Ultimate Blockchain ve Ticaret Finansmanı Kursu!

Blockchain ve ticaret finansmanı kursu, bugünlerde piyasayı sarıyor. Peki bunlardan herhangi biri size blockchain yolculuğunuzda rehberlik edecek donanıma sahip mi? Aslında, bu kursların çoğu, sahip olduğu potansiyelin yalnızca bir kısmını bilmenizi sağlayacaktır..

Böylece, en başından itibaren doğru çözümü bulmak zorlaşabilir. Blockchain ve ticaret finansmanı hızla popülerlik kazanıyor. Ticaret finansmanında blok zincirinin faydaları muazzamdır. Dolayısıyla, projenize şu anda başlayamazsanız, geride kalabilirsiniz.

Bu nedenle, mükemmel bir çözüm arıyorsanız, tam burada 101Blockchains’de buna sahibiz. Bugün, bu nişteki en iyi kurslarımızdan birini ele alacağım.

Öyleyse bir kontrol edelim!

Blockchain ve ticaret finansmanı Kursu

Ticaret Finansmanı Sektöründe Sorunlar

Sektör, sorunlarla dolu gibi görünen kalıcı bir yapı ile geliyor. Şirket süreci nasıl dijitalleştirmeye çalışırsa çalışsın, yine de tüm zorluklardan kurtulamayacak. Bakalım bunlar ne –

Düşük Müşteri Deneyimi

Ağırlıklı olarak ihracatçılar ve ithalatçılar buradaki müşterilerdir. Süreç karmaşık olduğundan, evrak işlerine, uzun bekleme sürelerine, düşük kesinlik düzeyine, şeffaflığın olmamasına, güven eksikliğine vb. Yol açar..

Artan Maliyet Baskısı

Akreditif, hem banka hem de şirket için maliyetli bir süreçtir. Öte yandan, anlaşmazlık durumunda çözmek para ile birlikte çok zaman alıyor.


Önemli Düzenleyici Yük

Küresel ticaretin artmasıyla birlikte şirketler artık aynı anda farklı ülkelerle ticaret yapıyor. Ancak ülke çapında tüm uluslararası ticaret düzenlemelerini sürdürmek karmaşık bir süreçtir. Çoğu zaman, para cezalarına yol açan hatalara meyillidir.

Ürün Riskleri

Uluslararası ticarette ürün ticareti riskli bir harekettir. İhracatçı, teslim edildikten sonra ürünün durumunun ne olacağını bilmez. Veya ithalatçı gönderiyi tekrar geri çağırırsa.

Üretim Riskleri

Temel olarak, bu ürünler bir tür benzersiz özelliğe sahiptir ve satıcının, alıcı memnun olana kadar ayarlamalar yapması gerekir. Dahası, gönderi ile ilgili herhangi bir sorun, diğer alıcılara satamayacakları için onlara paraya mal olacaktır..

Taşıma Riskleri

Nakliye veya kargo gemisi, değişen hava veya ortamla başa çıkmak için tam donanımlı değilse, ürünlerin korunması büyük bir sorun haline gelir..

Döviz Riskleri

Döviz her zaman değiştikçe. Para birimi dönüştürme her zaman yukarı veya aşağı gidecektir. Yani, dönüşüm fiyatları düştüğünde para kaybedebilirsiniz.

Blockchain Onları Düzeltebilir?

Evet, blockchain bu konuda hepsini düzeltebilir. En iyi yanı, halihazırda test edilmiş olması ve tüm sorunları zaten zahmetsizce çözüyor olmasıdır..

Bu nedenle, blockchain ve ticaret finansmanı üzerine bir kurs alma ve kendi gözlerinizle görme zamanınız geldi..

Blockchain ve Ticaret Finansmanı Kursu Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Blockchain ve ticaret finansmanı kursu, teknoloji hakkında bilgi edinmenize ve ticaret finansmanını nasıl etkileyebileceğini öğrenmenize yardımcı olabilir. Teknolojinin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, onu eski iş modellerinizi yükseltmek için bir araç olarak kullanamazsınız..

Bu nedenle, ticaret finansmanı blok zincirini öğrenmek, konumunuzu büyük ölçüde artırabilir.

