Independent Reserve, 2013 yılında Avustralya’nın Sidney kentinde kurulmuş bir fiat-kripto para borsasıdır. Borsa, güvenli ve güvenli bir ticaret ortamında AUD ile Bitcoin satın almak için 200.000’den fazla müşteri tarafından güvenilmektedir..

Independent Reserve’in misyonu, kripto para birimi teknolojisini güvenli, sağlam ve düzenlenmiş finansal hizmetlere dönüştürmek ve işleri doğru şekilde yapmaktır..

Bağımsız Rezervi Ziyaret Edin

Independent Reserve, Avustralya’daki en iyi kripto borsalarından biridir ve Avustralya’nın son derece düzenlenmiş finans sektörü tarafından yönetilir ve bir Blockchain Australia üyesidir. Bu Independent Reserve incelemesinde, değişim özelliklerine, kullanıcı arayüzüne, para yatırma yöntemlerine, ücretlere ve güvenliğe bir göz atacağız..

Ana Özellikler:

 • Avustralya’da güvenilir kripto değişimi
 • Büyük kripto para birimlerinin 26’sını alıp sat
 • Osko / PayID, EFT ve SWIFT ile anında para yatırma
 • AUD, USD, NZD ve SGD itibari para birimlerinde işlem yapın
 • Hacimle birlikte düşen% 0,5 işlem ücreti
 • OTC, SMSF, yüksek net değerli bireyleri ve güven yatırımlarını destekler
 • 4.4 derecelendirmeye göre 16 yorum

genel

4.2 / 5 Bağımsız Rezervi Ziyaret Edin

İtibar

Kullanım kolaylığı

Ücretler

Güvenlik

Ticarete başlamadan önce, Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmanızı öneririz. Cüzdanınız yoksa, kripto depolamak için en iyi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun..

Bağımsız Rezerv Nedir?

Independent Reserve, Avustralya’daki lisanslı kripto para borsasıdır ve bireylerin en popüler dijital para birimlerinin 26’sını al / sat. Borsa 2013 yılında kuruldu ve hizmet sunumunu Yeni Zelanda’daki ve Singapur gibi Güney Doğu Asya bölgelerindeki kripto yatırımcılarını içerecek şekilde genişletti..

Borsanın 2013 yılında kurulmasından bu yana Independent Reserve, 200.000’den fazla kişi ve 8.000 SMSF hesabı Avustralya Doları (AUD), Yeni Zelanda Doları (NZD), ABD Doları (USD) ve Singapur Doları (SGD) kullanarak kripto para birimleri elde etmek için.

bağımsız rezerv web sitesi


Hızlı özet

Karşılaştırılan Bağımsız Rezerv

Banka havalesi, Bağımsız Rezerv’e AUD, USD ve NZD yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, banka transferleri sunan Independent Reserve gibi diğer popüler Avustralya kripto para birimi borsalarını listeler..

Bağımsız Rezerv Yasal mı?

Independent Reserve, Level 26, 44 Market St, Sydney 2000, Avustralya adresinde bulunan meşru ve güvenilir bir şirkettir (ABN 46 164 257 069). Değişim Avustralya’nın yüksek düzeyde yönetilen finans sektörü tarafından düzenlenir yatırımcıların parasıyla uygun davranış ve işlemleri sağlamak için ve Avustralya’da Avustralya devlet kurumuna raporlama yapan kuruluş haline gelen ilk dijital borsa oldu. AVUSTRALYA.

bağımsız rezerv özellikleri

Bağımsız Rezerv Güvenli mi?

Independent Reserve, 2013 yılında pazara sunulduğu günden bu yana asla saldırıya uğramadı veya güvenliği ihlal edilmedi. Müşteri fonları, hırsızlık riskini en aza indirmek için çevrimdışı cüzdanlarda saklanır ve hesapların kullanabileceği bir dizi güvenlik önlemi vardır. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama hileli erişimi önlemek için.

Neden Bağımsız Rezerv ile Ticaret Yapmalısınız??

