Coinbase, Binance ve eToro gibi dünyanın en popüler kripto para alım satım platformlarına bir alternatif mi arıyorsunuz? Artık bireylerin Bitcoin ve kripto para varlıklarını satın almasına, takas etmesine ve satmasına izin veren sıfır ücretli kripto borsaları var. herhangi bir ücret ödemeden.

Aktif yatırımcılar için, uzun vadede karlı ve kaybeden bir tüccar arasındaki fark olabilir. Bu yazıda, ücretsiz kripto para ticareti yapmak için en iyi yerleri paylaşacağız..

bizim Seçimimiz

En İyi Ücretsiz Değişim

Spot Ticaret

phemex Siteyi ziyaret et

En İyi Ücretsiz Değişim

Altcoinler

KuCoin Siteyi ziyaret et

En İyi Ücretsiz Değişim

Mobil uygulama

crypto.com Siteyi ziyaret et

Başlamadan önce, bazı borsalar Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanına sahip olmanızı gerektirir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Ücretsiz Kripto Ticareti Nasıl Yapılır

Ücret veya komisyon olmadan kripto para ticareti yapmak için şu basit adımları izleyin:


Bitcoin’de Ücret Olmadan Nerede Ticaret Yapılır

Ücret ödemeden Bitcoin ticareti yapmak ve satın almak için kripto borsalarının bir listesi:

En İyi Sıfır Ücretli Değişim Karşılaştırmaları: 2021

Bu karşılaştırma tablosu, Bitcoin ticareti yapmak için borsalara genel bir bakış ve karşılaştırma sağlar & altcoinler

komisyonsuz.

Ücret Yok Kripto Para Birimi Değişimleri: İncelemeler

Bitcoin ve kripto ticareti yapmak için en iyi ücretsiz borsaların özetini burada bulabilirsiniz. Her sitenin derinliği için aşağıdaki değişim inceleme bağlantılarına tıklayın.

Phemex

Phemex, tek bir birleşik platformda spot, türevler ve simüle edilmiş ticaret sunan bir kripto para alım satım borsasıdır. Ticaret platformu, premium kullanıcılarına şunları yapma olanağı sunar: ödeyerek kripto satın al kendi spot değişimindeki ücretler Bitcoin, Ethereum, XRP ve Link gibi büyük kripto para varlıkları için.

Phemex’i ziyaret edin

2019 yılında 8 eski Morgan Stanley Yöneticisinden oluşan bir grup tarafından kurulan ekip, güvenilir bir dijital platform oluşturmaya ve kripto para birimi endüstrisinde lider bir finansal hizmetler sağlayıcısı olmaya odaklanmıştır. Phemex, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve İngiltere gibi tüm dünyadaki tüccarları desteklemektedir..

phemex sıfır ücretleri

Phemex exchange, aşağıdaki gibi özelliklerle doludur:

 • Spot ticaret borsasında ücret ödemeden kripto ticareti yapın (premium kullanıcılar için)
 • BTC ile 100 kata kadar kaldıraçla işlem yapan türevler & USD sözleşme uzlaşması
 • Marj ticaret platformunda rekabetçi ticaret ücretleri
 • Riski yönetmek için gelişmiş emir türleri
 • Yeni başlayanların pratik yapması için kripto para birimi demo hesabı
 • Saniyede 300.000 işlem (TPS)
 • Borsada fonları güvende tutmak için soğuk cüzdan saklama
 • Hızlı ve duyarlı mobil ticaret uygulaması
 • Geleneksel finansal varlıklar (yakında)

Phemex ile bir hesap oluşturan kullanıcılar, 7 gün boyunca Premium Üyeliğe ücretsiz erişim elde ederler. Bu, bir arkadaşınızı borsaya yönlendirerek 30 güne kadar uzatılabilir. Deneme sona erdiğinde, borsadaki kullanıcıların Günlük 0,19 ABD Dolarından başlayan Premium Üyelik sıfır ücretle Bitcoin ticareti yapmaya devam etmek.

phemex fiyatlandırması

Yüksek hacimli yatırımcılar ve kripto günü tüccarları için ücretsiz kripto ticareti için bir abonelik ücreti eklenmiş gibi görünse de, bu ücret veya komisyon ödemeden kripto satın almak, takas etmek ve satmak için ödenmesi gereken çok küçük bir bedeldir..

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar Bitcoin mevduatları için

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

Crypto.com

Crypto.com çeşitli kripto para birimi ürünleri ve hizmetleri sunan dijital bir varlık platformudur. Borsada son yıllarda muazzam bir büyüme görüldü ve platformunda 1 milyondan fazla kullanıcı ve ABD’de desteklenen bir kripto para borsasıdır. Crypto.com, geleneksel finansal hizmetlere güçlü bir alternatif sunan ve herkesin kripto para satın almasını, takas etmesini ve satmasını kolaylaştıran popüler bir platformdur..