Ama endişelenme, seni desteklemek için buradayız. Burada, 101Blockchains’de, ticaret finansmanı blok zinciri kursumuzla övünüyoruz. Yanınızdayken, bu değişen pazarda yerinizi korumanıza engel olamaz..

Kurumsal Blok Zincirlerimiz ve Ticaret Finansmanı Kursumuz

Kurs süresi

101Blockchains kurumsal blok zinciri ve ticaret finansmanı kursu, şu anda piyasadaki en gelişmiş ve güncel bilgileri sunmaktadır. Bu harika kursun en iyi yanı, onu tamamlamanızın yalnızca bir ay sürmesi! Öyleyse, şimdi başla!

Her zaman esnek bir öğrenme hızına sahip olmanızı sağladık. Bu nedenle, ticaret finansmanı ve blok zinciri kursunu 4 hafta içinde rekabet edecek şekilde özetledik..

En iyi kısmın ne olduğunu biliyor musun?

Her hafta bir bölümü veya modülü bitirmek sadece 3-4 saat sürer. Dolayısıyla artık her şey sizin için çok daha kolay olmalı. Kursumuzun bir başka harika özelliği de, tüm öğrenmelerinizin çevrimiçi olarak gerçekleşmesini sağlamamızdır..

Böylece, nerede olursanız olun, her zaman ticaret finansmanı ve blok zinciri kursumuzu seçebilir ve ticaret finansmanı blok zincirini öğrenmeye başlayabilirsiniz..

Dahası, kursa zaten başladıysanız ancak henüz bir bölümü bitirmediyseniz endişelenmeyin. Video dersleri istediğiniz zaman duraklatabilirsiniz!

Bundan daha esnek olabilir mi?

Bu, ticaret finansmanı ve blok zinciri kursumuzun kalabalığın içinde bu kadar öne çıkmasının çok az nedeninden biridir..

Her neyse, ticaret finansmanı ve blok zinciri kursumuz ticaret finansmanı blok zincirini öğrenme arayışınızda size yardımcı olmak için burada..

Ticaret finansmanı kursunda blockchain’e kaydolun –

 • Blockchain’in geleneksel kağıt tabanlı iş sistemlerini nasıl dijitalleştirdiğini anlamak ister misiniz?
 • Hangi ticaret finansmanı kuruluşlarının operasyonları için blockchain’e dava açtığını öğrenmeye çalışıyorlar
 • Kurumsal blok zinciri platformları ve ticaret finansmanı süreçlerini nasıl etkiledikleri hakkında teknik bir anlayış edinmek ister
 • Kişisel blok zinciri ticaret finansmanı çözümünüz için bu sektördeki olası kullanım durumlarını belirlemeye istekli misiniz?.

Blockchain ve Ticaret Finansmanı Kursuna Genel Bakış

Diğer tüm yenilikçi teknolojiler arasında blok zincir teknolojisinin gelişimi, ticaret finansmanı sektörleri için yeni bir spektrum oluşturuyor. Temel olarak, bildiğiniz gibi, ticaret finansmanı sektörü dijitalleşme yarışında kilometrelerce geride..

Çoğu zaman, bu sektör hatalara meyilli manuel banka takaslarının yanı sıra muazzam bir evrak yığınının içinde boğuluyor..

Ayrıca, bu alanda görebileceğiniz en yüksek dijitalleştirme, PDF’ler veya fakslar veya e-postalar kullanmaktır. Açıkçası, bunlar ticaret finansmanı sektörünün gelişmesi için yeterli değil.

Geçen yıl, dijital dönüşüm manuel evrak işlerinden, akreditifler ve konşimento gibi belirli unsurların dijital kopyalarına yavaş yavaş geçmeye başladı..

Ancak bu dönüşümler de eksiktir. Nasıl?

Gerçekte, tüm ticari taraflar bunlara her zaman erişemez. Dahası, herkesin sürekli doğru verilerden uzaklaşan kendi versiyonuna sahip olduğu görülüyor..

Bu nedenle, bu noktada blok zincirlerinin varlığına çok ihtiyaç vardır..

Bu nedenle, sizi bu konuda özel olarak eğitmek için küresel ticaret finansmanı blok zinciri kursumuzu tasarladık. Ticaret finansmanı endüstrileri için en uygun mevcut tüm kurumsal blok zinciri platformlarında size rehberlik edeceğiz.