Aşağıdaki durumlarda Independent Reserve ile ticaret yapmalısınız:

 • Kripto satın almak / satmak için yerleşik ve güvenilir bir yer kullanmak istiyorsunuz
 • Avustralya’da Ethereum, Bitcoin Cash ve altcoin satın almak için bir yer istiyorsunuz
 • Yeni Zelanda’da Bitcoin satın almak istiyorsunuz
 • Hacim bazlı ücret yapısına sahip bir borsa arıyorsunuz
 • Sigorta destekli bir kripto değişimini tercih edersiniz (yalnızca premium üyeler)
 • Kullanıcı fonlarını soğuk depoda depolayan bir borsadan hoşlanıyorsunuz
 • SMSF kullanarak kripto satın almak istiyorsunuz
 • Vergi tahmincisi ve hesap makinesi olan bir kripto borsasına ihtiyacınız var

bağımsız rezerv avustralya

Bir Hesap Oluşturmak

Bir Bağımsız Rezerv hesabına kaydolma süreci basittir. Başlamak için web sitesini ziyaret edin ve sağ üst köşedeki ‘Hesap Oluştur’ bağlantısını tıklayın. Bu, kullanıcı adı ve şifreye karar vermek için başka bir sayfa açacaktır. Bir sonraki durak, bir hesabın tutulması için gerekli olan diğer kişisel bilgileri girmek olacak.

bağımsız yedek kayıt

Giriş yapmak için e-posta kimliğinizi ve şifrenizi kullanmanız yeterlidir. İlk kez oturum açtığınızda, aşağıdakileri doğrulamanız istenecektir:

 • E: Borsaya giriş yapmanın birincil yöntemi
 • Cep numarası: 2FA kullanarak kimliğinizi doğrulayamamanız veya şifrenizi unutmanız durumunda, sizi tanımlamak için bu cep telefonu numarası gerekecektir.
 • İkincil telefon numarası (isteğe bağlı): 2FA kullanarak kimlik doğrulama yeteneğinizi kaybetmeniz veya şifrenizi unutmanız ve birincil mobil cihazınıza erişiminizi kaybetmeniz durumunda ek koruma
 • Kimliğiniz: Çeşitli AML (kara para aklamayı önleme) ve CTF (terörle mücadele finansmanı) veritabanlarına karşı çapraz kontrol edilecek sizi doğrulayacak bilgiler

Para Yatırma

Independent Reserve’deki kullanıcılar aşağıdakileri kullanarak para yatırabilir: AUD, USD, NZD ve SGD fiat para birimleri. Aşağıdaki ödeme yöntemleri, Bitcoin ve kripto para varlıklarını satın almak ve satmak için bir hesaba fon sağlamak için Independent Reserve tarafından desteklenmektedir..

Bir hesaba para yatırmanın en iyi yollarından biri, bir hesaba sahip olan PayID / Osko kullanmaktır. ilk maksimum günlük limit 20.000 $ ve ulaşması 24 saatten az sürer. Tüm para yatırma limitleri, destek ekibine yapılan bir taleple artırılabilir.

Kullanıcı arayüzü

Independent Reserve, dijital para birimlerini satın almak / satmak için basit ve iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. En üstte menülerle ilk kez Bitcoin alıcıları için navigasyonu takip etmek kolaydır. Teknik analize aşina olanlar, ‘Piyasalar’ sayfası, yüksek sadakatli grafik ve analizlere izin veren TradingView kontrolünü içerir..

bağımsız rezerv tablosu

Independent Reserve’in arayüzü basit bir görsel grafik, piyasa derinliği profili ve son işlemler içerir. Kullanıcılar, Bağımsız Rezervin grafikler zaman çerçevesini ayarlamak için oldukça hantaldır ve trend çizgileri çizme veya teknik göstergeler ekleme yeteneği yoktur.

Bu, şamdan kalıplarını analiz etmek için tam zaman çerçevesini görüntülemek için kaydırıcıyı ayarlamak ve yakınlaştırmak sorunlu ve sinir bozucu olabilir. Teknik analize güveniyorsanız, Independent Reserve ile birlikte başka bir kripto para birimi grafik sitesi kullanmak isteyebilirsiniz (düşük işlem ücretlerinden en iyi şekilde yararlanmak için).

