve Ulusal Büyük Verinin gücünü kullanarak varlıkları veya kişileri tanımlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir sistemdir..

NEO dapp anahtarı

Resim Kredisi: Anahtar

Özellikleri

 • TheKey kullanarak, yinelenen veri toplamayı, kimlik doğrulamasını ve işlemeyi ortadan kaldırdığı için toplam tanımlama maliyeti düşer..
 • Blockchain ile ekosistemde depolanan veriler daha iyi sonuçlar sunar. Doğru, güvenilir ve kapsamlı.
 • Kullanıcı deneyimini yeni seviyelere yükseltir. Her şeye tek bir uygulama üzerinden erişilir.

İnternet sitesi:https://www.thekey.vip/

Orta: https://medium.com/@thekeyvip

Kategori: Kimlik

5. Zeepin

Piyasada, her zaman dışarıdaki kreatiflerle ilgilenebilecek bir blockchain çözümüne ihtiyaç vardı. Zeepin tam da bunu yapmayı hedefliyor. Yalnızca yaratıcı endüstriye yönelik dağıtılmış yeni bir ekonomi inşa ediyorlar. Çözümün diğerlerinden farklı olduğundan emin olmak için blockchain teknolojisinden yararlanır..

Yaratıcı endüstriler daha iyi destek ve bağlantıya sahip olacak. Sadece bu da değil, aynı zamanda daha iyi korunacaklar ve çalışmaları için daha fazla tanınacaklar. Zeepin’de işlemleri mümkün kılmak için ZPT dijital para birimini kullanır. Kısacası, reklam öğeleri çalışmalarının telif hakkına sahip olabilir; şirketler yetenek bulabilir, projeler için kitle fonlaması yapılabilir, yetenek alımı yapılabilir vb. Platformu kullanmak için olasılıklar sonsuzdur.

NEO dApp - zeepin

Resim Kredisi: Zeepin

Özellikleri

 • Anlaşma amaçlarına yönelik otomatik yetkilendirme ve akıllı sözleşmeler yardımıyla taraflar arasında güven oluşturun.
 • Projeler artık telif hakkıyla korunabilir.
 • Yöneticiler yetenekleri işe almak için Zeepin’i kullanabilir.
 • Finansman gerektiğinde yapılabilir.

İnternet sitesi:https://www.zeepin.io/

Orta: https://medium.com/@zeepin

Kategori: Makretplace

6. GagaPay

GagaPay, blockchain üzerine kurulu bir pazarlama platformudur. Herhangi bir pazarlamacı, yönlendirme, ağ veya bağlı kuruluş pazarlaması dahil olmak üzere farklı pazarlama kampanyaları oluşturmak için platformu kullanabilir. Ayrıca ödül ve tavsiye ödülleri için de kullanılabilir. Her şey NEO akıllı sözleşmelerinin yardımıyla güçlendiriliyor. Platform, herkesin onu kullanabilmesini sağlamak için kesintisiz bir sürükle ve bırak hesabı sunar. Bunun dışında her şeyi tek bir hesap altında da sunuyor. İşle ilgili sorunları çözmenin benzersiz bir yolu var. Ayrıca, hem blockchain hem de blockchain dışı işletmeler tarafından olabildiğince etkili bir şekilde kullanılabilir..

gagapay

Özellikleri

 • Güvenli ve akıllı NEO kimlik doğrulaması sunar.
 • Sorunsuz kullanıcı deneyimi için üçüncü taraf ödeme sistemleri tam olarak desteklenir
 • Akıllı sözleşmelerin yardımıyla görevin çoğunu otomatikleştirin
 • Gerçek zamanlı kazanç ve ağ yapısını görün.

İnternet sitesi:https://www.gagapay.network/

Orta: https://medium.com/@GagapayOfficial

Kategori: Medya

7. Travala

Travala, tamamen NEO üzerine inşa edilmiş bir rezervasyon pazarlamasıdır. Blockchain kullanımı ile seyahat rezervasyonu sorununu çözmeyi hedefliyor. Çevrimiçi platform hem blok zinciri hem de NEO merkezi olmayan motoru kullanacak. İkisini de birleştirerek Travala Booking Marketplace alacağız.