Dahası, küresel ticaret finansmanı blok zinciri kursu, blok zincirinin kağıt tabanlı politikalardan nasıl kurtulabileceğini öğrenmenize yardımcı olmaya da odaklanır. Ek olarak, kursumuz işletme sermayesi finansmanınızı etkilemek için bu programları nasıl kullanabileceğinizi de kapsayacaktır..

Bu nedenle, küresel ticaret finansmanı blok zinciri kursumuz size ticaret finansmanı endüstrisini olumlu bir şekilde yönlendirmek için ihtiyacınız olan tüm gerekli araçları sunar..

Blockchain ve Ticaret Finansmanı Kursumuzda Neler Alacaksınız

Ticaret finansmanı ve blok zinciri kursumuz, tüm kritik bilgileri yazılım geliştiricilere, endüstri liderlerine, danışmanlara, yöneticilere vb. Sunmaktadır..

Böylelikle ticaret finansmanı unsurlarının blockchain özelliklerinden nasıl yararlanabileceğini anlamak çok daha kolay olacaktır. Dahası, küresel ticaret finansmanı blok zinciri kursumuz, kurumsal blok zinciri uygulamalarının herhangi bir zamanda küresel ticareti nasıl etkileyeceğini de sunacaktır..

Temel olarak, ticaret finansmanında blok zincirimizin aşağıdaki konuları kapsamasını bekleyebilirsiniz:

 • Ticaret finansmanı süreçlerini ve blok zincirinin bunları nasıl etkileyeceğini sunun
 • Ticaret finansmanı kullanımlarında gerçek dünyadaki blok zincir örnekleri
 • Ticaret finansmanı sektörlerine odaklanan mevcut platformlar
 • Ticaret finansmanı ile ilgili son blockchain gelişmeleri

101Blockchain’in sizi bu alanda profesyonel bir kariyere hazırlayabileceğini söylemeliyiz. Sizi gerçek dünyadaki sorunlarla başa çıkmaya da hazırlayacağımız için, bir kurumsal ortamda size daha büyük bir fayda sağlayacaktır.

Böylece, bu güçlü bilgi kombinasyonu ile her türlü kariyer fırsatında kesinlikle parlayacaksınız. Ama bu henüz resmin tamamı değil.

Ticaret finansmanı kursundaki blok zincirimiz de işverenleri idare edecek şekilde donatılmıştır. Bu nedenle, güncellenmiş blockchain ticaret finansmanı eğitim tesisleri arayan herhangi bir işveren de kursa kaydolmalıdır..

Bu nedenle, kursumuzu denemenizi ve kendiniz görmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Blockchain ve Ticaret Finansmanı Kursumuz Size Ne Öğretecek??

Kursumuzu mümkün olan en hızlı şekilde öğrenmenize yardımcı olacak şekilde tasarladığımızdan emin olduk. Böylece, genel kurs, size rehberlik edecek ayrı ders oluşumlarına sahip 5 farklı modül içerecektir..

Dersleri tek tek geçmeye başladığınızda, yakında dağıtılan teknolojinin gerçekte ne yaptığını ve ticaret finansmanı ile kurduğu ilişkiyi anlamaya başlayacaksınız..

Her neyse, aradaki dersleri atlamak yerine her zaman tek tek sunduğumuz ders planlarını takip etmenizi tavsiye ediyoruz..

Bu şekilde kavramları daha iyi anlayacaksınız. Her neyse, şimdi küresel ticaret finansmanı blok zinciri kursumuzun modüllerine göz atalım.

Modül-1: Dış Ticaret Finansmanı Süreçlerinin Mevcut Durumu

İlk modül, sizi temel olarak ticaret finansmanı genel iş süreciyle tanıştıracaktır. Bu nişte acemi iseniz, iş bakış açısını anlamanıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır..

Dış ticaret finansmanı kursundaki diğer herhangi bir blok zincirindeki ana sorun, ticaret finansmanının temel unsurlarını kapsamaya meyilli olmamalarıdır. Bu nedenle, bir öğrenci karışıma blok zincirini tanıttığında genel konsepti anlamakta zorlanır..

Ticaret finansmanı ilk etapta karmaşık bir süreçtir ve blok zinciri ile karışımda daha da karmaşık hale gelebilir..