Genel olarak, Bağımsız Rezervler grafik arayüzü Avustralya’daki büyük bir kripto borsası için hayal kırıklığı yaratıyor. Tüm arayüz, ticaret deneyimini modernize etmek ve güncel tutmak için tam bir revizyonla yapılabilir. Giderek daha fazla kripto borsası, TradingView ile varsayılan olarak entegre oluyor ve bu da ciddi yatırımcılar ve tüccarlar için üstün grafikler sağlıyor..

Desteklenen Fiat Para Birimleri & Madeni paralar

Var 26 dijital varlık Sabit madeni paralar, altcoinler ve DeFi jetonları dahil olmak üzere AUD, USD, SGD ve NZD gibi fiat para birimleri ile alınıp satılabilen Independent Reserve’de sağlanır. Mevcut dijital varlıklar arasında Bitcoin, Ripple (XRP), Ether, EOS ve diğerleri bulunur. Tam liste için Independent Reserve web sitesini ziyaret edin.

bağımsız rezerv varlıkları

Ticaret Ücretleri

Bağımsız Rezervler ücret, işlem başına% 0,5’ten başlayan son 30 günlük işlem hacmine dayanmaktadır. İşlem hacmi arttıkça ücretler% 0,02’ye kadar düşürülebilir (her 4 saatte bir yeniden hesaplanır).

Ücret yapısı artışları, daha düşük bir kripto alım satım ücreti elde etmek için yatırım yapmak için yüksek meblağlarda paraya sahip yüksek net değere sahip bireylere ve SMSF yatırımcılarına uygun görünmektedir. Yeni başlayanlar için,% 0,02 işlem ücreti muhtemelen ulaşılamaz. Buna karşılık Binance, tüm kripto para birimi işlemleri için% 0,1’lik sabit bir alım satım sunuyor.

Kullanıcılar, kripto para çekme işlemlerinin borsadan çekildiğinizde tahsil edilen bir ağ ücreti taşıyacağının farkında olmalıdır. Bu ücret, blok zinciri yüküne göre belirlenir.

AUD cinsinden Fiat para birimi çekimleri bir işlem ücreti gerektirmez. Ancak, Yeni Zelanda’da veya diğer uluslararası ülkelerde USD veya NZD cinsinden para çeken kişilerden 20 $ ücret alınacaktır. SGD para çekme işlemleri% 0,55 olarak ücretlendirilir.

Site Güvenliği

Independent Reserve, veri merkezlerinde güvenli bir şekilde bulunan uzak çekirdek sunucuları kullanır. Bu, değişimin her iki konumdaki tüm verileri eş zamanlı olarak eşzamanlı olarak çoğaltmasına olanak tanır. sıfır veri kaybı bir takas saldırısı meydana gelirse. Bağımsız Rezerv, bir veri güvenliği ihlali veya altyapı arızası durumunda hizmeti sürdürmek için bir yük devretme ortamı kullanır.

Avustralya’daki tüm kripto para borsaları aynı değil.

BAĞIMSIZ REZERVİ DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Kullanıcıların oturum açma ve hesap erişimi, kullanılarak daha fazla korunabilir İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Hesabınızı yetkisiz erişime karşı korumak için etkinleştirilebilir. Bağımsız Rezerv tarafından hesap kurulumu sırasında 2FA’nın etkinleştirilmesi önerilir. Kullanıcılar ayrıca şu avantajlardan da yararlanabilir: Cihaz Beyaz Listesi, Bu, yeni cihazlar için ekstra kimlik doğrulaması gerektirir ve varsayılan olarak tüm kullanıcılar akıllı IP ve beyaz listeden para çekme adresiyle korunur.

Cüzdan Güvenliği

Bağımsız Rezerv, bir dinamik soğuk cüzdan çözümü dijital varlıkların ezici çoğunluğunu depolamak için. Soğuk cüzdanlar, çok katmanlı şifreleme ile güvence altına alınır ve çevrimdışı dijital donanım depolama cihazlarında saklanır. Donanım, coğrafi olarak farklı konumlardaki fiziksel kasalarda saklanır.