Fikri güçlendirmek için AVA rezervasyon defteri kullanılacaktır. Ekosistemin çekirdeği olarak hareket edecek. Öte yandan kullanıcılar, aracıyı ortadan kaldırarak eşler arası iletişime geçecekler. Bu aynı zamanda% 0 komisyon olduğu anlamına gelir.

travala NEO dapp

Resim Kredisi: Travala

Özellikleri

 • Herkes her yerden anında rezervasyon yapabilir. Blockchain kullanımı sayesinde rezervasyonlar anında.
 • Mevcut tüm pazarla iyi bir şekilde bütünleşir ve mevcut pazarla alakalı hale getirir.
 • Kullanıcıların en çok faydalandığı güçlü bir paylaşılan ekonomi.
 • Travala uygulaması, kullanımı kolay bir arayüz ve deneyim sunar.

İnternet sitesi: https://project.travala.com/

Orta:https://medium.com/@travala

Kategori: Pazar yeri

8. Apeks

Apex, NEO blok zincirinin üzerine inşa edilen en umut verici projelerden biridir. Apex’in arkasındaki fikir, işletmelerle doğrudan etkileşime giren tüketiciler için bir ağ oluşturmaktır. Kısacası, B2C katılımındaki değeri artırmayı hedefliyor. İki katlı fikir birliği mekanizması kullanır. Mekanizma, B2C uygulamalarında hem çeviklik hem de performans getirmek için kullanılır. Tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca çalışır ve ayrıca varlıkların ana ağ (DPoS) ve yan ağ (PoS) arasında aktarılabilmesini sağlar..

apex dapp blockchain

Resim Kredisi: Apex

Özellikleri

 • Apex, kurumsal yan zincirler için en iyi şekilde çalışır. Ölçeklenebilirliği optimize etmek ve ayrıca birincil ağ dışındaki yan zincirlerde uygulama ekosistemini ölçeklendirmek için kullanılabilir.
 • Apex, gerçek dünya bağlantısı sağlayan sağlam ve sağlam veri bağlayıcıları kullanır.
 • Gelişmiş bağlantı için çoklu sistemde çalışabilen geliştirilmiş çok katmanlı çevik, akıllı sözleşmeler.
 • B2C güveni, tüketici güvenliği ve veri sahipliği oluşturan bir veri işlem motoru sunar

İnternet sitesi:http://apex.chinapex.com

Orta: https://medium.com/@apexstories

Kategori: Optimizasyon

9. Trinity

Mevcut blok zinciri çözümleri her zaman ölçeklendirme, gizlilik ve düşük işlem ücretlerine sahip olmak için mücadele ediyor. Trinity burada devreye giriyor. Yukarıdaki tüm sorunları çözmeyi amaçlayan zincir dışı bir ölçeklendirme çözümüdür. Aynı zamanda ana zincir varlıklarına istikrar getirir. Trinity, devlet kanalı teknolojisini kullanır. Bu, işlem hızını yeni seviyelere çıkardığı anlamına gelir..

Doğru yapılırsa zincir dışı ölçeklendirme, ana zincir varlıklarının performansını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Sadece bu, daha hızlı işlemler sayesinde daha iyi ölçeklenebilirlik, güvenlik ve gelişmiş etkileşim sağlayarak genel altyapıyı iyileştirmekle kalmaz. Aynı zamanda işlemler için düşük maliyetler de doğurur.

trininty neo blockchain uygulaması

Resim Kredisi: Trinity

Özellikleri

 • Veri ve değer dahil varlıkların zincirler arası işlemlerini destekler.
 • Tamamen özerktir ve performansın çok önemli bir faktör olduğu merkezi olmayan bir ağda iyi performans gösterir..
 • Dapps, işleri otomatikleştirmeye ve ağın bağlı olmasını sağlamaya olanak tanır.
 • Bilgi alışverişi güvenli ve güvenilir hale gelir.

İnternet sitesi:https://trinity.tech

Orta: https://medium.com/@protocoltrinity

Kategori: Optimizasyon

10. Aphelion

Aphelion, “devrim niteliğinde bir P2P ticaret platformudur.” NEO blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimi platformudur. Merkezi olmayan, sınırsız ve güvensiz. Aphelion, Distributed Exchange Asset Ledger (D.E.A.L) dApp’lerini kullanarak dünya çapında eşler arası kripto ticareti sağlamayı hedefliyor. Bu, üçüncü tarafın değişimi kontrol etmesine gerek olmadığı anlamına gelir.