Yani, genel konsepti tam olarak anlamak için sürecin nasıl işlediğini önceden bilmelisiniz..

Her neyse, ticaret finansmanı kursundaki blok zinciri, bu endüstrinin karşı karşıya olduğu sorunlar hakkında daha fazla bilgi verecek..

Bu kılavuzun başında bazı temel konuları kısaca belirtmiştim. Ancak durumu ana derste gerçekten değerlendirebilirsiniz..

İçerecek –

Ders-1: Ticaret finansmanının temelleri

Ders-2: Dış ticaret finansmanı endüstrisinin temel sorunları

Modül-2: Blockchain Küresel Ticaret Finansmanı Sürecinden Nasıl Yararlanabilir?

Bu modülü iyice tamamladıktan sonra, öğrencilerimizden herhangi biri ticaret finansmanı ekosistemindeki mevcut girişimlerin neler olduğunu anlayacaktır..

Dahası, ticaret finansmanı eğitiminde blok zinciri teknolojimiz ile çözümlerinize en uygun modelin ne olduğunu bulmayı öğreneceksiniz..

Gerçekte, ticaret finansmanında blok zincirinin faydalarını öğrendikten sonra bile, birçok kişi kendileri için ne tür bir çözümün doğru olduğunu tam olarak anlayamaz. Sonuç olarak, zaman ve kaynak israfına neden olan çözümleri uygularken hata yaparlar..

Bu nedenle, blockchain ticaret finansmanı eğitimimiz sizi tüm sıkıntılardan kurtarmak için burada. Bu modül son derece önemlidir, bu nedenle dersleri dikkatlice tamamladığınızdan emin olun..

Her neyse, bu modül aynı zamanda piyasadaki mevcut blockchain oynatıcısının bir kısmını da içerecek..

Kapsayacak –

Ders-1: Blok zinciri ticaret finansmanını nasıl değiştirebilir?

Ders-2: Bu sektördeki mevcut tüm blok zinciri girişimleri ve ilgili iş modelleri

Ders-3: Blockchain ticaret finansmanı planındaki farklı platformlara ayrıntılı bir genel bakış

Modül-3: Ticaret Finansmanı Kullanımlarında Gerçek Dünyadaki Blockchain Örnekleri

Bu, ticaret finansmanı sürecinde esas olarak tüm gerçek dünya blok zinciri örneklerini içerecek bir sonraki modüldür. Bu nedenle, bu modülle ilgili tüm video derslerimizi okuduktan sonra, bu çözümün doğru kullanım durumlarını yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz..

Bu bölümde tanıtacağımız temel şey, ticaretin unsurlarının her birinin blok zincirinden nasıl etkilendiğini anlamanıza yardımcı olmaktır..

Bu nedenle, Konşimento veya Kredi Mektubu gibi unsurların, blok zincirinin onları nasıl etkilediğine bağlı olarak farklı sonuçlara sahip olacağı anlamına gelir..

Ancak farklı öğelerin blockchain ile etkileşimini öğrenmezseniz, mükemmel stratejiyi belirlemekte zorluk yaşarsınız..

Bu nedenle, ticaret finansmanı eğitiminde blockchain teknolojiniz için bir zorunluluktur.

Kapsayacak –

Ders-1: Sınır Ötesi Ödemeler

Ders-2: Konşimento (BoL)

Ders-3: Kredi Mektubu (LC)

Modül-4: Ticaret Finansmanı Sektörlerine Odaklanan Güncel Platformlar

Bir sonraki modülde, kursumuz esas olarak ticaret finansmanı sektörlerini etkileyen mevcut platformlara odaklanmaktadır. Başkalarının blockchain’i nasıl kullandığı konusunda sizi daha bilgili kılmak daha pratik bir analizdir..

Blockchain ticaret finansmanı eğitimi, bu projelerin ticaret finansmanı operasyonlarını nasıl hızlandırdığını ve mümkün kıldığını açıklayacak. Dahası, blok zinciri ticaret finansmanı eğitimimiz, her bir platforma ilişkin ayrıntılı bir genel bakışı kapsayacak ve size mükemmel olanı seçme konusunda sağlam bir fikir verecektir..