BEDAVA 50 $ kazanın Uygulamayı indirdiğinizde ve referans kodumuzu kullanarak bir MCO Visa Kartı için CRO’yu yatırdığınızda 45h3ct59tv. Banka kartınızı şimdi alın!

Uygulamayı İndirin ve ÜCRETSİZ $ 50 Talep Edin

Büyüyen özellik listesi ve kripto hizmetleri ile Crypto.com’un önümüzdeki birkaç yıl içinde Binance ve Coinbase gibi rakiplere rakip olacak dünyanın en iyi kripto para şirketlerinden biri olmasını bekliyoruz..

kriptocom

Crypto.com, kullanıcılarının benimsenmesini hızlandırmak için sürekli olarak yeni kripto hizmetleri ve ürünleri geliştiriyor ve geliştiriyor. blockchain teknolojisi ve kripto para birimlerini kullanma deneyimini iyileştirmek. Değişim, aşağıdaki sınırlı süreli promosyon tekliflerini sunar:

 • İlk 90 gün için% 0 işlem ücreti yeni kullanıcılar için
 • Kadar % 50 işlem ücreti indirimi Borsanın mevcut kullanıcıları için tüm işlemlerde
 • % 2 bonus depozito ilk 30 günde yeni kullanıcılar tarafından yapılan tüm mevduatlar için faiz oranı
 • Crypto.com Uygulaması kullanıcılarına kripto gönderin anında ücretsiz
 • Bitcoin satın al % 0 kredi kartı ücreti

Crypto.com uygulamasını indirmek için burayı tıklayın.

crypto.com sıfır ücret

Dijital para sağlayıcısı, parmaklarınızın ucunda kripto satın almanıza, satmanıza, takas etmenize, harcamanıza, depolamanıza, kripto için faiz kazanmanıza, nakit ödünç vermenize ve hatta kripto para birimi ile faturalarınızı ödemenize izin veren bir dizi kripto hizmetleri ve özellikleri sunar. Crypto.com ayrıca Bybit ve FTX ile rekabet etmek için marj ve türev ticaretinin gelecekteki lansmanını da duyurdu..

Kucoin

Kucoin, yatırımcıların dijital varlıkları ve kripto para birimlerini takas etmeleri için kullanımı kolay bir platform sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki kişilere hitap etmek için oluşturulmuş bir kripto para borsasıdır. 2017’nin sonlarında kurulan KuCoin, dünyanın en popüler kripto ticaret borsalarından biridir. dünya çapında 5 milyondan fazla kullanıcı.

PROMOSYON: Aşağıdaki bağlantımızı kullanarak yeni bir hesap oluşturduğunuzda 7 gün boyunca sıfır işlem ücreti özel bir promosyon sunmak için KuCoin ile ortaklık kurduk..

KuCoin ile Kayıt Olun kucoin promosyonu

Kucoin; spot takas, vadeli işlem piyasaları, marj ticareti, stake etme ödülleri, kripto varlıklarından faiz kazanmak için borç verme hizmeti ve hatta bir kredi / banka kartı kullanarak kripto para satın alma yeteneği gibi yenilikçi kripto hizmetleri ve ürünleri sunar..

Tanınmış ticaret platformu, kısa süre önce küresel pazardaki mevcut en iyi kripto döviz kuruna erişim sağlamak için bir ‘Anında Değişim’ başlattı. Kullanıcılar şunları yapabilir: sıfır işlem ücreti veya komisyonla Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP gibi kripto para birimleri satın alın.

kucoin anında değişim

KuCoin Instant Exchange, KuCoin ve Wall Street’teki en yüksek frekanslı ticaret firması tarafından ortaklaşa geliştirilen tek tıklamayla bir kripto değişim hizmetidir. Anında Değişim yoluyla entegrasyon, desteklenen kripto para birimlerinin sıfır işlem ücreti ve mevcut en iyi fiyatlarla hızlı bir şekilde satın alınmasını sağlar.

sıfır kucoin ücreti

Digitex

Digitex Vadeli İşlem Borsası (DFE), kullanıcıların Bitcoin kalıcı takas vadeli işlem sözleşmelerinde 100 kata kadar kaldıraçla işlem yapmasına olanak tanıyan sıfır ücretli, eşler arası bir kripto vadeli işlem borsasıdır. Alım satım borsası, sıfır alım satım ücreti ile son teknoloji bir kripto vadeli işlem borsası sağlamak için Ethereum’un blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiştir..