Bu yaklaşım aynı zamanda yüksek ücretlerin, kilitli işlemlerin, donmuş fonların veya hile şeklinde hırsızlıkların olmamasını sağlar. Her şey merkezi değildir ve hem zincir üzerinde hem de zincirler arası çalışır. Ayrıca, ticaret sırasında harcanan APH tokenleri sahiplerine geri verilir. NEO / GAS ortaklığı olarak hareket eder.

aphelion NEO Uygulaması

Resim Kredisi: Aphelion

Özellikleri

 • Tamamen merkezi olmayan. Aracıya gerek yok.
 • Sınırsızdır. Bu, herkesin kullanabileceği anlamına gelir.
 • Akıllı sözleşmelerle çalıştırılan anlık işlemler ve güvenilmez ortam ile güçlü P2P ağı.

İnternet sitesi:https://aphelion.org/

Orta:https://medium.com/@ianholtz

Kategori: Değiş tokuş

11. Efekt AI

Effect AI, bir sonraki NEO dApp’imiz. Yapay zeka için merkezi olmayan bir ağdır. Tamamen NEO’nun üzerine inşa edilmiştir. Etki Gücü olarak bilinen “merkezi olmayan mekanik Türk” kullanır. Bu, talep üzerine insan istihbaratı iş gücünü bulmak için kullanılabileceği anlamına gelir. İş gücü, herhangi bir boyut sınırı ve yinelenen görevler olmadan ölçeklenebilir. Bu, şirketin kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmasını sağladığı için işletmeler için yeni sınırlar açar..

Her şeyi mümkün kılmak için efekt ağını kullanır. Efekt ağı, AI pazarında ağ hizmetleri sağlamaya yönelik çalışır. Ağın üç aşaması vardır. Tüm bu aşamalar ücret gerektirmez ve kullanıcıların hızlı büyümesine yardımcı olur. Ayrıca, NEP-5 jetonları onu beslemek için kullanılır. Üç faz, etki gücü, akıllı pazarı etkileme ve etki gücüdür.

efekt-ai dapp neo

Resim Kredisi: Efekt AI

Özellikleri

 • EFX Token ekosisteme güç veriyor
 • İsteğe bağlı insan zekası işgücü ile işinizi tamamlayın
 • Tekrarlayan görevlere sahip ve boyut sınırı olmayan tamamen ölçeklenebilir bir çözüm.

İnternet sitesi: https://effect.ai/

Orta: https://medium.com/@effectai

Kategori: Hizmet

12. AlphaCat

AlphaCat, Fintech tabanlı bir blockchain çözümüdür. Tahmin sağlayarak işletmelere bir avantaj sağlamayı amaçlamaktadır. Kripto para birimi yatırımı için robo-danışmanlar kullanarak sorunu çözmeye çalışır. Platform şu anda Google’ın AI programı üyeleri ve ayrıca Wall Street’teki finans uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Amaç, son teknoloji ticaret algoritmaları ile kullanıcılara rekabet avantajı sağlamaktır. Algoritmalar ayrıca Bit-veri ve Yapay Zeka’dan da yararlanır.

Kısacası AlphaCat, herkesin kripto para birimlerinde işlem yapmaya başlamasını kolaylaştırmak istiyor. Erişilebilir kılar ve bilinmeyenin korkusu olmadan herkes yatırım yapabilir. Her şey, kullanıcının ticaret deneyimini iyileştirmek için mevcut teknolojiyi kullanmakla ilgilidir..

alphacat neo uygulaması

Resim Kredisi: AlphaCat

Özellikleri

 • İtibar ve güvene dayalı, tamamen merkezi olmayan bir platform sağlar.
 • Pazar yeri Robo-Advisor, Büyük Veri ve AI tarafından desteklenmektedir
 • Hem uzmanlar hem de yeni başlayanlar için çalışıyor.

İnternet sitesi:https://www.alphacat.io/

Orta: Yok

Kategori: Fintech

13. AsuraCoin

AsuraCoin, dikkatimizi çeken bir sonraki NEO projemiz. Oyun dünyasını geliştirmeyi amaçlayan bir platformdur. Bunu yapmak için, bahis kuralları, canlı yayın, komisyon ve topluluk bahisleri dahil olmak üzere tonlarca özellik sağlar..