Ortaklık Programı

Independent Reserve, mevcut kullanıcıların aşağıdakileri yapmasına olanak tanıyan bir bağlı kuruluş ve tavsiye programına sahiptir. Yönlendirilen müşteriler tarafından ilk 90 gün için ödenen tüm aracılık ücretlerinin% 50’sini kazanmak. Kullanıcılar, arkadaşlarını davet etmek veya içerik, videolar, makaleler veya reklam yerleşimleri yoluyla Bağımsız Rezervi tanıtmak için tavsiye kodlarını paylaşabilir..

Sıkça Sorulan Sorular

Bağımsız Rezerv KYC Gerektirir mi?

KYC prosedürleri, Independent Reserve’de işlem yapmadan ve para çekmeden önce uygulanmaktadır. Yeni kullanıcıların, daha yüksek sınırlara erişmek için kişisel kimlik belgelerini yüklemeleri gerekecektir. Bu, borsayı ve yatırımcıları yasa gereği kara para aklama ve terörle mücadele finansmanına karşı korumak içindir..

Bağımsız Rezervin Fon Sigortası Var mı?

Independent Reserve, bir Yalnızca Premium Hesap Sahipleri için geçerli olan Sigorta Poliçesi. Sigorta Fonu, kullanıcıları Bağımsız Rezerv’in fiziksel güvenlik önlemlerinin ihlaline, çalışanların çalınmasına veya bir Bağımsız Rezerv cüzdanında tutulan herhangi bir kripto kaybına karşı korur. Tam olarak doğrulanmış herhangi bir hesap, Premium Hesaba yükseltmeye uygundur.

Super’ime Bağımsız Rezervle Yatırım Yapabilir miyim?

Independent Reserve, Avustralyalıların Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğerleri gibi kripto para birimlerine her gün yatırım yapmasına izin vermek için Kendi Kendini Yöneten Süper Fon (SMSF) hizmeti sunuyor. Web sitesine göre, Independent Reserve’in 8.000’den fazla SMSF hesabı var ve Avustralya’da bu hizmeti sunan ilk dijital değişim.

Independent Reserve’ün Uygulaması Var mı?

Bağımsız Rezerv cep telefonu uygulaması yok iOS ve Android cihazlar için. Platformun web versiyonu mobil uyumludur ve akıllı telefonlarda kullanılabilir.

Hangi Ülkeler Destekleniyor?

Bağımsız Rezerv değişimi, aşağıdaki ülkelerden kullanıcıların doğrulanmasına ve kripto para birimleri satın almasına olanak tanır: Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Cayman Adaları, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Grönland, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, İrlanda, Ada Man, İtalya, Japonya, Kore, Liechtenstein Cumhuriyeti, Lüksemburg, Makao, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan ve Birleşik Krallık.

ABD Yatırımcılarına İzin Veriliyor mu?

Amerika Birleşik Devletleri’nden yatırımcıların Independent Reserve kullanarak kripto alıp satmalarına izin verilmiyor. ABD müşterilerinin ABD’de saygın bir kripto para borsası kullanması gerekecek.

Sonuç

Independent Reserve incelememizi sonuçlandırmak için, yüz binlerce müşterisi olan yasal ve güvenli bir Avustralya dijital para sağlayıcısıdır. Düşük ücretlerle, yeni başlayanlar ve deneyimli yatırımcılar için popüler borsa gibi olması şaşırtıcı değil.

Bağımsız Rezervi Ziyaret Edin

Bununla birlikte, Independent Reserve’in dikkate alması gereken bazı iyileştirmeler var:

 • Teknik analiz yapmak için gelişmiş araçlar ve özelliklerle daha iyi grafikler
 • Mobil cihazlar için ticaret uygulaması ve borsada canlı kripto fiyatlarını kontrol etme yeteneği

Yukarıdakilerin yanı sıra, Independent Reserve, basit bir para yatırma ve çekme süreci ve olağanüstü müşteri desteği ile en kolay, en düşük ücretli kripto para birimi borsalarından biridir..

bağımsız rezerv kripto değişimi

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Bitcoin’e Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform & Kripto
 • Plus500 İncelemesi: İşlem CFD’leri, Özellikler & Ücretler
 • Daha Düşük Ücretli 5 Jetonlu Alternatif
 • Ücretsiz Bitcoin Nasıl Kazanılır: 6 Kanıtlanmış Yöntem
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi

dijital dalgalanma

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri sağlar..

Siteyi ziyaret et

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me