Digitex’i ziyaret edin

Değişim modeli, kendi yerel madeni parası olan kullanıcıların bakiyesine dayanmaktadır. DGTX jetonu sıfır komisyonlu ticarete uygun olmak. Takas yapan her kullanıcı DGTX jetonuna olan talebi artırır.

digitex değişimi

Platform sunabilir sıfır ücretli Bitcoin ticareti para kazanmak için DGTX token satarak. Bu, değişim komisyonları ve karınızı aşındıran alıcı ücretleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan yüksek sıklıkta kripto ticareti yapabileceğiniz anlamına gelir..

Genel olarak, Digitex konusunda oldukça etkileyiciydik ve değişimin yönünü değiştirdik. Ancak, işlevsellik açısından tarihli görünen ve gelişmiş ticari emir türlerinden yoksun olan kullanıcı arayüzünde iyileştirmeler görmek istiyoruz. Bu, ticaretin önemli bir yönüdür çünkü burası, zamanınızın çoğunun grafikleri analiz etmek için harcanacağı yerdir..

Güçlendir

Değişimi Artırın Kripto dünyasında daha geniş kripto benimsemesini engelleyen sorunları ve kripto tüccarlarının yaşadığı yaygın hayal kırıklıklarını çözmek için 2019 yılında başlatıldı.

Amplify’i ziyaret edin

Kripto borsası, tüm dünyadaki müşterilere (ABD ve Kanada hariç) işlem ücreti ödemeden kripto para birimi alıp satma imkanı sunar. Bu var demektir spot kripto fiyatlandırmasının üzerinde ek ücret yok.

büyütmek

Ayrıca, finansal durum, ticaret uzmanlığı derecesi ve / veya herkes için uygun hale getiren yatırım miktarı gibi sıfır alım satım ücretlerine hak kazanmak için herhangi bir ön koşul yoktur..

Amplify Exchange’de aşağıdakiler gibi 14’ün üzerinde kripto çifti vardır:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Dalgalanma
 • Bitcoin Cash
 • Yıldız Lümenleri
 • Kısa çizgi
 • Cardano
 • NEO
 • Ethereum Klasik
 • Temel Dikkat Simgesi
 • ZRX
 • EOS
 • Bağlılık Simgesini (AMPX) Artırın

Her kripto çifti itibari para birimi, BTC, ETH ve platformun yerel madeni parası ile takas edilebilir., AMPX jetonu sıfır ücret ve komisyon ile. İlk kez giriş yaptığınızda, arayüze biraz şaşırabilirsiniz. Diğer marjlı kripto borsaları gibi değil. Çok basit ve yeni başlayanlar için uygun olsa da.

değişimi büyütmek

Şekil Değiştirme

Şekil Değiştirme 2014 yılında kurulan dijital bir pazardır. Erik Voorhees dünyanın her yerindeki kullanıcılara kripto hizmetleri sağlayan. Çevrimiçi değişim, şunları yapma olanağı sunar: sorunsuz, güvenli ve emniyetli bir ortamda varlıklar arasında hızla geçiş yapın.

Shapeshift’i ziyaret edin

Dakikalar içinde, herhangi bir güçlük çekmeden Bitcoin’i anında başka bir altcoin ile değiştirebilir veya tersini yapabilirsiniz. Shapeshift’in arkasındaki ekip yakın zamanda yeni bir platform başlattı. ücretsiz Bitcoin satın al diğer kripto para birimi borsalarıyla rekabet etme çabasıyla.

şekil değiştirme

Shapeshift’te komisyonsuz, sıfır spread ve sıfır işlem ücreti almaya hak kazanmak için kullanıcıların kendi yerellerini tutmaları gerekir. FOX jetonları. Bir hesap oluşturduğunuzda, Shapeshift hesabınıza 100 FOX jetonunu ücretsiz olarak yatırın.

Yeni Shapeshift platformu şunları yapmanıza olanak tanır:

 • Yeni bir cüzdan oluşturun veya KeepKey, Trezor veya Portis cüzdanı
 • Portföy performansınızı güçlü bir gösterge panosu aracılığıyla görselleştirin
 • FOX tokenleri tutarak binin üzerinde varlık çifti ile anında ve ücretsiz olarak kripto ticareti yapın
 • Banka hesabınızla kripto satın alın
 • Dijital varlıklarınızı donanım cüzdanınızda gönderin, alın ve HODL edin

BIÇAK AĞZI

BLADE borsası, 150 kata kadar kaldıraçla alınıp satılabilen Bitcoin ve Altcoin kripto kalıcı sözleşmeleri sunar. Değişim tarafından desteklenen dünya standartlarında ve güvenilir yatırımcılar Coinbase gibi ve SV Melek özel bir sürekli Bitcoin ticaret platformu oluşturmak için.