Sadece bu değil, AsuraCoin aynı zamanda seyirciye en iyi oyuncunun kendisinden başkasını öğretmek için çalışmayacak. En iyi oynanışları analiz edecek ve profesyonel stratejiler, beceri geliştirme, karar verme vb. Öğretecekler..

asura-coin - NEO Merkezi Olmayan Uygulama

Resim Kredisi: Asura Coin

Özellikleri

 • Platform, topluluk eşleştirmesi sağlayacak ve ayrıca kazananlara ASA paraları hediye edecek. Daha sonra Dünya Kupası turnuvalarına da ev sahipliği yapacak.
 • Online oyunlarda bahis oynamak, AsuraCoin’in getireceği yeni bahis kuralları ile daha rahat hale gelecektir..
 • Topluluk kurallar koyabilir
 • Blok zincirinde olmak için tamamen veri güvenliği. Bunu yapmak için NEO blockchain teknolojisinden yararlanır.

İnternet sitesi:https://asuracoin.io/

Orta: https://www.medium.com/@asuracoin

Kategori: Oyun

14. Senno

Senno bir duyarlılık analizi platformudur. AI algoritmalarını ve dağıtılmış duyarlılık analizini kullanır. Bunları kullanarak, iş zekası analitiği ve gerçek zamanlı kalabalık bilgelik ekosistemi sağlar. Bu, işletmelerin daha kolay karar verebilecekleri anlamına gelir. Senno, NEO blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve tamamen merkezden uzaklaştırılmıştır. Ayrıca, algoritmaları yardımıyla verileri analiz etmek için çeşitli yollar sunar..

Veri toplayarak, ardından veri sınıflandırması ve çekirdek analizi yaparak çalışır. Bir kez yapıldığında, sözcük analizi ve akıllı sözleşmeler kullanır. Son olarak, pazarda dağıtım ve para kazanma işlemi yapar.

senno dapp neo

Resim Kredisi: Senno

Özellikleri

 • Senno, Yapay Sinir Ağını (YSA) kullanır ve canlı olaylarda veri toplama ve analiz sağlar. Makine öğrenimi algoritması da öğrenmeyle birlikte büyür.
 • Tamamen merkezi olmayan ve açık kaynak. Ekonomi NEO’ya dayanıyor.
 • SENNO tokenleri, ağı destekleyen ve işlem gücü veya geliştirme becerileri sağlayarak ona değer katan herkese ödüllendirilir..

İnternet sitesi: https://senno.io/

Orta: Yok

Kategori: AI

15. Switcheo

Switcheo, NEO’nun üzerine inşa edilmiş bir başka harika borsa. NEP-5 jetonlarını da kullanır. Switcheo en iyi şekilde “Çok Zincirli Merkezi Olmayan Değişim” olarak tanımlanır. Değişim zaten yayında ve gidip neler sunabileceğini kontrol edebilirsiniz. Sadece bu değil, Switcheo Exchange v 2.0 sürümü için yeni özelliklerle yeniliyorlar..

Switcheo ile NEO, GAS, RPX, WH, IAM, TKY ticareti yapabilirsiniz, & TNC. Bu, şu anda platformda yalnızca NEP-5 jetonlarının takas edilebileceği anlamına gelir..

switcheo neo dapp değişimi

Resim Kredisi: Switcheo

Özellikleri

 • Platformu kullanarak anında işlem yapabilir ve çekebilirsiniz.
 • Bununla ilişkili düşük alım satım ücretleri var. Ayrıca, para çekme ücreti yoktur.
 • NEP-5 token ticareti, Switcheo’nun Dinamik Çağrı işlevi sayesinde mümkün hale geldi. Bu, herhangi bir NEP-5 jetonunun, ICO’su sona erdiğinde platformdaki ticarete açık olacağı anlamına gelir..

İnternet sitesi:https://switcheo.network/

Orta: https://medium.com/switcheo

Kategori: Değiş tokuş

16. Orbis

Orbis, dünyadaki Bluetooth topluluklarını kaldırmayı amaçlayan benzersiz bir projedir. Topluma küresel, güvenli, açık ve merkezi olmayan bir ağ sağlamak istiyor. Bunu yaparak, geliştiricilerin Bluetooth karmaşası geliştirmesine erişmesini mümkün kılar. Bu, dijital altyapı, kitle toplama verileri, IoT, sistem yönetimi ve lojistik gibi farklı platformlarda uygulanabileceği anlamına gelir..