Kapsayacak –

Ders-1: Ticaret Lensi

Ders-2: We.Trade

Ders-3: Kontur

Ders-4: Marco Polo

Modül-5: Ticaret Finansmanına İlişkin Son Blockchain Gelişmeleri

Bu, ticaret finansmanı eğitiminde blok zinciri teknolojisindeki son modülümüzdür. Bu modülde, ticaret finansmanı yönünde atılan girişimler hakkında bilgi sahibi olacaksınız..

Bir süredir bu sektörlerde blockchain hüküm sürüyor. Bu nedenle, birçok işletme zaten inisiyatif alıyor. Aslında, bunlardan bazıları biz konuşurken aslında projeleri kullanıyor!

Dahası, bu girişimler esas olarak ticaret finansmanı endüstrisinin tüm katılımcıları arasında birlikte çalışabilirliğe odaklanır. Sanırım süreci olabildiğince kolaylaştırmak için.

Böylece, çözümlerini nasıl geliştirdiklerini öğrendikten sonra, fikirlerinizi nasıl organize edeceğiniz konusunda da fikir edineceksiniz..

Kapsayacak –

Ders-1: TradeTrust

Ders-2: Dijital Standartlar Girişimi

Kursa Kimler Katılabilir?

Kursumuz, bu muhteşem teknolojinin dünyayı nasıl değiştirdiğini öğrenmek isteyen herkese açıktır. Böylelikle, blockchain konusunda en ufak bir meraklı olan herkes, herhangi bir kısıtlama olmaksızın kurslarımıza kaydolabilir..

Bu nedenle, ticaret finansmanı ve blok zinciri kursu, tüm kritik bilgileri yazılım geliştiricilere, endüstri liderlerine, danışmanlara, yöneticilere vb. Sunmaktadır..

Eğer sen –

 • Endüstri Uzmanı
 • Program ve Ürün Müdürü
 • İş analisti
 • Karar verici
 • İş lideri
 • İnovasyon Müdürü
 • Danışman
 • Pazarlama Uzmanı
 • Girişimci

O zaman kursumuza kolayca katılabilirsiniz. Diğer kurslarımızda da herhangi bir kısıtlamamız yok. Sadece sizin için doğru olanı seçin ve aramayı yapın!

Sertifika İçeriyor mu?

Maalesef, kursu bitirdikten sonra hala bir sertifika sunmuyoruz. Ancak, size çok yakında bir tane sunmak için çalışıyoruz. Ancak, bir sertifika sizin ve kariyeriniz için bir zorunluluksa, Sertifikalı Kurumsal Blockchain Profesyonel kursumuzu tavsiye ederiz..

Bu kursta, diğer önemli bonus materyallerin yanı sıra profesyonel bir sertifika da sunuyoruz. Gerçekte, bu kurs aynı zamanda ticaret finansmanı eğitiminde blockchain teknolojisi uğruna bir modül sunar..

Bu nedenle, bu kursta sunduğumuz sertifikayı alabilirseniz, herhangi bir blockchain kariyer yolu için kolayca kalifiye olacaksınız..

Dahası, bir iş lideriyseniz ve bilginizi sergilemek ve değerli görüşlerinizi kanıtlamak istiyorsanız, bu sertifika size muazzam bir şekilde yardımcı olacaktır..

Bununla birlikte, blok zinciri ve ticaret finansmanı kursumuz, sertifika kursuna kıyasla konuyla ilgili daha derinlemesine bilgi vermeye devam edecektir..

Her neyse, yakında bunun için bir sertifika sunmayı umuyoruz. Şu andan itibaren, bilgi tabanınızı genişletmek için diğer kurslarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz..

Kursumuz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SSS-1: Bu Kursa Herkes Kaydolabilir mi??

Evet, şüphesiz! Kursumuz, blockchain teknolojisinin dünyayı nasıl değiştirdiğini öğrenmekle ilgilenen herkese açıktır. Böylelikle, blockchain konusunda en ufak bir meraklı olan herkes, herhangi bir kısıtlama olmaksızın kurslarımıza kaydolabilir..

Ayrıca, ticaret finansmanında blockchain’in faydalarını öğrenmenize yardımcı olmak için kursu özel olarak tasarladık..

Öyleyse, bu alanda bir kariyer yapmak ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hemen kurslarımıza göz atın..

SSS-2: Ekip Bana Yardımcı Olacak mı?