BLADE’i ziyaret edin

Borsa sıfır ticaret başlattı ve Bitcoin kalıcılarında ücret alım satımı yapmayan ilk kripto para borsalarından biridir. Bu, BLADE’in varlığını, her işlemde bir alıcı ücreti talep eden diğer popüler kripto ticaret borsalarıyla rekabet edebilecek şekilde artıracaktır..

Blade zero ücretleri

Var kısıtlama veya uygunluk gerekliliği yok Bu, sıfır komisyonlu ticaretin tadını çıkarmak için yerel bir token tutmanıza gerek olmadığı anlamına.

İlişkili: Blade Exchange İncelemesi – Bitcoin, Trading Crypto & Ücretler

Bir kripto satıcısı veya yüksek frekanslı bir tüccarsanız, BLADE borsasının sıfır alım satım ücretleri, düşük maliyetli küçük fiyat dalgalanmalarında kar elde etmek için yüksek kaldıraç kullanarak alım satımlara girmenize ve çıkmanıza izin verecektir (örneğin alım satım ücreti yok).

BLADE’in (henüz) herhangi bir ticaret aracı veya göstergesine sahip olmadığını belirtmeliyiz. Bu özellikler kripto tüccarları için çok önemlidir ve BLADE Zero’nun lansmanına dahil edilmesini bekler..

BLADE çizelgeleri

Lykke

Lykke forex, kripto ve kripto endeks ticareti sunan yenilikçi bir İsviçre dijital borsasıdır. Platform, yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar için Euro, GBP, CHF ve USD gibi baz çiftlerine karşı alınıp satılabilen kripto para birimi piyasasına girmek için kolay bir rampa sağlamak için birden fazla fiat para birimini destekler..

Lykke’yi ziyaret edin

Birkaç kripto-kripto takas hizmeti vardır, ancak bunlar küçük bir işlem ücretine tabidir. Lykke, platformundaki yatırımcıların Herhangi bir kripto para birimini herhangi bir ücret ödemeden anında değiştirin ve takas edin.

Lykke

Lykke, kripto yatırımcılarının portföylerini çeşitlendirmeleri ve Büyük kripto para varlıklarının fiyat davranışını izleyen LyCI endeks jetonu. Endeks,% 59 Bitcoin ve 24 popüler altcoin içerir.

Platform, doğrudan Lykke cüzdanına para yatırmak için kullanılabilen masaüstü ve mobil uygulamada indirilebilir. Fiat para birimi dijital para birimlerine dönüştürülebilir ve sıfır ücretle altcoinlere dönüştürülebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Ücretsiz Bitcoin Ücreti Alabilirim?

En iyi yol Bitcoin’i işlem ücreti olmadan satın almak, sıfır ücret ve komisyon sunan bir kripto para birimi platformu kullanmaktır. spot piyasa fiyatına ek olarak. Gibi borsalar Şekil Değiştirme, Kucoin ve Phemex, kullanıcıların kripto para birimi ve sabit paralar yatırmalarına izin verir ve bunlar, ücretler veya yayılma ücretleri olmadan anında takas edilebilir. Bitcoin’leri ücretsiz almanın diğer yolları, ödül programları, Coinbase Kazanma ve bağlı kuruluş programlarına katılma yoluyla kazanmaktır..

Sıfır Ücretli Kripto Para Birimi Ticaret Borsası Kullanmalı mıyım?

Alım satım ücretleri ve komisyonları, farkına varmadan zamanla kârınızı tüketir ve özellikle sık alım satım yapıyorsanız, uzun vadeli servetinizde bir fark yaratır. Sıfır ücretli bir kripto borsası her ticarette sermayenizi tüketen ücretler olmadan küçük bir kar yüzdesini koruyun.

Sonuç

Kripto borsaları, günlük tüccarlar için dalgalı piyasadan yararlanmak ve gün boyunca küçük fiyat hareketlerinden yararlanmak için mükemmeldir. Sıfır ücretli alım satım borsalarının devreye girmesiyle, rekabeti artırmaya ve diğer kripto alım satım borsalarına ücretlerini düşürmeleri için baskı yapmaya hizmet edecek.

Öyleyse, sıfır ücretli bir ticaret borsasına geçecek misiniz?? Şu anda kripto para ticareti yapmak için hangi platformu kullanıyorsunuz??

Diğer önerilen okumalar:

 • Dünyanın En İyi Fiat Kripto Borsaları
 • Kriptoda Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Sanal Fonları Kullanarak Bitcoin Ticareti Yapmak İçin En İyi Platformlar
 • Avustralya’daki En İyi 10 Cryptocurrency Borsası

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me