Bluetooth teknolojisi her zaman kullanışlı bir teknolojidir. Ayrıca, WiFi tabanlı uygulamaların çözemediği sorunu da çözer. Orbis bundan yararlanmak ve ondan harika bir dünya yaratmak istiyor.

orbis neo dapp

Resim Kredisi: Orbis

Özellikleri

 • Orbis belirteci (OBT) ağa güç sağlar. Uygulama kullanımı olsa da basılmıştır. Dahası, aktif düğümler de OBT token paylarını alırlar..
 • İnternete yerel pazardan erişilecektir. Bu, geliştiricilerin ağı kullanarak harika bir uygulama oluşturabileceği ve IoT dahil olmak üzere farklı sektörlerde uygulayabileceği anlamına gelir..
 • Son olarak, ama en az değil, Obistore olacak. Üçüncü taraf geliştirmeye açık bir mağazadır ve çalışması için BLE ağ altyapısına bağlı değildir.

İnternet sitesi: https://orbismesh.com

Orta: Yok

Kategori: ÇOK

17. Köprü Protokolü

Köprü Protokolü, KYC, işletmeler ve ICO’lar için yeni standartlar ve araçlar oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Bu, hassas bilgilerini korumayı ve yönetmeyi amaçlayan kullanıcılara ve kuruluşa güç verdiği anlamına gelir. Köprü protokolü bunu yapmak için NEO çerçevesinden tam olarak yararlanır.

Standartlar, birden fazla ICO’ya katılmak isteyen kişiler için de oluşturulacak. Buradaki fikir, her kullanıcı için bir beyaz liste standardına sahip olmaktır. Ayrıca köprü sertifikaları da sunmuşlardır. Bu, kullanıcıya belirli bir hizmet veya ICO ile etkileşim kurma konusunda güven verecektir..

köprü neo blockchain dapp

Resim Kredisi: Köprü

Özellikleri

 • Blok zincirindeki tanımlar, Köprü Kimlik Yönetim Sistemi altında tutulacaktır. Ayrıca söz konusu kimliğin sertifikalandırılmasını, iptalini ve verilmesini yönetecektir..
 • Güvenilir olabilmeleri için kuruluşlara köprü sertifikaları verilecektir.
 • Geliştirme fırsatlarına, ICO şablonlarına, yasal anlaşmalara vb. Erişmek için bir pazar yeri ve TOLL belirteçleri sağlar.

İnternet sitesi: https://www.bridgeprotocol.io/

Orta: https://medium.com/@bridgeprotocol

Kategori: Kimlik

18. Phatsma

Phatsma bir içerik dağıtım platformudur. Hızlı, güvenli ve merkezi olmayan bir sistemdir. Proje ağırlıklı olarak Phantasma protokolüne dayanmaktadır. Protokol, içerik oluşturucuların telif hakkıyla korunan materyallerini hırsızlık korkusuyla dağıtmalarını sağlar. Ayrıca, platform tamamen güvenlidir ve sıkı çalışmanızı bilgisayar korsanlığından veya bilgi sızıntısından korur..

Ayrıca, merkezi olmayan bir platform kullanarak, içerik oluşturucuların herhangi bir aracı ile paylaşılmadığı gelir. Sadece bu değil, merkezi olmayan platformda olduğu için içerik kilitlenmeyecek. Genel olarak, gelişmiş güvenlik ve gizliliğe sahip harika bir girişim.

phatsma neo dapp

Resim Kredisi: Phatsma

Özellikleri

 • Blockchain üzerinde çalışır. Ayrıca kullanıcılara içerikleri üzerinde tam kontrol sağlar.
 • Kripto cüzdan adresi, varlık sahipliğini yönetmek için de kullanılır. İçerik, yalnızca sizin erişebileceğiniz şekilde saklanır.
 • İçerik şifrelenmiştir ve başkası tarafından çalınamaz.
 • Blok zinciri ayrıca depolama için kullanılır ve akıllı sözleşmeler ona güç sağlar.

İnternet sitesi: https://phantasma.io/

Orta: Yok.

Kategori: Pazar yeri

19. Thor

Thor, tamamen NEO’ya dayalı bir iş ekonomisidir. Serbest çalışan pazarı büyük ve bunun için blockchain çözümüne ihtiyaç var. Thor burada devreye giriyor. Talep üzerine çalışan şirketler ve serbest çalışanlar için çalışıyor ve onlara blok zinciri teknolojisinin gücünü kullanma yeteneği veriyor. Müteahhitlere “Özgürlük İşçileri” diyorlar.