Evet, ekip ne olursa olsun size her zaman yardımcı olacaktır. Her zaman tüm öğrencilerimizin takımla etkileşime girdiklerinde büyük fayda sağlayacağına inanıyoruz. Bu nedenle ekip üyelerimizden ve baş eğitmenlerimizden tam destek sunuyoruz..

Temel olarak, diğer kurslardan farklı olma eğiliminde olduğumuz yer burasıdır..

Sunduğumuz bir diğer harika özellik, çevrimiçi öğrenme forumlarımıza erişim sağlamaktır. Burada, kursu alan diğer öğrencilerimizle de etkileşim kurabilirsiniz..

SSS-3: Kursu Nasıl Oluşturursunuz?

Kursu, öğrencilerin hızlı bir şekilde öğrenmelerine nasıl yardımcı olabileceğine dayanarak oluşturuyoruz. Bu nedenle, kursu tamamen tamamlamanız yalnızca 4 hafta sürecektir. Her seansta en az 3-4 saat ayırmalısınız!

Böylelikle sadece 16 saatinizi ayırabilirseniz kursu rahatlıkla bitirebilirsiniz. Son derece meşgul biri olabileceğinizi biliyoruz. Böylece kursu istediğiniz zaman duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz.

4 hafta içinde bitirmeniz gerekmiyor.

SSS-4: Bu Kurstaki Tüm Bilgiler Güncel mi?

Evet, tüm bilgilerimiz güncel. Size her zaman sadece ilgili bilgileri sunmakla övünüyoruz. Dahası, içeriğimizi her zaman düzenli olarak güncellemeye çalışırız. Yani, ticaret finansmanı blok zincirini öğrenmede asla geride kalmazsınız.

SSS-5: 101Blockchains Kursunu Piyasadaki Diğer Kurslardan Farklı Kılan Nedir??

Gerçekte, kurslarımız her zaman piyasadaki diğerlerinden farklı olacaktır. Buradan kontrol edin!

Dolayısıyla, onlar için yüksek miktarda fiyat ödeseniz bile, ticaret finansmanı blok zinciri çözümlerinin iş perspektifi hakkında çok az ayrıntı öğrenebilirsiniz..

Öncelikle, blockchain ticaret finansmanı eğitimimiz, blockchain teknolojisini ticaret finansmanı modelleriyle nasıl birleştirebileceğinizi kapsayacaktır. Ne yazık ki, diğer tüm kurslar size yalnızca blockchain veya diğer jibber-jabber türlerinin faydalarını anlatacak.

Ancak size söylemeyecekleri şey, sahip olduğunuz bilgilere dayanarak kendi çözümünüzü nasıl geliştireceğinizdir..

Sonuç olarak, blok zinciri veya temel yapı hakkında bilgi edineceksiniz, ancak onu tam olarak kullanacak araçlara sahip olmayacaksınız..

İkincisi, birincil amacımız öğrencilerin konu hakkında olabildiğince bilgili ve profesyonel olmalarına yardımcı olmaktır..

Son olarak, sizi dinlemeye ve ne tür kurslar istediğinize açığız. Dahası, yorumlarınızı her zaman dikkate alacak ve derslerimizi elimizden geldiğince geliştireceğiz..

Gördüğünüz gibi, bunlar diğer kurslarda bulamayacağınız bazı özelliklerdir..

Sonunda,

Son olarak, ticaret finansmanı ve blok zincirinin yin ve yang gibi olabileceğini söylemeliyim. Oldukça farklı olsalar da birbirlerini tamamlamaya çok uygunlar. Sonuç olarak, tüm ticaret finansmanı sorunlarına her zaman mükemmel bir çözüm bulursunuz..

Ticaret finansmanında blok zincirinin faydaları muazzamdır ve daha fazla zaman kaybetmemelidir.

Gördüğünüz gibi, bir kursa kaydolmak size uzun bir yol sağlayabilir. Ayrıca, tüm sorunlarınıza mükemmel bir çözüm sunduğumuz için, blok zinciri ve ticaret finansmanı kursumuzu denemenizi tavsiye ederiz..

Başka kurslarımız da var. Bunları kontrol ettiğinizden ve şimdi kendi çözümlerinizi oluşturmaya başladığınızdan emin olun.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map