Sözleşmeler için faydalar arasında sağlık yardımları, anında ödeme, emeklilik tasarrufları vb. Yer alır. Emeklilik tasarrufu da otomatikleştirilmiştir. Ayrıca, işletme çalışanlarını yönetebilecek ve tasarruf edebilecektir. Daha ucuz ödeme işleminden, birleşik ödeme altyapısından yararlanabilirler ve sonunda uzun vadeli bir ilişki içinde kendileri için çalışan mutlu müteahhitlere sahip olurlar..

thor neo dapp

Resim Kredisi: Thor

Özellikleri

 • Thor, hem serbest çalışanlar hem de iş dünyası için çalışan bir iş ekonomisidir. Tamamen blockchain üzerindedir.
 • Serbest çalışanlar, sağlık yardımları, emeklilik tasarrufları, vb. Dahil olmak üzere birçok fayda elde eder..
 • İşletmeler, Thor’u kullanarak da tasarruf edebilir.

İnternet sitesi:https://www.thortoken.com/

Orta: https://medium.com/thorco

Kategori: Pazar yeri

20. MyWish

MyWish, akıllı bir sözleşme yaratıcısıdır. Herhangi bir kodlama gerektirmez. Ve bu harika bir platform. Birçok kullanıcı blok zincirinden yararlanmak ister ancak akıllı sözleşmeler oluşturmak için kodlama becerilerine sahip değildir. MyWish’in devreye girdiği yer burasıdır.

Uygulamayı kullanmak için form alanlarını doldurmanız ve ödeme yapmanız gerekmektedir. Bundan sonra, ödemeyi blok zincirine yerleştirmek için yapmanız yeterlidir. Hemen kullanmaya başlayabileceğiniz iletişim adresini şimdi alacaksınız..

mywish neo akıllı sözleşmeler dapp

Resim Kredisi: MyWish

Özellikleri

 • ICO amaçlı kitle satış sözleşmesi oluşturabilirsiniz.
 • Token kişinizi oluşturun ve onu dağıtım ve kitle satışı için projenizde kullanın.
 • Ertelenmiş ödemeyi ayarlayabilirsiniz.
 • Destek sözleşmesini kaybetti.

İnternet sitesi: https://mywish.io/

Orta: https://medium.com/@VladimirTikhomirov

Kategori: Hizmet

21. Mehtap

Moonlight, tamamen NEO blockchain üzerine inşa edilmiş bir işe alım platformudur. Web sitesine göre, akıllı ekonomi iş gücü. Moonlight yetenek edinme sorununu çözmeye ve onları beslemeye çalışıyor. Eşleşmenin çalıştığından emin olmak için blockchain, akıllı sözleşmelere dayalı bir eşleştirme algoritması kullanır. Bir şirket, akıllı anlaşmalar için gereken beceri setini belirleyebilir ve işe alma sürecini otomatikleştirebilir.

ay ışığı dapp neo

Resim Kredisi: Moonlight

Özellikleri

 • Blok zinciri, kaynak tanımlaması yapar ve iş için doğru bir yeteneğin olmasını sağlar.
 • Güvenilir olmayan özgeçmişler, özgeçmişleri doğrulamayı kolaylaştıran ekosistemin bir parçasıdır.
 • Proje başarı şansını artırmak için proje kitle fonlaması da yapılabilir..
 • Havale de sağlanır.

İnternet sitesi: https://moonlight.io/

Orta: https://medium.com/moonlight-io

Kategori: Pazar yeri

22. Neonameserver (NNS)

NNS benzersiz bir projedir. Kullanıcıya bir adlandırma sistemi sağlamayı amaçlamaktadır. Peki ne işe yarar? Akıllı sözleşme hash ve cüzdan adresinin nasıl üretildiğini basitleştirir. Bu, hatırlayabileceğiniz bir cüzdan adresi oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Bunu yapmak için, gerekli işlevselliğe sahip bir NEO servisi kullanacaktır. Bunu yaparak, kullanıcılar sadece bir kelime veya kelime öbeği yazarak varlıkları diğer adreslere hızlı bir şekilde gönderebilecekler..

Şu anda, yalnızca NEO adresleri veya NEO akıllı sözleşmeleri için sorunu çözmeyi hedefliyor. Ancak, gelecekte yavaş yavaş diğer blok zincirlerine doğru genişleyecektir..

NNS NEO uygulaması

Resim Kredisi: Neonameserver

Özellikleri

 • NNS’nin birçok kullanım durumu vardır. Karmaşık şeyleri basit kelimelerle hatırlamak için kullanılabilir..
 • Genel adresleri, birden çok dosya adını ve benzerlerini hatırlayabilirsiniz..
 • Ayrıca, tokenleri kullanarak kolayca gönderebilirsiniz.

İnternet sitesi:https://neons.name/

Orta: https://medium.com/neweconolab

Kategori: Hizmet

23. Anlatı

Anlatı, bir sosyal medya ağı olarak çalışan bir içerik ekonomisidir. Bu ağda, gelirin% 85’i içerik oluşturucularla veya ağın kendisine değer katan herhangi biriyle paylaşılacak. Bu, bir içerik oluşturucunun kazanma olasılıklarının sonsuz olduğu anlamına gelir. Ağ, çabaları ve eylemleri ve ağ ekonomisini nasıl etkilediğini sürekli olarak izleyecektir. Bir kez yapıldığında, katılımcıyı ödüllendirir ve aynı zamanda itibarını artırır. İçerik oluşturucular, blockchain kullanarak somut varlıklar oluşturabilir ve çalışmalarından daha fazla değer elde edebilir..

Anlatı NEO Dapp

Resim Kredisi: Anlatı

Özellikleri

 • Kendinize ait bir marka yaratın ve izleyicilerle bağ kuran hikayeler anlatın.
 • Kullanıcılar yayınlamak için günlüklerini alacaklar.
 • İçerik oluşturucular ayrıca nişle ilgili içerik gönderebilir ve kendilerini bu alanda uzman olarak sergileyebilirler..
 • Kalitenin değeri tanımladığı adil bir sistemdir.

İnternet sitesi: https://www.narrative.network/

Orta: https://medium.com/narrativenetwork

Kategori: Pazar yeri

24. Dürtü

Impulsify, blockchain üzerinde oluşturulmuş bir müzik platformudur. Platformun temel amacı, içerik oluşturuculara ve müzik hayranlarına nihai kontrolü sağlamaktır. Müzik girişimcileri artık yaratıcı seslerini paylaşabilir ve kendi etrafında bir marka oluşturabilir. Blockchain kullanımı, ağı kimsenin kontrol etmemesini sağlar. NEO blok zincirinin üzerine inşa edildiği serbest akışlı bir ağdır..

Varlıkların akışını sağlamak için IMU jetonu kullanılacaktır. NEP5 standart yardımcı program belirtecidir ve bu nedenle kullanımı tamamen güvenlidir. Ödüller ve ödemeler IMU ile yapılacaktır. Kullanıcılar, çoğu şeyi otomatikleştirmek için akıllı sözleşmeleri de kullanabilir..

NEO dapp'ını harekete geçirin

Resim Kredisi: Impulsify

Özellikleri

 • Sorunu merkezileştirme ile çözer.
 • İçeriği kimse kilitleyemez.
 • İçerik çalmak neredeyse imkansız hale gelecek.
 • Herhangi bir ara hizmet olmadan küresel kitleye ulaşın.
 • Kitle fonlaması yaparak, yeni müzikleri destekleyerek veya keşfederek müziği daha akıllı hale getirin.

İnternet sitesi: https://imusify.com/

Orta: https://medium.com/imusify

Kategori: Pazar yeri

25. Spotcoin

Spotcoin, dijital para birimleriyle ilgili sorunları çözmeyi amaçlayan bir platformdur. Likidite veya doğrudan erişim olabilir. Bununla herkes iki kez düşünmeden dijital para birimlerini kullanabilir. Ayrıca madencilik faaliyetlerinde bulundular ve şimdi tamamen otomatik bir dijital para borsası oluşturdular..

Projenin merkezinde Spotcore var. Borsa entegrasyonu, ödeme sistemi, madencilik işlemleri ve OTC pazarı dahil olmak üzere platformun her yönüyle ilgilenir..

spotcoin neo dapp

Resim Kredisi: Spotcoin

Özellikleri

 • SpotCoin, OTC pazar yeri sunar. Kullanıcılara likidite ve ticaret ile ilgili çeşitli hizmetler sunmanın bir yoludur..
 • Fiat para biriminden dijital para birimine veya tersi
 • Kullanıcılar isterlerse madeni parayı çıkarabilirler.
 • Spotpay olarak bilinen perakende ödemelerini destekler

İnternet sitesi:https://spotcoin.com/

Orta: https://spotcoin.com/

Kategori: Fintech

26. FTW

FTW, dünya çapında çalışan bir blockchain piyango oluşturmayı hedefliyor. Bu, herkesin istediği her yerden piyango oynayabileceği anlamına gelir. Bunu yapma fırsatı vererek, piyangonun işleyişinde devrim yaratıyor. Aynı zamanda her şeyi şeffaf ve izlenebilir kılar. Diğer bir faydası da ölçeklenebilirliği nasıl geliştirdiğidir. Artık milyonlarca kullanıcı sorunsuz piyango yapabilir.

Akıllı sözleşme ve NEO blockchain buna tamamen güç veriyor. FTW NEP-5 belirteci, altyapı içindeki işlemleri yürütmek için oluşturulmuştur.

fcoin dapp neo

Resim Kredisi: FTW

Özellikleri

 • FTW, piyango söz konusu olduğunda küresel katılımı sağlayacak
 • Faul oyunları ortadan kaldıran tamamen şeffaf
 • Hızlı işlemler, kullanıcıların kazanan tutarı beklemek zorunda olmadığı anlamına gelir.

İnternet sitesi:https://www.ftwcoin.io/

Orta: Yok

Kategori: Oyun

27. Epenex

Epenex, NEO blockchain üzerine kurulu bir ticaret platformudur. Dijital varlık ticaretinin küresel sorununu çözmeye çalışır. NEO blok zincirinin üzerine inşa ederek, onu daha zeka, şikayet, güvenli ve şeffaf hale getirir. Bu aynı zamanda kripto para biriminin kötüye kullanılması nedeniyle meydana gelen suçları da azaltacaktır..

efifani dapp

Resim Kredisi: Epenex

Özellikleri

 • Kullanıcının varlıklarının güvenliğini sunar.
 • Aracı hizmet sistemi adil ve şeffaftır
 • Dijital varlıklar dışında, Epenex’te başka bir varlık türü de alınıp satılabilir.
 • Çoklu platform veri araması sunar

İnternet sitesi:https://epnex.io/

Orta: https://medium.com/@epiphany.blockchain

Kategori: Değiş tokuş

28. İkramiye

Treatail, kullanıcıların ürettikleri verilerden yararlanmalarını sağlayan akıllı bir alışveriş çözümüdür. Tüm verilerinize dayalı olarak kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaratır. Güç vermek için NEO blockchain kullanılıyor. Şu anda Treatail akıllı sözleşmeleri ve TTL olarak bilinen NEP5 jetonu üzerinde çalışıyorlar. Varlık yönetimi, REST API, temel ara yazılım oluşturma çalışmaları da devam ediyor.

Treatail NEO dapp

Resim Kredisi: Treatail

Özellikleri

 • Her zaman her yerden alışveriş yapın
 • Verilerinizden tamamen özelleştirilmiş deneyim oluşturma
 • Kendi anlaşmanızı oluşturabilir ve uyarı alabilirsiniz.
 • Güvenli ve güvenlidir.

İnternet sitesi: http://www.treatail.com/

Orta: Yok

Kategori: e-Ticaret

29. QLC Zinciri

QlcChain, hizmet olarak ağ için halka açık bir zincirdir. Tamamen merkezi olmayan bir sistemdir, bu da herkesin kullanabileceği ve bundan yararlanabileceği anlamına gelir. Amaç, herkese ağ hizmetleri sağlamaktır. Dünya çapındaki insanların çoğunluğu tarafından kullanılmayan ağları kullanarak çalışacaktır. Ayrıca, ağ hizmetleri söz konusu olduğunda merkezileştirme sorunlara neden olabilir.

QLC Chain ile ağ sorunlarının çoğu blok zinciri kullanılarak çözülebilir. Hizmet olarak ağ sağlayacak sürdürülebilir bir ağ oluşturacak.

qlcchain

Özellikleri

 • Herhangi bir ağ cihazını QLC Chain olarak bilinen blockchain’e kaydedin.
 • QLC, akıllı sözleşmelere sahip dağıtılmış bir defterdir. Bu, otomatik görevlerin kolay yürütülmesi anlamına gelir.
 • QLC belirteci tüm ekosistemi güçlendirecek

İnternet sitesi:https://qlcchain.org/

Orta: https://medium.com/qlc-chain

Kategori: Merkezi olmayan ağ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map